چگونه به طور مرتب پس انداز کنیم? LCL ، چرا پس انداز احتیاطی ایجاد می کنید? LCL

System’Apargne Lcl

پس انداز احتیاطی نیز اجازه می دهد با هزینه های قابل توجه و پیش بینی نشده روبرو شوید بدون نامتعادل بودجه ماهانه او بیش از حد. به عنوان مثال می تواند کاهش درآمد پس از از دست دادن شغل شما ، هزینه های استثنایی سلامتی ، هزینه های تعمیر تجهیزات و غیره باشد.

چگونه به طور مرتب پس انداز کنیم ?

چگونه پول خود را پس انداز کنیم ? چقدر در هر ماه ? نحوه کاهش هزینه ها ? در اینجا تمام نکات و نکات ما برای قرار دادن منظم پول ، حتی اگر بودجه کمی دارید.

چگونه به طور مرتب پس انداز کنیم؟ بانک LCL و بیمه

به طور مرتب پول قرار دهید

اول از همه ، توصیه می شودیک حساب پس انداز خاص باز کنید برای اینکه بتوانید به طور مرتب پس انداز کنید. اگر در حساب جاری که برای هزینه های روزمره استفاده می کنید ، وسوسه می شوید پس انداز خود را صرف کنید.

برپایی نقل و انتقالات خودکار از حساب فعلی خود گرفته تا حساب پس انداز خود. به این ترتیب ، دیگر به آن فکر نخواهید کرد !

چقدر در هر ماه ?

منتظر پایان ماه نباشید برای کنار گذاشتن پول !

از ابتدای ماه ، پس از دریافت حقوق خود و بسته به بودجه ماهانه شما, برای تأمین هزینه های اصلی ماه خود برنامه ریزی کنید تا پول کافی را در حساب خود نگه دارید و سپس به خود انتقال دهید حساب پس انداز.

با صرفه جویی در مبالغ کوچک با توجه به درآمد خود شروع کنید (به عنوان مثال, 5 یا 10 ٪ از حقوق شما) سپس به تدریج میزان پس انداز خود را در اسرع وقت افزایش دهید (حداکثر 10 ٪ یا 20 ٪ از درآمد ماهانه خود).

نمونه های اتوماتیک را تنظیم کنید

انتخاب برای بدهی. این وسیله ای برای پرداخت است که به شما امکان می دهد بودجه خود را به خوبی کنترل کنید. برخی از بانک ها ارائه می دهند سیستم های پس انداز خودکار که بدون فکر کردن در مورد آن صرفه جویی می کند.

هزینه کمتر: برخی از توصیه ها

می توان هزینه های خود را کاهش داد هزینه کمتری برای محصولات یا خدمات جایگزین یا جایگزین : مواد غذایی با تخفیف سخت ، فروش خصوصی ، تبلیغات و فروش ، فروش گاراژ ..

همچنین استفاده از آن جالب است مقایسه کننده قیمت آنلاین که امکان مقایسه قیمت چندین معامله گر برای همان محصول یا خدمات را فراهم می آورد. به عنوان مثال: بیمه ، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی ، مسافرت ، لوازم خانگی ، محصولات بهداشتی ..

اجاره محصولات گران قیمت اینکه شما فقط بسیار دقیق استفاده می کنید (به عنوان مثال ، محصولات DIY ، تجهیزات اسکی ، ماشین).

برعکس ، بهتر است محصولاتی را خریداری کنید که به طور مرتب از آنها استفاده می کنید و این طول عمر طولانی دارد. از مذاکره در مورد تخفیف با بازرگانان یا ارائه دهنده تلفن اینترنتی یا تلفن همراه خود دریغ نکنید. فروشندگان اغلب آماده کاهش قیمت خود هستند تا مشتری خود را از دست ندهند.

ارائه دهندگان خدمات خود را جمع کنید. بسیاری از اپراتورهای ارتباط از راه دور پیشنهادات تجاری را ارائه می دهند که شامل اشتراک های اینترنتی ، موبایل و ثابت و تلویزیونی / کابل / کابل است. مزیت این است که مجدداً گروه بندی اشتراک ها در اصل امکان پذیر است صرفه جویی در هزینه کلی و شما فقط یک مداخله کننده و یک فاکتور واحد دارید. قبل از ارتکاب پیشنهادات مختلف موجود در بازار را با یکدیگر مقایسه کنید !

با بودجه سخت پس انداز کنید

حتی اگر درآمد کم دارید ، به یاد داشته باشید که هر ماه مبالغ کمی را کنار بگذارید. این به شما امکان می دهد به تدریج پس انداز احتیاطی.

برای … بیشتر :

  • محصولات پس انداز سازگار با بودجه های کوچک
  • ریسک -کتابچه های پس انداز رایگان
  • چگونه بودجه خود را مدیریت کنیم ?

یک جزوه

جزوه A به شما امکان می دهد بدون هیچ هزینه ای ، مالیات یا کمک های تأمین اجتماعی پس انداز کنید. این امکان را به شما می دهد تا در هر زمان پول خود را داشته باشید.

مقالات ماهیت آموزنده و تبلیغاتی. اطلاعات ارائه شده توسط LCL از منابع قابل اعتماد حاصل می شود اما در صورت عدم دقت نمی تواند منجر به مسئولیت آن شود.

چرا پس انداز احتیاطی ایجاد می کنید ?

ایجاد پس انداز احتیاط یک پیش نیاز اساسی قبل از سرمایه گذاری در پشتیبانی های خطرناک یا محصولات پس انداز طولانی مدت است. این امکان را به شما می دهد تا با هزینه های پیش بینی نشده مقابله کنید.

چرا پس انداز احتیاطی ایجاد می کنید؟ بانک LCL و بیمه

پس انداز احتیاطی: تعریف

منپس انداز احتیاطی شامل ایجاد یک ذخیره پول در دسترس است تا بتوانید هزینه های پیش بینی نشده ای را تأمین کنیم.

می تواند در مورد مشکلات موقت خزانه داری را مدیریت کنید, به خصوص در صورت افزایش ماه دشوار یا افزایش هزینه های فعلی (به عنوان مثال: افزایش اجاره ، افزایش هزینه حمل و نقل و غیره.).

پس انداز احتیاطی نیز اجازه می دهد با هزینه های قابل توجه و پیش بینی نشده روبرو شوید بدون نامتعادل بودجه ماهانه او بیش از حد. به عنوان مثال می تواند کاهش درآمد پس از از دست دادن شغل شما ، هزینه های استثنایی سلامتی ، هزینه های تعمیر تجهیزات و غیره باشد.

مقدار پس انداز احتیاطی

میزان پس انداز احتیاط باید در صورت امکان با چند ماه درآمد (بین 6 ماه تا 1 سال). برای رسیدن به این سطح پس انداز در یک دوره زمانی معقول ، توصیه می شود ماه به ماه بین 10 تا 20 درصد از درآمد ماهانه خود را کنار بگذارید.

برای به طور مرتب پول قرار دهید, همه ما را ببینید مشاوره برای ذخیره.

یدکی

بیشتر موسسات بانکی خدماتی را ارائه می دهند که بدون فکر کردن در مورد آن صرفه جویی می کنند. به عنوان مثال ، می توان انتقال خودکار ماهانه از حساب جاری خود را به یک یا چند جزوه پس انداز تنظیم کرد.

پس انداز موجود و ایمن

برای لذت بردن از صرفه جویی در احتیاط او ، باید بتوانید پس انداز خود را در هر زمان و به طور کامل بازیابی کنید بدون تعصب مرتبط با عقب نشینی ، یعنی:

  • بدون خطر از دست دادن سرمایه در ابتدا پرداخت می شود,
  • و بدون از دست دادن مزایای مالیاتی که احتمالاً به محصول پس انداز متصل است.

بنابراین ذخایر پول باید روی آن قرار گیرد پشتیبانی ناشایست سازگار با پس انداز کوتاه مدت.

پشتیبانی از پس اندازهای احتیاطی باید دارای یک باشد عملکرد بسیار انعطاف پذیر و پتانسیل عملکرد آنها معیار اولویت نیست.

برای … بیشتر :

  • پس انداز و محصولات سرمایه گذاری بسیار خطرناک نیست
  • چگونه پول خود را پس انداز کنیم ?
  • ریسک -کتابچه های پس انداز رایگان

سیستم

با آب و بدون زحمت صرفه جویی کنید

هشدار: اطلاعات ارائه شده توسط LCL از منابع قابل اعتماد حاصل می شود اما در صورت عدم دقت نمی تواند منجر به مسئولیت آن شود.