ویدیویی Ligue 1 حق بیمه: قیمت ، محتوا ، سیستم عامل ها ، همه چیز در مورد اشتراک آمازون ، Ligue 1 Amazon Pass: قیمت ، اشتراک و بازی های موجود در فیلم Premium

Pass Ligue 1 Amazon: قیمت ، اشتراک و بازی ها در Prime Video

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.

Prime Video Ligue 1: قیمت ، محتوا ، سیستم عامل ها ، هر آنچه در مورد اشتراک آمازون وجود دارد

شما یک عاشق بزرگ فوتبال فرانسه هستید ? سرویس ویدیویی آمازون در حال حاضر پخش کننده اصلی مسابقات Ligue 1 و Ligue 2 است. در این پرونده ، ما همه چیز را برای شما توضیح می دهیم که در مورد اشتراک پیشنهادی توسط N ° 1 تجارت الکترونیکی: قیمت ، محتوا یا سیستم عامل هایی که در آن پیشنهاد موجود است ، بدانید.

 • ⚽ چه مسابقات با فرمول پا از فیلم Prime ارائه می شود ?
 • �� قیمت پاس Amazon Prime Ligue 1 چیست؟ ?
 • �� برنامه Ligue 1 هفته در هفته چیست ?
 • �� چه سیستم عامل هایی خدمات Ligue 1 از فیلم Prime را ارائه می دهند ?

لیگ 1 ویدیوی نخست

در مواجهه با رقابت شدید ، که به ویژه در کانال + و ورزش Bein تشکیل شده است ، آمازون با دستیابی به سال 2021 در این نبرد پیروز شد Ligue 1 و Football Ligue 2 حق پخش با مبلغ 250 میلیون یورو. این شرکت آمریکایی ، که از سال 2019 تمام مسابقات رولان-گاروس را بر روی پلتفرم ویدیویی Prime خود ارائه داده است ، “پیشنهاد ورزشی” خود را حتی غنی تر تر غنی تر تر کرده است. ما آنچه را که Ligue 1 Uber Prime Prime Video را برای شما ذخیره می کند ، ذخیره می کنیم.

⚽ چه مسابقات با فرمول پا از فیلم Prime ارائه می شود ?

برنامه های ضروری برای دنبال کردن جام جهانی 2022 فوتبال

آمازون حق پخش مسابقات فوتبال لیگ 1 و لیگ 2 را برای یک دوره چهار ساله برگزار می کند که تمدید می شود از سال 2021 تا 2024 ؛ با نرخ 259 میلیون یورو در هر فصل. در مورد فصل جاری (2023-2024) ، که از زمان آغاز شده است 12 آگوست 2023 و ادامه خواهد یافت تا 18 مه 2024, انتظار می رود که هر روز به طور انحصاری پخش شود 7 بازی از 9 بازی در لیگ 1 Uber Eats. دو جلسه باقیمانده از Bein Sports پخش می شود. این فصل سخاوتمندترین چیزی نخواهد بود که طرفداران توپ دور آن را می شناسند ، زیرا فقط شامل می شود 306 بازی, در برابر 380 در فصل قبل. بنابراین انجام خواهد شد 34 روز, در برابر 38 در زمان عادی. این به این دلیل است که دو تیم در لیگ 1 ارتقا یافته و چهار نفر به لیگ 2 منتقل شدند. هیئت مدیره قهرمانی 2023 از 20 تا 18 تیم. برای خواندن بیش از حد> آمازون نخست: قیمت ، فیلم ، موسیقی ، اشتراک حساب ، ما همه چیز را به شما می گوییم. علاوه بر این ، Prime Video طبق معمول پخش می شود 10 جلسه بزرگ فصل, سه مولتیپلکس نوزدهم, 37 وت 38 روز, به همان خوبی قهرمانی. همچنین می توانید مجلات یکشنبه را پیدا کنید ، که خلاصه بهترین لحظات مسابقات آخر هفته است.

چه برنامه ای در مورد لیگ 2 ?

اعضای اصلی که در Ligue 1 Pass مشترک هستند ، قادر خواهند بود تقریباً از تمام مسابقات Ligue 2 لذت ببرند ، یعنی هشت جلسه در روز. دو مسابقه مفقود شده در Bein Sports ، که 20 ٪ از حقوق پخش در Ligue 2 را در اختیار دارد ، به همان روش Ligue 1 رونویسی می شود.

�� قیمت پاس Amazon Prime Ligue 1 چیست؟ ?

Prix ​​du Pass Ligue 1 برای فصل 2023-2024 اکنون به آن رسیده است 14.99 یورو در هر ماه بدون تعهد, علاوه بر اشتراک خود در آمازون نخست (6.99 یورو در هر ماه یا 69.90 یورو در سال). آمازون اخیراً قیمت پیشنهاد خود را افزایش داد ، که قبلاً با 12.99 یورو در هر ماه عرضه می شد.

اشتراک Ligue 1 Pass

آمازون ارائه می دهد دوم فرمول سودمندتر, چه کسی شما را برای یک فصل کامل مرتکب می کند. دومی صورتحساب است 99 €, که به شما امکان می دهد 30 ٪ در قیمت فصل صرفه جویی کنید ، در مقایسه با اشتراک ماهانه معمولی. همچنین خوب است که توجه داشته باشید که فرمول غیر اتصال به شما نیازی به پرداخت ماههای مرخصی ندارد. در مورد آن, آمازون نمونه های اتوماتیک را در پایان مسابقات متوقف می کند. برای خواندن بیش از حد> محاکمه آمازون نخست 30 روز رایگان: چگونه از آن بهره مند شویم ?

�� برنامه Ligue 1 هفته در هفته چیست ?

 • مسابقه عصر جمعه (9 بعد از ظهر) : پخش از طریق ویدیویی لیگ 1 حق بیمه
 • مسابقه بعد از ظهر شنبه (5 بعد از ظهر) : پخش از طریق ویدیویی لیگ 1 حق بیمه
 • مسابقه عصر شنبه (9 بعد از ظهر) : پخش از کانال+
 • مسابقه بعد از ظهر یکشنبه (1 بعد از ظهر) : پخش از طریق ویدیویی لیگ 1 حق بیمه
 • مسابقه بعد از ظهر یکشنبه (3 بعد از ظهر) : پخش از طریق ویدیویی لیگ 1 حق بیمه
 • مسابقه بعد از ظهر یکشنبه (5 بعد از ظهر) : پخش از کانال+
 • مسابقه عصر یکشنبه (8:45 بعد از ظهر) : پخش از طریق ویدیویی لیگ 1 حق بیمه

برخی از بازی ها در اواسط هفته در طول فصل نیز برگزار می شود.

برای خواندن بیش از حد> آمازون نخست: نحوه لغو اشتراک ?

�� چه سیستم عامل هایی خدمات Ligue 1 از فیلم Prime را ارائه می دهند ?

دستگاه های اصلی ویدیویی

مانند سایر سیستم عامل های جریان ، Amazon Prime Video است در اکثر پشتیبانی ها موجود است. شما در لذت بردن از بازی های Ligue 1 و Ligue 2 مشکلی نخواهید داشت. در اینجا لیست دستگاه های سازگار با سرویس Prime Video Ligue 1 آورده شده است:

 • اکثریت قریب به اتفاق تلویزیون هوشمند بومی برنامه Prime Video را ارائه دهید. این به عنوان مثال مورد سامسونگ ، ال جی ، سونی ، فیلیپس ، پاناسونیک ، شارپ ، شیائومی و TCL است
 • در خوانندگان Blu-ray ال جی ، پاناسونیک ، سامسونگ و سونی
 • در کنسول بازی اخیر مانند PS4 ، PS5 ، Xbox One و Xbox Series X و Series SRIES
 • در تلفن های هوشمند و تبلت ها Android و iOS
 • در رمزگشایی ها و خوانندگان چندرسانه ای مانند Google Chromecast ، Nvidia Shield ، Roku ، Apple TV ، Tivo ، Mi TV Stick از شیائومی یا Amazon Fire Stick
 • جعبه های چهار اپراتور اصلی فرانسوی نارنجی ، SFR ، Bouygues Telecom و رایگان

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.

Pass Ligue 1 Amazon: قیمت ، اشتراک و بازی ها در Prime Video

پاس Ligue 1 کانال جدید برای تماشای مسابقات قهرمانی فوتبال فرانسه است. این برای مشترکان آمازون پرایم و در دسترس از Prime Video محفوظ است.

Pass Ligue 1 Amazon: قیمت ، اشتراک و بازی ها در Prime Video

Maxime Blondet – اصلاح شده در تاریخ 08/17/2023 ساعت 4:48 بعد از ظهر

 1. Pass Ligue 1 Amazon: کانال Ligue 1 در Video Prime
 2. نحوه اشتراک در آمازون Prime Video Ligue 1 و با چه قیمتی ?
 3. نحوه تماشای Ligue 1 با آمازون ?
 4. چه مسابقات پخش شده از پاس Ligue 1 چیست؟ ?
 5. دستگاه های سازگار با Prime Video Ligue 1 چیست ?
 6. Ligue 1 Pass: آیا یک دوره آزمایشی رایگان وجود دارد ?
 7. ویدیویی لیگ 1 حق بیمه در 4K ، امکان پذیر است یا نه ?
 8. نحوه خاتمه Ligue 1 Amazon Pass ?

لیگ 1 به ندرت بسیار جذاب بوده است. نمایش ، اهداف و بازی زیبا هر روز وجود دارد. و بدون هیچ گونه شوونیسم ، به جز لیگ برتر انگلیس ، لیگ 1 هیجان انگیزترین قهرمانی اروپا است که باید دنبال شود. او چیزی برای حسادت به لالیگا ، سری A یا بوندس لیگا ندارد. و این نمایش تا حد زیادی از کانال League 1 پخش می شود ، که برای مشترکین آمازون آمازون و اختیاری آمازون از Amazon Prime Video رزرو شده است.

به طور واضح ، هر روز ، آمازون هفت بازی از Nine Ligue 1 و Ligue 2 را پخش می کند . برای تماشای Ligue 1 و Ligue 2 در تلویزیون ، بنابراین شما باید در Amazon Prime مشترک شوید و در کانال جدید The Ligue 1 Pass On Video Bonus مشترک شوید.

Pass Ligue 1 Amazon: کانال Ligue 1 در Video Prime

حقوق انتشار Ligue 1 در تابستان سال 2021 دست خود را تغییر داد و به همین دلیل آمازون بود که تعداد زیادی از آن را که توسط گروه MediaPPro Sino-Sanpanish و کانال Telefoot برگزار شد ، خریداری کرد. برای بررسی 259 میلیون یورو در هر فصل ، بنابراین آمازون پخش کننده لیگ 1 (و لیگ 2) است ، تا سال 2024. در واقع پخش می شود 80 ٪ از مسابقات Ligue 1. در مجموع 238 بازی در سال و فصل. با توجه به Ligue 2 ، این یکسان است: آمازون نیز 80 ٪ از حقوق را دارد.

به منظور این که مردم بتوانند با آمازون به Ligue 1 نگاه کنند ، غول تجارت الکترونیکی زنجیره ای را ایجاد کرده است که به همین دلیل Ligue 1 Pass نامیده می شود. رزرو شده برای افرادی که اشتراک در آمازون نخست, از طریق رابط ویدیویی Premium در دسترس است, سرویس ویدیویی جریان آمازون.

نحوه اشتراک در آمازون Prime Video Ligue 1 و با چه قیمتی ?

برای عضویت در کانال Ligue 1 Pass ، شما باید در Amazon Prime Video مشترک شوید و بنابراین در Amazon Prime مشترک شوید. پاس آمازون لیگ 1 در واقع یک است گزینه ای که می تواند از Prime Video مشترک شود, سرویس ویدیویی جریان آمازون ، که خود خدمتی است که در برنامه آمازون نخست گنجانده شده است. شما دنبال می کنید ? واضح است ، این بدان معنی است که بدون اشتراک در آمازون نخست ، بدون لیگ 1 با آمازون. به همین سادگی. اگر هنوز اینگونه نیست ، با اشتراک در برنامه Premium Amazon شروع کنید. ما توضیح می دهیم که چگونه در پرونده خود اختصاص داده شده به Amazon Prime انجام دهیم.

پاس-لیگ -1-با-1-PRIX

اما مراقب باشید ، برای تماشای Ligue 1 با Video Prime ، نه تنها باید اشتراک ماهانه 6.99 یورو یا سالانه 69.90 یورو را به آمازون نخست بپردازید. Ligue 1 On Video Premium در واقع موضوع a است اشتراک اضافی به نرخ ماهانه 14.99 یورو ، بدون تعهد یا 99 یورو در سال.

برای مشترک شدن ، هیچ چیز ساده تر نیست:

 • به صفحه اصلی ویدیو و ، در Ligue 1 Pass بروید
 • روی “ثبت نام و پرداخت” کلیک کنید. سپس یک صفحه جدید روی صفحه شما باز می شود
 • اطلاعات خود را تأیید کنید و دوباره روی “ثبت نام و پرداخت” کلیک کنید.

این همان است ، شما در Ligue 1 Pass مشترک می شوید. اکنون می توانید Ligue 1 را با Prime Prime تماشا کنید.

برای تماشای Ligue 1 با آمازون ، شما باید اشتراک در Ligue 1 Pass ، کانال Ligue 1 را که از طریق Prime Video قابل دسترسی است ، بگیرید. برای مشترکین سرویس نخست آمازون رزرو شده است ، بدون تعهد یا 99 یورو در سال 14.99 یورو هزینه دارد.

نحوه تماشای Ligue 1 با آمازون ?

برای به Ligue 1 Pass دسترسی پیدا کنید, ابتدا باید برنامه Prime Video را روی دستگاه خود باز کنید و با شناسه های خود (شناسه + رمز عبور) Amazon Prime ارتباط برقرار کنید. در صفحه اصلی ویدیویی, سپس خواهید دید بخش تحت عنوان “Ligue 1 Pass”, با لیست مسابقات Ligue 1 در هر روز قهرمانی در فیلم Prime Video آمده است.

اگر روی “دیدن بیشتر” کلیک کنید ، یک پنجره جدید ظاهر می شود. همچنین به شما امکان دسترسی به لیست مسابقات زنده و آینده را می دهد ، بلکه به زندگی و رویدادهای آینده نیز مانند برنامه یکشنبه عصر فوتبال ، مسابقات اخیراً تمام شده و در پخش مجدد یا نکات برجسته هر جلسه در دسترس است. سپس کافی است که روی جلسه یا برنامه مورد نظر کلیک کنید تا بتوانید به آن نگاه کنید.

اشتراک Ligue 1 Pass اجازه می دهد با استفاده از همان حساب آمازون به طور همزمان تا سه بازی مختلف را تماشا کنید, و از همان مسابقه را در دو دستگاه همزمان تماشا کنید.

سرانجام ، در اینجا ویژگی ای وجود ندارد که از طرفداران توپ دور که مایل به داشتن همهجانبه ترین تجربه ممکن است ، لذت نمی برد: استادیوم FX ، که این امکان را دارد نظرات را غیرفعال کنید تا فقط از فضای استادیوم لذت ببرید.

چه مسابقات پخش شده از پاس Ligue 1 چیست؟ ?

برای فصل 2023-2024 ، 238 بازی Ligue 1 هر سال توسط آمازون از طریق Prime Video و Ligue 1 Pass کانال پخش می شود. هر یک هفت بازی هر روز قهرمانی, دو مورد دیگر که توسط کانال های گروه کانال پخش می شوند. امسال ، به جز استثنائات ، هنگامی که یک روز در طول هفته برنامه ریزی شده است ، مسابقات از طریق Ligue 1 Pass Amazon Prime Video به شرح زیر در جدول پخش می شود.

برنامه LIGUE 1 2023/2024 LIGUE MACKS برنامه در Prime Video
تاریخ جریان دهنده
جمعه ساعت 9 بعد از ظهر حق بیمه ویدیو
شنبه ساعت 5 بعد از ظهر حق بیمه ویدیو
یکشنبه ساعت 1 بعد از ظهر حق بیمه ویدیو
یکشنبه ساعت 3 بعد از ظهر حق بیمه ویدیو
یکشنبه ساعت 3 بعد از ظهر حق بیمه ویدیو
یکشنبه ساعت 3 بعد از ظهر حق بیمه ویدیو
یکشنبه ساعت 8:45 بعد از ظهر حق بیمه ویدیو

چیزی برای دانستن: شنبه ها شنبه ساعت 9 بعد از ظهر و یکشنبه ساعت 5 بعد از ظهر توسط Prime Video بلکه توسط کانال پخش نمی شود+.

دقت مهم: هر فصل, 10 پوستر زیبا در مسابقات قهرمانی, انتخاب شده توسط Diffuser ، از Prime Video Ligue 1 پخش می شود. در اینجا لیست 10 بازی پرچمدار فصل 2023/2024 است که توسط آمازون ارائه می شود:

 • Olympique Lyonnais/Paris Saint-Germain (J4 ، 09/03/2023)
 • پاری سن ژرمن/المپیک د مارسی (J6 ، 09/24/2023)
 • Stade Rennais/Paris Saint-Germain/Olympique de Marseille (J8 ، 8/10/2023)
 • Olympique de Marseille/Olympique Lyonnais (J10 ، 10/29/2023)
 • Racing Club of Lens/Olympique de Marseille (J12 ، 12/11/23)
 • لیل/پاری سن ژرمن (J16 ، 17/12/2023)
 • Racing Club de Lens/Paris Saint-Germain (J18 ، 01/14/2024)
 • Olympique Lyonnais/Olympique de Marseille (J20 ، 04/02/2024)
 • Olympique de Marseille/Paris Saint-Germain (J27 ، 03/31/2024)
 • پاری سن ژرمن/المپیک Lyonnais (J30 ، 04/21/2023)

اما ، این همه چیز نیست ، Multiplex نیز به طور انحصاری در Prime Video Ligue 1 برای روزهایی که در اواسط هفته برگزار می شود و تمام روزهایی که مسابقات به طور همزمان برگزار می شود ، پخش می شود.

در مورد لیگ 2 ، اکنون. کمی یکسان است: آمازون نیز 80 ٪ از حقوق را به دست آورده است. Mutliplex Ligue 2 BKT و همچنین هفت مسابقه همزمان Ligue 2 BKT که معمولاً روز شنبه ساعت 7 بعد از ظهر انجام می شود. ، یا 14.99 یورو در هر ماه.

دستگاه های سازگار با Prime Video Ligue 1 چیست ?

خبر خوب ، حق بیمه ویدیو ، و بنابراین کانال گذر Ligue 1 ، در دسترس است مستقیماً از طریق جعبه اپراتور خود, آیا نارنجی ، SFR ، رایگان و یا Bouygues Telecom. LIGUE 1 آمازون بنابراین برای هرچه بیشتر افراد به طور مستقیم در یک تلویزیون قابل دسترسی است.

اما ، این همه چیز نیست ، برنامه Prime Video ، که امکان دسترسی به Ligue 1 Pass را فراهم می کند ، است سازگار با بسیاری از پشتیبانی های چندرسانه ای , تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، تلویزیون های متصل ، بازیکنان چندرسانه ای ، که همچنین به شما امکان می دهد Ligue 1 Amazon را در تلویزیون خود تماشا کنید ، حتی بدون داشتن رمزگذار تلویزیون.

Ligue 1 Pass: آیا یک دوره آزمایشی رایگان وجود دارد ?

امسال ، برخلاف فصل گذشته ، آمازون دوره آزمایشی رایگان را با پاس Ligue 1 ارائه نمی دهد. خسارت. از آنجا که با اجازه نگاه رایگان به لیگ 1 ، برخی از افراد مردد ، احتمالاً کمی با افزایش قیمت 2 یورو در ماه پاس لیگ 1 ، ممکن است با کیفیت خدمات ارائه شده توسط آمازون قانع شوند.

اگر می خواهید Ligue 1 را با حق بیمه ویدیو تماشا کنید ، باید بلافاصله مبلغ 14.99 یورو در ماه (یا 99 یورو در سال) را بپردازید. اما ، به یاد داشته باشید ، اشتراک ماهانه یک پیشنهاد غیر الزام آور است و بنابراین در هر زمان خاتمه می یابد. همچنین به یاد داشته باشیم که برای اینکه بتوانیم در گزینه Pass Ligue 1 Amazon مشترک شویم ، باید در برنامه مشترک شوید آمازون نخست که همیشه به شما امکان می دهد از a بهره مند شوید آزمایش رایگان 30 روزه.

سرانجام ، به این دلیل نیست که در حال حاضر یک دوره آزمایشی رایگان وجود ندارد که هرگز وجود نخواهد داشت. در واقع ، برای ارتقاء Ligue 1 در جایزه ویدیو ، آمازون می تواند تصمیم بگیرد یک دوره آزمایشی رایگان را اجرا کند.

ویدیویی لیگ 1 حق بیمه در 4K ، امکان پذیر است یا نه ?

پخش مسابقات در پاس Ligue 1 از کیفیت تقریبا بی عیب و نقصی برخوردار است. این حداقل چیزی است که در شبکه های اجتماعی برمی گردد. تقریباً بی عیب. زیرا ، در کانال Ligue 1 Pass, مسابقات در 4K موجود نیست. با این وجود ، در صفحه ای که برای کانال جدید برای تماشای Ligue 1 با آمازون محفوظ است ، غول تجارت الکترونیکی این امر را تضمین می کند ” Video Premium با توجه به سرعت پهنای باند موجود ، تجربه مشاهده بهینه را ارائه می دهد “”.

و مشخص است که با وجود عدم حضور 4K ، آمازون به کیفیت تصویر با a پاسخ می دهد جریان HD بسیار قانع کننده.

اما اگر امکان دیدن لیگ 1 با آمازون وجود نداشته باشد ، به دلیل یک مشکل فناوری نیست. در واقع ، برخی از فیلم ها در 4K و HDR در پلتفرم ویدیویی Prime قرار دارند. در نتیجه ، می توان تصور کرد که در آینده مسابقات در 4K در کانال گذرگاه Ligue 1 در دسترس است.

نحوه خاتمه Ligue 1 Amazon Pass ?

اشتراک ماهانه در Ligue 1 Pass ، که به شما امکان می دهد Ligue 1 را با Amazon Prime Video تماشا کنید ، یک پیشنهاد بدون تعهد است. بنابراین ممکن است در هر زمان گزینه Ligue 1 Pass را خاتمه دهید.

برای انجام این کار ، شما باید:

 • به فیلم Prime Prime وصل شوید و در منوی بالا روی “کانال ها” کلیک کنید
 • اشتراک را در پاس Ligue 1 پیدا کنید
 • و بر روی “خاتمه اشتراک” کلیک کنید.

دقت مهم ، Ligue 1 Pass گزینه ای است که می توان از آن از رابط ویدیویی Premium مشترک شد. در نتیجه ، خاتمه اشتراک زنجیره ای پاس لیگ 1 منجر به خاتمه اشتراک شما در آمازون نخست نمی شود. بنابراین شما تمام مزایای موجود در برنامه Premium Amazon را حفظ می کنید. حتی اگر به اشتراک Ligue 1 Pass خود بپردازید ، همیشه به Prime Video ، سرویس ویدیویی جریان آمازون دسترسی خواهید داشت.

3 سوال درباره Ligue 1 Amazon Pass

که می تواند در Ligue 1 Amazon Pass مشترک شود ?

پاس Ligue 1 زنجیره ای است که باید Ligue 1 را با آمازون تماشا کند. هرکسی می تواند در آن مشترک شود ، مشروط بر اینکه شما در برنامه آمازون نخست عضو شوید.

قیمت ویدیوی Video Ligue 1 چقدر است ?

علاوه بر اشتراک در آمازون نخست (6.99 یورو در ماه یا 69.90 یورو) ، پاس Ligue 1 به عنوان گزینه ای با قیمت 14.99 یورو در ماه بدون تعهد یا 99 یورو در سال برای Watch Ligue 1 با آمازون در دسترس است.

نحوه تماشای Ligue 1 با Amazon Prime Video ?

برای تماشای Ligue 1 با آمازون ، باید برنامه Prime Video را باز کنید و با شناسه های Prime Amazon آن ارتباط برقرار کنید. در جعبه های اپراتورها موجود است و با بسیاری از دستگاه ها سازگار است. در صفحه اصلی ویدیو Prime ، بخشی با عنوان “Ligue 1 Pass” ظاهر می شود.

اعتبار: آمازون و آرم آمازون علائم تجاری آمازون هستند.com ، inc. یا شرکتهای تابعه آن.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

این پرونده ها همچنین ممکن است به شما علاقه مند شوند:

 • نحوه تماشای فیلم آمازون پریم در تلویزیون خود ?
 • نحوه تماشای فیلم Prime Amazon با Bouygues Telecom ?
 • چگونه می توان فیلم Prime Amazon را با SFR داشت ?
 • نحوه تماشای فیلم Prime Amazon به صورت رایگان ?
 • چگونه ویدیوی آمازون را با نارنجی داشته باشیم ?
 • Netflix یا Amazon Prime Video: مقایسه
 • بهترین سری ویدیویی آمازون Prime