جیسون مار در LinkedIn: اخبار ، Chromebook شما می تواند Microsoft Office را اجرا کند ، نحوه استفاده از Microsoft Office در Chromebook با دسترسی از راه دور

نحوه استفاده از Microsoft Office در Chromebook با دسترسی از راه دور

این امر باعث می شود Splashtop به عنوان راه حل ایده آل برای دسترسی به Microsoft Office از Chromebook خود ، و به دانشجویان و کارگران کمک کند تا هنگام کار در یک محیط از راه دور ، تولید کنند.

پست جیسون مار

به نظر من این خبر بسیار بزرگی است. Chromebooks با گذشت هر سال همچنان با گذشتگی تر می شود. من یک هوادار بزرگ هستم و پشتیبانی گسترده ای از برنامه های مهم شخص ثالث ، که باعث افزایش بیشتر در آینده می شود. #Chromeos #ChromeBooks

VP و GM Chromeos & Education در Google (سرب شرکت برای سیستم عامل ها)

به طور گسترده تر فهمیده می شود که Chromebooks می تواند مایکروسافت را به لطف افرادی که در CNET برای توضیح آن هستند ، اداره کنند. امروز Chromeos Dev و Beta Community اوج خود را به آنچه در اواخر سال جاری میلادی به دست آوردند ، به عنوان ما اعلام کردیم که ویژگی ها و ادغام یک درایو را با برنامه های فایل Chromeos افزایش می دهد. https: // lnkd.in/g3wswvc9 https: // lnkd.in/g3wswvc9 https: // lnkd.در/gtncpjqj

اخبار ، Chromebook شما می تواند Microsoft Office را اجرا کند

CNET.کم

 • برای کپی کردن
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

خود را برای نمایش یا اضافه کردن به How شناسایی کنید

پست های دیگر جیسون را ببینید

SR. مدیر ، اتحادهای استراتژیک @ logitech (Dolby/Thx/Sonarworks Alum) 3 J. اصلاح شده

تعداد زیادی در #googlecloudnednest23 اتفاق افتاد! ما برای برنده شدن در 2023 Google Partner of Year #DEI برای آمریکای شمالی ، ما به پیروزی رسیدیم. در طبقه نمایش ما Demo Logitech در Android ملاقات می کنیم. و هایلی ن. به اشتراک گذاشته شده “کار باهوش تر: ابزارهای همکاری و بهره وری برای کمک به شما در دستیابی بیشتر”. خودت ببین! #GoogleLdpartner اسکات فریدمن جیسون مارس عمر دیاکون مگان لیندل Google

 • برای کپی کردن
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

خود را برای نمایش یا اضافه کردن به How شناسایی کنید

رئیس جهانی بازاریابی و ارتباطات

از صحبت کردن فردا در #GooglecloundNext2023 در تابلویی با Jana Beiswenger و Montra Ellis در مورد همکاری و بهره وری و روشی که اکنون کار می کنیم ، هیجان زده شد. همانطور که کار ترکیبی در مسیر همیشه تغییر می کند ، روشی که ما در مورد بهره وری فکر می کنیم تغییر می کند. چگونه ما در مورد تولیدی فکر می کنیم مربوط به قصد ما برای کار است و چگونه می توانیم به بهترین وجه می توانیم مشارکت معنادار داشته باشیم. ما باید عمداً محل کار آینده را طراحی کنیم – خواه در خانه و یا در دفتر یا ترکیبی از این دو ، برای همکاری بهتر بهینه شود. و ما باید بفهمیم که چگونه می توان در خانه ، دفتر و غواصی در قسمتهای خارج از خانه مانند خارج از کشور یا کنفرانس ها تولید کرد تا نتایج موفقی برای تجارت داشته باشد. این روزها در مورد #productivity چه فکر می کنید? چگونه آن را اندازه گیری می کنیم? دوست دارم افکار بشنوم. ANIA SMITH MARIE LUCAS TARA COLLEEN MORRIS MICHELLE MICHELLE MICHELLE ELLIOTE JENNIFER ROSA MILUM STEVEN COMFORM SARAH STRETTER MURGEL OMAR DEACON LANE LIM #FUTUREOFWORK #HYBRIDWORK HTTPS: // LNKD.in/du7ti62w

Google Cloud Next ’23 را تجربه کنید

ابری.با Google.کم

 • برای کپی کردن
 • وابسته به لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر

خود را برای نمایش یا اضافه کردن به How شناسایی کنید

نحوه استفاده از Microsoft Office در Chromebook با دسترسی از راه دور

Splashtop به شما امکان می دهد از راه دور ویندوز و رایانه های MAC را از یک Chromebook کنترل کنید. به راحتی هر برنامه Microsoft Office را از راه دور ضبط و اجرا کنید. رایگان را امتحان کنید!

Chromebook یک جایگزین سودآور برای لپ تاپ های سنتی برای دانشجویان و کارگران از راه دور ارائه می دهد. Chromebooks از منابع آنلاین محبوب مانند Google Drive استفاده می کند ، زیرا سیستم عامل Chrome به کاربران نیاز دارد که تقریباً تمام کارهای خود را از طریق اتصال به اینترنت انجام دهند و نه از طریق برنامه های نرم افزاری محلی.

اگرچه این ابزارهای آنلاین همه کاره و مفید هستند ، نرم افزار محلی مانند نسخه های اداری برنامه های Microsoft Office غیر قابل تعویض است.

نسخه های دسک تاپ Microsoft Office به شما امکان می دهد پرونده های محلی را ذخیره و دسترسی پیدا کنید. با این حال ، بسیاری از عملکردها و ویژگی های اساسی در نسخه های آنلاین در دسترس نیست.

بنابراین چگونه می توان از مزایای نسخه دسک تاپ Microsoft Office هنگام کار از Chromebook استفاده کرد ?

با Splashtop ، می توانید با دسترسی به رایانه دیگری از Chromebook Book خود به نسخه کامل Microsoft Office از راه دور دسترسی پیدا کنید. در طی یک جلسه از راه دور ، می توانید به تمام پرونده ها و نرم افزارهای ذخیره شده محلی در ویندوز یا رایانه از راه دور Mac دسترسی پیدا کنید. صفحه رایانه را از راه دور در زمان واقعی مشاهده خواهید کرد و از آن استفاده خواهید کرد که گویی جلوی آن نشسته اید.

این امر باعث می شود Splashtop به عنوان راه حل ایده آل برای دسترسی به Microsoft Office از Chromebook خود ، و به دانشجویان و کارگران کمک کند تا هنگام کار در یک محیط از راه دور ، تولید کنند.

برخی از دستورالعمل های مفید برای شروع:

برای دسترسی به Microsoft Office در رایانه Chromebook از Splashtop استفاده کنید

مرحله 1: با Splashtop به صورت رایگان شروع کنید

با دسترسی به تجارت Splashtop ، می توانید از هر دستگاهی به رایانه از راه دور خود دسترسی پیدا کنید. Windows ، Mac ، iOS ، Android یا Chromebook. آزمایش رایگان خود را اکنون شروع کنید (کارت اعتباری یا تعهد لازم نیست) و دستورالعمل های پیکربندی را دنبال کنید!

پس از ایجاد حساب Splashtop خود ، برنامه رایگان Android Business Android Business را در فروشگاه Google Play دریافت کنید . اگر Chromebook شما از برنامه های Android پشتیبانی نمی کند ، می توانید آن را در فروشگاه Chrome نیز دریافت کنید.

مرحله 2: از طریق Chromebook خود از راه دور به رایانه ویندوز یا Mac خود دسترسی پیدا کنید

پس از پیکربندی ، می توانید با یک کلیک اتصالات را از راه دور به رایانه خود شروع کنید. برنامه برنامه Business Splashtop را در Chromebook خود باز کنید ، سپس رایانه ای از راه دور را که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید انتخاب کنید.

مرحله 3: هر برنامه Microsoft Office را به راحتی شروع کنید

سپس صفحه نمایش رایانه از راه دور خود را در زمان واقعی مشاهده خواهید کرد و می توانید کنترل کنید که انگار جلوی آن قرار داشتید. سپس می توانید هر برنامه Microsoft Office را برای ایجاد یک پروژه جدید باز کنید ، یا هر یک از پرونده های ضبط شده خود را باز کنید تا به کار خود در یک پروژه قبلی ادامه دهید.

Splashtop را برای Chromebooks خود دریافت کنید

با Splashtop ، تنها چیزی که شما باید بتوانید از Microsoft Office در Chromebook خود استفاده کنید ، یک اتصال اینترنتی است. مدارس و شرکت ها همچنین می توانند به راحتی Splashtop را برای کاربران خود مستقر کنند.

اگر کاربر فردی هستید.

یک آزمایش رایگان از دسترسی به تجارت Splashtop را شروع کنید و مراحل فوق را دنبال کنید !

اگر شرکتی با کارگران از راه دور استفاده می کنید از Chromebooks استفاده می کنید.

Splashtop تخفیف حجم برای شرکت هایی که مایل به اجازه کارکنان خود هستند از راه دور کار می کنند. آزمایش رایگان خود را راه اندازی کنید .

اگر مدرسه یا دانشکده ای هستید که دانش آموزان از Chromebook استفاده می کنند.

Splashtop ابزارهای دسترسی از راه دور را برای آموزش از راه دور و دسترسی مجازی به Labos رایانه مدرسه ارائه می دهد ! با Splashtop ، دانش آموزان می توانند از Chromebooks خود به رایانه های مدرسه دسترسی پیدا کنند تا بتوانند برنامه Microsoft Office را اجرا کنند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

برنامه های Microsoft Office به زودی دیگر در Chromebook کار نمی کنند

Acer Swift Edge (SFA16-41) بهترین قیمت: 999 یورو

Asus Zenbook 15 OLED 2023 بهترین قیمت: 999.99 €

سامسونگ Galaxy Book2 Pro 15 (Core i7) بهترین قیمت: 1199.99 €

ASUS TUF A15 (RTX 4060) 2023 بهترین قیمت: 1299.99 €

ASUS ZenBook S 13 OLED بهترین قیمت: 1299 €

asus vivobook GO 15 OLED بهترین قیمت: 703.9 یورو

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

مایکروسافت در حال حاضر یک جعبه کوچک را با کاربران برنامه های اداری در سیستم عامل Chrome مستقر می کند و پایان پشتیبانی و به روزرسانی آنها را اعلام می کند. این شرکت در واقع اعلام کرده است که این برنامه ها دیگر از 18 سپتامبر 2021 قابل استفاده نخواهند بود.

دفتر آنلاین

البته مایکروسافت کاملاً تسلیم نمی شود ، که در نسخه وب در دسترس خواهد بود. این شرکت همچنین از انتقال از برنامه ها به استفاده آنلاین در دفتر دعوت می کند.com برای a “بهترین تجربه”, در نهایت جمع آوری کم و بیش همان عملکردهای اسناد اسناد.

تفاوت عمده ، برای استفاده از بیشتر برنامه های اداری آنلاین (Word ، Excel ، PowerPoint ، OneNote و OneDrive) و دسترسی به اسناد آن ، شما باید به اینترنت متصل شوید. با این حال ، برنامه های اداری در Chromebook امکان دسترسی آفلاین بسیار عملی در شرایط خاص را فراهم می کند.

گفته می شود ، شما نباید سنگ را به طور کامل به مایکروسافت پرتاب کنید ، زیرا بعضی از برنامه ها گاهی اوقات برای Chromebook و تبلت ها بهینه می شوند. خود گوگل در گذشته برخی از برنامه های فروشگاه Play خود را برای عبور از این نسخه ها در نسخه های وب حذف کرده است.

با اندکی شانس ، مایکروسافت برنامه ای را برای اصلاح اوضاع برنامه ریزی کرده است ، در غیر این صورت ممکن است لازم باشد که به سایر خدمات (مانند اسناد و برگه های Google) برگردید تا بتواند روی اسناد آفلاین کار کند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید