برنامه تلویزیون نارنجی در تلویزیون من | سامسونگ فرانسه ، تلویزیون نارنجی: یک برنامه جدید در تلویزیون های متصل سامسونگ توسط مشتریان LiveBox Orange و SOSH

تلویزیون نارنجی: یک برنامه جدید در تلویزیون های متصل سامسونگ از مشتریان LiveBox Orange و SOSH

5 صفحه اطلاعات برنامه نمایش داده می شود. مکان نما را روی آن قرار دهید نصب سپس کلید OK را در کنترل از راه دور خود فشار دهید.

برنامه تلویزیون نارنجی در تلویزیون من

آرم برنامه تلویزیون نارنجی در تلویزیون

برای استفاده از برنامه TV Orange در تلویزیون سامسونگ ، ابتدا باید آن را نصب کنید. برای انجام این کار ، لطفاً مراحل زیر را دنبال کنید:

1 تلویزیون خود را روشن کنید و دکمه را فشار دهید خوش آمدی (یکی با یک نماد خانه به شکل) از کنترل از راه دور شما.

نمای کلی از کلید خانگی کنترل از راه دور یک تلویزیون سامسونگ

2 سپس مکان نما را در منو قرار دهید رسانه ها مانند زیر.

انتخاب صفحه اصلی تلویزیون سامسونگ

3 سپس در منو برنامه. برای دسترسی به آن ، کلید OK را در کنترل از راه دور خود فشار دهید.

انتخاب منوی برنامه های یک تلویزیون سامسونگ

4 منوی برنامه ها نمایش داده می شود. برنامه TV Orange TV را انتخاب کنید (می توانید با استفاده از شیشه ذره بین در سمت راست بالای صفحه ، با نام جستجو کنید).

انتخاب برنامه B.TV در تلویزیون سامسونگ

5 صفحه اطلاعات برنامه نمایش داده می شود. مکان نما را روی آن قرار دهید نصب سپس کلید OK را در کنترل از راه دور خود فشار دهید.

نصب برنامه تلویزیون نارنجی در تلویزیون سامسونگ

6 اگر به حساب سامسونگ خود متصل باشید ، نصب به صورت خودکار انجام می شود. در غیر این صورت ، از شما خواسته می شود خود را شناسایی کنید (یا یک حساب سامسونگ ایجاد کنید). سپس مراحل ذکر شده را دنبال کنید.

7 پس از نصب برنامه ، گزینه ها باز کن وت به صفحه اصلی اضافه کنید در صفحه اطلاعات برنامه ظاهر می شود.

  • فشار دهید باز کن برای راه اندازی برنامه و شروع به جستجوی محتوا.
  • یا فشار دهید به صفحه اصلی اضافه کنید برای ایجاد میانبر از برنامه. سپس برنامه از صفحه اصلی به طور مستقیم در دسترس خواهد بود (که با فشار دادن دکمه با نماد خانه نمایش داده می شود).

تلویزیون نارنجی: یک برنامه جدید در تلویزیون های متصل سامسونگ از مشتریان LiveBox Orange و SOSH

نارنجی همچنین تصمیم گرفته است تا روند جدید تلویزیون های متصل به یک جعبه اینترنتی را آغاز کند. مشتریانی که دارای یک جعبه زنده در اپراتور هستند اکنون از یک برنامه جدید تلویزیون نارنجی لذت می برند. دومی در تلویزیون هوشمند سامسونگ که در سال های 2019 ، 2020 و 2021 منتشر شده است قابل دسترسی است. در اینجا تمام اطلاعاتی که باید به خاطر بسپارید وجود دارد.

مشتریان LiveBox Orange and Sosh: یک برنامه تلویزیونی جدید برای تلویزیون هوشمند سامسونگ

شما در یک LiveBox Orange یا SOSH LiveBox مشترک شده اید ? اپراتور بزرگ اکنون به شما امکان می دهد از نسخه اول برنامه TV Orange استفاده کنید. این فقط در سامسونگ سامسونگ 2019 ، 2020 و 2021 موجود است. نارنجی به زودی قصد دارد برنامه را در مدل های منتشر شده در سال 2018 راه اندازی کند. برای توصیف برنامه ، به شما امکان می دهد به کانال های تلویزیونی زنده (200 کانال) دسترسی پیدا کنید و مشترک شده است. از این برنامه ، شما همچنین از پخش مجدد نارنجی و محتوای اختصاصی آن لذت می برید. این همه نیست ، اگر در گزینه ضبط مشترک باشید ، تمام برنامه های ثبت شده شما نیز از طریق برنامه قابل دسترسی هستند. تمام ویژگی های آن همه در پخش کننده شما موجود است. بنابراین ، حضور برنامه جدید تلویزیون نارنجی کار شما را ساده می کند.

از آنجا که این نسخه اول است ، ممکن است برخی از اشکالات در طول استفاده از آن ظاهر شود. علاوه بر این ، این برنامه “TV Beta Orange” نامیده می شود به طوری که شما برای هر مشکلی آماده می شوید.

LiveBox غیر مشتری: از تبلیغ بزرگ SOSH لذت ببرید

برنامه جدید تلویزیون نارنجی در تلویزیون هوشمند سامسونگ شما را مورد علاقه قرار می دهد ? بدانید که نارنجی در فیبر LiveBox SOSH خود تبلیغاتی بسیار جالبی ایجاد می کند. SOSH مارک غیر اتصال دهنده این برند از اپراتور تاریخی است. شما در سایت آن جعبه فیبر با کیفیت را با قیمت پایین 14.99 یورو در ماه برای یک سال کشف خواهید کرد. پس از این دوره ، جعبه نرخ عادی خود را 29.99 یورو در ماه از سر می گیرد. در اینجا خدمات ارائه شده در پیشنهاد وجود دارد: