ارزش نام تجاری Lenovo (قابل اعتماد است? ) | Electroguide ، تاریخچه Lenovo و Thinkpad نشانگر آن – INFOMMATIQUE UNIK

داستان Lenovo و Thinkpad نشانگر آن

سلام ، متأسفانه ما این شرکت را نمی شناسیم.
چرا فروشنده شما به شما گفت با او تماس بگیرید ?
فروشنده شما کیست ?
با این حال ، آگاه باشید که هارد شما هنوز 6 ماه تضمین شده است زیرا به تازگی تغییر کرده است. دریغ نکنید که بیشتر به ما بگویید. روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

مارک رایانه Lenovo چیست ?

برند Lenovo یک است برند چینی تولید کننده لپ تاپ ، دفتر ، تبلت ، تلفن های هوشمند … اما آنچه مردم کمتر می دانند این است که بخش رایانه Lenovo از آنجا آمده است بازخرید IBM در سال 2005. این بزرگترین مارک رایانه ای در جهان تا به امروز است.

که برند Lenovo تولید می کند ?

Lenovo تولید می کند رایانه های رایانه شخصی لپ تاپ, از ماوراء وت قرص, از رایانه های اداری همه در یک ، ایستگاه های کاری ، ذخیره سازی یا شبکه ها و همچنین لوازم جانبی IT.

به شما بهترین ایده از محدوده برند و همچنین قیمت های شارژ شده ، خلاصه ای از آن را ارائه می دهیم محصولات پیشنهاد شده توسط مارک.

محصولات مدل های کلیدی برند قیمت دیدن
Lenovo Tab P10 10.1 Lenovo Tab P10 10.1

گزارش قیمت بهترین کیفیت

گزارش قیمت بهترین کیفیت

کیفیت برند چیست ?

اول از همه ، باید گفت که محدوده لپ تاپ ارائه شده توسط Lenovo France یکی از موارد است بزرگتر از بازار ، با محصولاتی که هر دو کلاسیک هستند مانند لپ تاپ یا دفتر با ایستگاه کاری از یک طرف ، و لپ تاپ های ترکیبی (که همچنین قرص درست می کند) و همچنین رایانه های اختصاص داده شده به بازی های ویدیویی از طرف دیگر.

آنجا برند Lenovo برای هر نوع یک دامنه ارائه می دهد ” برای خانه” ، یکی دیگه ” برای کار“، و سرانجام یک آخر” برای چندرسانه ای“” . هر محدوده از نظر فنی با استفاده سازگار است.

لپ تاپ لنوو یوگا

این همچنین اولین مارک است که دارد رایانه های قابل تبدیل اختراع شده در قرص ها با دامنه یوگا .

عملی زیرا زیر ویندوز 10 و در دو حالت قابل استفاده است. اینها رایانه های قابل تبدیل بر فراغت هستند. جذابیت اصلی آنها در نوآوری در لولا و واقعیت قدرت است صفحه 360 درجه را بچرخانید. برخی از مدل ها نیز تا 9 ساعت استقلال دارند . در سیستم خنک کننده رایانه ها مؤثر است و اجازه می دهد تا خنک کننده ثابت و مخصوصاً خاموش (برخلاف قرص های سنتی که خیلی سریع گرم می شوند).

سرانجام ، Lenovo نیز توسط استحکام لو, که یکی از خصوصیات این برند است. برای این شناخته شده و شناخته شده است.

Lenovo همچنین در بین طبقه بندی شده است بهترین مارک ها از خدمات مشتری . تیم های تکنسین های متخصص در صورت ملاقات در دسترس هستند تا به شما کمک کنند مشکلات در استفاده از تجهیزات خود.

منشأ برند Lenovo

برند Lenovo است متولد 2004 در چین, اما شعبه رایانه از خرید Lenovo از شعبه رایانه لپ تاپ IBM در سال 2005.

از سال 2005 تا 2008, نتایج این گروه به دلیل هر دو مورد در کسری است رقابت شدید مخصوصاً از برند آمریکایی دل, بلکه به عدم نوآوری .

فقط استاز سال 2008 با ورود مدیرعامل جدید: یانگ یوان کینگ, که این برند شروع به بالا رفتن از شیب با یک نوآوری می کند که امکان خاموش کردن و روشن کردن رایانه سریعتر را دارد.

از سال 2010 تا 2013, Lenovo از ردیف سازنده PC چهارم به شماره یک جهان در جهان در جلو ، آنجا مارک HP. این برند اکنون رایانه های سراسر جهان و به ویژه در فرانسه و اروپا را به فروش می رساند.

بالاخره ، در ژانویه 2014, Lenovo از Larry Page (مدیرعامل Google) ، بازی خریداری شده است تلفن همراه موتورولا.

نظر ما در مورد برند Lenovo

برای نتیجه گیری ، ما می گوییم که مکان شماره یک جهان د لنوو سزاوار است . خود نوآوری ها, و او رستگاری های پی در پی شرکت ها به او اجازه می دهند امروز بازیگر بخش رایانه ای.

در نظر مصرف کننده به طور کلی در Lenovo مثبت هستند. این در مورد یک است علامت قابل اعتماد که ما به شما توصیه می کنیم .

خواهیم دید نوآوری های او چه خواهد بود در سالهای آینده ، برند Lenovo اکنون باید در این بخش پیشگام و نوآورانه باشد اگر بخواهد خود را حفظ کند مکان به سختی اکتسابی.

چطور می شود یک لپ تاپ انتخاب کرد ?

در اینجا راهنمای خرید ما اختصاص داده شده است لپ تاپ. چندین نوع لپ تاپ وجود دارد: کلاسیک ، لمسی ، 2 در 1 هیبرید یا تخصصی برای گیمرها (بازی ها) . معیارها چیست انتخاب قبل از خرید لپ تاپ بدانید ? (آنچه ما در جای دیگر به شما نمی گوییم. )

7 لپ تاپ بهترین سال 2023

به ما خوش آمدید مقایسه لپ تاپ ها برای سال 2023 . ما در اینجا برای ارائه بهترین مدل ها لپ تاپ با برند . این مقایسه فقط شامل مدل ها است بین 15.6 و 17.6 اینچ. برای کم اهمیت, مقایسه Ultrabook ما را ببینید.

رایانه 8 برتر – مارک رایانه های شخصی

برای مارک های رایانه ای را مقایسه کنید, در اینجا نظرات ما در مورد هر یک از آنها ، در مورد آنها وجود دارد کیفیت, آنها قابلیت اطمینان. از بازدید از رتبه ما دریغ نکنید.

روی پیوندهای بالا کلیک کنید به صفحات دسترسی پیدا کنید.

نحوه انتخاب Ultrabook ?

اگر نمی دانید نحوه انتخاب Ultrabook, این راهنمای خرید برای شما مناسب است. ما در اینجا تمام معیارهای فنی را به شما می دهیم که کتابهای فوق العاده بین آنها را متمایز می کند ، چندین آهنگ از انتخاب Ultrabooks ارزان و طبقه بندی بهترین Ultrabooks: مارک های خوب و مدل های خوب.

7 بهترین Ultrabooks (رتبه 2023)

چیست بهترین Ultrabooks از سال 2023 ? اینجا ماست رتبه بندی مورد علاقه آنچه ما معتقدیم بهترین رایانه های ultraportable است (که اکنون به قرص تبدیل می شوند) ، مناسب برای تحرک. امیدواریم این مقایسه به شما در انتخاب حق کمک کند.

12 مارک بهترین رایانه

به ما خوش آمدید طبقه بندی 2023 بهترین مارک های رایانه (لپ تاپ ، دفتر ، تبلت). در 12 مارک که امروزه در بازار حاکم است به ترتیب اهمیت طبقه بندی می شوند . برای هر مارک, ما نظر ارائه می دهیم بر روی برند ، کیفیتی که ارائه می دهد ، آن نوآوری ها .

اخبار رایانه و تبلت

اگر می خواهید بیشتر بدانید در رایانه ها ، تبلت ها یا روشن مشکلات خاص به این نوع دستگاه مرتبط است علوم کامپیوتر, شما در زیر توصیه ها و اخبار مختلف ما در مورد این موضوع پیدا خواهید کرد:

مشورت

 • چطور می شود یک لپ تاپ انتخاب کرد ?
 • کدام Ultrabook ?
 • نحوه انتخاب صفحه رایانه شخصی ?
 • که مطمئن ترین لپ تاپ هستند ?
 • چه نوع رایانه ای را انتخاب کنید ?
 • نحوه انتخاب پردازنده لپ تاپ ?
 • نحوه انتخاب پد لمسی ?
 • چگونه یک خواننده خوب را انتخاب کنیم ?
 • نحوه انتخاب هارد SSD ?
 • نحوه انتخاب یک بازی ویدیویی ?
 • برند Compaq چه ارزش دارد ?

طبقه بندی و مقایسه

 • 7 بهترین لپ تاپ
 • 7 بهترین Ultrabooks
 • 7 بهترین Chromebook PC
 • 7 بهترین صفحه نمایش کامپیوتر
 • 12 مارک رایانه ای بهترین
 • 7 لپ تاپ بهترین بازی
 • 7 دانشجوی بهترین لپ تاپ PC
 • بهترین 7 SSD از لحظه و گران نیست
 • 7 بهترین کنسول بازی ویدیویی
 • 7 هدف اصلی واقعیت مجازی
 • 7 بهترین هدست VR برای تلفن های هوشمند
 • 7 بهترین خواننده
 • 7 بهترین لنت لمسی
 • 7 لنت لمسی با کمتر از 200 یورو
 • 7 بهترین لوازم جانبی اپل

نظر شما :

اشتراک گذاری : توییتر فیس بوک Google+ Pinterest LinkedIn Tumbl ایمیل

130 نظر

برند Lenovo بدترین مارک است که وجود دارد ، شما هیچ وجدان از آنچه می نویسید ندارید ، یا اگر شاید قرار دادن مخاطب در مقاله شما سست باشد ، سلیقه های Lonovo Break برای ترس ! با کیفیت و خدمات پس از فروش فریبنده و فرار غیرقانونی است !!گروههای دیوانه .

من یک رایانه لوحی را با تخفیف بسیار خوب خریداری کردم.. بدون دلیل ! به خصوص از آنجا که رایانه لوحی هنوز به صورت آنلاین در سایت است.. واقعاً شرم آور است ! از این مارک بسیار ناراضی است ..

خرید همه در یک IdeaCentre ، HS Hard Disk 2 ماه پس از پایان ضمانت مشتری و خدمات تجاری Lenovo ، آنها از من خواستند که یک سال بعد از راه حل با یک ایمیل تماس بگیرم اما هر دو روز یک بار آگهی ایمیل دریافت می کنم .
Lenovo قابل اعتماد نیست و خدمات پس از فروش
,

سلام ، من به شدت مارک Lenovo را به شما توصیه می کنم,
من یک PC Legion 5 Pro به دست آوردم که بعد از 2 ماه که به سختی از آن استفاده کردم خراب شد. سرویس پشتیبانی قبل از تعویض به 3 تعمیر نیاز دارد ، با توجه به تعمیر ، آن را با قطعات استفاده شده مجدداً مورد استفاده قرار داده است.
برای من ، او مادربرد را پس از ترمیم محصول تغییر داد تا به طور غیر طبیعی عملکرد را بازیابی کند ، عملکرد زیر چیزی است که رایانه در نسخه جدید خود می تواند ارائه دهد.
من باید دوباره آن را برای تعمیر دوباره ارسال کنم زیرا یک بار در رایانه مانند یک فر در فضای یک دقیقه گرم می شود. همه چیز اما نه lenovo

سلام ، خرید یک کامپیوتر Lenovo T540 همیشه تحت ضمانت جک جک دیگر قارچی پشتیبانی نمی شود ، پشیمان می شوم که از این برند به این مارک اعتماد کرده ام وقتی که من همیشه از نوع رایانه شخصی یا HP داشتم.

عصر بخیر ، کامپیوتر من یکباره کار را متوقف کرده و روشن کردن آن غیرممکن است. از آنجا که وی در آوریل 2022 خریداری شد که در نوامبر 2021 خریداری شده است ، من صرفاً و به سادگی درخواست بازپرداخت با لغو فروش می کنم ، متشکرم

امانوئل D’Electroguide در 7 فوریه 2023 11 ساعت 40 دقیقه

سلام ، بسته به تجزیه و قیمت اصلی آن ، مشخص نیست که بازپرداخت پذیرفته شده است اما شما واقعاً می توانید آن را درخواست کنید.
شاید آنها ترجیح دهند مبادله ای یا داشتن آن را ارائه دهند.
با توجه به DGCCRF در فصل “اجرای ضمانت انطباق”:
https: // www.اقتصاد.گوا.fr/dgccrf/انتشارات/صفحات زندگی/قطعات/Les-Garanties-Legales
“انتخاب به مصرف کننده می رود مگر اینکه دومی با توجه به ارزش ملک یا اهمیت نقص ، هزینه آشکارا نامتناسب برای فروشنده ایجاد کند. از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

وضعیت من: یک لپ تاپ تحت ضمانت “Premium Care” (تمدید گارانتی از 2 تا 5 سال) ، که دوربین یکپارچه آن دیگر بعد از گذشت بیش از دو سال دیگر کار نمی کند. من گارانتی را می گیرم (با شماره 0805542323) ، که در سایت تعمیر دارد. یک تکنسین اول باعث می شود که من دستکاری ها و چک های خاصی را انجام دهم ، دستم را از راه دور می گیرد تا بررسی کند که آیا این یک مشکل نرم است ، چیزی را حل نمی کند و به من می گوید که ویندوز را دوباره نصب کنم. مشکل حل نمی شود. یک تکنسین می آید ، دوربین قبلی را جایگزین می کند ، اما سفره سفره نیست زیرا سفره دریافت شده مناسب نیست … مشکل هنوز حل نشده است. این تکنسین گزارش می کند ، یک گزارش می نویسد و مجدداً سفره را کنترل می کند و همچنین یک ماژول الکترونیکی بین دوربین و سفره سفره. بدون هیچ خبری بعد از حدود 10 روز ، من دوباره راه اندازی می شوم و می فهمم که این پرونده بسته شده است. بنابراین من این مداخله را دوباره فعال می کنم. تکنسین برمی گردد ، و ما می فهمیم که دوربین دوباره به تنهایی حمل شده است ، اما نه سفره و نه ماژول الکترونیکی. بنابراین مشکل همیشه بدون راه حل.
بنابراین ما کامپیوتر را با برچسب Lenovo به آلمان ارسال می کنیم (مهم است ، زیرا من مشتری شرکت حمل و نقل نیستم …). بعد از گذشت بیش از ده روز ، من یک ایمیل با نقل قول بیش از 120 یورو دریافت می کنم زیرا ظاهراً رایانه به وخیم تر شده است. توجه داشته باشید که پس از آن به گیرنده این بود که بازی بیمه شرکت حمل و نقل را انجام دهد ..
بیش از دو ماه است که من کامپیوتر خود را ندارم. پانزده تماس من با شماره 0805542323 منجر نشد. من ادعا کرده ام که یک مدیر یا مدیر یا مدیر با من تماس بگیرید. من هیچ تماس تلفنی دریافت نکرده ام ! آخرین تماس من امروز به من گفت که من قصد دارم آن را بازیابی کنم که از مشکل اولیه تعمیر نشده و بیشتر شکسته ام.

بسیار ناامید از نام تجاری Lenovo من لپ تاپ S145 API خود را در 14 ژوئیه 2020 خریداری کردم ضمانت نامه به پایان رسید و امروز رایانه من دیگر سبک نیست و از همان ابتدا من در JP J مشکل داشتم که او را به عقب برگرداندم. من نمی توانم بدون اینکه به صفحه نمایش نگاه کنم ، متن را تایپ کنم زیرا در پایان یک کلمه مکان نما در جای دیگری در یک جمله دیگر به من داد. در سال 2020 این یک کامپیوتر بود که هنوز هم برای من 599.48 یورو هزینه داشت

مصیبت بار – فاجعه آمیز. بعد از یک سال استفاده از یک ایده G5 (1100 یورو ، همه یکسان) ، من در حال حاضر در دو شکست هستم. رایانه از روشن کردن بوق ها امتناع می ورزد و کمک آنلاین به من اطلاع می دهد که معنی بوق ها برای این مدل در دسترس نیست. من به من یک سرویس بعد از فروش در آلمان ارائه می شود: “این می تواند دو ماه طول بکشد” ، “و بله ، وقتی خراب می شود ، هرگز در زمان مناسب نیست …” (حلالیت خوب). من مطلع شده ام که هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانم داده های خود را در نتیجه تعمیر پیدا کنم ، بنابراین “قبل از تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید”. برای رایانه ای که از روشن شدن امتناع می ورزد ، توصیه جسورانه است. بستنی روی کیک: سرویس فنی آنها از طریق تلفن ، خیلی مرتبط نیست ، امروز نیز صبح … شکسته شد. (آنها سه ساعت پیش به من گفتند: “ما در یک ساعت به شما یادآوری می کنیم))

SAA MICHEL YOMBUNO در 17 سپتامبر 2022 18 ساعت 51 دقیقه
من واقعاً کامپیوتر Lenovo را دوست دارم.

سلام ، لنوو یکی از بدترین مارک های رایانه ای !
9 ژوئیه وقتی کامپیوتر خود را به عقب برگشتم
صفحه نمایش بهتر ، من یک CRAC را در داخل صفحه شنیدم و او به دلیل این ژست بی ضرر و بدون هیچ شوک در داخل کشور شکسته شد.
من این مشکل را به پشتیبانی فنی Lenovo در تاریخ 16 ژوئن گزارش کردم تا صفحه نمایش تغییر یابد. آنها نمی خواستند چیزی بدانند و گفتند که این آسیب مادی است.
متعاقباً و با اصرار زیاد ، آنها در پایان به من برچسب بازگشت ارسال کردند.
یک ماه است که از خدمات فنی آنها رایانه من در دسامبر 2021 با قیمت 1199 یورو خریداری شده است.
بعد از اینکه چندین ایمیل رد و بدل شد ، من در تاریخ 15 ژوئیه از طریق ایمیل برای آنها یک اعلامیه رسمی ارسال کردم و یادآوری کردم که طبق ماده L. 217-10 از کد مصرف کننده ، آنها تا 16 ژوئیه برای ترمیم رایانه ای که در اختیار دارند ، باید. من همچنین به آنها اشاره کردم که فراتر از آن ، من درخواست لغو قرارداد فروش و بازپرداخت ظرف 10 روز یا در تاریخ 26 ژوئیه.
پس از این 19 ژوئیه ، فروشگاه Lenovo سه پیشنهاد برای من ارائه داد: تعمیر ، تعویض یا بازپرداخت محصول.
در همان روز ، من از طریق ایمیل به بازپرداخت پاسخ دادم و می خواستم.
بدون بازگشت از آنها ، من در تاریخ 29 ژوئیه با آنها تماس گرفتم و برای من مشخص شد که بازپرداخت روز گذشته در تاریخ 28 ژوئیه صادر شده است.
با این حال ، از آن زمان ، من هنوز هیچ چیزی در حساب بانکی خود ندارم.
این آخر هفته ، من یک ایمیل متناقض دریافت کردم که از تصمیم آنها ، یعنی تعمیر رایانه با هزینه من ، مرا به من اطلاع داد.
از طریق تلفن ، به من 2 گزینه پیشنهاد می شود ، یا منتظر پردازش پرونده باشید (این بیش از 2 هفته است و هنوز هیچ چیز نیست) یا با تلفن برتر صحبت کنید که فقط انگلیسی بدون مترجم صحبت می کند و به ایمیل پاسخ نمی دهد ارسال شده هنوز ترجمه شده و یک کارمند را ترک می کند تا به من اشاره کند که این پرونده به یک سرویس ارسال می شود
برتر.
آنچه قبلاً چندین بار به من گفته شده است.
فروشگاه Lenovo به من گفت که می توانم هر روز تماس بگیرم ، که کار دیگری انجام نمی دهد زیرا آنها برای این پرونده مسدود شده اند ..
در نتیجه ، “متعهد به ارائه خدمات عالی پس از فروش” از زنگ زدن تلفنی یک آگهی کاذب ساده است که توسط قانون مجازات می شود. علاوه بر این کندی شدید آنها و دشوار بودن سرویس پس از فروش ، که پس از یک مشکل ، شما را به طور مستقیم پشیمان می شود که از آنها خریداری کرده اید ، آنها قادر به رعایت متون قانون نیستند و یک مورد معیوب را بازپرداخت می کنند .
من باید به نظرات Truspilote گوش می دادم 1.4/5 که دروغ نمی گوید !

من قبل از شروع سال تحصیلی یک رایانه شخصی قابل حمل خریداری کردم ، با توجه به اجزای ، قیمت آن جالب به نظر می رسید ، در ابتدا عملکرد بسیار خوب تا سه ماه پیش که من آن را روشن کردم تا یک کار را انجام دهم ، صفحه سفید ، تصمیم می گیرد که استفاده کنم این جایی که من آن را برای کار با ضمانت خریداری کردم ، کامپیوتر به خدمات پس از فروش می رود ، ما دو هفته برای پاسخ به ما داده می شود که یک ماه پس از آن برای یک هزینه در نهایت برای هزینه در نهایت ترمیم معادل قیمت کامپیوتر داده می شود ، من امتناع می کنم برای پرداخت ، بنابراین من آن را یک ماه پس از پاسخ بازیابی می کنم و می توانم آن را به صفحه واسطه ، صفحه نمایش کاملاً سیاه ، صفحه کلید که دیگر پاسخ نمی دهد و ترک های روی صفحه نمایش در هنگام سپرده وجود ندارد ، وصل کنم.
در پایان من برند را توصیه نمی کنم ، زیرا اگر نقصی در رایانه شما وجود داشته باشد ، این تقصیر شماست.

امانوئل D’Electroguide در 12 مه 2022 12 ساعت 30 دقیقه

سلام ، شما به دلیل عدم مراقبت از ضمانت توضیح داده شد ?
آیا می توانید در مورد تشخیص بیشتر به ما بگویید لطفا ?
آن را از کجا خریدی ? از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

خرید یک لپ تاپ Lenovo به عنوان اولین رایانه شخصی پسرم در هنگام حبس. ظاهراً محصول خوب ، حافظه بیشتری نسبت به رقبای خود در همان محدوده قیمت ، ارگونومی کمی پایین تر (پشتیبانی از دست های دردناک در دراز مدت). در ابتدا تصور اینکه یک خرید هوشمندانه انجام داده اید ، اما یک استقلال کمتر از 1 ساعت و دکمه ضعیف قرار داده شده/خاموش ، چشم انداز را کمی خراب می کند. بعد از گذشت چند ماه ، جدی تر می شود: در حال سقوط سیستم بسیار منظم با نسخه صفحه نمایش MOSAIC MSO Blue Screen. به ویژه برای جابجایی رایانه هنگامی که یک بار در 2 در 2 کاشت سیستم روشن شود. مخاطبین کاذب در مادربرد یا سیم کشی ? گریه های خشم پسرم که اسناد در حال پیشرفت خود را از دست می دهد. سپس احتراق فریبنده می شود: گاهی اوقات رایانه چند ثانیه پس از احتراق به طور خودکار خاموش می شود ، گاهی اوقات از روشن شدن امتناع می ورزد. نتیجه گیری: هرگز دیگر Lenovo ، مطمئناً ارزان اما با کیفیت و قابلیت اطمینان تا قیمت. من موظف به خرید یک رایانه شخصی برای او هستم ، من مطمئناً از همان برند معدن خودداری می کنم (ما مشهور که همیشه با مکاتبات فروخته شده است) ، بسیار قدیمی تر از پسرم ، به سختی گرانتر اما همیشه کارآمد و رضایت کامل به من می دهد. Perplexed: از کجا نظر تستر رسمی این سایت از ..

بعد از Thinkpad ، لپ تاپ های پوسیده. صادقانه. از مشکلات. باتری پوسیده. قابلیت اطمینان صفر. صفر لمسی ، فقط اجزای سفید شده پذیرفته می شوند. مشکلات پارتیشن کارخانه (تاچ پد دیگر پاسخ نداد ، ماوس USB 2 را گرفت.0 برای رسیدن به آنجا!). دیدن شما به عهده شماست ، اما من هرگز شخصاً هرگز. واقعاً واقعاً پوسیده.

رایانه لوحی Lenovo M7 و هیچ کس به محض اینکه شارژر را دریافت کردم ، هیچ ویژگی ای ندارد و من به رایانه لوحی خود وصل کردم ، هر بار که آن را با عکس می خورد و تبلت M7 را محو می کند و نه از تمام مقاومت هایی که او خریداری نمی کند این تبلت من آن را توصیه نمی کنم من ترجیح می دهم یک ویکو داشته باشم که این تبلت

من می خواهم مارک های رایانه ای قدیمی و اخیر را بدانم.

امانوئل D’Electroguide در 3 فوریه 2022 13 ساعت 09 دقیقه

سلام ، به دنبال یک مدل یا رایانه خاص باشید ?
مارک های زیادی مانند ASUS ، Apple ، Acer ، Lenovo ، HP ، Dell ، MSI ، Razer ، Ordissimo ، Huawei و غیره وجود دارد.
دنبال چی میگردی ? دریغ نکنید که بیشتر به ما بگویید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

خیلی بالاتر از من یک واحد مرکزی خریداری کردم ، در 2 ماه مجبور شدم 35 بار توقف رایانه خود را مجبور کنم تا در پایان هارد دیسک شل ، سرویس پس از فروش در فروشگاه یا من آن را خریداری کردم و مجبور شدم آن را برگردانم به مدت 3 هفته به لنوو در آلمان. من شخصاً این مارک را با رایانه شخصی با 200 € خریداری نمی کنم در حالی که با Lenovo با 500 € با Lenovo فقط مشکل داشتم.

بعد از 2 سال دیگر ضمانت ندارم و در اینجا رایانه من در رنگ های صورتی سبز است و دیگر نمی توانم بازی های puical خود را انجام دهم و دیگر رنگ ها را متمایز نمی کنم.

امانوئل D’Electroguide در 4 ژانویه 2022 15 ساعت 43 دقیقه

سلام ، این نوع مشکل به طور کلی شبیه به مشکل دال است.
در صورت امکان تغییر صفحه نمایش می توانید با یک حرفه ای تلاش کنید اما بعید است که این از نظر مالی جالب باشد. اگر می خواهید در انتخاب دستگاه جدید کمک کنید ، از تماس با ما دریغ نکنید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

من در دسامبر 2019 3 سال تضمین شده T580 را سفارش دادم.
گذشته از برخی از مشکلات مانند مدت زمان باتری اعلام شده 10hoo و فقط نیمی از آن ، و کلیدهای صفحه کلید که صفحه را به سمت خود می کشد ، کار می کند.
اخیراً صفحه نمایش T580 من به تنهایی شکسته است زیرا در یک سطح کاملاً مسطح نبوده است.
لنوو هنگامی که بدیهی است که یک نقص طراحی است ، از گرفتن آن تحت ضمانت خودداری کرد.
در نتیجه,
من دیگر هرگز یک محصول Lenovo را توصیه نمی کنم
من این مارک را توصیه نمی کنم.
من خدمات پس از فروش او را توصیه نمی کنم.

من 2 هفته بعد از خرید رایانه ، یک Lenovo را به کار می برم ، آن را به تعمیرگاه ارسال کردم و 2 هفته طول کشید تا تعمیر شود و وقتی کامپیوتر را پس گرفتم ، این سر و صدای کلیک سیمی را دارد ، هنگامی که من با خدمات مشتری تماس می گیرم آنها بسیار بسیار زیاد است بی فایده آنها به من گفتند که آن را به همان تعمیرگاه ارسال کنم و 2 هفته دیگر صبر کنم این مشکل برای لپ تاپ جدید است زیرا من به صورت آنلاین کار می کنم و دانشجوی درجه یک هستم . خدمات مشتری که در آن بسیار بی فایده است و آنها نمی توانند درک کنند که چگونه 1 ماه برای تعمیر برای رایانه جدید قابل قبول نیست ، این خرید بدتر است که من ساخته ام و من هیچ کس را با این مارک تجاری برند برند توصیه نمی کنم.

رایانه من یک مدار کوتاه داشت.
برای تعمیر رایانه شخصی من به نقل از 632 یورو ارسال شد در حالی که کامپیوتر هنوز تحت ضمانت 2 ساله است.
به من گفته شد که وقتی من هرگز مشکل الکتریکی نداشته ام ، مشکل ناشی از صید برقی من است. Medion همه کارها را انجام می دهد تا ضمانت را در نظر نگیرد.
MEDION (Lenovo پس از خدمات -فروش) و Lenovo برای فرار !

امانوئل D’Electroguide در 24 اوت 2021 23 ساعت 02 دقیقه

سلام ، آیا با بیمه خانه خود تماس گرفتید ?
اگر این یک مشکل به دلیل مصرف باشد ، بیمه شما یک متخصص را در بر می گیرد تا ببیند مشکل می تواند از کجا خطرناک باشد.
اگر در واقع مشکلی وجود دارد ، با بیمه خود ببینید که آیا آنها می توانند در تعمیر یا تغییر رایانه شخصی به شما کمک کنند. اگر خانه شما مورد سوال نیست ، گزارش کارشناس را پس از خدمات فروش به Lenovo ارسال کنید که باید مداخله کند. از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

آگوستین دال در 16 ژوئیه 2021 23 ساعت 54 دقیقه

سلام من همچنین Aporeils Mobile Lenovo دارم اما مطمئناً نمی توانم بگویم که این یک برند شایسته است.
خودت ، آگوستین دال.

در توضیحات dithyrambic شما ، من هیچ اطلاعاتی در مورد نصب نرم افزار Spy (Superfish) در سال 2015 ندیده ام.

کامپیوتر (IdeaPads340) همانطور که نشان داده شده برند چینی ، محصول کم ، صفحه نمایش با کیفیت ، پر سر و صدا و کدام گیاهان را چندین بار در روز ، برای جلوگیری از آن ، دیگر هنگام خرید رایانه شخصی دیگر خطای را شروع نمی کنم ، Lenovo Never !

رایانه Lenovo ThinkCentre M920Z
از زمان شروع ، پخش کننده سی دی/حکاکی سر و صدایی ایجاد کرده و سی دی های حکاکی نکرده است ، فقط DVD ها. اعتراف می کنم که من از آن مراقبت نکردم که فقط اغلب از آن استفاده می کنم.
بعد از مدتی ، من از طریق ایمیل به لنوو که بلافاصله از من پرسید که آیا می خواهم خودم اتاق را تغییر دهم یا یک تکنسین را به دست آورم ، به نگرانی اشاره کردم ، این دو نفر تحت.
من خودم تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم و خوب پیش رفت ، به خصوص به لطف کتابچه راهنمای دقیق موجود به صورت آنلاین. سریع موثر ، متشکرم Lenovo!
بار دوم که من بعد از خدمات Sales با Lenovo تماس گرفته ام و بار دوم که در آن قرار دارد ، اما درست است که سرویس پس از فروش برای محدوده PRO با محدوده بعد از عمومی متفاوت است … نتیجه گیری ، محدوده حرفه ای را بگیرید (فکر کنید …) و رایانه های شخصی سوپر مارکت را فراموش کنید!

آلبرتینی دومینیک در 7 دسامبر 2020 8 ساعت 03 دقیقه

سلام من یک تبلت Lenovo Thinkpad X201 دارم ، من ویندوز 10 را به جای ویندوز 7 Pro فقط خلبانان غایب نصب کردم ، به خصوص آنهایی که از رایانه لوحی وجود دارد که دومی به نوه هایم خدمت می کند تا خود را با یک کامپیوتر آشنا کنند و با این صفحه نمایش شگفت انگیز بازی کنند ، “امروز من دارم برای حذف ویندوز 10 و من در هفتم از دست دادم ، با رایانه شخصی Dell نصب ویندوز 10 باعث ایجاد مشکلی برای درایورهایی که به سایت می رفتم و به طور خودکار خلبانان قرار می گیرند. متشکرم که وقت خود را برای خواندن من گرفتید

من یک ایستگاه کاری Lenovo Thinkpad P70 17 خریداری کردم.3 ″ به یک فرد دو ماه پیش. این دستگاه بسیار توسط صاحب سابق خود استفاده می شد. صبح ، برای راه اندازی ویندوز ، باید آن را خاموش کنم و سه بار پشت سر هم برگردانم ، در غیر این صورت من در BIOS مسدود شده یا در جستجوی LAN کاشته می شوم. آیا این طبیعی است ? آیا یک راه حل وجود دارد ? وقتی نظرات را در این صفحه خواندم ، دکمه روشن/خاموش طولانی نخواهد ماند و در صورت بروز مشکل ، به من اخطار داده می شود: مطمئناً نمی توانم روی سرویس پس از فروش حساب کنم !

امانوئل D’Electroguide در 7 دسامبر 2020 12 ساعت 15 دقیقه

سلام ، ممکن است شما مجبور شوید BIOS را در تنظیمات پیش فرض خود قرار دهید (باید در آخرین صفحه BIOS قابل انجام باشد) ، یا در غیر این صورت ترتیب دنباله BIOS را تغییر دهید اگر چیزی PC را فشار می دهد تا روی آن شروع شود.
کلیدهای F2 یا F12 غرق نشده اند ?
این همچنین می تواند شروع تقریباً سیستماتیک را در مورد BIOS توضیح دهد.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

سلام ، امانوئل,
من به نشانه های شما پاسخ می دهم.
تحویل پارامترهای پیش فرض BIOS برای یک ماه ساخته شده است ، اما از آن زمان ، من نسخه جدیدی از BIOS را بارگذاری کرده ام ، مفید است که دوباره تنظیمات پیش فرض را تکرار کنم ? تنها نتیجه به نظر من این است که به من جستجوی LAN در Start -up بدهم ، که من با اصلاح سفارشات اولویت غیرفعال کردم.
من با کلیدهای F2 و F12 در Start -up “بازی کردم”: F2 هیچ کاری نمی کند ، و F12 مرا با یک بوق که در غیر این صورت من را به داخل BIOS هجوم می آورد. من به خرابی صفحه کلید اعتقادی ندارم.
پیکربندی دستگاه من کاملاً خاص است: حافظه انبوه از دو SSD از 1 تا هر یک نصب شده در RAID0 تشکیل شده است. در اولویت های BIOS ، گزینه های HDD0 ، HDD1 ، HDD2 وجود دارد … من می خواهم یک رکورد اول قرار دهم ، اما کدام یک ?
وقتی دکمه روشن را فشار می دهم ، علاوه بر صفحه با بنر Lenovo ، نشانگر دیسک یک بار روشن می شود. اگر او یک بار دیگر در نیمه مخفی که زیر آن قرار نگرفته است ، به پایان رسیده است ، من ویندوز ندارم و فقط می توانم خاموش و روشن کنم. در پنجره BIOS ، در واقع گزینه “Windows Manager” وجود دارد ، اما هیچ چیزی تولید نمی کند ، شاهد دیسک حتی روشن نمی شود.
در غیر این صورت می توان از ایستگاه استفاده کرد ، اما به طور منظم سه بار “بوت” را مدیون ، یک انگشت پا است.
با تشکر از توجه شما.

قابل تاسف.
هارد دیسک رایانه من بعد از گذشت تنها یک سال در یک ترسو.
من کامپیوتر را به سرویس پس از فروش ارسال می کنم.
او با صفحه شکسته برمی گردد.
لنوو تمام امکانات را امتحان می کند تا مسئولیت خود را بر عهده نگیرد.
آنها مجبور می شوند اعتراف کنند که هنگام دریافت آن ، صفحه نمایش نیکل بود ، اما از ترمیم آن امتناع می ورزد ، به این دلیل که آنها نمی توانند در برابر شرکت مخابراتی قرار بگیرند !! لنوو ، هرگز دیگر !

امانوئل D’Electroguide در 9 نوامبر 2020 13 ساعت 08 دقیقه

سلام ، سعی کنید با یک انجمن مصرف کننده تماس بگیرید تا دریابید که چگونه در مقابل لنوو قرار بگیرید ?
رایانه به درستی بسته بندی شد ? از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

خانم من یک کامپیوتر برند Lenovo را در Darty in Saint Leonard خریداری می کنم و مجبور شدم 30 یورو را تلاوت کنم زیرا من این سفارش را در 4 نوامبر 2019 خریداری می کنم و هیچ چیز از این تاریخ از این تاریخ دریافت نشده است

امانوئل D’Electroguide در 21 اوت 2020 10 ساعت 25 دقیقه

سلام ، دریغ نکنید که به فروشگاه دارتی خود بروید تا دریابید که آیا آنها تمام اسناد پشتیبانی را برای انجام این بازپرداخت دارند. از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

من از سال 2016 یک بازی PC Gaming Lenovo Y700-15ACZ AMD FX دارم ، از این خرید پشیمان نیستم ، بسیار با کیفیت عالی و قدرتمند برای بازی ها “It Win”. اگر مجبور شدم بدون تردید آن را جایگزین کنم Lenovo.

سلام ، آیا باتری دارید که نسبتاً سریع تمام شود ? این مورد برای من است

امانوئل D’Electroguide در 26 نوامبر 2020 12 ساعت 48 دقیقه

سلام jekob ، چه مدت دستگاه خود را دارید ?
مرجع او چیست ?
اگر باتری شما شروع به اتمام می کند ، باید طبق دستگاه خود در صورت لزوم بتوانید آن را تغییر دهید. دریغ نکنید که بیشتر به ما بگویید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

سلام به همه شخصاً تصمیم می گیرم برند Lenovo .بعد از ارسال رایانه شخصی برای مشکل ECRANS ، من با خرابی کارت شبکه برای من فرستاده شده ام ، از آنجا که من هر 2 روز از طریق تلفن من تماس می گیرم ، بیشتر از 1 ماه است و پس از خدمات SALES غیرقابل اعتماد من هرگز مارک Lenovo را نمی خریدم و آن را برای شما تصمیم می گیرم

امانوئل D’Electroguide در 30 ژوئن 2020 10 ساعت 31 دقیقه

سلام ، به یاد داشته باشید که در این شماره با آنها تماس بگیرید:
+ 33 170 381 927
برای محصولات Lenovo و Idea ، 2 را فشار دهید
برای محصولات فکر ، 3 را فشار دهید
برای سرورها ، 4 را فشار دهید
برای شناسایی محصول خود ، 0 را فشار دهید
دوشنبه – جمعه: 9 صبح – 6 بعد از ظهر ما نمی توانیم آدرس پستی پیدا کنیم اما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با آنها تماس بگیرید ، CMS گاهی اوقات پرونده های خاصی را سرعت می بخشد. از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

سلام من یک لپ تاپ PC Novoo دارم و بیشتر روشن می کنم ، یک دکمه را خیلی کوچک در کنار نحوه راه اندازی مجدد آن فشار می دهم بسیار متشکرم

امانوئل D’Electroguide در 18 اوت 2020 10 ساعت 13 دقیقه

سلام ، مرجع دستگاه شما چیست ?
چه مدت بودی ? دریغ نکنید که بیشتر به ما بگویید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

من در اواخر ژانویه یک کامپیوتر قابل حمل Lenovo را در پیشنهاد تبلیغاتی با بازپرداخت 100 یورو خریداری کردم. من عناصر مورد نیاز (شماره مشارکت را با گالی برای به دست آوردن آن در سایت خود ، فاکتور ، بارکد) ارسال کردم. من از دریافت یک ایمیل چند روز پیش با اطلاع رسانی که نوار کد خوب نیست و بنابراین بازپرداخت وجود ندارد ، تعجب بسیار ناخوشایندی داشتم. با تماس ، برای من توضیح داده شده است که این بارکد مناسب نیست ، که دیگری روی جعبه و غیره وجود دارد …و پس از آن آنها نتوانستند مرا بازپرداخت کنند. در پرونده روی روشهای بازپرداخت ، به هیچ وجه خطر سردرگمی بین چندین کد نوار در همان مقوا گزارش نشده است. به طور خلاصه ، من این احساس بسیار ناخوشایند را دارم که همه چیز برای جلوگیری از بازپرداخت خریدار که به ارتقاء اعتقاد داشت (که به روشی بسیار ظاهری با دارتی نمایش داده می شد) انجام می شود ، من قبل از شروع اقدامات دیگر نامه ای از اعلامیه رسمی ارسال می کنم

Lenovo 3 بار در خدمات پس از فروش در 6 ماه خریداری شده نه از Darty ، خاک است .شرم آور وقتی در مورد یک محصول خوب صحبت می کنیم ، بنابراین چینی می فهمیم که چرا کار نمی کند
شما باید فروش این زباله ها را متوقف کنید

من در اواخر ژانویه یک کامپیوتر لپ تاپ Lenovo را به عنوان بخشی از یک پیشنهاد تبلیغاتی (100 یورو بازپرداخت شده توسط Lenovo) خریداری کردم.
من موارد را برای بازپرداخت ارسال کردم (شماره مشارکت ، فاکتور ، بارکد)
برای بازیابی شماره مشارکت در سایت ، که اشکال داشت ، قبلاً پیچیده بود. اما من به خصوص تعجب ناخوشایند را برای دریافت ایمیلی نشان دادم که نشان می دهد بارکد مناسب نیست و آنها نمی توانند من را بازپرداخت کنند. من بارکد را که روی جعبه بود ، ارسال کردم ، به نظر می رسد که چندین بار کد وجود داشته است ، اما هیچ نشانه ای دقیق در شرایط بازپرداخت در مورد این سردرگمی احتمالی بین نوار کدهای مختلف ارائه نشده است. من نامه ای از اعلامیه رسمی ارسال کردم ، من اینجا هستم.
من فکر می کنم که آنها تمام وسایل را برای بازپرداخت اجرا نمی کنند ، تاسف آور است.

سلام ، من از رایانه شخصی خود Lenovo که به دست آوردم خوشحال هستم اما یک ThinkPad W540
یک رایانه شخصی لپ تاپ ، با امکان تغییر آن مطابق نیازهای ما با قطعات آنها جدا شده است
شاید مدل های جدید آنقدر قابل اعتماد نباشند ، برای دیدن زمان

با عرض پوزش ، اما من به دنبال کیفیت Lenovo بعد از خدمات -فروش بودم ، و فقط Blah را بدون هیچ گونه آمار یا منبع پیدا می کنم … این سایت بی فایده است.

امانوئل D’Electroguide در 29 ژانویه 2020 11 ساعت 44 دقیقه

سلام ، کیفیت یک سرویس پس از فروش با توجه به هر یک متفاوت است و به شما آماری می دهد که فقط یک سرویس (از لنووو) می داند ممکن نیست.
سایت ما به مصرف کنندگان کمک می کند تا محصولات خود را انتخاب کنند اما نمی توانند کیفیت خدمات پس از فروش را تضمین کنند زیرا تجربه هر یک متفاوت است. امانوئل از تیم الکتروگواید.

اگر یک بستر آلمانی نباشد ، با شما موافقم که پس از خدمات پس از فروش

خوب کار نمی کند تا از ناامیدی بزرگی جلوگیری شود

صبح بخیر,
من در سپتامبر 2017 ، یک رایانه Lenovo خریداری کردم.
– در آوریل 2019 ، اولین شکست ظاهر شد. ما آن را از فروشگاهی که در آن خریداری کردیم به SAV آوردیم: تغییر هارد دیسک
– در ماه سپتامبر ، دو روز قبل از پایان گارانتی ، یک شکست دوم ظاهر شد. بنابراین ما دوباره آن را رایانه شخصی پس از خرید و فروش به فروشگاه آورده ایم: تغییر هارد دیسک
این بدان معنی است که هارد دیسک در مدت زمان کوتاهی تغییر کرده است. پس از این شکست دوم ، ما درخواست تعویض یا بازپرداخت رایانه را کردیم زیرا می توان تصور کرد که خرابی ها در آنجا متوقف نمی شوند. امروز ، رایانه شخصی دیگر تحت ضمانت نیست و ما می ترسیم که هارد دوم به سرعت پیش فرض شود. من می خواهم با شرکت Médium در فرانسه تماس بگیرم که تعداد آنها با 02 شروع می شود اما هیچ کس جواب نمی دهد. سرویس پس از فروش فروشگاه که در آن من رایانه را خریداری کردم آدرس ایمیل به من داد ، که ظاهراً خوب نیست. من بازگشت غیر دلپذیری داشتم. چه کسی می تواند به من کمک کند تا این اطلاعات را بدست آورم. با تشکر

امانوئل D’Electroguide در 24 اکتبر 2019 17 ساعت 30 دقیقه

سلام ، متأسفانه ما این شرکت را نمی شناسیم.
چرا فروشنده شما به شما گفت با او تماس بگیرید ?
فروشنده شما کیست ?
با این حال ، آگاه باشید که هارد شما هنوز 6 ماه تضمین شده است زیرا به تازگی تغییر کرده است. دریغ نکنید که بیشتر به ما بگویید. روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

جایی که مقالاتی که برای تعمیر ارسال می شود ? که آنها را جمع می کند ? آیا ترافیکی وجود دارد که از این دستگاه ها ساخته شده است ? ما می توانیم با توجه به تعداد شکایات که در همان مشکل در سمت راست و سمت چپ قرار دارند ، به طور مشروعیت تعجب کنیم ! ناگفته نماند افرادی که در مقابل عدم تحرک افراد فرض شده تسلیم می شوند تا پاسخ آنها را ارائه دهند. من قصد دارم یک عمل متجاوز را در عدالت تنظیم کنم ، بنابراین من از همه افرادی که با خدمات پس از فروش Lenovo با مشکل روبرو شده اند می خواهم تا خود را در اینجا یا به صورت خصوصی بشناسند. علاوه بر این ، من سرکوب کلاهبرداری را مطابق پیشنهادی که به من ارائه شده بود ، تصرف خواهم کرد (اگر روزی مرا یکی کند) ، زیرا به نظر می رسد که آنها از بازپرداخت محصولی تحت ضمانت که در آن خریداری شده خودداری می کنند ! که به سادگی غیرقانونی است (توسط یک وکیل نزدیک تأیید شده است).

امانوئل D’Electroguide در تاریخ 30 سپتامبر 2019 8 ساعت 42 دقیقه

سلام ، از نظرات شما متشکرم.
از تماس با یک انجمن مصرف کننده که ممکن است چندین مورد مشابه با شما باشد ، دریغ نکنید.
از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید. روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

من اولین بار رایانه IdeaPad خود را برای تعمیر در Lenovo در زیر تعمیر ارسال کردم زیرا مشکل در بارگیری باتری است. کامپیوتر 3 هفته بعد به آنها “تعمیر” بازگشت اما 1 هفته پس از اینکه کامپیوتر هنوز باتری را از بین می برد. من برای بار دوم کامپیوتر را برای تعمیر ارسال کردم. . بسته های داده شده به UPS در تاریخ 21 دسامبر ، در تاریخ 30 دسامبر به خانه های خود تحویل داده شد و از آن زمان به بعد ، هیچ وضعیتی وجود ندارد. من ایمیل ارسال می کنم ، تلفن می کنم ، همیشه پاسخ های مختلف یا پاسخ های کنار آن است. به طور خلاصه ، یا آنها ناتوان هستند ، یا این کار را به صورت هدفمند انجام می دهند. با توجه به اظهارنظرهایی که تازه خوانده ام ، نمی دانم رایانه من گم شده است یا به سرقت رفته یا شکسته شده است. آیا می دانید با کدام انجمن مصرف کننده باید تماس بگیرید و چه کسی در حال حاضر پرونده ای با Lenov0 دارد. من می خواهم بتوانم کامپیوتر خود را بازیابی کنم یا بازپرداخت شوم !

امانوئل D’Electroguide در 14 ژانویه 2021 16 ساعت 58 دقیقه

سلام ، آیا این روش های مختلف را برای تماس با آنها امتحان کرده اید:
https: // www.لانوو.com/fr/fr/contact/آیا حساب کاربری در سایت Lenovo دارید ? با اتصال ، شما به “وضعیت تعمیر” دستگاه خود دسترسی قبلی دارید.
با توجه به انجمن های مصرف کننده ، شما باید با بخش خود تماس بگیرید:
https: // www.اقتصاد.گوا.fr/dgccrf/partners-283 از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

بله ، آقا ، من در آدرسهای مختلفی که به من می دهید با آنها تماس گرفتم. من برای همین مشکل 2 برچسب تعمیر در خانه دارم (چرا 2 ? عجیب و غریب !) و هنگامی که من به سایت آنها می روم و برای دانستن وضعیت به شماره برچسب ها برخورد می کنم ، من چیزی ندارم جز اینکه لنوو در 30 دسامبر رایانه خود را دریافت کرد و هیچ چیز از آن. ما به هر حال در 15 ژانویه هستیم !

امانوئل D’Electroguide در 18 ژانویه 2021 12 ساعت 16 دقیقه

سلام ، آیا می توانید این دو برچسب را چاپ کنید و نامه ای به دفتر مرکزی Lenovo به این آدرس ارسال کنید: Lenovo France-20 Rue Des 2 Stations ، CS 70072-92842 Rueil Malmaison Cedex
توضیح دهید که دستگاه شما در تاریخ 30 دسامبر ارسال شده است و از آنجا که شما هیچ خبری ندارید و می خواهید بدانید که تعمیر کجاست و بدون خبری از طرف آنها با یک انجمن مصرف کننده تماس خواهید گرفت. اگر پاسخی دریافت می کنید یا نه ، دریغ نکنید.
روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

من از خواندن نظرات شما می ترسم … من یک y540 را در تعمیر (نقص صفحه نمایش) ارسال کردم ، که در تاریخ 08/27 ، 1 ماه در مرکز تعمیر دریافت شده است و هیچ چیز جدیدی ندارم ! مرکز تماس سعی می کند به مرکز تعمیر در آلمان بپیوندد تا دریابد که تعمیر کجاست ، اما آنها به ایمیل یا مواردی از این دست پاسخ نمی دهند ، حتی در صورت صعود پرونده. بنابراین لنوو رایانه های شخصی ارسال شده در جبران خسارت را از دست می دهد و مشتری را کاملاً در مبهم قرار می دهد ، زیرا به نظر می رسد این مورد مرتباً رخ می دهد (به نظرات در اینترنت مراجعه کنید). به نظر می رسد مرکز تماس در فرانسه در مواجهه با این وضعیت کاملاً خلع سلاح شده است که به وضوح خود را به طور مرتب تکرار می کند. چه تصویری Lenovo می خواهد به مشتریان خود بدهد ? برای لحظه ای تصویر شرکتی که از کیفیت خدمات پس از فروش استفاده می کند ! شرم آور است. این یک وضعیت همه جا است ! من هرگز چنین آماتوری گرایی را ندیده ام و این وضعیت را مورد توجه قرار می دهم ، زیرا RSI در جامعه من ، باید به تازه کردن پست های خود بپردازم ، انتخاب من در مورد Leveno بود (که قبلاً چندین خرید را به صورت شخصی انجام داده ام) ، اما داده شده است. اوضاع ، تأمین کننده دیگری خواهد بود که بر خلاف Lenovo انتخاب خواهد شد ، به سادگی حرفه ای و غیر آماتور. (من به هیچ وجه مرکز تماس را که او را به بهترین شکل ممکن امتحان می کند ، وارد نمی کنم ، اما کل کانال که بعد از آن در جهت آلمان می آید). نکته دیگری که به ذهن متبادر می شود ، و این است که اعتماد به نفس خود را که خودشان به سرویس تعمیر خود می دهند ، بگویند: وقتی دستگاهی را به پشتیبانی می فرستید ، از شما خواسته می شود که در تمام زوایا از رایانه خود عکس بگیرید ، سپس بگیرید تصویری از کل مرحله بسته بندی تا بسته بندی … برای جلوگیری از اختلافات احتمالی ، که. اما وقتی شخصی در مرکز تماس شما را به مرکز تماس پاسخ می دهد: “بله بله.. بهتر است این کار را با آلمان انجام دهید “، من معتقدم که در آنجا ، همه چیز گفته می شود. اگر کسی Lenovo مرا بخواند ، من فقط نتیجه گیری می کنم: شما واقعاً با این مرکز تعمیر در آلمان مشکل بزرگی دارید و حتی اگر از محصولات شما قدردانی کنم ، فقط می توانم توصیه کنم که فقط به دلیل این مشکل از برند خود فرار کنید !

سلام پاسخ دادن بدون دیدن پیشنهاد دشوار است. برای بازی ها از رایانه ای با کارت گرافیک اختصاصی طرفداری می کنند ، یعنی توسط یک Intel UHD 8xx. 8 گیگابایت رم استاندارد فعلی است. یک پردازنده نوع اصلی i3 و در صورت امکان i5 این ترفند را انجام می دهد. بدون پنتیوم/سلرون/اتم.در صورت امکان از یک رایانه ثابت استفاده کنید ، قابل اطمینان تر و قابل جابجایی از لپ تاپ و رایانه خود (مخصوصاً قابل حمل) را در سوپر مارکت خریداری نکنید: طبق این سایت کیفیت آن نیست!

امانوئل D’Electroguide در 27 سپتامبر 2019 8 ساعت 29 دقیقه

سلام ، در واقع ، بهترین ها هنوز هم شرکت های تخصصی هستند. برای رایانه های شخصی ، LDLC مرجع خوبی است.
خدمات پس از فروش گاهی اوقات برای تماس پیچیده است.
ممنون از نظر شما. روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

سلام ، من یک توصیه را می خواهم که یک پیشنهاد Lenovo را دیدم ، می خواهم بدانم که آیا می توانید بازی ها را روی آن بارگیری کنید (SIMS). کسی که دیدم 8ram دارد.
از پاسخ شما متشکرم.

امانوئل D’Electroguide در 27 سپتامبر 2019 8 ساعت 25 دقیقه

سلام ، آیا می توانید مرجع مورد علاقه شما را به ما بدهید. Sims یک بازی بسیار سنگین است ، بنابراین به کارت گرافیک ، پردازنده و غیره نیز بستگی دارد.
بنابراین شما باید به آنچه بازی ادعا می کند نگاه کنید:
* ویندوز 10
*Intel Core i5 یا AMD Athlon X4
*10 گیگابایت حافظه رایگان
* اگر نسخه مادی را خریداری کنید ، یک خواننده
*nvidida gtx650 یا superior
*DirectX 9.0 درجه سانتیگراد
*اتصال به اینترنت برای فراتر رفتن ، Lenovo برندی است که مطمئناً برای آنچه ارائه می دهد بسیار مقرون به صرفه است ، اما گاهی اوقات فاقد قابلیت اطمینان است.
دریغ نکنید که بودجه خود را به ما بگویید ، و ما سعی خواهیم کرد ببینیم چه چیزی می توانیم شما را پیدا کنیم. روز خوب,
امانوئل از تیم الکتروگواید.

از طرف من ، از Lenovo بسیار خوشحالم … اما من دامنه Pro (ThinkCentre) را گرفتم.
من در یک فوجیتسو بسیار مشهور شروع کردم اما از انتظار در دسترس بودن دستگاه خسته شدم ، بنابراین با چند ترس دوباره به لنوو افتادم. من یک دستگاه کارآمد و خوب طراحی شده دارم که با قیمت بسیار قابل قبولی ارائه می شود. به طور خاص ، صفحه ، لمس و تشک ، واقعاً قابل توجه است و دستگاه بسیار سریع است (هسته i7). ضمانت 5 ساله با قیمت قابل قبول ارائه می شود. من این فرصت را داشتم که برای نگرانی بسیار جدی (نه نصب به روزرسانی خلبان) با سرویس پس از فروش آنها تماس بگیرم ، آنها بسیار کارآمدتر از خدمات پس از فروش شرکت من بودند! بنابراین من فقط می توانم توصیه کنم ، اما نه لزوماً رایانه های شخصی سوپر مارکت Lenovo ..

صفر ، صفر و آرچی به صورت تجاری ! فرار ! خدمات پس از فروش آنها یک کلاهبرداری واقعی است ! حتی به صورت رایگان دیگر نمی خواهم ………..

یک سرویس **** بعد از -فروش هیچ کلمه دیگری وجود ندارد ، ما به آنها شکاف پوسته رایانه (از محدودیت حرارتی) را به آنها نشان می دهیم. به زیبایی در 50 € یا سپس دستگاه را ارسال کنید و مشتری را بپردازید اگر هنگام ارسال و دریافت محصول ، Lenovo متوجه شود که مشتری داوطلبانه دستگاه را تخریب کرده است من 2 Lenovo 1 IdeaPad و 1 Legion Y520 ارزیابی 1 HS صفحه نمایش HS و 1 پوسته عقب ترک خورده در پایان همان نه 1 سال من این برند را ASUS و Dell با کیفیت بسیار بهتری توصیه نمی کنم ! و حتی می گویم که من انتظار دارم که شیائومی مدل جدید آنها را برگرداند زیرا سرویس پس از فروش بسیار بهتر است

هیچ چیز در مورد کیفیت کامپیوتر برای گفتن چیزی نیست. من خیلی راضی هستم. از طرف دیگر ، من واقعاً با پیشنهاد به اصطلاح بازپرداخت که از اوایل ژانویه سال 2019 منتظر آن بوده ام ، از بین رفتم.
اگر این پیشنهاد جذاب وجود داشته باشد ، خرید نمی کردم و بنابراین در نظر می گیرم که کلاهبرداری است.
اولین درخواست من (با تمام اسناد پشتیبان) ، و همچنین نامه شکایت من (آوریل) نامه های مرده باقی مانده است.
بنابراین قبل از خرید در مورد جدی بودن این تبلیغات سطح پایین.

به زودی 2 سال می گذرد که من یک کامپیوتر Lenovo خریداری کردم و یکی از بزرگترین پشیمانی من است. قیمت اصلی 700 یورو بود و من آن را با 500 یورو دریافت کردم که فکر کردم معامله خوبی دارم در حالی که نه. 1 سال پس از شروع خرید مشکلات ، صفحه نمایش من دیگر کار نکردم که من به سرویس پس از فروش تماس گرفتم و آنها آن را برای من تعمیر کردند. به سختی 5 ماه pludd ، در اینجا صفحه کلید دیگر پاسخ نمی دهد! من از انتخاب خود بسیار پشیمان هستم ، این مارک را توصیه نمی کنم.

نایت سیلوین در 25 آوریل 2019 23 ساعت 04 دقیقه

به ماه گوش دهید من رایانه شخصی خود Lenevo را خریداری می کنم 7 2016 بدون پشیمانی از این رایانه شخصی همه در یک خرید در Conforama قیمت و 400 یورو و برای دمای آن اجرا می شود

این مقاله توسط سرویس ارتباطات Lenovo نوشته شده است ?
از آنجا که شخصاً ، من غیرقابل قبول می دانم که یک رایانه پس از 25 ماه استفاده سیلی زده است. برای من تمام شد ، لنوو ، و من در مورد آن در اطرافم صحبت خواهم کرد.

امانوئل D’Electroguide در 17 فوریه 2019 15 ساعت 04 دقیقه

سلام ، ما به جز شما برای کسی کار نمی کنیم.
بعضی از موارد گاهی اوقات کمی قدیمی هستند و در واقع با کیفیت Lenovo در سالهای اخیر کاهش یافته است.
متأسفیم که با دستگاه خود با مشکل روبرو شده اید. روز خوب ، امانوئل از تیم الکتروگواید.

به همین دلیل من MacBook Pro خود را ترجیح می دهم … من نمی خواهم ضد رایانه شخصی انجام دهم. من همچنین یک کامپیوتر اداری دارم و خیلی خوب پیدا می کنم اما وقتی صحبت از لپ تاپ می شود ، دانستن اینکه چه چیزی را در دنیای رایانه شخصی خریداری می کنیم بسیار دشوار است. مسلماً ما حداقل لیست اجزای اصلی (CPU ، GPU ، RAM ، HD …) را داریم اما برای بقیه ، کیفیت صفحه ، شاسی ، کیفیت پد ، ماندگاری اتصالات و غیره. داشتن اطلاعات دقیق تقریباً غیرممکن است و شما باید حتی برای کشف آن دستگاه را احساس کنید و گاهی اوقات تعجب ناخوشایند است. به جز خیلی دیر است که ما پرداخت کردیم.
بنابراین به ویژه در لپ تاپ ها این مزیت را از آن استفاده می کند زیرا هیچ شگفتی ناخوشایندی وجود ندارد. همه مؤلفه ها از خصوصیات هستند و ساده تر می توان دانست که چه چیزی به عقب برگشته است زیرا مدل های کمی وجود دارد در حالی که فقط در رایانه شخصی وجود دارد که Acer باید ده ها مدل داشته باشد (تعجب می کنیم که چرا آنها اینقدر بیرون می آیند). در بیشتر برند اطلاعات کمی به جز CPU Eternal ، GPU ، RAM وجود دارد … انتخاب من به دلیل یک Acer نبود بلکه در Lenovo بود. من آن را به دلیل کیفیت صفحه نمایش آن خریداری کردم و از این طرف ناامید نشدم. برای بقیه یک تعجب بد است.
بعد از 2 سال استفاده ، Lenovo من مانند یک سطل زباله به نظر می رسد در حالی که Macbook Pro من که در 5 سال همیشه خوب به نظر می رسد و با وجود اینکه نسل قبلی است بهتر عمل می کند. احتمالاً رایانه های شخصی خوبی با کیفیت خوب وجود دارد ، اما دشوار است بدانید که دقیقاً و برخی از برند های معروف در نهایت به اندازه اپل گران هستند (بنابراین هیچ علاقه ای) بدون اینکه حساب کنیم که ما کسی را به مناسبت یا در حالی که برای رایانه شخصی بازپرداخت می شود ، پیدا می کنیم همچنین فرصت تبلیغاتی که تصمیم می گیرد. بنابراین از طرف من دوباره همان خطا را انجام نمی دهم.

صاحب یک Daube Lenovo ، اخیراً ، Hyper Desparted ، من کاملاً این مارک را توصیه نمی کنم .

سرویس Lenovo پس از فروش فاجعه بار است. من سفارش را در سایت Lenovo آنها (رودخانه دیجیتال) توصیه نمی کنم.
این همان کاری است که من برای یک کاوشگر Lenovo انجام دادم که طی چند روز خراب شد (سفارش شماره 8920786509). من بارها و بارها پس از خدمات پس از فروش با تعویض آن از 9 دسامبر 2018 تماس گرفتم.
به من گفته شد که یک محصول جایگزینی در دسترس است ، که بازده تأیید شده است ، اما هیچ اقدامی انجام نشده است. ما تقریباً یک ماه برای یک محموله ساده هستیم و هنوز هیچ چیز نیست.
بیشتر از این پشیمان می شوم ، می دانم که مارک های جدی دیگر چنین مشکلی را به موقع و در چند روز حل کرده اند .
برای اینکه ایده ای از درگیری آنها را به شما ارائه دهم ، من یک هفته پیش یک پیام عمومی را در صفحه FB آنها گذاشتم ، و تا به امروز آنها حتی حوصله پاسخ نداده اند.
من این محصول را برای فصل تعطیلات خریداری کرده بودم … از دست رفته است. و من هنوز منتظر واکنش آنها هستم!

مشکل مشابه یک ماه پیش باز می شود و هیچ چیز جدیدی وجود ندارد.. Lenovo مشتریان خود را برای Cons Cons ، رسوایی می کند و کاملاً باید ساخته شود تا حداکثر در اطراف آن را بشناسم ، من قصد دارم یک اقدام قانونی گروهی علیه این سارقان انجام دهم . رسوایی است ! چگونه می توان این واقعیت را فراخوانی کرد که یک سرویس پس از فروش پس از فروش یک کامپیوتر از دست می دهد و هیچ کس برای شما چیزی ارائه نمی دهد ، حتی پاسخی ندارد ? پرواز . Lenovo پرواز بزرگ را انجام می دهد. رایانه (و شاید دستگاه های دیگر ?) به سرویس پس از فروش ارسال می شوند و آنها را بازیابی نمی کنید ، هیچ بازپرداختی ندارید !

این دیوانه ها ، برای خواندن مارک ها در اینجا همه **** s هستند. برای گفتن حقیقت ، این نظرات فرانسوی نیز. چرا کشور شما زیر …

امانوئل D’Electroguide در 2 ژانویه 2019 17 ساعت 52 دقیقه

سلام ، ما یک سایت راهنمایی و مشاوره برای افراد هستیم. بنابراین ، اظهارنظرهایی که در اینجا پیدا خواهید کرد بیشتر خواستار کمک یا نظرات منفی خواهد بود. انجام روند تحقیق و شکایت “طبیعی” تر است. رویکردی که فکر نمی کنیم وقتی همه چیز خوب است انجام دهیم. روز خوب,
سال نو مبارک ، امانوئل از تیم Electroguide.

سلام من می خواهم بدانم که آیا کسی تفاوت بین Lenovo 320-15 80XV00C6FR و 320S-1580YB0013FR را می داند
از پاسخ تان متشکرم

اگر می دانستید “صفر مطلق” و خوب خدمات پس از فروش Lenovo هنوز زیر آن است. من مسئولیت خدمات پس از فروش را بر عهده دارم و اغلب در رابطه با خدمات Acer / Toshiba / Ingenico / Dell پس از فروش هستم … از حرفه من من هرگز یک سرویس پس از فروش را ندیده ام که فاجعه بار باشد ، این سکو در خارج از کشور است. کلمه ای از آنچه می توانید بگویید ، زمان مبادله برای تجزیه در هنگام راه اندازی چند هفته است (برای قسمت 2 هفته من و هنوز هیچ پاسخی از طرف آنها وجود ندارد) ، شرایط برآورده نمی شود (آنها مهلت ها را اعلام می کنند اما آنها را نگه نمی دارند). نوآوری شاید اما اگر هیچ خدمتی وجود نداشته باشد ، من فقط توصیه ای خواهم کرد: حتی اگر قیمت ها گاهی جذاب باشند ، ممنوعیت خریدهای خود را ممنوع کنید.

به طور کلی وقتی مشکلی دارید که شروع به بررسی وبلاگ ها می کنید یا می خواهید ذکر کنید که Lenovo یکی از بهترین خدمات دروغ جدی است. ما همچنین می توانیم سوال رقابت ناعادلانه را بپرسیم. بگذار توضیح بدهم:
Lenovo ضمانت NBD را ارائه می دهد. این به معنای مداخله در سایت روز بعد است یا عملی نمی شود. همکاران از شما مراقبت می کنند و عرضه اتاق را اعلام می کنند و سپس برای قرار ملاقات با یک تکنسین تماس می گیرند. بنابراین تصور می کنید که اگر در 3 روز نباشد ، تحقق آن غیرممکن است. از همه بدتر ، سری محصولات حرفه ای ThinkPad باید از کمکهای برجسته NBD بهره مند شود یا من پرونده زیر را دیدم: الف) اعلام این مشکل ، این تکنسین بخشی را که برای حداکثر 5 روز اعلام شده است ، یادآوری می کند ، یادآوری در روز 5 ، تکنسین پذیرش بعدی این قسمت را برای یک ThinkPad P51s در تاریخ 1 ژانویه 2019 یا 30 روز پس از شکست اعلام کرد. پس از آن که هنوز هم برای هماهنگی قرار ملاقات با تکنسین تا زمانی که او در تعطیلات نباشد ، لازم است.
شما به دنبال این نوع نمونه ها هستید و مقادیر پیدا می کنید.

امانوئل D’Electroguide در 12 دسامبر 2018 1:30 بعد از ظهر

سلام ، ضمانت NBD در صورت امکان ساخته می شود. در مورد تغییر اتاق ، تضمین عیب یابی روز بعد ، به جز قطعات موجود در انبار ، پیچیده است.
از طرف دیگر ، اگر هیچ اتاقی تغییر نمی کند و یک عیب یابی ساده انجام می شود ، می توانست روز بعد انجام شود. روز خوب ، امانوئل از تیم الکتروگواید.

درست است که این یک مارک خوب است ؛ اما جایی که می توانید قطعات یدکی لپ تاپ یا رایانه شخصی را در توگو (لوم) پیدا کنید

امانوئل D’Electroguide در 12 دسامبر 2018 13 ساعت 08 دقیقه

سلام ، به کدام اتاق نیاز دارید ?
ما تحویل دهنده های بالقوه توگو را نمی دانیم ، شاید تحویل دهندگان مانند آمازون بتوانند به شما تحویل دهند.
به ما بگویید که شما نیاز دارید و ما سعی خواهیم کرد به شما کمک کنیم. روز خوب ، امانوئل از تیم الکتروگواید.

صبح بخیر,
من در پایان سال 2014 یک IDEAPAD Z710 خریداری کردم. من آن را 4 بار برگشتم (!) به خدمت آنها پس از خدمات پس از فروش در دوره گارانتی برای یک مشکل بار مکرر (باتری در نظر گرفته نشده است که هنگام اصلی توسط سیستم تأیید نشده است). سرانجام یک سرپرست پلت فرم پشتیبانی مشتری از من خواست که آخرین بار آنها را برای تخریب ارسال کنم. نه ، نه ، یک سرپرست دیگر در غیر این صورت تصمیم گرفته است ، بنابراین من به دستگاه (حداقل وقتی که آنها به مشتری نیاز دارند بسته بندی مضاعف) به همراه یک شارژر جدید که باید به طور قطعی این مشکل را حل کند ، داده می شود … که چند هفته بعد دوباره ظاهر می شود ، در این میان مدت گارانتی بیش از.
بنابراین من از آن زمان خودم را با یک IDEAPAD غیرممکن پیدا کرده ام ، که دیگر حتی امروز نیز در این بخش کار نمی کند.
ارزیابی:
– مشکل طراحی دستگاه (توصیفات مشابه در آمازون)
– مهارت فنی خدمات پس از فروش: تهی ، در هر صورت برای مشکل من
– مشکل سازماندهی خدمات پس از فروش: PB شناخته شده اما از روش داخلی سازگار/منتشر نشده
– تنها نکته مثبت با Lenovo ، استقبال مودبانه از طریق تلفن با کارمندان که متأسفانه “تصمیم گیرنده” برای حل مشکلات مشتری نیستند

سلام ، من نظر و سوء تفاهم زیادی خواندم ! بسیاری از افراد تفاوت بین خدمات Lenovo پس از فروش و سرویس پس از فروش فروشنده خود ، تفاوت بین Lenovo و Windows (سیستم عامل) به روزرسانی های نرم افزاری را ایجاد نمی کنند ، که می تواند دستگاه شما را غیرقابل استفاده کند ، ویروس هایی که می توانند شلیک کنند هارد دیسک ، بین یک دستگاه با 300 یورو (هنگامی که یک پردازنده اینتل 100 یورو با 250 یورو هزینه دارد ! چیز زیادی باقی نمانده است.) 1 سال تولید کننده و یک دستگاه حرفه ای را به مدت 3 سال در سایت تضمین می کند ، درک مسیر بین آن بسیار دشوار است
-فروشنده> توزیع> عمده فروش> سازنده
-سرویس بعد از فروش نام تجاری
-مرکز تعمیر تأیید شده.
-شاگرد Bidouilleur
-فروشنده مستقل Lenovo می تواند مانند هر برند دیگری که سطح بازگشت آنها پس از -Sales را نشان می دهد 3 ٪ باشد که آنها را شماره 1 قرار می دهد
من به شما توصیه می کنم نگاهی به وب سایت دولت داشته باشید =
پورتال خانگی ›DGCCRF› انتشارات ›زندگی عملی› برگه های عملی ›ضمانت های قانونی ، ضمانت تجاری و خدمات پس از فروش

با عرض پوزش برای خطای کپی چسبیده !! بازگشت آنها و 21 ٪ که آنها را 3 جهان در همان نزدیکی قرار می دهد,
آنجا است ، متشکرم,

سرویس پس از فروش بسیار بد.
من یک خرید لوازم جانبی را در سایت Elnovo انجام دادم که از طریق DigitalRiver عبور می کند. پس از دریافت قلم ، فهمیدم که اشتباه کردم (قلم در مقایسه با رایانه شخصی YPOGA معکوس شد). من از طریق ایمیل با سرویس پس از فروش آنها در تماس بودم که قرار بود یک روش بازگشت برای من ارسال کند. …
و تماس در آنجا صعود کرد.
من سعی کردم تماس بگیرم ، من به پایان رسیدم که خدمات پس از فروش را از طریق تلفن (برای دستیابی به سرویس مناسب بسیار پیچیده) ، که قول داده است 3 روز بعد این روش را برای من ارسال کند. به مدت 3 هفته نشنیده ام. دوار پس از خدمات فروش.

امانوئل D’Electroguide در 17 اکتبر 2018 11 ساعت 02 دقیقه

سلام ، از بازگشت شما به سرویس پس از فروش سپاسگزارم. متأسفانه ، برای این نوع مشکل ، شما فقط می توانید آنها را دوباره و دوباره راه اندازی کنید. طبیعی نیست ، من به شما اعطا می کنم اما برخی از آنها فقط چنین واکنش نشان می دهند. از ارسال در صفحه فیس بوک خود دریغ نکنید ، CM گاهی اوقات برای حل این نوع مشکلات برای منافع این برند کمک زیادی می کند. از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید. روز خوب ، امانوئل از تیم الکتروگواید.

Nataliia sorokotiaha در 10 اکتبر 2018 21 ساعت 59 دقیقه

خیلی ناامید.
برند خوب در آن زمان ، من یک Thinkpad داشتم که ده سال پیش به من خدمت می کرد
اما امروز ، یک برند برای جلوگیری از.
و علاوه بر استفاده از گارانتی ، دستگاه باید در شرایط عالی باشد. من یک تلفن Lenovo K5 خریداری کردم (ارزان ، اما با این حال مارک های دیگر ویژگی های بهتری را با این قیمت ارائه می دهند ، من آن را دقیقاً به این دلیل که فکر می کردم یک مارک خوب است) گرفتم و من از ترمیم آن تحت ضمانت (مشکل بار) امتناع ورزیدیم. یک خراش کوچک روی صفحه و تأثیرات روی لبه ها. برای من تأثیرات نور بعد از تقریباً دو سال استفاده طبیعی است و اگر ضمانت 2 ساله را ارائه می دهید (برای من ، یکی از معیارهای انتخاب بود) ، لطفاً آن را فرض کنید

امانوئل D’Electroguide در 12 اکتبر 2018 14 ساعت 39 دقیقه

سلام ، از بازگشت شما از بررسی ها متشکرم. متأسفانه ، این فقط لنوو نیست که آنچه را برای ما توصیف می کند. از لحظه ای که یک دستگاه دارای اثری از شوک است ، خرابی که شما اعلام کردید می تواند مربوط به این شوک ها باشد و به همین دلیل از بین می رود و دیگر شکسته نمی شود و بنابراین از ضمانت خارج می شود.
متأسفیم که برای شما اتفاق می افتد. روز خوب ، امانوئل از تیم الکتروگواید.

به شدت مسیریابی و وجود ندارد. من یک قلم جدید برای جایگزینی یوگا خود خریداری کردم. من به عنوان یک قلم به ترتیب اشتباه کردم اما هنگام دریافت و آزمایش در رایانه شخصی متوجه آن شدم.
بنابراین من به سرویس پس از فروش شکایت کردم که برای دریافت روش بازگشت ، چند سؤال را از طریق ایمیل به من برگرداند.
من 4 هفته است که منتظر این روش هستم.
در ضمن ، من به پایان رسیدم که یک سرویس دیجیتالی بعد از فروش (جدا از لنوو) به بهترین وجهی که می توانم تأیید کنم که می توانم تأیید کنم که روش بازگشت ظرف 3 روز به من می رسد. من 2 هفته منتظر بوده ام.
کافی است بگویم که من معتقدم که آنها مرا با قایق می گیرند و من نمی توانم قلم بسازم.
من امروز از طریق ایمیل مجدداً راه اندازی کردم اما هنوز هیچ چیز.
کامپیوتر بعدی من احتمالاً از مارک دیگری خواهد بود.

امانوئل D’Electroguide در 6 اکتبر 2018 11 ساعت 13 دقیقه

سلام ، شگفت آور است که یک بازگشت ساده بسیار پیچیده است. کجا سفارش داده بودی ?
متأسفانه جدا از توصیه به شما برای تماس با سرویس پس از فروش ، کارهای زیادی برای انجام وجود ندارد. اگر اثبات این را دارید که پس از دریافت بسته با آنها تماس گرفته اید ، حتی بهتر است زیرا متأسفانه پس از مدت زمان زیادی ، ممکن است که آنها دیگر بخواهند پس از بازگشت بازپرداخت کنند. از آگاه نگه داشتن ما دریغ نکنید. روز خوب ، امانوئل از تیم الکتروگواید.

نسبت کیفیت/قیمت بسیار عالی است اما در واقع یک سرویس پس از نامزمان پس از فروش. لغو فرمان چندین دستگاه با صفحه لمسی. خطای از طرف آنها ، بنابراین سفارش را با کاهش جایگزین کرد. تو به من خواهی گفت ? نه ، کاهش مربوط به صفحه های لمسی است که آنها نبوده اند ! به طور خلاصه ، جدا از این نگرانی ها ، این ماشین های واقعاً خوب هستند (من روزانه از T470p استفاده می کنم). اما برخی از نکات ضروری است. اولین کاری که باید انجام دهید این است که دستگاه را با سیستم عامل رسمی ویندوز قالب بندی کنید. به فعال سازی اهمیتی ندهید ، کلید مخصوص رایانه شخصی است و در BIOS ثبت شده است (و شگفت انگیز ، برای خانواده و حرفه ای کار می کند !). فقط خلبانان گرافیکی ، چیپست ، اتوبوس را نصب کنید … در صورت استفاده از dockkstation توسط سایت پشتیبانی آنها تهیه شده است. اما نرم افزار آنها را “به روزرسانی سیستم Lenovo” نصب نکنید ، این یک خاک بی نام است که مشکلات بیشتری نسبت به سایر موارد ایجاد می کند. و حذف آن اجازه می دهد تا برخی از پرونده ها از جمله اجرایی را بکشید (Bravo onestaller !). بنابراین من Lenovo را توصیه می کنم اما برای مبتدیان رایانه نیست.

امانوئل D’Electroguide در 1 سپتامبر 2018 17 ساعت 52 دقیقه

سلام ، از نظر شما و این توصیه های بسیار گرانبها در مورد برند و نصب دستگاه های Lenovo متشکرم. روز خوب ، امانوئل از تیم الکتروگواید.

لپ تاپ من لنوو ، مجهز به ویندوز 10 ، کمتر از دو سال است. من از آن زیاد استفاده نمی کنم و هنوز … سه بار در حال حاضر او به هیچ نظمی پاسخ نداده است. من مجبور شدم آن را از طریق سوئیچ خاموش کنم … من عاشق بزرگ رایانه شخصی نیستم اما روزانه از (نه لوونو) به صورت شدید در زمینه کار خود استفاده می کنم: خوشبختانه این یکی نگه داشته می شود و فقط 5 سال است تجدید (به طور سیستماتیک)!

امانوئل D’Electroguide در 11 اوت 2018 13 ساعت 29 دقیقه

سلام ، آیا تأیید کرده اید که تمام به روزرسانی های شما به خوبی انجام شده است ، همچنین آنتی ویروس نصب شده شما ? سه راه اندازی مجدد دستی در 2 سال یک مورد نسبتاً نادر است ، بیشتر هواپیما که بیشتر می پرسند. سعی کنید کوکی ها و حافظه نهان را تمیز کنید که هر از گاهی می تواند باعث کاهش سرعت شود. روز خوب ، امانوئل از تیم الکتروگواید.

سلام,
من یک رایانه رومیزی Lenovo را خریداری کردم ، برای بخشی از آن می دانستم ، دوست داشتم که Accheal را نداشته باشم ، به محض اینکه پل و سیستم بروزرسانی آنها را نصب کردم ، C را به پایان برسانم که PC دیگر به روزرسانی های Windows را نمی گیرد.خطای غیرقابل تحمل 9DSL من کد خطا 0x800 را پیدا نمی کنم … و به پایان رسید 05) به طور خلاصه می میرم که 3 بار به Zeros می روم اگر این بار Leu GadJet را نصب نکنم ، باید این نام را داده شود زیرا واقعاً آن را انجام می دهد ** *

سلام کلود ، من همین مشکل را داشتم (در یوگا 510) ؛ در واقع ، این هارد دیسک است که در بندر قرار دارد. من توانستم آن را با تنظیم مجدد کارخانه با نصب از طریق کلید USB تولید شده از سایت مایکروسافت دریافت کنم. بعد از 2-3 تلاش ، من توانستم دیسک را شروع کنم و دوباره آن را مجدداً تقسیم کنم ====> امکان راه اندازی مجدد ویندوز که بسیار آهسته رشد می کنند.
سپس ، برای داشتن یک قلب واضح ، من مرکز راه حل Lenovo را اجرا کردم که من را با یک دیسک معیوب تشخیص داد ===> صفحه نمایش های منیپ و نتایج من ===> ارسال عکس به پشتیبانی Lenovo == => دریافت یک بلیط ارسال رایانه در تعمیر.
رایانه شخصی این چهارشنبه 07/25/2018 ===> تأیید رسید دریافت شده از طریق ایمیل ===> تعمیر در حال انجام در حال انجام است.
به امید روشن شدن,
خالصانه.

Lenovo B50-50 من مجبور شد بلافاصله توسط دانشمند رایانه من که برای شروع آن دکمه ای برای من قرار داده است ، تعمیر شود ، دو بار ، آخرین مورد مناسب برای لحظه ای ، زیرا او به سادگی داشت .
من دیگر هزینه هایی را که در آنجا ایجاد کردم ، علی رغم استفاده کم ، حساب نمی کنم ، زیرا من کاملاً به خدمات پس از فروش آنها اعتماد ندارم: با قیمت خرج شده می توانستم یک وسیله بسیار خوب و ایمن خریداری کنم ! و چندین بار آن را پرداخت کنید ، که من هنگام سفارش در ژانویه 2017 نتوانستم انجام دهم.
بنابراین من این مارک را که ممکن است جذاب به نظر برسد توصیه نمی کنم ، اما به هیچ وجه آب ندارد.
علاوه بر این ، من ضمانت اضافی پرداخت کردم ، اما در صورت بازگشت ، ما برای یک زمان نامحدود بدون کامپیوتر می مانیم و امروزه غیرممکن می شود ، بنابراین چه کاری انجام می دهیم .

امانوئل D’Electroguide در 19 مه 2018 11 ساعت 55 دقیقه

سلام ، با عرض پوزش از شنیدن این تجربه بد.
شما برای اولین بار به نمایندگی خود خطاب کردید ?
به نظر تعجب آور است که آنها محصولی ناخوشایند را برای فروش قرار داده اند. اگر این تولید مثل می شود ، محصول را مستقیماً ارسال کرده و به مبادله نیاز دارید.
سرویس پس از فروش برای کمک به شما وجود دارد ، بدیهی است که برخی از اپراتورها نسبت به سایرین نسبت به دیگران مصالحه کمتری دارند. آنها آنجا هستند تا به شما کمک کنند ، نه به شما دروغ بگویند.
در مورد ضمانت اضافی ، وجود دارد که ضمانت خود را به مرور زمان تمدید کنید و نه در شرایط ضمانت. آمالگام که ما اغلب منجر به انجام آن می شویم. در صورت لزوم از تماس با ما دریغ نکنید. روز خوب ، امانوئل از تیم الکتروگواید.

همه چیز با روسان موافق است واقعاً صفر محصول آنها است

سلام ، من توصیه نمی کنم که صفحه نمایش اسلب HS با سرعت 1200 € حتی 1 سال من 7 سال داشته باشم که با ایسوس خود غیرقابل قبول بوده است و البته هیچ سرویس اضطراری در شب هنگام کار یک سرویس پوسیده پس از فروش

امانوئل D’Electroguide در 18 آوریل 2018 18 ساعت 23 دقیقه

سلام ، اگر رایانه شما حتی یک ساله نیست ، همیشه تحت ضمانت است ، از تماس با سرویس پس از فروش فروشنده خود دریغ نکنید.
رایانه شخصی شما 2 سال از قانون مارس 2016 تضمین می شود ، فروشنده شما باید در این دوره از شما مراقبت کند. روز خوب ، امانوئل از تیم الکتروگواید.

واقعاً صفر ، هرچند حرفه ای علوم کامپیوتر من رایانه های شخصی 50 را با قراردادهای ضمانت بتن خریداری می کنم ، اما حتی با آن … او یک لپ تاپ 15 اینچی را در مقوا 50*70 سانتی متر بدون اینکه گوه باشد ، به من برگرداند ، بنابراین تصور می کنید که در چه وضعیتی برگشت …
من حق یک مرکز تماس خارجی را دارم ، خوب ، ما هنوز هم شروع به عادت به آن می کنیم ، که شما را هنگام صحبت کردن به صدا در می آورد و پاسخ های آنها مانند آن اتفاق می افتد … در حالی که اصلاً عکس اثبات برای پشتیبانی نیست واقعاً وزن ندارد ..
این به شما بستگی دارد ، که به طور غیرقانونی ، او همیشه با برخی از نسل تأخیر و هارد بسیار آهسته ، دنده را قرار می دهد …

تا آنجا که من نگران هستم ، من این برند را توصیه نمی کنم که دیگر آن چیزی نیست که بوده است. او شهرت خود را در محدوده Thinkpad که در IBM خریداری کرده بود.
بنابراین احتمالاً اگر لنوو را خریداری می کنید ، محدوده Thinkpad را بگیرید و به خصوص چیز دیگری نیست. من این اشتباه را کردم و پشیمان می شوم. رایانه ای که Y70-70 دارم بسیار ضعیف طراحی شده است. رایانه من فقط به عقب می افتد زیرا من آن را باز می کنم و آن را می بندم !
شما آن را باورنکردنی می دانید ? من هم همینطور ! پوسته خیلی نازک است و تحت وزن تحمیل کننده دستگاه پیچ و تاب است. شکستگی پلاستیک با کیفیت پایین به تنهایی. شگفت انگیزترین چیز این است که در هنگام شوک شکسته نمی شود بلکه به خودی خود وقتی صفحه را باز می کنید به دلیل پیچ خوردگی ایجاد شده است. فقط ذهن. علاوه بر این ، پلاستیک از کیفیت پایین برخوردار است و در کوچکترین دستکاری کثیف به نظر می رسد (حتی اگر شما تمیز اما تمیز). این فقط هر چیزی است. رایانه ای که خودش را می شکند و حتی با دست های تمیز کثیف می شود. من نباید خیلی معتبر به نظر برسم. یکی تعجب می کند که آیا من کمی اغراق نمی کنم … افسوس برای من همه چیز درست است. این رایانه فقط یک فاجعه است

Florian of Electroguide در 23 فوریه 2018 8 ساعت 34 دقیقه

سلام ، متاسفم برای مشکلی که با آن روبرو شدید و از شهادت شما در مارک Lenovo متشکرم.
به امید اینکه این برای شما تنظیم شود. با احترام ، Florian از تیم Electroguide

من یک لپ تاپ Lenovo خریداری کردم و در یک سال ، دو شکست داشتم: دکمه احتراق پس از 4 ماه کاهش یافت و هارد دیسک بعد از 11 ماه. مجبور شدم یک ماه بین هر تعمیر صبر کنم. من کاملاً این مارک رایانه را توصیه نمی کنم.
بعد از ضمانت نامه ، من مطمئناً یک برند مطمئن تر را انتخاب خواهم کرد.

Florian of Electroguide در 23 ژانویه 2018 3 ساعت 14 دقیقه

سلام ، متاسفم برای مشکلاتی که با لپ تاپ خود روبرو هستید.
ما نظر شما را برای به روزرسانی صفحات خود در نظر می گیریم. مال شما ، فلورین از تیم Electroguide

سلام به همه ، من یک تلفن هوشمند Lenovo B 2 خریداری کردم و خوب است اما خوب است برای اتصال کلاه ایمنی یا هدفون بسیار بد.کسی این مشکل را داشته است ? با تشکر

سلام ناتالی,
از آنجا که ما نمی توانیم به صدا گوش دهیم ، 2 راه حل وجود دارد: یا صدا واقعاً اجتناب ناپذیر است (در این حالت ، شما باید برای تعمیر یا جایگزینی از خدمات فروشنده خود تماس بگیرید) ، یا این کلاه ایمنی است که نیست کیفیت خوب کافی (در این حالت ، شاید شما مجبور به خرید کلاه ایمنی دیگری باشید). اما در اصل ، حتی هدست یا هدفون استاندارد در سطح صدا صحیح است. بهترین کار این است که با یک کلاه ایمنی دیگر یا هدفون دیگر آزمایش کنید تا تفاوت را مشاهده کنید و این تفاوت را با خدمات پس از فروش ادعا کنید.
روز خوبی داشته باشی,
تیم Electroguide.

بعد از یک سال و نیم ، رایانه من به تازگی منتشر شده است. هارد دیسک مرده است ، من دیگر ضمانت ندارم. من به خدمات مشتری زنگ زدم که در نهایت تشخیص داد که اگر در بخش حرفه ای بسیار قوی باشند ، محصولات مصرفی آنها از کیفیت پایین برخوردار است (“کم” برای نقل قول مرد جوان). هنگامی که یک سرویس پس از فروش این موضوع را تأیید می کند ، نشان می دهد که رایانه شما مرده است و شما فقط چشمان خود را برای گریه کردن دارید ، بدیهی است که شگفت زده می شود. بدون فراموش کردن یادآوری های من در رسانه های اجتماعی با پایان عدم دریافت. من کاملاً لنووو را توصیه نمی کنم اگر شما فرد هستید ، کمی بیشتر سرمایه گذاری کنید در غیر این صورت می توانید در وضعیت من به پایان برسید. این محصول ، به اندازه خدمات به مشتری ، فاجعه بار است.

سلام آنتوان,
از بازخورد شما متشکرم. آیا می توانید مرجع رایانه ای را که داشتید ارائه دهید ? برای هارد دیسک ، تغییر پیچیده نیست (در چند دور زیر رایانه از بین می رود و در حال افزایش است) و خیلی گران نیست. اگر احساس نمی کنید خودتان این کار را انجام دهید (10 دقیقه) یا تماشای این فیلم را ببینید (حتی باید ساده تر باشد ، برخی از مدل ها دارای یک محفظه ویژه رزرو شده هستند):
https: // www.یوتیوب.com/ساعت?v = w_e0irm671y
در صورت لزوم دریغ نکنید که به ما برگردید,
روز خوبی داشته باشی,
تیم Electroguide.

سلام به همه,
از طرف من این مارک را توصیه نمی کنم
من دقیقاً 1 سال و 3 ماه پیش یک رایانه یوگا 3 14 را با قیمت 700 یورو خریداری کردم. من بسته اداری را در آنجا با 100 یورو و 1 سال و 3 ماه پس از شل شدن مادربرد بدون دلیل نصب کردم!
من با خدمات پس از فروش آنها تماس گرفتم و البته هیچ پاسخی نداشتم
رایانه من تضمین می شود که یک سال بنابراین من تمام داده ها و سرمایه گذاری هایم را از دست دادم.
من صمیمانه این مارک را که به آن فکر کردم قابل اعتماد و با کیفیت است توصیه می کنم
اما چگونه 1 سال پس از مادربرد می تواند رها شود? ??
و من را بدون هیچ گونه پاسخ ترک کنید?
در صورت بروز مشکل ، واقعاً از لنوو اجتناب می شود!

سلام فلورت,
در واقع یک مادربرد می تواند بعد از یک سال سقوط کند. اکنون کمتر متداول است ، اما بدیهی است که تحت ضمانت است.
اگر رایانه شخصی خود را از یک فروشنده سنتی خریداری کرده اید ، به سمت او و او به تنهایی است که شما باید برگردید. اگر آن را مستقیماً از طریق Lenovo خریداری کرده اید ، پس از آن سرویس Lenovo است که باید با آنها تماس بگیرید.
اگر پاسخی ندارید ، ما توصیه می کنیم که نامه RAR (فقط به فروشنده خود ، آن را بر عهده دارید) ، با استناد به ضمانت تجاری خود در صورت داشتن یا ضمانت قانونی (2 سال)). سپس فروشنده مجبور به تعمیر رایانه شما یا جایگزینی آن با یک مدل یکسان یا معادل آن است. داده های شما در هارد دیسک رایانه شما ذخیره می شود. این به راحتی از رایانه شخصی شما جدا می شود و می تواند از طریق یک مورد خاص USB برای ذخیره اطلاعات شما به رایانه دیگری وصل شود.
در صورت لزوم دریغ نکنید که به ما برگردید,
روز خوبی داشته باشی,
تیم Electroguide.

سلام ، من به شما توصیه می کنم وقتی همه چیز خوب است از این برند اجتناب کنید … اما به محض اینکه نگرانی از این برند وجود داشته باشد ، این نبرد است که خدمات پس از فروش آنها دلهره آور است … بعد از دو ماه استفاده ، لولای رایانه من برای باز کردن یا بستن صفحه بسیار غیرممکن است. بنابراین من برای درخواست مدیریت از Lenovo پس از خدمات تماس گرفتم زیرا این دستگاه لزوماً تحت تضمین شده بود.
بنابراین رایانه در اوایل ماه دسامبر به لنوو رفت و سپس سکوت رادیو … اما بعد از سه هفته و با استفاده از محرک (ایمیل ، تلفن) بالاخره از آنها پاسخی گرفتم ، در آنجا آنها به من اطلاع می دهند که این محصول را نمی توان تضمین کرد زیرا این کار بد است … از این رو خشمگین شدم که یک نقل قول تعمیر کردم که بیش از 15 روز منتظر ماندم (و همیشه با چندین یادآوری …)
بنابراین به نقل از 60 € ht برای بخش تعمیر و کار یا 40 یورو تبدیل شود تا کامپیوتر من را بازیابی کند و لزوماً از قبل قابل پرداخت باشد … بنابراین تصمیم گرفتم که تعمیرات رایانه را انجام دهم و بنابراین در 7/01 مقررات را تنظیم کردم.
سپس دوباره سکوت رادیو … بعد از گذشت بیش از سه هفته ، من به تازگی ایمیلی دریافت کرده ام که به من اطلاع می دهد که تعمیرات امکان پذیر نیست (قطعات تعمیر موجود در انبار موجود نیست) و قرار است یک ژست تجاری ایجاد کند ! بنابراین من دوباره به سرویس بعد از فروش زنگ زدم تا دریابم که “ژست تجاری” چیست و بدون پاسخ
ما به 14 فوریه رسیدیم و هنوز هیچ چیز … ما در اواسط فوریه هستیم تقریباً 3 ماه است که من از رایانه خود محروم شده ام ، تعمیراتی را پرداخت کردم که هرگز اتفاق نیفتاد و بدیهی است که من بازپرداخت نمی شوم و تا به امروز هنوز رایانه ام را ندارم ! من دیگر نمی دانم چه کاری باید انجام دهم ، در غیر این صورت شما این مارک را به شدت توصیه می کنید . حقایق این شرکت محدود به کلاهبرداری است !

سلام کریس,
از بازخورد شما متشکرم.
در واقع ، مراقبت از لولا برای آنها دشوار است ، ما دیدگاه آنها را درک می کنیم. اما این عدم مراقبت از تعمیر را بهانه نمی کند ، به خصوص که Lenovo به خصوص لولا آنها را تبلیغ می کند.
مشکل این است که آنها مطمئناً مجبور بودند آن را در چین سفارش دهند ، و این که زمان وقوع آن را می طلبد.
آیا سرویس پس از فروش فروشگاه را امتحان کرده اید یا آن را خریداری کرده اید ? و آیا سعی کرده اید در قسمت های یدکی نگاه کنید ? گاهی اوقات بسیار سریعتر و مؤثر است.
با احترام,
تیم Electroguide.

ظاهراً Electroguide برای این مارک کار می کند زیرا با وجود شکایات مشتریان “این تولید کننده” ، شما همچنان به ستایش دستگاه های آن ادامه می دهید.
برای حكومت شما ، بدانید كه چینی ها اربابان را به صورت تقلبی گذرانده اند ، نه برای محصولاتی كه آنها برای كشورهای غربی تهیه می كنند كه مواد اولیه با كیفیت بسیار خوبی را برای آنها فراهم می كنند ، بلكه برای دستگاه های آنها مطمئناً كارآمد ، اما شکننده و منسوخ در پایان ضمانتنامه.
چینی ها زیباتر هستند زیرا شرکت های غربی به طور کامل به این منسوخ پیوسته اند که مصرف کنندگان قربانی آن هستند.
چینی بخرید اما از تایوان جایی که صنعت فناوری اطلاعات در دهه 1970 متولد شد و شما هرگز ناامید نخواهید شد.

امانوئل D’Electroguide در 17 فوریه 2019 15 ساعت 12 دقیقه

سلام ، ما برای هیچ مارک کار نمی کنیم و یک سایت مستقل هستیم.
با این حال ، برخی از مقالات کمی و در واقع ، کیفیت تجهیزات Lenovo در سالهای اخیر کاهش یافته است اما ما نباید همه دستگاه های چینی را در همان گروه قرار دهیم. لازم به ذکر است که دستگاه های شناخته شده به کیفیت خود مانند هواوی یا اپل و بسیاری دیگر در چین ساخته شده اند. روز خوب ، امانوئل از تیم الکتروگواید

چینی ها می دانند که چگونه می توانند کیفیت را کسب کنند اما تاکنون همیشه لازم بوده است که این یک برند غربی باشد که مشخصات آنها را در اختیار آنها قرار می دهد زیرا آنها فرهنگ تصویر برند و حفظ استاندارد از کیفیت را در زمان ندارند.
من فکر می کنم که اکنون آنها درک کرده اند و این علائم پدید آمده است اما هنوز راه طولانی را طی می کنند. با توجه به Lenovo من نیز به همان اندازه ناامید شده ام. برخی از محصولات آنها از یک برند که مایل به حفظ نامی است که کیفیت آن را حفظ می کند ، بی ارزش هستند.

سلام سوان,
در واقع ، برای خدمات پس از فروش ، توصیه می کنیم یک توزیع کننده تخصصی را بگیرید که شغل آن است. بهترین برای رایانه ها fnac ، darty … یا سایت های تخصصی تر مانند Grosbill است ..
موفق باشی,
تیم Electroguide.

داستان Lenovo و Thinkpad نشانگر آن

در سال 1992 ، مدل نمادین ThinkPad از برند Lenovo به لطف مردی ریچارد ساپپر متولد شد . او این خط رایانه را در ابتدا برای شرکت IBM ایجاد کرد.
دو مدل در حال ظهور هستند ، ThinkPad و Thinklight ، هر دو برای استفاده از دفتر حرفه ای در نظر گرفته شده اند.
رایانه Thinklight تمایز داشتن یک صفحه کلید دارای نور پس زمینه (مانند Lenovo Yoga S1 Ideal برای کار از راه دور) و یک تراشه ایمنی یکپارچه ، یک فناوری نوآورانه و نوآورانه را برای فعلاً دارد.

این برند در سال 2005 ، هنگامی که بخش فناوری اطلاعات IBM (ماشین های تجاری بین المللی) را خریداری کرد ، در سراسر جهان شناخته شد ، بنابراین به تولید کننده پیشرو در جهان تبدیل شد.
این شرکت با راه اندازی اولین خط صفحه نمایش بزرگ ThinkPad در سال 2005 در سال 2005 به ارتفاعات جدید پرواز می کند.4 اینچ و ThinkPad دو هسته ای سال بعد.

در مقاله 11 مارس 2008 ، ” یک lenovo برای یک کار خیرخواهانه »» , روزنامه Geek به ما می گوید که این برند ، شریک و اسپانسر رسمی بازی های المپیک پکن در سال 2008 ، حراج را ترتیب داده بود تا این بودجه به طور کامل به صندوق Lenovo Hope اهدا شود . یک کانون توجه بسیار خوب در این برند.

در سال 2010 ، Lenovo تا به امروز بزرگترین سهم بازار در جهان را تولید کرد و آن را به عنوان سازنده رایانه شخصی برای قوی ترین رشد در جهان تبدیل کرد.

موفقیت این مدل به گونه ای است که در سال 2012 طبق گفته Lenovo ، 75 میلیون مین Lenovo Thinkpad را فروخت ، یک موفقیت خیره کننده برای این محدوده در نظر گرفته شده برای متخصصان.
این شرکت بار دیگر قدرت و رهبری خود را در بازار با خرید در سال 2013 تولید کننده رایانه شخصی برزیل CCE نشان می دهد.
با تشکر از این کسب ، این شرکت 329 مقام را در Fortune 500 از بزرگترین شرکت های جهان ادغام می کند.
در همان سال Lenovo به تولید کننده پیشرو در جهان تبدیل شد.

از طرف تلفن ، لنوو در سال 2014 دامنه تلفن تحرک موتورولا را از Google در سال 2014 خریداری کرد.91 میلیارد دلار.

این شرکت پول زیادی را در ساخت یک کارخانه سرمایه گذاری کرده است که در نظر گرفته شده برای تولید تعداد زیادی تلفن هوشمند ، به طور متوسط ​​30 تا 40 میلیون تلفن هوشمند تولید شده در سال است.
برای فروش تمام تولید سالانه خود ، این برند روابط همکاری و اعتماد به نفس را با شرکای مختلفی که جریان و توزیع تلفن های هوشمند خود را تسهیل می کند ، ایجاد کرده است.
اثبات رونق باورنکردنی و موفقیت بزرگی در ساخت و بازاریابی رایانه شخصی برای شرکت Lenovo.

دستگاهی که تصمیم گرفتیم آن را برجسته کنیم بخشی از دامنه حرفه ای Lenovo است ، ما آن را برای تطبیق پذیری آن انتخاب کرده ایم ، این Lenovo Yoga S1 Model A 12 است.5 اینچ ، سبک و به راحتی قابل حمل است.
این مدل بخشی از محدوده معروف حرفه ای ThinkPad است ، زیرا در Unik Informatique ، ما فقط یک محدوده حرفه ای به شما ارائه می دهیم.

این لپ تاپ به لطف اندازه و ظرافت آن ارگونومیک است ، همه کاره بودن آن به ما امکان می دهد از 4 روش مختلف از آن استفاده کنیم. برای سفرهای مکرر ایده آل است زیرا حمل و نقل آسان است.
این دستگاه از مسیر مورد ضرب و شتم خارج است زیرا از صفحه لمسی بهره می برد و 180 درجه به آن تبدیل می شود تا آن را به یک تبلت تبدیل کند.

Lenovo ThinkPad S1 Reconditioned YOGA-I5-4300U-4GB-SSD 256GB-WINDOWS 10 Pro

 • حالت کامپیوتر
  این کلاس کلاسیک ترین حالت است و آن همان است که با استفاده از دفتر معمولی مطابقت دارد. صفحه لمسی ، حتی با این استفاده ، در صورت نیاز می تواند برای شما مفید باشد ، به عنوان مثال ، برای بزرگنمایی بر روی یک عنصر یک تصویر یا یک متن.
 • حالت چادر
  این روش برای استفاده از رایانه عمدتاً به خواندن محتوای چندرسانه ای اختصاص دارد. در واقع ، پس از تاشو و قرار گرفتن ، تماشای فیلم برای شما بسیار آسان خواهد بود.
  شما می خواهید یک دستور آشپزی تهیه کنید ? یوگا S1 خود را در حالت چادر در محل کار قرار دهید و می توانید مراحل مختلف را دنبال کنید. نمونه ای کامل از تطبیق پذیری این هیبرید !
 • حالت آسانسور
  پس از قرار دادن صفحه کلید در برابر سطح کار خود ، شما با صفحه لمسی جلوی خود قرار می گیرید.
  با این روش کار ، با راحتی یک لپ تاپ از حالت تبلت بهره می برید. به راحتی می توانید روی تصاویر یا شاخص های گرافیکی کار کنید تا بتوانید کار خود را بزرگنمایی ، یادداشت و اصلاح کنید.
 • میز تبلت
  این حالت به لپ تاپ اجازه می دهد تا یک پد لمسی واقعی شود.
  صفحه کلید واقع در زیر صفحه نمایش ناکارآمد می شود. برای عملی کردن این حالت ، هیچ چیز ساده تر نیست ، کافی است رایانه خود را روشن کنید.
  این نوع دستگاه به گونه ای طراحی شده است که قادر به رعایت و تبدیل شدن به یک صفحه نمایش دیجیتال باشد.
  بنابراین از تمام مزایای تبلت با اندازه یک رایانه استفاده کنید.

شما بین لوح و یک لپ تاپ دریغ می کنید ? با این مدل از محدوده حرفه ای Lenovo ، هر دو را دارید. عملکرد فنی آن ، آن را به یک لپ تاپ قدرتمند سازگار با تمام کارهای تولیدی شما تبدیل می کند.