خاتمه جعبه نارنجی: اشتراک در LiveBox من ، چگونه می توان پیشنهاد اینترنت نارنجی خود را خاتمه داد (LiveBox)?

نحوه خاتمه جعبه اینترنت Orange LiveBox

Contents

همچنین توجه داشته باشید که یک جدول خلاصه از جمعیت نمایش داده می شود. این امکان را فراهم می کند تا مشخص شود که مشاوران در چه زمانی قادر به پاسخگویی در اسرع وقت خواهند بود. با خواندن جمعیت مربوطه که در طول روزهای هفته مشاهده شده است, بهتر است در طول هفته و اوایل روز تماس بگیرید. چهارشنبه بعد از ظهر و شنبه در واقع روزهایی هستند که بیشترین درخواست ها را ثبت می کنند. برای جلوگیری از انتظار بیش از حد ، بنابراین بهتر است از این دو شکاف زمان جلوگیری شود.

خاتمه جعبه نارنجی: اشتراک در جعبه زنده من را خاتمه دهید

شما می خواهید قرارداد اینترنتی نارنجی خود را متوقف کنید ? Jechange شما را در مورد مراحل و شرایط لازم برای خاتمه موفقیت آمیز جعبه نارنجی ، خواه به فیبر یا ADSL متصل کنید ، شما را به شما اطلاع می دهد. از در نظر گرفتن هزینه های خاتمه برای بازگشت تجهیزات و انتخاب یک پیشنهاد جدید ، هر مرحله باید با دقت مدیریت شود.

روش خاتمه جزئیات مخاطب
تلفنی با خدمات مشتری با شماره 3900 تماس بگیرید. مشخص کنید که آیا در حال حل قرارداد فیبر یا ADSL هستید. 3900
از طریق پست (ADSL) نامه ثبت شده را با تأیید رسید ارسال کنید. نام ، آدرس ، شماره مشتری ، تاریخ خاتمه مطلوب ، دلیل و امضا را درج کنید. خدمات مشتری اینترنتی نارنجی ، TSA 10008 ، 59878 Lille Cedex 9
از طریق پست (فیبر) در مورد ADSL ، اما به آدرس خاص قراردادهای فیبر آدرس دهید. فیبر خدمات مشتری نارنجی ، TSA 90017 ، 59878 Lille Cedex 9
برخط برخی از مشترکین ممکن است از طریق منطقه مشتری خود در سایت نارنجی خاتمه دهند. https: // فضای کلبه.نارنجی.FR/قرارداد/Résilier-Mon-Contrate

تماس رایگان

چند دقیقه اپراتور و بسته بندی را تغییر دهید !

شما به دنبال یک بسته جدید اینترنت یا تلفن همراه هستید که کاملاً با بودجه شما مطابقت داشته باشد ? دیگر به نظر نرسید ، Jechange برای کمک به شما آنجاست ! مشاوران ما در خدمت شما هستند تا بهترین پیشنهاد را به صورت رایگان و به راحتی با نیازهای خود پیدا کنند. اشتراک را با یک متخصص از طریق شماره زیر مقایسه کنید:

محاسبه هزینه خاتمه نارنجی

هرگونه خاتمه پیشنهاد اینترنت LiveBox منجر به هزینه خاتمه مقدار نارنجی 50 €, آیا شما یک خط ADSL یا فیبر نوری دارید.

اگر تصمیم دارید قبل از پایان حداقل دوره مشارکت 12 ماهه ، قرارداد خود را فسخ کنید ، مسئولیت پرداخت پرداخت ماهانه باقی مانده را بر عهده خواهید داشت.

مثلا, اگر اشتراک ماهانه شما 40 یورو باشد و بعد از 10 ماه درگیری خاتمه دهید ، کل هزینه ها این خواهد بود:

 • هزینه های خاتمه ثابت: 50 €
 • کمک هزینه های خاتمه زودرس: 80 € (40 € 2 2 ماه باقی مانده)
 • جمع: 130 €

حذف جعبه اینترنت نارنجی شما باید یک تصمیم متفکرانه باشد ، به خصوص اگر هنوز در دوره تعهد هستید.

�� مشاوره قبل از خاتمه

 • نامه نارنجی: آدرس ایمیل شما به مدت 6 ماه پس از خاتمه فعال خواهد ماند. به یاد داشته باشید که مخاطبین خود را از تغییر آدرس ایمیل خود مطلع کنید و ایمیل های خود را به آدرس جدید خود هدایت کنید. فراموش نکنید که ایمیل های مهم خود را قبل از حذف قطعی صندوق پستی خود ذخیره کنید.
 • پشتیبان گیری از ابر نارنجی: سرویس Cloud Orange به مدت 6 ماه پس از خاتمه ، بدون اضافه کردن پرونده های جدید ، به مدت 6 ماه در دسترس خواهد بود. حتماً داده های خود را به موقع بارگیری و ذخیره کنید.

شما می خواهید قرارداد نارنجی خود را فسخ کنید ?
اپراتور جدید خود را با Jechange مقایسه و پیدا کنید

چگونه جعبه اینترنت نارنجی خود را خاتمه دهیم ?

برای خاتمه دادن به اشتراک فیبر نارنجی یا ADSL اینترنت در قوانین هنر ، باید مراحل خاصی را رعایت کنید. مطمئن باشید ، چندین روش بسیار ساده برای اشتراک مشترک از LiveBox 5 شما با سهولت در دسترس است.

�� خوب است بدانید که خاتمه قرارداد اینترنتی نارنجی در فروشگاه ها قابل انجام نیست. برای هر رویکرد خاتمه ، توصیه می شود از طریق تلفن یا از طریق نامه ثبت شده ، از روش های آنلاین حمایت کنید.

جعبه نارنجی خود را از طریق تلفن دوباره پر کنید

می توانید با خدمات مشتری تماس بگیرید 3900.

حذف جعبه نارنجی از طریق تلفن سریع و کارآمد است. با آهنگسازی 3900, شماره خدمات مشتری نارنجی ، شما می توانید مستقیماً با یک مشاور تعامل داشته باشید تا خاتمه نهایی شود. از طریق تلفن ، داشتن تمام اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس ضروری است. خدمات مشتری همچنین می تواند پیشنهادات تبلیغاتی را برای حفظ مشتریان ارائه دهد, اما اگر از انتخاب خود مطمئن هستید ، در تصمیم خود محکم بمانید.

اشتراک اینترنت نارنجی خود را از طریق پست خاتمه دهید

اگر روش تلفن اغلب به دلیل سرعت خود تحسین شود ، خاتمه از طریق نامه یک رویکرد سنتی و رسمی است که مورد علاقه بسیاری از مشتریان نارنجی است. در اینجا نحوه انجام آن برای اشتراک orign قابل جابجایی توسط ایمیل.

 1. نامه خاتمه خود را آماده کنید : نامه شما باید حاوی اطلاعات ضروری باشد ، به ویژه نام و آدرس شما ، شماره مشتری ، تاریخ مورد نظر برای خاتمه و احتمالاً دلیل دوم.
 2. نامه خود را ارسال کنید : برای خاتمه پیشنهاد ADSL ، نامه باید به:
  • آدرس ADSL نارنجی :: خدمات مشتری اینترنتی نارنجی ، TSA 10008 ، 59878 Lille Cedex 9
  • آدرس فیبر نارنجی :: فیبر خدمات مشتری نارنجی ، TSA 90017 ، 59878 Lille Cedex 9
 3. با تأیید رسید توصیه کنید : نامه خود را از طریق نامه ثبت شده با تأیید دریافت ارسال کنید. این امر اثبات قانونی در مورد درخواست شما را در اختیار شما قرار می دهد و از تاریخ دریافت توسط نارنجی مطلع خواهید شد. همچنین می توانید به مدل های نامه خاتمه نارنجی ما مراجعه کنید.
 4. جزئیاتی که باید در نامه شما گنجانده شود ::
  • امضای شما.
  • اگر از یک مدل استفاده کرده اید ، اطمینان حاصل کنید که به روز است و با وضعیت خود سازگار است. مدل های نامه خاتمه نارنجی متحدین گرانبها هستند که چیزی را فراموش نکنند.
 5. فسخ خود را دنبال کنید : پس از ارسال نامه ، صندوق پستی یا منطقه مشتری خود را برای تأیید از نارنجی در مورد در نظر گرفتن درخواست خود تماشا کنید.

قرارداد اینترنتی آنلاین نارنجی خود را خاتمه دهید

سرانجام ، اگر قصد دارید قرارداد خود را با نارنجی پایان دهید و راحتی دیجیتالی را ترجیح می دهید ، در اینجا یک راهنمای گام به گام برای آن وجود دارد قرارداد اینترنتی Orange Online خود را دوباره پر کنید.

 1. به منطقه مشتری خود متصل شوید : به خدمات مشتری نارنجی برویدhttps: // فضای کلبه.نارنجی.FR/قرارداد/Résilier-Mon-Contrate و با استفاده از شناسه های خود متصل شوید.
 2. به دنبال گزینه خاتمه باشید : پس از اتصال ، به بخش بروید “اشتراک من را مدیریت کنید“”. در اینجا باید گزینه ای پیدا کنید “اشتراک من را خاتمه دهید“”.
 3. درخواست خود را مشخص کنید : احتمالاً از شما دعوت می شود تا دلیلی برای خاتمه ارائه دهید. این فرصتی برای توضیح برای نارنجی است که چرا می خواهید خاتمه دهید.
 4. جزئیات را بررسی کنید : قبل از تأیید خاتمه ، تمام جزئیات را بخوانید. حتماً تاریخ دقیقی را که خاتمه به کار خواهد گرفت ، و همچنین هر هزینه ای را بدانید ، به خصوص اگر هنوز تحت تعهد هستید.
 5. تأیید خاتمه : پس از ارسال درخواست خاتمه خود ، باید یک ایمیل یا اعلان دریافت کنید که تأیید درخواست شما در حال پردازش است. این ایمیل را به عنوان اثبات نگه دارید.

بازگشت تجهیزات اینترنتی به نارنجی

پس از خاتمه ، شما باید خود را برگردانید جعبه زنده نارنجی.

 • در فروشگاه: می توانید تجهیزات را در یک برگردانید فروشگاه نارنجی در همه جای فرانسه.
 • توسط ایمیل: همچنین می توانید تجهیزات را از طریق پست ارسال کنید.

�� نکته: بسته ها را به صورت رایگان با Jechange مقایسه کنید

یک مشاور شما را در جستجوی مناقصه های موبایل راهنمایی می کند و به شما در یافتن بهترین ها برای شما کمک می کند !

با یک مشاور تماس بگیرید 01 82 88 25 22

چگونه جعبه نارنجی خود را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهم ?

خاتمه قرارداد نارنجی محدود به لغو خدمات ساده نیست. به عنوان مثال ، شرایط خاصی وجود دارد که در آن خاتمه را می توان بدون هیچ هزینه ای انجام داد. در اینجا دلایل قانونی وجود دارد:

 • حرکت به خارج از کشور : اگر کشور را ترک کنید ، این می تواند یک دلیل قانونی باشد.
 • بیکاری طولانی مدت: این همچنین می تواند یک دلیل معتبر در نظر گرفته شود.
 • عدم کفایت خدمات: اگر این سرویس معیارهای وعده داده شده را برآورده نکند ، این ممکن است یک خاتمه را توجیه کند.

نارنجی Exic در حین حرکت

در صورت واجد شرایط بودن می توانید اشتراک فعلی خود را به آدرس جدید خود منتقل کنید. با این حال ، در صورت وجود عدم صلاحیت در آدرس جدید, شما باید در نظر بگیرید که پیشنهاد نارنجی یا در بدترین حالت ، خاتمه دادن.

اگر نارنجی نمی تواند به آدرس جدید شما خدمات ارائه دهد ، شما حق دارید قرارداد نارنجی خود را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید. بنابراین لازم است شواهد مشروعیت ارائه شود و از روش مناسب برای جلوگیری از هرگونه مشکل پیروی کند.

نحوه جمع آوری از اشتراک اینترنتی نارنجی ?

شما ممکن است در یک اشتراک اینترنتی نارنجی مشترک شده باشید و داشته باشید تغییر نظر. در این حالت ، برداشت امکان پذیر است. شما 14 روز از تاریخ اشتراک برای عقب نشینی شما. در این حالت ، می توانید با یک نامه ثبت شده تماس بگیرید یا ارسال کنید که قصد خود را برای عقب نشینی بیان می کند.

مدل های حروف خاتمه نارنجی

این که آیا شما می خواهید یک قرارداد ADSL یا فیبر را خاتمه دهید ، با استفاده از یک مدل نامه می تواند روند را ساده کند. در زیر مدلهای از نامه خاتمه نارنجی مناسب برای وضعیت شما.

مدل نامه خاتمه نارنجی ADSL

مدل نامه خاتمه فیبر نارنجی

توجه داشته باشید که این نامه ها مدل های کلی هستند و ممکن است با توجه به وضعیت خاص شما نیاز به تنظیم داشته باشند. حتماً تمام جزئیات مربوطه را درج کرده و بررسی کنیدآدرس خاتمه نارنجی مطابق با خدمات شما.

بعد از خاتمه دادن به جعبه زنده من چه کاری باید انجام دهم ?

خاتمه قرارداد LiveBox بدون شک شما را به دنبال یک پیشنهاد جدید می داند. پیشنهادات اینترنتی رقیب را با JChange مقایسه کنید و یکی از مواردی را پیدا کنید که نیازها و بودجه شما را برآورده کند. شما حتی می توانید از یک بازپرداخت هزینه های خاتمه نارنجی با برخی از اپراتورهای جدید.

شما می خواهید قرارداد نارنجی خود را فسخ کنید ?
اپراتور جدید خود را با Jechange مقایسه و پیدا کنید

نارنجی

همه چیز در مورد نارنجی

 • تلویزیون را با بسته های نارنجی تماشا کنید
 • خدمات مشتری نارنجی
 • جعبه های اینترنتی بدون تعهد نارنجی
 • بسته های نارنجی در خارج از کشور: هر آنچه شما باید بدانید
 • یک پیشنهاد موبایل نارنجی را دوباره پر کنید

آیا واجد شرایط فیبر هستید؟ ?
تست رایگان صلاحیت شما در کمتر از 3 دقیقه و کشف کنید بهترین پیشنهادات برای دسترسی به اینترنت شما.

نحوه خاتمه جعبه اینترنت Orange LiveBox ?

نارنجی را امتحان کنید: چگونه این کار را انجام دهیم؟

ملزومات خاتمه اشتراک اینترنتی نارنجی

بسیاری از پارامترها هنگام خاتمه جعبه اینترنت نارنجی آن باید در نظر گرفته شوند. از طریق این راهنما ، Mapetitebox به همه عناصر باز می گردد تا به منظور احترام به شرایط برای پذیرش درخواست خاتمه توسط نارنجی احترام بگذارد. محاسبه هزینه خاتمه نیز پردازش می شود.

از جمله عناصر مختلف مهم برای در نظر گرفتن خاتمه عبارتند از:

 • هزینه ماهانه اشتراک ؛
 • مدت کل تعهد ؛
 • تعداد ماههای باقی مانده قبل از پایان قرارداد.

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 12/10/2022

مراحل خاتمه دادن به پیشنهاد Orange Internet LiveBox آن

برای مشتریان ثابت نارنجی ، می توان جعبه های اینترنتی را تغییر داد. این تصمیم می تواند با تبلیغات جالب در اشتراک های اینترنتی یا نیازهای جدید ایجاد شود. به هر دلیلی در منشأ خاتمه ، این روش حاکی از رویکرد خاص است. این موردی است که این پیشنهاد LiveBox یا LiveBox Up یا LiveBox Max Internet است.

خاتمه با نارنجی نسبتاً سریع است. همانطور که در مورد ارائه دهندگان مختلف دسترسی به اینترنت وجود دارد ، با این وجود باید به چندین نکته توجه کنید تا از شگفتی های ناخوشایند خودداری کنید. برخلاف آنچه ممکن است فکر کند ، نامه خاتمه در نارنجی ضروری نیست. اپراتور دو روش مواد مخدر را ارائه می دهد که بسیار سریع است.

خاتمه جعبه اینترنت نارنجی

چگونه جعبه اینترنت نارنجی خود را خاتمه دهیم ?

در اینجا عناصر مهمی که باید برای خاتمه اشتراک اینترنت نارنجی در نظر گرفته شده باشند:

 1. هزینه های خاتمه احتمالی ؛
 2. مهلت ها برای در نظر گرفتن ؛
 3. بازگشت تجهیزات برای جلوگیری از صورتحساب.

Mapetitebox پیشنهاد می کند که به نقطه به نقطه برگردید مراحل مختلفی که خاتمه جعبه اینترنت نارنجی را قاب می کند. به روش پیگیری برای پایان دادن به اشتراک LiveBox خود در FAI تاریخی.

ارائه دهنده خدمات اینترنتی نارنجی چندین جعبه اینترنت با فیبر یا ADSL ارائه می دهد, بسته به صلاحیت مسکن مشتری. علاوه بر فناوری اصلی ، از نظر خدمات موجود در اشتراک ها که کاربران این انتخاب را دارند. تفاوت بین FAI LiveBox با این حال محدود به خدماتی است که آنها ارائه می دهند. که مصرف کنندگان در اشتراک اینترنتی کم و بیش کامل مشترک شده اند, روش خاتمه یکسان است.

گزینه های احتمالی برای شکستن اشتراک اینترنتی نارنجی شما

با نارنجی ، مصرف کنندگان این فرصت را دارند که طبق دو روش مختلف خاتمه دهند:

 • با خدمات مشتری از اپراتور اینترنت تماس بگیرید
 • مستقیم به منطقه مشتری بروید
 • نامه خاتمه را ارسال کنید.

خاتمه جعبه اینترنت نارنجی از طریق منطقه مشتری

نارنجی یک راه حل ساده و سریع برای خاتمه اشتراک اینترنتی LiveBox خود ارائه می دهد. برای انجام این کار ، به سادگی به منطقه مشتری خود متصل شوید و مراحل ذکر شده را دنبال کنید.

در اینجا نحوه خاتمه جعبه اینترنت نارنجی خود از طریق منطقه مشتری آمده است:

 1. به بخش “پیشنهاد و گزینه ها” بروید
 2. به “مدیریت قرارداد” بروید
 3. روی “خاتمه پیشنهاد خود” کلیک کنید
 4. دستورالعمل ها را دنبال کنید.

در پایان فرآیند ، یک ایمیل یا پیام کوتاه با در نظر گرفتن درخواست خاتمه تأیید می کند.

اشتراک اینترنت نارنجی خود را با تماس با خدمات مشتری دوباره پر کنید

با توجه به رویکرد دوم برای خاتمه یک جعبه زنده نارنجی ، فقط با اپراتور تماس بگیرید. برای انجام این کار ، اول از همه لازم است مستقیم به وب سایت نارنجی بروید. یک بار در سایت ارائه دهنده دسترسی ، فقط باید روی آن کلیک کنید “با نارنجی تماس بگیرید”, برگه در پایین صفحه است. یک صفحه جدید باز می شود و باید ماهیت درخواست آن را مشخص کرد.

برای تماس با نارنجی ، لازم است که نشان دهید:

 • وضعیت آن ، یعنی “مشتری در حال حاضر” ؛
 • موضوع درخواست ، با انتخاب “بسته و گزینه ها” ؛
 • موضوع درخواست ، “یک پیشنهاد را خاتمه دهید یا درخواست خاتمه را دنبال کنید”.
 • عملی که باید انجام شود ، “یک پیشنهاد را خاتمه دهید” ؛
 • ماهیت پیشنهادی که باید خاتمه یابد ، “ثابت”.

پس از مشخص کردن درخواست وی ، دو گزینه در دسترس است. از یک طرف ، می توان با یک راهنما از جمله مراحل خاتمه برای دنبال کردن و مشاوره در انجمن مشورت کرد. از طرف دیگر ، می توان با خدمات مشتری نارنجی تماس گرفت. برای انجام این کار ، روی برگه Orange با ذکر “از طریق تلفن” در کنار ترسیم یک موبایل کلیک کنید.

برای تماس مستقیم با نارنجی ، در اینجا شماره خدمات مشتری برای خاتمه دادن وجود دارد:

 • 3900: خدمات رایگان است ؛
 • +339 69 39 39 00:: برای مشتریان نارنجی که از The Strange تماس می گیرند رزرو شده است.

همچنین توجه داشته باشید که یک جدول خلاصه از جمعیت نمایش داده می شود. این امکان را فراهم می کند تا مشخص شود که مشاوران در چه زمانی قادر به پاسخگویی در اسرع وقت خواهند بود. با خواندن جمعیت مربوطه که در طول روزهای هفته مشاهده شده است, بهتر است در طول هفته و اوایل روز تماس بگیرید. چهارشنبه بعد از ظهر و شنبه در واقع روزهایی هستند که بیشترین درخواست ها را ثبت می کنند. برای جلوگیری از انتظار بیش از حد ، بنابراین بهتر است از این دو شکاف زمان جلوگیری شود.

هزینه تماس های خارج از کشور

در صورت درخواست تجدیدنظر در خارج از کشور به +33 9 69 39 39 00 ، قیمت لازم است که مطابق با شبکه اپراتور محلی اعمال می شود.

پیشنهاد اینترنت نارنجی خود را با ارسال نامه خاتمه خاتمه دهید

روش دیگری برای خاتمه اشتراک اینترنت نارنجی آن ، خاتمه نامه ثبت شده با تأیید دریافت است. این روش بسیار مؤثر است و می توان دلایل خاتمه را نشان داد و به ویژه دلایل قانونی در صورتی که این مورد برای جلوگیری از پرداخت برخی از هزینه های خاتمه است.

برای خاتمه پیشنهاد اینترنت نارنجی خود توسط نامه ثبت شده, دومی باید عناصر بسیاری را برای شناسایی صحیح مشتری و همچنین دلایلی که وی را به پایان دادن به قرارداد خود سوق می دهد درک کند. برای تسهیل این رویکرد ، Monpetitforfait یک ماژول نسل و شخصی سازی نامه خاتمه نارنجی را ارائه می دهد. پس از اتمام شخصی سازی ، می توانید نامه را بارگیری کرده و آن را توسط خود ارسال کنید ، یا آن را مستقیماً از طریق ابزار ما به صورت غیرقانونی ارسال کنید.

در اینجا ماژول شخصی سازی خاتمه اشتراک اینترنتی نارنجی است:

خاتمه بدون خاتمه

برخلاف آنچه ممکن است فکر کند ، لزوماً نیازی به ارسال نامه خاتمه برای خاتمه نیست. نارنجی آن را با روش خاتمه نشان می دهد. با این حال ، مراقب باشید زیرا خاتمه منجر به حذف آدرس ایمیل اپراتور در مدت 6 ماه می شود. صفحه ما ایمیل خود را پس از خاتمه پیشنهاد اینترنت نگه دارید ، نشان می دهد که چگونه می توان جعبه پذیرش خود را حفظ کرد.

شماره خود را نگه دارید ، یا اینکه چگونه می توانید جعبه زنده خود را بدون قدم خاتمه دهید

کاربران می توانند کاملاً تصمیم بگیرند که اشتراک اینترنت نارنجی خود را صرفاً و به سادگی خاتمه دهند. در اکثر موارد ، آنچه کاربران واقعاً می خواهند ، با این حال ، بیشتر در مورد تغییر ارائه دهنده دسترسی. باید گفت که تبلیغات در جعبه های اینترنتی بی شمار است.

با استفاده از یک پیشنهاد کاهش, پس از آن می توان به پس اندازهای زیادی رسید. برای مشتریان نارنجی که مایل به این روش هستند ، خاتمه لازم نیست. مانند بسته های تلفن همراه ، در واقع می توان از قابلیت حمل شماره بهره مند شد.

این روش خاتمه اجازه می دهد:

 • شماره تلفن خود را با تغییر اپراتور اینترنت نگه دارید
 • برای پاک کردن مراحل خاتمه با واگذاری آنها به تأمین کننده جدید خود.

برای بهره مندی از این مزیت ، مشتریان نارنجی فقط یک کار دارند. این کافی است که هنگام عضویت در جعبه اینترنت جدید ، بیانیه هویت اپراتور خود (RIO) را ارتباط برقرار کنید.

به منظور به دست آوردن کد ریو ، می توان با آن تماس گرفت:

 • 3179 ، از آنجا که خط ثابت مربوط به درخواست قابلیت حمل است
 • 0800 00 3179 ، این سرویس مانند زمان ارتباطات رایگان است.

اگر سودمند باشد, قابلیت حمل شماره فقط در بعضی موارد امکان پذیر است. از یک طرف ، اگر شماره تلفن غیر جغرافیایی باشد. اگر شماره تلفن جغرافیایی باشد ، دومی باید در منطقه جغرافیایی که متعلق به آن است باقی بماند. در صورت بروز حرکت ، قابلیت حمل تعداد ممکن است امکان پذیر نباشد.

توجه داشته باشید که در صورت تغییر پیشنهاد یا حرکت ، نارنجی راه حل های مختلفی را از منطقه مشتری ارائه می دهد. اینها گزینه های دیگری هستند که مجبور به خاتمه قرارداد نیستند.

اشتراک های اینترنتی نارنجی

همچنین بخوانید که جعبه های اینترنتی فروخته شده توسط Orange Brod ?

جعبه اینترنت نارنجی خود را خاتمه دهید: برخی شرایط

این که خاتمه توسط ISP جدید یا توسط دارنده خط انجام می شود ، دومی باید تعهدات خاصی را انجام دهد. خواه از نظر مهلت و یا تسویه هزینه های خاتمه, خاتمه قرارداد تحت نظارت شرایط است. ما به عناصر اساسی خاتمه جعبه اینترنت نارنجی باز می گردیم.

هزینه های خاتمه LiveBox خود را تخمین بزنید

اول از همه ، باید بدانید که هرگونه خاتمه یک جعبه اینترنت شامل هزینه ها است. اینها می توانند از طبیعت های مختلف باشند.

در اینجا هزینه های فعلی برای پرداخت برای خاتمه یک جعبه نارنجی آورده شده است:

 1. هزینه های خدمات ثابت سرویس (50 یورو) ؛
 2. هزینه های احتمالی در صورت خاتمه قبل از پایان قرارداد.

نارنجی: چه هزینه های خاتمه دارد؟

وقتی مشتری جعبه اینترنت نارنجی خود را می سازد ، باید هزینه خاتمه را بپردازد.

پیشنهادات اینترنتی نارنجی که تکامل یافته است ، ممکن است که برخی از مشتریان FAI دارای پیشنهادات بدون تعهد باشند. در این حالت ، می توان در هر زمان خاتمه یافت. بنابراین تنها هزینه های پرداخت در هنگام خاتمه هزینه بسته شدن خط خواهد بود.

برای کسانی که اشتراک دارند که شامل تعهد مدت زمان می شود ، هزینه های خاتمه زودرس اعمال می شود. تا آنجا که نارنجی فقط بیش از دوازده ماه تعهداتی را ارائه می دهد ، تمام ماه های باقیمانده موعد است.

برای اشتراکی که در ماه 30 یورو صورتحساب داده می شود ، و به عنوان مثال 5 ماه قرارداد باقی می ماند ، هزینه ها شامل:

 • 50 یورو هزینه های ثابت ؛
 • 5*30 € فاکتور ماهانه.

در کل ، در این مثال خاتمه 200 یورو است. با این حال ، باید بدانید که غلبه بر این هزینه ها امکان پذیر است. در موقعیت های خاص ، دلایل قانونی برای خاتمه نامیده می شود, کاربران می توانند بدون هیچ هزینه ای از خاتمه بهره مند شوند. این به ویژه در مواردی است که دارنده خط کار خود را در یک قرارداد دائمی از دست می دهد یا اینکه وی برای مدت بیش از سه ماه زندانی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موارد خاص ، Mapetitebox یک راهنمای کامل در مورد دلایل خاتمه قانونی ارائه می دهد. با این حال ، توجه داشته باشید که نباید از این دلایل سوءاستفاده شود. در صورت دعوت از دومی ، در واقع لازم است سندی را که توجیه درخواست را توجیه می کند ارائه دهد. این در واقع یک شرط غیرقانونی برای پذیرش درخواست است.

درخواست خاتمه خود را لغو کنید

توجه داشته باشید که در صورت درخواست خاتمه که دیگر نیازی به آن نیست ، امکان بازگشت مجدد وجود دارد. فقط شماره مشتری خود را بیاورید و با توضیح وضعیت با خدمات مشتری ارائه دهنده خدمات اینترنت تماس بگیرید. شماره مشتری در فاکتور ماهانه است.

درخواست خاتمه و اثر: چه مهلت هایی برای LiveBox ?

از نظر مهلت ، باید بدانید که خاتمه فوری نیست. از درخواست ارسال شده به نارنجی, برش سرویس طی 10 روز مداخله می کند. به درخواست مشتری ، تعیین تاریخ بعدی خاتمه مؤثر کاملاً امکان پذیر است. سپس فقط تاریخ مورد نظر را به همبستگی نشان دهید.

هر تاریخ که خاتمه مؤثر باشد ، مهلت های دیگر مشخص می شوند:

 • دوره ای که در طی آن حساب مشتری هنوز در دسترس است : برای کاربرانی که مایل به ادامه دسترسی به حساب مشتری خود پس از خاتمه هستند ، این امکان پذیر است. نارنجی رابط را به مدت 12 ماه در دسترس قرار می دهد. این امر به طور خاص اجازه می دهد تا با فاکتورهای خود مشورت کنید و پیشرفت رویه را دنبال کنید. با این حال ، باید در نظر گرفت که شناسه های اتصال از درخواست خاتمه تغییر می کنند. عناصر جدید در ایمیل و دریافت پیام کوتاه تأیید خاتمه نشان داده شده است.
 • تاریخ دریافت آخرین فاکتور : ظرف 15 روز از خاتمه است که آخرین فاکتور به مشتری می رسد. اگر دومی طرفدار مشترک باشد, این مبلغ ظرف 10 روز بازپرداخت می شود. اگر برعکس ، مشتری بدهکار باشد ، این مبلغ از مبلغ مورد نظر کسر می شود. اگر وسیله دیگری برای پرداخت در بالادست انتخاب شده باشد ، فاکتور به طور خاص توسط چک پرداخت می شود.

خاتمه جعبه و تجهیزات

همچنین همه چیز را در مورد هزینه های خاتمه جعبه های اینترنتی بخوانید

بازگشت تجهیزات: چگونه می توان رمزگذار LiveBox و Orange TV خود را برگرداند ?

دوره دیگری که هنگام خاتمه جعبه اینترنت نارنجی ، که مربوط به بازگشت تجهیزات است ، در نظر گرفته می شود. در صورت نقض قرارداد ، کاربر در واقع دارد تعهد به ترمیم تجهیزات که در دسترس آن بود. ظرف 30 روز از خاتمه است که تجهیزات باید به نارنجی رسیده باشند. بدون بازگشت جعبه اینترنت با رمزگذار تلویزیون و تمام عناصری که همراه با آنها بود ، فاکتور می تواند شور باشد.

بازگرداندن تجهیزات

هنگام خاتمه جعبه اینترنت نارنجی آن ، لازم است تجهیزات را برگردانید.

توجه داشته باشید که نامه ای به مشتری ارسال می شود تا روشهای بازگشت تجهیزات را نشان دهد. اولین نامه بازیابی و سپس یک اعلامیه رسمی متعاقباً ارسال می شود. اگر تجهیزات به موقع دریافت نشود ، این روش کلاسیک است. در صورت جعبه یا عدم بازگشت همه عناصر, هزینه ها اعمال می شود.

هزینه های عدم سوزش تجهیزات نارنجی بسته به عناصر گمشده متفاوت است:

 • 100 یورو در غیاب LiveBox ؛
 • از 49 تا 200 € مجازات برای رمزگشایی ، بسته به اینکه یکی از آنها غایب یا آسیب دیده باشد.

سرانجام, در صورت نگه داشتن تجهیزات یا آسیب دیده ، سپرده امنیتی بازپرداخت نمی شود.

تجهیزات خود را در فروشگاه نارنجی بازیابی کنید

به طور کلی می توان تجهیزات خود را مستقیماً به یک فروشگاه نارنجی منتقل کرد. این ساده ترین راه حل برای مشتریانی است که در نزدیکی یک فروشگاه ارائه دهنده خدمات اینترنتی زندگی می کنند تا تجهیزات وام را برگردانند. با استفاده از این راه حل ، همچنین می توان با یک مشاور که تجهیزات بسیار کامل است ، بررسی کنید تا از پرداخت هزینه های اضافی خودداری کنید.