دانلود موسیقی آمازون – صدا ، موسیقی – Les Numériques ، درباره موسیقی آمازون – موسیقی آمازون برای هنرمندان

سخنان موسیقی آمازون

با مراجعه به منوی کتابخانه ، کاربران قادر خواهند بود سابقه گوش دادن و همچنین پادکست ها یا لیست های پخش را پیدا کنند. وارد کردن لیست های موسیقی خود از سایر خدمات پخش به موسیقی آمازون امکان پذیر است.

موسیقی آمازون

موسیقی آمازون سرویس پخش موسیقی است که توسط آمازون راه اندازی شده است. کاتالوگ آن بیش از 70 میلیون عنوان نامحدود و HD دارد: پادکست ها ، لیست های پخش و آهنگ.

 • اندروید
 • iOS iPhone / iPad / Apple Watch
 • سرویس آنلاین

چرا از موسیقی آمازون استفاده کنید ?

خبر آخرین نسخه موسیقی آمازون چیست؟ ?

که با آن موسیقی موسیقی آمازون سازگار است ?

بهترین گزینه های موسیقی آمازون چیست ?

شرح

Amazon Music با یک حساب آمازون قابل دسترسی است ، سرویس پخش موسیقی غول آمریکایی است. مانند اکثر سرویس های پخش صوتی ، انتخاب گسترده ای از موسیقی را به صورت رایگان و نامحدود با تبلیغات ارائه می دهد. برای اینکه دیگر این تبلیغات را انجام ندهید ، اشتراک های مختلفی با کاتالوگ غنی تر و امکان بارگیری موسیقی در تلفن هوشمند شما برای گوش دادن به آنها به صورت آفلاین ارائه می شود.

موسیقی آمازون همچنین در رایانه آنلاین شما (ویندوز ، مک ، لینوکس و دیگران) در دسترس است تا در دستگاه های تلفن همراه خود (Android ، iPhone ، iPad) بارگیری کنید ، اما همچنین دستیار صوتی متصل ، بلندگوهای متصل و سایر لوازم جانبی شما.

چرا از موسیقی آمازون استفاده کنید ?

رقیب دره, با لکه بینی کردن, موسیقی اپل وت موسیقی یوتیوب, موسیقی آمازون یک کاتالوگ بزرگ 100 میلیون عنوان ارائه می دهد.

در اولین اتصال خود ، این پلتفرم می خواهد شما را بشناسد. بنابراین او لیستی از هنرمندانی را به شما ارائه می دهد که در آن شما باید حداقل سه نام را انتخاب کنید ، اما بهترین انتخاب چندین نفر است. به همین ترتیب ، برای پادکست ها ، از شما سه مرکز با حداقل بهره خواسته می شود. بنابراین وقتی وارد صفحه اصلی می شوید ، می توانید از قبل به آلبوم ها و لیست های توصیه شده با توجه به سلیقه خود گوش دهید. توجه داشته باشید که شما همچنین می توانید یک لیست پخش به نام موسیقی متن من را راه اندازی کنید که تمام هنرمندان مورد علاقه خود را در نظر می گیرد تا به شما یک گوش دادن اقتباسی ارائه دهند (کمی شبیه به جریان Deezer).

رابط کاربردی ارگونومیک و شهودی است. با وارد کردن کلمات کلیدی در زمینه تحقیق می توانید موسیقی یا پادکست دقیقی پیدا کنید یا به خودتان اجازه دهید توسط دسته ها و توصیه های پیشنهادی هدایت شوید: لیست های پخش محبوب ، انتخاب کارمندان سرمقاله ، پادکست های مرسوم ، مد روز ، کمدی ، هنر ، آموزش ، اخبار ، تجارت ، علوم و غیره بشر.

رابط موسیقی آمازون

وقتی روی پادکست کلیک می کنید ، تمام برنامه ها ذکر شده اند و می توانید به صورت جداگانه گوش دهید یا شروع به خواندن همه قسمت ها کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی قلب ، پادکست را دنبال کنید و آن را در کتابخانه خود پیدا کنید ، یا حتی پیوند را به اشتراک بگذارید فیس بوک, توییتر یا پیوند را برای ارسال آن از طریق ایمیل یا سایر وسایل ارتباطی کپی کنید.

پادکست های موسیقی آمازون

با مراجعه به منوی کتابخانه ، کاربران قادر خواهند بود سابقه گوش دادن و همچنین پادکست ها یا لیست های پخش را پیدا کنند. وارد کردن لیست های موسیقی خود از سایر خدمات پخش به موسیقی آمازون امکان پذیر است.

آیا موسیقی آمازون رایگان است ?

دسترسی به بخشی از محتوای موسیقی آمازون به صورت رایگان امکان پذیر است. با یک حساب کاربری ساده آمازون و بدون نیاز به تهیه کارت اعتباری ، می توانید به طور کامل به موسیقی گوش دهید. با این حال ، این پیشنهاد نامحدود نیست ، تبلیغات وجود دارد و شما به تمام ویژگی ها یا همه قطعات دسترسی ندارید.

پیشنهاد دوم این است که برای مشترکین حق بیمه رزرو شده است. در واقع ، علاوه بر دسترسی به تحویل رایگان ، فروش ویژه و پلت فرم ویدیویی (ویدیوی آمازون نخست) ، اشتراک شما همچنین به شما امکان گوش دادن به موسیقی را می دهد. شما بدون هزینه اضافی به کل کاتالوگ موسیقی و پادکست این سیستم عامل دسترسی دارید. با این حال ، شما فقط می توانید در حالت تصادفی بخوانید. این بدان معنی است که شما نمی توانید یک قطعه موسیقی خاص را راه اندازی کنید. روی دکمه خواننده کلیک کنید ، کل آلبوم یا لیست پخش را راه اندازی می کند یا آهنگ در پخش تصادفی است. بنابراین ، توجه داشته باشید که هنوز امکان عبور از یک آهنگ و ایجاد لیستی از موارد دلخواه را دارید.

موسیقی آمازون

سرانجام ، اشتراک نامحدود موسیقی آمازون اشتراک کامل است. شما همه چیز را دارید ، بدون هیچ گونه محدودیتی و تمام ویژگی های این سیستم عامل. شما حتی می توانید در هنگام آفلاین ، آهنگ های موجود در دستگاه خود را ذخیره کنید تا به آنها گوش دهید. این اشتراک به شما امکان دسترسی به آهنگ های خود را با کیفیت عالی می دهد.

توجه داشته باشید که مشترکان نامحدود موسیقی آمازون همچنین می توانند فیلم هایی از هنرمندان مورد علاقه خود و همچنین فیلم هایی از برنامه موسیقی آمازون را تماشا کنند.

خبر آخرین نسخه موسیقی آمازون چیست؟ ?

آمازون به طور مرتب برنامه های گوش دادن صوتی از پلت فرم خود را برای بهبود تجربه کاربر به روز می کند.

که با آن موسیقی موسیقی آمازون سازگار است ?

می توانید برنامه تلفن همراه را به صورت رایگان برای تلفن های هوشمند و تبلت های Android بارگیری کنید (نسخه 5.0 یا بالاتر) ، iPhone و iPad (iOS 12.0 یا بالاتر) ، اما همچنین از بلندگو Amazon Alexa خود استفاده کنید تا موسیقی خود را در همه جای خانه پخش کنید. برنامه iOS همچنین با تلویزیون Apple TV Connected سازگار است.

همچنین به لطف سرویس آنلاین ، می توان از این سرویس مستقیماً در رایانه خود استفاده کرد ، بدون نصب نرم افزار و سیستم عامل شما (ویندوز ، مک یا لینوکس). حساب شما در تمام دستگاه های شما هماهنگ شده است.

بهترین گزینه های موسیقی آمازون چیست ?

بسیاری از خدمات پخش موسیقی وجود دارد. علاوه بر موسیقی ، برخی از آنها مانند موسیقی آمازون ، پادکست ها ارائه می دهند. دیگران به شما اجازه می دهند کلیپ ها را تماشا کنید یا به رادیو زنده گوش دهید. همه پیشنهادهای رایگان (تبلیغات) و پرداخت شده دارند. این وظیفه شماست که با توجه به عادات گوش دادن خود ، انتخاب خود را انتخاب کنید.

موسیقی یوتیوب یکی از جدیدترین نسل سرویس پخش موسیقی است ، مانند موسیقی آمازون. با جایگزینی موسیقی Google Play ، YouTube Music در همه سیستم عامل ها در دسترس است و از شما دعوت می کند تا سلیقه موسیقی خود را به منظور توصیه هنرمندان و لیست های پخش که ممکن است دوست داشته باشید ، نشان دهید. به طور مستقیم با پلت فرم پخش ویدیو مرتبط است یوتیوب, YouTube Music قادر به ارائه کلیپ های ویدیویی موسیقی مورد نظر شما است.

دره سرویس موسیقی آنلاین فرانسوی است که میلیون ها عنوان ارائه می دهد. علاوه بر ابزارها و توصیه های تحقیق با توجه به سلیقه های شما ، این سرویس از شما دعوت می کند تا جریان را کشف کنید ، ترکیبی که توسط Deezer از موارد دلخواه شما ، آهنگ های همان هنرمندان یا آهنگ های همان ژانر موسیقی ایجاد شده است. این به شما امکان می دهد اکتشافات جالب موسیقی را انجام دهید.

با لکه بینی کردن یکی از قدیمی ترین خدمات پخش موسیقی است. این امکان را به شما می دهد تا به آهنگ ها ، لیست های پخش ، پادکست ها و رادیوها گوش دهید. شما می توانید لیست های خواندن خود را ایجاد کنید و عناوین مورد علاقه خود را مانند سریع آنها در موارد دلخواه خود پیدا کنید. Spotify همچنین برای ایجاد لیست پخش مشترک یا تماشای پادکست های ویدیویی ارائه می دهد.

ابله صدا با ارائه مقوله ای که به طور خاص به مخلوط های موسیقی اختصاص داده شده است ، بیشتر به سمت ایجاد موسیقی گرایش دارد. دی جی ها و نوازندگان می توانند نسخه های خاص خود را از عناوین خاص ارائه دهند.

و لیست هنوز طولانی است: موسیقی اپل و کاتالوگ آن از 50 میلیون عنوان, ناپستر و جلسات ناپستر آن, جزر و مدی و پرونده های صوتی با کیفیت بالا آن … که همه برنامه های تلفن همراه را برای Android ، iPhone و iPad و سرویس آنلاین بدون بارگیری نرم افزار ارائه می دهند.

درباره موسیقی آمازون

am4a_intros_spotlight_gtm_web_header_spotlight.jpg

Cloud Player با خیال راحت موسیقی مشتری را در ابر ذخیره می کند تا در دستگاه های Android ، Mac یا PC خوانده شود.

نویسنده

نسخه های رایگان MP3 از CD های واجد شرایط (و وینیل های بعدی) خریداری شده از آمازون بلافاصله به کتابخانه های مشتری اضافه می شوند.

موسیقی نخست

راه اندازی موسیقی Prime ، که دسترسی اعضای جایزه بدون تبلیغات به بیش از 2 میلیون آهنگ را ارائه می دهد.

راه اندازی موسیقی آمازون نامحدود ، ابتدا در ایالات متحده

الکسا در تلفن همراه

الکسا در برنامه موبایل موسیقی آمازون در ایالات متحده ، انگلستان و آلمان در دسترس است.

موسیقی نخست در هند با الکسا راه اندازی می شود

وابسته به آمازون.در Lance Amazon Prime Music با دسترسی به ده ها میلیون آهنگ شامل حق بیمه انتخاب شده از برچسب های بزرگ بین المللی و هندی ، در بیش از 10 زبان محلی.

هنرمندان را دنبال کنید

راه اندازی دنبال کردن هنرمندان به منظور امکان دسترسی به طرفداران به آخرین عناوین هنرمندان مورد علاقه خود.

پخش موسیقی رایگان

مشتریانی که هنوز در موسیقی Bonus یا Amazon مشترک نشده اند ، اکنون می توانند به صورت رایگان از لوازم مورد علاقه خود ، به انتخاب هزاران ایستگاه و لیست های پخش گوش دهند.

موسیقی آمازون HD

Amazon Music با دسترسی نامحدود به بیش از 50 میلیون عنوان و سرعت دو برابر سرویس های پخش استاندارد ، جریان بالایی با کیفیت بالا را راه اندازی می کند. همچنین از میلیون ها عنوان فوق العاده HD با سرعت جریان تا 10 برابر بیشتر بهره مند شوید. به این ترتیب موسیقی باید به آن گوش داده شود.

تمام موسیقی در موسیقی آمازون نخست

موسیقی آمازون کاتالوگ خود را برای اعضای نخست آمازون گسترش می دهد ، از 2 میلیون عنوان به بیش از 100 میلیون می رسد و بدون کامل ترین تبلیغات به عنوان کاتالوگ بهترین پادکست ها تبدیل می شود.

سطح جریان

موسیقی آمازون یک انتخاب بی نظیر از موسیقی پخش کننده ارائه می دهد ، زیرا ما می دانیم که هر شنونده نیازهای مختلفی دارد. به تبلیغات رایگان به موسیقی و پادکست ها گوش دهید ، هیچ پرداختی لازم نیست. اعضای نخست آمازون بدون تبلیغات می توانند از موسیقی مورد علاقه و بهترین پادکست ها لذت ببرند. یا ، از دسترسی نامحدود به Amazon Music Unlimited برای گوش دادن به عناوین مورد علاقه خود ، در هر زمان و هر مکان بهره مند شوید.

Amazon Music Unlimited یک تجربه کامل موسیقی پخش را ارائه می دهد ، با آخرین عناوین ، و همچنین هزاران لیست پخش و ایستگاه های برنامه ریزی شده ، در صورت تقاضا و بدون تبلیغات. Amazon Music Unlimited پخش صوتی با کیفیت بالا را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد با ارائه مورد انتظار به ضبط های استودیوی اصلی گوش دهید. بیش از 100 میلیون عنوان موجود در HD (کیفیت CD بدون ضرر) و بیش از 7 میلیون عنوان در Ultra HD (از جمله عناوین با وضوح بالا تا 24 بیت و 192 کیلوهرتز) قرار دارد. مشترکین همچنین به مجموعه ای رو به رشد عناوین صوتی فضایی دسترسی دارند ، که با Dolby Atmos یا فناوری صوتی واقعیت Sony 360 برای صدای بسیار غوطه ور و همچنین به بزرگترین کاتالوگ بهترین پادکست ها بدون تبلیغات ضبط شده است.

اشتراک در آمازون نخست دسترسی به بیش از 100 میلیون عنوان و بزرگترین کاتالوگ بهترین پادکست ها ، همه بدون تبلیغات و بدون هزینه اضافی. اعضای نخست آمازون می توانند بر اساس سلیقه خود عناوین و پادکست های جدید را کشف کنند و به حالت تصادفی به همه هنرمندان ، آلبوم ها و لیست های پخش گوش دهند.

حسابرسان می توانند از هزاران ایستگاه و بهترین لیست های پخش و همچنین میلیون ها قسمت پادکست در یک سرویس تبلیغاتی استفاده کنند. طرفداران می توانند عناوین جدید و پادکست های سازگار با سلیقه خود را کشف کنند.

در جهان

کشور موسیقی آمازون نامحدود موسیقی آمازون نخست موسیقی آمازون رایگان Twitch Livestreams درون برنامه پادکست ها اشعه ایکس متن ترانه
وابسته به آرژانتین ar آره آره آره آره آره آره
استرالیا در آره آره آره آره آره آره آره
برزیل بید آره آره آره آره آره آره آره
کانادا این که آره آره آره آره آره آره آره
شیلی کلوچه آره آره آره آره آره آره
کلمبیا هم آره آره آره آره آره آره
فرانسه خط آره آره آره آره آره آره آره
آلمان از آره آره آره آره آره آره آره
هندوستان که در آره آره آره آره
ایتالیا آی تی آره آره آره آره آره آره آره
ژاپن JP آره آره آره آره آره آره آره
مکزیک MX آره آره آره آره آره آره آره
نیوزلند NZ آره آره آره آره آره آره
ردیف ردیف آره آره آره
اسپانیا es آره آره آره آره آره آره آره
انگلستان GB آره آره آره آره آره آره آره
ایالات متحده ما آره آره آره آره آره آره آره

کلمات

موسیقی آمازون هنگام گوش دادن به آن ، کلمات عنوان را نشان می دهد. طرفداران حتی می توانند مستقیماً با فشار دادن عبارتی از کلمات به طور مستقیم به بخش خاصی از عنوان بروند. ما برای داشتن تجربه بهینه مجوز برای کلمات اعطا شده توسط LyricFind و MusixMatch داریم. ما همچنین ارتباط بین اشعار و الکسا را ​​ایجاد می کنیم ، به طوری که طرفداران که از دستگاه الکسا استفاده می کنند می توانند با درخواست او فقط با پرسیدن “عنوانی را که می گوید ، به دنبال عنوانی باشند. »».

برند ما

همیشه هنگام تبلیغ موسیقی آمازون در بازاریابی و ارتباطات خود ، دستورالعمل های زیر را احترام بگذارید

تنوع آرم

در آرم افقی آرم اصلی ما است و باید تا حد امکان استفاده شود. در آرم صندوق عقب آیا تنوع فقط در مکانهای مربع استفاده می شود ، یا وقتی فضای افقی کافی وجود نداشته باشد به طوری که آرم اصلی قابل خواندن باشد. فقط در صورت لزوم در اعتدال استفاده شود.

آرم اصلی. png

آرم اصلی

آرم انباشته

استفاده از آرم

فضای خالی

با استفاده از ارتفاع X “موسیقی” فاصله را برای ترک آرم تعیین کنید. ما همیشه به این حداقل اندازه احترام می گذاریم تا از بهترین ارائه ممکن برای آرم های خود اطمینان حاصل کنیم. اطمینان حاصل کنید که ارتفاع آرم اصلی هرگز در نسخه دیجیتال و 6 میلی متر در نسخه چاپی کمتر از 16 پیکسل نیست. آرم اصلی تختخواب نباید از نظر دیجیتالی و 8 میلی متر چاپ شده از 22px بالا باشد.

تصویر فضایی را پاک کنید. png

قرار دادن آرم

متن
هنگامی که آرم با متن احاطه شده است ، ما فضای کمی می گذاریم تا نفس بکشد.

در حاشیه قرار داده شده است
فاصله اجازه می دهد تا آرم در لبه دارایی ها بدون توجه به آن ظاهر شود.

استفاده نادرست

 • فقط از رنگ های پالت رنگ تأیید شده استفاده کنید.
 • آرم را تأکید نکنید.
 • آرم را تغییر شکل ندهید.
 • عناصر آرم را نگیرید.
 • کدورت آرم را کاهش ندهید.
 • از آرم در یک جمله استفاده نکنید.
 • از حروف بزرگ برای آرم استفاده نکنید.
 • آرم را روی پس زمینه ای که تضاد کافی ندارد قرار ندهید.
 • فضای بین کلمات موجود در نسخه مخزن آرم را افزایش ندهید یا کاهش ندهید.