اشتراک یا استفاده ساده ، چه قیمتی برای اسکوتر آهک?, اسکوتر آهک اشتراک هفتگی LimePass را در فرانسه راه اندازی می کند

اسکوتر آهک اشتراک هفتگی LimePass را در فرانسه راه اندازی می کند

یک ماه پیش ، آهک در اشتراک هفتگی خود در چندین کشور از جمله ایالات متحده و استرالیا حجاب را بالا برد. از این دوشنبه ، 13 ژانویه ، این کاربران فرانسوی هستند که می توانند از آن بهره مند شوند ، این استارتاپ در بیانیه مطبوعاتی گفت.

اشتراک یا استفاده ساده ، چه قیمتی برای اسکوتر آهک ?

از سال 2018 ، شرکت آمریکایی Lime ، Giant of the اسکوتر برقی سلف سرویس به رضایت کاربران خود ادامه می دهد. محصول آن ، اسکوتر آهک توانست خود را در اروپا و ایالات متحده به عنوان ابزاری برای حمل و نقل تحمیل کند که هم سرگرم کننده و هم عملی است. بنابراین ، برای استفاده های گاه به گاه ، می توانید آن را در هر گوشه خیابان اجاره کنید. علاوه بر این ، اگر به طور مکرر حرکت می کنید و می خواهید از بسیاری از ترافیک های جاده ای خودداری کنید ، انتخاب یک اشتراک قیمت مناسب ایده آل خواهد بود. بنابراین ، برای اشتراک یا استفاده ساده ، قیمت اسکوتر آهک چقدر است ? بیایید اشتراک های مختلف را برای یک اسکوتر آهک کشف کنیم. در اینجا ارائه آهک و سایر عناصر مربوط به این وسیله نقلیه انقلابی دو چرخ (از جمله قیمت آن) آورده شده است.

قیمت اشتراک های مختلف یک آهک پرونده

اگر در فرانسه ، ایتالیا ، بلژیک ، اسپانیا ، آلمان یا حتی در ایالات متحده زندگی می کنید ، بدانید که بسته هایی برای پرونده قیمت LimePass وجود دارد. این اشتراک های جدید به شما امکان می دهد اسکوتر آهک را که در آرامش اجاره می کنید و بدون نگرانی در مورد بقیه دارایی های خود هدایت کنید. اشتراک های دیگری مانند بسته روزانه یا پاس ماهانه نیز وجود دارد. شرکت آهک همه چیز را برنامه ریزی کرده است.

اشتراک روزانه (یا پاس روزانه)

با بسته روزانه ، کاربر حق هر اسکوتر برقی را دارد. در مورد پرداخت ، شما باید بین 9.99 تا 12 ، 99 یورو پرداخت کنید. در واقع ، گذرگاه روز به شما امکان می دهد دستگاه دو چرخ خود را به مدت 24 ساعت بچرخانید. آنچه با این اشتراک جالب تر است این است که انتشار اسکوتر را ارائه می دهد.

اشتراک هفتگی

LimePass به مدت 7 روز معتبر است و در شهری که آن را خریداری کرده اید قابل استفاده است. بنابراین می خواهید در همه جا Filetglates را پیدا کنید و می توانید از آنها برای یک هفته کامل استفاده کنید. در طی این هفته ، استفاده از پاس نامحدود خواهد بود. این سرویس 5.99 یورو در هفته هزینه دارد. بنابراین قیمت معقول از آنجا که هزینه های فعال سازی را حذف می کند.

ماهانه یا پاس پاس

در مورد اشتراک ماهانه ، گزینه های مختلفی به کاربران ارائه می شود. در عمل ، ما سه پیشنهاد را متمایز می کنیم.

اولین گزینه پرداخت تا 19.99 یورو در هر ماه برای سفر به هشت سفر است. یعنی حداکثر مسابقه 30 دقیقه ای.

گزینه دوم به کاربر اجازه می دهد تا به منظور سفر 25 سفر 44.99 یورو در هر ماه بپردازد.

صحبت از آخرین ، این امکان را برای پرداخت 79.99 یورو در هر ماه برای انجام 50 سفر فراهم می کند.

تمام این تغییرات بسته ماهانه نیز هزینه های باز کردن اسکوتر برقی سلف سرویس یا قفل اسکوتر رایگان را در نظر می گیرد. بنابراین قیمت می تواند بسیار بالا باشد اما در مقایسه با یک ماشین ، سودآور است.

قیمت کاربردهای ساده یک اسکوتر برقی

خبر خوب ! عدم موفقیت در اشتراک برای اجاره اسکوتر ، یک راه حل دیگر وجود دارد. اگر می خواهید به طور دقیق از اسکوتر استفاده کنید ، استفاده ساده را انتخاب کنید. در واقع ، شما به طور کلی باید 1 یورو مراقبت و سپس بین 15 تا 20 سنت در دقیقه پرداخت کنید. علاوه بر این ، برای یک مسابقه 15 دقیقه ای ، باید بین 3.25 تا 4 یورو بپردازید. برای یک مسابقه 30 دقیقه ای ، 7 یورو طول می کشد. اگر به مدت 5 روز از اسکوتر برقی آهک (دوشنبه تا جمعه) استفاده کنید ، انتخاب یک LimePass جالب تر خواهد بود (جایی که قیمت آن بسیار ارزان تر است).

چرا یک اسکوتر برقی اجاره می کنید ?

چندین دلیل فشار برای استفاده از اسکوتر. در اینجا چهار توضیح اصلی انتخاب شده است.

  • اسکوترها بسیار مفید هستند:

به طور کلی ، اسکوتر (اسکیت) بسیار مهمتر و حرکت آسان تر هستند. کمتر حجیم ، می توانید آنها را با همه جا با خود ببرید. سبک تر از دوچرخه ، می توانید در هر زمان آنها را با خود داشته باشید. علاوه بر این ، برخی از مدل ها قابل تاشو هستند. بنابراین می توانیم به راحتی آنها را در یک قفسه چمدان یا در صندوق عقب ماشین او قرار دهیم.

  • اسکوتر وسیله ای عالی برای حمل و نقل است:

این که شما کودک ، جوان یا بزرگسال هستید ، استفاده از اسکوتر عملی تر است. این امکان را به شما می دهد تا در طول ترافیک جاده ای سریعتر حرکت کنید. از طرف دیگر ، بدیهی است که احترام به قوانین رفتار خوب لازم است.

  • اسکوتر ها سرگرم کننده و سرگرم کننده هستند:

اسکوتر به شما امکان می دهد از آن لذت ببرید و خود را منحرف کنید. کودکان آنها را بسیار دوست دارند ، به آنها این فرصت را می دهند که ضمن سرگرمی کمی ورزش کنند. علاوه بر این ، آنها به یک روش خوب برای گذراندن وقت با آنها ، چه در باغ شما و چه در یک پارک تبدیل شده اند.

  • اسکوترها اقتصادی و زیست محیطی هستند:

در مقایسه با ماشین یا دوچرخه برقی ، هزینه های اجاره ، خرید یا نگهداری اسکوتر بسیار پایین است. از طرف زیست محیطی ، اسکوتر ها دستگاه های ساکت تر هستند که سوخت کمتری دارند.

نحوه اجاره یا قرض گرفتن آهک پرونده ?

اصل ساده است. برای اجاره یک اسکوتر آهک ، با بارگیری برنامه آهک شروع کنید. پس از بارگیری برنامه ، یک اسکوتر موجود را پیدا کنید (آهک در پاریس ، لو هاور و شاید به زودی در بوردو موجود است). به طور کلی در محیط اطراف خواهد بود. سپس ، هنگامی که در کنار وسیله نقلیه دو چرخ هستید ، باید قبل از اسکن بارکد یا کد QR ، دکمه سواری را فشار دهید. برای انجام این کار ، از دوربین تلفن هوشمند خود استفاده کنید. کد QR روی دسته های نگهدارنده است. همچنین می توان کد 6 ضلعی دستگاه را که در زیر کد QR قرار دارد ، به صورت دستی وارد کنید.

اسکوتر به طور خودکار باز شده است و می توانید شروع به شروع آن کنید. شروع به سادگی قرار دادن یک پا روی دستگاه و سپس حرکت به لطف پای دوم برای افزایش سرعت ، ضمن فشار دادن شتاب دهنده است. دومی در انگشت شست دست راست قرار دارد. برای کند کردن ، اسکوتر آهک دارای یک ترمز دستی است که در زیر دست راست شما قرار دارد.

هنگامی که مسابقه خود را به پایان رسانده اید ، برای ساختن آن باید به منطقه جغرافیایی آهک احترام بگذارید. اگر به عنوان مثال در فرانسه هستید ، این منطقه محدود به پاریس داخل است. همچنین ، این اسکوتر باید به خوبی در فضاهای رزرو شده برای آن پارک شود. در صورت عدم وجود این فضاها ، مکانی را انتخاب کنید که برای پارک کردن آن زحمت نکشید ، مگر در پیاده رو. فراموش نکنید که وقتی متوقف شد آن را روی عصا خود قرار دهید.

علاوه بر برنامه آهک ، همچنین می توان از طریق برنامه Uber برای اجاره یک پرونده پرونده استفاده کرد. در واقعیت ، در Uber ، برای دسترسی به نقشه اسکوتر آهک ، فقط برگه دو چرخ را فشار دهید. Uber به شما پیشنهاد می کند که یک اسکوتر آهک را در یک محیط کوچکتر انتخاب کنید. اشکالی که از طریق Uber وجود دارد این است که اگر قیمت در این پلتفرم یکسان باشد ، کاربر قادر به گرفتن بسته نخواهد بود. بنابراین ، هر مسابقه به طور مستقیم از حساب Uber خود بدهکار خواهد شد.

چه بیمه ای برای کاربران اسکوتر آهک ?

برای محافظت بهتر از رانندگان آهک ، چندین پوشش بیمه بدون هزینه اضافی برنامه ریزی شده است. این خدمات بیمه فقط برای کاربران فرانسوی در دسترس است.

پوشش حوادث شخصی

این شکل از بیمه به دست آمده توسط آهک با بیمه گر خود باعث می شود که راننده آهک برای خسارت جسمی که در حین انجام اسکوتر آهک رخ می دهد ، اطمینان حاصل شود. راننده حتی اگر مقصر باشد یا مسئول این خسارت ها باشد ، محافظت می شود.

پوشش پوشش پذیری سوار سوار

این بیمه بسیار تقویت شده نه تنها پرونده های درایور خسارت بدن را که خود او وارد کرده است ، بلکه باعث ایجاد افراد دیگر نیز می شود. علاوه بر این ، راننده همچنین از آسیب مادی که به دیگران وارد می کند محافظت می شود و ناشی از تصادف در اسکوتر آهک است.

سرانجام ، به یاد داشته باشید که اگر استفاده شما مکرر و شدیدتر است ، می توانید در اشتراک روزانه ، هفتگی یا ماهانه برای اجاره اسکوتر برقی مشترک شوید. در غیر این صورت ، بهتر است استفاده ساده را انجام دهیم. سپس قیمت کل به طور قابل توجهی پایین خواهد بود. سپس یکی از اپراتورهای اسکوترهای برقی زیر را انتخاب کنید:

  • اسکوتر دات ؛
  • اسکوتر ردیف.

در اینجا ضروری است که در مورد اسکوتر برقی بدانید.

ما همچنین مطالب زیر را توصیه می کنیم:

اسکوتر آهک اشتراک هفتگی LimePass را در فرانسه راه اندازی می کند

آهک آمریکایی از ورود LimePass به فرانسه خبر داد ، یک اشتراک هفتگی که به پیروان اسکوتر برقی اجازه می دهد کمتر بپردازند.

ارسال شده در 13 ژانویه 2020 در ساعت 11:40 A.M

یک ماه پیش ، آهک در اشتراک هفتگی خود در چندین کشور از جمله ایالات متحده و استرالیا حجاب را بالا برد. از این دوشنبه ، 13 ژانویه ، این کاربران فرانسوی هستند که می توانند از آن بهره مند شوند ، این استارتاپ در بیانیه مطبوعاتی گفت.

اشتراک آهک که هزینه های فعال سازی را حذف می کند

با تشکر از اشتراک LimePass ، پیروان سفرهای اسکوترهای برقی قادر به بهره مندی از فعال سازی نامحدود وسایل نقلیه خواهند بود. این سرویس 5.99 یورو در هفته هزینه دارد و از یک یورو در هر سفر پول می دهد ، زیرا هزینه های فعال سازی را که معمولاً با این نرخ صورتحساب می شود حذف می کند. پس انداز به اندازه کافی جالب است برای کسانی که هر هفته دو بار اسکوتر مصرف می کنند ، زیرا پس انداز 8 یورو است.

اشتراک آهک به محض انجام پرداخت و در طی 7 روز متوالی – بدون نوسازی ضمنی ، به پایان می رسد. با این حال ، راه اندازی مشخص می کند که در شهر که در آن خریداری شده است فعالیت می کند ، که نشان می دهد در جاهای دیگر اینگونه نیست. اگر در آغاز هفته در لیون هستید و روزهای بعد به پاریس می روید ، احتمال وجود دارد که LimePass شما کار نکند.

آرتور-لوئیس لوئیس ، مدیر کل پاریس آهک به این اشتراک جدید می افزاید: ” ما می دانیم که بیشتر کاربران ما برای سفرهای شخصی و حرفه ای خود از اسکوتر برقی استفاده می کنند. با خدمات جدید LimePass ، ما می خواهیم همه کسانی را که مرتباً از اسکوتر برقی استفاده می کنند ، برآورده کنیم و به آنها روش اقتصادی تری برای انتقال به پاریس ارائه دهیم »».

LimePass در برنامه Lime در منوی جانبی موجود است. در زمانی که ما این خطوط را می نویسیم ، اشتراک هنوز در هر مورد در لیون موجود نیست ، اما سخنگوی این استارتاپ به ما گفت که این مورد باید در طول روز باشد.

Lime اولین اپراتور اسکوتر است که چنین اشتراک را راه اندازی می کند ، جالب است بدانید که آیا رقبای آن به نمایندگی از VOI ، دات و دیگران نیز در ماه های آینده خواهند بود.