Leap Motor T03 ، Essay – Leap Motor T03 ، ماشین کوچک شهر چین برای فتح شهرهای اروپایی

مقاله – Leap Motor T03 ، ماشین کوچک شهر چین برای فتح شهرهای اروپایی

اما این ماشین کوچک شهر T03 است که Leap Motors تصمیم گرفت تا اولویت را در بازار اروپا تحت فشار قرار دهد. و او تمام شانس های خود را روی کاغذ دارد ، زیرا علی رغم ورود مداوم مدل های جدید در بسیاری از بخش ها ، ماشین برقی سیتی یک بازار بسیار کوچک با تعداد کمی از رقبا است.

Leap Motor T03

Leapmotor با کوپه کوچک خود وارد بازار برقی در چین شد. چیزهای جدی اکنون با راه اندازی ماشین شهر T03 همراه است.

zapping le blogauto مقاله از رنو اسپیس – 200 اسب بخار قدرت

کمتر از یک سال پس از شروع تولید S01 Coupe خود ، Leapmotor تولید مدل دوم خود را راه اندازی می کند. اکنون یک ماشین کوچک شهری است 3M62 طولانی و 1M65 بزرگ (ارتفاع: 1M58 ، 2M40 چرخ چرخ). بخشی که بیشتر و بیشتر بازیکنان را در وسایل نقلیه برقی جذب می کند. حقیقت, کل بخش در چین در این حالت پیشرانه تغییر کرده است.

Leapmotor T03 دارای موتور است 55 کیلو وات / 75 اسب بخار / 155 نانومتر. با دو باتری ارائه می شود: 31 یا 38 کیلووات ساعت ، با استقلال 300 یا 400 کیلومتری (NEDC).

مانند سایر مدل های این بخش ، بودن یک ماشین کوچک به معنای این نیست که از آخرین فناوری ها عاری است. ما یک صفحه پیدا می کنیم 8 اینچ برای ابزار دقیق و 10 اینچ برای صفحه مرکزی. همه سفارشات از دومی عبور می کنند. کنترل چراغ های پریشانی ، ترمز پارکینگ و پنجره های برقی باقی مانده است. کنترل انتقال به شکل یک کامودو در پشت فرمان می گیرد.

همچنین یک دوتایی از دوربین وجود دارد که روی پای A قرار دارد. برای آن استفاده می شود سیستم نظارت بر توجه چهره راننده. تجهیزاتی که خیلی سریع در مدل های چینی آشکار می شود. از نظر کمک رانندگی ، Leapmotor T03 همچنین ظرفیت رانندگی سطح 2 خود را اعلام می کند. بنابراین با یک کنترل توقف و GO Cruise Adaptive همراه با یک عملکرد محور در صف گردش خون. تجهیزات هنوز هم نادر ، حتی جدید ، در این بخش حتی در چین.

نظر ما ، توسط leblogauto.کم

طاقچه اتومبیل های برقی کوچک در چین کاملاً برقی است و همچنین تقریباً توسط تولید کنندگان چینی اشغال شده است. و همانطور که این T03 نشان می دهد ، این مدل ها از نظر اتصال به عنوان بزرگترین نیز وقف هستند.

مقاله – Leap Motor T03 ، ماشین کوچک شهر چین برای فتح شهرهای اروپایی

ظهور مارک های خودروهای چینی در بازار اروپا ، عمدتاً از طریق برق ادامه می یابد. آخرین تولید کننده ای که شانس خود را ، Leapmotors ، با T03 شگفت انگیز امتحان کرد. یک جایگزین واقعی در ماشین برقی?

Aiways ، Lynk & Co ، Seres ، MG … مارک های اتومبیل چینی در جاده های ما بیشتر و بیشتر قابل مشاهده هستند. این مارک های جدید حتی با داشتن سهم بازار هنوز در فرانسه (کمی بیش از 1 ٪) و طیف وسیعی از محصولات که هنوز بسیار گسترده نیستند ، به خصوص در زمینه وسایل نقلیه برقی ، هیبریدی ، PHEV و نوع آن را تایپ می کنند. برق … دقیقاً در جایی که مزیت رقابتی آنها از نظر هزینه تولید آنها را تضمین می کند تا مردم را با مردم برخورد کنند. ژان دومینیک سنارد ، رئیس جمهور رنو ، از افزایش واقعی اتومبیل های چینی از چند سال پیش به زودی در اروپا در اروپا ترسید. او ممکن است شروع به شروع کند.

زیرا پیشرفت این تولید کنندگان – از نظر کیفیت ، امنیت و حتی طراحی – طی چند سال بسیار دیدنی بوده است. البته به لطف بسیاری از تحقیق و توسعه ، اما همچنین به تجربه ای که با تولید کنندگان خارجی که برای اقامت در آنجا آمده اند ، مانند Stellantis ، Renault یا Volvo به دست آمده است. در نتیجه ، غول های چینی Byd ، Geely و دیگران به سرعت بخش های دقیق را شناسایی کردند که در آن می توانستند امتیازات تعیین کننده ای در اروپا کسب کنند. برقی به وضوح اولویت است ، بخشی که در حال حاضر تولید کنندگان اروپایی در کاهش قابل توجهی قیمت ها مشکل دارند و در جایی که موانع فن آوری نسبت به مدلهای موتور حرارتی اهمیت کمتری به نظر می رسد.

City Car ، Land of Conquest Par Excellence

آخرین بار برای تلاش برای شانس خود ، Leap Motor. تولید کننده کوچک چینی کمی در حاشیه گروه های بسیار بزرگ ، Leap Motor تاکنون به جای توسعه نمونه های اولیه و برق و فن آوری های استقلال کار کرده است. اما تقریباً 5 سال است که این گروه با سرعت رعد و برق توسعه یافته و با طیف وسیعی از 4 مدل ، SUV ، سدان و حتی برش به یک تولید کننده عمومی واقعی تبدیل شده است.

Leap Motor تصمیم گرفته است تا با ماشین شهر کوچک در محدوده خود ، T03 ، بخشی که در حال حاضر توسط تولید کنندگان اروپایی بسیار شلوغ نیست ، وارد اروپا شود

اما این ماشین کوچک شهر T03 است که Leap Motors تصمیم گرفت تا اولویت را در بازار اروپا تحت فشار قرار دهد. و او تمام شانس های خود را روی کاغذ دارد ، زیرا علی رغم ورود مداوم مدل های جدید در بسیاری از بخش ها ، ماشین برقی سیتی یک بازار بسیار کوچک با تعداد کمی از رقبا است.

این T03 از Leap Motor در رقابت مستقیم از Renault Twingo Electric ، Dacia Spring یا Fiat 500 Electric قرار دارد

تولید کنندگان اروپایی در واقع ترجیح داده اند که کل الکتریسیته را برای مدلهای بزرگتر یا SUV ، حاشیه بالاتر رزرو کنند ، همچنین هزینه های تولید بالاتر در اروپا را توجیه می کنند و قیمت های نهایی لزوماً بسیار دموکراتیک نیستند. در زمین اتومبیل های کوچک برقی ، راه حل های کمی اکنون از زمان رنو زو و پژو یونون C-Zero-Mitsubishi I-Miev سه گانه که بازار را “انجام داد” ، فقط یک Twingo Electric است که به سمت انتهای آن می رود ، برقی است. Smarts (اکنون تحت تأثیر فزاینده چینی Geely) ، و یک بهار Dacia … ساخته شده در چین. بدون فراموش کردن Fiat 500 و Mini برق ، اما از محدوده کاملاً بالاتر.

نکته قوی: یک طراحی زیبا و یک فضای داخلی هوشیار

بنابراین Leap Motor T03 در زمان مناسب ظاهر می شود ، با یک جسمی نسبتاً جذاب (و یک رنگ صورتی شگفت انگیز اما بسیار کم رنگ روی مدل که امتحان شده است) یادآور هر دو Smart Fourfour و Fiat 500L. ترکیبی کنجکاو که به آن ظاهری چاق و پا می دهد ، قد و قامت نسبتاً زیادی بر روی پاها (ارتفاع 1.56 متر) ، اما سبکی در نهایت کاملاً غیرمعمول و دوستانه ، که سر بسیاری از سرها را در خیابان می چرخاند.

Leap Motor T03 فضای داخلی بسیار ساده ای را با پلاستیک های سخت نشان می دهد. اما تجهیزات عملی زیادی در رانندگی شهری مانند کمک به پارکینگ دارد

در داخل ، راهی برای هوشیاری کنید. با مواد ساده و پلاستیک های سخت (برخی از آنها هنوز لاک دار هستند) ، کابین بدون چیچی است اما در نهایت بسیار وفادار به فلسفه دستگاه است.

و علی رغم سادگی نمایش داده شده ، تجهیزات این T03 تحت تأثیر قرار می گیرد ، با یک سقف شیشه ای بزرگ (غیر افتتاحیه) ، تجهیزات راحتی و ایمنی دیده شده برای رانندگی شهری (کمک به پارکینگ ، هشدارهای ضد برخورد ، دوربین کاهش دوربین) ، الف صفحه نمایش چندرسانه ای عملکردی و همچنین یک سکونت کاملاً قابل قبول برای 4 نفر با وجود صندلی کمی سخت.

انعطاف پذیری ، پویایی و هوشیاری

در چرخ ، این T03 نیز برای رانندگی بسیار خوشایند است. یک جهت سبک اما فراموش نمی کند که دقیق باشد ، با یک سرقت حیرت انگیز ، بسیار کاربردی برای مانورها ، فقط آنچه برای پویایی لازم است (باتری 41.3 کیلووات ساعت آن را به یک قدرت معادل 109 اسب بخار تضمین می کند) و تا حد زیادی کافی است تا با انعطاف پذیری دزدکی حرکت کند در ترافیک شهری ، به ویژه که جرم آن برای برق تنها 1.2 تن موجود است. یک تعجب بسیار خوب ، که کمی به یاد می آورد احساسات رانندگی در اواخر پژو Ion/Citroën C-Zero/Mitsubishi I-Miev.

ماشین کوچک شهر چین T03 از Leap Motor دامنه 280 کیلومتری را در یک چرخه مختلط و بیش از 400 کیلومتر در رانندگی شهری ارائه می دهد

در مورد ظرفیت های الکتریکی و استقلال ، در اینجا ما نیز با یک پیشنهاد جدی سر و کار داریم. 280 کیلومتر استقلال در چرخه WLTP مختلط و حتی 420 کیلومتر در استفاده کاملاً شهری. علاوه بر این ، باتری ، که می تواند حداکثر 45 کیلو وات را در جریان مستقیم بپذیرد ، از فناوری LFP تهیه می شود ، که به حداکثر بارهای تکراری اجازه می دهد بدون اینکه از لحاظ نظری سایش و پارگی زودرس را به خطر بیاندازد.

زمان شارژ موتور LEAP T03 (برای رفتن از 30 تا 80 ٪ استقلال) در استاندارد ، ساعت 3:30 صبح با یک شارژر 7 کیلو وات یا حتی 36 دقیقه بار سریع با حداکثر توان است. هزینه ای که زمان بیشتری را در یک پلاگین ساده به خود اختصاص می دهد

بار شارژ (برای رفتن از 30 تا 80 ٪ استقلال) در استاندارد ، ساعت 3:30 صبح با یک شارژر 7 کیلو وات یا حتی 36 دقیقه در بار سریع با حداکثر توان ، مقادیر تأیید شده نقطه به نقطه در طول آزمون است. علاوه بر این ، مصرف به نظر می رسد بسیار کم است و بین 11-12 تا 18 کیلووات ساعت در هر 100 کیلومتر نوسان می کند ، با میانگین 14/15.

تنه Leap Motor T03 ، قفسه سینه واقعی ماشین کوچک شهر

نقطه سیاه: یک میرایی ناخوشایند و یک سینه کوچک

این T03 عاری از نقص به دور از آن نیست ، در حال حاضر یک سینه بسیار کوچک (210 لیتر) “قالب Toblerone” ، مثلثی و غیر عملی با صندلی های عقب که به سمت راست به تنه می رسند ، میرایی نسبتاً ناخوشایند به خصوص وقتی سرعت افزایش می یابد ، بسیار نرم است و گاهی اوقات ، لاستیک های بسیار مناسبی که هر از گاهی به کشش آسیب می رسانند ، نه به عایق کاری بسیار سبک/عایق صدا ،.

مطمئناً وزن خودرو در این صورت موجود است ، اما به نظر می رسد کمی پر سر و صدا است و حتی در محفظه مسافر با سرعت زیاد هوا احساس می کنید. برخی از جزئیات نیز مانند یک آینه داخلی داخلی محدب کنجکاو ، که کمی مختل می شود عصبانیت خواهد کرد.

ارزش عالی برای پول

فراتر از استقلال بسیار صحیح یا نقص در محفظه مسافر ، که واقعاً تفاوت آن با این T03 باعث ایجاد قیمت آن خواهد شد. 25.990 یورو خالص یا 20.990 یورو اگر پاداش دولت را برداریم. و صادقانه بگویم ، در این سطح از قدرت حرکتی ، استقلال ، تجهیزات و کیفیت ، بهار برقی و بهار Dacia می توانند به طور مشروعیت نگران شوند.

در صورت گرفتن پاداش دولت 5000 یورو ، Leap Motor T03 با 25990 یورو خالص یا 20990 یورو به بازار عرضه می شود

Leap Motor T03 مطمئناً برای خرید گران تر است ، اما با پاداش اصالت به شما چیزهای بیشتری می دهد. این باقی مانده است که یک مشتری را متقاعد کند که هنوز هم در مقابل خودرو چینی و به ویژه مشکلات شبکه و نگهداری هنوز توسعه نیافته است. این T03 ، با این حال ، تمام استدلال ها را برای ساختن تصویر Leap Motor در فرانسه دارد ، زیرا ماشین برقی آن یک موفقیت صریح است.