اجاره طولانی مدت (LLD) | رنو ، اجاره طولانی مدت و LOA با بهترین قیمت در Roulenloc

ماشین اجاره جدید شما با بهترین قیمت ، ظرف 15 روز به خانه شما تحویل داده می شود*

Contents

آنجا اجاره با گزینه خرید (LOA) با توجه به قیمت تعیین شده هنگام امضای ، به شما امکان می دهد وسیله نقلیه را در پایان قرارداد خریداری کنید. خیلی اوقات ، اجاره اول به عنوان سهم عمل می کند.

اجاره طولانی مدت (LLD)

با اجاره طولانی مدت ، شما تنظیم کرده اید اجاره ثابت و بودجه خود را 100 ٪ کنترل کنید. حرفهای مسافت پیموده شده سالانه خود را تصمیم می گیرید بسته به عادت رانندگی شما و لذت بردن از سفارشی. LLD در دسترس است با یا بدون کمک.

Secureloy: بیمه برای LLD شما

بیمه Secureloy اجاره اجاره طولانی مدت شما را در صورت بروز فاجعه کامل وسیله نقلیه جدید رنو علاوه بر بیمه گر خودرو شما پوشش می دهد.

با جزئیات

تمام جزئیات اجاره طولانی مدت را با بسیج خدمات مالی فرانسه کشف کنید

خدمات مالی سازمان تأمین مالی فرانسه را بسیج کنید
مدت زمان قرارداد 2 تا 5 سال مسافت پیموده شده از انتخاب شما مشارکت (اولین بار افزایش اجاره) برای انتخاب هزینه های مهر و موم هیچ اصلاح احتمالی مدت زمان قرارداد تعدیل و مسافت پیموده شده
کمک
نگهداری و تمدید گارانتی اختیاری
مرگ ، بیمه ناتوانی (DI) و مرگ ، ناتوانی ، از دست دادن اشتغال (DIPE) اختیاری بیمه Secureyer اختیاری

نحوه اشتراک ?

مشترک شدن در امتیازات

با نزدیکترین فروشنده رنو تماس بگیرید برای اشتراک اجاره طولانی مدت خود.

با یک فروشنده تماس بگیرید

بازیابی ماشین خود را در نظر بگیرید

از سرگیری ماشین فعلی شما می تواند سهم برای اجاره طولانی مدت شما باشد.

تخمین زدن رایگان ارزش وسیله نقلیه شما در کمتر از 3 دقیقه, مارک آن هر چه باشد.

سوالات مکرر در مورد اجاره طولانی مدت

با LLD ، شما وسیله نقلیه جدید رنو را برای یک دوره ثابت اجاره می کنید. با یا بدون کمک ، مسافت پیموده شده سالانه خود را با توجه به عادت های رانندگی خود انتخاب می کنید.
در پایان اجاره خود, شما فقط ماشین خود را بازیابی می کنید در امتیاز ، بدون نگرانی در مورد تخفیف یا فروش مجدد وسیله نقلیه ، و می توانید پشت فرمان یک ماشین جدید بروید.

با اجاره طولانی مدت ، شما مستاجر وسیله نقلیه خود هستید و آن را در پایان قرارداد خود بازیابی می کنید. با استفاده از گزینه اجاره با گزینه خرید ، شما همچنین وسیله نقلیه خود را برای یک دوره ثابت اجاره می کنید ، اما می توانید با تنظیم گزینه خرید تعیین شده در ابتدای اجاره خود ، آن را برگردانید یا در انتهای قرارداد مالک شوید.

بسیج خدمات مالی فرانسه سازمان تأمین مالی گروه رنو ، کارشناس تأمین مالی خودرو.
از جانب بیش از 90 سال, ما گذاشتیم تخصص ما در سرویس مشتریان رنو که ما در خرید و اجاره ماشین آنها در یک بازار مداوم در حال تحول پشتیبانی می کنیم.
ما خدمات مشتری ، واقع در لیون ، بوردو و منطقه پاریس, از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر به شما در طول قرارداد خود گوش می دهند.
به عنوان یک سرویس مالی بسیج مشتری فرانسه ، شما همچنین یک منطقه مشتری دارید قرارداد خود را به سادگی و با خیال راحت مدیریت کنید (اصلاح جزئیات بانکی ، اصلاح تاریخ مالیات ، به تعویق انداختن پرداخت ماهانه ، اعلامیه ادعا و غیره).

برای وسیله نقلیه جدید خود

خدمات مالی بسیج طولانی مدت فرانسه برای کلیه مدلهای جدید وسایل نقلیه رنو (Twingo ، Clio ، Zoe E-Tech ، Captur ، Megane ، Kadjar ، Scenic و غیره امکان پذیر است) امکان پذیر است

شما به دنبال یک وسیله نقلیه رنو استفاده شده هستید ?

LOA همچنین برای وسایل نقلیه رنو استفاده شده در دسترس است. به وب سایت Renault OceNS ما بروید.

آیا شما یک حرفه ای هستید ?

پیشنهاد اجاره لیزینگ ما را که برای وسایل نقلیه شرکت و وسایل نقلیه ابزار رنو طراحی شده است کشف کنید.

ماشین اجاره جدید شما با بهترین قیمت ، ظرف 15 روز به خانه شما تحویل داده می شود* !

اجاره خودکار

به عنوان یک متخصص لیزینگ ، رولنلوک هر روز درخواست ها و سؤالاتی را در مورد اجاره ماشین دریافت می کند. در این مقاله ، ما به سؤالات نسبتاً خاصی پاسخ خواهیم داد که به ما می رسند و سزاوار توجه ویژه ای هستند.

اجاره طولانی مدت: کلیه اطلاعات

در مورد لیزینگ (LOA) ، Roulenloc یک متخصص در اجاره بلند مدت (LLD) برای متخصصان و همچنین برای افراد است. LLD که اغلب ارزان تر از لیزینگ یا خرید خودرو است ، سؤالات بسیاری را مطرح می کند که رولنلوک هر روز به لطف مشاوران اختصاصی ، متخصص و با انگیزه خود برای کمک به بازدید کنندگان سایت در جستجوی اجاره بلند مدت به آنها کمک می کند. ما 10 سؤال را انتخاب کرده ایم که اغلب به کارشناسان ما خطاب می شود ، که به نظر می رسد مرتبط است و امیدواریم به سؤالات شما پاسخ دهیم ! بیا شروع کنیم !

لیزینگ ماشین: چرا اعتماد به رولنلوک ?

امروز بسیاری از بازیکنان در بازار لیزینگ ماشین حضور دارند. تولید کنندگان تاریخی Renault ، Peugeot ، Citroën ، Volkswagen … اجاره طولانی مدت را در LLD یا LOA تنظیم کنید. همچنین بسیاری از بازیگران دیجیتال وجود دارد. انتخاب همه این بازیگران همیشه آسان نیست ? اعتماد به نفس ? به خصوص از آنجا که اجاره طولانی مدت تعهد در طی چند ماه است. پس چرا روولنلوک را انتخاب کنید ?

*بسته به در دسترس بودن وسیله نقلیه و روش تحویل انتخاب شده

Roulenloc ، بازار لیزینگ ماشین

Roulenloc که در سال 2016 ایجاد شده است ، پخش کننده ماشین لیزینگ است. ما بیش از 2300 اتومبیل در آن داریم اجاره بلند مدت, با نام یا در لوا با بهترین قیمت. ما بزرگترین مارک های موجود در بازار خودرو را ارائه می دهیم اجاره شده : لیزینگ رنو ، لیزینگ پژو ، لیزینگ آئودی ، لیزینگ سیتروئن. شما بین انواع مدل ها انتخابی دارید: سدان, زنگ تفريح, مینی بوس, شهری, فشرده – جمع و جور. و همه موتورها: هیبریدهای قابل شارژ, اتومبیل های حرارتی یا ماشین های برقی. شما فقط باید خود را انتخاب کنید اجاره در میان 2300 مدل ما. اکثریت ما

اتومبیل های اجاره ای طولانی مدت در انبار و ظرف 15 روز موجود است. ما اتومبیل های خود را تحویل می دهیم با نام یا لوا در تمام مناطق فرانسه ، در خانه یا پارک یکی از شرکای ما.

lld یا loa ، چگونه می توان انتخاب خود را انجام داد ?

که در با نام, شما در طول مدت زمان قرارداد خود مستاجر ماشین خود هستید. پس از اتمام قرارداد ، می توانید یک قرارداد اجاره جدید را شروع کرده و ماشین خود را تغییر دهید. تفاوت اصلی بین LLD و اجاره با گزینه خرید (LOA) در این واقعیت نهفته است که در پایان قرارداد خود ، شما امکان بازگشت یا خرید ماشین خود را دارید.

آنجا اجاره طولانی مدت یا لوا اغلب ارزان تر از اعتبار معمولی است.

لیزینگ ماشین ، یک روش جدید برای مصرف

در دنیایی که استفاده از آن بر مالکیت اولویت دارد ، لیزینگ ماشین جای خود را دارد. آنجا با نام یا لوا به شما اجازه می دهد بدون استفاده از محدودیت ها وسیله نقلیه داشته باشید. هزینه های شما ماهانه است. لازم نیست نگران تخفیف وسیله نقلیه خود ، ساعت زنگ دار و سایش و پارگی آن باشید. شما “روح سبک” سفر می کنید. ما فقط استفاده از وسیله نقلیه خود را به شما شارژ می کنیم.

Roulenloc ، یک اجاره طولانی مدت منحصر به فرد

فلسفه رولنک کاملاً واضح است. یک Watchword: مشاوره ، محکومیت و نزدیکی. ما از A تا Z از مشتریان خود پشتیبانی می کنیم. مشاوران ما تمام تلاش خود را می کنند تا به شما پیشنهاد دهند اجاره ماشین که با پروژه شما مطابقت دارد.

اجاره بلند مدت

گروه Arval BNP Paribas

ما به ماشین ها اهمیت می دهیم. ما به شما اهمیت می دهیم.

وسیله نقلیه استفاده شده در LLD

وسیله نقلیه مورد استفاده شما در LLD از 199 €/ماه*

این فرصتی برای لذت بردن از آن است ! *شرایط موجود در Autoselect را ببینید.مقبره.خط

تکنسین شبکه آروال

مصاحبه: شبکه ما از شرکای اعتماد ما

با بیش از 270 مرکز arval در همه جای فرانسه ، از درمان اولویت بهره مند شوید

مزایا در نوع اتومبیل های برقی

یک وسایل نقلیه برقی

وسایل نقلیه برقی تا 12/31/24 تمدید می شوند

ما اطمینان حاصل می کنیم که به همه آزادی می دهیم که راه های مناسب ترین را با توجه به نیازهای خود انتخاب کنند ، در حالی که باعث می شود آنها تأثیر مثبتی بر جامعه ما داشته و سیاره ما را حفظ کنند.
ما هر روز برای یک تجربه ساده و روان ، راه حل های تحرک انعطاف پذیر و مسئول را در اختیار شما قرار می دهیم. ما شریک ممتاز تحرک شما هستیم که می توانید روی آن حساب کنید.

Shutterstock_1082155934

ماشین شما همانطور که همیشه خواب دیده اید

2020_arval_sme_banners_contenu_slider8

از طرف حرفه ای به حرفه ای ، کارشناسان ما با ساده کردن زندگی شما به موفقیت شما کمک می کنند

سه همکار

جاه طلبی ما ، تحرک خود را ساده کنید. اولویت ما ، در کنار خود باشید. برای همه سفرهای زندگی .

بخش دولتی و ESS

دو همکار خندان

از شما در انجام مأموریت مورد علاقه خود حمایت کنید

متخصصان VO

راه حل برای متخصصان VO

وسایل نقلیه با کیفیت در کلیک ، شورای علاوه بر این

راننده

مراحل رانندگان را تسهیل کنید

برای شما آنجا باشید و تمام مراحل خود را تسهیل کنید

توصیفات

توصیف - هیلن

من از LLD خود خوشحال هستم: قیمت ، سهولت عضویت و اطلاعات داده شده در طول قرارداد. فکر می کنم اگر یک پیشنهاد جالب به من ارائه شود ، LLD خود را با arval تمدید می کنم.

توصیف - دومینیک

مشاور ما می دانست که چگونه به ما توصیه های خوبی بدهد و به طور مداوم به دنبال یافتن اقتصادی ترین راه حل ما بود.

مدیر عامل – H2R Conseil

توصیف - Laetitia

من چندین سال است که با Arval کار می کنم. رابطه واقعی اعتماد با تیم حساب اختصاصی من ، به ویژه به لطف نظارت ، واکنش پذیری و انعطاف پذیری آنها برقرار شده است.

دستیار مدیریت عمومی – NAOS فرانسه

توصیف - Laetitia

توصیف - برونو

تا به امروز ، من از شرایط قراردادی و وسیله نقلیه خود کاملاً راضی هستم. من فرصتی را برای ستایش رضایت و خدمات شما به اطرافیانم از دست نمی دهم.

توصیف - برونو

کد را حذف نکنید

LLD: اجاره بلند مدت چیست ?

برای انجام فعالیت حرفه ای خود به وسیله نقلیه نیاز دارید ? آنجا اجاره طولانی مدت (LLD) آیا مدل تأمین مالی برای پاسخگویی به انتظارات شما طراحی شده است. اصل ساده است: شما با پرداخت اجاره ماهانه ثابت ، خود را به یک وسیله نقلیه جدید یا استفاده شده تجهیز می کنید ، که هنگام امضای قراردادی که با توجه به نیازهای خاص خود تعیین شده است ، تعیین می شود !

تعریف اجاره طولانی مدت (LLD)

اجاره طولانی مدت ، به طور خلاصه

آنجا اجاره اتومبیل طولانی مدت فرمولی است که همه چیز را برای ساده کردن زندگی روزمره شما دارد: این امکان را به شما می دهد تا یک وسیله نقلیه جدید یا استفاده شده را در طی یک دوره اجاره کنید و با یک مسافت پیموده شده سالانه که پیش از آن ثابت شده است ، در ازای پرداخت اجاره ماهانه. این همراه با تابلویی از خدمات مرتبط ، اعم از تعمیر و نگهداری تا کمک ، برای تسهیل تحرک شما در هر شرایطی همراه است.

قرارداد اجاره ای طولانی مدت چیست ?

مانند هر اجاره ، به دست آوردن وسیله نقلیه LLD نیاز به امضای قرارداد و برخی شرایط برای شما دارد.

شرایط کلی یک قرارداد LLD
یک قرارداد اجاره ای طولانی مدت تعهدات شما ، بلکه مواردی را که در مورد شرایط خاتمه و همچنین جزئیات سرویس ها نیز به همراه دارد ، به ارمغان می آورد.

شرایط خاص یک قرارداد
این بخشی از قرارداد است که به ویژه باید به شما علاقه مند شود: شرایط ویژه وجود دارد تا LLD بتواند نیازهای خاص شما را برآورده کند !

بدین ترتیب تمام خصوصیات اجاره (وسیله نقلیه ای که انتخاب کرده اید و گزینه های آن ، مدت زمان قرارداد ، تعداد کیلومتر ، خدمات مرتبط ، چه جدید و چه در حال استفاده …) ، بلکه میزان اجاره نیز پیدا خواهید کرد. ، سهم احتمالی یا حتی سپرده امنیتی ، یا تاریخ موعد و روش پرداخت.

اگر این قرارداد یکی از تشریفات اساسی است که به شما امکان می دهد از شگفتی های ناخوشایند جلوگیری کنید ، اجاره اتومبیل طولانی مدت انعطاف پذیر باشید: همیشه می توانید برخی از خدمات اجاره ای را تغییر دهید !

چه مدت برای یک اجاره طولانی مدت ?

آنجا مدت زمان قرارداد با توجه به نیازهای شما متفاوت است. به طور کلی ، اجاره اتومبیل طولانی مدت ایجاد شده است بین 24 تا 60 ماه.

چه مسافت پیموده شده برای یک قرارداد اجاره ای طولانی مدت ?

در مسافت پیموده شده از قرارداد LLD حرفه ای شما مطابق با استفاده ای که انجام می دهید یا از خودرو خود استفاده می کنید تعریف شده است. به عنوان مثال ، در صورت رانندگی زیاد می توانید 30،000 کیلومتر در سال را انتخاب کنید و اگر کار کمی انجام دهید 10،000 کیلومتر در سال !

تفاوت بین LLD و LOA چیست ?

آنجا اجاره با گزینه خرید (LOA) با توجه به قیمت تعیین شده هنگام امضای ، به شما امکان می دهد وسیله نقلیه را در پایان قرارداد خریداری کنید. خیلی اوقات ، اجاره اول به عنوان سهم عمل می کند.

آیا می توانیم یک ماشین LLD بخریم ?

lld یک راه حل انعطاف پذیر است. همچنین به شما امکان می دهد در پایان اجاره یک وسیله نقلیه بخرید با قیمتی که می تواند 8 هفته قبل از پایان قرارداد با یک مزیت به شما ابلاغ شود: می توانید آن را با قیمت های بازار دریافت کنید !

چرا اجاره طولانی مدت را انتخاب کنید ?

شما هنوز در حال تعجب هستید که آیا اجاره اتومبیل بلند مدت برای شما و تجارت شما ساخته شده است ? مزایایی که می توانید از آن جلب کنید به شما کمک می کند تا انتخاب خود را انتخاب کنید.

اجاره وسیله نقلیه خود: مزایای LLD

یک راه حل اقتصادی

با LLD ، شما فقط برای استفاده از وسیله نقلیه پرداخت کنید : این یک راه حل اقتصادی است که باعث صرفه جویی در وقت می شود و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به یک خرید سنتی ارائه می دهد. به عنوان یک جایزه ، شما از خطرات مالی خاصی جلوگیری می کنید (کاهش ارزش خودرو ، هزینه های نگهداری. ) ، شما از هزینه های هموار و کنترل بهینه بودجه خود بهره مند می شوید.

یک پیشنهاد کاملاً قابل تنظیم

لیزینگ ماشین LLD با Arval فرصتی برای داشتن یک پیشنهاد شخصی واقعاً در چندین سطح است.

– انتخاب زمان اجاره ؛
– مسافت پیموده شده ؛
– خدمات مرتبط:
تعمیر و نگهداری ، وسیله نقلیه رله ، کمک ، بیمه اتومبیل چند رویس ..

انتخاب گسترده ای از وسایل نقلیه

با روی آوردن به اجاره طولانی مدت ، به یک بزرگ دسترسی پیدا می کنید انتخاب وسایل نقلیه, از جمله همه مدل ها . اراده ما ساده است: این که شما می توانید وسیله نقلیه متناسب با نیازهای خود را انتخاب کنید … و این ، از جمله با یک قرارداد LLD ارزان.

بودجه شفاف و کنترل شده
اجاره شما برای مدت زمان قرارداد اجاره ثابت است. این ایده آل برای جریان نقدی تجارت شما دست نخورده است !

یک همبستگی اختصاصی واحد

شرکت اجاره تنها همکار شما است برای همه عناصر مربوط به قرارداد. به عنوان مثال ، در صورت خرابی یا هنگام انجام مصاحبه ، در اختیار شماست. با یک متخصص اختصاصی که شما را در مورد قدم های انجام شده همراهی می کند ، همه چیز تسهیل می شود.

عقب نشینی فروش مجدد
تو نداری بدون فروش مجدد وسیله نقلیه برای مدیریت ، از آنجا که توسط شرکت اجاره ای مراقبت می شود. شما فقط باید وسیله نقلیه را برگردانید و یک ماشین جدید انتخاب کنید !

قیمت اجاره طولانی مدت ماشین چقدر است ?

برای به دست آوردن ایده ای از قیمت ، شما می توانید یک وسیله نقلیه جدید یا استفاده شده را با توجه به نیاز خود برای شما داشته باشید ، می توانید با تیم های ما تماس بگیرید. اما از آنجا که همیشه بهتر است که زیر قرارداد خود را بشناسید ، در اینجا همه عناصر تشکیل دهنده اجاره اجاره طولانی مدت هستند.

میزان اجاره در LLD چقدر است ?

میزان اجاره شما با توجه به سه عنصر جداگانه محاسبه می شود:

– انتخاب وسیله نقلیه و ارزش باقیمانده آن این است که بگوییم ارزش خرید آن کمتر از ارزش آن برای فروش مجدد است که هنگام محاسبه اجاره در نظر گرفته شده است
– مسافت پیموده شده – مبلغ اجاره با توجه به بسته کیلومتری شما ، که هنگام تعیین قرارداد اجاره خود انتخاب شده است ، می تواند تکامل یابد
– مدت زمان قرارداد – یک قرارداد به طور کلی طی یک دوره از 24 تا 60 ماه تمدید می شود و اجاره به آن بستگی دارد.

مبلغ اولیه اجاره شما با توجه به این معیارها محاسبه می شود ، اما بسته به خدماتی که انتخاب کرده اید ممکن است متفاوت باشد.

lld ، یک راه حل بدون سهم ?

با تشکر از LLD ، شما می توانید از یک ماشین بدون مشارکت بهره مند شوید. اگر پول نقد ندارید یا اگر ترجیح می دهید از آن برای سایر پروژه های مرتبط با قلب فعالیت خود استفاده کنید ، این راه حل مناسب است.

چه اتومبیل در LLD بدون سهم ?

شما می توانید به بسیاری از مارک های خودرو و انواع مدل های طولانی مدت اجاره اتومبیل دسترسی پیدا کنید. هر نوع اتومبیل مورد نظر شما هر چه باشد ، در یافتن آن مشکلی نخواهید داشت !

LLD ، یک راه حل نورد حق بیمه ارزان تر

فراتر از یک انتخاب تقریبا نامحدود ، LLD به شما امکان می دهد تا روی بیاورید دامنه وسایل نقلیه جدید یا استفاده شده برای اجاره پایین تر از آنچه برای شما یک اعتبار کلاسیک ماهانه برای شما هزینه می کند ، “برتر” یا “حق بیمه” بگویید.

سرانجام ، اجاره اتومبیل طولانی مدت راه حلی است که برای پاسخگویی به نیازهای شما طراحی شده است: وسیله نقلیه جدید یا استفاده شده ، مدت زمان و مسافت پیموده شده با استفاده شما … این راه حل ایده آل برای بهره مندی از اتومبیل مورد نیاز شما است و به طور مرتب آن را مطابق با خود تغییر دهید شرایط خود !