LG Smart TV LG OLED EVO C2 4K 77 اینچ | LG بلژیک ، تلویزیون LG OLED C2 – تلویزیون هوشمند | 2022 | 77 (195 سانتی متر) | ال جی فرانسه

تلویزیون LG OLED EVO C2 | 2022 | 77 (195 سانتی متر) | UHD | α9 Gen5 پردازنده AI

Contents

Dolby Vision IQ و Dolby Atmos برای یک غوطه وری احساسی ترکیب می شوند. با استفاده از پردازنده α9 GEN 5 AI LG ، Dolby Vision Precision Detaily Detaily عمق فوق العاده ای را اضافه می کند و بافت های ظریف را برجسته می کند.

Smart TV LG OLED EVO C2 4K 77 اینچ

مواردی را به خواسته های خود اضافه کنید تا هنگام بازگشت به LG آنها را به راحتی پیدا کنید.کم. این یک روش ساده برای پیگیری مواردی است که شما دیده اید یا برای حفظ ایده های هدیه برای دوستان و خانواده.

نه متشکرم ، اکنون به ثبت نام ادامه نمی دهید

این پیوند در کلیپ بورد کپی شد.

مواردی را به لیست آرزوهای MYLG خود اضافه کنید

حذف مقاله به لیست آرزوهای MYLG ادامه دهید
اجزای سازنده

محصولات مجتمع

*titletext*

نام مدل کپی شد
addonpincodeerror-text
addonmainmodelerror-text

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * inctroductcount * ea

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * inctroductcount * ea
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * مقدار * ea
خلاصه-عضو-پروری-تیلتپ نزدیک
خلاصه-عضو-پروری-تیلتپ نزدیک
OBS_CHEAPERPRICE_MSG €*ورق*
خلاصه-عضو-قیمت-Tooltip قیمت نهایی خود را از نزدیک بررسی کنید
MSRP €*hemprovetotalprice*
با قیمت
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید
*ObsmembershipLinkStart*
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

 • جزء بخش
 • دارایی
 • اجزای سازنده

پیمایش در سمت چپ به سمت راست حرکت کنید
محفظه محافظت از مؤلفه
0 Component-SelectedDitems
€ *rpromoprice *.*rpromopcercent*
€ *rpromoprice *.*rpromopcercent*
Smart TV LG OLED EVO C2 4K 77 اینچ
پیمایش چپ را به راست پیمایش کنید
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

*برای خرید مدل های انتخاب شده LG از 25 آوریل تا 30 ژوئن 2022 در فروشگاه های شرکت کننده معتبر است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازپرداخت Cashback به https: // www مراجعه کنید.ال جی.com/be_fr/lg-experience/nos-histoires/le-top-abbsolu و برای شرایط عمل + مدل ها در تبلیغات از طریق https: //.سرویس دهی.NL/FR-BE/22-0077.

تصاویر مورد استفاده در پیش نمایش محصولات زیر فقط برای اهداف تصویربرداری است. لطفاً برای نمایش دقیق به گالری عکس در بالای صفحه مراجعه کنید.

این جایزه نوآوری 2022 حرکت می کند

پنجره شما در دنیای روشن جدید

LG C2

دسته بازی های ویدیویی 1

T3 بهترین حرکت CES 2022

بهترین آرم T3 این 2022

LG 42C2

پیشرفته ترین پردازش تصویر LG را تا به امروز ارائه می دهد تا همه چیز در صفحه 4K عالی باشد.

حرکت TechRadar

آرم TechRadar

LG 65C2

“C2 تمام فناوری OLED را که ما دوست داریم ارائه می دهد. »»
(04/2022)

چه سلام? حرکت

چه سلام فای؟ لوگو

LG 65C2

“C2 قهرمان عملکرد توسط کتاب 2022 است. »»
(05/2022)

حرکت HDTVTET

آرم HDTVTET

LG 42C2

42C2 بهترین کیفیت تصویر جهانی را ارائه می دهد
در کلاس فرمت 40 تا 43 اینچی.

حرکت avforums

آرم Avforum

LG 65C2

به لطف پردازنده 5 Gen A9 ، بهبود روشنی در کیفیت تصویر و پردازش فیلم

حرکت T3

آرم T3

LG 65C2

“بهترین تلویزیون OLED برای اکثر افراد در سال 2022. »»
(04/2022)

بررسی های قابل اعتماد حرکت می کند

آرم معتبر بررسی

LG 65C2

C2 یک استاندارد چشمگیر را برای OLED 2022 دنبال می کند تا دنبال شود.

حرکت avforums

آرم Avforum

LG 42C2

احتمالاً 42 اینچ C2 LG است
بهترین تلویزیون صفحه نمایش کوچک در بازار

حرکت طراحی نقطه قرمز

آرم طراحی نقطه قرمز

LG 77C2

اگر طراحی حرکت کند

اگر آرم طراحی

LG 77C2 ، LG 65C2

تلویزیون-C2-02-intro-desktopv سیاه_م

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

پنجره شما در دنیای روشن جدید.

OLED برای نور بیشتر.

زیبایی LG Oleed Phened Phene را تقویت کنید. با تشکر از تقویت کننده روشنایی ، پیشرفت در پردازنده IA α9 Gen 5 گام جدیدی برداشته می شود ، بنابراین روشنایی را تا بیش از 20 ٪ 2 ارائه می دهد . این تصاویر به لطف بازده نور برتر تابناک تر هستند.

تصویر یک طاووس سفید روی یک پس زمینه سیاه روی صفحه نمایش LG OLED EVO به وضوح جزئیات پیچیده هر پر را نشان می دهد تصویر یک طاووس سفید روی یک پس زمینه سیاه روی صفحه نمایش LG OLED EVO به وضوح جزئیات پیچیده هر پر را نشان می دهد

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی می شوند.
پردازنده IA A9 Gen 5

زیبایی با هوش ملاقات می کند

هوش در پشت زیبایی. به دنبال پیشرفت یادگیری عمیق ، پردازنده AI α9 Gen 5 LG اشیاء پیشرو و پس زمینه را برای اضافه کردن عمق طبیعی بهبود می بخشد ، و رنگ ها را به طرز چشمگیری پر جنب و جوش اما دقیق می کند.

مردی در زمین بسکتبال شبانه بسکتبال را روی انگشت خود می چرخاند مردی در زمین بسکتبال شبانه بسکتبال را روی انگشت خود می چرخاند

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی می شوند.

سایه های عمیق ، چراغ های سبک

بدون نور پس زمینه برای کاهش تأثیر آنها ، پیکسل های مست عمیق ترین رنگ های سیاه را برای یک کنتراست خالص در هر نور دریافت می کنند. عناصر بصری بیشتر تعریف شده اند ، که باعث می شود جزئیات ظریف را که معمولاً نمی بینید ، ارائه دهید.

صحنه D صحنه D

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی می شوند.
Pro Mapping Tone Dynamic

جزئیات تنظیم لحن

با نام تجاری جدید Dynamic Tone Mapping Pro برای بهبود تصویر بیشتر می رود. پیش از این ، فقط مدیران به روز شده بودند. از این پس ، این تکنیک روی 5000 بلوک روی صفحه برای یک HDR تابشی تا کوچکترین جزئیات متمرکز شده است.

یک نزدیک از یک نزدیک از

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
صدای اطراف همهجانبه

به نظر می رسد شما در صحنه هستید

پردازنده AI α9 Gen 5 در مجازی 7 صدا 2- کانال را مخلوط می کند.1.2 کانال. عمل و هرج و مرج را در اطراف خود احساس کنید ، گویی شخصیت اصلی فیلم هستید.

زنی که روی یک مبل نشسته است به یک کنسرت با حباب هایی که صدای اطراف آن را نشان می دهد نگاه می کند زنی که روی یک مبل نشسته است به یک کنسرت با حباب هایی که صدای اطراف آن را نشان می دهد نگاه می کند

تلویزیون فقط برای شما

برای یک عصر سینما به الهام نیاز دارید ? ThinQ با توجه به سلیقه شما توصیه هایی را ارائه می دهد. پروفایل ها را برای همه در خانه پیکربندی کنید تا به سرعت در برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود برگردند و اخبار و به روزرسانی های ورزشی شخصی را بدست آورند.

یک صفحه تلویزیون محتوای توصیه شده توسط LG ThinQ را نشان می دهد یک صفحه تلویزیون محتوای توصیه شده توسط LG ThinQ را نشان می دهد

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

*منوها و برنامه های پشتیبانی شده بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.
** در دسترس بودن فرمان صوتی بسته به محصول و کشور ممکن است متفاوت باشد.
*** منوهای نمایش داده شده ممکن است در طول انتشار متفاوت باشد.

یک طراحی مینیمالیستی

با چنین قاب های باریک ، خود را کاملاً در تصویر غوطه ور کنید بدون اینکه عنصری از نمای شما منحرف شود 3 . طراحی فوق العاده نازک 4 با گالری و پشتیبانی زیبا از خانه شما کاملاً متناسب است.

یک تلویزیون ال جی OLED C2 در یک اتاق نشیمن با گیاهان ، شمع کتاب و کمد لباس پرنعمت روی دیوار آویزان است. تلویزیون ال جی OLED C2 در یک اتاق مینیمالیستی در کنار قفسه با زیور آلات تک رنگ روی دیوار آویزان است. نمای جانبی از پایه LG OLED C2. یک تلویزیون ال جی OLED C2 در یک اتاق نشیمن رنگارنگ در کنار تعداد زیادی کتاب از یک پشتیبانی تلویزیون قرار دارد. یک تلویزیون ال جی OLED C2 در یک اتاق Terracotta در کنار دو صندلی چرمی با یک قدم تطبیق و فرش بافته شده در یک پشتیبانی تلویزیونی قرار دارد یک تلویزیون ال جی OLED C2 در یک اتاق نشیمن با گیاهان ، شمع کتاب و کمد لباس پرنعمت روی دیوار آویزان است. تلویزیون ال جی OLED C2 در یک اتاق مینیمالیستی در کنار قفسه با زیور آلات تک رنگ روی دیوار آویزان است. نمای جانبی از پایه LG OLED C2. یک تلویزیون ال جی OLED C2 در یک اتاق نشیمن رنگارنگ در کنار تعداد زیادی کتاب از یک پشتیبانی تلویزیون قرار دارد. یک تلویزیون ال جی OLED C2 در یک اتاق Terracotta در کنار دو صندلی چرمی با یک قدم تطبیق و فرش بافته شده در یک پشتیبانی تلویزیونی قرار دارد

*پای گالری با 65C2 و 55C2 سازگار است.
** پای پشتیبانی با 48C2 و 42C2 سازگار است.

طیف گسترده ای از اندازه

اندازه خود را پیدا کنید

اگر به یک نمایشگر “بازی” یا سینمای خانگی خود به نمایشگر نیاز دارید ، با اندازه های 42 تا 83 اینچ ، در اینجا راه حل مناسب است.

طیف وسیعی از تلویزیون های LG OLED C2 در اندازه های مختلف ، از 42 تا 83 اینچ طیف وسیعی از تلویزیون های LG OLED C2 در اندازه های مختلف ، از 42 تا 83 اینچ

تجربه سینمای واقعی

اکنون شما شخصیت اصلی هستید

Dolby Vision IQ و Dolby Atmos برای یک غوطه وری احساسی ترکیب می شوند. با استفاده از پردازنده LG AI α9 Gen 5 ، Dolby Vision IQ با جزئیات دقیق ، عمق فوق العاده ای را اضافه می کند و بافت های ظریف را برجسته می کند.

یک مرد روی یک مبل نشسته است و یک فیلم D را تماشا می کند یک مرد روی یک مبل نشسته است و یک فیلم D را تماشا می کند

*جزئیات دقیق Dolby Vision به عنوان بخشی از بروزرسانی IQ Dolby Vision که در ژوئن 2022 منتشر می شود ، در دسترس خواهد بود. تقویم خاص بسته به کشور متفاوت خواهد بود.

همه موارد دلخواه شما در همان مکان

آماده عصر سینما. همه چیز برای یک عصر سینما آماده است. تقریباً همه چیز را پیدا کنید تا به برنامه های جریان موجود نگاه کنید. با Netflix 5 ، Disney+ 6 ، Amazon Prime 7 ، Apple TV+ 8 و HBO Max 9 ، علاوه بر کانال های LG 10 ، همیشه دیدن چیزی جالب است.

پوستر پولی از Netflix ، کتاب Boba Fett de Disney Plus ، Wheel of Time de Prime Video ، به D مراجعه کنید پوستر پولی از Netflix ، کتاب Boba Fett de Disney Plus ، Wheel of Time de Prime Video ، به D مراجعه کنید

*در دسترس بودن محتوا و برنامه ها ممکن است بسته به کشور یا منطقه متفاوت باشد.
** اشتراک های جداگانه مورد نیاز برای خدمات OTT.

ماشین برنده قدرتمند

با اولین تلویزیون های موجود در بخش سازگار با Dolby Vision Gaming 4K در 100 هرتز برای بازی های روان و واقع بینانه تر ، حتی بهتر بازی کنید. با زمان پاسخ 0.1MS ، Nvidia G-Sync ، AMD Freesync Premium سازگاری و مدیریت VRR ، حتی اقدامات فوق العاده سریع و روان است.

دو نفر روی یک مبل نشسته اند که یک بازی مسابقه با یک کنترلر و یک LG OLED G2 در یک اتاق نشیمن بازی می کنند دو نفر روی یک مبل نشسته اند که یک بازی مسابقه با یک کنترلر و یک LG OLED G2 در یک اتاق نشیمن بازی می کنند

*زمان پاسخ توسط intertek آزمایش و تأیید شده است.
** VRR مشخصات معتبر HDMI 2 است.1.

لیگ بازی جدید

با تشکر از افزودن سیال GeForce Now ، ابر کاملی از بازی ها در انتظار شما هستند. بازیهایی را که دوست دارید دوباره کشف کنید و موارد دلخواه جدید را مستقیماً از تلویزیون خود پیدا کنید.

در یک صحنه Cyberpunk 2077 که از روی صفحه نمایش LG OLED پخش می شود ، این بازیکن یک موتورسیکلت را در یک خیابان نئون سوار می کند در یک صحنه Cyberpunk 2077 که از روی صفحه نمایش LG OLED پخش می شود ، این بازیکن یک موتورسیکلت را در یک خیابان نئون سوار می کند

تجربه خود را با نوار صوتی LG بهبود بخشید

از یک صدای عالی لذت ببرید.

تلویزیون LG خود را با نوار صوتی LG مربوطه Appaire کنید. با تشکر از به اشتراک گذاری حالت صدا تلویزیون ، می توانید از صدای فراگیر همهجانبه بهینه شده برای همه ژانرها لذت ببرید.

از از

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

تلویزیون و صدا با هماهنگی کامل

میله های ال جی آن به طور خاص طراحی شده اند تا با تلویزیون LG شما با شکل ظریف و مدرن خود مطابقت داشته باشند ، بنابراین یک راه حل تلویزیونی/صوتی را به عنوان دلپذیر برای تماشای گوش دادن به آن ارائه می دهند.

تلویزیون و صدا با هماهنگی کامل تلویزیون و صدا با هماهنگی کامل

یک کنترل از راه دور برای همه دستگاه ها

با تشکر از کنترل از راه دور تلویزیون LG ، با اندازه و تعداد زیادی کنترل از راه دور از دست رفته خداحافظی کنید – این دستورات کنترل از راه دور منحصر به فرد نه تنها تلویزیون شما ، بلکه نوار صوتی متصل به LG شما.

یک کنترل از راه دور منحصر به فرد برای همه دستگاه ها یک کنترل از راه دور منحصر به فرد برای همه دستگاه ها

*به اشتراک گذاشتن حالت صدا تلویزیون بسته به مدل های تلویزیون می تواند متفاوت باشد.
** نسخه پردازنده AI تلویزیون با توجه به مدل های تلویزیون متفاوت است.
*** کنترل حالت نوار صدا بسته به مدل های نوار صدا می تواند متفاوت باشد.
**** استفاده از کنترل از راه دور TV LG فقط به ویژگی های خاصی محدود می شود.

بهترین نوار صدا مناسب برای OLED LG شما

نمای مورب از مجموعه نوار صوتی LG S95QR

S95QR

Meridian ، Audio با وضوح بالا ، Dolby Atmos 9.1.5 کانال و DTS: x

1. نوآوری جوایز مبتنی بر اسناد توصیفی است که در معرض قضات قرار دارد. CTA صحت هرگونه تسلیم یا ادعای را تأیید نکرد و مقاله اعطا شده را آزمایش نکرد.
2. مقایسه بر اساس تست های داخلی LG در مورد اقدامات تلویزیون های سفید WHITE LG OLED ، به استثنای سری OLED EVO. بهبود عملکرد تقویت کننده روشنایی در مورد 48/42C2 اعمال نمی شود.
3. کابل بسته به محیط نصب قابل مشاهده است.
4. بسته به محیط نصب ، ممکن است یک فضای کوچک بین تلویزیون و دیوار وجود داشته باشد.
5. اشتراک Netflix مورد نیاز است.
6. اشتراک دیزنی+ درخواست. با توجه به شرایط و ضوابط در http: // www.دیزنی.com 2022 ⓒ دیزنی و شرکتهای تابعه آن.
7. آمازون ، ویدیویی حق بیمه و کلیه آرم های مرتبط با مارک های تجاری آمازون هستند.com ، inc. یا موجودات مرتبط با آن. هزینه های عضویت در آمازون نخست و/یا ویدیویی اعمال می شود. به Primevideo مراجعه کنید.com/اصطلاحات برای اطلاعات بیشتر.
8. اشتراک مورد نیاز برای Apple TV+. آرم Apple Apple و Apple TV علائم تجاری Apple Inc است که در ایالات متحده و سایر کشورها واریز شده است.
9. © 2022 Warnermedia Direct ، LLC. کلیه حقوق محفوظ است. HBO Max TM که تحت مجوز استفاده می شود.
10. سرویس پشتیبانی شده بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.

ویژگی های اصلی

 • نمایش نوع OLED EVO Definition 4K Ultra HD (3840 x 2160)
 • اندازه صفحه 77 “| صفحه نمایش سینمای طراحی 195 سانتی متر
 • پردازنده بژ آرامش بخش α9 GEN 5 AI
 • تلویزیون حرفه ای حرفه ای بله LG Smart TV OS Webos 6.0 Thinq ai
 • کنتراست نامتناهی ، با ارائه کامل رنگهای سیاه رنگ رنگهای عالی
 • دقت رنگ دقت رنگ واقعی عمق عمق رنگ میلیارد رنگ غنی
 • Angle de Vision Angle Perfect Image Image AI Proke Pro Pro
 • روشنایی AI کم نور پیکسل کمرنگ
 • نرخ تازه سازی 120Hz / 100Hz نرخ فریم بالا 4K HFR (100p)
 • نوع HDR (دامنه دینامیکی بالا) 4K CINEA HDR پشتیبانی HDR Dolby Vision IQ ، Filmmaker Mode ™ ، HLG و HDR 10 Pro
 • Ultra Luminance Ultra Luminance Pro Phice Picture پردازنده موتور α9 GEN 5 AI
 • upscaling upscaling ai 4k
 • خروجی صوتی 40W / 2.2ch Dolby Atmos بله
 • نوع بلندگو با پا: شلیک جلو | بدون پا: شلیک پایین
  تنظیم آکوستیک AI بله
 • ai sound pro بله صدای فراگیر sound modus oled surround
 • Clear Voice Clear Voice Pro LG SOUND SYNC بله
 • ویس بله
 • OS WebOS Thinq AI نسخه (22) تشخیص صدای هوشمند بله
 • داشبورد خانگی AI بله Apple Homekit بله
 • مرورگر وب بله
 • miracast بله widi بله
 • DLNA گواهینامه بله
 • HDR GAMING بله g-sync/ freesync بله/ بله
 • vrr بله hgig بله
 • dvb-c بله dvb-t2/t بله
 • dvb-s2/s بله dvb ci+ بله
 • DVR دیجیتال نوع DVR آماده بله
 • دستگاه زمان (DVR) بله تغییر زمان بله
 • وای فای بله (802.11ac) بلوتوث بله (v5.0)
 • Apple AirPlay 2 بله+ شکاف بله
 • USB 3 RF در 2 (عقب ، RF/SAT)
 • صوتی دیجیتال (نوری) 1 اتصال شبکه (LAN) 1
 • بلندگو خارجی خارج / هدفون از 1
 • از راه دور جادویی
  بله باتری برای کنترل از راه دور بله
 • غذا 100-240VAC ، 50-60Hz
  مصرف انرژی در حالت آماده به کار 0.5 وات
 • کلاس انرژی (A تا مقیاس G) F
 • بدون پا 1711 x 982 x 47 تنظیم کنید.1 میلی متر مجموعه با پای 1711 x 1035 x 243 میلی متر
 • وزن VESA 300 X 200 با 24 پا.1 کیلوگرم
 • وزن پا 20.8 کیلوگرم

اطلاعات مربوط به انطباق

 • از بین بردن اطلاعات (OLED77C25LB)
 • برچسب انرژی اتحادیه اروپا 2019 (OLED77C25LB)
 • برگه اطلاعات محصول (OLED77C25LB)
 • اطلاعات مربوط به انطباق بیشتر

پرسش ? بگذارید به شما کمک کنیم

به پشتیبانی محصول OLED77C25LB مراجعه کنید

درخواست تعمیر برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات تعمیر ما در محصولات خود استفاده کنید
کمک و راه حل ها نکات مربوط به نگهداری و راهنمای هشدار گام به گام. بیشتر بدانید
کتابچه راهنمای برای کسب اطلاعات بیشتر ، آخرین به روزرسانی های کتابچه راهنما را دریافت کنید
آموزش ویدیویی با محصول خود آشنا شوید lgsur نوک انگشتان بیشتر می آموزید
یک مداخله در خانه را برنامه ریزی کنید بیشتر بدانید
بیانیه پیشرفت ترمیم برای کسب اطلاعات بیشتر از پیشرفت تعمیر خود پیروی کنید

یک مرکز خدمات تأیید شده پیدا کنید مرکز خدمات را نزدیک به خانه خود پیدا کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید

ضمانت اطلاعات مربوط به دوره گارانتی و ضمانت های خاص بیشتر می آموزید

به سادگی یک کمک مورد نظر از نمادهای زیر انتخاب کنید
پست الکترونیک ارسال پیام الکترونیکی به خدمات مشتری LG
تلفن 00 32 (0) 15 200 255
(BE: قیمت محلی ؛ لوکس: int.) دوشنبه در جمعه 08.30 – 20.00 ساعت

پیدا کردن آنلاین

محلی پیدا کنید

بالاتر از نتایج تحقیق

هیچ نتیجه ای

نکته: سعی کنید اجاره ای را وارد کنید یا از اجاره فعلی خود استفاده کنید.

لطفا اجاره را وارد کنید.

هیچ نتیجه ای

نکته: سعی کنید اجاره ای را وارد کنید یا از اجاره فعلی خود استفاده کنید.

لطفا اجاره را وارد کنید.

هیچ داده ای وجود ندارد.

لطفا کد پستی را امتحان کنید.

لطفا اجاره را وارد کنید.

جغرافیایی برای این مرورگر/سیستم عامل پشتیبانی نمی شود.
PDP-Where-Whate-Modal-Cancel PDP-Where-Modal-Adoploval
€ *rpromoprice *.*rpromopcercent*
*ObsmembershipLinkStart*

مقایسه کردن

شما آماده مقایسه هستید
برای شروع اضافه کردن محصولات دسته جدید ، روی “پاک کردن همه چیز” کلیک کنید.
به بالای صفحه برو

*این نوآوری جوایز مبتنی بر اسناد توصیفی است که در معرض قضات قرار دارد. CTA صحت هرگونه ارائه یا هرگونه ادعایی را تأیید نکرده است و مقاله را پاداش داده نشده است.

*قیمت ، تبلیغات و در دسترس بودن ممکن است بسته به فروشگاه و سایت آنلاین متفاوت باشد. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند. مقادیر محدود هستند. برای قیمت نهایی و در دسترس بودن با فروشندگان محلی خود تماس بگیرید.

دامنه تلویزیون های ال جی بسیار کامل است: در پیش نمایش ، تلویزیون هوشمند بدون شک مورد علاقه همه تلویزیون های ال جی است. این منحصر به فرد است و به شما امکان دسترسی به بسیاری از امکانات سرگرم کننده را می دهد. ساده و سرگرم کننده ، این اولین انتخاب تلویزیون است. برنامه های نامحدود ، در فیلم های DEMAND ، بلکه شبکه ها و برنامه های اجتماعی مورد علاقه شما ، همه از داشبورد تلویزیون شما ، منوی اصلی قابل دسترسی است. کیفیت بالا (HDTV) یکی از صفحه های تلویزیون ال جی است و خود را به سینمای خانگی شما دعوت می کند: تصاویر چهار برابر جزئیات بیشتر دارند و کیفیت صدا ده برابر بیشتر از تلویزیون های HD است. تلویزیون با UHD ، OLED یا LED صفحه ، همه مزایای خود را دارند: طراحی خوب ، ظریف است ، هر سه تصویر و کیفیت صدا را با کیفیت بالا پخش می کنند. و با تلویزیون های سه بعدی ، عینک های جدید LG سبک هستند و به شما امکان می دهند وارد جهان روشن تر و پر جنب و جوش سرگرمی خود شوید. تلویزیون های ال جی قادر به تغییر جهان اتاق نشیمن شما هستند و شما را در قلب فیلمی که تماشا می کنید زندگی می کند. تعلیق ، عمل یا طنز ، به خودتان اجازه دهید با کیفیت قابل توجهی برتر صدا و تصویر دور شوید. در هیچ زمان ، دیگر نمی توانید بدون تلویزیون LG ما انجام دهید. صفحه های LED یا Ultra HD ، شما فقط باید انتخاب خود را انجام دهید. برای کمک به شما با راهنمای تلویزیون آنلاین مشورت کنید. این که آیا شما دوست دارید فیلم های خانوادگی ، تماشای بازپرداخت کنسرت یا دسترسی به بازی ها و وب سایت های مورد علاقه خود را دوست دارید ، تلویزیون هوشمند برای شما ساخته شده است. این چیزی بیش از یک صفحه تلویزیونی است ، این منبع همه سرگرمی ها ، احساسات و سرگرمی های شماست. ناوبری روان و شهودی است و با کنترل از راه دور جدید خود ، فقط باید نشانگر را به صفحه نمایش هدایت کرده و مچ دست را حرکت دهید. تلویزیون های با کیفیت بالا ، با Blu-ray Technologies و HD Surround Sound Pride of LG Products هستند. برای آسانتر کردن زندگی خود و جلوگیری از هدر رفتن وقت به دنبال لوازم جانبی تلویزیون ، ال جی یک دامنه پشتیبانی برای دریافت و استفاده از تلویزیون خود ، مانند مبلمان تلویزیونی و پشتیبانی از دیوار پیشنهاد می کند.

تلویزیون LG OLED EVO C2 | 2022 | 77 ” (195 سانتی متر) | UHD | α9 Gen5 پردازنده AI

IR 6.6

ترمیم

 • α9 Gen5 پردازنده AI
 • Dolby Vision IQ و Dolby Atmos سازگار است
 • LG Thinq Control ، Amazon Alexa ، دستیار Google
 • HDMI 2.1 ، VRR ، ALLM و EARC
 • nvidia g-sync

اندازه خود را انتخاب کنید

برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود 0
فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. بستن

فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. قیمت نهایی خود را از نزدیک بررسی کنید

قیمت محصولات اضافه شده

 • α9 Gen5 پردازنده AI
 • Dolby Vision IQ و Dolby Atmos سازگار است
 • LG Thinq Control ، Amazon Alexa ، دستیار Google
 • HDMI 2.1 ، VRR ، ALLM و EARC
 • nvidia g-sync

اندازه خود را انتخاب کنید

برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود 0
فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. بستن

فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. قیمت نهایی خود را از نزدیک بررسی کنید

قیمت محصولات اضافه شده
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود 0
فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. بستن

فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. قیمت نهایی خود را از نزدیک بررسی کنید

قیمت محصولات اضافه شده
برای ایجاد لیست خواسته های خود ثبت نام کنید

مواردی را به خواسته های خود اضافه کنید تا هنگام بازگشت به LG آنها را به راحتی پیدا کنید.کم. این یک روش ساده برای پیگیری مواردی است که شما دیده اید یا برای حفظ ایده های هدیه برای دوستان و خانواده.

نه متشکرم ، اکنون به ثبت نام ادامه نمی دهید

این پیوند در کلیپ بورد کپی شد.

مواردی را به لیست آرزوهای MYLG خود اضافه کنید

حذف مقاله به لیست آرزوهای MYLG ادامه دهید
اجزای سازنده

محصولات پیشنهادی

*titletext*

نام مدل کپی شد
addonpincodeerror-text
addonmainmodelerror-text

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * inctroductcount * ea

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * inctroductcount * ea
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

فروش به مقدار محدود

مقدار موجود * مقدار * ea
فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. بستن
فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. بستن

فقط برای محصولات واجد شرایط تخفیف برای اعضا قابل استفاده است. قیمت نهایی خود را از نزدیک بررسی کنید

OBS_CHEAPERPRICE_MSG * ورق * €
قیمت محصولات اضافه شده
MSRP * hemprovetotalprice* €
صرفه جویی در * تخفیف قیمت * €
با قیمت
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید
*ObsmembershipLinkStart*

اعضای Mylg فقط * عضویت * €

برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

فقط اعضای mylg * توصیه شده Membershippter * €

صرفه جویی در * تخفیف قیمت * €

 • جزء بخش
 • دارایی
 • اجزای سازنده

پیمایش در سمت چپ به سمت راست حرکت کنید
محفظه محافظت از مؤلفه
0 Component-SelectedDitems
*rpromoprice*،*rpromopcercent*€
*rpromoprice*،*rpromopcercent*€
تلویزیون LG OLED EVO C2 | 2022 | 77 ” (195 سانتی متر) | UHD | α9 Gen5 پردازنده AI
پیمایش چپ را به راست پیمایش کنید
برای تعیین قیمت به فروشنده مراجعه کنید

تصاویر مورد استفاده در ارائه محصول زیر فقط برای اهداف تصویرگری است. برای نمایش دقیق محصول به گالری تصویر در بالای صفحه مراجعه کنید.

دیجیتال حرکت کنید

5 -استار دیجیتال

5/5
ارسال شده در حرکت 04/04/22

“تلویزیون OLED همه کاره که نمای کاملی به ما می دهد.””

حرکت شماره

آرم Nusterama

10/10
ارسال شده در حرکت 04/25/22

“تصویری نزدیک به کمال”

این قیمت های نوآوری 2022

آرم 2022 این جایزه نوآوری

حرکت LG OLED C2

برنده دسته بازی های ویدیویی

به سمت دنیای جدید درخشان به سمت دنیای جدید درخشان

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

به سمت دنیای جدید و درخشان

تلویزیون OLED LG با روشنایی روشن

قدرت پیکسل های خودساخته LG OLED را بزرگ کنید.
فناوری تقویت کننده روشنایی تا 20 ٪ 2 از روشنایی اضافی* به لطف مدیریت فوق العاده دقیق پردازنده α9 Gen 5 AI 4K ارائه می دهد. از این پس ، تصاویر به لطف یک قدرت نوری ده برابر بسیار خیره کننده هستند.

تصویر یک طاووس سفید بر روی پس زمینه سیاه روی صفحه نمایش LG OLED EVO به وضوح جزئیات پیچیده هر قلم را نشان می دهد تصویر یک طاووس سفید بر روی پس زمینه سیاه روی صفحه نمایش LG OLED EVO به وضوح جزئیات پیچیده هر قلم را نشان می دهد

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

*به معنای تقویت کننده روشنایی است
*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
*در مقایسه با یک دال OLED معمولی LG (سری B2).
(3) تا 20 ٪ روشن = تا 20 ٪ روشن تر.

پردازنده IA A9 Gen 5

زیبایی با هوش مصنوعی ملاقات می کند

زیبایی که توسط هوش مصنوعی تصویب شده است.
بر اساس آخرین پیشرفت ها از نظر هوش مصنوعی عمیق ، پردازنده α9 Gen 5 AI LG* تصویر اشیاء موجود در پیش زمینه و در پس زمینه را برای اضافه کردن عمق طبیعی بهبود می بخشد و رنگ ها را به طرز چشمگیری پر جنب و جوش و دقیق می کند.

مردی در یک زمین بسکتبال شبانه یک توپ بسکتبال را روی انگشت خود می چرخاند مردی در یک زمین بسکتبال شبانه یک توپ بسکتبال را روی انگشت خود می چرخاند

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
*در مقایسه با تلویزیون معمولی ال جی.

سیاه مطلق ، یک روشنایی درخشان

بدون داشتن نور پس زمینه برای کاهش تأثیر آنها ، پیکسل های خودیزاسیون برای یک کنتراست چشمگیر در هر نور به یک سیاه عمیق می رسند. عناصر بصری با دقت نهایی تعریف شده اند ، که باعث می شود جزئیات ظریف را که معمولاً نمی بینید ، ارائه دهید.

صحنه ای از یک مرد در پیاده روی که روی OLED با کنتراست بی نهایت نمایش داده می شود صحنه ای از یک مرد در پیاده روی که روی OLED با کنتراست بی نهایت نمایش داده می شود

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
*در مقایسه با تلویزیون معمولی ال جی ال جی.
Pro Mapping Tone Dynamic

جزئیات تنظیم لحن

New Algorym Dynamic Tone Mapping Pro* برای بهبود تصویر عمیق تر می شود. در گذشته ، پردازش روی کل تصویر انجام می شد. اکنون ، این تکنیک تصفیه شده و 5000 منطقه در هر تصویر را برای HDR روشن تر تا آخرین جزئیات مدیریت می کند.

یک زن نزدیک از یک زن که عینک آفتابی با چراغ های نئونی بازتابی دارد یک زن نزدیک از یک زن که عینک آفتابی با چراغ های نئونی بازتابی دارد

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید
*تصاویر شبیه سازی شده صفحه.
*در مقایسه با Dynamic Tone Mapping Pro 2021.
صدای اطراف همهجانبه

به نظر می رسد که شما در صحنه هستید

پردازنده α9 Gen 5 AI فضیلت یک منبع صوتی 2 کانال در صدای همهجانبه 7.1.2. اکشن و هرج و مرج را در اطراف خود زندگی کنید ، گویی شخصیت اصلی فیلم هستید.

زنی که روی یک مبل نشسته است و به کنسرت با حباب هایی که صدای محیط را در اطراف او نشان می دهد زنی که روی یک مبل نشسته است و به کنسرت با حباب هایی که صدای محیط را در اطراف او نشان می دهد

تلویزیون برای شما فکر کرد

برای عصر سینما به الهام نیاز دارید ?
ThinQ توصیه هایی را با توجه به سلیقه شما ارائه می دهد. پروفایل ها را برای هر یک از اعضای خانواده پیکربندی کنید تا بتوانند به سرعت خود را در سریال های تلویزیونی مورد علاقه خود غوطه ور کنند ، توصیه های جدید و اخبار ورزشی شخصی را دریافت کنند.

یک صفحه تلویزیون محتوای توصیه شده توسط LG ThinQ را نشان می دهد یک صفحه تلویزیون محتوای توصیه شده توسط LG ThinQ را نشان می دهد

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

*منوها و برنامه های پشتیبانی شده بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.
** منوهای نمایش داده شده احتمالاً توسط خروجی محصول اصلاح شده اند.
*** در دسترس بودن سفارش صوتی بسته به محصولات یا کشورها ممکن است متفاوت باشد.

یک کانتور صفحه نمایش تصفیه شده

یک طراحی مینیمالیستی

با تشکر از کانتورهای خوب صفحه ، از یک غوطه وری واقعی در قلب تصویر لذت ببرید بدون اینکه هیچ عنصری را مختل کند نگاه شما 3 . طراحی فوق العاده نازک 4 تلویزیون کاملاً در فضای داخلی شما ادغام شده است ، چه در قلاب دیواری و چه روی پا/سه پایه*.

یک تلویزیون ال جی OLED G2 در یک اتاق نشیمن با گیاهان ، شمع کتاب و کمد لباس پرنعمت روی دیوار آویزان است. تلویزیون ال جی OLED G2 در یک اتاق مینیمالیستی در کنار قفسه با زیور آلات تک رنگ روی دیوار آویزان است. نمای جانبی از لبه فوق العاده انتهای تلویزیون LG OLED G2. یک تلویزیون LG OLED G2 روی یک دیوار اتاق نشیمن رنگی با سیاره خشک ، دیفیوزر و گلدان آویزان است. نزدیک در لبه LG OLED فوق العاده Fine OLED G2 یک تلویزیون ال جی OLED G2 در یک اتاق نشیمن با گیاهان ، شمع کتاب و کمد لباس پرنعمت روی دیوار آویزان است. تلویزیون ال جی OLED G2 در یک اتاق مینیمالیستی در کنار قفسه با زیور آلات تک رنگ روی دیوار آویزان است. نمای جانبی از لبه فوق العاده انتهای تلویزیون LG OLED G2. یک تلویزیون LG OLED G2 روی یک دیوار اتاق نشیمن رنگی با سیاره خشک ، دیفیوزر و گلدان آویزان است. نزدیک در لبه LG OLED فوق العاده Fine OLED G2

*سه پایه گالری با مدل های 65C2 و 55C2 سازگار است.
*پشتیبانی پایه کف با مدل های 48C2 و 42C2 سازگار است.

انتخاب گسترده ای از اندازه

تلویزیون را پیدا کنید که متناسب با شما باشد

خواه برای اتاق بازی خود یا سینمای خانگی به صفحه نمایش نیاز داشته باشید. تلویزیون LG OLED C2 انتخاب گسترده ای از اندازه های 42 تا 83 اینچ را ارائه می دهد.

طیف وسیعی از تلویزیون های LG OLED C2 در اندازه های مختلف ، از 42 تا 83 اینچ طیف وسیعی از تلویزیون های LG OLED C2 در اندازه های مختلف ، از 42 تا 83 اینچ

یک تجربه سینمای واقعی

اکنون شما شخصیت اصلی هستید

Dolby Vision IQ و Dolby Atmos برای یک غوطه وری احساسی ترکیب می شوند. با استفاده از پردازنده α9 GEN 5 AI LG ، Dolby Vision Precision Detaily Detaily عمق فوق العاده ای را اضافه می کند و بافت های ظریف را برجسته می کند.

مردی که روی یک مبل نشسته است و یک فیلم اکشن با یک حباب عظیم در اطراف او و تلویزیون که غوطه وری سینما را محروم می کند مردی که روی یک مبل نشسته است و یک فیلم اکشن با یک حباب عظیم در اطراف او و تلویزیون که غوطه وری سینما را محروم می کند

*جزئیات Dolby Vision به عنوان بخشی از بروزرسانی ضریب هوشی Dolby Vision که باید در ژوئن 2022 منتشر شود در دسترس خواهد بود. تاریخ دقیق بسته به کشور ممکن است متفاوت باشد.

تمام محتوای مورد علاقه خود در همان مکان

برای عصر سینمای خود آماده است. همه چیز آماده است تا شما را راضی کند. تقریباً هر آنچه را که می خواهید به برنامه های جریان موجود نگاه کنید پیدا کنید.با Netflix 5 ، Disney+ 6 ، Amazon Prime 7 ، Apple TV+ 8 و همچنین کانال های LG 9 ، چیزی باورنکردنی در انتظار شما است.

یک پوستر پولی از Netflix ، کتاب Boba Fett de Disney Plus ، The Wheel of Time de Prime Video ، که از Apple TV Plus دیده می شود یک پوستر پولی از Netflix ، کتاب Boba Fett de Disney Plus ، The Wheel of Time de Prime Video ، که از Apple TV Plus دیده می شود

*محتوای و در دسترس بودن برنامه ممکن است بسته به کشور یا منطقه متفاوت باشد.
** اشتراک های جداگانه مورد نیاز برای خدمات OTT.

تجربه بازی نهایی

تبدیل به یک ماشین برنده می شود

پتانسیل بازیکن خود را با اولین تلویزیون های پشتیبانی Dolby Vision Gaming 4K در 120 هرتز برای یک بازی روانتر و واقع بینانه تر نشان می دهد. با زمان پاسخ 0.1 ms ، سازگاری با Nvidia G-Sync ، AMD FreeSync Premium و مدیریت VRR ، حتی اقدامات فوق العاده سریع تمیز و روان به نظر می رسد.

دو نفر که روی یک مبل با یک کنترلر و یک تلویزیون LG OLED G2 در یک اتاق نشیمن بازی می کردند دو نفر که روی یک مبل با یک کنترلر و یک تلویزیون LG OLED G2 در یک اتاق نشیمن بازی می کردند

*زمان پاسخ توسط intertek آزمایش و تأیید شده است.
** VRR یک قابلیت معتبر HDMI 2 است.1

لیگ بازی جدید

با تشکر از افزودن برنامه های GeForce Now ، یک جهان کامل بازی به لطف بازی های ابری در انتظار شما است. بازیهایی را که دوست دارید دوباره کشف کنید و موارد دلخواه جدید را مستقیماً از تلویزیون خود پیدا کنید.

در صحنه ای از Cyberpunk 2077 که در تلویزیون ال جی OLED ارائه شده است ، این بازیکن در یک خیابان نئون در یک موتور سیکلت می چرخد در صحنه ای از Cyberpunk 2077 که در تلویزیون ال جی OLED ارائه شده است ، این بازیکن در یک خیابان نئون در یک موتور سیکلت می چرخد

*مدل 65G2 فقط به عنوان نمونه در تصویر ارائه شده است. تمام مدل های LG OLED 2022 دارای بسته بندی اکولوژیکی هستند.
** مدل 65C2 در پایه حداقل 39 ٪ سبک تر از سری C1 است.
*** برچسب زدن “کاهش انتشار CO2” فقط مربوط به مدل 65C2 است. تمام مدل های C2 دیگر دارای برچسب “اندازه گیری CO2” هستند.
**** صدور گواهینامه UL ECV بر اساس قاب تلویزیون و نمای عقب. درصد محتوای بازیافت شده بسته به مدل و اندازه متفاوت است.

تجربه خود را با نوار صوتی LG تعقیب کنید

محتوای شما با صدای همهجانبه

تلویزیون LG خود را با نوار صوتی LG مربوطه Appaire کنید. با تشکر از به اشتراک گذاری حالت صدا تلویزیون ، می توانید از صدای فراگیر همهجانبه بهینه شده برای همه ژانرها لذت ببرید.

شما می توانید تصویری از شما می توانید تصویری از

شکستن ویدیو ویدیو را بخوانید

هماهنگی بین تلویزیون و صدا

میله های ال جی آن به طور خاص طراحی شده اند تا با تلویزیون LG شما با شکل ظریف و مدرن خود مطابقت داشته باشند ، بنابراین یک راه حل تلویزیونی/صوتی را به عنوان دلپذیر برای تماشای گوش دادن به آن ارائه می دهند.

Edge of the Sound Bar در زیر صفحه تلویزیون با نمای شب از جاده قابل مشاهده است Edge of the Sound Bar در زیر صفحه تلویزیون با نمای شب از جاده قابل مشاهده است

یک کنترل از راه دور برای محصولات LG شما

خداحافظی از اختلال و کنترل های از راه دور از دست رفته – این کنترل از راه دور نه تنها تلویزیون LG شما ، بلکه نوار صوتی متصل به LG شما را نیز فرمان می دهد.

تلویزیون نصب شده در یک اتاق با چراغ های ظریف تصاویر فیل هایی را که کار می کنند منتشر می کند. اثر صوتی در نوار صدا در زیر تلویزیون قابل مشاهده است. در پایین تصویر ، می توانید یک کنترل از راه دور تلویزیون را مشاهده کنید ، و نوار صدا و نماد تلویزیون به چپ و راست کنترل از راه دور وصل می شود تلویزیون نصب شده در یک اتاق با چراغ های ظریف تصاویر فیل هایی را که کار می کنند منتشر می کند. اثر صوتی در نوار صدا در زیر تلویزیون قابل مشاهده است. در پایین تصویر ، می توانید یک کنترل از راه دور تلویزیون را مشاهده کنید ، و نوار صدا و نماد تلویزیون به چپ و راست کنترل از راه دور وصل می شود

*به اشتراک گذاشتن حالت صدا تلویزیون بسته به مدل های تلویزیون می تواند متفاوت باشد.
*نسخه پردازنده AI تلویزیون با توجه به مدل های تلویزیون متفاوت است.
*کنترل حالت نوار صدا بسته به مدل های نوار صدا می تواند متفاوت باشد.
*استفاده از کنترل از راه دور تلویزیون LG فقط به ویژگی های خاصی محدود می شود.

ترکیب مناسب برای تلویزیون