LLD ، LOA ، اعتبار و خدمات Megane E-Tech 100 ٪ برقی-Renault ، La Mégane Electric که رنو نمی خواهد شما را بفروشد

Renault Mégane électrique: چهره های حقیقت در نسخه ERLENTION EVOLUTION ER

با توجه به استاندارد اندازه گیری های استاندارد ما ، خودمختارهای واقعی بهترین اتومبیل های برقی را مقایسه کنید. ظرفیت باتری ، مصرف ، استقلال ، ما همه چیز را به شما می گوییم !

تأمین مالی و خدمات LOA ، اعتبار ، LLD و خدمات اختصاص داده شده به 100 ٪ Electric Megane E-Tech

در LLD ، از 100 ٪ Electric Megane E-Tech خود استفاده کنید و فقط برای استفاده واقعی آن ، با یا بدون کمک هزینه بپردازید.

• مدت زمان مکان برای انتخاب
• مسافت پیموده شده سالانه شما
• اشتراک شبیه سازی آنلاین و اعطای امتیاز

اجاره با گزینه خرید (LOA)
اجاره با گزینه خرید (LOA)

100 ٪ Electric Megane E-Tech خود را با یا بدون سهم اجاره کنید. در پایان قرارداد ، این انتخاب را دارید: وسیله نقلیه خود را نگه دارید ، آن را برگردانید یا آن را تغییر دهید.

• مدت زمان مکان برای انتخاب
• مسافت پیموده شده سالانه شما
• اشتراک در نمایندگی ها

بلافاصله صاحب 100 ٪ Electric Megane E-Tech خود شوید و مدت زمان اعتبار ماشین خود را با بودجه خود تطبیق دهید.

• بازپرداخت زودرس ، کل یا جزئی
• با یا بدون کمک
• اشتراک در نمایندگی ها

خرید یا اجاره ، چه بودجه ای برای شما ساخته شده است ?

  • درباره LLD بیشتر بدانید
  • درباره LOA بیشتر بدانید
  • درباره اعتبار ماشین بیشتر بدانید

ایستگاه شارژ خانه خود را نصب و تأمین مالی کنید

راه حل شارژ خانه خود را قرار دهید

خرید وسیله نقلیه خود ، Boyilize Power Solutions شما را برای نصب دستگاه شارژ در خانه پشتیبانی می کند. راه حل مناسب تر برای وسیله نقلیه و نصب الکتریکی خود را انتخاب کنید.

دوره شارژ خود را بهینه کنید

ردپای شرکت خود را کاهش دهید2 و به لطف بسیج شارژ هوشمند پس انداز کنید. از برنامه اختصاصی خود ، شارژ خود را در ساعات خاموش از تأمین کننده انرژی خود برنامه ریزی کرده و پس اندازهای ساخته شده را دنبال کنید.

روزانه سفرها را آماده و تسهیل کنید

به راحتی در فرانسه و اروپا شارژ می شود

Mobiily Pass Pass به شما امکان دسترسی به شبکه بزرگی از ایستگاه های شارژ در سراسر اروپا را می دهد. در مورد برنامه رنو من ، ایستگاه های شارژ را تجسم کنید و از شفافیت کامل در قیمت ها لذت ببرید. فرمول های اشتراک ما را در رنو من پیدا کنید: اساسی ، فعال یا شدید. با نشان خود با نرخ های سودمند پرداخت کنید و رسید خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

با ماشین خود در ارتباط باشید

زندگی روزمره شما به لطف خدمات متصل به رنو آرام تر است. از راه دور ماشین خود را از راه دور کنترل کنید و دست خود را بر روی استقلال خود نگه دارید ، برنامه های شارژ خود را برنامه ریزی کنید ، برنامه ریزی سفر خود را انجام دهید ، ایستگاه های شارژ در جاده خود را تجسم کنید و موارد دیگر.

تجربه متصل خود را گسترش دهید

تلفن هوشمند خود را فراموش کنید: پیوند OpenR با Google یکپارچه* باعث می شود تجربه جاده ای بصری تر و شخصی تر زندگی کنید. ناوبری غنی شده ، کنترل صدا ، دسترسی به برنامه های مورد علاقه خود به طور مستقیم از صفحه نمایش چندرسانه ای خود.

*Google ، Google Play ، Android Auto ، Google Maps علائم تجاری Google LLC ثبت شده است

کارت ویزا را بسیج کنید

کارت اعتباری که تحرک را پیشرفت می کند

با استفاده از کارت ویزا (1) ، ایستگاه شارژ خود را در خانه تأمین کنید و خود را در همه جای اروپا شارژ کنید (2) . ECHELONNE (3) هزینه های اعتباری شما در تمام خریدهای شما و از 1 ٪ بازپرداخت اتوماتیک (4) ، حتی در برداشت های خود استفاده کنید.

اعتباری شما را مرتکب می شود و باید بازپرداخت شود. ظرفیت بازپرداخت خود را قبل از تعهد بررسی کنید.

کارت اعتباری با اعتبار تجدید پذیر همراه است.

شارژ با قدرت بسیار بالا در شبکه یونیتی

سفر خود را در بزرگراه به لطف ایستگاه های شارژ بسیار زیاد شبکه یونیتی ، که در بیش از 1700 ایستگاه در اروپا در دسترس است با گذرگاه Mobiile Pass تسهیل کنید. ایستگاه های یونیتی حداکثر 350 کیلو وات قدرت شارژ را به شما پیشنهاد می دهند ، با 100 ٪ الکتریکی Megane E-Tech خود سفر کنید. از نرخ ترجیحی موجود در بار گذرگاه بسیج از اوت 2022 بهره مند شوید.

راه حل ما در صورت سفرهای بسیار طولانی

سفر بدون سازش

با 470 کیلومتر استقلال ، 100 ٪ برقی Megane E-Tech شما را در تمام سفرهای شما همراهی می کند. اما ، در صورت سفرهای بسیار طولانی ، با سوئیچ ، زیرا ، وسیله نقلیه مورد نظر خود را به مدت 30 روز با مسافت پیموده شده نامحدود اجاره کنید. به لطف بسته های قیمت ثابت ، هزینه اجاره خود را تسلط دهید.

به جای راه حل به اطلاعات نیاز دارید ?

(1) ویزا = کارت ویزا

(2) دسترسی به بیش از 260،000 ایستگاه بار در اروپا ، از جمله 1710 ایستگاه بار تنهایی را فراهم می کند.

(3) منوط به مبلغ موجود.
(4) پیشنهاد بازپرداخت. شما 1 ٪ از میزان خریدهای خود یا برداشت های انجام شده با کارت کارت کارت Mobiily را جمع می کنید. به محض اینکه مبلغ تجمعی به 10 یورو برسد ، این مبلغ به عنوان اولویت ، از نمونه بعدی پرداخت های نقدی شما ، یا در صورت عدم پرداخت نقدی ، تاریخ موعد برای بازپرداخت اعتبار تجدید پذیر کسر می شود.

کارت ویزا برای مدت زمان قرارداد اعتباری تجدید پذیر شما یک کارت اعتباری اختیاری و رایگان است. این امکان را برای شما فراهم می کند که طبق قانون یا چندین بار ، با اعتبار ، خریدهای یا پول نقد خود را بپردازید. برای خریدهای انجام شده به صورت نقدی ، مطابق قرارداد خود از تأخیر در بدهی گرفته می شوید ، اما می توانید بسته به شرایط لازم در قرارداد خود ، پس از خرید از منطقه مشتری یا به آن ، هزینه خریدهای خود را با اعتبار بپردازید. دریافت بیانیه وضعیت خود با تماس با وام دهنده.

Renault Mégane électrique: چهره های حقیقت در نسخه ERLENTION EVOLUTION ER

Renault Mégane Electric: باتری بزرگ و موتور کوچک ، فرمول مناسب؟ چهره های حقیقت

مدتی به بازار عرضه شد ، قبل از بازگشت قطعی ، 130 اسب بخار EV60 Megane E-Tech برای چند هفته از فهرست ناپدید شد. برای لذت بردن از کسانی که به دنبال حداکثر استقلال هستند !

ارتعاشات ، سر و صدا ، گشتاور … بسیاری از عناصر خودروهای حرارتی و برقی را جدا می کنند. اما هنوز تعدادی از نکات مشترک وجود دارد. یک سفارش الکتریکی قرار دهید که اغلب به انتخاب بین چندین باتری و ظرفیت موتور می رسد. بنابراین کاتالوگ مگا برقی جدید در دسترس است. به محض انتشار ، الماس جمع و جور به ترتیب دو باتری ، 40 و 60 کیلووات ساعت و همچنین دو قدرت موتور ، 130 و 220 اسب بخار ارائه داد. مرسوم از Bonteau در محدوده خود ، رنو چندین بار اسلحه خود را تغییر داده است. در آغاز ، باتری “بزرگ” به معنای قدرت “بزرگ” قبل از ظاهر شدن نسخه EV60 130 HP بود. باتری بزرگ ، موتور کوچک ، در اینجا ارتباط ایده آل روی کاغذ برای اکثر رانندگان که به عملکرد عالی 220 اسب بخار احتیاج ندارند اما مهمتر از همه استقلال طرفدار.

The Renault Mégane E-Tech

در تنظیم کننده ، این نسخه پیشینی بیشتر در دسترس نیست. اما در واقعیت ، این است. برای پیکربندی آن ، یا حتی سفارش آن ، به سادگی در سمت راست صفحه وب ، جعبه “حرفه ای” را بررسی کنید. زیرا ، با وجود ظواهر ، شما مجبور نیستید شماره SiRet را بدهید و می توانید به عنوان یک فرد ، این نوع را به نام “Evolution ER” سفارش دهید. یک توضیح مهم: دستور گرفتن فقط در امتیاز و نه در اینترنت می تواند انجام شود.

در نگاه اول ، این نسخه با تمام مزایای اغوا کردن شما شروع نمی شود زیرا رنگ های بدن و رینگ ها محدود هستند. همان چیز در محفظه مسافر ، جایی که فقط پارچه حق شهر را دارد و در آن صفحه بزرگ چندرسانه ای 12 اینچی حتی به عنوان گزینه در دسترس نیست. و از آنجا که باتری بخش خوبی از قیمت یک ماشین برقی را به خود اختصاص می دهد ، این EV60 بدیهی است که ارزان نیست. گفته می شود ، این ممکن است مناسب ترین نسخه با توجه به نسبت قیمت/استقلال باشد ، همانطور که اقدامات مستقل ما تأیید می کند.

بیش از 450 کیلومتر در شهر برای این مگا E-Tech

تکامل E-Tech Renault Mégane

از تعدادی از تجهیزات خلاص شده و توسط چرخ های کوچکتر (1،660 کیلوگرم در مقیاس ما) کنار, Megane E-Tech قبل از بازگشت اسلحه در چرخه شهر ما بیش از 450 کیلومتر سفر می کند. تقریباً 100 کیلومتر بیشتر از یک نوع EV60 220 HP است … عملکرد خوب همچنین در چرخه جاده ما ، با 360 کیلومتر قبل از شارژ مجدد سفر کرده است. سرانجام ، در یک چرخه بزرگراه که هنوز هم برای برق نامطلوب نیست ، این زن فرانسوی هنوز قبل از “خشک شدن” به 280 کیلومتر رسید. این نتایج خوب به سادگی باعث می شود که این مگا ماشین برقی فرانسوی که بیشترین استقلال را دارد ، تا به امروز. یکی از هوشیارترین انرژی نیز از آنجا که ، مصرف شارژر شامل ، میانگین ما 16.8 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر است. همه بدون صعود بیش از حد از عملکرد از آنجا که 130 اسب بخار هنوز هم به شما امکان می دهد 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 10.4 ثانیه شلیک کنید و در 7 ثانیه از 80 تا 120 کیلومتر در ساعت بروید. قیمت بالایی وجود دارد که از 43،000 E شروع می شود که باید به آن بپردازد نه 6000 یورو معمولی بلکه 3000 یورو.

استقلال های تأیید شده Megane E-Tech EV60 130 HP

تکامل E-Tech Renault Mégane حق دارد رینگ های کوچک و نقاشی بدن کمتری داشته باشد

  • استقلال شهر: 455 کیلومتر
  • استقلال جاده: 360 کیلومتر
  • استقلال بزرگراه: 280 کیلومتر

تکامل E-Tech Renault Mégane باتری بزرگ 60 کیلووات ساعت و موتور کوچک 130 اسب بخار را به خود اختصاص می دهد

تکامل E-Tech Renault Mégane از

فضای داخلی رنو Mégane E-Tech Evolution ER

با توجه به استاندارد اندازه گیری های استاندارد ما ، خودمختارهای واقعی بهترین اتومبیل های برقی را مقایسه کنید. ظرفیت باتری ، مصرف ، استقلال ، ما همه چیز را به شما می گوییم !

MEGANE E-Tech 100 ٪ برقی

MEGANE E-TECH 100 ٪ Electric Zone

MEGANE E-TECH 100 ٪ Electric Zone

*نمونه اجاره بلند مدت به استثنای بیمه اختیاری ، بیش از 36 ماه و 60،000 کیلومتر برای 100 ٪ الکترونیکی E-Techno EV60CH 220ch Super Load Megane با رنگ فلزی دو تنی ، اولین اجاره 3580 یورو از جمله مالیات ، به 580 یورو کاهش یافته است ، از جمله مالیات پس از کسر پاداش زیست محیطی 3000 یورو ، سپس 35 اجاره 580 یورو در ماه شامل نگهداری و کمک به وسیله نقلیه و مردم ، بسته به شرایط قراردادی موجود در شبکه. در پایان قرارداد ، بازگشت وسیله نقلیه در فروشنده خود با پرداخت هرگونه هزینه تحویل به حالت استاندارد و KM اضافی.

منوط به پذیرش پرونده توسط Diac Rental SA ، شرکت اجاره و واسطه بیمه ، در پایتخت 29،240،988 یورو ، دفتر مرکزی: 14 Avenue du Pavé Neuf 93 168 Noisy-le-Cedex-Siren 329 892 368 RC Bobignyy. شماره orias: 07 004 967 – www.عیاش.خط. کمکهای مشترک توسط اجاره DIAC با AXA Assist France Insurance ، SA در سرمایه 24،099،560.20 یورو ، شرکت بیمه ای که توسط قانون بیمه اداره می شود ، Siren 451 392 724 RCS Nanterre – 6 Rue André Gide 92320 Châtillon ، از جمله عملیات تحت کنترل کنترل این کنترل است. اداره کنترل احتمالی و وضوح – 4 Place de Budapest – CS 92459 – 75436 Paris Cedex 09.

پیشنهادهای غیرقانونی ، برای شرکت هایی که حداکثر 15 وسیله نقلیه در ناوگان خودرو خود دارند (به استثنای شرکت های اجاره ای ، اداره ها ، مشتریان تحت پروتکل های ملی یا منطقه ای) و معتبر از 09/01/2023 در 31/10/2023 در شرکت کنندگان ، واسطه های غیر انحصاری. Easy Loc Pro یک برندی است که یک پیشنهاد اجاره Diac LLD را به متخصصان تعیین می کند.

از این پیشنهاد استفاده کنید

6 دلیل برای جابجایی برقی

در همه جا شارژ می شود: در جریان متناوب یا مداوم جریان ، سوکت خانگی یا ترمینال بار سریع. قدرت شارژ می تواند به حداکثر قله 130 کیلو وات برسد ! بیشتر بدانید

MEGANE E-Tech 100 ٪ Electric شما را با استقلال خود تا 470 کیلومتر Wltp⁽⁽ به شما می برد! بیشتر بدانید

برای شارژ خانه حدود 3 یورو در هر 100 کیلومتر بشمارید ، 4 برابر ارزان تر از معادل حرارتی آن. علاوه بر این ، واجد شرایط پاداش زیست محیطی و جایزه تبدیل است. بیشتر بدانید

Cock-a-doodle doo ! MEGANE E-Tech 100 ٪ Electric وسیله ای است که در دوای ، در فرانسه مونتاژ شده است. استفاده از CO2 یا آلاینده برای استفاده و استفاده از بسیاری از مواد بازیافت شده مانند اثاثه یا لوازم داخلی از آن استفاده نمی کند ! بیشتر بدانید

بسیج شما را همراهی می کند. سفارش بارگذاری بسیج خود را به صورت رایگان برای شارژ بی خانمانی سفارش دهید و یک ایستگاه شارژ در خانه شما با استفاده از راه حل های برق نصب شده است ! بیشتر بدانید

Megane E-Tech 100 ٪ الکتریکی به لطف یک جهت کوتاه و دقیق ، کاهش وزن و یک مرکز گرانش کم ، لذت می برد. 220 اسب بخار او را در 7.4s 0-100 کیلومتر در ساعت تحقق بخشید. بیشتر بدانید

(1) ارزیابی صرفه جویی در مصرف سوخت با مقایسه با یک وسیله نقلیه جمع و جور در همان بخش که 8 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف می کند (“Bicorps Compact و Tricorps ، از 4.1 تا 4.5m”) بر اساس متوسط ​​مسافت پیموده شده سالانه 15،000 کیلومتر تعیین می شود. هزینه های مصرف سوخت و برق براساس ارقام متوسط ​​در فرانسه است ، یعنی 1.9038 یورو در لیتر و 0.2024 یورو در کیلووات ساعت در فوریه 2023

(2) ارزیابی پس انداز تعمیر و نگهداری با مقایسه با یک وسیله نقلیه حرارتی جمع و جور در همان بخش ، در مسافت پیموده شده سالانه 15000 کیلومتر و طی یک دوره 3 سال ، از جمله بیش از تخلیه موتور ، فیلترهای روغن ، فیلترهای روغن ، فیلتر عادت و مایع ترمز. تحت شرایط یک قرارداد نگهداری 3 سال / 45،000 کیلومتر.