بارگیری LIVI – با یک پزشک برای Android (رایگان) مشورت کنید – کلوپ ، برنامه LIVI را بارگیری کنید

CSS-XSMQS COLOR: #002845 ؛ برنامه LIVI

در قلب کتاب بهداشت مجازی خود ، می توانید پروفایل هایی را برای فرزندان خود اضافه کنید. در مورد لیوی ، کودکان حساب شخصی ندارند و به همین دلیل تحت عنوان والدین ثبت نام می کنند.

Livi – برای Android با پزشک مشورت کنید

لیوی کاربردی از ارتباطات پزشکی است. این امکان را به شما می دهد تا در هر ساعت از روز ، 7 روز در هفته ، با پزشک مشورت کرده و نسخه ای بدست آورید.

ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره
File_download 104 (30 روز)
توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

آنتی ویروس رایگان به دلیل اثربخشی آن اهدا شد

امنیت ضد بدافزار AVAST دستگاه شما را در زمان واقعی به دنبال تهدیدهای احتمالی اسکن می کند

محافظت از شبکه Wi-Fi AVAST شبکه Wi-Fi شما و تمام دستگاه هایی را که به آن وصل شده اند ایمن می کند

یک آنتی ویروس سبک آنتی ویروس Avast تأثیر کمی در عملکرد دستگاه شما دارد

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

Livi کاربردی از ارتباطات پزشکی است که به شما امکان می دهد با یک پزشک یا متخصص عمومی مشورت کنید. با بیش از 1500 پزشک در ساعت ، این سرویس 7 روز در هفته در تلفن های هوشمند و تبلت در دسترس است. ما به خصوص از پرسشنامه های قبل از ملاقات شما که هدف آنها جمع آوری اطلاعات شخصی مناسب است قدردانی می کنیم.

  • چرا از Livi استفاده کنید ?
  • Livi چگونه کار می کند ?
  • کتاب بهداشت مجازی
  • پزشکان در زمینه ارتباط از راه دور آموزش دیده اند

چرا از Livi استفاده کنید ?

Livi به هر فردی که دارای تلفن هوشمند است اجازه می دهد تا با یک پزشک از راه دور مشورت کند. در مورد LIVI ، پزشکان و متخصصان عمومی همه در شورای سفارش ثبت نام می کنند ، بنابراین امکان بازپرداخت مشاوره توسط تأمین اجتماعی را فراهم می کند.

این برنامه به ویژه انعطاف پذیری را از نظر برنامه مشاوره ارائه می دهد. اسلات مشاوره ارائه شده از ساعت 07:00 تا نیمه شب ، 7 روز در هفته.
سرویس ارائه شده توسط LIVI به شما امکان می دهد بدون جابجایی از خانه خود به سرعت تشخیص پزشکی را بدست آورید زیرا کل خدمات به لطف دوربین تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما از راه دور انجام می شود.
در پایان مشاوره ، یک نسخه الکترونیکی دریافت می کنید. مورد دوم اجازه می دهد تا در کلیه داروخانه ها در فرانسه و اروپا درمان شود.

Livi چگونه کار می کند ?

به جای اینکه بیمار را در انتخاب پزشک که به مشکل خود پاسخ خواهد داد ، به سمت خود رها کرد ، لیوی رویکرد کمی متفاوت را انتخاب می کند. پس از جمع آوری اطلاعات اصلی در مورد بیمار در برنامه ، دوم درخواست می کند دلیل مشاوره را انتخاب کند. در میان اینها ، ما می توانیم به متوقف کردن سیگار کشیدن ، سوختگی معده ، گلو درد ، قوانین دردناک کمک کنیم. و غیره.
به هر یک از دلایل ، شما باید یک پرسشنامه انتخابی چندگانه را قبل از قرار ملاقات پر کنید. از پاسخ های شما برای هدایت شما به پزشک مناسب استفاده می شود ، بلکه به او اجازه می دهد تا به بهترین وجه درخواست شما را پردازش کند.

کتاب بهداشت مجازی

به منظور تسهیل نظارت بر بیمار ، لیوی دارای یک کتاب بهداشت مجازی است. توجه داشته باشید که دومی هیچ ارتباطی با یک کتاب بهداشت رسمی ندارد ، اگر نام آن نباشد. این برنامه به کاربر اجازه می دهد تا اطلاعات پزشکی خود را مانند اندازه ، وزن ، فشار خون ، آلرژی و عادات مرتبط با استعمال دخانیات وارد کند. این اطلاعات به پشتیبانی کارآمدتر از بیمار امکان می دهد. این تمرکز به پزشکان مختلف این امکان را می دهد که این سؤالات را به هر مشاوره استراحت ندهند.

در قلب کتاب بهداشت مجازی خود ، می توانید پروفایل هایی را برای فرزندان خود اضافه کنید. در مورد لیوی ، کودکان حساب شخصی ندارند و به همین دلیل تحت عنوان والدین ثبت نام می کنند.

پزشکان در زمینه ارتباط از راه دور آموزش دیده اند

کلیه پزشکانی که از طریق LIVI تمرین می کنند به دستور پزشکان فرانسوی ثبت می شوند. به عنوان بخشی از تضمین یک سرویس با کیفیت ، آنها به طور سیستماتیک در روش مشاوره از راه دور آموزش دیده اند. از طرف حرفه ای بهداشت ، مشاوره از طرف شرکت تمرین یا خانه انجام می شود. توجه داشته باشید که تمام پزشکان ارجاع شده در این سرویس حداقل چند روز از مشاوره های چهره ، چه در بیمارستان ها و چه به عنوان یک پزشک شهر ، نگه داشته اند.

برنامه Livi

برنامه LIVI به شما امکان می دهد یک پزشک آنلاین را مشاهده کنید ، هر کجا که هستید و در چند دقیقه تشخیص پزشکی دریافت کنید.

چگونه کار می کند ?

ثبت نام برنامه Livi

1. حساب کاربری برای خود بسازید

در اولین بازدید از برنامه ، از شما خواسته می شود یک حساب کاربری ایجاد کنید. شما فقط باید اطلاعات درخواستی را وارد کنید ، سپس می توانید به فضای بیمار خود دسترسی پیدا کنید.

2. قرار گذاشتن

با یک پزشک عمومی ، یک روانشناس یا یکی از 6 تخصص پزشکی دیگر در دسترس را انتخاب کنید. همچنین برای شما امکان پذیر است که لیستی از علائم را انتخاب کنید که بیشتر با وضعیت سلامتی شما مطابقت دارد.

3. مشاوره شما می تواند شروع شود

پس از پرداخت و قرار ملاقات شما ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که صبر کنید.

اندکی قبل از شروع مشاوره برای شما اعلان ارسال می شود. وقتی قرار ملاقات شما در حال آمدن است ، پزشک شما را از طریق تلفن با شما تماس می گیرد و مشاوره می تواند شروع شود.

4. نسخه ها و اسناد پزشکی

پس از اتمام مشاوره شما و بسته به تشخیص ، پزشک لیوی تمام اسناد پزشکی خود را در صندوق پستی خود برای شما ارسال می کند.

نسخه های خود ، توقف کار یا سایر گواهینامه ها را مستقیماً در برنامه خود پیدا کنید ، سپس می توانید نسخه PDF را بارگیری کرده یا آن را به داروخانه خود ارسال کنید.

چه موقع با یک متخصص بهداشت و درمان در مورد LIVI مشورت کنید ?

شما می خواهید بدون تأخیر با یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید ? از کاهش زمان انتظار بهره مند شوید:

در عرض چند دقیقه یک تشخیص و همچنین نسخه پزشکی دریافت کنید.

برنامه را بارگیری کنید

برنامه LIVI مزایای بسیاری را ارائه می دهد. اکنون از فروشگاه App یا Google Play در آنجا بارگیری کنید.