Lcl le Crédit Lyonnais – مشاوره بانک شریک املاک و مستغلات برای Boursedescrédits ، یک آرم بدون آن | طراحی و تایپی

یک آرم بدون صدا

تصویر LCL در سال 2005 تغییر کرد تا دوباره تمرکز کند بانک های خرده فروشی با هدف قرار دادن مشتری جوانتر. در حال حاضر یکی از بزرگترین بانکداری خرده فروشی در فرانسه است.

Lcl le Crédit Lyonnais

به دلیل فعالیت خود ، به کمک ایجاد و تصاحب شرکت LCL ، با برجسته کردن ابتکارات بیشمار ، به کمک ایجاد و تصاحب شرکت LCL ادامه می یابد.

“” بیشتر از پول خود بپرسید “، که این شعار تبلیغاتی را ندیده یا شنیده است ?

LCL از طریق این تبلیغات ، مشتری در همان برنامه اول ، با ارائه خدمات بیشتر از رقبا ، تمایل خود را برای قرار دادن وی در مرکز نگرانی های خود نشان می دهد.

تصویر LCL در سال 2005 تغییر کرد تا دوباره تمرکز کند بانک های خرده فروشی با هدف قرار دادن مشتری جوانتر. در حال حاضر یکی از بزرگترین بانکداری خرده فروشی در فرانسه است.

LCL ، یک شرکت تابعه از گروه Crédit Agricole ، خود دارای شرکتهای تابعه از جمله Interfimo ، Thmis ، بانک تجاری فرانسوی آنتیل گویان یا حتی نه زاویه است.

LCL همچنین LCL Private Banking ، E.بانک تجارت LCL و LCL (بانک تجاری و امور مالی شرکت).

بانک نزدیک است 19000 کارمند و بیشتر از 2000 آژانس در فرانسه. خدمات خود را به 6 میلیون نفر, 335،000 مشتری حرفه ای و 29000 مشتری تجاری و نهادی.

ارائه وام املاک و مستغلات:

  • در رهن با راه حل پروژه املاک و مستغلات ، به دست آوردن یک کالای خوب ، با یا بدون کار. این مبلغ می تواند 100 ٪ هزینه عملیات باشد. مدت زمان 3 تا 25 سال یا 3 تا 30 سال گسترش می یابد ، برای کودکان زیر 36 سال.
  • در وام صفر, برای به دست آوردن یا ساخت محل اصلی خود. این می تواند در شرایط کار جدید یا قدیمی به 138،000 یورو در شرایط کار یا 34.500 یورو در HLM قدیمی افزایش یابد. مدت زمان می تواند بیش از 25 سال باشد.
  • در وام, قبل از فروش قدیمی ، یک چاه جدید به دست آورد. مبلغ با توجه به مبلغی (روشن) تعیین می شود که برای فروش محل اقامت قدیمی خود دریافت خواهید کرد. مدت زمان می تواند بیش از 1 تا 2 سال پخش شود.
  • در وام پس انداز مسکن, ایده آل برای دستیابی ، ساخت یا انجام کار. مقدار آن می تواند تا 92 صعود کند.000 یورو و مدت زمان 5 تا 25 سال (30 سال برای کودکان زیر 36 سال).

LCL پیشنهادات دیگری مربوط به بیمه را ارائه می دهد (بیمه عمر ، بیمه اتومبیل . ) ، به پس انداز ، یا حتی اعتبار مصرف کننده.

مخاطب

دفتر مرکزی : 18 ، Rue de la République 69002 Lyon

آدرس ایمیل : 20 ، خیابان د پاریس 94811 VILLEJUIF CEDEX

تلفن : 01 42 95 70 00

یک آرم بدون صدا

نه کانال خبری ! Crédit Lyonnais … این باور است که گروه های کاری مسئول اعتبارسنجی مفاهیم خلاق همه کور یا بی سواد هستند … و من اولین کسی نخواهم بود که فریاد بزنم: “اما پادشاه برهنه است”. اولین L برای یک مقاله ارزش دارد و این به نظر من یک بدعت در مفهوم است. آنچه از مخفف انتظار می رود ، در صورت عدم ارائه خواندن سریع و به یاد آوردن آسان با یک آرم های گاه طولانی و غیر قابل هضم. شرکت ملی راه آهن … SNCF ، آنها نگفته اند SNDCDF … مقالات ساخته شده اند تا در مخفف فراموش شوند. چرا که نه LCGT یا LCA یا LCIEC [برای اعتبار Crédit Agricole و صنعتی و تجاری].

Crédit Lyonnais: CL یا LCL ?
ایجاد هویت بصری با تأمل در هویت در همه زمان ها آغاز می شود. آیا ممکن است که مردم کریتیت لیونایز خود را با دو نامه اولیه به جای سه نفر فقیر کنند ? در نتیجه ، ما خطر تار شدن صدا را در نگاه عموم و مشتریان در نظر می گیریم. و من به این ایده از الفبای آوایی باز می گردم که مارشال مک لوهان ، الفبای 26 نامه ما را ترک کرد ، بدون آن ما نه گوتنبرگ و شخصیت موبایل را می شناسیم ، نه اینترنت و ++ موبایل ، حتی شخصیت مجازی.
اندیشه مدرن از لحظه ای که زبان مردان توسط یک نمایش آوایی نوشته شده است ، یک جهش سرگیجه ایجاد کرده است و ادعا می کند که یک مخفف فقط یک تصویر است ، یک تفسیر نادرست است.

آرم ابتدا صدا ..
این اول از همه صدا است ، یک سری صداها. LCL ، من ممکن است در نشان دهنده L اول جستجو کنم ، در مقایسه با L دوم Lyonnais هیچ ارزش نمادین ندارد … بنابراین رقیق کردن معنی. و من از ناپدید شدن تصویر تصویری پادشاه حیوانات انتقاد نمی کنم ، بیشتر از کارتریج به شکل یک کابین آسپرین. [Trend France Telecom]. حداکثر ، یک فکر جابجایی برای طراح گرافیک که انیمیشن این کارتریج را با بازتاب کوچک ایجاد کرده است که مخفف را برجسته می کند … چی ! این اولین بار نیست که ما از تصویر تلویزیون شروع کرده ایم تا به تصویر چاپ برویم ..

بله ، جدی است ..
به جز این که در نظر بگیریم که یک مخفف ، یک برند در نظر گرفته شده است تا هویتی را در مبلمان Archi شرکت ها تحریک کند ، و تولید 1000 یا 2000 مارک دیگر یک عملیات حکایتی نیست ، بیشتر از چاپ صندوق های چک یا هدر و نامه های پستی … ما وارد می شویم سنگین ، جامد. بنابراین در پایان بسیار جدی است ?
آیا من مو را در 8 برش نمی دهم ? برای در نظر گرفتن این هویت بصری جدید ، صادقانه فکر می کنم جدی است. هم از نظر استراتژی مفهوم و هم از نظر شکل.
نتیجه بیش از هر زمان دیگری از حکایات است. برعکس آنچه از یک آرم و هویت قوی و ماندگار انتظار می رود. بسیاری از کمیته های کمیته. برای ورود تصویر جدید به جمجمه مشتری عمومی. این نوعی شوخی است که SME-PMI ها امروز نمی توانند از پس آن برآیند … زیرا یک پنی یک پنی است ..
آیا این آقایان بانکداران نیستند?

LCL – Crédit Lyonnais

شش حکم تأیید ورود به اصلاحات بازنشستگی در ژورنال رسمی جمعه 11 اوت 2023 ظاهر شد. بنابراین اجرای اصلاحات بازنشستگی به تدریج از اول سپتامبر انجام می شود.

چه کمکی برای نوسازی انرژی خانه شما ?

شما تصمیم گرفته اید امسال با نوسازی انرژی خانه خود ادامه دهید ? در اینجا یک پانورامای ایدز که شما به آن ..

کمک مسکن برای دانشجویان چیست ?

اگر منابع شما به شما اجازه نمی دهد تمام اجاره خود را پرداخت کنید یا واریز ضمانت نامه خود را تأمین کنید ، می توانید ..

زندگی من

LCL شما را همراهی می کند

دانشجوی شوید ، وارد زندگی فعال شوید ، اولین خود را بدست آورید
خوب املاک و مستغلات ، پدر و مادر شوید ، بودجه خود را تسلط دهید ، جداگانه,
یک دوره دشوار را طی کنید ، برای بازنشستگی آماده شوید ، یک عزیز را از دست دهید.
تمام نکات ما را برای همراهی با شما کشف کنید.

همه چیز را در 1 کلیک کنید با برنامه LCL My Accounts My Accounts

  • با خلاصه حساب های خود مشورت کنید
  • نقل و انتقالات خود را انجام دهید
  • کارت بانکی خود را خلبان کنید
  • با مشاور خود تماس بگیرید
  • عملیات و خریدهای آنلاین خود را تأیید کنید