Live – روزهای فرانسوی 2023: بهترین تبلیغات از 3 مه – Les Numériques ، روزهای فرانسه 2023: تلفن های هوشمند در تبلیغات Rakuten ، Baker ، Red by SFR ، La Poste Mobile.

روزهای فرانسوی: تلفن های هوشمند تبلیغاتی

Contents

روزهای فرانسوی آنجاست ! و این فرصتی مناسب برای تجهیز خود و تغییر جعبه های اینترنتی است. به همین مناسبت ، ما رفتیم تا به بهترین تبلیغات نگاهی بیندازیم.

زندگی – روزهای فرانسوی 2023: بهترین تبلیغات از 3 مه

این روزهای بازگشت فرانسه است ! سایت های تجارت الکترونیکی فرانسوی عملیات خود را از چهارشنبه 3 مه در 7 صبح تا سه شنبه 9 مه 2023 نیمه شب راه اندازی می کنند. تیم متخصصان ما برای یافتن بهترین پیشنهادات برای شما بسیج می شوند.

“نبردهای تجاری” خوب هستند و اغلب به نفع مصرف کنندگان هستند. در این دوره تورم ، دوره های تبلیغاتی مشتاقانه در انتظار است. چندین نام بزرگ در تجارت الکترونیکی فرانسوی مانند Cdiscount ، Rue du Commerce ، ShowroomPrive.Com ، FNAC-Darty ، Boulanger و La Redoute از 3 تا 9 ماه مه تخفیف هایی را در بسیاری از انواع محصولات ، از لوازم خانگی گرفته تا تلویزیون از طریق رایانه ها ، عکس ، صوتی یا بهداشت ارائه می دهند. این یک شرط ایمن است که بسیاری از مارک های دیگر و به ویژه آمازون برای گسترش دامنه پیشنهادات به این عملیات می پیوندند.

روزهای فرانسوی: انتخاب مربوط به محصولات مورد آزمایش و تأیید کارمندان تحریریه

کارمندان تحریریه دیجیتالی برای یافتن بهترین مسائل پیشرفته در طی این پنج روز بسیج شده است. این صفحه بسته به بهترین پیشنهادات ، فروش فلش و سایر تبلیغات به صورت زنده / واقعی به روز می شود.

استفاده از یک adblocker بسیار محدود کننده می تواند مانع از آشکار کردن مرورگر شما از پیوندهایی که در اخبار خود جای می دهیم تا شما را به بهترین تبلیغات بفرستد. به یاد داشته باشید اگر می خواهید از پیشنهادات استفاده کنید ، آن را غیرفعال کنید.

روزهای فرانسوی: تلفن های هوشمند تبلیغاتی

در طول این رویداد واجد شرایط ” جمعه سیاه فرانسوی »که سالی دو بار انجام می شود ، مصرف کنندگان از بسیاری از تبلیغات استفاده می کنند. جلسه بعدی از 26 سپتامبر 2023 آغاز می شود تا در تاریخ 2 اکتبر به پایان برسد.

در اینجا بهترین تبلیغات تلفن های هوشمند روزهای فرانسه وجود دارد:

نانوایی CDScount دارت

انبار برقFNACوابسته به آمازون

به یاد داشته باشید که ما را دنبال کنید تا از آن آگاه باشید
آخرین تبلیغات !

بسته تلفن همراه تبلیغاتی

5 ساعت 0 نظر (ها) وجود دارد

بهترین تبلیغات بسته های موبایل هفته را از دست ندهید: اکنون ذخیره کنید !

پیشنهادات جذاب تر از زمان رله شده در این هفته توسط مقایسه کننده بسته تلفن همراه خود را پیدا کنید. اول از همه ، فضای بسته بندی جدید 40 گیگابایتی داده را در SOSH ایجاد کنید,.

روزهای فرانسوی نحوه آماده سازی خوب

6 ساعت 0 نظر (ها) وجود دارد

روزهای فرانسوی 2023: نحوه تهیه خوب برای لذت بردن از بهترین نکات ?

سه شنبه ، 26 سپتامبر ساعت 7 بامداد ، نسخه ششم روزهای فرانسه را آغاز می کند. بنابراین تا 2 اکتبر در نیمه شب ، بسیاری از مارک های فرانسوی و حتی بین المللی تبلیغات مختلفی را ارائه می دهند.

دو بسته غیر اتصال با کمتر از 10 یورو در هر ماه

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

برنامه خوب: دو بسته تلفن همراه غیر اتصال از 40 تا 80 گیگابایت برای کمتر از 10 یورو در ماه

شما به دنبال یک برنامه تلفن همراه با مقدار معقول داده با قیمت کمتر از 10 یورو در هر ماه هستید ? دو بسته در حال حاضر در بالای تریبون صعود می کنند: بسته.

روزهای فرانسوی 80 گیگابایت بسته YouPrice با قیمت 9.99 یورو در هر ماه

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

تبلیغات روز فرانسه در بسته موبایل 80 تا 100 گیگابایتی با قیمت 9.99 یورو در YouPrice ادامه دارد !

خبر خوب بیشتر ! روزهای فرانسوی تبلیغات YouPrice در بسته انعطاف پذیر موبایل در 9.99 € به تازگی تمدید شده است. این پیشنهاد موبایل غیر اتصال 80 گیگابایت.

روز گذشته تبلیغات روز فرانسه

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: آخرین خط مستقیم برای لذت بردن از تبلیغات شوک و دریافت یک بسته نامحدود از 3.99 €

امروز آخرین روز روزهای فرانسه است ، یک دوره تبلیغاتی استثنایی که می توانید پیشنهادات باورنکردنی را در مورد محصولات مختلف از جمله برنامه های تلفن همراه پیدا کنید..

یک بسته موبایل جدید B & You 40go

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

تعجب ! یک برنامه جدید موبایل 40 گیگابایتی در 9.99 € به Bouygues Telecom می رسد

خبر خوب ، اپراتور Bouygues Telecom در حال راه اندازی بسته جدید B & You بدون اتصال به قیمت های Canon است. این یک پیشنهاد نامحدود با 40 گیگابایت داده فقط در 9 است.99 €. این اشتراک جدید.

تلفن های هوشمند تبلیغی روز فرانسه روز فرانسه

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: سه تلفن هوشمند 5G خوب قصد دارند قبل از امشب با Xiaomi Redmi Note 12 Pro ، Google Pixel 6A و Galaxy S23 گرفته شوند !

شما به دنبال تلفن هوشمند 5G هستید ? این خوب است ، زیرا امروز آخرین روز برای لذت بردن از روزهای فرانسوی ، این جمعه سیاه فرانسوی است که در آن معامله گران ارائه می دهند.

آخرین خط مستقیم برای بهره مندی از معاملات فوق العاده خوب با قیمت های کوچک در بسته های تلفنی در شبکه نارنجی از 7.99 یورو از SOSH

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

این دو بسته SOSH را بدون تعهد به قیمت های شکسته در شبکه نارنجی از دست ندهید

SOSH ، مارک 100 ٪ دیجیتال نارنجی ، بسته های تلفن همراه را با تمام نیازها و بودجه ها سازگار می کند. خواه یک مصرف کننده کوچک باشید یا یک دیتاوور ، مزایای آن را کشف کنید.

Xiaomi Redmi Note 11 Amazon

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: Xiaomi Redmi Note 11 ، یک تلفن هوشمند ارزان قیمت برای کمتر از 200 یورو در آمازون !

این پایان روزهای فرانسه است ، فقط تا امروز عصر برای لذت بردن از آخرین پیشنهادات باقی می ماند ! اگر به دنبال یک تلفن هوشمند جدید هستید ، این است.

بسته های تلفنی روز فرانسه از 5.99 یورو Cdiscount Mobile به زودی منقضی شد

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: آخرین فرصت برای دریافت این بسته نامحدود 20 گیگابایتی به 5.99 € در ماه ، حتی پس از یک سال

به مناسبت روزهای فرانسه ، از پیشنهاد تبلیغاتی Cdiscount Mobile برای به دست آوردن یک برنامه موبایل نامحدود با 20 گیگابایت در کمتر از 6 یورو در ماه و یک پیشنهاد ویژه استفاده کنید.

روزهای فرانسوی شما

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: آخرین روز است ، این برنامه موبایل 80 گیگابایتی را در 9 مورد از دست ندهید.99 € بدون شرایط زمانی در شبکه نارنجی یا SFR !

شما به دنبال یک بسته هستید ? خوب ، دیگر صبر نکنید ، زیرا آخرین روز روزهای فرانسه است ! شما چند ساعت برای لذت بردن از بسیاری از پیشنهادات فوق العاده باقی مانده اید.

روزهای فرانسوی تلفن های هوشمند 5 گرم ارزان

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: بهمن برنامه های خوب در تلفن های هوشمند 5G Galaxy A53 ، Redmi Note 11 Pro و Google Pixel 6A 6A !

شما آرزو دارید که خود را تجهیز کنید – بالاخره ! – یک تلفن هوشمند 5G با عملکرد بالا ? و اگر از روزهای فرانسه استفاده می کنید تا شیرجه بزنید ? تا 9 مه ، نیمه شب,.

بسته فوق العاده نامحدود 5 گیگابایتی با 3.99 €

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

این بسته نامحدود را فقط به 3 نفر از دست ندهید.99 € و نه تنها سال اول

یک بسته نامحدود را بدون تعهد در 3 دریافت کنید.99 یورو در هر ماه ، با ارتقاء اپراتور Auchan Telecom. این یک فرمول مینی با 5 گیگابایت در شبکه مخابراتی Bouygues به شما ارائه می دهد.

روزهای فرانسوی: بهترین تبلیغات اپراتورهای اینترنتی را کشف کنید

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: بهترین تبلیغات اپراتورهای اینترنتی را کشف کنید

روزهای فرانسوی آنجاست ! و این فرصتی مناسب برای تجهیز خود و تغییر جعبه های اینترنتی است. به همین مناسبت ، ما رفتیم تا به بهترین تبلیغات نگاهی بیندازیم.

روزهای فرانسوی: سه بهترین پیشنهاد برای دریافت تلفن هوشمند در 200 یورو: Xiaomi Redmi Note 11 ، Poco M5S و Galaxy A14

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی ! سه پیشنهاد بهترین برای دریافت تلفن هوشمند با کمتر از 200 یورو: Xiaomi Redmi Note 11 ، Poco M5S و Galaxy A14

به مناسبت روزهای فرانسوی ، بسیاری از مارک ها قیمت های انتخابی از تلفن های هوشمند را می شکنند. امروز ، ما به مدلهایی علاقه مندیم که قیمت آنها حداکثر 200 یورو باشد.

Lebara Mobile vs YouPrice: نبرد بین دو بسته تلفن 80 گیگابایتی بدون تعهد در 9.99 یورو

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

کدام یک را انتخاب کنید ? در اینجا 2 بسته تبلیغاتی موبایل فقط با 9.99 یورو برای 80 گیگابایت در شبکه نارنجی وجود دارد !

بگذارید دو روز فرانسوی فوق العاده خوب را برای بسته های تلفنی 80 گیگابایت بدون تعهد در 9.99 یورو در رقابت قرار دهیم. بین Lebara Mobile و YouPrice ، سخت ترین قسمت خواهد بود.

روزهای فرانسوی: تبلیغات باورنکردنی Bouygues Telecom را در انتخاب زیادی از تلفن های هوشمند کشف کنید!

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: تبلیغات استثنایی در Bouygues Telecom در انتخاب گسترده ای از تلفن های هوشمند !

از روزهای فرانسوی برای ارائه به شما تلفن هوشمند با قیمت های شکسته در خانه از راه دور Bouygues ! در حال حاضر ، اپراتور فوق العاده را ارائه می دهد کاهش فوری در الف انتخاب زیادی از دستگاه ها.

بسته های شبکه Bouygues

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: 4 بسته ارزان قیمت از 3.99 یورو برای گشت و گذار در شبکه مخابراتی Bouygues !

این روزهای فرانسوی است و شما به دنبال بهترین بسته برای لذت بردن از تلفن هوشمند جدید خود هستید ? یا فقط ، شما فکر می کنید زمان آزمایش است.

Daygues French Télécom با یک تلویزیون هوشمند سامسونگ با 99 یورو

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

این روزهای فرانسوی در Bouygues Télécom است: به سرعت این تبلیغی باورنکردنی را با -89 ٪ در تلویزیون هوشمند سامسونگ کشف کنید !

به مناسبت رویداد تجاری PrintEmps ، Bouygues Télécom با یک تبلیغی ساده استثنایی در تلویزیون هوشمند تلویزیون هوشمند سامسونگ سخت اعتصاب می کند: 800 € تخفیف فوری ! چگونه.

Promo Google Pixel 7

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: Google Pixel 7 در آمازون فوق العاده تبلیغاتی است !

روزهای فرانسه آغاز شد ، به مدت یک هفته مارک ها بهترین فرمول های خود را ارائه می دهند. زمان خوبی برای لذت بردن از پیشنهادات باورنکردنی در مورد محصولات عالی است. همین الان,.

روزهای فرانسوی در Red توسط SFR: از قیمت های تهاجمی جدید در بسته های غیر اتصال 10 گیگابایتی ، 100 گیگابایت و 200 گیگابایت استفاده کنید!

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: از قیمت های جدید تهاجمی در بسته های موبایل قرمز بدون تعهد 10 گیگابایت ، 100 گیگابایت و 200 گیگابایت استفاده کنید !

این جنون است روزهای فرانسوی در خانه قرمز توسط SFR ! در طول این بلند عمل تبلیغاتی, اپراتور کم هزینه از شبکه SFR به او پیشنهاد می دهد بسته های غیر اتصال داشتن.

Baker ، Cdiscount ، FNAC Darty ، La Redoute ، Rue du Commerce و ShowroomPrive در ابتدا “روزهای فرانسوی” هستند ، عملیاتی شبیه به جمعه سیاه که در سال 2018 از ایالات متحده وارد شده است. در اینجا ، بهترین نکات مربوط به بازرگانان و اپراتورهای تلفن همراه را کشف کنید و تمام نمونه های معاملات خوب را که به عنوان بخشی از آخرین جمعه سیاه ارائه شده است ، از دست ندهید. صفحات دیگر که ممکن است به شما علاقه مند باشد: کریسمس | تبلیغ رایگان

تصویر جلد: بسته های تلفنی 4G بدون تعهد از 9.99 یورو: 4 نفر برتر Lebara Mobile ، YouPrice ، Sosh و Orange

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

شبکه نارنجی به لطف این چهار بسته ارزان قیمت با قیمت پایین در دسترس است !

دیگر بین قیمت و کیفیت خدمات خود انتخاب نکنید برنامه تلفن همراه ! با YouPrice, سد, نارنجی وت لبارا, از دسترسی باند پهن بهره مند شوید.

آیفون 14 با 799.99 یورو در راکوتن

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

برنامه خوب: آیفون 14 از اپل با کمتر از 800 یورو در روزهای فرانسه !

این روزهای فرانسه از دیروز بوده است و بازرگانان در حال حاضر قیمت های بی نظیر را برای بهترین محصولات ارائه می دهند. تلفن هوشمند بالا اپل ، آیفون 14 ، با آن در دسترس است.

بسته های نامحدود 20 گیگابایت بسته های نامحدود در 150 گیگابایت از 5.99 یورو موبایل

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

از روزهای فرانسه استفاده کنید تا یک بسته نامحدود 20 گیگابایتی را در 5 مورد دریافت کنید.99 € بدون مدت زمان !

به دنبال یک برنامه موبایل غیر اتصال هستید ? Cdiscount Mobile تبلیغات جذاب را در روزهای فرانسه ارائه می دهد. بسته های مختلف ارائه شده توسط اپراتور کم هزینه را کشف کنید.

تبلیغی موبایل Reglo

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

این اپراتور تلفن همراه قیمت روزهای فرانسوی را می شکند: دو بسته موبایل جدید 5 گیگابایتی و 100 گیگابایتی از 4.95 €

Reglo Mobile ، اپراتور مجازی برند توزیع بزرگ E.Leclerc ، به تازگی دو بسته جدید موبایل را برای روزهای فرانسه راه اندازی کرده است. از 4.95 یورو در ماه ، کاربران می توانند.

Bbox ساخته شده با قیمت 17.99 یورو در هر ماه ، جعبه فیبر ارزان!

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

برنامه روزهای خوب فرانسه ! جعبه اینترنت Bbox Fit با کمتر از 18 یورو در ماه تبلیغ می شود

به مناسبت روزهای فرانسه ، Bouygues Telecom در حال ارائه یک پیشنهاد بی نظیر در Bbox Fit خود است. در واقع ، فقط با 17.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه (سپس 31.99 یورو در ماه) ، می توانید از یک اتصال بهره مند شوید.

Galaxy A13 5G در روزهای فرانسه در فروش

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: سامسونگ گلکسی A13 5G در آمازون با قیمت شوک است !

امروز از ارتقاء استثنایی -29 ٪ در سامسونگ گلکسی A13 5G در آمازون استفاده کنید. این تلفن هوشمند سامسونگ 5G یک انتخاب عالی برای آن ها است.

معاملات خوب روزهای فرانسوی

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی 2023: انتخاب بهترین نکات خوب برای بسته های تلفن همراه !

روزهای فرانسه فرصتی برای استفاده از تبلیغات استثنایی در بسته های متحرک بدون تعهد است. امسال ، بسیاری از اپراتورها پیشنهادات جذاب را برای پاسخگویی به نیازهای ارائه می دهند.

بهترین جعبه های فیبر تبلیغاتی برای روزهای فرانسه

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: فیبر با قیمت پایین با این سه جعبه اینترنتی در فروش !

روزهای فرانسه فرا رسیده است ! ما در بین تمام پیشنهادات موجود برای ارائه بهترین جعبه های فیبر تبلیغاتی لحظه ای مرتب شده ایم. سد,.

پیشوای-راکوتن-سامسونگ-Xiaomi

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

تبلیغ Rakuten: برای روزهای فرانسه ، تلفن های هوشمند اپل ، سامسونگ و شیائومی را با قیمت های غیرقابل تحمل پیدا کنید !

روزهای فرانسه به تازگی آغاز شده است و راکوتن تبلیغات بسیار خوبی را برای این مناسبت ارائه می دهد. برای اینکه به شما امکان می دهد خود را بهتر پیدا کنید ، ما گزیده ای از آن را ارائه می دهیم.

افتخار

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: از کجا می توان New Honor Honor Magic5 Pro را با بهترین قیمت پیدا کرد ?

روزهای فرانسوی فرا رسید ! آنها از امروز شروع می شوند و سه شنبه آینده به پایان می رسند. این خوب است زیرا Honor به تازگی آخرین مدل عالی خود را منتشر کرده است ،.

تبلیغات تلفن های هوشمند Days French Days

4 ماه پیش 0 نظر (ها)

3 تبلیغ برتر سامسونگ در کمتر از 200 یورو برای روزهای فرانسه: Galaxy M23 5G ، Galaxy A13 5G ، Galaxy S20 Fe 5G

به مناسبت روزهای فرانسوی, سامسونگ تبلیغاتی را در برخی از مدل های تلفن هوشمند خود ارائه می دهد. در میان اینها ، ما سه تلفن جالب را برای آن انتخاب کرده ایم.

تصویر جلد: خلاصه ما از بهترین تبلیغات تلفن های هوشمند روزهای فرانسه را کشف کنید!

11 ماه پیش 0 نظر (ها)

خلاصه ما از بهترین تبلیغات تلفن های هوشمند روزهای فرانسه را کشف کنید !

بسته های روز فرانسوی تلفن همراه

11 ماه پیش 0 نظر (ها)

بسته های موبایل ارزان: بازپرداخت بهترین بسته های تلفن همراه این هفته از روزهای فرانسه

تلفن هوشمند تبلیغی

1 سال نظر (ها)

روزهای فرانسوی: بازپرداخت معاملات خوب تلفن های هوشمند هفته !

تبلیغات روزهای فرانسه

2 سال پیش 0 نظر (ها)

تمام روزهای فرانسه تبلیغات روز: بسته تلفن همراه ، جعبه اینترنت و تلفن هوشمند

جعبه یکپارچهسازی با سیستمعامل اینترنتی

2 سال پیش 0 نظر (ها)

جعبه اینترنت ارزان: فروش خصوصی ، جعبه تبلیغی با 10 یورو و بدون تعهد ویژه روزهای فرانسه ارائه می دهد !

بهترین روزهای فرانسه

2 سال پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: تمام تلفن های هوشمند و بسته های موبایل روز را پیدا کنید !

زن جوان با تلفن

3 سال پیش 0 نظر (ها)

از بهترین تبلیغات سامسونگ کهکشان ، آیفون یا هواوی به لطف recap بزرگ ما استفاده کنید !

گروهی از افراد با کیف خرید دست خود

3 سال پیش 0 نظر (ها)

روزهای فرانسوی: بهترین معاملات تلفن های هوشمند برای ورود از طریق تجارت الکترونیکی و اپراتورهای تلفن همراه

زن جوان با تلفن هوشمند خود در دست

3 سال پیش 0 نظر (ها)

بسته تلفن همراه: روزهای خوب فرانسوی اپراتورهای تلفن همراه چیست ?

رایانه شخصی و موبایل روی دسک تاپ قرار داده شده است

3 سال پیش 0 نظر (ها)

Bouygues Telecom: بازپرداخت کلیه معاملات خوب اپراتور (B & You ، Bbox Fiber یا ADSL ، بسته روز فرانسوی. )

آخرین بررسی ها در مورد EDCOM (به 108 بررسی EDCOM مراجعه کنید)

شما پیشنهاد یا اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کرده اید? دریغ نکنید که آیا از سایت ما راضی هستید یا اینکه می توانیم پیشرفت کنیم !