Life in Apple Yellow آیفون 14 و آیفون 14 پلاس را ارائه می دهد – Apple (FR) ، تاریخ راه اندازی آیفون 14 ممکن است به تازگی فاش شده باشد | چه سلام?

تاریخ های پرتاب آیفون 14 فقط ممکن است فاش شده باشد

کوپرتینو ، کالیفرنیا اپل امروز ورود یک رنگ زرد جدید برای آیفون 14 و آیفون 14 پلاس را اعلام کرده است و انتخاب رنگ بیشتری برای این بهار ارائه می دهد. زیبا و طراحی شده برای آخرین ، آیفون 14 و آیفون 14 پلاس دارای یک قسمت جلوی سپر سرامیکی مقاوم هستند ، طراحی داخلی طراحی مجدد که عملکرد پایدار تری را در زمان و ترمیم بهتر و همچنین استقلال استثنایی ارائه می دهد – آیفون 14 به علاوه طولانی ترین استقلال را ارائه می دهد در آیفون 1 دیده می شود . این دو مدل در یک دوربین دوتایی قرار می گیرند که کیفیت عکس و فیلم استثنایی ، تراشه قدرتمند A15 Bionic و ویژگی های امنیتی نوآورانه مانند SOS ماهواره ای و تشخیص حوادث تصادفات را ارائه می دهند. مدل های جدید آیفون 14 و آیفون 14 بیشتر به رنگ زرد می توانند از جمعه 10 مارس تنظیم شوند و از سه شنبه 14 مارس در دسترس خواهد بود.

زندگی به رنگ زرد ! اپل آیفون 14 و آیفون 14 پلاس را ارائه می دهد

یک پایان عالی زرد ، دامنه را با استقلال باورنکردنی ، یک دوربین مضاعف مضاعف که عکس ها و فیلم های با کیفیت حرفه ای و ویژگی های امنیتی انقلابی را ضبط می کند ، به ویژه SOS Sols و تشخیص تصادفات تصادفات تصادفات را تکمیل می کند

آیفون 14 و آیفون 14 پلاس در پایان زرد جدید خود

کوپرتینو ، کالیفرنیا اپل امروز ورود یک رنگ زرد جدید برای آیفون 14 و آیفون 14 پلاس را اعلام کرده است و انتخاب رنگ بیشتری برای این بهار ارائه می دهد. زیبا و طراحی شده برای آخرین ، آیفون 14 و آیفون 14 پلاس دارای یک قسمت جلوی سپر سرامیکی مقاوم هستند ، طراحی داخلی طراحی مجدد که عملکرد پایدار تری را در زمان و ترمیم بهتر و همچنین استقلال استثنایی ارائه می دهد – آیفون 14 به علاوه طولانی ترین استقلال را ارائه می دهد در آیفون 1 دیده می شود . این دو مدل در یک دوربین دوتایی قرار می گیرند که کیفیت عکس و فیلم استثنایی ، تراشه قدرتمند A15 Bionic و ویژگی های امنیتی نوآورانه مانند SOS ماهواره ای و تشخیص حوادث تصادفات را ارائه می دهند. مدل های جدید آیفون 14 و آیفون 14 بیشتر به رنگ زرد می توانند از جمعه 10 مارس تنظیم شوند و از سه شنبه 14 مارس در دسترس خواهد بود.

باب بورچرز ، معاون رئیس جمهور بازاریابی محصولات جهانی اپل گفت: “کاربران ما آیفون خود را دوست دارند و به طور روزانه روی او حساب می کنند و امروز ، یک رنگ روشن جدید با آیفون 14 جدید و آیفون 14 زرد دیگر به دامنه می پیوندد.”. “به طرز چشمگیری سبک ، با یک استقلال چشمگیر ، دوربین ها و ویژگی های ویدیویی با کیفیت حرفه ای ، ویژگی های امنیتی آوانگارد به عنوان یک SOS اضطراری توسط ماهواره ، و گنجاندن هر آنچه که iOS 16 به ارمغان می آورد ، آیفون 14 یک انتخاب عالی برای همه افرادی است که مایل به دستیابی به آن هستند یک آیفون جدید. »»

یک طراحی زیبا و مقاوم همراه با استقلال چشمگیر

آیفون 14 6.1 اینچی و آیفون 14 به علاوه 6.7 اینچ 2 از آلومینیومی با کیفیت هوافضا مقاوم در برابر آب و گرد و غبار 3 ساخته شده اند و سپر سرامیکی جلوی آنها از لیوان هر تلفن هوشمند محکم تر از آنها از رایج ترین تصادفات و مایعات معکوس محافظت می کند. طراحی داخلی طراحی مجدد آنها عملکرد پایدار تری را ارائه می دهد – ایده آل برای پروژه های پیچیده یا بازی های ویدیویی – و تعمیرات را ساده تر و مقرون به صرفه تر می کند. هر دو مدل دارای یک صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR با فناوری OLED هستند که دارای روشنایی پیشرفته HDR 1200 NITS و Dolby Vision Technology است. صفحه بزرگتر آیفون 14 برای تماشای محتوا ، به دنبال جلسات Apple Fitness+ Training و بازی های ویدیویی ایده آل است ، در حالی که از بهترین استقلال موجود در آیفون لذت می برید.

تمام رنگهای موجود در محدوده آیفون 14 ارائه شده است

یک دوربین دوتایی برای گرفتن زیباترین لحظات

با آیفون 14 و آیفون 14 پلاس ، کاربران همیشه یک دوربین دوتایی پیشرفته دارند که همیشه در دست هستند. این شامل یک دوربین اصلی با کیفیت حرفه ای جدید با سنسور بزرگتر برای گرفتن عکس ها و فیلم های باشکوه و یک دوربین فوق زاویه برای ضبط دیدگاه های منحصر به فرد است. آیفون 14 و آیفون 14 پلاس دارای دو دوربین جلوی Truedepth جدید هستند که قادر به تمرکز اتوماتیک در چندین موضوع در مسافت های مختلف هستند ، برای نزدیک تر و به ویژه سلفی های گروهی موفق. و همچنین ، باز شدن بیشتر آن از رنگ های پر جنب و جوش تر و جزئیات ظریف تر در شرایط کم نور.

دوربین دوتایی در پشت آیفون زرد

دامنه آیفون 14 موتور فوتونیک را افتتاح می کند ، که عملکردی را در شرایط کم نور یا نور متوسط ​​تا 2 برابر بالا برای دوربین Truedepth و فوق زاویه ای و 2.5 برابر برای دوربین اصلی جدید در مقایسه با نسل قبلی ارائه می دهد. موتور فوتونیک از نزدیک در سخت افزار و نرم افزار آیفون ادغام شده است ، ظرافت بافت ها را حفظ می کند ، رنگ های وفادار تری را ارائه می دهد و اطلاعات بیشتری در مورد عکس حفظ می کند.

ویژگی های ویدیویی ، مانند عملکرد و حالت سینماتیک ، در همه مدل ها در محدوده آیفون 14 ادغام شده و به کاربران امکان می دهد خلاقیت خود را به طور کامل بیان کنند. حالت اکشن به شما امکان می دهد فیلم های فوق العاده روان درست کنید و با لرزش ها و حرکات مهم ، از جمله برای سکانس های فیلمبرداری شده در عمل عمل ، سازگار شوید. حالت سینماتیک از فرمت 4K در 30 I/S و 24 I/S پشتیبانی می کند ، و این امکان را ایجاد می کند تا جلوه ای عالی از عمق میدان ایجاد کند که توسعه را به طور خودکار ، ساده و بصری تغییر می دهد ، تا توالی ها را به سبک سینمایی ایجاد کند.

حالت عمل باعث می شود فیلم های فوق العاده روان و سازگار با لرزش ها ، حرکات و ارتعاشات ، از جمله برای سکانس های فیلمبرداری شده در عمل عمل ،.

ویژگی های امنیتی انقلابی برای حفظ ذهن آرام

آیفون 14 و آیفون 14 پلاس ویژگی های امنیتی اساسی را برای تماس با کمک در صورت بروز یک مشکل اساسی درج می کنند. Sol SOS Sollite انتظار خدمات مؤلفه ها توسط اپل و نرم افزارهای یکپارچه را به کاربران امکان می دهد تا در صورت عدم پوشش شبکه تلفن همراه یا Wi-Fi به خدمات اضطراری ارسال کنند. علاوه بر این ، کاربرانی که مایل به اطمینان از عزیزان خود در هنگام حضور در منطقه سفید هستند می توانند از برنامه برای به اشتراک گذاشتن موقعیت ماهواره خود استفاده کنند. این سرویس ، که قبلاً توانسته است به کاربران در شرایط اضطراری در ایالات متحده ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، ایرلند و انگلستان کمک کند ، تا پایان در اتریش ، بلژیک ، ایتالیا ، لوکزامبورگ ، در هلند و پرتغال در دسترس خواهد بود. از ماه 4 .

SOS اضطراری ماهواره ای

SO های اضطراری ماهواره ای از کاربر برای توصیف ماهیت اضطراری دعوت می کند

SOS از اضطراری ماهواره ای از کاربر دعوت می کند تا تلفن خود را به سمت ماهواره هدایت کند

یکپارچه با دامنه آیفون 14 ، عملکرد تشخیص تصادف می تواند یک تصادف جدی در اتومبیل را تشخیص دهد و اگر کاربر ناخودآگاه باشد یا قادر به رسیدن به آیفون خود نباشد ، به طور خودکار برای کمک تماس می گیرند. برای ایجاد این ویژگی امنیتی نوآورانه ، اپل الگوریتم های پیشرفته تشخیص حرکت را توسعه داده است ، که با بیش از یک میلیون ساعت داده های واقعی رانندگی و تصادف ترسیم شده است و آنها را با داده های حرکتی شتاب سنج جدید ، ژیروسکوپ ، GPS ، فشارسنج و میکروفون آیفون 5 ترکیب کرده است. همراه با اپل واچ ، عملکرد تشخیص تصادف به طور همزمان از دارایی های این دو دستگاه برای کمک به کاربران 6 استفاده می کند .

تشخیص تصادف در آیفون

تراشه بیونیک A15 فوق العاده عملکرد با هسته GPU 5

تراشه A15 Bionic قدرت فوق العاده ای و عملکرد سطح حرفه ای را در آیفون 14 و آیفون 14 پلاس می دهد. GPU 5 -Core پیچیده ترین کارها را سریعتر از همیشه انجام می دهد و حتی گرافیک های سیال تری را در برنامه های ویدیویی و بازی های با عملکرد بالا ارائه می دهد. تراشه A15 Bionic همچنین ویژگی های ویدیویی مانند موتور فوتونیک ، حالت عمل و حالت سینماتیک را تقویت می کند. در عین حال ، استقلال استثنایی به آیفون می دهد و از ویژگی های ایمنی و محرمانه بودن آن را در اختیار شما قرار می دهد ، به عنوان مثال رمزگذاری داده های ارائه شده توسط Enclave Secure. CPU 6 -Core دو هسته عملکرد و چهار هسته با بهره وری انرژی بالا را ترکیب می کند که به طور موثری بیشترین کار را مدیریت می کنند. موتور Neurral Engine 16 قلب قادر به انجام 15،800 میلیارد عمل در ثانیه است ، و هنوز هم کارهای یادگیری خودکار را برای عملکرد iOS 16 و تجربیات ارائه شده توسط برنامه های شخص ثالث تسریع می کند.

تراشه A15 Bionic دارای یک GPU 5 سانتیگراد است که گرافیک سیال را ارائه می دهد ، ضمن احترام به حریم خصوصی کاربران ، ظرفیت های عکس های استثنایی و همچنین استقلال تماشایی را پردازش می کند.

ادغام iOS 16

iOS 16 مهمترین به روزرسانی را تا به امروز روی صفحه قفل شده ارائه می دهد ، و یک اثر فوق العاده ارائه می دهد که موضوعات عکس را در مقابل زمان به صورت تلطیف شده ، ویجت ها قرار می دهد تا اطلاعاتی را که در یک زمان چشم مورد علاقه شما قرار می دهد ، مشاهده کند. یک گالری جدید از تصاویر پس زمینه برای پیدا کردن الهام. غلظت حتی مؤثرتر می شود و روشهای جدیدی برای تعامل با صفحه قفل شده و ایجاد فیلترهای غلظت در برنامه ها ارائه می دهد. فعالیت های زنده به کاربران کمک می کند تا اطلاعاتی را در زمان واقعی دنبال کنند که مستقیماً از صفحه قفل شده ، مانند یک جلسه ورزشی یا اطلاعات مربوط به کارپولینگ ، آنها را علاقه مند کند. پیام ها به کاربران اجازه می دهد تا یک پیام را تغییر دهند ، حمل و نقل را لغو کنند و مکالمات را مانند خواندن 7 نشان دهند . ناوبری سافاری به لطف کلیدهای شناسایی ، شناسه نسل جدیدی که نمی تواند یک هالیسم باشد یا فاش شود ، امن تر می شود. متن زنده امکان تعامل با متن در فیلم ها ، تبدیل سریع ارز و ترجمه متن را ارائه می دهد. کاربران همچنین می توانند موضوع یک تصویر را انتخاب کنند تا آن را از پس زمینه خارج کرده و آن را در برنامه هایی مانند پیام قرار دهند. کتابخانه عکس به اشتراک گذاشته شده ICLOUD روش جدیدی را برای به اشتراک گذاشتن عکس با حداکثر شش عضو یک خانواده ارائه می دهد. سرانجام ، با آواز Apple Music ، کاربران می توانند با تنظیم صدا و نمایش اشعار در زمان واقعی 8 روی قطعات مورد علاقه خود آواز بخوانند .

یک صفحه قفل شده شخصی در آیفون

از کاربر دعوت شده است تا ویجت ها را به صفحه قفل شده خود اضافه کند

از کاربر دعوت شده است تا یک حالت غلظت را برای صفحه قفل شده انتخاب کند

متن زنده در آیفون

آیفون و محیط

آیفون 14 و آیفون 14 پلاس به گونه ای طراحی شده اند که حداقل تأثیر بر محیط زیست داشته باشند. به عنوان مثال ، خطوط پلاستیکی که به عنوان آنتن عمل می کنند از بطری های آب پلاستیکی بازیافت شده ساخته شده اند که توسط یک فرآیند شیمیایی برای به دست آوردن یک ماده بسیار مقاوم با عملکرد بالا تبدیل شده اند. علاوه بر یک معماری داخلی طراحی شده برای بهبود قابلیت ترمیم آنها ، مدل های موجود در محدوده آیفون 14 شامل آهنرباهای خاکی نادر 100 ٪ بازیافت شده ، از جمله سیستم های MAGSAFE ، و یک تنگستن تنگستن Tingene 100 ٪ بازیافت شده است. هر دو مدل از قلع 100 ٪ بازیافت شده برای جوش های چندین مدار چاپی و 100 ٪ طلای بازیافت شده برای روکش چندین مدار چاپی و سیم های تمام دوربین ها استفاده می کنند. با ارائه بسته بندی فیبر جدید بدون فیلم پلاستیکی خارجی ، اپل نزدیک به هدف خود برای حذف کامل پلاستیک از بسته بندی خود تا سال 2025 است.

اپل به دلیل فعالیتهای مدیریت تجاری خود در سراسر جهان به بی طرفی کربن رسیده است و تا سال 2030 100 ٪ بی طرفی کربن را در مقیاس تدارکات تولیدی و چرخه زندگی خود در تمام محصولات خود هدف قرار داده است. این بدان معناست که هر دستگاه اپل فروخته شده ، از ساخت قطعات ، مونتاژ ، حمل و نقل ، استفاده و شارژ ، به بازیافت و بازیابی مواد آن ، تأثیر آب و هوایی تهی خواهد داشت.

قیمت و در دسترس بودن

  • آیفون 14 و آیفون 14 پلاس در حال حاضر در رنگهای نیمه شب ، نور ستاره ای ، (محصول) قرمز 9 ، آبی و ماوو موجود است و با 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت و 512 گیگابایت ذخیره سازی به رنگ زرد در دسترس خواهد بود 1،019 € (قیمت فروش اپل) و 1،169 یورو (قیمت فروش اپل) به ترتیب.
  • مشتریان در آلمان, که در استرالیا, در کانادا, که در چین, که در کره جنوبی, به ایالات متحده, که در فرانسه, که در هندوستان, در ژاپن, در انگلستان و در بیش از 60 کشور جهان و مناطق جغرافیایی قادر به تهیه آیفون 14 و آیفون 14 زرد دیگر این جمعه ، 10 مارس از ساعت 5 بعد از ظهر (زمان اقیانوس آرام) است و آن را از سه شنبه 14 مارس خریداری می کند.
  • آیفون 14 و آیفون 14 پلاس نیز از فروشندگان تأیید شده اپل و اپراتورهای خاص در دسترس هستند
  • ویژگی های SOS اضطراری ماهواره ای و مکان یابی توسط ماهواره در حال حاضر در موجود است آلمان, در کانادا, به ایالات متحده, که در فرانسه, که در ایرلند در انگلستان , و در دسترس خواهد بود اتریش, که در بلژیک, که در ایتالیا, در لوکزامبورگ, به هلند در کشور پرتغال تا پایان ماه. این سرویس به مدت دو سال از تاریخ فعال سازی آیفون 14 یا آیفون 14 پلاس به صورت رایگان ارائه می شود .
  • افرادی که آیفون 14 یا آیفون 14 پلاس را خریداری می کنند و در اشتراک جدید مشترک هستند از سه ماه ارائه شده به Apple Arcade و Apple Fitness بهره مند می شوند+.
  • پوسته های سیلیکونی برای آیفون 14 و آیفون 14 پلاس در چهار رنگ جدید موجود خواهد بود: کانی زرد ، زیتون ، آسمان آبی و عنبیه.

تاریخ های پرتاب آیفون 14 فقط ممکن است فاش شده باشد

تاریخ راه اندازی آیفون 14 فاش شده است

ما کمتر از چهار ماه از راه اندازی آیفون 14 فاصله داریم – حداقل در صورت اعتقاد آخرین نشت.

این می گوید آیفون 14 در تاریخ 13 سپتامبر راه اندازی می شود, بدنامی تعویق. این سه شنبه است ، که روز هفته است که اپل معمولاً برای راه اندازی آن انتخاب می کند. و تقریباً سالی است که روز از زمان راه اندازی آیفون 13 در 14 سپتامبر 2021.

اما برخی از احتیاط ها وجود دارد. بدنامی اعتراف کنید که می تواند این تاریخ را تضمین کند ، فقط این که یک منبع به آن گفته است که اپل در آن زمان “چیزی” برنامه ریزی کرده است. اپل هر ماه سپتامبر دامنه آیفون خود را راه اندازی می کند ، بنابراین مطمئناً این یک تاریخ احتمالی به نظر می رسد. اگرچه مثل همیشه با نشت اپل ، هیچ چیز قطعی نیست تا اینکه خود شرکت آن را محاصره کند.

این سایت همچنین حدس می زند که این می تواند اولین رویداد حضوری باشد که از سال 2020 توسط اپل برگزار شد.

انتظار می رود اپل دامنه آیفون 14 و آیفون 14 را اعلام کند ، در مجموع چهار گوشی (آیفون 14 و 14 حداکثر ، و آیفون 14 Pro و Pro Max). این باید یک امور بزرگ BigPhone باشد ، با عبور آیفون مینی در زندگی پس از زندگی موبایل متفاوت است.

گفته می شود که این گوشی ها دارای یک طراحی مجدد کامل هستند ، در حالی که انواع حرفه ای برای دوربین جلوی دوربین و سنسورها و یک پردازنده جدید ، و یک پردازنده جدید ، بین آنها و مدل های غیر PRO قرار می گیرند. ما تمام شایعات و نشت ها را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

بیشتر:

خواهان بهترین آیفون بعدی? در اینجا همه نشت آیفون 14 Pro و Pro Max

What Hi-Fi را دریافت کنید? خبرنامه

آخرین اخبار Hi-Fi ، سینمای خانگی و فنی ، بررسی ها ، مشاوره و معاملات ، مستقیم به صندوق ورودی خود.

با ارسال اطلاعات خود با شرایط و ضوابط و خط مشی رازداری موافقت می کنید و در سن 16 سالگی یا بالاتر هستید.

جو سوتلیک

جو 17 سال است که در مورد فناوری می نویسد ، ابتدا در کارکنان مجله T3 ، سپس با ظرفیت مستقل برای مواد ، مجله Sunday Times Travel ، Men’s Health ، GQ ، The Mirror ، بررسی های معتبر ، TechRadar و موارد دیگر (از جمله سلام سلام -vi?). تخصص های وی شامل همه موارد موبایل ، هدفون و بلندگو است که او می تواند هزینه های خود را توجیه کند.