آزمایش LG 65C2: تلویزیون OLED همه کاره که به ما نمای کامل می دهد – Les Numériques ، OLED EVO 4K C2 تلویزیون از 65 ” LG با AI thinQMD – OLED65C2PUA | LG CA

OLED EVO 4K C2 تلویزیون از 65 ” LG با ai thinqmd

Contents

*در دسترس بودن محتوا و برنامه ها ممکن است بسته به کشور یا منطقه متفاوت باشد.
** اشتراک های جداگانه برای استفاده از خدمات از طریق بای پس ضروری است.

آزمایش LG 65C2: تلویزیون OLED همه کاره که به ما نمای کامل می دهد

یادداشت نوشتن: 5 از 5

سری C از LG در لمس های کوچک تکامل می یابد ، اما 2022 یک سال مبارک است زیرا LG 65C2 برنده یک دال OLED EVO جدید ، یک پردازنده کمی قدرتمندتر ، میکروفون های ادغام شده در تلویزیون و عملکرد همیشه آماده است. چه چیزی بیشتر یکی از منابع موجود در بازار تلویزیون را بهبود می بخشد.

ارائه

LG 65C2 دارای OLED EVO جدید 10 بیت 65 اینچ (165 سانتی متر) است که همیشه تعریف فوق العاده HD از 3840 x 2160 پیکسل را نشان می دهد. سال گذشته که در سال گذشته در LG 55G1 دیده شده است ، این صفحه OLED قرار است اوج روشنایی بهبود یافته را در مقایسه با LG C1 منتشر شده از سال گذشته ارائه دهد. در بخش Newelties ، ما پردازنده جدید α9 (Alpha 9) Gen 5 AI را می یابیم ، که یک تکامل جزئی از α9 Gen 4 سال گذشته است ، یک میکروفون که در تلویزیون ادغام شده است و به دستیاران ال جی اجازه می دهد ، Amazon Alexa یا Google بدون آن استفاده کنند. با نیاز به لمس کنترل از راه دور ، کنترل از راه دور Magic Remote 2021 سال گذشته افتتاح شد ، نسخه جدید WebOS با مدیریت پروفایل و یک حالت جدید همیشه آماده به خوبی فکر و عملی.

تلویزیون LG 65C2 با قیمت 2700 یورو به بازار عرضه می شود. همچنین در مورب های زیر با نرخ مربوطه موجود است:

 • 42C2: 1399 یورو
 • 48C2: 1499 €
 • 55C2: 1999 €
 • 65C2: 2699 یورو
 • 77C2: 3799 یورو
 • 83C2: 5،999 یورو

این تنها تلویزیون OLED LG است که در نسخه 42 اینچی در دسترس است. علاوه بر این ، مدل های LG 42C2 و 48C2 در رابطه با مدل های بزرگتر کمی عقب مانده اند.

تمام روشهای روشنایی و رنگ سنجی ذکر شده در این مقاله با یک کاوشگر طیف وسیعی C6-HDR و نرم افزار Calmanate انجام شد.

یادداشت نوشتن: 5 از 5

کیفیت تصویر

LG 65C2 در حال سوءاستفاده از یک تخته OLED جدید متفاوت از دال OLED EVO است که از سال گذشته در LG 65G1 دیده می شود. به گفته ال جی ، این مدل دارای دال OLED جدید است که دارای سیستم خنک کننده LG G2 نیست که اجازه می دهد تا میزان روشنایی را به حداکثر برساند. عملکرد دال یکسان است: هر پیکسل از چهار پیکسل (سبز ، قرمز ، آبی و سفید) ساخته شده است. زیرمجموعه های سفید و قرمز برای بهبود حداکثر روشنایی دال بزرگتر هستند ، در حالی که دمای رنگ نزدیک به 6500 K را حفظ می کنند. از آنجا که اکنون یک عادت با فناوری OLED است ، زوایای بینایی بسیار عالی هستند. ما از دست دادن روشنایی تنها 18 ٪ در 45 درجه اندازه گیری کرده ایم و هیچ تغییری در سیاه وجود ندارد – که مطلق است. در مقایسه ، از دست دادن روشنایی در بهترین تلویزیون های LCD (سامسونگ QE75Q950TS و سونی Bravia KD-65XH9505) 35 ٪ تا 40 ٪ است و در مدل های ورودی و میان رده 70 ٪.

همانطور که اغلب در تلویزیون LG OLED ، حالت فیلمساز رنگ ها را به سادگی کامل ارائه می دهد. ما یک Delta E را به طور متوسط ​​در 1.3 اندازه گیری کرده ایم ، بسیار پایین تر از 3 آستانه در زیر که چشم انسان دیگر تفاوت بین رنگ های نمایش داده شده روی صفحه و رنگ های مورد انتظار را درک نمی کند. هیچ رنگی بیش از دلتای 3 نیست. با مقدار متوسط ​​2.32 ، گاما به اندازه کافی نزدیک به مقدار مرجع برای تولید مثل سطح خاکستری وفادار است. دمای رنگ عالی است. میانگین 6650 K بسیار نزدیک به منحنی مرجع است و منحنی در کل طیف کاملاً پایدار است. مثل همیشه ، کنتراست ارائه شده توسط این صفحه OLED بی نهایت در نظر گرفته می شود. در واقع ، حتی با کالیبره شده سفید در 150 CD/m² ، سیاه در 0 CD/m² اندازه گیری می شود (کاوشگر ما نمی تواند سیاه کمتر از 0.0049 CD/m² را اندازه گیری کند). این تضاد هنوز هم چشمگیر است و به شما امکان می دهد حتی در تاریکی کامل از همه ظرافت ها لذت ببرید.

روی کاغذ ، پردازنده α9 (Alpha 9) Gen 5 نسبت به α9 Gen 4 در سال گذشته کارآمدتر است. در واقع ، ایجاد تفاوت بین دو پردازنده در صحنه های تست ما بسیار پیچیده است. موتور مقیاس گذاری هنوز هم به همان اندازه کارآمد است و ضمن احترام به منبع اصلی بدون ایجاد مصنوعات ، محتوای HD کامل را در صفحه Ultra HD نشان می دهد. موتور جبران حرکتی همیشه عالی است ، با اشیاء حرکتی کاملاً واضح.

OLED EVO 4K C2 TV از 65 ‘LG با AI Thinq MD

نمای جلویی

شامل پیشرفته ترین پردازش تصویر LG برای تصاویر باورنکردنی در صفحه 4K آن است.

آرم TechRadar

تکنیک

“C2 هر آنچه را که در فناوری OLED دوست داریم جشن می گیرد. »»
(04/2022)

چه سلام فای؟ لوگو

چه سلام?

“C2 در رده عملکرد در هر کیلو قهرمان 2022 است. »»
(05/2022)

آرم HDTVTET

hdtvtet

C2 بهترین کیفیت تصویر را در دسته اندازه ها از 40 تا 43 اینچ تضمین می کند.

آرم Avforum

قصبها

ما به لطف پردازنده A9 Gen5 IA ، شاهد بهبود روشنی در پردازش تصویر و فیلم هستیم.

آرم T3

T3

“بهترین تلویزیون OLED برای اکثر افراد در سال 2022. »»
(04/2022)

آرم Avforum

قصبها

42 اینچ LG C2 احتمالاً است
بهترین تلویزیون صفحه نمایش کوچک برای فروش امروز

آرم طراحی نقطه قرمز

طراحی نقطه قرمز

اگر آرم طراحی

اگر طراحی

LG 77C2 ، LG 65C2

پنجره شما به دنیای تابشی جدید.

نمایش انتزاعی از گلهای رنگارنگ در صفحه OLED LG ارائه شده است

پخش ویدیو ‘به صورت استراحت

OLED با تمام آتش سوزی ها می درخشد.

با تقویت زیبایی درخشان پیکسل های LG OLED خود-خود-LG ، حالت فوق العاده نور باعث بهبود پیشرفت پردازنده هوشمند α9 نسل پنجم به سطح بالاتر می شود و حداکثر 20 ٪ 2 از روشنایی اضافی را فراهم می کند. تصاویر اکنون پر جنب و جوش تر هستند و روشنایی برتر را ارائه می دهند.

تصویری از طاووس سفید در برابر پس زمینه سیاه روی صفحه نمایش LG OLED EVO به وضوح جزئیات ظریف هر قلم را نشان می دهد

پخش ویدیو ‘به صورت استراحت

*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.

پردازنده نسل پنجم AI α9

زیبایی با هوش ملاقات می کند.

هوش در پشت زیبایی. به لطف پیشرفت های یادگیری عمیق ، پردازنده هوشمند α9 α9 نسل پنجم عناصر پیشرو و پس زمینه را بهبود می بخشد تا عمق طبیعی اضافه شود و رنگ ها را روشن و دقیق می کند.

مردی در زمین بسکتبال شبانه یک توپ بسکتبال را روی انگشت خود می چرخاند

پخش ویدیو ‘به صورت استراحت

*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.

یک نورپردازی سیاه و سفید غنی تر.

بدون نور پس زمینه برای کاهش وضوح آنها ، پیکسل های خود چراغ خود را بدون توجه به روشنایی ، عمیق ترین سیاهان را برای یک تضاد خالص تولید می کنند. تصاویر بیشتر تعریف شده اند ، که به شما امکان می دهد جزئیات خاصی را مشاهده کنید که معمولاً قابل مشاهده نیست.

صحنه ای از مردی در پیاده روی که در صفحه OLED با کنتراست بی نهایت نشان داده شده است

پخش ویدیو ‘به صورت استراحت

*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.

تولید مثل پویا حرفه ای

جزئیات تنظیم لحن.

تولید مثل تونال پویا با نام تجاری جدید برای بهبود تصویر حتی بیشتر پیش می رود. پیش از این ، او فقط مدیران را مطرح می کرد. اکنون این فناوری از 5000 بلوک روی صفحه برای HDR روشن تر تا کوچکترین جزئیات استفاده می کند.

نزدیک یک زن که عینک آفتابی دارد ، با چراغ های نئونی که در عینک منعکس شده است

پخش ویدیو ‘به صورت استراحت

*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.

آمبوفونیک همهجانبه آن

احساس خواهید کرد که آنجا هستید.

پردازنده هوشمند هوشمند نسل پنجم α9 صدا را به دو کانال تبدیل می کند و در 7 صدا به یک صدای مجازی تبدیل می شود.1.2 کانال. به عمل و هرج و مرج اطراف خود کشیده شوید ، گویی شخصیت اصلی فیلم هستید.

افرادی که روی یک مبل نشسته اند به یک کنسرت نگاه می کنند. حباب های اطراف آنها صدای آمبوفونیک را نشان می دهد

تلویزیون مخصوص شما طراحی شده است.

برای یک عصر سینما به الهام نیاز دارید? ThinQ عناوین را با توجه به ترجیحات شما توصیه می کند. پروفایل ها را برای همه اعضای خانواده پیکربندی کنید تا بتوانند به سرعت خود را در سریال های تلویزیونی مورد علاقه خود غوطه ور کنند و ورزش و به روزرسانی های شخصی را دریافت کنند.

صفحه تلویزیون محتوای توصیه شده توسط LG ThinQ را نشان می دهد

پخش ویدیو ‘به صورت استراحت

*منوها و برنامه های پشتیبانی شده بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.
** منوهای نمایش داده شده می توانند هنگام راه اندازی متفاوت باشند.
*** در دسترس بودن فرمان صوتی بسته به محصولات و کشورها ممکن است متفاوت باشد.

یک نمای کلی مینیمالیستی.

با تشکر از عینک فوق العاده نازک ، می توانید خود را کاملاً در تصویر غوطه ور کنید ، بدون اینکه توسط 3 مورد دیگر منحرف شوید . طراحی فوق العاده نازک 4 به لطف گالری و پایه پایه زیبا کاملاً در خانه شما جای گرفته است.

یک تلویزیون ال جی OLED C2 روی دیوار یک اتاق نشیمن با گیاهان ، شمع کتاب و کمد لباس قدیمی آویزان است. یک تلویزیون ال جی OLED C2 روی دیوار یک اتاق سبک مینیمالیستی ، در کنار قفسه ای با تزئینات تک رنگ آویزان است. نمای جانبی از تلویزیون LG OLED C2. یک تلویزیون ال جی OLED C2 در یک پایگاه تلویزیونی در یک سالن رنگی واضح ، در کنار یک شمع از کتاب قرار می گیرد. یک تلویزیون LG OLED C2 در یک اتاق تلویزیون در یک اتاق رنگی Terracotta در کنار دو صندلی اتاق ناهار خوری با یک پایگاه تطبیق و فرش بافته شده قرار می گیرد

*پایه گالری با مدل های 65C2 و 55C2 سازگار است.
** پایه کف با مدل های 48C2 و 42C2 سازگار است.

طیف گسترده ای از اندازه

اندازه ای را پیدا کنید که متناسب با شما باشد.

این که آیا شما برای اتاق بازی های خود یا برای سینمای خانگی خود به صفحه نمایش نیاز دارید ، انتخاب ایده آل با اندازه های 42 تا 83 اینچ در انتظار شما است.

مجموعه ای از تلویزیون های LG OLED C2 در اندازه های مختلف ، از 42 تا 83 اینچ

تجربه واقعی فیلمبرداری

اکنون شخصیت اصلی شما هستید.

ما Dolby Vision IQ و Dolby Atmos را برای یک غوطه وری حیرت انگیز ترکیب کرده ایم. با تشکر از پردازنده هوشمند α9 نسل α9 ، Dolby Vision IQ با جزئیات دقیق ، عمق خارق العاده ای را اضافه می کند و بافت های ظریف را برجسته می کند.

یک مرد روی یک مبل نشسته است و یک فیلم اکشن را تماشا می کند. یک حباب بزرگ در اطراف او و تلویزیون غوطه وری در فیلم را نشان می دهد

تمام محتوای مورد علاقه خود در یک مکان.

آماده برای یک عصر سینما. آماده دیدن سری رافیلز. تقریباً هر فیلم یا سریال را در برنامه های پخش مداوم ارائه شده پیدا کنید. با Netflix 5 ، Disney 6 ، Amazon Prime 7 ، Apple TV 8 ، علاوه بر کانال های LG 10 ، همیشه چیز جالبی پیدا خواهید کرد.

یک پوستر از خانه کاغذ ، نتفلیکس ، کتاب بابا فت ، دیزنی پلاس ، اتاق زمان ، فیلم Prime ، Dour Noir ، Apple TV Plus و ناامن

*در دسترس بودن محتوا و برنامه ها ممکن است بسته به کشور یا منطقه متفاوت باشد.
** اشتراک های جداگانه برای استفاده از خدمات از طریق بای پس ضروری است.

تجربه بازی با تعالی

ابزاری قدرتمند برای پیروزی.

به لطف اولین تلویزیون های بازار با ظرفیت 4K تا 120 هرتز با Dolby Vision Technology ، از نوار استفاده کنید و تجربه بازی های روان تر و واقع بینانه تر داشته باشید. با زمان پاسخ 1 میلی ثانیه ، سازگاری با Nvidia G-Sync ، حق بیمه Freesync از AMD و مدیریت TRV ، حتی اقدامات فوق العاده سریع واضح و روان به نظر می رسد.

دو نفر که روی یک مبل نشسته اند با یک کنترلر و یک تلویزیون OLED C2 در یک اتاق نشیمن یک بازی مسابقه ای انجام می دهند

*TRV یک ویژگی معتبر HDMI 2 است.1.

لیگ بازی جدید.

با افزودن غیرقابل قبول GeForce Now ، این یک ابر کامل از بازی ها در انتظار شماست. بازیهایی را که دوست دارید دوباره کشف کنید و موارد دلخواه جدید را مستقیماً از تلویزیون خود پیدا کنید.

در صحنه ای از Cyberpunk 2077 که در صفحه LG OLED ارائه شده است ، این بازیکن از یک خیابان نئون در یک موتور سیکلت عبور می کند

بسته بندی مقوا زیست محیطی تلویزیون OLED LG توسط درختان و کوه های شکوفا احاطه شده است

با احترام به سیاره طراحی شده است.

ساخته شده از مواد کامپوزیت و پلاستیک های بازیافت شده دارای مجوز UL ECV ، C2 اکنون 39 ٪ سبک تر است. این تلویزیون دارای مجوز SGS دارای میزان بازیافت بالایی است ، حاوی مواد خطرناکی مانند CD و INP نیست و اکونورژیک است. همچنین برای کاهش انتشار کربن ، از تولید تا حذف ، اعتماد کربن معتبر است و فقط با آنچه برای ایمن شدن شما لازم است بسته بندی شده است: یک جعبه مقوایی قابل بازیافت واحد.

*به اشتراک گذاشتن حالت صدا تلویزیون بسته به مدل تلویزیون می تواند متفاوت باشد.
*نسخه پردازنده تلویزیون AI بسته به مدل تلویزیون ممکن است متفاوت باشد.
*کنترل حالت نوار صدا بسته به مدل نوار صدا می تواند متفاوت باشد.
*استفاده از کنترل از راه دور LG TV محدود به ویژگی های خاص است.

بهترین نوار صوتی برای تکمیل OLED LG شما

نمای نوار صوتی LG S95QR

Meridian ، Audio با وضوح بالا ، Dolby Atmos 9.1.5 CA و DTS: x

نمای نوار صوتی LG S90QY

Meridian ، Audio با وضوح بالا ، Dolby Atmos 5.1.3 CA و DTS: x

تلویزیون هوشمند LG OLED EVO C2 4K 65 اینچ

مواردی را به خواسته های خود اضافه کنید تا هنگام بازگشت به LG آنها را به راحتی پیدا کنید.کم. این یک روش ساده برای پیگیری مواردی است که شما دیده اید یا برای حفظ ایده های هدیه برای دوستان و خانواده.

نه متشکرم ، اکنون به ثبت نام ادامه نمی دهید

این پیوند در کلیپ بورد کپی شد.

مواردی را به لیست آرزوهای MYLG خود اضافه کنید

حذف مقاله به لیست آرزوهای MYLG ادامه دهید
اجزای سازنده

محصولات پیشنهادی

نمای چهره با آرم نمای چهره با آرم

قبل از LG OLED EVO با نماد قبل از LG OLED EVO با نماد

فلکس به سمت چپ و از جلو ، از زاویه 45 درجه با صفحه نمایش کاملاً خمیده دیده می شود فلکس به سمت چپ و از جلو ، از زاویه 45 درجه با صفحه نمایش کاملاً خمیده دیده می شود

از جلو دیده می شود از جلو دیده می شود

قبل از نمای LG OLED با Emblem 10 سال شماره 1 OLED روی صفحه نمایش داده می شود قبل از نمای LG OLED با Emblem 10 سال شماره 1 OLED روی صفحه نمایش داده می شود

قبل از LG OLED EVO با نماد قبل از LG OLED EVO با نماد

*titletext*

نام مدل کپی شد
addonpincodeerror-text
addonmainmodelerror-text

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * inctroductcount * ea

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * inctroductcount * ea
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * مقدار * ea
فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. بستن
chf *rmembershiptrche *
فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. بستن
OBS_CHEAPERPRICE_MSG CHF *ارزان قیمت *

فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. قیمت نهایی خود را از نزدیک بررسی کنید

chf *rmembershiptrche *
MSRP chf *reovetototalprice *
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

اعضای mylg فقط CHF *توصیه شده Membershippter *

صرفه جویی در CHF *تخفیف قیمت *

 • جزء بخش
 • دارایی
 • اجزای سازنده

پیمایش در سمت چپ به سمت راست حرکت کنید
محفظه محافظت از مؤلفه
0 Component-SelectedDitems
chf*rprice*،*rpricente*
chf*rpromoprice*،*rpromopricecent*
chf*rprice*،*rpricente*
chf*rprice*،*rpricente*
chf*rpromoprice*،*rpromopricecent*
chf*rprice*،*rpricente*
تلویزیون هوشمند LG OLED EVO C2 4K 65 اینچ
پیمایش چپ را به راست پیمایش کنید

تصاویر مورد استفاده در پیش نمایش محصولات زیر فقط برای اهداف تصویربرداری است. لطفاً برای نمایش دقیق به گالری عکس در بالای صفحه مراجعه کنید.

این جایزه نوآوری 2022 حرکت می کند

این جایزه نوآوری 2022 1

LG C2

دسته بازی های ویدیویی 1

T3 بهترین حرکت CES 2022

بهترین آرم T3 این 2022

LG 42C2

پیشرفته ترین پردازش تصویر LG را تا به امروز ارائه می دهد تا همه چیز در صفحه 4K عالی باشد

حرکت TechRadar

آرم TechRadar

LG 65C2

“C2 تمام فناوری OLED را که ما دوست داریم ارائه می دهد. »»
(04/2022)

چه سلام? حرکت

چه سلام فای؟ لوگو

LG 65C2

“C2 قهرمان عملکرد توسط کتاب 2022 است. »»
(05/2022)

حرکت HDTVTET

آرم HDTVTET

LG 42C2

42C2 بهترین کیفیت تصویر جهانی را ارائه می دهد
در کلاس فرمت 40 تا 43 اینچی.

حرکت avforums

آرم Avforum

LG 65C2

به لطف پردازنده 5 Gen A9 ، بهبود روشنی در کیفیت تصویر و پردازش فیلم

حرکت T3

آرم T3

LG 65C2

“بهترین تلویزیون OLED برای اکثر افراد در سال 2022. »»
(04/2022)

حرکت avforums

آرم Avforum

LG 42C2

احتمالاً 42 اینچ C2 LG است
بهترین تلویزیون صفحه نمایش کوچک در بازار

حرکت طراحی نقطه قرمز

آرم طراحی نقطه قرمز

LG 77C2

اگر طراحی حرکت کند

اگر آرم طراحی

LG 77C2 ، LG 65C2

LG OLED C2 در یک اتاق تاریک با یک نقاشی انتزاعی رنگی از خطوط عمودی روی صفحه و کلمات آن قرار دارد LG OLED C2 در یک اتاق تاریک با یک نقاشی انتزاعی رنگی از خطوط عمودی روی صفحه و کلمات آن قرار دارد

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

پنجره شما در دنیای روشن جدید.

OLED برای نور بیشتر.

زیبایی LG Oleed Phened Phene را تقویت کنید. با تشکر از تقویت کننده روشنایی ، پیشرفت در پردازنده IA α9 Gen 5 گام جدیدی برداشته می شود ، بنابراین روشنایی را تا بیش از 20 ٪ 2 ارائه می دهد . این تصاویر به لطف بازده نور برتر تابناک تر هستند.

تصویر یک طاووس سفید روی یک پس زمینه سیاه روی صفحه نمایش LG OLED EVO به وضوح جزئیات پیچیده هر پر را نشان می دهد تصویر یک طاووس سفید روی یک پس زمینه سیاه روی صفحه نمایش LG OLED EVO به وضوح جزئیات پیچیده هر پر را نشان می دهد

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی می شوند
پردازنده IA A9 Gen 5

زیبایی با هوش ملاقات می کند

هوش در پشت زیبایی. به دنبال پیشرفت یادگیری عمیق ، پردازنده AI α9 Gen 5 LG اشیاء پیشرو و پس زمینه را برای اضافه کردن عمق طبیعی بهبود می بخشد ، و رنگ ها را به طرز چشمگیری پر جنب و جوش اما دقیق می کند.

مردی در زمین بسکتبال شبانه بسکتبال را روی انگشت خود می چرخاند مردی در زمین بسکتبال شبانه بسکتبال را روی انگشت خود می چرخاند

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی می شوند.

سایه های عمیق ، چراغ های سبک

بدون نور پس زمینه برای کاهش تأثیر آنها ، پیکسل های مست عمیق ترین رنگ های سیاه را برای یک کنتراست خالص در هر نور دریافت می کنند. عناصر بصری بیشتر تعریف شده اند ، که باعث می شود جزئیات ظریف را که معمولاً نمی بینید ، ارائه دهید.

صحنه D صحنه D

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی می شوند.
Pro Mapping Tone Dynamic

جزئیات تنظیم لحن

با نام تجاری جدید Dynamic Tone Mapping Pro برای بهبود تصویر بیشتر می رود. پیش از این ، فقط مدیران به روز شده بودند. از این پس ، این تکنیک روی 5000 بلوک روی صفحه برای یک HDR تابشی تا کوچکترین جزئیات متمرکز شده است.

یک نزدیک از یک نزدیک از

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
صدای اطراف همهجانبه

به نظر می رسد شما در صحنه هستید

پردازنده AI α9 Gen 5 در مجازی 7 صدا 2- کانال را مخلوط می کند.1.2 کانال. عمل و هرج و مرج را در اطراف خود احساس کنید ، گویی شخصیت اصلی فیلم هستید.

افرادی که روی یک مبل نشسته اند به یک کنسرت با حباب هایی که صدای اطراف آن را نشان می دهد نگاه می کنند افرادی که روی یک مبل نشسته اند به یک کنسرت با حباب هایی که صدای اطراف آن را نشان می دهد نگاه می کنند

تلویزیون فقط برای شما

برای یک عصر سینما به الهام نیاز دارید ? ThinQ با توجه به سلیقه شما توصیه هایی را ارائه می دهد. پروفایل ها را برای همه در خانه پیکربندی کنید تا به سرعت در برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود برگردند و اخبار و به روزرسانی های ورزشی شخصی را بدست آورند.

یک صفحه تلویزیون محتوای توصیه شده توسط LG ThinQ را نشان می دهد یک صفحه تلویزیون محتوای توصیه شده توسط LG ThinQ را نشان می دهد

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

*منوها و برنامه های پشتیبانی شده بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.
** در دسترس بودن فرمان صوتی بسته به محصول و کشور ممکن است متفاوت باشد.
*** منوهای نمایش داده شده ممکن است در طول انتشار متفاوت باشد.

یک طراحی مینیمالیستی

با چنین قاب های باریک ، خود را کاملاً در تصویر غوطه ور کنید بدون اینکه عنصری از نمای شما منحرف شود 3 . طراحی فوق العاده نازک 4 با گالری و پشتیبانی زیبا از خانه شما کاملاً متناسب است

یک LG OLED C2 با ایستاده کف در گوشه ای قرار دارد یک LG OLED C2 با ایستاده کف در گوشه ای قرار دارد

*پای گالری با 65C2 و 55C2 سازگار است.
** پای پشتیبانی با 48C2 و 42C2 سازگار است.

طیف گسترده ای از اندازه

اندازه خود را پیدا کنید

اگر به یک نمایشگر “بازی” یا سینمای خانگی خود به نمایشگر نیاز دارید ، با اندازه های 42 تا 83 اینچ ، در اینجا راه حل مناسب است.

طیف وسیعی از تلویزیون های LG OLED C2 در اندازه های مختلف ، از 42 تا 83 اینچ طیف وسیعی از تلویزیون های LG OLED C2 در اندازه های مختلف ، از 42 تا 83 اینچ

تجربه سینمای واقعی

اکنون شما شخصیت اصلی هستید

Dolby Vision IQ و Dolby Atmos برای یک غوطه وری احساسی ترکیب می شوند. با استفاده از پردازنده LG AI α9 Gen 5 ، Dolby Vision IQ با جزئیات دقیق ، عمق فوق العاده ای را اضافه می کند و بافت های ظریف را برجسته می کند.

مردم روی یک مبل نشسته و فیلم را تماشا می کنند مردم روی یک مبل نشسته و فیلم را تماشا می کنند

همه موارد دلخواه شما در همان مکان

آماده عصر سینما. همه چیز برای یک عصر سینما آماده است. تقریباً همه چیز را پیدا کنید تا به برنامه های جریان موجود نگاه کنید. با Netflix 5 ، Disney+ 6 ، Amazon Prime 7 ، Apple TV+ 8 ، علاوه بر کانال های LG 9 ، همیشه دیدن چیز مهیج وجود دارد.

پوستر پولی از Netflix ، کتاب Boba Fett de Disney Plus ، Wheel of Time de Prime Video ، به D مراجعه کنید پوستر پولی از Netflix ، کتاب Boba Fett de Disney Plus ، Wheel of Time de Prime Video ، به D مراجعه کنید

*در دسترس بودن محتوا و برنامه ها ممکن است بسته به کشور یا منطقه متفاوت باشد.
** اشتراک های جداگانه مورد نیاز برای خدمات OTT.

ماشین برنده قدرتمند

حتی با اولین تلویزیون های موجود در بخش سازگار با Dolby Vision Gaming 4K در 120 هرتز برای بازی های روان و واقع بینانه تر بازی کنید. با زمان پاسخ 0.1 میلی ثانیه ، Nvidia G-Sync ، AMD Freesync Premium سازگاری و مدیریت VRR ، حتی اقدامات فوق العاده سریع و روان است.

دو نفر روی یک مبل نشسته اند که یک بازی مسابقه با یک کنترلر و یک LG OLED G2 در یک اتاق نشیمن بازی می کنند دو نفر روی یک مبل نشسته اند که یک بازی مسابقه با یک کنترلر و یک LG OLED G2 در یک اتاق نشیمن بازی می کنند

*VRR مشخصات معتبر HDMI 2 است.1.

لیگ بازی جدید

با تشکر از افزودن سیال GeForce Now ، ابر کاملی از بازی ها در انتظار شما هستند. بازیهایی را که دوست دارید دوباره کشف کنید و موارد دلخواه جدید را مستقیماً از تلویزیون خود پیدا کنید.

در یک صحنه Cyberpunk 2077 که از روی صفحه نمایش LG OLED پخش می شود ، این بازیکن یک موتورسیکلت را در یک خیابان نئون سوار می کند در یک صحنه Cyberpunk 2077 که از روی صفحه نمایش LG OLED پخش می شود ، این بازیکن یک موتورسیکلت را در یک خیابان نئون سوار می کند

تجربه خود را با نوار صوتی LG بهبود بخشید

از یک صدای عالی لذت ببرید.

تلویزیون LG خود را با نوار صوتی LG مربوطه Appaire کنید. با تشکر از به اشتراک گذاری حالت صدا تلویزیون ، می توانید از صدای فراگیر همهجانبه بهینه شده برای همه ژانرها لذت ببرید.

به تمام برنامه هایی که با صدای بهینه تماشا می کنید گوش دهید به تمام برنامه هایی که با صدای بهینه تماشا می کنید گوش دهید

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

تلویزیون و صدا با هماهنگی کامل

میله های ال جی آن به طور خاص طراحی شده اند تا با تلویزیون LG شما با شکل ظریف و مدرن خود مطابقت داشته باشند ، بنابراین یک راه حل تلویزیونی/صوتی را به عنوان دلپذیر برای تماشای گوش دادن به آن ارائه می دهند.

تلویزیون و صدا با هماهنگی کامل تلویزیون و صدا با هماهنگی کامل

یک کنترل از راه دور برای همه دستگاه ها

با تشکر از کنترل از راه دور تلویزیون LG ، با اندازه و تعداد زیادی کنترل از راه دور از دست رفته خداحافظی کنید – این دستورات کنترل از راه دور منحصر به فرد نه تنها تلویزیون شما ، بلکه نوار صوتی متصل به LG شما.

یک کنترل از راه دور منحصر به فرد برای همه دستگاه ها یک کنترل از راه دور منحصر به فرد برای همه دستگاه ها

*به اشتراک گذاشتن حالت صدا تلویزیون بسته به مدل های تلویزیون می تواند متفاوت باشد.
*نسخه پردازنده AI تلویزیون با توجه به مدل های تلویزیون متفاوت است.
*کنترل حالت نوار صدا بسته به مدل های نوار صدا می تواند متفاوت باشد.
*استفاده از کنترل از راه دور تلویزیون LG فقط به ویژگی های خاصی محدود می شود.

بهترین نوار صدا مناسب برای OLED LG شما

نمای مورب از مجموعه نوار صوتی LG S95QR

حرکت S95QR

Meridian ، Audio با وضوح بالا ، Dolby Atmos 9.1.5 کانال و DTS: x

نمای مورب از مجموعه نوار صوتی LG S90QY

حرکت S90QY

Meridian ، Audio با وضوح بالا ، Dolby Atmos 5.1.3 کانال و DTS: x

1. نوآوری جوایز مبتنی بر اسناد توصیفی است که در معرض قضات قرار دارد. CTA صحت هرگونه تسلیم یا ادعای را تأیید نکرد و مقاله اعطا شده را آزمایش نکرد.
2. مقایسه بر اساس تست های داخلی LG در مورد اقدامات تلویزیون های سفید WHITE LG OLED ، به استثنای سری OLED EVO. بهبود عملکرد تقویت کننده روشنایی در مورد 48/42C2 اعمال نمی شود.
3. کابل بسته به محیط نصب قابل مشاهده است.
4. بسته به محیط نصب ، ممکن است یک فضای کوچک بین تلویزیون و دیوار وجود داشته باشد.
5. اشتراک Netflix مورد نیاز است.
6. اشتراک دیزنی+ درخواست. با توجه به شرایط و ضوابط در http: // www.دیزنی.com 2022 ⓒ دیزنی و شرکتهای تابعه آن.
7. آمازون ، ویدیویی حق بیمه و کلیه آرم های مرتبط با مارک های تجاری آمازون هستند.com ، inc. یا موجودات مرتبط با آن. هزینه های عضویت در آمازون نخست و/یا ویدیویی اعمال می شود. به Primevideo مراجعه کنید.com/اصطلاحات برای اطلاعات بیشتر.
8. اشتراک مورد نیاز برای Apple TV+. آرم Apple Apple و Apple TV علائم تجاری Apple Inc است که در ایالات متحده و سایر کشورها واریز شده است.
9. سرویس پشتیبانی شده بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.

 • نوع صفحه نمایش OLED 4K (با 20 ٪ تقویت کننده روشنایی) اندازه صفحه نمایش (CM) 164
 • اندازه صفحه (انگشت شست) 65 وضوح 3840 x 2160
 • عمق رنگ کامل رنگ وسیع 10 بیت (1 میلیارد رنگ)
 • پیکسل های کم نور سیاه و سفید کامل سیاه و سفید
 • Ultra Luminance Ultra Luminance Pro Pixels Luminant Blinant Blinant Retroying
 • نرخ تازه کردن 100 هرتز

کیفیت ویدئو و تصویر

 • پردازنده alpha9 gen5 ai 4k یادگیری عمیق ai تصویر pro face + بدن + جسم + پیش زمینه/پشت زمین En-Hancancing en-Hancing
 • upscaling upscaling upscaling متن gen2 upscaling بله
 • AI مانند انتخاب بله (SDR/HDR/DOLBY HDR) کنترل روشنایی AI بله
 • Dolby Vision IQ بله (HDMI/CP/USB) HDR10 PRO/HLG بله/بله (RF/HDMI/CP/USB)
 • حالت فیلمساز بله HDR TONE MAPPAPING AI TONE MAPPAPIN
 • 4K HFR HDMI ، USB ، RF 2K HFR HDMI ، USB ، RF
 • Motion Pro Ooled Motion Pro Calibration Automatic بله
 • HEVC 4K در 120p ، 10bit VP9 4K در 60p ، 10bit
 • AV1 4K در 60p ، 10bit
 • متغیر REFRESH SPLEEN (VRR) بله حالت بازی خودکار (ALLM) بله
 • سازگاری G-Sync بله سازگاری FreeSync بله
 • حالت HGIG بله بهینه ساز / داشبورد بازی بله

کیفیت صدا و صدا

 • کل خروجی صوتی 40 وات سیستم بلندگو 2.2 کانال
 • بلندگوهای داخلی + کلاه ایمنی با سیم (جک یا اپتیک) بله Dolby Atmos بله
 • Deep Learning AI Sound Pro بله (up-mix تا 7.1.2) تنظیم آکوستیک AI بله
 • تسطیح حجم خودکار بله کنترل صدای تطبیقی ​​بله
 • Clear Voice Clear Voice Pro Bluetooth Surround Surround (حداکثر دو بلندگو BT) بله
 • بلندگو WISA آماده بله ، تا کانال های 2.1 (Wisa Dongle مورد نیاز ارائه نشده است) LG SOWN SYNC (نوار صدا بی سیم را وصل کنید) بله
 • Sound Share (تلویزیون به عنوان بلندگو بلوتوث) بله به اشتراک گذاشتن حالت صدای تلویزیون (نوار صدا را در نوار صدا اصلاح کنید) بله
 • پخش صوتی بلوتوث بله کدک صوتی AC4 ، AC3 (Dolby Digital) ، EAC3 ، HE-AAC ، AAC ، MP2 ، MP3 ، PCM ، WMA ، APT-X
 • سیستم عامل WebO 22 تعداد پردازنده های کنترل از راه دور
 • Magic Motion Quad Core بله دسترسی سریع بله
 • چند مشاهده بله زنگ هشدار ورزشی بله
 • کانال های LG بله 360 ° VR بازی بله
 • مرورگر وب بله برنامه ها / فروشگاه LG بله
 • پخش کننده موسیقی بله گالری هنر بله
 • همیشه آماده بله

عملکردهای هوش مصنوعی و اتصال

 • دستیار Google NO (انگلستان ، آلمان) آمازون الکسا بله
 • AI HOME بله توصیه های AI بله
 • تشخیص خودکار دستگاه بله کنترل از راه دور جهانی بله
 • بلندگو هوشمند سازگار بله اتصال Google Home بله
 • Amazon Echo No Connection (انگلستان ، آلمان) اتصال تلفن های هوشمند بله
 • Magic Tap (NFC) بله به اشتراک گذاری صفحه نمایش (صفحه مشترک) بله
 • اتاق به اتاق به اشتراک بگذارید بله جادو اکتشاف بله
 • برنامه Smart ThinQ بله Apple Homekit بله
 • Apple AirPlay2 بله تلویزیون Wi-Fi در بله
 • بلوتوث کم انرژی در بله LG فکر می کند AI بله
 • داشبورد خانگی بله تشخیص صدای هوشمند بله
 • گفتار به متن / متن به گفتار بله تحقیقات صوتی lg بله

داده های پذیرش تیونر

 • تیونر تلویزیون دیجیتال 2x DVB-T2 / C / S2 CI+ (رابط مشترک) CI+ 2.0/CI+1.4
 • teletext بله (بالا) teletexte
  بله (2000 صفحه)
 • HBBTV بله EPG (8 روز) بله
 • شرح صوتی بله
 • دستگاه زمان (DVR) بله ضبط دیجیتال بله
 • تغییر بله
 • HDMI 4 (از طرف) Simpleink (HDMI CEC) بله
 • EARC (کانال بازگشت صوتی پیشرفته) بله (HDMI 2) USB 3 x (در سمت)
 • LAN بله (از طرف) مؤلفه / AV CINCH NO
 • CI شکاف بله (به سمت بالا) ورودی RF 3 (RF / SAT Hand / SAT Sub) (در سمت)
 • SPDIF (خروجی نوری دیجیتال) بله (از طرف) خروجی کلاه ایمنی / خط خارج
 • Wi-Fi در زیر (802.11ax) WiFi 6 NO
 • بلوتوث بله (V5.0) IR Blaster بله
 • سوکت / ولتاژ بخش ، Hz AC 100-240V 50-60Hz مصرف فعلی در حالت آماده به کار زیر 0.5 وات
 • کارایی انرژی کلاس F (Specter: A تا G) مصرف کننده جریان در سرویس 97 کیلووات ساعت / 1000 ساعت
 • حالت صرفه جویی در انرژی بله
 • L X H X P بدون پایه 1441 x 826 x 45.1 mm L x H x D با پایه 1441 x 879 x 230 میلی متر
 • W X H X P Package 1600 X 950 X 200 mm W پشتیبانی 470 x 230 میلی متر
 • وزن بدون پایه 14.8 کیلوگرم وزن با پایه 18.2 کیلوگرم
 • وزن بسته 26.1 کیلوگرم ابعاد VESA 300×200
 • اجزای ارائه شده MR22N با باتری ، راهنمای شروع سریع ، پاهای پشتیبانی ، سیم برق گنجانده شده است
 • EAN CODE 8806091622587

اطلاعات مربوط به انطباق

 • برچسب انرژی اتحادیه اروپا 2019 (OLED65C29LD)
 • برگه اطلاعات محصول (OLED65C29LD)
 • اطلاعات مربوط به انطباق بیشتر

پرسش ? بگذارید به شما کمک کنیم

به پشتیبانی محصول OLED65C29LD مراجعه کنید

ذخیره یک محصول با ضبط محصول خود آخرین اطلاعات در مورد محصولات و نکات عملی را کشف کنید. بیشتر بدانید

یک مرکز خدمات پیدا کنید در اینجا شما نزدیکترین شریک خدمات پس از فروش در خانه را پیدا خواهید کرد تا اطلاعات بیشتری کسب کنید

کتابچه راهنمای در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد محصول LG خود پیدا خواهید کرد تا اطلاعات بیشتری کسب کنید

نرم افزار و خلبانان جدیدترین نرم افزار را در اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در اینجا بارگیری کنید

ضمانت اطلاعات را برای محصول خود تضمین کنید بیشتر بدانید
به سادگی کمک مورد نظر را از نمادهای زیر انتخاب کنید
تلفن با ما تماس بگیرید سرویس خط تلفن ما
تلفنی
پست الکترونیک ارسال پیام الکترونیکی به خدمات مشتری LG
با ایمیل
chf*rprice*،*rpricente*
chf*rpromoprice*،*rpromopricecent*
chf*rprice*،*rpricente*
*ObsmembershipLinkStart*

اعضای mylg فقط CHF *خواهر و برادر Siblingmembershippter *

مقایسه کردن

شما آماده مقایسه هستید
برای شروع اضافه کردن محصولات دسته جدید ، روی “پاک کردن همه چیز” کلیک کنید.
به بالای صفحه برو

نوآوری جوایز مبتنی بر بروشورهای توصیفی است که به داوران ارائه می شود.
انجمن فناوری مصرف کننده صحت کلیه اسناد ارائه شده یا مطالبات را تأیید نکرد و همچنین محصولی را که به آن اهدا شده است آزمایش نکرده است.

*قیمت ، تبلیغات و در دسترس بودن ممکن است بسته به فروشگاه و سایت آنلاین متفاوت باشد. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند. مقادیر محدود هستند. برای قیمت نهایی و در دسترس بودن با فروشندگان محلی خود تماس بگیرید.

محدوده تلویزیون ال جی بسیار کامل است: در پیش نمایش ، تلویزیون مورد علاقه همه: تلویزیون هوشمند. این منحصر به فرد است و به شما امکان دسترسی به بسیاری از امکانات سرگرم کننده را می دهد. ساده و سرگرم کننده ، این اولین انتخاب تلویزیون است. برنامه های نامحدود ، در فیلم های DEMAND ، بلکه شبکه های اجتماعی مورد علاقه شما ، همه چیزهایی که از داشبورد تلویزیون شما در دسترس است ، منوی اصلی. High Definition یکی از صفحه های تلویزیونی LG است و خود را به سینمای خانگی خود دعوت می کند: تصاویر چهار برابر جزئیات بیشتر و کیفیت صدا ده برابر بیشتر از تلویزیون HD است. HDTV را کشف کنید ! تلویزیون های OLED ، LED یا UHD ، همه مزایای خود را دارند: طراحی خوب ، ظریف است ، هر سه یک تصویر و کیفیت بالایی آن را پخش می کنند. و با تلویزیون های سه بعدی ، عینک های جدید LG سبک هستند و به شما امکان می دهند وارد جهان روشن تر و زنده سرگرمی خود شوید. تلویزیون های ال جی قادر به تغییر جهان اتاق نشیمن شما هستند و شما را در قلب فیلمی که تماشا می کنید زندگی می کند. تعلیق ، عمل یا طنز ، به خودتان اجازه دهید با کیفیت قابل توجهی برتر صدا و تصویر دور شوید. در هیچ زمان ، شما دیگر نمی توانید بدون تلویزیون های LG ما انجام دهید. این که آیا دوست دارید فیلم های خانوادگی را تماشا کنید ، یک کنسرت را دوباره ارسال کنید یا به بازی ها و وب سایت های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید ، تلویزیون هوشمند برای شما ساخته شده است. این چیزی بیش از یک صفحه تلویزیون است ، این منبع همه سرگرمی ها ، احساسات و سرگرمی های شماست. ناوبری روان و شهودی است و با کنترل از راه دور جدید ژیروسکوپی خود ، شما فقط باید نشانگر را به صفحه هدایت کنید و مچ دست را جابجا کنید. تلویزیون های با کیفیت بالا ، با Blu-ray HD Technologies و HD Surround Sound Pride از محصولات LG هستند. همچنین از بین لوازم جانبی LG انتخاب کنید. برای کمک به شما با راهنمای تلویزیون آنلاین مشورت کنید. و هنگامی که علاوه بر راحتی و کیفیت ، می توانید تلویزیون هایی را انتخاب کنید که ردپای کربن آنها کاهش یافته است ، چه چیزی بیشتر می تواند ? برنامه Energy Star® به کیفیت انرژی تلویزیون LG گواهی می دهد.