LG LG TELED48C2 122 CM 4K UHD SMART TV SMART White Gray – 1001 تبلیغات ، LG OLED48C2 – TV OLED SUR

LG OLED48C2 TV OLED

Contents

تلویزیون LG OLED48C2 سازگار با فیلم ساز سازگار است: فیلم دارای مجوز با این برچسب در شرایط بهینه پخش می شود تا یک تجربه سینمایی را وفادار به چشم انداز کارگردان ارائه دهد.

LG Televker OLED48C2 122 CM 4K UHD SMART TV SMART GRAY خاکستری سفید

LG OLED EVO
قدرت پیکسل های خود را با LG OLED EVO بزرگ کنید. فناوری تقویت کننده روشنایی به لطف مدیریت فوق العاده دقیق پردازنده A9 Gen 5 AI 4K ، تا 20 ٪ روشنایی اضافی را ارائه می دهد. از این پس ، تصاویر به لطف یک قدرت نوری ده برابر بسیار خیره کننده هستند.

سیاهان مطلق و تضادهای غنی
OLED فناوری نهایی برای تلویزیون های با کیفیت تصویر است. در واقع ، فناوری OLED میلیون ها پیکسل خودیزاسیون دارد که قادر به ایجاد رنگهای سیاه و وفادار مطلق هستند. نتیجه ? تجربه و غوطه وری منحصر به فرد.

قوام رنگ
Intertek ، آژانس تست بین المللی ، تأیید کرد که صفحه های OLED LG قوام رنگی 100 ٪ را ارائه می دهند. این بدان معنی است که رنگ های نمایش داده شده روی صفحه با وفاداری با رنگ های تصویر اصلی مطابقت دارند. بنابراین ، تمام محتوایی که به آنها نگاه می کنید با دیدگاه که کارگردان در ابتدا داشته است مطابقت دارد.

پردازنده A9 Gen 5 AI 4K
پردازنده A9 Gen 5 که توسط LG ساخته شده است مغز تلویزیون شماست. کیفیت تصویر بهینه شده است: رنگ ها غنی تر و صحنه های مفصل تر هستند.

مجازی سازی پسر 7.1.2
A9 Gen 5 AI یک منبع صوتی 2 کانال را در صدای همهجانبه 7 مجازی می کند.1.2. اکشن و هرج و مرج را در اطراف خود زندگی کنید ، گویی شخصیت اصلی فیلم هستید.

Dolby Vision IQ & Atmos
Dolby Vision IQ و Dolby Atmos برای یک غوطه وری احساسی ترکیب می شوند. با استفاده از پردازنده A9 Gen 5 AI LG ، فناوری Precail Dolby Vision IQ یک عمق خارق العاده اضافه می کند و بافت های ظریف را برجسته می کند.

هوش مصنوعی
Smart TV LG یک ادغام 3 هوش مصنوعی: – ThinQ برای ساده کردن ناوبری و پیکربندی تلویزیون خود به صورت روزانه از طریق تشخیص صدا.

حداکثر جریان
تقریباً هر آنچه را که می خواهید به برنامه های جریان موجود نگاه کنید پیدا کنید. با Netflix ، Disney+، Amazon Prime1 ، Apple TV+، Canal+… چیزی باورنکردنی در انتظار شما است.

WebOS 22
WebOS 22 به ویژه برای تلویزیون های LG طراحی شده است ، یک تجربه مرور کاملاً بهینه شده را ارائه می دهد. سیال ، سریع و قدرتمند ، پذیرش به شما امکان می دهد فوراً به تمام محتوای و برنامه های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید (Netflix ، Amazon Prime Video ، Disney +، …)

HDMI 2.1 ، vrr ، allm
از مخالفان خود استفاده کنید. HDMI 2 سازگار.1 ، VRR (G-Sync و FreeSync) و AllM ، برای ارائه سریعترین محتوا در وضوح بالا با گرافیک سیال و هماهنگ.

بازی ابری
با تشکر از افزودن GeForce Now و برنامه های کاربردی Stadia ، یک بازی کامل از بازی ها به لطف بازی های ابری شما در انتظار شما هستند. بازیهایی را که دوست دارید دوباره کشف کنید و موارد دلخواه جدید را مستقیماً از تلویزیون خود پیدا کنید.

Xbox – Dolby Vision 4K/120is
LG OLED شریک انحصاری Xbox است. این اولین تلویزیون هایی هستند که از Dolby Vision Gaming 4K در 120 هرتز برای یک بازی روان تر و واقع بینانه تر حمایت می کنند.

LG OLED48C2

حمل و نقل ظرف 24 ساعت

حذف رایگان در فروشگاه

3x یا 4x بدون هزینه توسط CB

راضی یا بازپرداخت

هزینه حمل و نقل از 50 یورو خریداری شده است ! شرایط را ببینید.

غیر قابل دسترسی

جایگزینی او را کشف کنید: LG OLED48C3
یک سوال ? یک کلیک ما به شما یادآوری می کنیم !

  • 4 ورودی HDMI 2.1 (4K/120fps)
  • HDR10 ، HLG ، Dolby Vision IQ
  • دستیار Google ، Alexa و ThinQ
  • WebOS Smart TV (اترنت/وای فای)
  • صوتی 40 وات (2.2 کانال)
  • اتصال بلوتوث همزمان دو برابر

مطبوعات

LG OLED48C2

تلویزیون LG OLED48C2 یک دال OLED EVO 4K UHD 48 “(122 سانتی متر) را به صورت مورب افتتاح می کند. از جمله ویژگی های جدید اتخاذ شده توسط این LG OLED48C2 ، در مقایسه با صفحات OLED معمولی نسل قبلی ، 20 ٪ افزایش روشنایی وجود دارد. چه چیزی بیشتر نمایش محتوای HDR را بهینه می کند ، که توسط فناوری منحصر به فرد Dolby Vision IQ Precail که با همکاری Dolby توسعه یافته است ، تقویت می شود. پردازنده ویدیوی 4K پردازنده LG α9 Gen5ai (نسل پنجم) هنوز در این تلویزیون OLED Vintage Vintage TV 2022 وجود دارد ، تا نه تنها کیفیت تصویر بلکه صدا نیز بهینه شود. همچنین جدید ، رابط کاربری Smart TV WebOS 22 حتی کاربر دوستانه تر است و به بسیاری از سرویس های پخش مانند Netflix ، Disney+، Amazon Prime Video ، Apple TV+یا حتی Canal+، دسترسی می دهد تا فیلمبرداران را برآورده سازد. بازیکنان فراموش نمی شوند زیرا این تلویزیون HDMI 2 سازگار است.1 (4K 120 هرتز) ، VRR (G-Sync و Freesync) و AllM. همچنین می تواند به Cloud Gaming Geforce Now و Stadia دسترسی پیدا کند و از Dolby Vision Gaming 4K با سرعت 120 هرتز پشتیبانی می کند. سرانجام ، علاوه بر اینکه Apple AirPlay 2 سازگار و پیوستن به دستیار مجازی LG Thinq AI ، این تلویزیون OLED LG 2022 Alexa و Google Assistant را تصویب می کند و بنابراین می تواند از طریق میکروفون مستقیم یکپارچه خود به صورت صوتی کنترل شود.

LG OLED48C2: جامعه

خطوط تلویزیون LG OLED48C2 اجازه می دهد تا بدون توجه به دکوراسیون ، به راحتی در همه فضای داخلی ادغام شود.

LG OLED48C2: تصویر

دال OLED EVO

TV LG OLED48C2 یک مدل 4K با تعریف فوق العاده بالا از قطر 122 سانتی متر است که یک دال فناوری OLED را اداره می کند. این از یک سیستم نور پس زمینه مانند تلویزیون های LED و QLED استفاده نمی کند زیرا پیکسل های آن خودآزنده هستند: بنابراین هر یک نور خود را تولید می کنند. از آنجا که هر پیکسل را می توان به صورت جداگانه روشن یا خاموش کرد ، تلویزیون LG OLED48C2 قادر به تولید تصاویر با سیاه پوستان واقعی و تضادهای قابل توجه است. این تلویزیون LG OLED C2 دارای نسل جدیدی از پانل OLED EVO است و فناوری تقویت کننده روشنایی را اداره می کند. با تشکر از مدیریت فوق العاده دقیق روشنایی پیکسل ها ، که توسط پردازنده α9 Gen 5 AI 4K تضمین شده است ، این تلویزیون LG OLED48C2 تا 20 ٪ نور بیشتری نسبت به تلویزیون های نسل قبلی ارائه می دهد. این افزایش روشنایی به آن اجازه می دهد تا تصاویر HDR حتی پر جنب و جوش تر را به نمایش بگذارد.

LG OLED48C2: تقویت کننده روشنایی

تلویزیون LG OLED48C2 یک دال OLED EVO را تصویب می کند و فناوری تقویت کننده روشنایی را برای ارائه سیاهان کامل و اوج روشنایی بالا اداره می کند. تصاویر روشن ، غنی و بسیار متضاد هستند.

α9 Gen5a پردازنده 4K

این پردازنده 4K پردازنده LG α9 Gen5ai است که درمان ویدیویی از تلویزیون LG OLED48C2 را ارائه می دهد. او که با هوش مصنوعی دوپ شده است ، UHD 4K Upscaling (Ai Upscaling) تولید می کند ، تصویر را با توجه به محتوا (تصویر AI) بهبود می بخشد و نور محیط (روشنایی AI) ، نقشه برداری از رنگ ها را در زمان واقعی تضمین می کند (HDR Dynamic Tone Mapping Pro) ، روشنایی پیکسل ها (تقویت کننده روشنایی) را دقیقاً مدیریت می کند و حالت تصویر را مطابق با محتوا (انتخاب ژانر خودکار و تشخیص صحنه) تطبیق می دهد. با تشکر از کار پردازنده فیلم α9 Gen5a پردازنده 4K ، تصویر غنی تر ، دقیق تر و واقع بینانه تر است.

جزئیات دقیق Dolby Vision IQ

پانل تلویزیونی LG OLED48C2 از فضای رنگی گسترده (میلیارد رنگ غنی) بهره می برد که به آن اجازه می دهد بیش از یک میلیارد تفاوت های ظریف را به نمایش بگذارد. عمق سیاه پوستان و درخشندگی بالا همچنین مدیریت محتوای ویدیوی HDR را تضمین می کند ، با تصاویر در محدوده پویا بسیار گسترده. تلویزیون OLED LG OLED48C2 با استانداردهای HDR10 ، HLG ، HGIG و Dolby Vision IQ سازگار است. میوه کار مشترک مهندسان LG و Dolby ، با استفاده از بهترین استفاده از دال OLED جدید ، ارائه بصری را بر روی محتوای Dolby Vision بهینه می کند. دوباره در اینجا ، این پردازنده پردازنده α9 Gen5ai 4K است که مانور است. در زمان واقعی ، روشنایی ، رنگ ، کنتراست و سطح جزئیات در صحنه ها را با ساحل پویا گسترده تنظیم می کند. کیفیت تصویر با توجه به نوع محتوای مشاهده شده و شرایط روشنایی اتاق بهینه می شود تا از ویژگی های صفحه جدید LG OLED EVO استفاده کنید.

جزئیات دقیق Dolby Vision IQ

فناوری دقیق Dolby Vision IQ Precision Technology به شما امکان می دهد از قابلیت های نور جدید در دال LG OLED EVO کاملاً سوء استفاده کنید. تصاویر HDR فقط زیباتر هستند ، هر شرایط روشنایی محیط.

تلویزیون LG OLED48C2 همچنین تصاویر استاندارد را برای افزایش دامنه پویا تضمین می کند. هر چه برنامه تلویزیونی یا فیلم تماشا کرده باشد ، صحنه های تاریک قابل خواندن باقی می مانند ، صحنه های نور درخشان و ظریف هستند ، تصاویر به طرز شگفت آور واقع گرایی هستند.

حالت فیلمساز

مانند این پیشینیان ، تلویزیون LG OLED48C2 با حالت فیلمساز سازگار است. این تضمین می کند تماشاگران مشاهده فیلم ها مطابق با دیدگاه کارگردان و تیم فنی وی. این حالت به طور خودکار بهترین تنظیمات تصویر را برای هر فیلم با برچسب حالت فیلمساز انتخاب می کند. نیازی به جستجو در تنظیمات تلویزیون برای دریافت یک تنظیم کامل تصویر نیست. تصاویر دیده شده توسط بینندگان در این حالت به این ترتیب به تصاویر کالیبره شده توسط فیلمسازان در استودیوهای مستر وفادار هستند.

LG OLED48C2: حالت فیلمساز سازگار است

تلویزیون LG OLED48C2 سازگار با فیلم ساز سازگار است: فیلم دارای مجوز با این برچسب در شرایط بهینه پخش می شود تا یک تجربه سینمایی را وفادار به چشم انداز کارگردان ارائه دهد.

ایده آل برای بازی های ویدیویی

تلویزیون LG OLED48C2 به ویژه برای بازی های ویدیویی ، در کنسول های سری PlayStation 5 یا Xbox X مانند رایانه شخصی مناسب است. در واقع قادر به نمایش تصاویر 4K تا 120 هرتز با نرخ تازه سازی متغیر (VRR) است. این تلویزیون OLED LG 2022 به ویژه با فناوری های VRR G-Sync (Nvidia) و Freesync (AMD) سازگار است. تکمیل شده ، بنابراین ، وقتی تلویزیون کاملاً با پردازنده گرافیکی کنسول یا کارت گرافیک PC هماهنگ می شود ، اشک های تصویر را کامل می کند. علاوه بر این ، تمام درگاه های HDMI LG OLED48C2 در HDMI 2 استاندارد هستند.1. از این رو سیالیت تصویر تا 4K 120 فریم در ثانیه کامل است ، بدون ترد یا پاره شدن.

پیروان بازی ابری خوشحال خواهند شد که یاد بگیرند که می توانند اکنون به GeForce خود دسترسی پیدا کنند و به طور مستقیم از رابط این LG OLED48C2 TV به اشتراک گذاری Stadia دسترسی پیدا کنند. آنها قادر خواهند بود عناوین مورد علاقه خود را بدون هیچ گونه لوازم جانبی بیشتر از یک کنترلر بازی و/یا ماوس و صفحه کلید پخش کنند. سرانجام ، ال جی همچنین در این تلویزیون مدیریت Dolby Vision Gaming 4K را با سرعت 120 هرتز ارائه می دهد.

LG OLED48C2: Nvidia G-Sync سازگار است

تلویزیون LG OLED48C2 با VRR Nvidia G-Sync و AMD Freesync Technologies سازگار است. این برای کنسول های نسل جدید ، از جمله سری Xbox X مناسب است.

البته ، این تلویزیون LG OLED48C2 ALLM را ارائه می دهد (حالت LATEN LATENCY – حالت تأخیر اتوماتیک کم) که تلویزیون را به محض تشخیص یک جریان سازگار ، مستقیماً در حالت بازی تبدیل می کند. سرانجام ، منوی Optimizer Game به شما امکان می دهد خیلی سریع به تمام پارامترهای تلویزیون ضروری برای بازی دسترسی پیدا کنید: تصویر با توجه به نوع بازی ، صدا ، خروجی صوتی.

LG OLED48C2: بازی ابری

تلویزیون LG OLED48C2 می تواند به طور مستقیم به Cloud Gaming GeForce Now و Stadia Services دسترسی پیدا کند. شما دیگر نیازی به کنسول یا رایانه شخصی ندارید تا بازی های مورد علاقه خود را انجام دهید !

LG OLED48C2: صدا

Dolby Atmos ، Sound Virtual 7.1.2

بخش صوتی تلویزیون LG OLED48C2 دارای تقویت در کل 40 W از قدرت است و دارای یک سیستم کالیبراسیون اتوماتیک است. بنابراین صدای بلندگوها با توجه به خصوصیات آکوستیک اتاق و قرار دادن تلویزیون بهینه می شود ، خواه با پشتیبانی تلویزیون روی دیوار ثابت شود یا در کابینت تلویزیون قرار داده شود. او همچنین قادر به شبیه سازی صدای اطراف مجازی حداکثر 7 است.1.2 کانال برای بسته بندی تماشاگران در یک حباب صدای همهجانبه. چه چیزی بیشتر در جو فیلم ها و بازی های ویدیویی با یک آهنگ صوتی رمزگذاری شده در Dolby Atmos غواصی می کند.

LG OLED48C2: Sound Surround

تلویزیون LG OLED48C2 قادر به شبیه سازی صدای اطراف مجازی 7 است.1.2 کانال برای ایجاد حباب صدای همهجانبه در اطراف تماشاگران.

صوتی بلوتوث و اطراف

مانند اکثریت قریب به اتفاق تلویزیون های 4K بازار ، LG OLED48C2 می تواند با کلاه بلوتوث یا یک جفت بلندگو بلوتوث همراه باشد که صدای برنامه را تماشا می کند. این تلویزیون OLED LG 2022 ، با این حال ، استفاده جدیدی از این اتصال بلوتوث را ارائه می دهد. ما واقعاً می توانیم دو بلندگو بلوتوث را به طور بی سیم او مرتبط کنیم تا او جلوه های فراگیر بازی های ویدیویی ، فیلم ها و سریال های تلویزیونی را پخش کند. چه چیزی به راحتی از صدای واقعی فضایی ، بی سیم لذت می برد.

LG OLED48C2: تلویزیون متصل

WebOS 22

TV LG OLED48C2 نسخه جدید رابط LGOS Smart TV را شامل می شود. علاوه بر پخش کانال های TNT و فیلم های دستگاه هایی که به آن وصل شده اند ، بنابراین بسیاری از عملکردهای چندرسانه ای را ارائه می دهد. پس از اتصال به اینترنت ، این تلویزیون OLED LG به اکثر خدمات پخش موجود مانند Netflix ، Disney+، Amazon Prime Video ، Apple TV+، Canal+… دسترسی پیدا می کند

LG OLED48C2: جریان

دسترسی به تلویزیون LG OLED48C2 به خدمات اصلی جریان: Netflix ، Disney+، Amazon Prime Video ، AppleTV+.

منوی خانه آن را می توان برای نمایش کانال ها و برنامه های مورد علاقه شخصی سازی کرد ، که می توان از فروشگاه محتوای LG (کاتالوگ برنامه آنلاین) بارگیری کرد. این تلویزیون همچنین دارای یک مرورگر اینترنت ، پخش کننده صوتی (پخش کننده موسیقی) و نمایشگر عکس (حالت گالری) برای تبدیل آن به یک جدول یا چارچوب عکس واقعی است. سرانجام ، تلویزیون LG OLED48C2 Miracast و AirPlay 2 سازگار است تا به صورت بی سیم روی صفحه نمایش خود تصویر یک تلفن هوشمند یا یک تبلت سازگار کپی کند.

LG OLED48C2: تلویزیون هوشمند با رابط WebOS

تلویزیون LG OLED48C2 رابط WebOS را تصویب می کند که پس از اتصال تلویزیون به شبکه محلی و اینترنت ، به بسیاری از خدمات دسترسی می دهد.

کنترل صدا

تلویزیون LG OLED48C2 دارای میکروفون در نظر گرفته شده برای تشخیص صدا و کنترل صدا است. این می تواند یکی از سه دستیار یکپارچه را طی کند: LG ThinQ ، Google Assistant یا Alexa. کنترل این تلویزیون OLED LG البته از راه دور از راه دور LG Magic Remote که به عنوان یک کنترل از راه دور جهانی نیز انجام می شود ، انجام می شود. این سازگار با بسیاری از دستگاه های صوتی و صوتی در بسیاری از مارک ها است.

Alert Sport ، بازیکن چندرسانه ای

با تشکر از عملکرد هشدار ورزشی تلویزیون LG OLED48C2 ، می توانید هنگام تماشای برنامه دیگری ، تیم های مورد علاقه خود را دنبال کنید. برای انجام این کار ، تلویزیون با احتیاط نمایش می دهد ، در چاپ بیش از حد روی تصویر که پخش می شود ، امتیازات مسابقه. تلویزیون LG OLED48C2 همچنین توابع چندرسانه ای را اتخاذ می کند و بنابراین می تواند پرونده های صوتی و تصویری را که در شبکه محلی به اشتراک گذاشته شده است مرور و بخواند. ناوبری با امکان اتصال صفحه کلید و ماوس به درگاه های USB آن تسهیل می شود. این موارد همچنین می تواند یک کلید USB یا یک دیسک سخت خارجی برای خواندن (صوتی-ویدئو) ، بلکه برای ضبط برنامه های تلویزیونی و حتی کنترل مستقیم (عملکرد Timeshift از استراحت مستقیم برای از سرگیری انتشار با چند دقیقه تاخیر) قرار دهد.

LG OLED48C2: اتصال

HDMI 2.1 ، USB ، کانال آماده/Fransat

جدا از خروجی هدفون مینی جک و خروجی خط ، اتصال تلویزیون LG OLED48C2 فقط روی پیوندهای دیجیتال متمرکز شده است. بدین ترتیب چهار درگاه HDMI 2 دارد.1 (HDCP2.2) از جمله ARC/EARC سازگار با سه درگاه USB و یک خروجی صوتی دیجیتال نوری. پذیرش تلویزیون ارائه شده توسط آهنگ های TNT ، کابل و ماهواره ای از دو آنتن (کابل TNT/SAT) و یک پورت CI+ 1 بهره می برد.4 Fransat و کانال معتبر آماده است. اتصال به جعبه خانه می تواند از طریق کابل اترنت یا اتصال WiFi و Bluetooth نسخه 5 انجام شود.0 سازگار با.

LG OLED48C2: به طور خلاصه

تلویزیون LG OLED48C2 دارای یک دال OLED بسیار روشن OLED EVO است و پردازنده قدرتمند LG α9 Gen5ai 4K پردازنده تصویر 4K 4K 4K. جزئیات دقیق دقیق Dolby Vision IQ ، بنابراین بهترین کیفیت تصویر ممکن را برای تمام محتوای 4K HDR ارائه می دهد که از یک کنتراست و روشنایی تقویت شده بهره می برد. محتویات با کیفیت استاندارد در وضوح 4K و HDR استفاده می شود تا بزرگ شود. بخش صوتی مؤثر آن با Dolby Atmos سازگار است و به شما امکان می دهد از بلندگوهای بلوتوث به عنوان بلندگوهای فراگیر بی سیم استفاده کنید. سرانجام ، توابع تلویزیون هوشمند آن برای صدا قابل دسترسی است و رابط قابل تنظیم WebOS آن بسیار آسان است.

تلویزیون LG OLED48C2 همچنین از ادغام پیشرفته هوش مصنوعی بهره می برد ، که هم برای پردازش تصویر و هم برای کمک صوتی اعمال می شود (Google Assistant و Alexa). سرانجام ، عملکردهای آن به بازی های ویدیویی (AllM ، VR ، Cloud Gaming ، Dolby Vision Gaming) و سازگاری 4K 120 هرتز آن ، بازیکنان را بر روی کنسول مانند PC لذت می برد.

یک بار دیگر ، ال جی با LG OLED48C2 TV یک مدل با کارایی بالا ، ایده آل برای فیلمبرداران همانطور که برای گیمرهایی که از کیفیت تصویر بسیار خوبی برخوردار هستند ، ارائه می دهد.

تصویر
دسته: OLED EVO 4K UHD
اندازه صفحه نمایش در اینچ (سانتی متر): 48 ” (122 سانتی متر)
تعریف: 3840*2160 (4K UHD)
مدیریت سیگنال ویدیویی: حداکثر 120 تصویر / خشک
زمان پاسخگویی دال: کمتر از 1 میلی ثانیه
فناوری صفحه: OLED EVO
مدیریت نور: پیکسل های خودیزان
پردازنده ویدیو: پردازنده α9 Gen5 AI 4K
افزایشی
پردازش تصویر: AI Picture Pro
سنسور نور روشنایی
انتخاب ژانر خودکار/تشخیص صحنه (SDR/HDR/DOLBY HDR)
عمق سیاه: سیاه مطلق
میلیارد رنگ غنی
حالت فیلمساز
HDR: سینما HDR
سازگاری HDR – HDR10
سازگاری HDR – HDR10 PRO
سازگاری HDR – HDR HLG
HDR – سازگاری ضریب هوشی HDR Dolby Vision
HDR – HDR Dynamic Tone Mapping Pro
HDR – Motion Pro: OLED حرکت

خصوصیات بازی های ویدیویی
HGIG
g-sync / freesync
VRR (نرخ تازه سازی متغیر)
ALLM (حالت تأخیر کم خودکار)
4K HFR (120 IPS): HDMI و USB & RF
بهینه ساز بازی

طرح
طراحی: خاکستری روشن
قاب: صفحه سینما 4 طرف
نوع پا: پای مرکزی
ایستاده گالری سازگار: نه
سازگار با 4: بله

تلویزیون هوشمند
پلت فرم تلویزیون هوشمند: WebOS 22
پردازنده تلویزیون هوشمند: Quad
هوش مصنوعی
– LG ThinQ
– دستیار یکپارچه گوگل
– یکپارچه آمازون الکسا
– سازگاری HomeKit
– داشبورد خانگی
– سازگاری Apple AirPlay2
– سازگاری معجزه
امکانات
– مرورگر اینترنت
– 360 VR
– دسترسی سریع (میانبر کنترل از راه دور)
– پخش کننده موسیقی
– حالت گالری
– از راه دور جادویی از طریق تلفن هوشمند
– کانال های LG
– هشدار ورزش
– کاتالوگ “برنامه های کاربردی” LG
– پروفایل من (نمایه من)
– همیشه آماده (همیشه آماده)
– چند منظره (PIP)
– شناخت زبان طبیعی
– کنترل صدای اصلی
– عملکرد کنترل از راه دور جهانی

توابع چند رسانه ای
مرورگر فایل شبکه
سازگاری Simplink (HDMI CEC)
سازگاری صفحه کلید/ماوس/کنترلر USB
ضبط از طریق HDD خارجی
TimesHift (کنترل مستقیم)
حالت هتل ساده

پذیرایی
تیونر: DVB-T2/T ، C ، S2/S
HBBTV
Canal Ready & Fransat (CI+)

قالبهای شناخته شده
AUDIO: AC4 ، AC3 (Dolby Digital) ، EAC3 ، HE-AAC ، AAC ، MP2 ، MP3 ، PCM ، WMA ، APT-X (نگاه کنید به مانوئل)
فیلم ها: نمایه پیشرفته VC-1 (به جز WMVA) ؛ پروفایل های VC-1 ساده و دست ؛ xvid (استثنا 3 Warp-Point GMC) ، H.264/AVC ، Motion JPEG ، HEVC ، VP8 ، VP9 ، AV1 ، MPEG-1-4-4
سازگاری HEVC: 4K@120p ، 10bit
سازگاری VP9 (4K@60p ، 10bit)
سازگاری AV1 (4K@60p ، 10bit)

راحتی
قفل والدین
راهنمای برنامه های الکترونیکی (EPG)
teletext (2000 / صفحات)
عنوان

اتصال
تعداد درگاه های HDMI: 4 (1 عقب + 3 طرف)
سازگاری HDMI: 2.1 (48 گیگابایت در ثانیه)
قوس (کانال بازگشت صوتی) در پورت HDMI n ° 2
استاندارد قوس: EARC
درگاه USB (عقب/سمت): 3 (2 عقب + 1 طرف)
بندر CI+: CI+ 1.4
سوکت آنتن: 2 (سمت ، RF/SAT)
خروجی صوتی دیجیتال نوری
کلاه ایمنی / جک 3.5 میلی متر
خط
بلوتوث (V5.0)
بندر اترنت RJ45 (LAN)
وای فای (802.11AC)

خصوصیات صوتی
OLED اطراف اطراف اطراف
قدرت صوتی (WF: Bass Box): 40W (2 x 10W / WF: 20W)
سیستم بلندگو: 2.2 Ch
تبدیل صوتی مجازی 7.1.2
بلندگو بلوتوث و کلاه ایمنی سازگار: اتصال بلوتوث همزمان همزمان
LG Sound Sync Wireless
پخش صوتی بلوتوث
بلوتوث اطراف
تنظیم صوتی اتوماتیک (خود کالیبراسیون)
کلاه ایمنی تلویزیون/بلوتوث همزمان آن
Dolby Atmos Decoder
AI Sound (AI Sound Pro)
تنظیم خودکار صدا
تقویت آرا (صدای شفاف): Clear Voice Pro

تجهیزات جانبی
کنترل از راه دور MR22
NFC (Magic Tap)
سازگار VESA: 300/200

اکو
مصرف در حالت آماده به کار: 0.5 W
مصرف /1000H SDR en Marche: 66 kWh /1000h
مصرف /1000H HDR en Marche: 120 kWH /1000H
منبع تغذیه AC 100 ~ 240V 50-60 هرتز
کلاس انرژی حالت SDR (از A تا G): G
کلاس انرژی حالت HDR (از A تا G): G
مقدار جیوه: 0 میلی گرم
حضور سرب

اطلاعات بیشتر
وزن تلویزیون بدون پا: 14.9 کیلوگرم
وزن تلویزیون با پا: 18 کیلوگرم
وزن تلویزیون در مقوا: 20.6 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون بدون پا (LXLXH): 1071 / 46.9 / 618 میلی متر
ابعاد تلویزیون با پا (LXLXH): 1071/251/650 میلی متر
ابعاد مقوا (LXLXH): 1220/203/745 میلی متر

در دسترس بودن قطعات یدکی
8 سال از تاریخ اول بازاریابی.

LG OLED48C2

LG OLED48C2

LG TV OLED EVO C2 / 2022 /48 ‘(121 سانتی متر) / UHD / Tosteur α9 Gen5 AI

48 اینچ (121 سانتی متر) LG OLED C2 تلویزیون و همچنین ویژگی های آن را در میان محدوده جدید ما از 2022 تلویزیون کشف کنید.

این جایزه نوآوری 2022 نوآوری

LG C2Move

دسته بازی های ویدیویی 1

به سمت دنیای جدید و درخشان

تقویت کننده

تلویزیون OLED LG با روشنایی روشن

قدرت پیکسل های خودساخته LG OLED را بزرگ کنید.
فناوری تقویت کننده روشنایی تا 20 ٪ 2 از روشنایی اضافی* به لطف مدیریت فوق العاده دقیق پردازنده α9 Gen 5 AI 4K ارائه می دهد. از این پس ، تصاویر به لطف یک قدرت نوری ده برابر بسیار خیره کننده هستند.

*به معنای تقویت کننده روشنایی است
*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
*در مقایسه با یک دال OLED معمولی LG (سری B2).
(3) تا 20 ٪ روشن = تا 20 ٪ روشن تر.

پردازنده IA A9 Gen 5

زیبایی با هوش مصنوعی ملاقات می کند

زیبایی که توسط هوش مصنوعی تصویب شده است.
بر اساس آخرین پیشرفت ها از نظر هوش مصنوعی عمیق ، پردازنده α9 Gen 5 AI LG* تصویر اشیاء موجود در پیش زمینه و در پس زمینه را برای اضافه کردن عمق طبیعی بهبود می بخشد و رنگ ها را به طرز چشمگیری پر جنب و جوش و دقیق می کند.

*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
*در مقایسه با تلویزیون معمولی ال جی.

کنتراست بی نهایت

سیاه مطلق ، یک روشنایی درخشان

بدون داشتن نور پس زمینه برای کاهش تأثیر آنها ، پیکسل های خودیزاسیون برای یک کنتراست چشمگیر در هر نور به یک سیاه عمیق می رسند. عناصر بصری با دقت نهایی تعریف شده اند ، که باعث می شود جزئیات ظریف را که معمولاً نمی بینید ، ارائه دهید.

*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
*در مقایسه با تلویزیون معمولی ال جی ال جی.

Pro Mapping Tone Dynamic

جزئیات تنظیم لحن

New Algorym Dynamic Tone Mapping Pro* برای بهبود تصویر عمیق تر می شود. در گذشته ، پردازش روی کل تصویر انجام می شد. اکنون ، این تکنیک تصفیه شده و 5000 منطقه در هر تصویر را برای HDR روشن تر تا آخرین جزئیات مدیریت می کند.

*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
*در مقایسه با Dynamic Tone Mapping Pro 2021.

صدای اطراف همهجانبه

به نظر می رسد که شما در صحنه هستید

پردازنده α9 Gen 5 AI فضیلت یک منبع صوتی 2 کانال در صدای همهجانبه 7.1.2. اکشن و هرج و مرج را در اطراف خود زندگی کنید ، گویی شخصیت اصلی فیلم هستید.

Thinq AI و Webos

تلویزیون برای شما فکر کرد

برای عصر سینما به الهام نیاز دارید ?
ThinQ توصیه هایی را با توجه به سلیقه شما ارائه می دهد. پروفایل ها را برای هر یک از اعضای خانواده پیکربندی کنید تا بتوانند به سرعت خود را در سریال های تلویزیونی مورد علاقه خود غوطه ور کنند ، توصیه های جدید و اخبار ورزشی شخصی را دریافت کنند.

*منوها و برنامه های پشتیبانی شده بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.
** منوهای نمایش داده شده احتمالاً توسط خروجی محصول اصلاح شده اند.
*** در دسترس بودن سفارش صوتی بسته به محصولات یا کشورها ممکن است متفاوت باشد.

یک کانتور صفحه نمایش تصفیه شده

یک طراحی مینیمالیستی

با تشکر از کانتورهای خوب صفحه ، از یک غوطه وری واقعی در قلب تصویر لذت ببرید بدون اینکه هیچ عنصری را مختل کند نگاه شما 3 . طراحی فوق العاده نازک 4 تلویزیون کاملاً در فضای داخلی شما ادغام شده است ، چه در قلاب دیواری و چه روی پا/سه پایه*.

*سه پایه گالری با مدل های 65C2 و 55C2 سازگار است.
*پشتیبانی پایه کف با مدل های 48C2 و 42C2 سازگار است.

انتخاب گسترده ای از اندازه

تلویزیون را پیدا کنید که متناسب با شما باشد

خواه برای اتاق بازی خود یا سینمای خانگی به صفحه نمایش نیاز داشته باشید. تلویزیون LG OLED C2 انتخاب گسترده ای از اندازه های 42 تا 83 اینچ را ارائه می دهد.

یک تجربه سینمای واقعی

اکنون شما شخصیت اصلی هستید

Dolby Vision IQ و Dolby Atmos برای یک غوطه وری احساسی ترکیب می شوند. با استفاده از پردازنده α9 GEN 5 AI LG ، Dolby Vision Precision Detaily Detaily عمق فوق العاده ای را اضافه می کند و بافت های ظریف را برجسته می کند.

سرگرمی

تمام محتوای مورد علاقه خود در همان مکان

برای عصر سینمای خود آماده است. همه چیز آماده است تا شما را راضی کند. تقریباً هر آنچه را که می خواهید به برنامه های جریان موجود نگاه کنید پیدا کنید. با Netflix 5 ، Disney+ 6 ، Amazon Prime 7 ، Apple TV+ 8 و همچنین کانال های LG 9 ، چیزی باورنکردنی در انتظار شما است.

*محتوای و در دسترس بودن برنامه ممکن است بسته به کشور یا منطقه متفاوت باشد.
** اشتراک های جداگانه مورد نیاز برای خدمات OTT.

تجربه بازی نهایی

تبدیل به یک ماشین برنده می شود

پتانسیل بازیکن خود را با اولین تلویزیون های پشتیبانی Dolby Vision Gaming 4K در 120 هرتز برای یک بازی روانتر و واقع بینانه تر نشان می دهد. با زمان پاسخ 1 میلی ثانیه ، سازگاری با Nvidia G-Sync ، AMD Freesync Premium و مدیریت VRR ، حتی اقدامات فوق العاده سریع تمیز و روان به نظر می رسد.

*VRR مشخصات معتبر HDMI 2 است.1.

بازی ابری

لیگ بازی جدید

با تشکر از افزودن GeForce Now و برنامه های کاربردی Stadia ، یک بازی کامل از بازی ها به لطف بازی های ابری شما در انتظار شما هستند. بازیهایی را که دوست دارید دوباره کشف کنید و موارد دلخواه جدید را مستقیماً از تلویزیون خود پیدا کنید.

طراحی تصفیه شده ، سبک تر برای سیاره*

تلویزیون LG OLED C2 از مواد کامپوزیت ساخته شده است و به آن اجازه می دهد تا 49 ٪ سبک تر از گذشته باشد. برای دستیابی به ایمن به شما کاملاً هیجان زده است – یک جعبه مقوایی قابل بازیافت و یک کیسه کنترل از راه دور منشأ بیولوژیکی.

*وزن 65C2 در مقایسه با 65C1 تا 49 ٪ کاهش می یابد

1. قیمت نوآوری اینها براساس اسناد توصیفی است که به هیئت منصفه ارسال شده است. CTA (انجمن فناوری مصرف کننده) صحت اطلاعات ارسال شده یا ادعاهای مطرح شده را تأیید نکرده است و جایزه ای را که این جایزه دریافت کرده است آزمایش نکرده است.
2. در مقایسه با مدل ها و اندازه گیری های OLED غیر LG Non -evo بر اساس یک صفحه سفید (به استثنای مدل های 42C2 و 48C2).
3. کابل ها بسته به محیط نصب قابل مشاهده هستند.
4. بسته به محیط نصب ، ممکن است شکاف جزئی بین تلویزیون و دیوار وجود داشته باشد.
5. اشتراک جریان Netflix مورد نیاز است.
6. دیزنی+ نیاز. با توجه به شرایط موجود در http: // www.دیزنی.com 2022 ⓒ دیزنی و نهادهای آن.
7. آمازون ، حق بیمه ویدیو و کلیه آرم های مرتبط با آنها علامت گذاری شده از آمازون است.com ، inc. یا شرکتهای تابعه آن. هزینه های اشتراک در آمازون و/یا ویدیویی Prime اعمال می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به PrimeVideo مراجعه کنید.com/اصطلاحات.
8. اشتراک در Apple TV+ مورد نیاز. اپل ، آرم Apple و Apple TV مارک های Apple Inc هستند که در ایالات متحده و سایر کشورها ضبط شده اند.
9. سرویس پشتیبانی شده بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.

دستورالعمل مرتب سازی

برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www مراجعه کنید.با زباله ها چه باید کرد.خط

امکانات

تصویر
دسته بندی OLED EVO 4K UHD
اندازه صفحه نمایش در اینچ (سانتی متر) 48 ” (121 سانتی متر)
تعریف 3840*2160 (4K UHD)
مدیریت سیگنال ویدیویی حداکثر 120 تصویر / خشک
زمان پاسخگویی کمتر از 1ms
فناوری غربال OLED EVO
مدیریت نور پیکسل های مبهم خودکار
پردازنده ویدیو α9 Gen5 پردازنده 4K
افزایشی آره
پردازش تصویر AI Picture Pro
سنسور نور روشنایی آره
انتخاب ژانر خودکار / تشخیص صحنه بله / بله (SDR / HDR / DOLBY HDR)
عمق سیاه سیاه مطلق
میلیارد رنگ غنی آره
حالت فیلمساز آره
HDR سینمای HDR
سازگاری HDR – HDR10 آره
سازگاری HDR – HDR10 PRO آره
سازگاری HDR – HDR HLG آره
HDR – سازگاری ضریب هوشی HDR Dolby Vision آره
HDR – نقشه برداری از لحن پویا HDR Pro Mapping Tone Dynamic
HDR – Motion Pro حرکت OLED
ویژگی های بازی های ویدیویی – HGIG آره
ویژگی های بازی های ویدیویی – G -sync / FreeSync بله بله
ویژگی های بازی های بازی – VRR (نرخ تازه سازی متغیر) آره
ویژگی های بازی های ویدیویی – ALLM (حالت Low Letency Auto) آره
ویژگی های بازی های ویدیویی – 4K HFR (120 IPS) بله (HDMI و USB & RF)
ویژگی های بازی های ویدیویی – بهینه ساز بازی آره
طرح
طرح خاکستری روشن
قاب صفحه سینما 4 طرف
نوع پا پای مرکزی
غرفه گالری هیچ
4ston سازگار آره
تلویزیون هوشمند
تلویزیون هوشمند آره
تلویزیون هوشمند – پلت فرم تلویزیون هوشمند WebOS 22
تلویزیون هوشمند – پردازنده تلویزیون هوشمند چهار ضلع
هوش مصنوعی – LG ThinQ آره
هوش مصنوعی – دستیار یکپارچه گوگل آره
هوش مصنوعی – یکپارچه آمازون الکسا آره
هوش مصنوعی – سازگاری HomeKit آره
هوش مصنوعی – داشبورد خانگی آره
هوش مصنوعی – سازگاری Apple AirPlay2 آره
هوش مصنوعی – سازگاری Miracast آره
توابع – مرورگر اینترنت آره
توابع – 360 VR آره
توابع – دسترسی سریع (میانبر کنترل از راه دور) آره
توابع – پخش کننده موسیقی آره
توابع – حالت گالری آره
توابع – از راه دور جادویی از طریق تلفن هوشمند آره
توابع – کانال های LG آره
ویژگی ها – هشدار ورزشی آره
توابع – کاتالوگ “برنامه های کاربردی” آره
توابع – نمایه من (نمایه من) آره
ویژگی ها – همیشه آماده (همیشه آماده) آره
ویژگی ها – Multi -View (PIP) آره
ویژگی ها – تشخیص زبان طبیعی آره
توابع – کنترل صوتی اصلی آره
توابع – عملکرد کنترل از راه دور جهانی آره
توابع چند رسانه ای
مرورگر فایل شبکه آره
سازگاری Simplink (HDMI CEC) آره
سازگاری صفحه کلید / ماوس / کنترلر USB آره
ضبط از طریق HDD خارجی آره
TimesHift (کنترل مستقیم) آره
دور هیچ
حالت هتل ساده آره
پذیرایی
تیونر DVB-T2/T ، C ، S2/S
HBBTV آره
Canal Ready & Fransat دارای مجوز بله (CI+)
قالبهای شناخته شده
سمعی AC4 ، AC3 (Dolby Digital) ، EAC3 ، HE-AAC ، AAC ، MP2 ، MP3 ، PCM ، WMA ، APT-X (نگاه کنید به مانوئل)
فیلم های مشخصات پیشرفته VC-1 (به جز WMVA) ؛ پروفایل های ساده و دستی VC-1 ؛ xvid (به جز 3-نقطه GMC) ، H.264/AVC ، Motion JPEG ، HEVC ، VP8 ، VP9 ، AV1 ، MPEG-1-4-4
سازگاری HEVC بله 4K@120p ، 10bit
سازگاری VP9 بله (4K@60p ، 10bit)
سازگاری AV1 بله (4K@60p ، 10bit)
راحتی
قفل والدین آره
راهنمای برنامه های الکترونیکی (EPG) آره
از راه دور بله (2000 / صفحات)
عنوان آره
اتصال
تعداد HDMI 4 (1 عقب + 3 طرف)
شماره HDMI – سازگاری HDMI 2.1 (48 گیگابایت در ثانیه)
تعداد HDMI – ARC (کانال بازگشت صوتی) بله (HDMI n ° 2)
شماره HDMI – استاندارد قوس گوش
درگاه USB (عقب / سمت) 3 (2 عقب + 1 طرف)
بندر CI+ CI+ 1.4
آنتن 2 (سمت ، RF / SAT)
ورودی کامپوزیت (AV) هیچ
ورودی مؤلفه (y / pb / pr) + صدا هیچ
ورودی SCART هیچ
خروجی صوتی دیجیتال نوری آره
کلاه ایمنی / جک 3.5 میلی متر آره
خط آره
بلوتوث بله (v5.0)
بندر اترنت RJ45 (LAN) آره
درگاه RS-232C (Control / SVC) هیچ
WiFi (نوع) بله (802.11AC)
سازگاری بلندگوهای WISA هیچ
خصوصیات صوتی
حالت محاصره OLED احاطه
قدرت صوتی (WF: Bass Box) 40W (2 x 10W / WF: 20W)
سیستم بلندگو 2.2 Ch
تبدیل صوتی مجازی 7.1.2
نوار صوتی یکپارچه هیچ
بلندگو بلوتوث و کلاه ایمنی سازگار است آره
LG Sound Sync Wireless آره
پخش صوتی بلوتوث آره
بلوتوث اطراف آره
تنظیم صوتی اتوماتیک (خود کالیبراسیون) آره
کلاه ایمنی تلویزیون / بلوتوث همزمان آن آره
فن آوری ها – Dolby Atmos Decoder آره
فناوری ها – DTS / DTS Virtual X Decoder نه نه
فن آوری ها – صدای هوش مصنوعی بله (AI Sound Pro)
فناوری ها – تنظیم خودکار صدا آره
فناوری ها – تقویت صداها (صدای روشن) Clear Voice Pro
تجهیزات جانبی
لوازم جانبی شامل – کنترل از راه دور بله MR22
لوازم جانبی شامل – قلاب دیواری گنجانده شده است هیچ
لوازم جانبی شامل – NFC (Magic Tap) آره
لوازم جانبی اختیاری – کیت حافظه پنهان کابل و کابل هیچ
لوازم جانبی اختیاری – سازگار VESA 300/200
اکو
مصرف در حالت آماده به کار 0.5 W
مصرف /1000H SDR en Marche 66 کیلووات ساعت/1000H
مصرف /1000H HDR en Marche 120 کیلووات ساعت/1000H
غذا AC 100 ~ 240V 50-60Hz
کلاس انرژی SDR حالت (از A تا G) جف
کلاس انرژی حالت HDR (از A تا G) جف
مقدار جیوه 0 میلی گرم
حضور سرب آره
اطلاعات بیشتر
تلویزیون بی وزن 14.9 کیلوگرم
وزن تلویزیون با پا 18 کیلوگرم
وزن تلویزیون در مقوا 20.6 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون بدون پا (L × L × H) 1071/46.9/618 میلی متر
ابعاد تلویزیون با پا (LXLXH) 1071/251/650 میلی متر
ابعاد مقوا (LXLXH) 1220/203/745 میلی متر
gencod ean 8806091620187

دسته محصولات تلویزیون کلاس انرژی G رنگ نقره ای
Black EVO بله ضمانت 2 وضوح صفحه نمایش Ultra HD 4K از 102 سانتی متر تا 125 سانتی متر فناوری OLED