LG OLED83C2 – TV OLED SUR ، تلویزیون LG OLED C2 – تلویزیون هوشمند | 2022 | 83 (211 سانتی متر) | ال جی فرانسه

تلویزیون LG OLED EVO C2 | 2022 | 83 (211 سانتی متر) | UHD | α9 Gen5 پردازنده AI

Contents

راحتی
قفل والدین
راهنمای برنامه های الکترونیکی (EPG)
teletext (2000 / صفحات)
عنوان

OLED83C2

حمل و نقل ظرف 24 ساعت

حذف رایگان در فروشگاه

3x یا 4x بدون هزینه توسط CB

راضی یا بازپرداخت

هزینه حمل و نقل از 50 یورو خریداری شده است ! شرایط را ببینید.

غیر قابل دسترسی

جایگزینی او را کشف کنید: LG OLED83C3
یک سوال ? یک کلیک ما به شما یادآوری می کنیم !

 • 4 ورودی HDMI 2.1 (4K/120fps)
 • HDR10 ، HLG ، Dolby Vision IQ
 • دستیار Google ، Alexa و ThinQ
 • WebOS Smart TV (اترنت/وای فای)
 • صوتی 40 وات (2.2 کانال)
 • اتصال بلوتوث همزمان دو برابر

مطبوعات

LG OLED83C2

تلویزیون LG OLED83C2 بسیار بزرگ یک دال جدید OLED EVO 4K UHD (210 سانتی متر) را به صورت مورب افتتاح می کند. از جمله ویژگی های جدید اتخاذ شده توسط این LG OLED83C2 ، در مقایسه با صفحات OLED معمولی نسل قبلی ، 20 ٪ افزایش روشنایی وجود دارد. چه چیزی بیشتر نمایش محتوای HDR را بهینه می کند ، که توسط فناوری منحصر به فرد Dolby Vision IQ Precail که با همکاری Dolby توسعه یافته است ، تقویت می شود. پردازنده ویدیوی 4K پردازنده LG α9 Gen5ai (نسل پنجم) هنوز در این تلویزیون OLED Vintage Vintage TV 2022 وجود دارد ، تا نه تنها کیفیت تصویر بلکه صدا نیز بهینه شود. همچنین جدید ، رابط کاربری Smart TV WebOS 22 حتی کاربر دوستانه تر است و به بسیاری از سرویس های پخش مانند Netflix ، Disney+، Amazon Prime Video ، Apple TV+یا حتی Canal+، دسترسی می دهد تا فیلمبرداران را برآورده سازد. بازیکنان فراموش نمی شوند زیرا این تلویزیون HDMI 2 سازگار است.1 (4K 120 هرتز) ، VRR (G-Sync و Freesync) و AllM. همچنین می تواند به Cloud Gaming Geforce Now و Stadia دسترسی پیدا کند و از Dolby Vision Gaming 4K با سرعت 120 هرتز پشتیبانی می کند. سرانجام ، علاوه بر اینکه Apple AirPlay 2 سازگار و پیوستن به دستیار مجازی LG Thinq AI ، این تلویزیون OLED LG 2022 Alexa و Google Assistant را تصویب می کند و بنابراین می تواند از طریق میکروفون مستقیم یکپارچه خود به صورت صوتی کنترل شود.

LG OLED83C2: جامعه

خطوط تلویزیون LG OLED83C2 اجازه می دهد تا بدون در نظر گرفتن دکوراسیون ، به راحتی در همه فضای داخلی ادغام شود.

LG OLED83C2: تصویر

دال OLED EVO

تلویزیون LG OLED83C2 بسیار بزرگ یک مدل 4K با تعریف فوق العاده با قطر 210 سانتی متر است که دارای یک دال فناوری OLED است. این از یک سیستم نور پس زمینه مانند تلویزیون های LED و QLED استفاده نمی کند زیرا پیکسل های آن خودآزنده هستند: بنابراین هر یک نور خود را تولید می کنند. همانطور که هر پیکسل را می توان به صورت جداگانه روشن یا خاموش کرد ، تلویزیون LG OLED83C2 قادر به تولید تصاویر با سیاهان واقعی و تضادهای قابل توجه است. این تلویزیون LG OLED C2 دارای نسل جدیدی از پانل OLED EVO است و فناوری تقویت کننده روشنایی را اداره می کند. با تشکر از مدیریت فوق العاده دقیق روشنایی پیکسل ها ، که توسط پردازنده α9 Gen 5 AI 4K تضمین شده است ، این تلویزیون LG OLED83C2 تا 20 ٪ نور بیشتری نسبت به تلویزیون های نسل قبلی ارائه می دهد. این افزایش روشنایی به آن اجازه می دهد تا تصاویر HDR حتی پر جنب و جوش تر را به نمایش بگذارد.

LG OLED83C2: تقویت کننده روشنایی

تلویزیون LG OLED83C2 یک دال OLED EVO را تصویب می کند و فناوری تقویت کننده روشنایی را برای ارائه سیاهان کامل و اوج روشنایی بالا اداره می کند. تصاویر روشن ، غنی و بسیار متضاد هستند.

α9 Gen5a پردازنده 4K

این پردازنده 4K پردازنده LG α9 Gen5ai است که پردازش ویدیو از تلویزیون LG OLED83C2 را ارائه می دهد. او که با هوش مصنوعی دوپ شده است ، UHD 4K Upscaling (Ai Upscaling) تولید می کند ، تصویر را با توجه به محتوا (تصویر AI) بهبود می بخشد و نور محیط (روشنایی AI) ، نقشه برداری از رنگ ها را در زمان واقعی تضمین می کند (HDR Dynamic Tone Mapping Pro) ، روشنایی پیکسل ها (تقویت کننده روشنایی) را دقیقاً مدیریت می کند و حالت تصویر را مطابق با محتوا (انتخاب ژانر خودکار و تشخیص صحنه) تطبیق می دهد. با تشکر از کار پردازنده فیلم α9 Gen5a پردازنده 4K ، تصویر غنی تر ، دقیق تر و واقع بینانه تر است.

جزئیات دقیق Dolby Vision IQ

دال تلویزیون LG OLED83C2 بسیار بزرگ از یک فضای رنگی گسترده (میلیارد رنگ غنی) بهره می برد که به آن اجازه می دهد بیش از یک میلیارد تفاوت های ظریف را به نمایش بگذارد. عمق سیاه پوستان و درخشندگی بالا همچنین مدیریت محتوای ویدیوی HDR را تضمین می کند ، با تصاویر در محدوده پویا بسیار گسترده. تلویزیون OLED LG OLED83C2 با استانداردهای HDR10 ، HLG ، HGIG و Dolby Vision IQ سازگار است. میوه کار مشترک مهندسان LG و Dolby ، با استفاده از بهترین استفاده از دال OLED جدید ، ارائه بصری را بر روی محتوای Dolby Vision بهینه می کند. دوباره در اینجا ، این پردازنده پردازنده α9 Gen5ai 4K است که مانور است. در زمان واقعی ، روشنایی ، رنگ ، کنتراست و سطح جزئیات در صحنه ها را با ساحل پویا گسترده تنظیم می کند. کیفیت تصویر با توجه به نوع محتوای مشاهده شده و شرایط روشنایی اتاق بهینه می شود تا از ویژگی های صفحه جدید LG OLED EVO استفاده کنید.

جزئیات دقیق Dolby Vision IQ

فناوری دقیق Dolby Vision IQ Precision Technology به شما امکان می دهد از قابلیت های نور جدید در دال LG OLED EVO کاملاً سوء استفاده کنید. تصاویر HDR فقط زیباتر هستند ، هر شرایط روشنایی محیط.

تلویزیون LG OLED83C2 بسیار بزرگ همچنین افزایش استاندارد تصاویر استاندارد را برای گسترش دامنه پویا فراهم می کند. هر چه برنامه تلویزیونی یا فیلم تماشا کرده باشد ، صحنه های تاریک قابل خواندن باقی می مانند ، صحنه های نور درخشان و ظریف هستند ، تصاویر به طرز شگفت آور واقع گرایی هستند.

حالت فیلمساز

مانند این پیشینیان ، تلویزیون LG OLED83C2 بسیار بزرگ با حالت فیلمساز سازگار است. این تضمین می کند تماشاگران مشاهده فیلم ها مطابق با دیدگاه کارگردان و تیم فنی وی. این حالت به طور خودکار بهترین تنظیمات تصویر را برای هر فیلم با برچسب حالت فیلمساز انتخاب می کند. نیازی به جستجو در تنظیمات تلویزیون برای دریافت یک تنظیم کامل تصویر نیست. تصاویر دیده شده توسط بینندگان در این حالت به این ترتیب به تصاویر کالیبره شده توسط فیلمسازان در استودیوهای مستر وفادار هستند.

LG OLED83C2: حالت فیلمساز سازگار است

تلویزیون LG OLED83C2 Mode سازگار با فیلم ساز است: فیلم دارای مجوز با این برچسب در شرایط بهینه پخش می شود تا یک تجربه فیلمبرداری وفادار به چشم انداز کارگردان ارائه دهد.

ایده آل برای بازی های ویدیویی

تلویزیون LG OLED83C2 به ویژه برای بازی های ویدیویی مناسب است ، در کنسول های سری PlayStation 5 یا Xbox X مانند رایانه. در واقع قادر به نمایش تصاویر 4K تا 120 هرتز با نرخ تازه سازی متغیر (VRR) است. این تلویزیون OLED LG 2022 به ویژه با فناوری های VRR G-Sync (Nvidia) و Freesync (AMD) سازگار است. تکمیل شده ، بنابراین ، وقتی تلویزیون کاملاً با پردازنده گرافیکی کنسول یا کارت گرافیک PC هماهنگ می شود ، اشک های تصویر را کامل می کند. علاوه بر این ، تمام درگاه های HDMI LG OLED83C2 در HDMI 2 استاندارد هستند.1. از این رو سیالیت تصویر تا 4K 120 فریم در ثانیه کامل است ، بدون ترد یا پاره شدن.

پیروان بازی ابری خوشحال خواهند شد که یاد بگیرند که می توانند اکنون به GeForce خود دسترسی پیدا کنند و به طور مستقیم از رابط این تلویزیون LG OLED83C2 به اشتراک. آنها قادر خواهند بود عناوین مورد علاقه خود را بدون هیچ گونه لوازم جانبی بیشتر از یک کنترلر بازی و/یا ماوس و صفحه کلید پخش کنند. سرانجام ، ال جی همچنین در این تلویزیون مدیریت Dolby Vision Gaming 4K را با سرعت 120 هرتز ارائه می دهد.

LG OLED83C2: Nvidia G-Sync سازگار است

تلویزیون LG OLED83C2 با Technologies VRR NVIDIA G-SYNC و AMD Freesync سازگار است. این برای کنسول های نسل جدید ، از جمله سری Xbox X مناسب است.

البته ، این تلویزیون LG OLED83C2 ALLM را ارائه می دهد (حالت LATEN LATENCY – حالت تأخیر اتوماتیک پایین) که تلویزیون را در حالت بازی مستقیماً به محض تشخیص یک جریان سازگار تبدیل می کند. سرانجام ، منوی Optimizer Game به شما امکان می دهد خیلی سریع به تمام پارامترهای تلویزیون ضروری برای بازی دسترسی پیدا کنید: تصویر با توجه به نوع بازی ، صدا ، خروجی صوتی.

LG OLED83C2: بازی ابری

تلویزیون LG OLED83C2 می تواند به طور مستقیم به Cloud Gaming GeForce Now و Stadia Services دسترسی پیدا کند. شما دیگر نیازی به کنسول یا رایانه شخصی ندارید تا بازی های مورد علاقه خود را انجام دهید !

LG OLED83C2: صدا

Dolby Atmos ، Sound Virtual 7.1.2

بخش صوتی تلویزیون LG OLED83C2 بسیار بزرگ دارای 40 W تقویت کننده قدرت است و دارای یک سیستم کالیبراسیون اتوماتیک است. بنابراین صدای بلندگوها با توجه به خصوصیات آکوستیک اتاق و قرار دادن تلویزیون بهینه می شود ، خواه با پشتیبانی تلویزیون روی دیوار ثابت شود یا در کابینت تلویزیون قرار داده شود. او همچنین قادر به شبیه سازی صدای اطراف مجازی حداکثر 7 است.1.2 کانال برای بسته بندی تماشاگران در یک حباب صدای همهجانبه. چه چیزی بیشتر در جو فیلم ها و بازی های ویدیویی با یک آهنگ صوتی رمزگذاری شده در Dolby Atmos غواصی می کند.

LG OLED83C2: Sound Surround

تلویزیون LG OLED83C2 قادر به شبیه سازی صدای اطراف مجازی 7 است.1.2 کانال برای ایجاد حباب صدای همهجانبه در اطراف تماشاگران.

صوتی بلوتوث و اطراف

مانند اکثریت قریب به اتفاق تلویزیون های 4K Market در بازار ، LG OLED83C2 می تواند با یک کلاه بلوتوث یا یک جفت بلندگو بلوتوث همراه باشد که صدای برنامه تماشا شده را پخش می کند. این تلویزیون OLED LG 2022 ، با این حال ، استفاده جدیدی از این اتصال بلوتوث را ارائه می دهد. ما واقعاً می توانیم دو بلندگو بلوتوث را به طور بی سیم او مرتبط کنیم تا او جلوه های فراگیر بازی های ویدیویی ، فیلم ها و سریال های تلویزیونی را پخش کند. چه چیزی به راحتی از صدای واقعی فضایی ، بی سیم لذت می برد.

LG OLED83C2: تلویزیون متصل

WebOS 22

تلویزیون بسیار بزرگ LG OLED83C2 نسخه جدید رابط LGOS Smart TV را شامل می شود. علاوه بر پخش کانال های TNT و فیلم های دستگاه هایی که به آن وصل شده اند ، بنابراین بسیاری از عملکردهای چندرسانه ای را ارائه می دهد. پس از اتصال به اینترنت ، این تلویزیون OLED LG به اکثر خدمات پخش موجود مانند Netflix ، Disney+، Amazon Prime Video ، Apple TV+، Canal+… دسترسی پیدا می کند

LG OLED83C2: جریان

دسترسی به تلویزیون LG OLED83C2 به خدمات اصلی جریان: Netflix ، Disney+، Amazon Prime Video ، AppleTV+.

منوی خانه آن را می توان برای نمایش کانال ها و برنامه های مورد علاقه شخصی سازی کرد ، که می توان از فروشگاه محتوای LG (کاتالوگ برنامه آنلاین) بارگیری کرد. این تلویزیون همچنین دارای یک مرورگر اینترنت ، پخش کننده صوتی (پخش کننده موسیقی) و نمایشگر عکس (حالت گالری) برای تبدیل آن به یک جدول یا چارچوب عکس واقعی است. سرانجام ، تلویزیون LG OLED83C2 بسیار بزرگ با Miracast و AirPlay 2 سازگار است تا به صورت بی سیم روی صفحه نمایش آن تصویر یک تلفن هوشمند یا یک تبلت سازگار کپی کند.

LG OLED83C2: تلویزیون هوشمند با رابط WebOS

تلویزیون LG OLED83C2 رابط WebOS را تصویب می کند که پس از اتصال تلویزیون به شبکه محلی و اینترنت ، به بسیاری از خدمات دسترسی می دهد.

کنترل صدا

تلویزیون بسیار بزرگ LG OLED83C2 دارای میکروفون در نظر گرفته شده برای تشخیص صدا و کنترل صدا است. این می تواند یکی از سه دستیار یکپارچه را طی کند: LG ThinQ ، Google Assistant یا Alexa. کنترل این تلویزیون OLED LG البته از راه دور از راه دور LG Magic Remote که به عنوان یک کنترل از راه دور جهانی نیز انجام می شود ، انجام می شود. این سازگار با بسیاری از دستگاه های صوتی و صوتی در بسیاری از مارک ها است.

Alert Sport ، بازیکن چندرسانه ای

با تشکر از عملکرد هشدار ورزشی تلویزیون LG OLED83C2 ، می توانید تیم های مورد علاقه خود را هنگام تماشای برنامه دیگری دنبال کنید. برای انجام این کار ، تلویزیون با احتیاط نمایش می دهد ، در چاپ بیش از حد روی تصویر که پخش می شود ، امتیازات مسابقه. تلویزیون LG OLED83C2 بسیار بزرگ نیز توابع چندرسانه ای را اتخاذ می کند و بنابراین می تواند پرونده های صوتی و تصویری را که در شبکه محلی به اشتراک گذاشته شده است مرور و بخواند. ناوبری با امکان اتصال صفحه کلید و ماوس به درگاه های USB آن تسهیل می شود. این موارد همچنین می تواند یک کلید USB یا یک دیسک سخت خارجی برای خواندن (صوتی-ویدئو) ، بلکه برای ضبط برنامه های تلویزیونی و حتی کنترل مستقیم (عملکرد Timeshift از استراحت مستقیم برای از سرگیری انتشار با چند دقیقه تاخیر) قرار دهد.

LG OLED83C2: اتصال

HDMI 2.1 ، USB ، کانال آماده/Fransat

اتصال تلویزیون LG OLED83C2 فقط روی پیوندهای دیجیتال متمرکز شده است. بدین ترتیب چهار درگاه HDMI 2 دارد.1 (HDCP2.2) از جمله ARC/EARC سازگار با سه درگاه USB و یک خروجی صوتی دیجیتال نوری. پذیرش تلویزیون ارائه شده توسط آهنگ های TNT ، کابل و ماهواره ای از دو آنتن (کابل TNT/SAT) و یک پورت CI+ 1 بهره می برد.4 Fransat و کانال معتبر آماده است. اتصال به جعبه خانه می تواند از طریق کابل اترنت یا اتصال WiFi و Bluetooth نسخه 5 انجام شود.0 سازگار با.

LG OLED83C2: به طور خلاصه

تلویزیون بسیار بزرگ LG OLED83C2 دارای یک دال OLED EVO جدید بسیار روشن است و پردازنده قدرتمند پردازنده LG α9 Gen5ai 4K 4K پردازنده تصویر 4K را دارد. جزئیات دقیق دقیق Dolby Vision IQ ، بنابراین بهترین کیفیت تصویر ممکن را برای تمام محتوای 4K HDR ارائه می دهد که از یک کنتراست و روشنایی تقویت شده بهره می برد. محتویات با کیفیت استاندارد در وضوح 4K و HDR استفاده می شود تا بزرگ شود. بخش صوتی مؤثر آن با Dolby Atmos سازگار است و به شما امکان می دهد از بلندگوهای بلوتوث به عنوان بلندگوهای فراگیر بی سیم استفاده کنید. سرانجام ، توابع تلویزیون هوشمند آن برای صدا قابل دسترسی است و رابط قابل تنظیم WebOS آن بسیار آسان است.

تلویزیون LG OLED83C2 همچنین از ادغام گسترده ای از هوش مصنوعی بهره می برد ، که برای پردازش تصویر و کمک صوتی اعمال می شود (Google Assistant و Alexa). سرانجام ، عملکردهای آن به بازی های ویدیویی (AllM ، VR ، Cloud Gaming ، Dolby Vision Gaming) و سازگاری 4K 120 هرتز آن ، بازیکنان را بر روی کنسول مانند PC لذت می برد.

بار دیگر ، ال جی با تلویزیون بسیار بزرگ LG OLED83C2 یک مدل با کارایی بالا ، ایده آل برای فیلمبرداران برای گیمرهایی که از کیفیت تصویر بسیار خوبی برخوردار هستند ، ارائه می دهد.

تصویر
دسته: OLED EVO 4K UHD
اندازه صفحه نمایش در اینچ (سانتی متر): 83 ” (210 سانتی متر)
تعریف: 3840*2160 (4K UHD)
مدیریت سیگنال ویدیویی: حداکثر 120 تصویر / خشک
زمان پاسخگویی دال: کمتر از 1 میلی ثانیه
فناوری صفحه: OLED EVO
مدیریت نور: پیکسل های خودیزان
پردازنده ویدیو: پردازنده α9 Gen5 AI 4K
افزایشی
پردازش تصویر: AI Picture Pro
سنسور نور روشنایی
انتخاب ژانر خودکار/تشخیص صحنه (SDR/HDR/DOLBY HDR)
عمق سیاه: سیاه مطلق
میلیارد رنگ غنی
حالت فیلمساز
HDR: سینما HDR
سازگاری HDR – HDR10
سازگاری HDR – HDR10 PRO
سازگاری HDR – HDR HLG
HDR – سازگاری ضریب هوشی HDR Dolby Vision
HDR – HDR Dynamic Tone Mapping Pro
HDR – Motion Pro: OLED حرکت

خصوصیات بازی های ویدیویی
HGIG
g-sync / freesync
VRR (نرخ تازه سازی متغیر)
ALLM (حالت تأخیر کم خودکار)
4K HFR (120 IPS): HDMI و USB & RF
بهینه ساز بازی

طرح
طراحی: خاکستری روشن
قاب: صفحه سینما 4 طرف
نوع پا: پای مرکزی
ایستاده گالری سازگار: نه

تلویزیون هوشمند
پلت فرم تلویزیون هوشمند: WebOS 22
پردازنده تلویزیون هوشمند: Quad
هوش مصنوعی
– LG ThinQ
– دستیار یکپارچه گوگل
– یکپارچه آمازون الکسا
– سازگاری HomeKit
– داشبورد خانگی
– سازگاری Apple AirPlay2
– سازگاری معجزه
امکانات
– مرورگر اینترنت
– 360 VR
– دسترسی سریع (میانبر کنترل از راه دور)
– پخش کننده موسیقی
– حالت گالری
– از راه دور جادویی از طریق تلفن هوشمند
– کانال های LG
– هشدار ورزش
– کاتالوگ “برنامه های کاربردی” LG
– پروفایل من (نمایه من)
– همیشه آماده (همیشه آماده)
– چند منظره (PIP)
– شناخت زبان طبیعی
– کنترل صدای اصلی
– عملکرد کنترل از راه دور جهانی

توابع چند رسانه ای
مرورگر فایل شبکه
سازگاری Simplink (HDMI CEC)
سازگاری صفحه کلید/ماوس/کنترلر USB
ضبط از طریق HDD خارجی
TimesHift (کنترل مستقیم)
حالت هتل ساده

پذیرایی
تیونر: DVB-T2/T ، C ، S2/S
HBBTV
Canal Ready & Fransat (CI+)

قالبهای شناخته شده
AUDIO: AC4 ، AC3 (Dolby Digital) ، EAC3 ، HE-AAC ، AAC ، MP2 ، MP3 ، PCM ، WMA ، APT-X (نگاه کنید به مانوئل)
فیلم ها: نمایه پیشرفته VC-1 (به جز WMVA) ؛ پروفایل های VC-1 ساده و دست ؛ xvid (استثنا 3 Warp-Point GMC) ، H.264/AVC ، Motion JPEG ، HEVC ، VP8 ، VP9 ، AV1 ، MPEG-1-4-4
سازگاری HEVC: 4K@120p ، 10bit
سازگاری VP9 (4K@60p ، 10bit)
سازگاری AV1 (4K@60p ، 10bit)

راحتی
قفل والدین
راهنمای برنامه های الکترونیکی (EPG)
teletext (2000 / صفحات)
عنوان

اتصال
تعداد درگاه های HDMI: 4 (1 عقب + 3 طرف)
سازگاری HDMI: 2.1 (48 گیگابایت در ثانیه)
قوس (کانال بازگشت صوتی) در پورت HDMI n ° 2
استاندارد قوس: EARC
درگاه USB (عقب/سمت): 3 (2 عقب + 1 طرف)
بندر CI+: CI+ 1.4
سوکت آنتن: 2 (سمت ، RF/SAT)
خروجی صوتی دیجیتال نوری
بلوتوث (V5.0)
بندر اترنت RJ45 (LAN)
وای فای (802.11AC)

خصوصیات صوتی
OLED اطراف اطراف اطراف
قدرت صوتی (WF: Bass Box): 40W (2 x 10W / WF: 20W)
سیستم بلندگو: 2.2 Ch
تبدیل صوتی مجازی 7.1.2
بلندگو بلوتوث و کلاه ایمنی سازگار: اتصال بلوتوث همزمان همزمان
LG Sound Sync Wireless
پخش صوتی بلوتوث
بلوتوث اطراف
تنظیم صوتی اتوماتیک (خود کالیبراسیون)
کلاه ایمنی تلویزیون/بلوتوث همزمان آن
Dolby Atmos Decoder
AI Sound (AI Sound Pro)
تنظیم خودکار صدا
تقویت آرا (صدای شفاف): Clear Voice Pro

تجهیزات جانبی
کنترل از راه دور MR22
NFC (Magic Tap)
سازگار VESA: 400/400

اکو
مصرف در حالت آماده به کار: 0.5 W
مصرف /1000H SDR en Marche: 150 کیلووات ساعت /1000H
مصرف /1000H HDR en Marche: 314 kWh /1000h
منبع تغذیه AC 100 ~ 240V 50-60 هرتز
کلاس انرژی حالت SDR (از A تا G): F
کلاس انرژی حالت HDR (از A تا G): G
مقدار جیوه: 0 میلی گرم
حضور سرب

اطلاعات بیشتر
وزن تلویزیون بدون پا: 32.3 کیلوگرم
وزن تلویزیون با پا: 41.6 کیلوگرم
وزن تلویزیون در مقوا: 56 کیلوگرم
ابعاد تلویزیون بدون پا (LXLXH): 1852 / 55.3 / 1062 میلی متر
ابعاد تلویزیون با پا (LXLXH): 1851/279/1092 میلی متر
ابعاد مقوایی (LXLXH): 2050/285/1210 میلی متر

در دسترس بودن قطعات یدکی
8 سال از تاریخ اول بازاریابی.

تلویزیون LG OLED EVO C2 | 2022 | 83 ” (211 سانتی متر) | UHD | α9 Gen5 پردازنده AI

IR 6.7

ترمیم

 • α9 Gen5 پردازنده AI
 • Dolby Vision IQ و Dolby Atmos سازگار است
 • LG Thinq Control ، Amazon Alexa ، دستیار Google
 • HDMI 2.1 ، VRR ، ALLM و EARC
 • nvidia g-sync

برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود 0
فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. بستن

فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. قیمت نهایی خود را از نزدیک بررسی کنید

قیمت محصولات اضافه شده
MSRP 4،999.00 یورو
با قیمت

 • α9 Gen5 پردازنده AI
 • Dolby Vision IQ و Dolby Atmos سازگار است
 • LG Thinq Control ، Amazon Alexa ، دستیار Google
 • HDMI 2.1 ، VRR ، ALLM و EARC
 • nvidia g-sync

برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود 0
فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. بستن

فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. قیمت نهایی خود را از نزدیک بررسی کنید

قیمت محصولات اضافه شده
MSRP 4،999.00 یورو
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود 0
فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. بستن

فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. قیمت نهایی خود را از نزدیک بررسی کنید

قیمت محصولات اضافه شده
MSRP 4،999.00 یورو

 • خلاصه تصویر
 • خلاصه کننده
 • خلاصه -360- نسخه 2

*محصول واقعی ممکن است با کالاهای ارائه شده در تصویر متفاوت باشد.
برای ایجاد لیست خواسته های خود ثبت نام کنید

مواردی را به خواسته های خود اضافه کنید تا هنگام بازگشت به LG آنها را به راحتی پیدا کنید.کم. این یک روش ساده برای پیگیری مواردی است که شما دیده اید یا برای حفظ ایده های هدیه برای دوستان و خانواده.

نه متشکرم ، اکنون به ثبت نام ادامه نمی دهید

این پیوند در کلیپ بورد کپی شد.

مواردی را به لیست آرزوهای MYLG خود اضافه کنید

حذف مقاله به لیست آرزوهای MYLG ادامه دهید
اجزای سازنده

محصولات پیشنهادی

*titletext*

نام مدل کپی شد
addonpincodeerror-text
addonmainmodelerror-text

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * inctroductcount * ea

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * inctroductcount * ea
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * مقدار * ea
فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. بستن
فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. بستن

فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. قیمت نهایی خود را از نزدیک بررسی کنید

OBS_CHEAPERPRICE_MSG * ورق * €
قیمت محصولات اضافه شده
MSRP * hemprovetotalprice* €
صرفه جویی در * تخفیف قیمت * €
با قیمت
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید
*ObsmembershipLinkStart*

اعضای Mylg فقط * عضویت * €

برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

فقط اعضای mylg * توصیه شده Membershippter * €

صرفه جویی در * تخفیف قیمت * €

 • جزء بخش
 • دارایی
 • اجزای سازنده

پیمایش در سمت چپ به سمت راست حرکت کنید
محفظه محافظت از مؤلفه
0 Component-SelectedDitems
*rpromoprice*،*rpromopcercent*€
*rpromoprice*،*rpromopcercent*€
تلویزیون LG OLED EVO C2 | 2022 | 83 ” (211 سانتی متر) | UHD | α9 Gen5 پردازنده AI
پیمایش چپ را به راست پیمایش کنید
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

تصاویر مورد استفاده در ارائه محصول زیر فقط برای اهداف تصویرگری است. برای نمایش دقیق محصول به گالری تصویر در بالای صفحه مراجعه کنید.

دیجیتال حرکت کنید

5 -استار دیجیتال

5/5
ارسال شده در حرکت 04/04/22

“تلویزیون OLED همه کاره که نمای کاملی به ما می دهد.””

حرکت شماره

آرم Nusterama

10/10
ارسال شده در حرکت 04/25/22

“تصویری نزدیک به کمال”

این قیمت های نوآوری 2022

این جایزه نوآوری 2022

حرکت LG OLED C2

برنده دسته بازی های ویدیویی

تصویر انتزاعی از گلهای رنگارنگ نمایش داده شده در صفحه OLED LG تصویر انتزاعی از گلهای رنگارنگ نمایش داده شده در صفحه OLED LG

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

به سمت دنیای جدید و درخشان.

تلویزیون OLED LG با روشنایی روشن

قدرت پیکسل های خودساخته LG OLED را بزرگ کنید.
فناوری تقویت کننده روشنایی تا 20 ٪ 2 از روشنایی اضافی* به لطف مدیریت فوق العاده دقیق پردازنده α9 Gen 5 AI 4K ارائه می دهد. از این پس ، تصاویر به لطف یک قدرت نوری ده برابر بسیار خیره کننده هستند.

تصویر یک طاووس سفید بر روی پس زمینه سیاه روی صفحه نمایش LG OLED EVO به وضوح جزئیات پیچیده هر قلم را نشان می دهد تصویر یک طاووس سفید بر روی پس زمینه سیاه روی صفحه نمایش LG OLED EVO به وضوح جزئیات پیچیده هر قلم را نشان می دهد

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
*به معنای تقویت کننده روشنایی است.
*در مقایسه با یک دال OLED معمولی LG (سری B2).
(3) تا 20 ٪ روشن = تا 20 ٪ روشن تر.

پردازنده IA A9 Gen 5

زیبایی با هوش مصنوعی ملاقات می کند.

زیبایی که توسط هوش مصنوعی تصویب شده است.
بر اساس آخرین پیشرفت ها از نظر هوش مصنوعی عمیق ، پردازنده α9 Gen 5 AI LG* تصویر اشیاء موجود در پیش زمینه و در پس زمینه را برای اضافه کردن عمق طبیعی بهبود می بخشد و رنگ ها را به طرز چشمگیری پر جنب و جوش و دقیق می کند.

مردی در یک زمین بسکتبال شبانه یک توپ بسکتبال را روی انگشت خود می چرخاند مردی در یک زمین بسکتبال شبانه یک توپ بسکتبال را روی انگشت خود می چرخاند

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
*در مقایسه با تلویزیون معمولی ال جی.

سیاه مطلق ، یک روشنایی درخشان

بدون داشتن نور پس زمینه برای کاهش تأثیر آنها ، پیکسل های خودیزاسیون برای یک کنتراست چشمگیر در هر نور به یک سیاه عمیق می رسند. عناصر بصری با دقت نهایی تعریف شده اند ، که باعث می شود جزئیات ظریف را که معمولاً نمی بینید ، ارائه دهید.

صحنه ای از یک مرد در پیاده روی که روی OLED با کنتراست بی نهایت نمایش داده می شود صحنه ای از یک مرد در پیاده روی که روی OLED با کنتراست بی نهایت نمایش داده می شود

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
*در مقایسه با تلویزیون معمولی ال جی ال جی.
Pro Mapping Tone Dynamic

جزئیات تنظیم لحن

New Algorym Dynamic Tone Mapping Pro* برای بهبود تصویر عمیق تر می شود. در گذشته ، پردازش روی کل تصویر انجام می شد. اکنون ، این تکنیک تصفیه شده و 5000 منطقه در هر تصویر را برای HDR روشن تر تا آخرین جزئیات مدیریت می کند.

یک زن نزدیک از یک زن که عینک آفتابی با چراغ های نئونی بازتابی دارد یک زن نزدیک از یک زن که عینک آفتابی با چراغ های نئونی بازتابی دارد

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
*در مقایسه با Dynamic Tone Mapping Pro 2021.
صدای اطراف همهجانبه

به نظر می رسد که شما در صحنه هستید

پردازنده α9 Gen 5 AI فضیلت یک منبع صوتی 2 کانال در صدای همهجانبه 7.1.2. اکشن و هرج و مرج را در اطراف خود زندگی کنید ، گویی شخصیت اصلی فیلم هستید.

زنی که روی یک مبل نشسته است و به کنسرت با حباب هایی که صدای محیط را در اطراف او نشان می دهد زنی که روی یک مبل نشسته است و به کنسرت با حباب هایی که صدای محیط را در اطراف او نشان می دهد

تلویزیون برای شما فکر کرد

برای عصر سینما به الهام نیاز دارید ?
ThinQ توصیه هایی را با توجه به سلیقه شما ارائه می دهد. پروفایل ها را برای هر یک از اعضای خانواده پیکربندی کنید تا بتوانند به سرعت خود را در سریال های تلویزیونی مورد علاقه خود غوطه ور کنند ، توصیه های جدید و اخبار ورزشی شخصی را دریافت کنند.

یک صفحه تلویزیون محتوای توصیه شده توسط LG ThinQ را نشان می دهد یک صفحه تلویزیون محتوای توصیه شده توسط LG ThinQ را نشان می دهد

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

*منوها و برنامه های پشتیبانی شده بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.
** منوهای نمایش داده شده احتمالاً توسط خروجی محصول اصلاح شده اند.
*** در دسترس بودن سفارش صوتی بسته به محصولات یا کشورها ممکن است متفاوت باشد.

یک کانتور صفحه نمایش تصفیه شده

یک طراحی مینیمالیستی.

با تشکر از کانتورهای خوب صفحه ، از یک غوطه وری واقعی در قلب تصویر لذت ببرید بدون اینکه هیچ عنصری را مختل کند نگاه شما 3 . طراحی فوق العاده نازک 4 تلویزیون کاملاً در فضای داخلی شما ادغام شده است ، چه در قلاب دیواری و چه روی پا/سه پایه*.

یک تلویزیون ال جی OLED C2 در یک اتاق نشیمن با گیاهان ، شمع کتاب و یک مبلمان به سبک پرنعمت روی دیوار آویزان است. تلویزیون ال جی OLED C2 در یک اتاق مینیمالیستی در کنار قفسه با زیور آلات تک رنگ روی دیوار آویزان است. نمای جانبی از پایه LG OLED C2. یک تلویزیون LG OLED C2 در یک پشتیبانی تلویزیونی در یک اتاق نشیمن رنگارنگ در کنار یک تکه کتاب. یک تلویزیون LG OLED C2 در یک پشتیبانی از تلویزیون در اتاقی با تن های Terracota در کنار دو صندلی چرمی ، D یک تلویزیون ال جی OLED C2 در یک اتاق نشیمن با گیاهان ، شمع کتاب و یک مبلمان به سبک پرنعمت روی دیوار آویزان است. تلویزیون ال جی OLED C2 در یک اتاق مینیمالیستی در کنار قفسه با زیور آلات تک رنگ روی دیوار آویزان است. نمای جانبی از پایه LG OLED C2. یک تلویزیون LG OLED C2 در یک پشتیبانی تلویزیونی در یک اتاق نشیمن رنگارنگ در کنار یک تکه کتاب. یک تلویزیون LG OLED C2 در یک پشتیبانی از تلویزیون در اتاقی با تن های Terracota در کنار دو صندلی چرمی ، D

*سه پایه گالری با مدل های 65C2 و 55C2 سازگار است.
*پشتیبانی پایه کف با مدل های 48C2 و 42C2 سازگار است.

انتخاب گسترده ای از اندازه

تلویزیون را پیدا کنید که متناسب با شما باشد

خواه برای اتاق بازی خود یا سینمای خانگی به صفحه نمایش نیاز داشته باشید. تلویزیون LG OLED C2 انتخاب گسترده ای از اندازه های 42 تا 83 اینچ را ارائه می دهد.

طیف وسیعی از تلویزیون های LG OLED G2 در اندازه های مختلف ، از 55 تا 83 اینچ طیف وسیعی از تلویزیون های LG OLED G2 در اندازه های مختلف ، از 55 تا 83 اینچ

*97G2 در نیمه دوم 2022 منتشر می شود.
یک تجربه سینمای واقعی

اکنون شما شخصیت اصلی هستید

Dolby Vision IQ و Dolby Atmos برای یک غوطه وری احساسی ترکیب می شوند. با استفاده از پردازنده α9 GEN 5 AI LG ، Dolby Vision Precision Detaily Detaily عمق فوق العاده ای را اضافه می کند و بافت های ظریف را برجسته می کند.

مردی که روی یک مبل نشسته است و یک فیلم اکشن با یک حباب عظیم در اطراف او و تلویزیون که غوطه وری سینما را محروم می کند مردی که روی یک مبل نشسته است و یک فیلم اکشن با یک حباب عظیم در اطراف او و تلویزیون که غوطه وری سینما را محروم می کند

*جزئیات Dolby Vision به عنوان بخشی از بروزرسانی ضریب هوشی Dolby Vision که باید در ژوئن 2022 منتشر شود در دسترس خواهد بود. تاریخ دقیق بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.

تمام محتوای مورد علاقه خود در همان مکان

برای عصر سینمای خود آماده است. همه چیز آماده است تا شما را راضی کند. تقریباً هر آنچه را که می خواهید به برنامه های جریان موجود نگاه کنید پیدا کنید. با Netflix 5 ، Disney+ 6 ، Amazon Prime 7 ، Apple TV+ 8 و همچنین کانال های LG 9 ، چیزی باورنکردنی در انتظار شما است.

یک پوستر پولی از Netflix ، کتاب Boba Fett de Disney Plus ، The Wheel of Time de Prime Video ، که از Apple TV Plus دیده می شود یک پوستر پولی از Netflix ، کتاب Boba Fett de Disney Plus ، The Wheel of Time de Prime Video ، که از Apple TV Plus دیده می شود

*محتوای و در دسترس بودن برنامه ممکن است بسته به کشور یا منطقه متفاوت باشد.
** اشتراک های جداگانه مورد نیاز برای خدمات OTT.

تجربه بازی نهایی

تبدیل به یک ماشین برنده می شود

پتانسیل بازیکن خود را با اولین تلویزیون های پشتیبانی Dolby Vision Gaming 4K در 120 هرتز برای یک بازی روانتر و واقع بینانه تر نشان می دهد. با زمان پاسخ 0.1 ms ، سازگاری با Nvidia G-Sync ، AMD FreeSync Premium و مدیریت VRR ، حتی اقدامات فوق العاده سریع تمیز و روان به نظر می رسد.

دو نفر که روی یک مبل با یک کنترلر و یک تلویزیون LG OLED G2 در یک اتاق نشیمن بازی می کردند دو نفر که روی یک مبل با یک کنترلر و یک تلویزیون LG OLED G2 در یک اتاق نشیمن بازی می کردند

*زمان پاسخ توسط intertek آزمایش و تأیید شده است.
** VRR یک قابلیت معتبر HDMI 2 است.1

لیگ بازی جدید

با تشکر از افزودن برنامه های GeForce Now ، یک جهان کامل بازی به لطف بازی های ابری در انتظار شما است. بازیهایی را که دوست دارید دوباره کشف کنید و موارد دلخواه جدید را مستقیماً از تلویزیون خود پیدا کنید.

در صحنه ای از Cyberpunk 2077 که در تلویزیون ال جی OLED ارائه شده است ، این بازیکن در یک خیابان نئون در یک موتور سیکلت می چرخد در صحنه ای از Cyberpunk 2077 که در تلویزیون ال جی OLED ارائه شده است ، این بازیکن در یک خیابان نئون در یک موتور سیکلت می چرخد

*مدل 65G2 فقط به عنوان نمونه در تصویر ارائه شده است. تمام مدل های LG OLED 2022 دارای بسته بندی اکولوژیکی هستند.
** مدل 65C2 در پایه حداقل 39 ٪ سبک تر از سری C1 است.
*** برچسب زدن “کاهش انتشار CO2” فقط مربوط به مدل 65C2 است. تمام مدل های C2 دیگر دارای برچسب “اندازه گیری CO2” هستند.
**** صدور گواهینامه UL ECV بر اساس قاب تلویزیون و نمای عقب. درصد محتوای بازیافت شده بسته به مدل و اندازه متفاوت است.

تجربه خود را با نوار صوتی LG تعقیب کنید

محتوای شما با صدای همهجانبه

تلویزیون LG خود را با نوار صوتی LG مربوطه Appaire کنید. با تشکر از به اشتراک گذاری حالت صدا تلویزیون ، می توانید از صدای فراگیر همهجانبه بهینه شده برای همه ژانرها لذت ببرید.

شما می توانید تصویری از شما می توانید تصویری از

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

هماهنگی بین تلویزیون و صدا

میله های ال جی آن به طور خاص طراحی شده اند تا با تلویزیون LG شما با شکل ظریف و مدرن خود مطابقت داشته باشند ، بنابراین یک راه حل تلویزیونی/صوتی را به عنوان دلپذیر برای تماشای گوش دادن به آن ارائه می دهند.

Edge of the Sound Bar در زیر صفحه تلویزیون با نمای شب از جاده قابل مشاهده است Edge of the Sound Bar در زیر صفحه تلویزیون با نمای شب از جاده قابل مشاهده است

یک کنترل از راه دور برای محصولات LG شما

خداحافظی از اختلال و کنترل های از راه دور از دست رفته – این کنترل از راه دور نه تنها تلویزیون LG شما ، بلکه نوار صوتی متصل به LG شما را نیز فرمان می دهد.

تلویزیون نصب شده در یک اتاق با چراغ های ظریف تصاویر فیل هایی را که کار می کنند منتشر می کند. اثر صوتی در نوار صدا در زیر تلویزیون قابل مشاهده است. در پایین تصویر ، می توانید یک کنترل از راه دور تلویزیون را مشاهده کنید ، و نوار صدا و نماد تلویزیون به چپ و راست کنترل از راه دور وصل می شود تلویزیون نصب شده در یک اتاق با چراغ های ظریف تصاویر فیل هایی را که کار می کنند منتشر می کند. اثر صوتی در نوار صدا در زیر تلویزیون قابل مشاهده است. در پایین تصویر ، می توانید یک کنترل از راه دور تلویزیون را مشاهده کنید ، و نوار صدا و نماد تلویزیون به چپ و راست کنترل از راه دور وصل می شود

*به اشتراک گذاشتن حالت صدا تلویزیون بسته به مدل های تلویزیون می تواند متفاوت باشد.
*نسخه پردازنده AI تلویزیون با توجه به مدل های تلویزیون متفاوت است.
*کنترل حالت نوار صدا بسته به مدل های نوار صدا می تواند متفاوت باشد.
*استفاده از کنترل از راه دور تلویزیون LG فقط به ویژگی های خاصی محدود می شود.

ترکیب مناسب برای تلویزیون