LCL خصوصی ، نحوه اتصال ، LCL خاص – افتتاح و مدیریت حساب LCL

LCL Private – افتتاح و مدیریت حساب LCL

تمام قیمت ها تاریخ است دسامبر 2018.

دسترسی به مشتری خصوصی LCL

در سال 1863 توسط پدران بنیانگذار فرانسوا بارتلم و هنری ژرمن در لیون تأسیس شد. Crédit Lyonnais یک موسسه بانکی فرانسوی است. اخیراً ، در سال 2005 ، او به LCL تغییر نام داد و فعالیت های خود را گسترش داده است ، و دیگر خود را به فعالیت های بانک های سنتی محدود نمی کند. برای این منظور ، این بانک خدمات آنلاین را برای برآورده کردن مشتریان خاص و حرفه ای توسعه داده است. بنابراین ، مشتریانی که مایل هستند بتوانند یک حساب کاربری باز کرده و آن را از خانه خود مدیریت کنند. این مقاله با ارائه اطلاعات مفید به اعضای آینده بانک ، سهم خود را ارائه می دهد.

به کمک یا اطلاعات تلفنی نیاز دارید ?

نیاز به تماس با بانک LCL ? سرویس اطلاعات تلفنی ما به شما ارتباطی با سرویس درخواست شده ارائه می دهد.

1/ تماس بگیرید 118418 و می گویند ” حساب “”

2/ اطلاعات تماس یا روش تماس با او را دریافت کنید

خدمات اطلاعات تلفنی 24 ساعته 7 روز در هفته

منطقه مشتری بانک LCL چگونه تعریف شده است ?

بانک LCL گروه بزرگی است که امروزه میلیون ها مشتری خاص دارد که به آنها 320،000 مشتری حرفه ای و سایر شرکت ها اضافه می شود. LCL باید در بازار تحت سلطه شرکت هایی که دائماً نوآوری می کنند ، رقابتی باشد. بنابراین ، تکامل فن آوری های جدید و تمایل به رشد مشتریان آن ، رهبران موسسه را برای به روزرسانی تشویق می کند. به این ترتیب ایده است که بانک خدمات دیجیتالی را از طریق یک بستر آنلاین تنظیم کرده است ، که از آدرس ایمیل www قابل دسترسی است.اشخاص حقیقی.امن است.LCL.خط .

در حساب آنلاین مشتری LCL بنابراین این فضای اتصال که کاملاً به او اختصاص داده شده است ، و به محض اینکه می خواهد به آن دسترسی پیدا کند. علاوه بر این ، هدف از چنین خدماتی این است که بدون نیاز به حرکت به صحنه ، از عملیات فعلی بانکی بهره مند شوید. با این حال ، لازم به ذکر است که این فضا توسط وب سایت رسمی Crédit Lyonnais ارائه می شود. پس از باز کردن حساب آنلاین خود ، شناسه و رمز عبور تنها داده هایی است که برای کنترل نیاز دارید. همچنین ، امکان انجام این کار از طریق تلفن شما وجود دارد. برای این کار ، به سادگی برنامه را بارگیری و نصب کنید. دومی هم در سیستم Android و هم در سیستم iOS برای لذت مشتریان در دسترس است.

با استفاده از این منطقه مشتری ، جدا از عملیات فعلی بانکی ، می توانید با کلید مشاوره شخصی ، یک نکته را در مورد ثروت خود درخواست کنید. این سرویس برای مشتریان LCL کاملاً رایگان است. علاوه بر این ، از آنجا که شرکت در زمینه بیمه فعالیت می کند ، می توانید از فضایی خود با قراردادهای بیمه خود مشورت کنید.

نحوه دسترسی به حساب LCL خاص خود ایمن ?

همانطور که در بالا ذکر شد ، دسترسی به این منطقه مشتری آنلاین به دو روش جداگانه امکان پذیر است. روش اول حاکی از اتصال از وب سایت شرکت است. در حالی که روش دوم پیشنهاد بارگیری برنامه موبایل را نشان می دهد. با این حال ، کافی نیست که به این روش بپردازید که از آنها بخواهید یک صورت بانکی بخواهید یا یک پرونده اعتباری را دنبال کنید. بنابراین لازم است که مراحل اساسی برای اجرای صاف کار را دنبال کنید.

بانک LCL گروه بزرگی است که چندین نهاد مختلف را در نظر می گیرد. بنابراین ، دسترسی به حساب آنلاین یک فرد با توجه به یک روش دقیق که به شرح زیر است انجام می شود:

 • به عنوان یک فرد ، شما باید از طریق آدرس www به سایت اختصاص داده شده برای مشتریان شخصی خصوصی بروید.LCL.fr ؛
 • سپس بر روی بخش دسترسی مشتری با نام “فضای من” کلیک کنید مرحله دوم است
 • به دنبال این دو مرحله ، یک صفحه با URL زیر نمایش داده می شود: افراد.امن است.LCL.fr ؛
 • یک منطقه اتصال نمایش داده می شود ، پس از باز کردن حساب کاربری و رمز عبور از پیش تعریف شده لازم است
 • سرانجام ، تأیید نوع مشتری ضروری است. در مورد خاص ، این یک مشتری خاص است.

علاوه بر این ، یک مشتری حرفه ای یا یک شرکت همچنین می تواند از پورتال بانک به حساب آنلاین خود دسترسی داشته باشد.

آیا نکاتی برای دستیابی به موفقیت در منطقه مشتری خود وجود دارد؟ ?

این ممکن است اتفاق بیفتد که اتصال آنلاین به حساب Crédit Lyonnais از مشتری در حال ایجاد مشکلات است. یکی از دلایل احتمالی چنین ناراحتی این است که دومی چندین بار به دسترسی مشتری خود اطلاع داده است. در واقع ، هنگامی که شما به طور مکرر شناسه های اشتباه را وارد می کنید ، سیستم امنیتی به طور موقت حساب LCL خاص را مسدود می کند. بنابراین ، قبل از باز کردن حساب کاربری دیگر قابل انجام نیست.

با این حال ، هنگامی که مشتری متوجه می شود که او در واقع رمز ورود خود یا شناسه خود را فراموش کرده است ، می تواند آنها را بازیابی کند. البته این عمل باید قبل از مسدود شدن حساب انجام شود. در صورتی که شناسه فراموش شود ، باید به صورتهای بانکی یا برنامه تلفن همراه LCL MO نگاهی بیندازید. هنگامی که هیچ سندی پیدا نشد ، باید روی پیوند “بلافاصله شناسه مشتری من را بازیابی کنید” کلیک کرده و به رویه طراحی شده برای این منظور احترام بگذارید.

از طرف دیگر ، وقتی صحبت از رمزعبور فراموش شده است ، بر روی پیوند “” دریافت کد دسترسی “کلیک کنید کافی خواهد بود. اگر علیرغم این اقدامات ، مشکل همچنان ادامه دارد ، با شماره 09 69 36 30 30 با خدمات مشتری تماس بگیرید. یک مشاور از کمک به شما خوشحال خواهد شد.

برای مشتریان E-LCL ، نحوه دسترسی به حساب آنها ?

پیشنهاد E-LCL در واقع بانک Crédit Lyonnais کاملاً دیجیتالی شده است. اشتراک این سرویس ، عضو خود را به مدیریت کلیه عملیات آنلاین خود از فضای خانه خود تضمین می کند. علاوه بر عملیات مکرر ، دومی می تواند تعداد خوبی از فعالیت های مربوط به حساب وی را انجام دهد. اینها شامل شبیه سازی اعتبار ، اشتراک در هر سرویس ، افتتاح یک حساب کاربری است که در آن توسط یک مشاور مالی حرفه ای هدایت شود.

با این حال ، باید بدانید که تبدیل یک حساب به Crédit Lyonnais ، به یک حساب E-LCL کاملاً امکان پذیر است. علاوه بر این ، این فقط به مداخله یک مشاور نیاز دارد که طی چند دقیقه تبدیل شود. به دنبال این عملیات ؛ مشتری E-LCL قادر خواهد بود:

 • با شبیه سازی و تأمین اعتبار کلیه پروژه ها ادامه دهید
 • با تشکیل و مدیریت سبد اوراق بهادار ، عملیات را در بورس اوراق بهادار انجام دهید
 • برای محافظت از خانواده و دارایی خود در قراردادهای مختلف بیمه شرکت کنید
 • پس انداز را تشکیل می دهد
 • تبدیل.

ارسال شده در 18 اوت 2020
آخرین بروزرسانی در 18 مه 2021

اطلاعات دیگر در مورد LCL:

 • چگونه حساب بانکی LCL خود را خاتمه دهم ?
 • نحوه مخالفت با کارت LCL Bank ?
 • بررسی LCL: نظر ما در مورد متخصصان و بررسی مشتری LCL

LCL Private – افتتاح و مدیریت حساب LCL

LCL خاص

حساب بانکی LCL برای افراد به شما امکان می دهد کارت بانکی و همچنین یک حساب جاری یا یک حساب مشترک را در اختیار داشته باشید. نحوه اشتراک ? قیمت ها چقدر است ? چگونه کارت بانکی خود را دریافت کنیم ? ما حساب بانکی خصوصی LCL را شرح می دهیم.

LCL

LCL (قبلاً Crédit Lyonnais) یک بانک سنتی است که در مورد آن است 6 میلیون مشتری خصوصی, و نگه داشتن 1900 آژانس بانکی توزیع شده در سراسر قلمرو.

حساب برای افراد در LCL باز کنید

خدمات حساب بانکی

LCL خاص

نگه داشتن حساب برای افراد در LCL به شما امکان می دهد از یک حساب جاری که تمام خدمات معمول را ارائه می دهد بهره مند شوید:

علاوه بر این خدمات ، LCL به افراد ارائه می دهد که یک محصول پس انداز یا اعتبار مصرف کننده یا املاک و مستغلات داشته باشند.

دستبند

همه بانک ها وظیفه قانونی برای تأیید هویت مشتریان خود دارند. بنابراین ، آنها باید حداقل بپرسند:

در صورتی که مشتری تصمیم بگیرد اشتراک آنلاین, بدون قرار ملاقات در آژانس ، باید یک دنده فرانسوی تهیه کنید. در واقع ، داشتن یک دنده فرانسوی تأیید می کند که مشتری قبلاً در یک بانک فرانسوی حساب کاربری خود را باز کرده است ، و به همین دلیل او قبلاً مصاحبه فیزیکی انجام داده است. چنین مصاحبه ای اجباری است که تأیید کند مشتری کسی است که مقالات هویت به آن تعلق دارد.

توجه داشته باشید : برخی از neobancs ، حساب های بدون کارت های بانکی و پیش پرداخت نیاز ندارند لزوماً اثبات آدرس نیست, مثل N26. همچنین برخی از خدمات کارت پیش پرداخت وجود دارد که نیازی به اثبات هویت ندارند ، اما خدماتی که مشتری در آن زمان اغلب در آن قرار دارد.

در آژانس یا آنلاین مشترک شوید

LCL خاص

LCL برای باز کردن یک حساب بانکی خاص دو امکان را ارائه می دهد: به یک آژانس بروید یا مستقیماً بصورت آنلاین مشترک شوید.

افتتاح یک حساب LCL آنلاین دارای چندین مزیت است:

در واقع ، قرار ملاقات در یک آژانس می تواند برخلاف افتتاح آنلاین ، زمان ببرد. مشتری با دانستن اینکه آژانس ها غالباً حدود ساعت 6 بعد از ظهر بسته می شوند ، محدودیت لازم برای جابجایی را ندارد و لزوماً روز شنبه باز نیست. که به ویژه می تواند باز کردن حساب برای دارایی ها را پیچیده کند.

به منظور اشتراک آنلاین در یک حساب LCL خاص ، بنابراین کافی است که فرم زیر را پر کنید:

حساب های خود را به LCL منتقل کنید

آیا امکان انتقال حساب بانکی وجود دارد؟ ? از زمان اجرای کمک برای تحرک بانکی, آره.

مثال یک مصرف کننده را که مایل به انتقال حساب جاری ویژه خود در LCL است ، بگیرید. هنگام عضویت ، او می تواند امضا کند حکم اگر او آرزو کند.

این دستورالعمل پیشنهاد می کند دو گزینه:

 • درخواست انتقال کلیه عملیات بانکی ، مانده حساب و حساب بانکی قبلی را ببندید
 • فقط از انتقال عملیات بانکی درخواست کنید

در هر دو مورد ، بانک جدید وظیفه ارسال دنده جدید مشتری را به کلیه سازمان هایی که از حساب بانکی نقل و انتقالات و نمونه می کنند ، ارسال می کند. حتی می تواند حساب بانکی را ببندد.

با تشکر از این فرایند جدید ، بنابراین مصرف کننده تقریباً هیچ رویکردی برای انجام خود در تغییر بانک ندارد ، به جز اشتراک در بانک جدید.

توجه داشته باشید : جزوات پس انداز قابل انتقال نیست.

که می تواند یک حساب LCL خاص را باز کند ?

LCL خاص

اول از همه ، باید بدانید که یک بانک حق دارد بدون نیاز به توجیه خود ، از اشتراک مشتری خودداری کنید. بنابراین ممکن است اتفاق بیفتد که برخی از مصرف کنندگان بدون دانستن دلیل آن ، نمی توانند یک حساب LCL خاص را باز کنند. در این حالت ، تنها راه حل این است که شانس خود را با یک بانک دیگر امتحان کنید یا از حق حساب تماس بگیرید.

با این حال ، به طور کلی ، این ممنوعیت های بانکی است که اشتراک آنها رد می شود.

در غیر این صورت, هر فرد طبیعی ممکن است در LCL مشترک شود. اگر مشتری یک خردسال بدون سرنشین باشد ، باید با نماینده قانونی خود همراه شود و به یک آژانس برود. اگر مشتری از قبل در یک بانک فرانسوی دیگر حساب بانکی نداشته باشد ، اشتراک آنلاین در دسترس نیست. البته امکان باز کردن یک حساب مشترک وجود دارد.

این بانک همچنین پیشنهاد دانشجویی اختصاصی LCL را ارائه می دهد.

توجه داشته باشید : LCL علاوه بر پیشنهاد خود برای افراد ، راه حل هایی را نیز ارائه می دهد انجمن ها و شرکت ها.

کل پیشنهاد LCL خاص

عرضه خصوصی LCL اساساً شامل یک است حساب بانکی, از کارت بانکی و از خدمات اضافی مانند هشدارهای بیمه یا پیام کوتاه ، خواه مشتریان بتوانند مشترک شوند یا نه.

برخلاف بسیاری از بانک ها ، LCL بسته بانکی ندارد. این کشور در محل lcl à la carte تأسیس کرده است ، که به شما امکان می دهد از تخفیف تعداد محصولات مشترک شده بهره مند شوید:

کارت پرداخت +:

 • 1 محصول یا خدمات: 3 ٪ تخفیف
 • 2 محصول یا خدمات: 6 ٪ تخفیف
 • 3 محصول یا خدمات: 9 ٪ تخفیف
 • 3 محصول یا خدمات بیشتر: 12 ٪ تخفیف

اگر مشتری تصمیم بگیرد درآمد خود را در محل زندگی کنید, بیش از یک تحویل دارد 10 ٪ اضافی, و 20 ٪ اگر این یک حساب الکترونیکی برای مشتریان زیر سی سال باشد.

قیمت حساب بانکی خصوصی LCL

قیمت های خاص LCL به دو بخش تقسیم می شود: هزینه های بانکی مربوط به خدمات (کارت بانکی ، بیمه و غیره) و هزینه های حادثه پرداخت ، که فقط در صورت کشف مشتری صورتحساب می شوند.

تمام قیمت ها تاریخ است دسامبر 2018.

در اینجا یک لیست غیر اکتشافی از قیمت های خاص LCL برای خدمات آورده شده است:

LCL خاص

 • اشتراک کارت بانکی:
  • کارت MasterCard مبتکر: 45 € در سال
  • کارت ISIC LCL: 48 €/سال
  • ویزای کلاسیک (کارت ویزای CLéo): 45 € در سال
  • ویزای برتر: 142.80 یورو در سال
  • کارت ویزا بی نهایت: 354 €/سال
 • هزینه های نگهدارنده حساب: 24 € در سال
 • ضرر یا بیمه سرقت برای روشهای پرداخت: 34.80 یورو
 • برداشت در یک بانک دیگر: 1.05 یورو از 4 برداشت در ماه
 • برداشت خارج از منطقه یورو: 3 یورو + 2.85 ٪ (با حداقل 0.80 یورو)
 • پرداخت های خارج از منطقه یورو: 1.20 یورو + 2.85 ٪ از عمل (با حداقل 0.80 یورو)

هزینه های مربوط به حادثه پرداخت می تواند زیاد باشد:

 • کمیسیون مداخله: 8 یورو
 • نرخ اضافه برداشت مجاز: نا مشخص
 • نرخ اضافه برداشت غیرمجاز: میزان سایش
 • سعادتاطلاعات مربوط به حساب بدهکار غیرمجاز: 12.50 یورو + اتهامات پستی
 • رد رد برای تعادل کافی: مقدار مالیات رد شده در حد مجاز 20.00 یورو

همانطور که می بینیم ، قیمت پیشنهاد LCL برای افراد است نسبتاً زیاد. اگر یک کارت بانکی معمولی ساده را با هزینه نگه داشتن حساب اضافه کنیم ، فاکتور در حال صعود است 69 € در سال.

با مقایسه, بانک های آنلاین بسیار ارزان تر هستند. کارت های بانکی رایگان است ، همچنین هزینه های نگهدارنده حساب و کمیسیون های مداخله.

LCL یا E-LCL ? تفاوت

به عنوان بانکهای سنتی بیشتر ، LCL علاوه بر آژانس های فیزیکی خود ، یک آژانس آنلاین ، E-LCL را ارائه می دهد.

در هنگام عضویت ، مشتری بنابراین دارد دو گزینه ::

 • یک حساب بانکی فیزیکی با امکان مراجعه به آژانس انتخاب کنید
 • مشترک شدن را مستقیماً در آژانس آنلاین انتخاب کنید

اگر مشتری برای راه حل دوم انتخاب کند ، او در مدیریت حساب بانکی خود استقلال بیشتری کسب می کند. این می تواند بدون نیاز به قرار ملاقات در آژانس ، بیشتر عملیات بانکی را از فضای امن خود در اینترنت یا درخواست بانکی خود انجام دهد.

او هنوز یک مشاور منظم دارد که فقط می تواند فقط از راه دور (ایمیل ، تلفن و غیره) با آن تماس بگیرد. برنامه های تماس E-LCL از آژانس ها گسترده تر است. مشتری می تواند برای ارائه DO به آژانس برود ، مانند هر مشتری دیگری انتقال دهید …

توجه داشته باشید : مشتری یک آژانس فیزیکی ممکن است تصمیم بگیرد حساب LCL خاص خود را بدون نیاز به تغییر شماره حساب به E-LCL منتقل کند.

نزولی این است که قیمت LCL خاص یکسان است که مشتری در آژانس آنلاین یا آژانس فیزیکی مشترک است. با این حال ، تصور می شود که اشتراک آنلاین کمتر هزینه دارد ، بنابراین مشتری از یک مزیت مالی بهره می برد.

LCL LCL
20 ٪ با lcl à la carte در صورت فرومایه درآمد مشاور Atitiber Agence
شکاف زمان تماس گسترده تر دسترسی به کل پیشنهاد آژانس
انعطاف پذیری بیشتر در مدیریت حساب شما
دسترسی به بخشی از پیشنهاد آژانس (جدول بررسی کنید. )
قیمت های یکسان با پیشنهاد LCL عدم انعطاف پذیری در مدیریت حساب شما
دیدار با مشاور آژانس غیرممکن است اغلب شکاف زمان تماس محدود
قیمت های بالا

نوشته شده توسط Claire Krust – به روز شده در تاریخ 03/15/2023