LG OLED SMART C1 LG 4K 65 اینچ تلویزیون | LG West Africa ، LG 65C1: بهترین قیمت ، تست و اخبار – دیجیتال

LG 65C1

Contents

LG ThinQ به شما امکان می دهد اکوسیستم محلی IDO خود را به لطف تشخیص صدای طبیعی کنترل و کنترل کنید*.

OLED SMART C1 LG 4K 65 اینچی تلویزیون

مواردی را به خواسته های خود اضافه کنید تا هنگام بازگشت به LG آنها را به راحتی پیدا کنید.کم. این یک روش ساده برای پیگیری مواردی است که شما دیده اید یا برای حفظ ایده های هدیه برای دوستان و خانواده.

نه متشکرم ، اکنون به ثبت نام ادامه نمی دهید

این پیوند در کلیپ بورد کپی شد.

مواردی را به لیست آرزوهای MYLG خود اضافه کنید

حذف مقاله به لیست آرزوهای MYLG ادامه دهید
اجزای سازنده

محصولات پیشنهادی

*titletext*

نام مدل کپی شد
addonpincodeerror-text
addonmainmodelerror-text

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * inctroductcount * ea

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * inctroductcount * ea
قیمت ها را با فروشنده بررسی کنید

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * مقدار * ea
خلاصه-عضو-قیمت-Tooltip فیلمنامه را ببندید
خلاصه-عضو-قیمت-Tooltip فیلمنامه را ببندید
OBS_CHEAPERPRICE_MSG $*ارزان قیمت*
خلاصه-عضو-قیمت-Tooltip قیمت نهایی خود را بررسی کنید فیلمنامه را ببندید
MSRP $*reovetototalprice*
با قیمت
قیمت ها را با فروشنده بررسی کنید
*ObsmembershipLinkStart*
قیمت ها را با فروشنده بررسی کنید
صرفه جویی در $*تخفیف قیمت*

 • جزء بخش
 • دارایی
 • اجزای سازنده

پیمایش در سمت چپ به سمت راست حرکت کنید
محفظه محافظت از مؤلفه
0 Component-SelectedDitems
$ *rpromoprice *.*rpromopcercent*
$ *rpromoprice *.*rpromopcercent*
OLED SMART C1 LG 4K 65 اینچی تلویزیون
پیمایش چپ را به راست پیمایش کنید
قیمت ها را با فروشنده بررسی کنید

آنها آنها

جایزه
شناخته شده توسط
کارشناسان جهانی

“LG C1 بهترین نسبت قیمت/عملکرد را ارائه می دهد. »»
-LG 65C1 ، TechRadar ، 04/2021

“تلویزیون OLED ، که هنوز هم برای خرید در سال 2021 در دسترس است. »»
-LG 65C1 ، T3 ، 04/2021

“یک تصویر بسیار تأثیرگذار و مفصل. »»
-LG 65C1 ، چه سلام?, 04/2021

“قیمت نوآوری CES® بر اساس اسناد ارسال شده توسط برندگان به محصولات اعطا می شود.
CTA صحت ارسال ها را بررسی نمی کند و هیچ محصولی را آزمایش نمی کند. »»

عالم خود را به لطف پیکسل های خودشان روشن کنید

تلویزیون OLED LG برای چشم ها لذت بخش است. پیکسل های خود پوشیده از کیفیت تصویر واقعاً تماشایی و طیف گسترده ای از امکانات طراحی هستند ، در حالی که بیشترین فن آوری های آوانگارد سطح شگفتی را فراهم می کند که تاکنون به دست آمده است. هر آنچه با تلویزیون لذت می برید بعد کاملاً جدیدی می گیرد.

چه چیزی تلویزیون OLED را غیرقابل مقایسه می کند ?

جواب در دو کلمه است: پیکسل های خود را بیان کنید. فناوری نمایشگر خودکار که همه تفاوت را برای تجربه بصری شما ایجاد می کند. بر خلاف تلویزیون های LED که به دلیل فناوری نور پس زمینه محدود هستند ، تلویزیون های OLED LG قادر به ارائه طرح های منحصر به فرد همزمان با واقع گرایی شدید هستند.

یک صحنه با ماه ، یک صفحه LED در سمت چپ با سیاه و سفید و یک صفحه OLED در سمت راست با سیاهان کامل (فیلم را بخوانید) یک صحنه با ماه ، یک صفحه LED در سمت چپ با سیاه و سفید و یک صفحه OLED در سمت راست با سیاهان کامل (فیلم را بخوانید)

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.

پیکسل های خود چسبیده
100 میلیون دلیل برای دوست داشتن OLED.

از نظر کیفیت تصویر ، OLED دست های LED را به سمت پایین می کشد. این به این دلیل است که فناوری OLED میلیون ها پیکسل مست را دارد که قادر به ایجاد رنگ های سیاه و وفادار مطلق هستند. نتیجه ? یک تجربه بصری مانند هیچ کس دیگری.

یک صفحه تلویزیون که نمایشگاه شیری ، آسمان آبی و انفجار پودر رنگی با کیفیت استثنایی را نشان می دهد (فیلم را ببینید) یک صفحه تلویزیون که نمایشگاه شیری ، آسمان آبی و انفجار پودر رنگی با کیفیت استثنایی را نشان می دهد (فیلم را ببینید)

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

صحنه ای از اسب سواری با نیمی از صفحه LED با کنتراست بد و دیگری روی صفحه OLED که کنتراست نامحدود را نشان می دهد (به فیلم مراجعه کنید) صحنه ای از اسب سواری با نیمی از صفحه LED با کنتراست بد و دیگری روی صفحه OLED که کنتراست نامحدود را نشان می دهد (به فیلم مراجعه کنید)

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

فناوری OLED LED ها را به فراموشی منتقل می کند.

به عبارت ساده ، OLED میلیون ها پیکسل خود چراغ دارد که می توانند برای دستیابی به سیاهی مطلق و کنتراست نامحدود ، روشن و خاموش شوند. این سیاه بهتر از تلویزیون های LED و مینی است. بنابراین ، مهم نیست که چند هزار چراغ پس زمینه ، تلویزیون های LED همیشه در پشت تلویزیون OLED باقی خواهند ماند.

100 ٪ وفاداری رنگ

OLED دست های آزمایش را به سمت پایین منتقل می کند.

Intertek ، آژانس تست بین المللی ، تأیید کرد که صفحه های OLED LG وفاداری رنگ 100 ٪ را ارائه می دهند. این بدان معنی است که رنگ هایی که صفحه را می بینید با وفاداری با رنگ های تصویر اصلی مطابقت دارد. بنابراین ، تمام محتوایی که به آنها نگاه می کنید با خواسته های شخصی که آنها را ایجاد کرده است مطابقت دارد.

تصویری که منظره ای را با کوه باشکوه نشان می دهد (فیلم را بخوانید) تصویری که منظره ای را با کوه باشکوه نشان می دهد (فیلم را بخوانید)

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

*وفاداری رنگ تعیین می کند که آیا وفاداری رنگ یک صفحه نمایش در Delta E ≤2 از 125 نمونه رنگ است.
** دال 83 اینچ LG OLED در نیمه اول سال 2021 تأیید می شود.

سینمای OLED.
قیمت بهترین فیلم به .

تلویزیون OLED LG هر بار که به آن نگاه می کنید به لطف وضوح باورنکردنی تصاویر آن ، عملکردی شایسته اسکار را ارائه می دهد. و با وفاداری مطلق سیاه و 100 ٪ رنگ ، اکنون می توانید فیلم ها را تماشا کنید زیرا آنها شایسته دیده می شوند.

*اشتراک به دیزنی+ مورد نیاز.

آرم Netflix و آرم Apple TV به صورت افقی بر روی پس زمینه سیاه قرار می گیرند

سرگرمی

بستری با تمام محتوای مورد علاقه خود.

به برنامه های اپل تلویزیون و Netflix دسترسی پیدا کنید. از آخرین فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، مستندها و رویدادهای ورزشی زنده انتخاب کنید و همه آنها را از یک مکان منحصر به فرد پیدا کنید.

*اشتراک جریان Netflix مورد نیاز است.
** آرم Apple ، Apple و Apple TV علائم تجاری Apple Inc هستند,
واریز شده در ایالات متحده و سایر کشورها.
**** سرویس پشتیبانی شده بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.

صحنه ای از زنی که عینک آفتابی دارد برای مقایسه بصری به دو تقسیم می شود. روی تصویر ذکر SDR در پایین سمت چپ و آرم IQ Dolby Vision در پایین سمت راست است

Dolby Vision IQ و Dolby Atmos

تجربه تلویزیونی انقلابی.

Dolby Vision IQ هوشمندانه تنظیمات تصویر را با توجه به نوع محتوا و محیط تنظیم می کند ، در حالی که Dolby Atmos صدای فراگیر چند بعدی را ارائه می دهد – یک ارتباط قدرتمند که نتایج فیلمبرداری نفس گیر را تولید می کند.

*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.

صحنه ای از زنی که عینک آفتابی دارد برای مقایسه بصری به دو تقسیم می شود. روی تصویر ذکر SDR در پایین سمت چپ و آرم IQ Dolby Vision در پایین سمت راست است

حالت فیلمساز

دید کارگردان زنده می شود.

حالت فیلمساز – ضمن حفظ گزارش های ظاهر ، رنگ ها و فرکانس های تصویر اصلی ، سیال حرکات را غیرفعال می کند. او با وفاداری بینایی را که کارگردان فیلم او در ابتدا داشت ، بازتولید می کند تا بتوانید آنطور که باید از آن لذت ببرید

تصویر فناوری درمان تلویزیون ال جی در وسط ، بین تصویر ورودی در سمت چپ و تصویر خروجی روشن در سمت راست

HDR 10 Pro

لذت کامل.

فناوری پویا ساحل توسعه یافته توسط LG ، HDR 10 Pro ، روشنایی را به رنگ های غنی سازی تنظیم می کند ، کوچکترین جزئیات را آشکار می کند و وضوح فوق العاده ای را در هر تصویر ارائه می دهد – همچنین محتوای کلاسیک HDR را تشدید می کند. از این پس ، تمام فیلم ها و برنامه های مورد علاقه شما از ابتدا تا انتها روشن تر و سرزنده خواهند بود.

بازی OLED.
بازی برای رقابت.

تلویزیون LG OLED باعث می شود که به لطف زمان پاسخ سریع ، به آخرین ویژگی های بازی و یک صفحه نمایش 120 هرتز یک تجربه بازی روانتر ، یک قدم جلوتر از بازی بردارید. این تلویزیون نهایی برای نصب بازی شما است.

آرم Nvidia G-Sync ، آرم AMD Freesync و آرم Xbox Series X به صورت افقی بر روی پس زمینه سیاه قرار می گیرند

مشارکت با
بزرگترین بازیکنان در بازی های ویدیویی

یک انجمن بی نظیر.

ال جی همچنان با بزرگترین شرکت های این بخش همکاری می کند تا تضمین کند شما از بهترین تجربه بازی ممکن استفاده کنید. ما با NVIDIA و AMD همکاری کرده ایم تا تلویزیون LG OLED تنها G-Sync دارای مجوز و AMD Freesync ™ Premium باشد. ما همچنین خودمان را با یک فرد آزاد همراه کردیم. و برای صعود به همه ، ما به نقاط قوت خود به Xbox پیوسته ایم تا با تبدیل شدن به شریک رسمی سری Xbox Xbox ، تمام پتانسیل بازی های نسل جدید را منتشر کنیم. همه اینها را با کیفیت تصویر نفس گیر و زمان پاسخ فوق العاده سریع ارائه شده توسط OLED ترکیب کنید ، و شما تضمین می کنید که هر بار که بازی می کنید از بازی های خود بیشترین بهره را ببرید.

نزدیک به بازیکنی که یک بازی مسابقه ای را روی صفحه تلویزیون روی تصویر بازی می کند ، آرم Dolby Vision ، آرم HDMI ، آرم VRR و آرم ALLM در بالا و آرم زمان پاسخ 1 ms در پایین سمت راست است بشر

آخرین ویژگی های بازی

با بهترین بازی کنید.

تلویزیون های LG OLED زمان پاسخ 1 میلی ثانیه را نشان می دهند ، ضمن پشتیبانی از ویژگی های VRR ، ALLM و EARC و آخرین مشخصات HDMI 2.1. این ویژگی ها امکان استفاده از محتوای فوق العاده پویا را که در وضوح بیشتر و گرافیک های سیال و هماهنگ بیشتر ظاهر می شود ، امکان پذیر می شود تا یک تجربه واقع بینانه تر را به شما ارائه دهد و احتمال بیشتری برای پیروزی در این پیروزی داشته باشد. علاوه بر این ، مدل های LG OLED C1 و G1 اکنون اولین تلویزیون های جهان هستند که از HDR Dolby Vision® باورنکردنی در 4K 120 هرتز برای بازی ها پشتیبانی می کنند ، بنابراین ابعاد کاملاً جدیدی را برای تجربه شما ارائه می دهند.

یک صفحه نمایش یک صحنه بازی را نشان می دهد که در آن یک مرد در یک بازی اول بازی یک تپانچه در وسط یک میدان نبرد نگه می دارد. در این صحنه ، یک داشبورد بازی ظاهر می شود. هنگامی که یک کلیک بر روی دکمه بازی بهینه ساز در داشبورد بازی انجام می شود ، صفحه بازی Optimizer نمایش داده می شود

کنترل تنظیمات بازی

کنترل آسان و عملی پارامترهای بازی.

بهینه ساز بازی تنظیمات بهینه شده را برای انواع مختلف بازی ها ، FPS ، RPG یا RTS ارائه می دهد. شما برای افزایش کنترل تصویر و صدا به همه چیز دسترسی دارید. و همچنین می توانید VRR ، Nvidia G-Sync Technologies و AMD Freesync را فعال کنید. داشبورد بازی جدید یک منوی ساده است که به شما امکان می دهد به سرعت بررسی کنید یا در یک لحظه تنظیمات پارامترهای بازی خاص را تنظیم کنید ، همه در بازی کامل. هنگامی که داشبورد باز است ، می توانید برای دسترسی به تنظیمات بیشتر به Optimizer برگردید یا رنگ صفحه نمایش سر را تغییر دهید.

*در دسترس بودن به روزرسانی های نرم افزاری بسته به مدل ها و مناطق ممکن است متفاوت باشد.
** این سرویس از نیمه دوم سال در دسترس خواهد بود.
*** NVIDIA G-SYNC و AMD FREESYNC ™ Premium فقط در مدل های Z1 ، G1 ، C1 و B1 پشتیبانی می شوند.

ورزش OLED.
تلویزیون که در بخش خودش بازی می کند.

تلویزیون OLED LG هر رویداد ورزشی را در تمام شکوه و عظمت خود با یک سطح غیرقابل مقایسه از واقع گرایی ارائه می دهد. سریعترین اقدامات همراه با حرکات سیال ، سطح دیدنی را به شما ارائه می دهد که هرگز به یک تماشاگر نرسیده است – اکنون خود را در خط مقدم بزرگترین رویدادهای ورزشی می بینید.

صحنه ای از یک مسابقه فوتبال به دو بخش تقسیم می شود تا یک مقایسه بصری امکان پذیر شود. روی تصویر ذکر LCD/LED در پایین سمت چپ و آرم LG OLED در پایین سمت راست است

OLED Motion Pro

حرکاتی مانند شما هرگز آنها را ندیده اید.

این فناوری پیشرفته مدیریت حرکت ، حرکات را مبهم برای ارائه اقدامات روانتر و یک تجربه بصری واضح تر کاهش می دهد. کوچکترین جزئیات را در قلب هر جلسه ، حتی وحشی ترین تشخیص دهید.

*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.

یک زن و مرد نان تست روی صفحه تلویزیون به عنوان یک هشدار ورزشی ظاهر می شوند

ورزش هشدار

هرگز مسابقه تیم خود را از دست ندهید

هشدار ورزشی قبل ، حین و بعد از یک بازی برای شما اعلان می کند. شما هرگز نگران این نخواهید بود که بازی های بزرگ تیم های مورد علاقه خود را از دست ندهید ، حتی وقتی محتوای دیگر را تماشا می کنید.

*این سرویس بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.

یک خانواده روی یک مبل در حال تماشای فوتبال در تلویزیون

بلوتوث اطراف سازگار است

یک مزیت قطعی.

بلندگوهای بلوتوث را با سهولت وصل کنید تا از یک تجربه واقعی صدای فراگیر بی سیم لذت ببرید. کوچکترین اقدام غنی شده و واقع بینانه تر می شود و فضای بزرگترین بازی ها را به اتاق نشیمن شما می آورد.

*بلندگوها به طور جداگانه فروخته می شوند.

طراحی OLED
نوآوری با نسبت های باورنکردنی.

تلویزیون های LG OLED در ظاهر تلویزیون ها متحول می شوند. طراحی فوق العاده خوب آنها نفس شما را نفس می کشد – آنها بیشتر از مکمل تزئین داخلی شما انجام می دهند ، آنها آن را غنی می کنند

تلویزیونی که درختی را نشان می دهد که درخشش بنفش را با یک خانه مجلل در پس زمینه ساطع می کند تلویزیونی که درختی را نشان می دهد که درخشش بنفش را با یک خانه مجلل در پس زمینه ساطع می کند

سبک خود را انتخاب کنید

اندازه های بیشتر ، رنگ های بیشتر,
حیرت بیشتر.

ظرافت هنری تلویزیون LG OLED C1 در پنج اندازه ، از 48 اینچ تا 83 اینچ در دسترس است. هم اکنون می توانید آنها را با Meteor Titan یا White White White دریافت کنید.

دامنه تلویزیون های LG OLED از 48 تا 83 اینچ ، با نور وانیلی و رنگ های سفید دامنه تلویزیون های LG OLED از 48 تا 83 اینچ ، با نور وانیلی و رنگ های سفید

طراحی سه گالری TVS با یک پا به عنوان آثار هنری در هر کجا طراحی سه گالری TVS با یک پا به عنوان آثار هنری در هر کجا

طراحی شده برای تمایز.

آثار هنری دیگر برای دیوارها محفوظ است. گالری پا این آزادی را به شما می دهد تا تلویزیون خود را در جایی که می خواهید قرار دهید و خانه خود را به یک گالری هنری تبدیل کنید.

*پای گالری به طور جداگانه فروخته می شود.
نسل چهارم پردازنده 4K IA α9

هوش نفس گیر.

در قلب هر تلویزیون OLED LG پردازنده نسل چهارم Ia 4K α9 ، یک تراشه انقلابی است که از الگوریتم های یادگیری عمیق به منظور تجزیه و تحلیل و بهینه سازی محتوا استفاده می کند. تنظیمات تصویر و صدا اتوماتیک است ، بنابراین هر آنچه را تماشا می کنید تماشایی می شود.

دو صحنه به طور خودکار از نظر صدا و تصویر توسط پردازنده نسل چهارم Gen4 IA α9 بهینه شده است (به فیلم مراجعه کنید) دو صحنه به طور خودکار از نظر صدا و تصویر توسط پردازنده نسل چهارم Gen4 IA α9 بهینه شده است (به فیلم مراجعه کنید)

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.

این یک ویدیو در مورد AI Picture Pro است. برای خواندن فیلم بر روی دکمه

AI Picture Pro

در اینجا آنچه حرفه ای به نظر می رسد وجود دارد.

این الگوریتم یادگیری عمیق با استفاده از یک پایگاه داده بزرگ که بیش از یک میلیون نقطه داده بصری را تشکیل می دهد ، محتوا را تشخیص می دهد ، نویز را حذف می کند و کیفیت تصویر را بهینه می کند. و عملکرد جدید تشخیص صحنه اکنون به شما امکان می دهد نوع صحنه نمایش داده شده را تجزیه و تحلیل کرده و تصویر را مطابق آن بهبود بخشید.

این یک ویدیو در مورد AI Sound Pro است. برای خواندن فیلم بر روی دکمه

AI Sound Pro

صدایی شایسته یک حرفه ای.

با تکیه بر بیش از 17 میلیون نقطه داده صوتی ، پردازنده صداها ، جلوه ها و فرکانس ها را شناسایی می کند ، تا بتواند صدا را با توجه به جنسیت بهینه کند ، تا یک تجربه صوتی همهجانبه تر ارائه دهد. و عملکرد جدید تصحیح حجم خودکار سطح صوتی منسجم را در انواع محتوا حفظ می کند.

LG OLED.
ما از وضعیت کلی چشم پوشی نمی کنیم.

در مقایسه با تلویزیون های LED ، تلویزیون های OLED LG برای شما امن تر هستند و برای محیط زیست بهتر هستند. از آنجا که تلویزیون های ما از پیکسل های خود گلدار استفاده می کنند ، وقتی برای مدت طولانی به آنها نگاه می کنید ، چشمان شما را کمتر خسته می کنند. کاشی های OLED LG همچنین به لطف کاهش خطر انتشار خطرناک به عنوان احترام محیطی شناخته شده اند.

ذکر ذکر

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
صفحه با راحتی بصری

تلویزیون بدون خطر برای چشمان شما.

تلویزیون های LG OLED بدون اسکیت باز و صفحه های کم نور آبی که هیچ خطر فوتوبولوژیکی برای چشمان شما ایجاد نمی کنند ، تأیید شده اند. بر خلاف تلویزیون های LED ، که درخشش و انتشار بسیاری از نور آبی است. بنابراین بنشینید ، استراحت کنید و از منظره لذت ببرید.

این کارت توصیف این کارت توصیف

*عملکرد سوسو زدن صفر با تنظیمات پیش فرض بهینه شده است. کاربرانی که OLED MOTION یا OLED MOTION PRO را فعال می کنند ممکن است دچار Scintillaments شوند.
** کاشی های OLED دارای مجوز هستند “با راحتی بصری. »»

فناوری OLED که به محیط زیست احترام می گذارد

نگرانی در مورد محیط زیست در طبیعت ما است.

تلویزیون های LG OLED رسماً از محیط زیست احترام می گذارند. در مقایسه با تلویزیون های LED ، آنها ایمن تر هستند زیرا از نور پس زمینه استفاده نمی کنند ، با پلاستیک کمتری ساخته می شوند ، از مواد خطرناک کمتری استفاده می کنند و خطر کمتری برای آلودگی هوای داخل خانه دارند.

مقایسه ترکیب لایه از صفحه نمایش تلویزیونی LED با نور پس زمینه و تلویزیون OLED خود ساخته شده (فیلم را بخوانید) مقایسه ترکیب لایه از صفحه نمایش تلویزیونی LED با نور پس زمینه و تلویزیون OLED خود ساخته شده (فیلم را بخوانید)

*کاشی های تلویزیونی OLED LG یک گواهینامه تولید محیط زیست از SGS دریافت کرده اند.

شما فکر می کنید می دانید هوش چیست ?
دوباره فکر کنید

LG ThinQ برای به حداکثر رساندن تجربه تلویزیونی شما وجود دارد. دستیار صوتی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و تلویزیون خود را با صدای خود کنترل کنید به لطف یک صفحه اصلی با نام تجاری جدید که راحتی و کنترل بیشتری را ارائه می دهد.

صفحه تلویزیون چندین محتوای ذکر شده و توصیه شده توسط LG Thinq AI را نشان می دهد صفحه تلویزیون چندین محتوای ذکر شده و توصیه شده توسط LG Thinq AI را نشان می دهد

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

یک صفحه تلویزیون که صفحه اصلی جدید را با محتوای سفارشی و کانال ها نشان می دهد

صفحه اصلی جدید

خود را مانند خانه اسکان دهید.

این صفحه اصلی جدید پیشنهادات محتوای شخصی را نشان می دهد ، به شما امکان دسترسی بیشتر به موارد دلخواه خود را می دهد و به شما امکان می دهد دستگاه های متصل خود را از یک مکان منحصر به فرد کنترل کنید.

عملکردهای اصلی کنترل از راه دور جادویی که در یک تصویرگر نمایش داده می شود

کنترل از راه دور جادویی جدید

تقریباً یک گرز جادویی.

کنترل از راه دور جادویی جدید دارای یک طراحی ارگونومیک است که باعث می شود کنترل آن آسان شود ، در حالی که سیستم اشاره گر و پیمایش آن امکان تحقیقات سریعتر را فراهم می کند. هوش مصنوعی یکپارچه دسترسی آسان به خدمات را فراهم می کند ، در حالی که میانبر به بزرگترین ارائه دهندگان محتوا به شما امکان دسترسی به محتوای مورد علاقه خود را می دهد. علاوه بر آن ، اکنون عملکرد جادویی شیر ، یک نکته هوشمند جدید دارد که تلفن شما را به تلویزیون شما متصل می کند.

این کارت دستورات آواز را توصیف می کند. آرم LG Thinq AI قرار داده شده است

دستور صوتی

مرکز راحتی شما

LG ThinQ به شما امکان می دهد اکوسیستم محلی IDO خود را به لطف تشخیص صدای طبیعی کنترل و کنترل کنید*.

** منوها و برنامه های پشتیبانی شده بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.
*** منوهای نمایش داده شده می توانند برای بازاریابی متفاوت باشند.
**** در دسترس بودن فرمان صوتی بسته به محصولات و کشورها ممکن است متفاوت باشد.

*این محصول شامل آنتن یا کابل برای اتصال آنتن یا دستگاه های خارجی نیست.

محصولات پیشنهادی

پیمایش سمت چپ در سمت چپ

نمای جلو با تصویر Infill نمای جلو با تصویر Infill

نمای جلویی نمای جلویی

QP5 QP5

هیچ محصولی در دسترس نیست.

*ObsommbershipLinkStart*OBS_MEMBERSHIP_MSG $*OBSTMEMBERSHIPPTER ** OBSTMEMBERSHIPLINKEND*

 • اندازه صفحه نمایش OLED 4K 65
 • وضوح 3840 x 2160 Grand Angle de Vision بله
 • رنگ / طیف گسترده ای از رنگ های رنگی بیت های رنگی کامل رنگ / میلیارد رنگ غنی بله
 • کنتراست / سیاه و سفید کامل سیاه کنتراست / ضعف پیکسل کمرنگ
 • کنتراست / فوق العاده درخشش فوق العاده درخشش PRO حرکت / فرکانس نرخ تازه سازی 100 هرتز تازه کردن
 • پردازنده اصلی (SOC) نسل چهارم پردازنده 4K α9 پردازنده (O20) سیستم عامل های تلویزیون هوشمند (SE) مجهز به WebOS
 • تعداد پردازنده های چهارگانه

کیفیت ویدئو و تصویر

 • IA Picture / Pro AI Picture Pro بهبود در صورت + بدن / شی (فقط 8K) AI Picture Pro – بهبود چهره
 • IA Scaling Scaling AI SCALE SELECTION GENRE YES (SDR/HDR/DOLBY HDR)
 • تصویر بهینه سازی تصویر تصویر در کنترل سبکی SQM توسط AI بله
 • HDR CINEMA HDR DOLBY VISION IQ (HDMI/CP/USB) بله/بله/بله (4K/2K)
 • HDR10 Pro (RF/HDMI/CP/USB) بله/بله/بله/بله (4K/2K) HLG (RF/HDMI/CP/USB) بله/بله/بله (4K/2K)
 • حالت فیلمساز ™ بله نقشه برداری تونال پویا / Pro (+ نقشه برداری Tone HDR IA) HDR / Pro پویا
  (+ نقشه برداری از لحن HDR)
 • 4K HFR (HDMI/USB) بله/بله 2K HFR (HDMI/USB) بله/بله
 • Motion Pro Oled Motion Pro Upscaler 4K upscaler
 • HEVC 4K در 120p ، 10bit AV1 (رمزگشایی ویدیو) 4K در 60p ، 10 بیت
 • VP9 (رمزگشایی ویدیویی) 4K در 60p ، 10 بیت سازگار با FreeSync بله
 • سازگار با G-Sync بله حالت HGIG بله
 • پاسخ فوری بازی (VRR/ALLM) بله/بله حالت تصویر بله 9 حالت
  (پاک ، استاندارد ، اکو ، سینما ، بازی ، ورزش ، فیلمساز ، متخصص ISF (اتاق روشن) ، ISF Expert (اتاق تاریک))

کیفیت صوتی و صدا

 • بلندگو (خروجی سر و صدا) 40 W
  (WF: 20 W ، 10 W در هر کانال) کانال 2.2 Ch
 • جهت خروجی صوتی جلو شلیک جلو همزمان بله
  (مدل خروجی نوری یا مدل پشتیبانی HP)
 • Dolby Atmos بله پسر ia / pro ai sound pro pro
 • تنظیم صوتی Ia بله حالت فراگیر => 21y مشخصات OLED Surround
 • صدای شفاف روشن صدای بلوتوث Pro Pro Surround آماده بله
 • بلندگوهای WAISA بله
  (WISA 2.1ch) هماهنگ سازی صدا LG بله
 • Sound Share بله کدک صوتی AC4 ، AC3 (Dolby Digital) ، AC3 ، HE-AAC ، AAC ، EAC3 ، MP2 ، PCM ، WMA ، APT-X (به دفترچه راهنما مراجعه کنید)
 • همگام سازی حالت صدا بله طول عمر آن بله

عملکرد هوشمند ia

 • ThinQ بله شناخت آواز هوشمند بله
 • Word to Text بله تحقیق آواز LG بله
 • تجربه کاربر IA بله صفحه اصلی بله
 • توصیه IA بله نسخه هوشمند بله
 • داشبورد خانگی بله Apple Homekit بله
 • اتصال موبایل بله به اشتراک گذاری صفحه بله بله
 • برنامه ThinQ بله AirPlay2 بله
 • انتخاب های بعدی (کانال IA) بله Magic Explorer (پیوند IA) بله
 • کنترل سریع کنترل از راه دور جادویی (دسترسی سریع) بله
 • فرمان جهانی بله مشاهده RV 360 ° بله
 • جستجوی محتوای مرتبط بله گالری هنر بله
 • فروشگاه LG بله شماره گیری بله
 • مرورگر وب بله پخش کننده موسیقی -> پخش کننده چندرسانه ای بله
 • تلویزیون با موبایل بله تلویزیون Wi-Fi فعال شد بله
 • بلوتوث کم انرژی فعال شده بله مرورگر فایل شبکه بله
 • دسترسی به سایت های بد بله حالت هتل بله
 • هشدار ورزشی بله کشف موسیقی بله
 • پذیرش تلویزیون دیجیتال (زمینی ، کابل ، ماهواره) بله DVB-T2 زمینی
 • کابل DVB-CVB-S2 DVB-C
 • پذیرش تلویزیون آنالوگ بله صفحه teletexte بله
 • TeleText (بالا/flof/لیست) بله زیرنویس [DVB] بله
 • آگهی (توضیحات صوتی) بله EPG (8 روز) بله
 • HDMI 1 (عقب) / 3 (سمت) Simpleink (HDMI CEC) بله
 • EARC / ARC (کانال بازگشت صوتی) EARC (HDMI 2) USB 2 (عقب) / 1 (سمت)
 • LAN بله (عقب) RF 2 ورودی (عقب ، RF/SAT)
 • SPDIF (خروجی صوتی دیجیتال ، اپتیک) بله (عقب) خروجی برای هدفون بله (عقب)
 • خروجی خط بله (عقب ، خروجی کلاه ایمنی مشترک) Wi-Fi بله (802.11AC)
 • بلوتوث بله (V5.0)

قدرت و زیست محیطی (قدرت و سبز)

 • منبع تغذیه 100 ~ 240 ولت CA ، مصرف انرژی 50-60 هرتز در حالت آماده به کار کمتر از 0.5 W
 • حالت صرفه جویی در انرژی بله سنسور روشنایی نور بله
 • انرژی استاندارد انرژی انرژی Star® با توجه به منطقه متفاوت است
 • تخمین هزینه های عملیاتی سالانه با توجه به تخمین منطقه از مصرف برق سالانه با توجه به منطقه متفاوت است
 • باتری های کنترل از راه دور MR21N بله (aa x ​​2ea)
 • کابل برق بله (تلویزیون نصب شده)

خصوصیات اضافی

 • کالیبراسیون اتوماتیک بله دستگاه زمان (DVR) بله
 • ضبط دیجیتال بله DVR آنالوگ بله بله
 • شیفت ساعتی بله

*موش* / 5
من این محصول را توصیه می کنم
من این محصول را توصیه نمی کنم
این نظر حذف شده است
این نظر توسط لادمین حذف شد
من این محصول را توصیه می کنم
من این محصول را توصیه نمی کنم
اولین کسی باشید که این محصول را ارزیابی می کند
شما قبلاً نظر ارسال کرده اید. با تشکر!

عناوین به روزرسانی

مؤلفه-به روز-نیک نام * زمینه مورد نیاز

پیدا کردن آنلاین

خوش خیم

خوش خیم

ساحل عاج

ساحل عاج

هیچ داده ای وجود ندارد.

فروشگاهی را در نزدیکی مکان خود پیدا کنید

بالاتر از نتایج تحقیق
رده محصولات

بدون نتیجه

نکته: سعی کنید یک مکان را وارد کنید یا مکان فعلی خود را تشخیص دهید.

لطفا یک مکان وارد کنید.

متاسفیم!

Brandshops LG دیگر در کشوری که به دنبال آن هستید نیست. محصولات ال جی در سایر خرده فروشان موجود است.

لطفا یک مکان وارد کنید.

هیچ داده ای وجود ندارد.

لطفا کد پستی را امتحان کنید.

لطفا یک مکان وارد کنید.

جغرافیایی برای این سیستم مرورگر / dexploitation پشتیبانی نمی شود.
PDP-Where-Whate-Modal-Cancel PDP-Where-Modal-Adoploval
پرسش ? بگذارید به شما کمک کنیم

به پشتیبانی محصول OLED65C1PVB مراجعه کنید

ذخیره یک محصول بیشتر بدانید
کتابچه راهنمای بیشتر بدانید
نرم افزار و سیستم عامل بیشتر بدانید
کمک و راه حل ها بیشتر بدانید

اطلاعات ضمانت نامه اطلاعات مربوط به ضمانت های استاندارد و طولانی را کشف کنید. بیشتر بدانید

آموزش ویدیویی بیشتر بدانید
وضعیت بررسی بیشتر بدانید
به سادگی کمک مورد نظر را از نمادهای زیر انتخاب کنید

تلفنی با یک نماینده کمک LG در تماس بگیرید
Nigeria0800 9811 5454 (عوارض رایگان)
آنگولا+244 935 979 006
بنین+229 21 37 74 09
بنین+229 21 37 74 10
Burkina Faso+226 25 40 17 40
Burkina Faso+226 25 40 81 51
Burkina Faso+226 60 67 33 33
کامرون+237 671 385 050
کیپ ورد: +238 261 5659
ساحل عاج+225 07 7933 4251
RD کنگو+243 999 555 999
RD کنگو+243 999 977 774
گابن+241 0172 1790
گابن+241 01 747 765
گامبیا+220 4375900
گامبیا+220 7955815
گامبیا+220 439 6669
غنا 1: +233 550 780 779
غنا 2: +233 551 545 454
Guinea Conackry+224 664 199 999
Guinea Conackry+224 642 89 354
Liberia+231 880 538 538
Liberia+231،770،000 391
مالی+223 2029 0058
موریتانی+222 45 24 24 24
نیجر+227 97 66 26 85
نیجر+227 96 51 77 44
جمهوری کنگو+242 222 94 4500
جمهوری کنگو+242 055 18 9728
جمهوری کنگو+242 055 73 1575
سنگال 1: +221 778 003 189
سنگال 2: +221 781 845 454
سیرا لئون+232،77،000 200
سیرالئون+232،77،000 203
سیرالئون+232،77،000 202
توگو+228 70 42 32 24
دوشنبه تا جمعه: باز
شنبه – یکشنبه: بسته شد
تعطیلات: بسته

با ایمیل ارسال پیام به خدمات مشتری LG.
برای دریافت پاسخ به کمک ال جی ایمیلی به خدمات مشتری و کمک ال جی ارسال کنید

صدای شما به تیم اجرایی LG
$ *rpromoprice *.*rpromopcercent*
*ObsmembershipLinkStart*

مقایسه کردن

شما آماده مقایسه هستید
برای شروع اضافه کردن محصولات دسته جدید ، روی “پاک کردن همه چیز” کلیک کنید.
به بالای صفحه برو

قیمت نوآوری CES بر اساس اسناد توصیفی است که مشمول هیئت منصفه شده اند. CTA (انجمن فناوری مصرف کننده) صحت اطلاعات ارسال شده یا ادعاهای مطرح شده را تأیید نکرده است و جایزه ای را که این جایزه دریافت کرده است آزمایش نکرده است.

محدوده تلویزیون ال جی بسیار کامل است: در پیش نمایش ، تلویزیون مورد علاقه همه: تلویزیون هوشمند. این منحصر به فرد است و به شما امکان دسترسی به بسیاری از امکانات سرگرم کننده را می دهد. ساده و سرگرم کننده ، این اولین انتخاب تلویزیون است. برنامه های نامحدود ، در فیلم های DEMAND ، بلکه شبکه های اجتماعی مورد علاقه شما ، همه چیزهایی که از داشبورد تلویزیون شما در دسترس است ، منوی اصلی. High Definition یکی از صفحه های تلویزیونی LG است و خود را به سینمای خانگی خود دعوت می کند: تصاویر چهار برابر جزئیات بیشتر و کیفیت صدا ده برابر بیشتر از تلویزیون HD است. HDTV را کشف کنید ! تلویزیون های OLED ، LED یا UHD ، همه مزایای خود را دارند: طراحی خوب ، ظریف است ، هر سه یک تصویر و کیفیت بالایی آن را پخش می کنند. و با تلویزیون های سه بعدی ، عینک های جدید LG سبک هستند و به شما امکان می دهند وارد جهان روشن تر و زنده سرگرمی خود شوید. تلویزیون های ال جی قادر به تغییر جهان اتاق نشیمن شما هستند و شما را در قلب فیلمی که تماشا می کنید زندگی می کند. تعلیق ، عمل یا طنز ، به خودتان اجازه دهید با کیفیت قابل توجهی برتر صدا و تصویر دور شوید. در هیچ زمان ، شما دیگر نمی توانید بدون تلویزیون های LG ما انجام دهید. این که آیا دوست دارید فیلم های خانوادگی را تماشا کنید ، یک کنسرت را دوباره ارسال کنید یا به بازی ها و وب سایت های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید ، تلویزیون هوشمند برای شما ساخته شده است. این چیزی بیش از یک صفحه تلویزیون است ، این منبع همه سرگرمی ها ، احساسات و سرگرمی های شماست. ناوبری روان و شهودی است و با کنترل از راه دور جدید ژیروسکوپی خود ، شما فقط باید نشانگر را به صفحه هدایت کنید و مچ دست را جابجا کنید. تلویزیون های با کیفیت بالا ، با Blu-ray HD Technologies و HD Surround Sound Pride از محصولات LG هستند. همچنین از بین لوازم جانبی LG انتخاب کنید. برای کمک به شما با راهنمای تلویزیون آنلاین مشورت کنید. و هنگامی که علاوه بر راحتی و کیفیت ، می توانید تلویزیون هایی را انتخاب کنید که ردپای کربن آنها کاهش یافته است ، چه چیزی بیشتر می تواند ? برنامه Energy Star® به کیفیت انرژی تلویزیون LG گواهی می دهد.

Nigeria0800 9811 5454 (شماره سبز) نیجریه+234 805 8899 908 (واتس اپ) آنگولا+244 935 979 006 آنگولا+244 939 165 454 (واتس اپ) بنین+229 21 37 74 09 بنین+229 21 37 74 10 Burkina Faso+226 25 40 17 40 Burkina Faso+226 25 40 81 51 Burkina Faso+226 60 67 67 33 33 Cameroon+237 671 385 050 Cape Green+238 261 5659 Divoire Coast+225 07 7933 4251 Coast Coast+225 0715 5454 (Whissapps) 999 555 999 RD Congo+243 999 977 774 Gabon+241 0172 1790 Gabon+241 01 747 765 Gambie+220 7955815 Ghana+233 550 779 Ghana+2251 551 545 454 Guinéee Conackry 9 354 Liberia+231 880 538 538 Liberia+231 770 000 391 Mali+223 2029 0058 Mauritanie+222 45 24 24 Niger+227 97 66 26 85 نیجر 242 055 18 9728 جمهوری کنگو+242 055 73 1575 سنگال+221 778 003 189 سنگال+221 781 845 454 Sierraلئون+232،77،000 200 سیرا لئون+232،77،000 203 سیرا لئون+232،77،000 202 توگو+228 70 42 24 دوشنبه تا جمعه: روز شنبه – یکشنبه: تعطیلات بسته: بسته

LG 65C1

یادداشت نوشتن: 5 از 5

LG 55G3 بهترین قیمت: 2099 €

LG 55CS بهترین قیمت: 1118.9 یورو

Philips 65led907 بهترین قیمت: 1889 یورو

TCL 65C935 بهترین قیمت: 1346.95 €

TCL 65C845 بهترین قیمت: 1190 €

Philips 48led806 بهترین قیمت: 999 یورو

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

LG C1 – روی کاغذ – یکسان با LG CX است ، به جز این که پردازنده جدید LG Alpha 9 Gen 4 Ai 4K را دارد ، رابط جدید WebOS 6 6.0 و کنترل از راه دور از راه دور جادویی.

این محصول با: LG 65C2 جایگزین شده است

برگه / ویژگی های فنی

مورب 65 اینچ
تعریف (پیکسل) 3840 x 2160 پیکسل
سازگاری HD (1080i/720p) 2160p/1080p/720p
صدور گواهینامه آماده HD آره
زاویه دید (H+V) 178/178
قدرت صدا 2.2 (40 W)
ارتباط 4 X HDMI 2.1 ، 3 x USB ، اترنت ، 1 x spdif ، کلاه ایمنی 1 x ، Wi-fi ، بلوتوث
ابعاد (LXHXP) 144.9 x 86.2 x 25.1 سانتی متر
وزن 32.6 کیلوگرم
نوع OLED
نوع نور پس زمینه OLED
سازگاری سه بعدی هیچ
سازگاری HDR HDR10 ، Dolby Vision ، HLG
تخته سنگ 10 بیت
بسامد دال 100 هرتز
ترمیم 6/10
استاندارد HDMI HDMI 1.4 ، HDMI 2.0b ، HDMI 2.1
تعداد ورودی های HDMI 4
از جمله HDMI 2.1 4

ویژگی های بیشتر را ببینید

خلاصه آزمون

تاریخچه یادداشت

مانند هر سال ، ال جی دامنه تلویزیون OLED خود را تجدید می کند. بنابراین LG C1 جای LG CX را با چند تغییر مانند پردازنده جدید ، یک رابط بی سابقه یا یک کنترل از راه دور کاملاً اصلاح شده می گیرد.

یادداشت نوشتن

یادداشت نوشتن: 5 از 5

توجه کاربر (1)

توجه: 2 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

بررسی کاربر (1)

توجه: 2 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 5 از 5

توجه: 2 از 5

توجه: 3 از 5

همه بررسی های کاربر (1)

30 روز استفاده
30 روز استفاده

توجه: 2 از 5

ناامید

در 22 دسامبر 2021 من LG 55C6V خود را توسط این LG 65C1 تغییر دادم و بسیار ناامید شده ام.داشتن رنگ های واقع بینانه با وجود تنظیمات بسیار دشوار است.بدترین حالت کمبود سیالیت و جنجال ها در صحنه های خاص ، به ویژه در TNT است. گزینه های تنظیم این مشکل را بهبود نمی بخشد.با توجه به 4K از طریق Apple TV 4K تقریباً صحیح است.برای یک تلویزیون بسیار عالی و دارای رتبه بندی خوب در همه سایت ها ، من در نهایت از خرید خود پشیمان می شوم. LG 55C6V قدیمی من در همه سطوح عالی بود.من نمی دانم چگونه آزمایش ها انجام می شود. اگر تست با یک Blu-ray 4k باشد ، اگر برای بقیه صحیح نباشد ، بسیار متوسط ​​است به خصوص در TNT. بررسی کامل را بخوانید