در نورماندی ، او اتومبیل هایی را در گوشه سمت راست فروخت ، بدون اینکه چیزی اعلام کند | Liberty Caen ، در Rouen ، او ده ها اتومبیل آلمانی را در ترافیک Jomber در اینترنت فروخت

در روون ، او ده ها اتومبیل آلمانی را در ترافیک در اینترنت فروخت

سالن جانبی عملی:
از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر جمعه 29/09 ، شنبه 30/09 و یکشنبه 1/10 باز کنید (بسته شدن ساعت 6.30 بعد از ظهر)
پارکینگ بندری در نزدیکی
پذیرش رایگان
سرگرمی موسیقی در تمام آخر هفته ها
اطلاعات بازدید: https: // www.فیس بوک.com/UniversvintageGolfEdestope/

در نورماندی ، او بدون اعلام چیزی ، ماشین هایی را در گوشه سمت راست فروخت

یک مرد 49 ساله در روز پنجشنبه ، 17 دسامبر 2020 در Caen (کالوادوس) محکوم شد ، به دلیل اینکه با فروش خودروهای استفاده شده در اینترنت ، حدود بیست نفر را به هم ریخت.

یک مرد 49 ساله محکوم به راه اندازی یک تجارت فروش واقعی ماشین ها شد

Jean-Marc* تجارت کوچک خود را با احتیاط راه اندازی کرد ، که نه به اتاق بازرگانی اعلام شد و هیچ سرویس URSSAF را تنظیم نکرد. برای نیش نان ، او قطعات ماشین یا وسایل نقلیه را از نفس کشیده می کند که پس از کمی صورت کوچک در گوشه سمت راست می فروشد. فقط با گذشت سالها ، شکایات مشتری از یکدیگر پیروی می کنند که به “مدیر تجارت” در تصحیح پایان می یابد.

پنجشنبه ، 17 دسامبر 2020 ، ژان مارک (49) در دادگاه کیفری ظاهر شد Caen (Calvados) برای چندین جنایت: “اجرای کار پنهان” ، “کلاهبرداری” و “ثبت نام توسط یک فروشنده اشیاء متحرک” برگزار نشده است. این حقایق دوره از دسامبر 2015 تا اکتبر 2019 را در سراسر نرماندی پایین سابق پوشش می دهد.

یک زوج چاه

اگر ژان مارک از بازیابی قطعات خودرو ، وسایل نقلیه قدیمی و تینک کردن آنها مراقبت کند ، این شریک زندگی وی آرلت* است که اعلامیه ها را تصویب می کند ، زیرا او می گوید “مقالات من قوی نیست”. او 323 تبلیغات را با نام خود در وب سایت Le Bon Coin منتشر خواهد کرد. برای معاملات ، ژان مارک از تلفن های همراه قابل تعویض استفاده می کند و مقررات به طور انحصاری به صورت نقدی انجام می شود. اگر این اتفاق بیفتد که این زوج مجبور به پذیرش پرداخت از طریق چک هستند ، به حساب آرلت واریز می شود زیرا “شرکت” که توسط همراه خود نصب شده است ، هیچگونه مسکونی بانکی ندارد و او سالها است که مبتنی بر بانک دو فرانسه است.

بیش از 20 قربانی و بیش از 30،000 یورو خسارت

“Facelift” که توسط Jean-Marc انجام شده است “همیشه جاده را نگه نمی دارند” زیرا 22 خریداران شکایت می کنند. چندین اتومبیل قربانیان آسیب جدی را خراب می کنند و آنها را خطرناک می کند (سیستم ترمز ، موتور و غیره). یک وسیله نقلیه خریداری شده 100 یورو می تواند 2 فروخته شود.یورو. یک رنو Mégane ، که ژان مارک تغییر می دهد پیشخوان به این ترتیب 76 جوانسازی می شود.000 کیلومتر !

زندان معلق

دادستان برونو آلبیستی سهام خود را می گیرد: عدم ثبت نام در ثبت نام تجاری و عدم اعلامیه به URSSAF مشخصه کار پنهان. علاوه بر این ، مانورهای کلاهبرداری وجود دارد. کتابهای پلیس که به ردیابی اشیاء استفاده شده اجازه می دهند پر نشوند. برای پایان دادن به این اقدامات ، وی به مجازات یک سال زندان و ممنوعیت ورزش به مدت 10 سال نیاز دارد.

ژان مارک سرانجام 18 ماه حبس را با 24 ماه اقامت مشروط و 5 سال عدم صلاحیت در درد مکمل محکوم کرد. تمام خسارت ها (مادی و اخلاقی) و همچنین هزینه های قانونی بیش از 30 است.یورو.

فیلم ها: همین حالا در اخبار

با ثبت نام در اخبار من ، تمام اخبار را در شهرها و رسانه های مورد علاقه خود دنبال کنید.

  • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
  • در توییتر به اشتراک بگذارید
  • به اشتراک گذاشتن از طریق ایمیل
  • لینک کپی شده را کپی/چسباند ! https: // اخبار.fr/facts/en-normandy-il-revend-détitures-sur-le-bon-coin-sans-rien-declarer_38240350.HTML

در روون ، او ده ها اتومبیل آلمانی را در ترافیک در اینترنت فروخت

یکی از اتومبیل های پیشخوان دستکاری ، اما هنوز فروخته نشده است ، توسط پلیس توقیف شد

امنیت دپارتمان Seine-Maritime و تیپ آن که متخصص در سرکوب بزهکاری خودرو است ، به اقدامات یک مرد مستقر در روئن که در وب سایت “Le Bon Coin” از اتومبیل ها با مسافت پیموده شده بسیار پایین فروخته شده است ، پایان یافت. در اصل از آفریقا ، فروشنده ، که اغلب از هویت برادرش استفاده می کرد ، اتومبیل های استفاده شده را از مدل های بالا در آلمان خریداری می کرد. BMW ، آئودی یا مرسدس استفاده شده اما در شرایط کلی بسیار خوبی که پیشخوان آن با استفاده از تجهیزات رایانه ای متصل به رایانه روی تخته ، دستکاری شده است. فروشنده بسیار خوب ، این مرد موفق به اعتماد به مشتریان خود شد و تولید کرد نوت بوک های تعمیر و نگهداری جعلی و فاکتورهای گاراژ کاذب. اسنادی که قرار است ثابت کنند وسیله نقلیه ارائه شده برای فروش یک موضوع بوده است.

بسیاری از قربانیان

این یکی از خریداران است که در مورد سن ماشین خود شک کرد ، که پس از انجام کنترل فنی با یک متخصص شکایت کرد. از این اولین شکایت ،محققان روئن به آلمان رفتند, و سپس 27 قربانی دیگر ، همه ساکن روون و منطقه وی را شناسایی کرد. به طور کلی ، کلاهبردار 50،000 کیلومتر از ساعت اتومبیل های فروخته شده برداشت ..

به سرعت شناسایی شد ، این فروشنده (به یک دلیل بیهوده) به هتل پلیس روئن ، جایی که او بود احضار شد جمعه گذشته پس از بیش از 46 ساعت حضانت پلیس دستگیر شد. وی سپس ارجاع شد و تحقیقات قضایی توسط دادستان برای فریب تشدید شده ، دروغ و استفاده از کاذب و کلاهبرداری دستور داده شد.
این مرد در چهل سالگی ده سال در فرانسه بوده است. به گفته محققان ایمنی ، وی بزرگ شده است سود حدود 400000 یورو در یک سال. با این حال ، او یک سبک زندگی بزرگ را به روون هدایت نکرد ، زیرا او تمام پول خود را به کشور مبدا خود فرستاد که در آنجا یک خانه 200 متر مربع ساخته شده بود ، در حال حاضر 80 ٪ به پایان رسید .

فاکتورهای کاذب و تجهیزات رایانه ای از کلاهبردار ادعایی

احتیاط

پلیس تحقیقات خود را تمام نکرد و انتظار داشت که قربانیان دیگر این کلاهبرداری را بشنود که بدون شک از هویت های دیگر استفاده می کردند.
اگر فکر می کنید یک ماشین با مسافت پیموده شده بسیار پایین خریداری کرده اید, محققان توصیه می کنند که شکایت کنید و یک وسیله نقلیه را برای بررسی آن بررسی کنید زیرا ممکن است یک خطر فنی داشته باشد و باعث تصادف شود. علاوه بر این ، فروش مجدد یک ماشین به ساعت بنابراین دستکاری شده می تواند شما را متهم به چرخش کلاهبرداری خود کند ..

Le Bon Coin Low Normandie با استفاده از ماشین

شریک شریک شریک

تقویم وقایع وسایل نقلیه جمع کننده

وقایع توسط جغرافیایی

ثبت نام کردن

Provence-Alpes-Côte d’Azur

معیارهای جستجو را نشان دهید

    پیاده روی قدیمی
    اطمینان از سرید

    اطمینان از سرید

09/27/2023 – مسابقه/مدار VHC

روز نورد بارجوت

موتور سیکلت و ماشین جانبی تا سال 1996 و استثنایی

پیر و پاسکال

06 09 31 76 22 – 06 18 20 26 89

اسناد برای بارگیری

09/29/2023 – نمایشگاه/سالن

Universe Vintage Ste Maxime 2023

گرم کن صندلی

نمایش جهانی پرنعمت که به دوستداران سالهای “یکپارچهسازی با سیستمعامل” از سال 1940 تا 1990 اختصاص داده شده است ، حدود شصت غرفه داران را که دارای “جمع کننده” اشیاء و لوازم جانبی ، لباس ، مبلمان کوچک ، جعبه حمل و نقل و انواع “چیزهای قدیمی” هستند ، جمع می کند. هرگز به فکر یافتن آنجا نبود !
نمایشگاهی از وسایل نقلیه قدیمی روز شنبه و یکشنبه در بول ها برگزار می شود. رقابت ظرافت ، در لباس دوره ای ، به صاحبان وسایل نقلیه که در مرکز شهر رژه می روند ارائه می شود.
برای داشتن جزئیات و ساعات سرگرمی با صفحه FB نمایش در ارتباط باشید !
رویدادهای پارکینگ آزاد در نزدیکی وسایل نقلیه قدیمی. رژه پین ​​، کامیون مداوم غذا.

سالن جانبی عملی:
از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر جمعه 29/09 ، شنبه 30/09 و یکشنبه 1/10 باز کنید (بسته شدن ساعت 6.30 بعد از ظهر)
پارکینگ بندری در نزدیکی
پذیرش رایگان
سرگرمی موسیقی در تمام آخر هفته ها
اطلاعات بازدید: https: // www.فیس بوک.com/UniversvintageGolfEdestope/

اسناد برای بارگیری

09/30/2023 – نمایشگاه/سالن

نمایشگاه وسایل نقلیه استفاده شده و فرمان

شنبه 30 سپتامبر و یکشنبه 1 اکتبر 2023 در M برگزار می شود.من.n از Azur Nice نسخه سوم Salonvonice ، نمایشگاه وسیله نقلیه استفاده شده و فرمان در Riviera فرانسوی
در حالت ایده آل 10 دقیقه از مرکز شهر و در نزدیکی بزرگراه ، ایستگاه و فرودگاه نیس ، همه متخصصان منطقه را گرد هم می آورد: فروشندگان ، واردکنندگان ، تولید کنندگان ، بازرگانان ، در بیش از 20 000 متر مربع از سطح قرار گرفتن در معرض ، 50،000 پارکینگ رایگان و بیش از 600 وسیله نقلیه از کلیه مارک ها در شرایط استثنایی ، منتخب ، کنترل شده و تضمین شده جمع آوری می کند و از بودجه سودمند بهره می برد.
فضایی برای فروش خودروهای فروش افراد محفوظ است.
به مدت 2 روز ، چندین هزار بازدید کننده قادر خواهند بود مورد علاقه خود را از ماشین شهر کوچک در سدان پیدا کنند ، اما همچنین تجارت استثنایی انجام دهند. آنها همچنین تمام خدمات مرتبط با خرید یک وسیله نقلیه استفاده شده را پیدا می کنند: بیمه ، اعتبار ، نگهداری ، لوازم جانبی?.
انیمیشن ها و یک منطقه پذیرایی نیز در دسترس بازدید کنندگان قرار خواهد گرفت.
به عنوان میهمان افتخار برند Alpine با مدل های برجسته این برند.
ما شما را در تاریخ 30 سپتامبر و 1 اکتبر در مین آزور ملاقات می کنیم !

خرما و جدول زمانی:
شنبه 30 سپتامبر: 9 صبح تا 7 بعد از ظهر
یکشنبه ، 1 اکتبر: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر
ورودی و پارکینگ رایگان
مخاطب
04 22 16 94 59/06 14 84 37 01
info@loungevonice.کم
www.سالن سالن.کم

04 22 16 94 59 – 06 14 84 37 01

اسناد برای بارگیری

09/30/2023 – گردهمایی/جلسه

12 ساعت Hyères

گردباد Arromanches و بندر Hyères

صفحات ارائه “12 ساعت Hyères”.
افتتاح پلاک LHA “Circuit des Iles d’Or – 12 ساعت Hyères” در حضور مقامات ، شهردار ، مشاوران عمومی ، نمایندگان FFVE ، CAAV.

9:30 صبح: تظاهرات اتومبیل های پرنعمت در دور Arromanches
10:00 صبح: عزیمت اتومبیل های “تاریخی” برای دو دور مدار (7.4 کیلومتر) و به دنبال آن خودروهای جمع کننده.
ساعت 10:45 صبح: ورود به بندر هیورس ، فرعری پایتخت برای جمع آوری نمایشگاه و مراسم جوایز توسط مقامات.
11:30 صبح: گلدان دوستی.

اسناد برای بارگیری

09/30/2023 – قرار ملاقات ماهانه

گردهمایی ماهانه CAAV

فروشگاه کارفور ، پارکینگ در کنار ایستگاه شستشو

جمع آوری هر شنبه آخر ماه از ساعت 9:30 صبح تا +/- 1 بعد از ظهر.

رایگان و به روی همه باز !

باشگاه Old Var Auto

اسناد برای بارگیری

01/10/2023 – گردهمایی/جلسه

تجمع و مبادله

سیلان بیشه زیتون را در زیر رمپارت ها

گردهمایی و بورس تحصیلی در Sillans la Cascade ، رقابت ظریف.
بسیاری از غرفه ها ، کامیون غذای شور و شیرین.
پارکینگ و ورود رایگان.

1 اکتبر از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

زیبا از سالهای گذشته

اسناد برای بارگیری

01/10/2023 – قرار ملاقات ماهانه

نشست ماهانه Tacots Dragon

پارکینگ گاراژ Bouvat در RN7 در نزدیکی چهارراه

جلسه ماهانه Les Tacots du Dragon. اعضا و میهمانان هر یک یکشنبه ماه ، برای ارائه وسایل نقلیه قدیمی یا جوان خود ، با آنها ملاقات می کنند ، یک قهوه به مناسبت ارائه می شود.

Tacots Dragon’s

اسناد برای بارگیری

شبکه

لینک حمایت شده

01/10/2023 – قرار ملاقات ماهانه

تاریخ ماهانه در کافه ممفیس خوب

جمع آوری وسایل نقلیه اتومبیل و موتور سیکلت آمریکایی ، رستوران در محل ، که برای علاقه مندان محفوظ است ، بعد از ظهر به سمت کوه ها سفر می کنند. رایگان. می توانید در میز کنار اتومبیل / منطقه امن خود غذا بخورید.

هر 1 یکشنبه ماه ساعت 10 صبح تابستان و زمستان.

کافه ممفیس خوب

اسناد برای بارگیری

01/10/2023 – قرار ملاقات ماهانه

Sunday Ride Classic

83 – لو کاستلت

Le Zest – پارک فعالیت را نشانه گذاری می کند – Rue de Berlin

گردهمایی دوتایی رایگان. هر 1 صبح یکشنبه صبح همسالان: فوریه ، آوریل ، ژوئن ، آگوست ، اکتبر ، دسامبر.

امسال SRC 10 مین سالگرد خود را از تظاهرات کلاسیک Sunday Ride جشن می گیرد. راه اندازی شده در دسامبر 2007 ، یکشنبه Ride Classic Rally به صدها دوچرخهسواری اجازه داد تا با اشتیاق موتور سیکلت کلاسیک در جلسات دوتایی مبادله و به اشتراک بگذارند. مدار پل ریکارد که دارای یک فعالیت عمومی به طور فزاینده ای است ، پیدا کردن آدرس جدیدی برای برگزاری این جلسات غیررسمی مهم شد و هر یکشنبه اول همسالان از 10 صبح تا 12 بعد از ظهر. به آدرس بروید: Le Zest ، Signs Activity Park – Rue de Berlin ، 83870 Signs (VAR).

Sunday Ride Classic

اسناد برای بارگیری