LG OLED42C2 – OLED TV SU ، LG OLED42C2 – تلویزیون – 3 سال ضمانت LDLC | موزه

LG OLED42C2

جزئیات تنظیم لحن

OLED42C2

حمل و نقل ظرف 24 ساعت

حذف رایگان در فروشگاه

3x یا 4x بدون هزینه توسط CB

راضی یا بازپرداخت

هزینه حمل و نقل از 50 یورو خریداری شده است ! شرایط را ببینید.

غیر قابل دسترسی

جایگزینی او را کشف کنید: LG OLED42C3
یک سوال ? یک کلیک ما به شما یادآوری می کنیم !

 • 4 ورودی HDMI 2.1 (4K/120fps)
 • HDR10 ، HLG ، Dolby Vision IQ
 • دستیار Google ، Alexa و ThinQ
 • WebOS Smart TV (اترنت/وای فای)
 • اتصال بلوتوث همزمان دو برابر

مطبوعات

LG OLED42C2

TV LG OLED42C2 یک OLED EVO 4K UHD 42 “(107 سانتی متر) اندازه دال (107 سانتی متر) افتتاح می کند. از جمله ویژگی های جدید اتخاذ شده توسط این LG OLED42C2 ، در مقایسه با صفحات OLED معمولی نسل قبلی ، میزان روشنایی 20 ٪ افزایش یافته است. چه چیزی بیشتر نمایش محتوای HDR را بهینه می کند ، که توسط فناوری منحصر به فرد Dolby Vision IQ Precail که با همکاری Dolby توسعه یافته است ، تقویت می شود. پردازنده ویدیوی 4K پردازنده LG α9 Gen5ai (نسل پنجم) هنوز در این تلویزیون OLED Vintage Vintage TV 2022 وجود دارد ، تا نه تنها کیفیت تصویر بلکه صدا نیز بهینه شود. همچنین جدید ، رابط کاربری Smart TV WebOS 22 حتی کاربر دوستانه تر است و به بسیاری از سرویس های پخش مانند Netflix ، Disney+، Amazon Prime Video ، Apple TV+یا حتی Canal+، دسترسی می دهد تا فیلمبرداران را برآورده سازد. بازیکنان فراموش نمی شوند زیرا این تلویزیون HDMI 2 سازگار است.1 (4K 120 هرتز) ، VRR (G-Sync و Freesync) و AllM. همچنین می تواند به Cloud Gaming Geforce Now و Stadia دسترسی پیدا کند و از Dolby Vision Gaming 4K با سرعت 120 هرتز پشتیبانی می کند. سرانجام ، علاوه بر اینکه Apple AirPlay 2 سازگار و پیوستن به دستیار مجازی LG Thinq AI ، این تلویزیون OLED LG 2022 Alexa و Google Assistant را تصویب می کند و بنابراین می تواند از طریق میکروفون مستقیم یکپارچه خود به صورت صوتی کنترل شود.

LG OLED42C2: جامعه

خطوط تلویزیون LG OLED42C2 اجازه می دهد تا بدون در نظر گرفتن دکوراسیون ، به راحتی در همه فضای داخلی ادغام شود.

LG OLED42C2: تصویر

دال OLED EVO

تلویزیون LG OLED42C2 یک مدل 4K با تعریف فوق العاده بالا از قطر 107 سانتی متر است که دارای یک دال فناوری OLED است. این از یک سیستم نور پس زمینه مانند تلویزیون های LED و QLED استفاده نمی کند زیرا پیکسل های آن خودآزنده هستند: بنابراین هر یک نور خود را تولید می کنند. از آنجا که هر پیکسل می تواند به صورت جداگانه روشن یا خاموش شود ، تلویزیون LG OLED42C2 قادر به تولید تصاویر با سیاهان واقعی و تضادهای قابل توجه است. این تلویزیون LG OLED C2 دارای نسل جدیدی از پانل OLED EVO است و فناوری تقویت کننده روشنایی را اداره می کند. با تشکر از مدیریت فوق العاده دقیق روشنایی پیکسل ها ، که توسط پردازنده α9 Gen 5 AI 4K تضمین شده است ، این تلویزیون LG OLED42C2 تا 20 ٪ نور بیشتری نسبت به تلویزیون های نسل قبلی ارائه می دهد. این افزایش روشنایی به آن اجازه می دهد تا تصاویر HDR حتی پر جنب و جوش تر را به نمایش بگذارد.

LG OLED42C2: تقویت کننده روشنایی

تلویزیون LG OLED42C2 یک دال OLED EVO را تصویب می کند و فناوری تقویت کننده روشنایی را برای ارائه سیاهان کامل و اوج روشنایی بالا اداره می کند. تصاویر روشن ، غنی و بسیار متضاد هستند.

α9 Gen5a پردازنده 4K

این پردازنده 4K پردازنده LG α9 Gen5ai است که پردازش ویدیو تلویزیون TV LG OLED42C2 را ارائه می دهد. او که با هوش مصنوعی دوپ شده است ، UHD 4K Upscaling (Ai Upscaling) تولید می کند ، تصویر را با توجه به محتوا (تصویر AI) بهبود می بخشد و نور محیط (روشنایی AI) ، نقشه برداری از رنگ ها را در زمان واقعی تضمین می کند (HDR Dynamic Tone Mapping Pro) ، روشنایی پیکسل ها (تقویت کننده روشنایی) را دقیقاً مدیریت می کند و حالت تصویر را مطابق با محتوا (انتخاب ژانر خودکار و تشخیص صحنه) تطبیق می دهد. با تشکر از کار پردازنده فیلم α9 Gen5a پردازنده 4K ، تصویر غنی تر ، دقیق تر و واقع بینانه تر است.

جزئیات دقیق Dolby Vision IQ

پانل تلویزیونی LG OLED42C2 از فضای رنگی گسترده (میلیارد رنگ غنی) بهره می برد که به آن اجازه می دهد بیش از یک میلیارد تفاوت های ظریف را به نمایش بگذارد. عمق سیاه پوستان و درخشندگی بالا همچنین مدیریت محتوای ویدیوی HDR را تضمین می کند ، با تصاویر در محدوده پویا بسیار گسترده. تلویزیون OLED LG OLED42C2 با استانداردهای HDR10 ، HLG ، HGIG و Dolby Vision IQ سازگار است. میوه کار مشترک مهندسان LG و Dolby ، با استفاده از بهترین استفاده از دال OLED جدید ، ارائه بصری را بر روی محتوای Dolby Vision بهینه می کند. دوباره در اینجا ، این پردازنده پردازنده α9 Gen5ai 4K است که مانور است. در زمان واقعی ، روشنایی ، رنگ ، کنتراست و سطح جزئیات در صحنه ها را با ساحل پویا گسترده تنظیم می کند. کیفیت تصویر با توجه به نوع محتوای مشاهده شده و شرایط روشنایی اتاق بهینه می شود تا از ویژگی های صفحه جدید LG OLED EVO استفاده کنید.

جزئیات دقیق Dolby Vision IQ

فناوری دقیق Dolby Vision IQ Precision Technology به شما امکان می دهد از قابلیت های نور جدید در دال LG OLED EVO کاملاً سوء استفاده کنید. تصاویر HDR فقط زیباتر هستند ، هر شرایط روشنایی محیط.

تلویزیون LG OLED42C2 همچنین تصاویر استاندارد را برای افزایش دامنه پویا تضمین می کند. هر چه برنامه تلویزیونی یا فیلم تماشا کرده باشد ، صحنه های تاریک قابل خواندن باقی می مانند ، صحنه های نور درخشان و ظریف هستند ، تصاویر به طرز شگفت آور واقع گرایی هستند.

حالت فیلمساز

مانند این پیشینیان ، تلویزیون LG OLED42C2 با حالت فیلمساز سازگار است. این تضمین می کند تماشاگران مشاهده فیلم ها مطابق با دیدگاه کارگردان و تیم فنی وی. این حالت به طور خودکار بهترین تنظیمات تصویر را برای هر فیلم با برچسب حالت فیلمساز انتخاب می کند. نیازی به جستجو در تنظیمات تلویزیون برای دریافت یک تنظیم کامل تصویر نیست. تصاویر دیده شده توسط بینندگان در این حالت به این ترتیب به تصاویر کالیبره شده توسط فیلمسازان در استودیوهای مستر وفادار هستند.

LG OLED42C2: حالت فیلمساز سازگار است

تلویزیون LG OLED42C2 سازگار با فیلم ساز سازگار است: فیلم دارای مجوز با این برچسب در شرایط بهینه پخش می شود تا یک تجربه سینمایی را وفادار به دید کارگردان ارائه دهد.

ایده آل برای بازی های ویدیویی

تلویزیون LG OLED42C2 به ویژه برای بازی های ویدیویی ، در کنسول های سری PlayStation 5 یا Xbox X مانند رایانه شخصی مناسب است. در واقع قادر به نمایش تصاویر 4K تا 120 هرتز با نرخ تازه سازی متغیر (VRR) است. این تلویزیون OLED LG 2022 به ویژه با فناوری های VRR G-Sync (Nvidia) و Freesync (AMD) سازگار است. تکمیل شده ، بنابراین ، وقتی تلویزیون کاملاً با پردازنده گرافیکی کنسول یا کارت گرافیک PC هماهنگ می شود ، اشک های تصویر را کامل می کند. علاوه بر این ، تمام درگاه های HDMI LG OLED42C2 در HDMI 2 استاندارد هستند.1. از این رو سیالیت تصویر تا 4K 120 فریم در ثانیه کامل است ، بدون ترد یا پاره شدن.

پیروان بازی Cloud خوشحال می شوند که یاد بگیرند که می توانند به GeForce اکنون و اشتراک Stadia به طور مستقیم از رابط این LG OLED42C2 TV دسترسی پیدا کنند. آنها قادر خواهند بود عناوین مورد علاقه خود را بدون هیچ گونه لوازم جانبی بیشتر از یک کنترلر بازی و/یا ماوس و صفحه کلید پخش کنند. سرانجام ، ال جی همچنین در این تلویزیون مدیریت Dolby Vision Gaming 4K را با سرعت 120 هرتز ارائه می دهد.

LG OLED42C2: Nvidia G-Sync سازگار است

تلویزیون LG OLED42C2 با فناوری های VRR Nvidia G-Sync و AMD Freesync سازگار است. این برای کنسول های نسل جدید ، از جمله سری Xbox X مناسب است.

البته ، این تلویزیون LG OLED42C2 ALLM را ارائه می دهد (حالت LATEN LATENCY – حالت تأخیر اتوماتیک پایین) که تلویزیون را به محض تشخیص یک جریان سازگار ، مستقیماً در حالت بازی تبدیل می کند. سرانجام ، منوی Optimizer Game به شما امکان می دهد خیلی سریع به تمام پارامترهای تلویزیون ضروری برای بازی دسترسی پیدا کنید: تصویر با توجه به نوع بازی ، صدا ، خروجی صوتی.

LG OLED42C2: بازی ابری

تلویزیون LG OLED42C2 می تواند به طور مستقیم به Cloud Gaming GeForce Now و Stadia Services دسترسی پیدا کند. شما دیگر نیازی به کنسول یا رایانه شخصی ندارید تا بازی های مورد علاقه خود را انجام دهید !

LG OLED42C2: صدا

Dolby Atmos ، Sound Virtual 7.1.2

بخش صوتی تلویزیون LG OLED42C2 دارای تقویت 20 W از قدرت است و دارای یک سیستم کالیبراسیون اتوماتیک است. بنابراین صدای بلندگوها با توجه به خصوصیات آکوستیک اتاق و قرار دادن تلویزیون بهینه می شود ، خواه با پشتیبانی تلویزیون روی دیوار ثابت شود یا در کابینت تلویزیون قرار داده شود. او همچنین قادر به شبیه سازی صدای اطراف مجازی حداکثر 7 است.1.2 کانال برای بسته بندی تماشاگران در یک حباب صدای همهجانبه. چه چیزی بیشتر در جو فیلم ها و بازی های ویدیویی با یک آهنگ صوتی رمزگذاری شده در Dolby Atmos غواصی می کند.

LG OLED42C2: Sound Surround

تلویزیون LG OLED42C2 قادر به شبیه سازی صدای فراگیر مجازی در 7 است.1.2 کانال برای ایجاد حباب صدای همهجانبه در اطراف تماشاگران.

صوتی بلوتوث و اطراف

مانند اکثریت قریب به اتفاق تلویزیون های 4K بازار در بازار ، LG OLED42C2 می تواند با یک کلاه بلوتوث یا یک جفت بلندگو بلوتوث همراه باشد که صدای برنامه را تماشا می کند. این تلویزیون OLED LG 2022 ، با این حال ، استفاده جدیدی از این اتصال بلوتوث را ارائه می دهد. ما واقعاً می توانیم دو بلندگو بلوتوث را به طور بی سیم او مرتبط کنیم تا او جلوه های فراگیر بازی های ویدیویی ، فیلم ها و سریال های تلویزیونی را پخش کند. چه چیزی به راحتی از صدای واقعی فضایی ، بی سیم لذت می برد.

LG OLED42C2: تلویزیون متصل

WebOS 22

تلویزیون LG OLED42C2 نسخه جدید رابط LGOS SMART TV را شامل می شود. علاوه بر پخش کانال های TNT و فیلم های دستگاه هایی که به آن وصل شده اند ، بنابراین بسیاری از عملکردهای چندرسانه ای را ارائه می دهد. پس از اتصال به اینترنت ، این تلویزیون OLED LG به اکثر خدمات پخش موجود مانند Netflix ، Disney+، Amazon Prime Video ، Apple TV+، Canal+… دسترسی پیدا می کند

LG OLED42C2: جریان

دسترسی به تلویزیون LG OLED42C2 به خدمات اصلی جریان: Netflix ، Disney+، Amazon Prime Video ، AppleTV+.

منوی خانه آن را می توان برای نمایش کانال ها و برنامه های مورد علاقه شخصی سازی کرد ، که می توان از فروشگاه محتوای LG (کاتالوگ برنامه آنلاین) بارگیری کرد. این تلویزیون همچنین دارای یک مرورگر اینترنت ، پخش کننده صوتی (پخش کننده موسیقی) و نمایشگر عکس (حالت گالری) برای تبدیل آن به یک جدول یا چارچوب عکس واقعی است. سرانجام ، تلویزیون LG OLED42C2 با Miracast و AirPlay 2 سازگار است تا به صورت بی سیم روی صفحه نمایش خود تصویر یک تلفن هوشمند یا یک تبلت سازگار کپی کند.

LG OLED42C2: تلویزیون هوشمند با رابط WebOS

تلویزیون LG OLED42C2 رابط WebOS را تصویب می کند که پس از اتصال تلویزیون به شبکه محلی و اینترنت ، به بسیاری از خدمات دسترسی می دهد.

کنترل صدا

تلویزیون LG OLED42C2 دارای میکروفون در نظر گرفته شده برای تشخیص صدا و کنترل صدا است. این می تواند یکی از سه دستیار یکپارچه را طی کند: LG ThinQ ، Google Assistant یا Alexa. کنترل این تلویزیون OLED LG البته از راه دور از راه دور LG Magic Remote که به عنوان یک کنترل از راه دور جهانی نیز انجام می شود ، انجام می شود. این سازگار با بسیاری از دستگاه های صوتی و صوتی در بسیاری از مارک ها است.

Alert Sport ، بازیکن چندرسانه ای

با تشکر از عملکرد هشدار ورزشی تلویزیون LG OLED42C2 ، می توانید هنگام تماشای برنامه دیگری ، تیم های مورد علاقه خود را دنبال کنید. برای انجام این کار ، تلویزیون با احتیاط نمایش می دهد ، در چاپ بیش از حد روی تصویر که پخش می شود ، امتیازات مسابقه. تلویزیون LG OLED42C2 همچنین توابع چندرسانه ای را اتخاذ می کند و بنابراین می تواند پرونده های صوتی و تصویری را که در شبکه محلی به اشتراک گذاشته شده است مرور و بخوانید. ناوبری با امکان اتصال صفحه کلید و ماوس به درگاه های USB آن تسهیل می شود. این موارد همچنین می تواند یک کلید USB یا یک دیسک سخت خارجی برای خواندن (صوتی-ویدئو) ، بلکه برای ضبط برنامه های تلویزیونی و حتی کنترل مستقیم (عملکرد Timeshift از استراحت مستقیم برای از سرگیری انتشار با چند دقیقه تاخیر) قرار دهد.

LG OLED42C2: اتصالات

HDMI 2.1 ، USB ، کانال آماده/Fransat

جدا از خروجی هدفون مینی جک و خروجی خط ، اتصال تلویزیون LG OLED42C2 فقط روی پیوندهای دیجیتال متمرکز شده است. بدین ترتیب چهار درگاه HDMI 2 دارد.1 (HDCP2.2) از جمله ARC/EARC سازگار با سه درگاه USB و یک خروجی صوتی دیجیتال نوری. پذیرش تلویزیون ارائه شده توسط آهنگ های TNT ، کابل و ماهواره ای از دو آنتن (کابل TNT/SAT) و یک پورت CI+ 1 بهره می برد.4 Fransat و کانال معتبر آماده است. اتصال به جعبه خانه می تواند از طریق کابل اترنت یا اتصال WiFi و Bluetooth نسخه 5 انجام شود.0 سازگار با.

LG OLED42C2: به طور خلاصه

تلویزیون LG OLED42C2 دارای یک دال OLED جدید و بسیار روشن EVO است و پردازنده قدرتمند LG α9 Gen5ai 4K 4K را دارد. جزئیات دقیق دقیق Dolby Vision IQ ، بنابراین بهترین کیفیت تصویر ممکن را برای تمام محتوای 4K HDR ارائه می دهد که از یک کنتراست و روشنایی تقویت شده بهره می برد. محتویات با کیفیت استاندارد در وضوح 4K و HDR استفاده می شود تا بزرگ شود. بخش صوتی مؤثر آن با Dolby Atmos سازگار است و به شما امکان می دهد از بلندگوهای بلوتوث به عنوان بلندگوهای فراگیر بی سیم استفاده کنید. سرانجام ، توابع تلویزیون هوشمند آن برای صدا قابل دسترسی است و رابط قابل تنظیم WebOS آن بسیار آسان است.

تلویزیون LG OLED42C2 همچنین از ادغام پیشرفته هوش مصنوعی بهره می برد ، هم برای پردازش تصویر و هم برای مدیریت خانه و هم برای کمک به آواز (Google Assistant و Alexa) استفاده می شود. سرانجام ، عملکردهای آن به بازی های ویدیویی (AllM ، VR ، Cloud Gaming ، Dolby Vision Gaming) و سازگاری 4K 120 هرتز آن ، بازیکنان را بر روی کنسول مانند PC لذت می برد.

یک بار دیگر ، ال جی با LG OLED42C2 TV یک مدل با کارایی بالا ، ایده آل برای فیلمبرداران همانطور که برای گیمرهایی که از کیفیت تصویر بسیار خوبی برخوردار هستند ، ارائه می دهد.

تصویر
دسته: OLED EVO 4K UHD
اندازه صفحه نمایش در اینچ (سانتی متر): 42 ” (107 سانتی متر)
تعریف: 3840*2160 (4K UHD)
مدیریت سیگنال ویدیویی: حداکثر 120 تصویر / خشک
زمان پاسخگویی دال: کمتر از 1 میلی ثانیه
فناوری صفحه: OLED EVO
مدیریت نور: پیکسل های خودیزان
پردازنده ویدیو: پردازنده α9 Gen5 AI 4K
افزایشی
پردازش تصویر: AI Picture Pro
سنسور نور روشنایی
انتخاب ژانر خودکار/تشخیص صحنه (SDR/HDR/DOLBY HDR)
عمق سیاه: سیاه مطلق
میلیارد رنگ غنی
حالت فیلمساز
HDR: سینما HDR
سازگاری HDR – HDR10
سازگاری HDR – HDR10 PRO
سازگاری HDR – HDR HLG
HDR – سازگاری ضریب هوشی HDR Dolby Vision
HDR – HDR Dynamic Tone Mapping Pro
HDR – Motion Pro: OLED حرکت

خصوصیات بازی های ویدیویی
HGIG
g-sync / freesync
VRR (نرخ تازه سازی متغیر)
ALLM (حالت تأخیر کم خودکار)
4K HFR (120 IPS): HDMI و USB & RF
بهینه ساز بازی

طرح
طراحی: خاکستری روشن
قاب: صفحه سینما 4 طرف
نوع پا: پای مرکزی
ایستاده گالری سازگار: نه
سازگار با 4: بله

تلویزیون هوشمند
پلت فرم تلویزیون هوشمند: WebOS 22
پردازنده تلویزیون هوشمند: Quad
هوش مصنوعی
– LG ThinQ
– دستیار یکپارچه گوگل
– یکپارچه آمازون الکسا
– سازگاری HomeKit
– داشبورد خانگی
– سازگاری Apple AirPlay2
– سازگاری معجزه
امکانات
– مرورگر اینترنت
– 360 VR
– دسترسی سریع (میانبر کنترل از راه دور)
– پخش کننده موسیقی
– حالت گالری
– از راه دور جادویی از طریق تلفن هوشمند
– کانال های LG
– هشدار ورزش
– کاتالوگ “برنامه های کاربردی” LG
– پروفایل من (نمایه من)
– همیشه آماده (همیشه آماده)
– چند منظره (PIP)
– شناخت زبان طبیعی
– کنترل صدای اصلی
– عملکرد کنترل از راه دور جهانی

توابع چند رسانه ای
مرورگر فایل شبکه
سازگاری Simplink (HDMI CEC)
سازگاری صفحه کلید/ماوس/کنترلر USB
ضبط از طریق HDD خارجی
TimesHift (کنترل مستقیم)
حالت هتل ساده

پذیرایی
تیونر: DVB-T2/T ، C ، S2/S
HBBTV
Canal Ready & Fransat (CI+)

قالبهای شناخته شده
AUDIO: AC4 ، AC3 (Dolby Digital) ، EAC3 ، HE-AAC ، AAC ، MP2 ، MP3 ، PCM ، WMA ، APT-X (نگاه کنید به مانوئل)
فیلم ها: نمایه پیشرفته VC-1 (به جز WMVA) ؛ پروفایل های VC-1 ساده و دست ؛ xvid (استثنا 3 Warp-Point GMC) ، H.264/AVC ، Motion JPEG ، HEVC ، VP8 ، VP9 ، AV1 ، MPEG-1-4-4
سازگاری HEVC: 4K@120p ، 10bit
سازگاری VP9 (4K@60p ، 10bit)
سازگاری AV1 (4K@60p ، 10bit)

راحتی
قفل والدین
راهنمای برنامه های الکترونیکی (EPG)
teletext (2000 / صفحات)
عنوان

اتصال
تعداد درگاه های HDMI: 4 (1 عقب + 3 طرف)
سازگاری HDMI: 2.1 (48 گیگابایت در ثانیه)
قوس (کانال بازگشت صوتی) در پورت HDMI n ° 2
استاندارد قوس: EARC
درگاه USB (عقب/سمت): 3 (2 عقب + 1 طرف)
بندر CI+: CI+ 1.4
سوکت آنتن: 2 (سمت ، RF/SAT)
خروجی صوتی دیجیتال نوری
کلاه ایمنی / جک 3.5 میلی متر
خط
بلوتوث (V5.0)
بندر اترنت RJ45 (LAN)
وای فای (802.11AC)

خصوصیات صوتی
قدرت صوتی 20W (2 10 10W)
سیستم بلندگو: 2.0 ch
تبدیل صوتی مجازی 7.1.2
بلندگو بلوتوث و کلاه ایمنی سازگار: اتصال بلوتوث همزمان همزمان
LG Sound Sync Wireless
پخش صوتی بلوتوث
بلوتوث اطراف
تنظیم صوتی اتوماتیک (خود کالیبراسیون)
کلاه ایمنی تلویزیون/بلوتوث همزمان آن
Dolby Atmos Decoder
AI Sound (AI Sound Pro)
تنظیم خودکار صدا
تقویت آرا (صدای شفاف): Clear Voice Pro

تجهیزات جانبی
کنترل از راه دور MR22
NFC (Magic Tap)
سازگار VESA: 300/200

اکو
مصرف در حالت آماده به کار: 0.5 W
مصرف /1000H SDR en Marche: 52 kWh /1000h
مصرف /1000H HDR en Marche: 94 kWH /1000H
منبع تغذیه AC 100 ~ 240V 50-60 هرتز
کلاس انرژی حالت SDR (از A تا G): G
کلاس انرژی حالت HDR (از A تا G): G
مقدار جیوه: 0 میلی گرم
حضور سرب

اطلاعات بیشتر
وزن تلویزیون بدون پا: 9 کیلوگرم
وزن تلویزیون با پا: 9.3 کیلوگرم
وزن تلویزیون در مقوا: 11.9 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون بدون پا (LXLXH): 932 / 41.1 / 540 میلی متر
ابعاد تلویزیون با پا (LXLXH): 932/170/577 میلی متر
ابعاد مقوایی (LXLXH): 1060/152/660 میلی متر

در دسترس بودن قطعات یدکی
8 سال از تاریخ اول بازاریابی.

LG OLED42C2

OLED EVO 4K UHD 42 “تلویزیون (107 سانتی متر) – 120 هرتز – Dolby Vision IQ – Wi -Fi/Bluetooth/AirPlay 2 – G -Sync/Freesync Premium – 4x HDMI 2.1 – دستیار گوگل/الکسا – پسر 2.0 20W Dolby Atmos

پیشنهادات محصولات معادل:

LG 55QNED816RE

LG 75UR7800

LG 65QNED816RE

LG OLED55C2

Panasonic TX-42LZ1500E

Panasonic TX-42LZ1500E

سامسونگ قاب TQ50LS03B را Qled کرد

سامسونگ قاب TQ50LS03B را Qled کرد

hisense 75e7kq pro

سونی KD-65x75WL

سامسونگ قاب QE50LS03B را Qled کرد

سامسونگ قاب QE50LS03B را Qled کرد

TCL 55C843

سونی KD-55x89K

شرح

برگه فنی

نظر مشتریان

سوال / پاسخ

ال جی

تلویزیون OLEDC2 با دال OLED EVO

با یک نمایش چشمگیر با خود لذت ببرید تلویزیون LG OLED42C2, چه برای بازی و چه برای فیلم با دال OLED EVO. کیفیت تصویر برتر 4K HDR Dolby Vision IQ ، Dolby Atmos سازگار با سیستم صوتی استریو ، ویژگی های بهینه بازی و سیستم متصل WebOS 22 ، همه مواد تشکیل دهنده برای سرگرمی های فراموش نشدنی وجود دارد.

OLED EVO: روشن تر ، همهجانبه تر

آنجا دال OLED EVO مجهز به فناوری تقویت کننده روشنایی تصویر 20 ٪ روشن تر از یک دال OLED کلاسیک. بنابراین ، مدل های سری OLEDC2 سیاهپوستان عمیق ، رنگهای غنی و طبیعی و همچنین یک کیفیت 4K Ultra HD بهینه برای تقویت محتوای مختلف شما. این مدل ، توسط Alpha 9 Gen 5 پردازنده, یک تصویر استثنایی را ارائه می دهد که توسط AI Picture Pro Technology کمک می کند.

برای یک لحظه فیلمبرداری واقعی, حالت فیلمساز با از بین بردن بویژه هموار سازی حرکات ، دیدگاه کارگردان را به طور ایده آل رونویسی کرد. بالاخره ، عملکرد PRO OLED به شما اطمینان می دهد بدون تأثیر مبهم برای لحظات عالی هر بار !

تجربه سینما

با تشکر از Dynamic Tone Mapping Pro ، HDR با مدیریت 5000 منطقه در هر تصویر درخشان تر است. یک نتیجه باورنکردنی و همهجانبه. قالبها Dolby Vision IQ و HDR10 Pro در این تلویزیون ال جی سازگار هستند. بهترین فیلم های شما با پارامترهایی ارائه می شود که به طور خودکار مطابق با محتوای نمایش داده شده و روشنایی محیط تنظیم می شوند. نتیجه: بهترین تنظیمات هر بار !

از طرف صدا ، غوطه وری با یک سازگاری Dolby Atmos و یکی سیستم صوتی استریو 20 وات. به لطف عملکرد Clear Voice Proice ، از همه دیالوگ ها استفاده کنید ، کشف کنید Sound Virtual Surround 7.1.2 با AI Sound Pro و تنظیم خودکار صدا.

بهشت برای گیمرها

قله ها را فتح کنید و قطعات فراموش نشدنی را تجربه کنید. تلویزیون LG OLEDC2 با دال 100 هرتز دارای زمان پاسخ 1 ms است ، 4 اتصالات HDMI 2.1 با احتیاط 4K/120fps, کارکرد VRR (نرخ تازه سازی متغیر), ALLM (حالت تأخیر اتوماتیک پایین) و یک درگاه EARC (کانال بازگشت صوتی بهبود یافته).

گواهی شده Nvidia G-Sync و AMD Freesync Premium, تلویزیون OLEDC2 قطعات سیال را با کاهش Jerks برای تجربه بهینه بازی فراهم می کند. علاوه بر این ، این مدل دارای حالت بازی همهجانبه HDR (HGIG) وت حالت بازی بهینه ساز. حالت دوم تنظیمات بازی را در یک منوی اختصاصی گرد هم می آورد تا به راحتی تنظیمات برگزیده خود را تنظیم کند.

Webos TV Smart 22

مجهز به سیستم WebOS 22 ، تلویزیون هوشمند OLEDC2 به یک کاتالوگ برنامه بزرگ از جمله Netflix ، Disney+ یا Apple TV دسترسی می دهد+. این مدل همچنین دارای ThinQ AI است ، به شما امکان می دهد اشیاء متصل خود را با آن متمرکز کنید داشبورد خانگی و از پتانسیل استفاده کنید دستیاران صوتی یکپارچه (آمازون الکسا و دستیار گوگل). همچنین از سازگاری Miracast ، AirPlay 2 و Apple Homekit بهره مند شوید.

ویژگی های اصلی :

 • وضوح : 4K Ultra HD 3840 x 2160 پیکسل
 • صفحه نمایش : 42 “(107 سانتی متر) دال OLED EVO / 120 هرتز
 • فن آوری : α9 GEN 5 پردازنده AI ، سینما HDR (Dolby Vision IQ ، HLG ، HDR10 Pro) ، حالت کارگردان ، AI Picture Pro/Brightness/Upscaling,
 • بازی : HDMI 2.1 ، HGIG ، 4K/120FPS ، سازگاری پریمیوم G-Sync/Freesync ، 1 MS ، VRR ، ALLM ، بهینه ساز بازی ، بازی ابری
 • شبکه : Wi-Fi AC ، بلوتوث 5.0 ، AirPlay 2 ، Smart TV Webos 22 ، 360 VR ، Miracast ، اترنت
 • هوش : LG Thinq AI ، دستیار Google ، Amazon Alexa ، داشبورد خانگی ، Libres Control Vocal
 • قدرت صدا : سیستم 2.0 20 وات (2x 10W) ​​/ Dolby Atmos / AI Sound Pro 7.1.2 / Clear Voice Pro / تنظیم خودکار صدا
 • طبقه انرژی : g
 • ابعاد : 932 x 577 x 170 میلی متر
 • وزن : 9.3 کیلوگرم
 • طرح : صفحه خاکستری روشن / صفحه جانبی / صفحه سینما

اطلاعات تدارکات: این محصول در مکان های زیر موجود است: فرانسه (متروپولیتن) ، ایتالیا ، اسپانیا ، بلژیک ، موناکو.

معیارهای خود را انتخاب کنید

LG OLED42C2

هوش در پشت زیبایی. به دنبال پیشرفت یادگیری عمیق ، پردازنده AI α9 Gen 5 LG اشیاء پیشرو و پس زمینه را برای اضافه کردن عمق طبیعی بهبود می بخشد ، و رنگ ها را به طرز چشمگیری پر جنب و جوش اما دقیق می کند.

سایه های عمیق ، چراغ های سبک

بدون نور پس زمینه برای کاهش تأثیر آنها ، پیکسل های مست عمیق ترین رنگ های سیاه را برای یک کنتراست خالص در هر نور دریافت می کنند. عناصر بصری بیشتر تعریف شده اند ، که باعث می شود جزئیات ظریف را که معمولاً نمی بینید ، ارائه دهید.

جزئیات تنظیم لحن

با نام تجاری جدید Dynamic Tone Mapping Pro برای بهبود تصویر بیشتر می رود. پیش از این ، فقط مدیران به روز شده بودند. از این پس ، این تکنیک روی 5000 بلوک روی صفحه برای یک HDR تابشی تا کوچکترین جزئیات متمرکز شده است.

به نظر می رسد شما در صحنه هستید

پردازنده AI α9 Gen 5 در مجازی 7 صدا 2- کانال را مخلوط می کند.1.2 کانال. عمل و هرج و مرج را در اطراف خود احساس کنید ، گویی شخصیت اصلی فیلم هستید.

یک طراحی مینیمالیستی

با چنین قاب های باریک ، خود را کاملاً در تصویر غوطه ور کنید بدون اینکه عنصری را منحرف کند نمای شما. طراحی فوق العاده نازک با گالری و پشتیبانی زیبا از پا کاملاً در خانه شما ادغام می شود.

تلویزیون فقط برای شما

برای یک عصر سینما به الهام نیاز دارید ? ThinQ با توجه به سلیقه شما توصیه هایی را ارائه می دهد. پروفایل ها را برای همه در خانه پیکربندی کنید تا به سرعت در برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود برگردند و اخبار و به روزرسانی های ورزشی شخصی را بدست آورند.

همه موارد دلخواه شما در همان مکان

آماده عصر سینما. همه چیز برای یک عصر سینما آماده است. تقریباً همه چیز را پیدا کنید تا به برنامه های جریان موجود نگاه کنید. با Netflix5 ، Disney+6 ، Amazon Prime7 ، Apple TV+8 و HBO Max9 ، علاوه بر کانال های LG10 ، همیشه دیدن چیزی جالب است.

اندازه خود را پیدا کنید

اگر به یک نمایشگر “بازی” یا سینمای خانگی خود به نمایشگر نیاز دارید ، با اندازه های 42 تا 83 اینچ ، در اینجا راه حل مناسب است.

اکنون شما شخصیت اصلی هستید

Dolby Vision IQ و Dolby Atmos برای یک غوطه وری احساسی ترکیب می شوند. با استفاده از پردازنده LG AI α9 Gen 5 ، Dolby Vision IQ با جزئیات دقیق ، عمق فوق العاده ای را اضافه می کند و بافت های ظریف را برجسته می کند.

ماشین برنده قدرتمند

با اولین تلویزیون های موجود در بخش سازگار با Dolby Vision Gaming 4K در 100 هرتز برای بازی های روان و واقع بینانه تر ، حتی بهتر بازی کنید. با زمان پاسخ 1 ms ، Nvidia G-Sync ، AMD Freesync Premium سازگاری و مدیریت VRR ، حتی اقدامات فوق العاده سریع و روان است.

لیگ بازی جدید

با تشکر از افزودن سیال GeForce Now و Stadia ، یک ابر کامل از بازی ها در انتظار شما هستند. بازیهایی را که دوست دارید دوباره کشف کنید و موارد دلخواه جدید را مستقیماً از تلویزیون خود پیدا کنید.