خودروساز انگلیس LEVC در فرانسه ، Levc TX تنظیم شده است: بهترین قیمت و اخبار – دیجیتال

LEVC TX

اخبار: Renault Car از اتومبیل های کوچک خودداری می کند زیرا “مقررات اجازه تجارت نمی دهد” لوکا دو Meo ، رئیس گروه رنو ، سیاست های اروپایی را که اجازه نمی دهد اتومبیل های کوچک سودآور نباشند ، محکوم می کند.

LEVC خودروساز انگلیس در فرانسه مستقر می شود

خودروساز انگلیسی LEVC S

سازنده LEVC که به دلیل تاکسی های لندن شناخته شده است ، افتتاح اولین امتیاز در فرانسه را ارائه می دهد و دامنه گسترده ای را ارائه می دهد.

وسایل نقلیه خودروساز انگلیس LEVC اکنون به طور رسمی در فرانسه به بازار عرضه می شود. آنجا شرکت وسیله نقلیه الکتریکی لندن در واقع حفظ شده است گروه ABVV – کارگردانی شده توسط Bedros Izikian – مانند اولین توزیع کننده خود در فرانسه. در Ile-de-France و Hauts-de-France تأسیس شده است, در حال حاضر مارک های توزیع شده صندلی و کوپرا, Skoda ، Hyundai بلکه Land Rover ، Jaguar و Volvo, “گروه ABVV از نظر روابط مشتری و کمک های فنی از اعتبار بسیار خوبی برخوردار است. این ترکیب کاملی از تجربه و جاه طلبی است اینکه شرکت LEVC به دنبال یک شریک جدید است و تعداد فروشندگان ما را در 34 سال به قاره اروپا می آورد »», تأکید بر مارتین رادا, مدیر عامل LEVC اروپا.

لوک ?

پشت مخفف LEVC شرکتی را که در فرانسه شناخته شده است پنهان می کند: شرکت وسیله نقلیه الکتریکی لندن. همانطور که از نام آن پیداست ، این تولید کننده وسایل نقلیه برقی و به ویژه تاکسی ها ، کابین سیاه معروف است. LEVC در واقع وارث دانش شرکت تاکسی لندن است که از دهه 1900 به طور خاص وسیله نقلیه برای استفاده تاکسی تولید کرده است. در برابر گروه خودرو چینی Geely – به همان روش ولوو ، پولستار ، لینک و شرکت یا لوتوس –

دامنه ارائه شده چیست ?

این قرار ملاقات بر اساس ناوگان 300 تاکسی TX که با تحرک Caocao پاریس کار می کند ، حضور LEVC در فرانسه را به میزان قابل توجهی تقویت می کند. از پایان سال 2019 ، مشتریان پایتخت فرانسه می توانند با استفاده از یک برنامه ، “تاکسی سیاه لندن” را با پیشرانه الکتریکی مشخص کنند. “LEVC برش مهندسی ، راه حل های فوق العاده ای را برای مشتریان ما ارائه می دهد تا قدم بعدی را به سمت تحرک پایدار بردارند. فناوری توسعه استقلال اکتی در انقلابی در وسایل نقلیه بیمه اضافی را برای نگه داشتن وسایل نقلیه در جاده در طول چرخه استفاده کامل و بهینه سازی سودآوری فراهم می کند »» مطابق با Bedros Izikian, مدیر کل گروه ABVV و اولین توزیع کننده این برند در فرانسه.

LEVC TX

دوست سیتروئن بهترین قیمت تونیک: 9.98 یورو

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

TX LEVC یک تاکسی برقی با طیف وسیعی از استقلال است. این کابین سیاه در لندن در خدمت است ، اما در سطح بین المللی نیز فروخته می شود.

برگه / ویژگی های فنی

حرکات موتوری برقی
پرنعمت پرنعمت 2020
تعداد موتورها 1
نوع باتری ایلون
ظرفیت باتری 33 کیلووات ساعت
جعبه دنده خودکار
ابعاد (H x l x l) در متر 1888 x 1874 x 4857
وزن 2230 کیلوگرم

ویژگی های بیشتر را ببینید

محصولات جایگزین

بازگشت به صفحه شروع – 1 محصول

مقایسه و راهنماهای خرید

  • نوشتن راهنمای خرید بهترین ماشین برقی چیست ?
  • کدام ماشین ماشین را انتخاب کرده است ?
  • کدام SUV برقی جمع و جور را انتخاب کنید ?

مقالات مرتبط

اخبار: Volvo Car از سال 2024 از سال 2024 خط روی موتورهای دیزلی را ترسیم می کند ، ولوو تولید اتومبیل با موتور دیزل را متوقف می کند. تولید کننده اکنون قبل از توقف روی برقی متمرکز شده است.

اخبار: ماشین فولکس واگن از Tiguan جدید خود رونمایی می کند ، و بسیار عاقلانه تر از 3008 نسل سوم Volkswagen Tiguan است. برای جایگزینی مرغ تخم مرغ طلایی خود ، مارک آلمانی R را گرفته است.

اخبار: فیلم Prime Video در اتومبیل خود ، اکنون در رنو و ولوو سیستم عامل بر اساس اندروید برخی از رنو ، ولوو و پولستار با برنامه های سازگار جدید غنی شده است. اینها.

اخبار: Car Lancia با بازگشت Ypsilon جدید در سال 2024 به فرانسه بازگشت ، لانسی به فرانسه بازگشت ، در حالی که این برند فقط به ایتالیا محدود شده بود. او به نیمه دوم به فرانسه باز خواهد گشت.

اخبار: اتومبیل های مدرن خودرو کابوس برای حریم خصوصی است طبق گفته موزیلا بنیاد موزیلا زنگ هشدار در مورد سیاست های محافظت از داده های شخصی تولید کنندگان خودرو.

اخبار: ماشین وزن مالوس: مجازات ترین تولید کنندگان خودرو در سال 2024 با تجدید نظر در پاداش زیست محیطی ، دولت همچنین مجازات زیست محیطی را که در سال 2022 تأسیس شده و مجازات می کند ، تأمین می کند.

اخبار: ماشین ثبت نام در ماه آگوست: بازار صعودی خودرو ، رنو از خورشید در رفع مشکلات خوبی برای بازار خودرو بهره می برد ، که ثبت نام ها را 24.3 ٪ نسبت به اوت گذشته نشان می دهد. گروه.

اخبار: New Volkswagen Passat SW Car: یکی آخرین برای جاده ? در مواجهه با افزایش SUV و اتومبیل های برقی ، جاده های حرارتی دیگر محبوب نیستند. Volkswagen Passat برمی گردد.

اخبار: ماشین مارسی: دیزل قدیمی در تاریخ 1 سپتامبر 2023 از ZFE-M خارج شد ، منطقه کم تحرک (ZFE-M) کلانشهرهای Aix-Marseille-Provence پیچ را محکم می کند. حالا ، ل.

اخبار: Renault Car از اتومبیل های کوچک خودداری می کند زیرا “مقررات اجازه تجارت نمی دهد” لوکا دو Meo ، رئیس گروه رنو ، سیاست های اروپایی را که اجازه نمی دهد اتومبیل های کوچک سودآور نباشند ، محکوم می کند.

اخبار: CAR CAOCAO VTC با کابین های سیاه برقی وارد پاریس می شود. شرکت تابعه Caocao گروه چینی Geely از ورود خود به خیابان های پاریس خبر داد. پلت فرم VTC مسابقات ES را ارائه می دهد.