تلفن مجدداً: بهترین سایت ها برای یافتن تلفن هوشمند خود – Le Parisien ، از کجا می توانید یک تلفن مرمت شده خریداری کنید? خوب

از کجا می توان یک تلفن بازپرداخت خریداری کرد

مسئول ایجاد محتوا از وبلاگ تخفیف و کیفیت !

یا یک تلفن بازپرداخت خریداری کنید

بهترین سایت ها برای یافتن تلفن شما بازسازی شده است

  • پاریسی
  • با تکنولوژی

گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra: از کاهش دیوانه وار -76 ٪ استفاده کنیدCdiscount به طرز چشمگیری قیمت تلفن هوشمند Google Pixel 7A را کاهش می دهدسقوط برای این تلفن هوشمند 5G که از تخفیف زیاد 500 یورو بهره می بردسامسونگ Galaxy S21FE: این تلفن هوشمند محبوب با قیمت خیره کننده در دسترس است

فروش فلش در تلفن هوشمند OnePlus 10T از دست نمی رودخود را با تلفن هوشمند سامسونگ Galaxy Z Flip5 رفتار کنید و از برنامه های خوب Mega در وب سایت رسمی لذت ببریدXiaomi Redmi Note 12 Pro+ Smartphone به کمتر از 300 یورو کاهش می یابدبا انتشار آیفون 15 جدید ، قیمت آیفون 14 Pro Max در حال افزایش است

لو پاریسین او را راهنمایی می کند

  • گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra: از کاهش دیوانه وار -76 ٪ استفاده کنید
  • Cdiscount به طرز چشمگیری قیمت تلفن هوشمند Google Pixel 7A را کاهش می دهد
  • این بخشنامه اره از فروش فلش در این سایت تخصصی مزایایی دارد
  • Nike Dunk High: در اینجا 3 پیشنهاد اختصاصی برای ورود به این کفش ورزشی شیک ارائه شده است
  • انتخاب خرید

از کجا می توان یک تلفن بازپرداخت خریداری کرد ?

با تکامل سریع فناوری ، تلفن های هوشمند سریعتر از همیشه منسوخ می شوند. با این حال ، این بدان معنی نیست که این دستگاه ها غیرقابل استفاده هستند. در مقابل ، بسیاری از تلفن های هوشمند مرمت و فروخته می شوند و یک جایگزین مقرون به صرفه تر و زیست محیطی تر برای خرید یک دستگاه جدید ارائه می دهند. در این مقاله ، ما بهترین مکان برای خرید یک تلفن مرمت شده و پاسخ به این سؤال را خواهیم داشت “کجا می توان تلفن مرمت شده را خریداری کرد ? »»

تلفن هوشمند سمت راست را در جای مناسب انتخاب کنید

تلفن بازپرداخت دستگاهی است که پس از تمیز کردن ، تعمیر و قرار دادن جعبه ها توسط یک حرفه ای برای فروش قرار داده شده است. کاملاً عملیاتی است ، اما می تواند نقص زیبایی شناسی (خراش ، آثار ضربه) را ارائه دهد و باتری آن همیشه جدید نیست. بسته به وضعیت زیبایی شناسی و سن آنها ، تلفن های هوشمند بازپرداخت شده توسط “درجه” طبقه بندی می شوند و قیمت آنها 20 تا 50 ٪ پایین تر از نسخه جدید است ، برای عملکرد معادل در عکس و فیلم.

از کجا می توان یک تلفن بازپرداخت خریداری کرد ?

لارو

Largo یک متخصص در بازپرداخت تلفن های هوشمند ، عمدتا آیفون ها ، مستقر در نزدیکی Nantes است. Largo که در سال 2016 تأسیس شده است ، از زمان ایجاد آن ، بیش از 140،000 تلفن هوشمند را از جمله 51000 نفر در سال 2020 بازپرداخت کرده است. این شرکت کارخانه خاص خود را برای بازگرداندن تلفن های هوشمند ، لنت های لمسی و رایانه های فردی دارد که به آن اجازه می دهد کل فرآیند را کنترل کند ، از پذیرش تا تعمیر ، از جمله کنترل کیفیت و خدمات پس از فروش.

در آوریل 2021 ، لارگو در معرفی خود به رشد Euronext ، محفظه شرکت های رشد در بورس پاریس موفق شد. با تشکر از سرمایه ای که در این مناسبت بزرگ شده است ، لارگو قصد دارد رشد قوی خود را تأمین کند ، به ویژه نیازهای نقدی مرتبط با افزایش فعالیت ، اتوماسیون و گسترش ظرفیت های تولید آن و همچنین توسعه فروش مستقیم با عموم مردم از طریق سایت بازرگان Rilax-Mobile خود.خط.

مجدداً

توصیه در این بازار پیشگام است. این راه اندازی فرانسوی فرآیند بازپرداخت در اروپای شرقی را به فروش می رساند و تلفن های هوشمند بازنشسته شده در فرانسه ، در Bouygues Telecom ، در توزیع (Auchan ، Electro Dépôt و غیره را به فروش می رساند.) و تحت نام تجاری خود ، دوباره !.

بله بله

بله بله ، یکی از بازپرداخت کنندگان که در فرانسه ساخته شده است ، از خرید تلفن ها گرفته تا بازپرداخت آنها. این یک فروشگاه کارگاهی در Caen دارد ، جایی که تمام مراحل ترمیم انجام می شود. جاه طلبی آن باز کردن کارگاه های بوتیک در چهار گوشه فرانسه برای خدمت به بازارها به صورت محلی است.

بازار عقب

بازار برگشت متفاوت کار می کند. این یک مکان بازار (بازار) است که باعث می شود واسطه بین مشتریان و بازپرداخت کنندگان در هر اندازه (بسیار جوان اما همچنین به عنوان یک شروع ، SMAAART یا بله بله) و همه افق ها (برخی در اروپا یا چین مستقر هستند).

قرمز توسط SFR

Red by SFR همچنین پیشنهادات تلفن هوشمند بازپرداخت شده را در سایت خود ارائه می دهد. شما این امکان را دارید که تلفن خود را در 4 بار بدون هیچ هزینه ای با یک بسته قرمز پرداخت کنید. شما در بین مدلهای اخیر این انتخاب را خواهید داشت.

انتخاب روشنگری

خرید تلفن بازپرداخت گزینه خوبی برای کسانی است. این که آیا شما می توانید از Largo ، توصیه ، SMAAART ، بله ، بازار برگشت یا قرمز توسط SFR ، خرید کنید ، می توانید مطمئن باشید که دستگاهی را که با دقت مورد بازرسی و توانبخشی قرار گرفته است ، دریافت خواهید کرد. با این حال ، انجام تحقیقات و خواندن توضیحات محصول با دقت قبل از خرید مهم است تا مطمئن شوید که دقیقاً می دانید چه چیزی دریافت می کنید.

�� شما از توصیه های ما برای انتخاب تلفن مرمت شده لذت بردید ? سایر مقالات “توصیه های ما” را بخوانید

چگونه فشار دیگ بخار را پایین بیاوریم؟

چگونه فشار یک دیگ بخار را پایین بیاوریم ?

مدیریت فشار دیگ بخار شما برای خیر آن بسیار مهم است ..

تصویر مقاله

Flee Boiler: آیا خطرناک است ?

دیگ بخار یک عنصر اساسی در زندگی روزمره ماست و گرما و ..

نحوه پاکسازی یک دیگ بخار Saunier Duval ?

زمستان در حال نزدیک شدن است و دیگ بخار Saunier Duval شما شروع به ساختن خودش می کند ?…

تنظیم رادیاتور TEE: چند برج ?

آه ، گرمایش ! این چیزی است که شما در زمستان دوست دارید ، اما شما ..

مسئول ایجاد محتوا از وبلاگ تخفیف و کیفیت !

Bienmoischer یک وبلاگ متعلق به تخفیف Quality است ، متخصص در منحرف کردن محصولات جدید و جدید که برای افراد و متخصصان در نظر گرفته شده است.

مخاطب

منطقه فعالیت Brehanne
44640 le pellerin
فرانسه