Love D Orange Trio Pack Mobile مشترک نامحدود | ، جعبه تلویزیون در Orange: LiveBox از 24.99 یورو در ماه

مقایسه LiveBox با جعبه تلویزیون

Contents

آنجا Orange LiveBox ADSL + TV 140 کانال جعبه اینترنتی با مقرون به صرفه ترین تلویزیون نارنجی است ، با قیمت 24.99 یورو به مدت 12 ماه و سپس 38.99 یورو در ماه توسط موارد زیر. این جعبه سرعت 50 مگابایت در ثانیه را به حداکثر می رساند.

+ + Trio Orange Love با موبایل Go Unlimited (اینترنت + تلویزیون + GSM)

برای استفاده از نارنجی در خانه خود ، بررسی کنید که کابل تلویزیون کواکسیال دارید.

تلویزیون

با شریک زندگی ما آستل به طور مضاعف برنده می شوید !

ASTEL - کارگزار مخابرات دیجیتال در بلژیک

سفارش شما بدون هزینه اضافی توسط آستل پردازش می شود ، اول کارگزار ارتباطات دیجیتال بلژیکی که 21 سال فعال است. آستل از کل بخش اداری تغییر اپراتور مراقبت می کند و 3 ماه پس از فعال کردن اشتراک خود ، بازپرداخت پول را در حساب بانکی خود بازپرداخت می کند – دریافت خواهید کرد 2 تبلیغ : آن از اپراتور + بازپرداخت Astel.

نظر کارمندان تحریریه ما چه چیزی را باید به خاطر بسپاریم ?

طلسم سایت

بسته نام تجاری نارنجی عشق نامحدود است زیرا همه چیز را در نامحدود نشان می دهد ! چه در خانه و چه با تلفن هوشمند خود ، دیگر نگران چیزی نیستید که همه چیز گنجانده شده باشد ! حتی به همه خطوط ثابت در بلژیک فراخوانی می شود. اشتراک Go نامحدود برای افرادی که از تلفن خود استفاده می کنند ایده آل است. برای 9 € ارزان تر ، اگر به داده های نامحدود احتیاج ندارید ، سه گانه عشق با Go شدید.

شما همان بسته را می خواهید اما بدون تلویزیون ?

گزینه های موجود برای Trio Love Orange Go Unlimited Pack

برای تلویزیون

فوتبال نارنجی 10.99 یورو/ماه

برای اینترنت ثابت

1. تقویت اینترنت: 10 €/ماه یا 15 € در ماه
2. Wifi مش: 99.65 یورو یا 139.95 یورو
3. Google Nest Mini: 10 یورو
4. Google Nest Hub: 30 €
5. Google Chromecast: 20 یورو

برای تلویزیون دیجیتال

1. رمزگذار اضافی 9 €/ماه
2. برنامه تلویزیون نارنجی رایگان

با گزینه جدید فوتبال نارنجی ، بیش از 8 بعد از ظهر از هر هفته از محتوای کاملاً به فوتبال بلژیک از طریق مسابقات ، مجلات ، گزارش ها و مصاحبه های اختصاصی اختصاص می دهید. شامل: 3 یازده کانال جدید اختصاص داده شده به Pro League (پخش مستقیم مسابقه ، پخش مجدد مسابقه و برنامه های ضبط شده). 10.99 یورو/ماه با یک بسته دوتایی عشق

خدمات اینترنتی برای استفاده خصوصی و غیرقانونی در حلقه خانواده محفوظ است. نارنجی حق کنترل حجم مورد استفاده در هر زمان و انجام تمام اقدامات لازم را برای محافظت از یکپارچگی و عملکرد شبکه ، به ویژه محدودیت یا محدودیت موقت خدمات ارائه شده است. علاوه بر این ، همان قوانین استفاده و مدیریت خدمات اینترنتی مانند مواردی که توسط اپراتورهای شبکه تعریف شده است می توانند اعمال کنند. برای اینکه به همه مشتریان خود اجازه دهد تا حد ممکن از اینترنت فوق العاده سریع بهره مند شوند ، همان قوانین استفاده و مدیریت سرویس اینترنت به عنوان مواردی که توسط اپراتور شبکه تعریف شده است می تواند اعمال شود: حداکثر سرعت ارسال ترافیک P2P (( همتا به همسالان) می تواند در دوره هایی با بیشترین جمعیت محدود باشد. ترافیک همتا به همتا (P2P) به اشتراک گذاری پرونده بین کاربران اینترنت است. نمونه برنامه ها: Bittorrent ، Vuze ، Emule ، Gnutella … هیچ ارتباطی با YouTube ، Facebook ، Surfing Internet ، E-Mails ، Skype ، Web Radio/TV ، Spotify ، iTunes ، Usenet Netflix … که برنامه های P2P نیستند. علاوه بر این ، اگر در ساعات کامل ، بیش از 750 گیگابایت در یک ماه معین مصرف کنید ، به طور موقت به عنوان “مصرف کننده فشرده” در نظر گرفته می شوید. در این حالت ، در ساعات کامل ، سرعت اینترنت شما به طور موقت کاهش می یابد (10 مگابیت بر ثانیه برای بارگیری و 1 مگابیت بر ثانیه در ارسال) اما حجم شما نامحدود است. ساعتهای PLEIN: 12 بعد از ظهر – 11:59 بعد از ظهر خاموش – ساعتهای ساعت: 24 ساعت – 12 بعد از ظهر

 • بارگیری: 200 مگابیت در ثانیه
 • بارگذاری: 20 مگابیت در ثانیه
 • 10 €/ماه

تو زندگی می کنی در والونیا یا بروکسل (Ixelles ، Evere ، Saint-Gilles ، Woluwe-Saint-Pierre ، Auderghem ، Uccle) *از جمله چهارگانه

 • بارگیری: 200 مگابیت در ثانیه
 • بارگذاری: 10 مگابیت در ثانیه
 • 15 €/ماه

Google Chromecast یک دستگاه چندرسانه ای بسیار جمع و جور است که به شما امکان می دهد موسیقی و فیلم های مورد علاقه خود را در تلویزیون و همچنین بسیاری از محتوای چندرسانه ای دیگر پخش کنید. بسیار کاربردی برای دیدن مستقیم در تلویزیون خود همه چیزهایی که معمولاً در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه شخصی خود مشاهده می کنید.

Google Nest Hub 2 یک دستیار شخصی فوری و بصری است. Google Nest Hub کارهای کوچک روزانه را ساده می کند (سابق. چراغ را خاموش کنید ، فیلم ها را تماشا کنید, . ) یک فرمان صوتی ساده. با یا بدون اشتراک ?
– 40 € با اشتراک
– 59 € بدون اشتراک

Google Nest Mini Rock Candy یک بلندگو کوچک متصل است که از صدای صدای شما پیروی می کند. شما می توانید از او کمک بخواهید یا با لذت بردن از صدای با کیفیت ، از او بخواهید عنوان مورد علاقه خود را در YouTube بخواهید. با یا بدون اشتراک ?
– 10 € با اشتراک
– 59 € بدون اشتراک

با تشکر از ماژول های مش WiFi ، می توانید از اتصال WiFi سیال ، هوشمند و برش در تمام اتاقهای خانه خود لذت ببرید. بسته 2 ماژول: 99.95 یورو بسته 3 ماژول: 139.95 یورو

تماس های نامحدود در بلژیک به همه شبکه های بلژیکی و رومینگ از یک کشور عضو اتحادیه اروپا به کشور عضو دیگری ، بلژیک شامل شماره های 078 و به استثنای شماره های خاص. پیام کوتاه/MMS نامحدود در بلژیک به همه شبکه های بلژیکی و رومینگ از یک کشور عضو اتحادیه اروپا به کشور عضو دیگر ، بلژیک ، به استثنای شماره های ویژه. فرض بر این است که استفاده از پیامک های عادی از 10 تجاوز نمی کند.000 پیام کوتاه در هر ماه و فرض بر این است که استفاده از تماس عادی از 10 نفر تجاوز نمی کند.000 دقیقه در ماه. حجم نامحدود گشت و گذار با 30 گیگابایت برای گشت و گذار در 3G/4G با GSM خود در بلژیک و رومینگ در یک کشور عضو اتحادیه اروپا. از 30 گیگابایت ، می توانید در بلژیک و اتحادیه اروپا با سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه گشت و گذار کنید. فرض بر این است که مشتری در صورت استفاده از این سرویس از 190 ٪ از میانگین مصرف گشت و گذار مشتریان از خدمات نامحدودی استفاده نمی کند ، از اینترنت موبایل استفاده می کند. در صورت احتقان شبکه ، استفاده سوءاستفاده (به ویژه در تهیه اشخاص ثالث ، استفاده تجاری ، استفاده از سیم کارت برای خدمات M2M ، استفاده از خدمات مانند کانون و WiFi و غیره) یا هر نوع دیگری که از آن استفاده نمی کند آنچه که نارنجی حق دارد از مشتری انتظار داشته باشد که به دلیل استفاده خصوصی و شخصی خود ، قراردادی را در سرویس های اینترنتی موبایل به پایان برساند ، نارنجی این حق را دارد که عرضه خدمات را محدود کند ، به حالت تعلیق و/یا خاتمه قرارداد ، و/یا سایر موارد را بگیرد اقداماتی که آن را مفید یا لازم می داند.

گشت و گذار در کارت اضافی به مدت 3 یورو در ماه ، گشت و گذار اضافی کارت به شما امکان می دهد حجم گشت و گذار اشتراک تلفن همراه خود را در دستگاه دیگری مانند رایانه لوحی یا لپ تاپ به اشتراک بگذارید. (به استثنای اشتراک های ذن و برنامه های قیمت گذاری قدیمی.

برای 9 € در ماه ، این گزینه به شما امکان می دهد یک رمزگذار اضافی را برای تماشای تلویزیون دیجیتال تعاملی در یک اتاق دیگر اجاره کنید.

برنامه TV Orange برای همه مشتریان سه گانه عشق نارنجی رایگان است. سرویس تلویزیونی زنده که در کاربرد پخش کانال های مختلف تلویزیونی با توجه به شهرداری شما گنجانده شده است. استفاده از سرویس تلویزیون زنده در برنامه TV Orange در شبکه نارنجی 3G/4G اعتبار داده را برای اشتراک تلفن همراه شما مصرف می کند. می توان از آن در یک شبکه WiFi Love Trio در خانه نیز استفاده کرد. مشتری می تواند به حداکثر 5 دستگاه تلفن همراه (تلفن های هوشمند ، تبلت) متصل شود.

 • از طریق برنامه نارنجی من یا منطقه مشتری شما
 • از طریق محل زندگی
 • انتقال سیم
 • با کارت اعتباری

شما می توانید با خدمات اینترنتی و تلفن همراه در یک اشتراک سه گانه عشق مشترک شوید – یا یک اشتراک عشق دوتایی با اینترنت ، تلویزیون و خدمات موبایل. پیشنهاد سرویس اینترنت مدت ثابت 6 ماه است.

اکنون بسته خود را سفارش دهید !

مقایسه LiveBox با جعبه تلویزیون

�� جعبه زنده نارنجی با تلویزیون ارزان ترین لحظه در 24.99 یورو در ماه.

12 ماه سپس 38.99 یورو در ماه
تعهد 12 ماه

پیش زمینه شبکه

واجد شرایط بودن فیبر من را آزمایش کنید

fleche برای پیشنهادات فیلتر

پیشنهادات را فیلتر کنید

پیشنهادات را فیلتر کنید

حداکثر بودجه. 50 € و بیشتر
ارائه دهنده سرویس اینترنت :
تنظیم مجدد فیلترها
12 ماه سپس 42.99 یورو در ماه
تعهد 12 ماه
بد. آیه متحرک
12 ماه سپس 50.99 یورو در ماه
تعهد 12 ماه
بد. آیه متحرک
12 ماه سپس 55.99 یورو در ماه
تعهد 12 ماه
12 ماه سپس 38.99 یورو در ماه
تعهد 12 ماه
بد. آیه متحرک
12 ماه سپس 46.99 یورو در ماه
تعهد 12 ماه
بد. آیه متحرک
12 ماه سپس 51.99 یورو در ماه
تعهد 12 ماه

درباره مقایسه ما بیشتر بدانید
پیشنهادات مربوط به معیارهای مقایسه کننده صفحه بر اساس قیمت طبقه بندی می شود و در فاصله معادل قیمت ، به طور خودسرانه توسط اپراتور طبقه بندی می شوند. پیوندهای پیشنهادات می تواند کمیسیون برای ADSL و فیبر منطقه ایجاد کند بدون اینکه بر قیمت اشتراک شما تأثیر بگذارد. اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد سایت.

کدام جعبه تلویزیون Orange LiveBox جالب ترین است ?

چه گزینه هایی توسط Orange با جعبه تلویزیون ارائه می شود ?

می توانید با جعبه اینترنت نارنجی خود یک رمزگذار تلویزیون سفارش دهید. اپراتور جعبه های فیبر و ADSL + بسته های یکپارچه تلویزیون و موبایل را با قیمت های سودمند ارائه می دهد.

جعبه زنده خود را با تلویزیون و رمزگذار نارنجی انتخاب کنید

جعبه های تلویزیون نارنجی در حال حاضر در دسترس هستند ?

با منطقه ADSL می توانید پس انداز کنید. در اینجا انتخاب ما از بهترین پیشنهادات اینترنتی Orange + TV در هر دقیقه برای امروز است.

LiveBox + ارزانترین پیشنهادات اینترنتی تلویزیون در سپتامبر 2023

مقرون به صرفه ترین بسته تلویزیونی LiveBox چیست ?

آنجا Orange LiveBox ADSL + TV 140 کانال جعبه اینترنتی با مقرون به صرفه ترین تلویزیون نارنجی است ، با قیمت 24.99 یورو به مدت 12 ماه و سپس 38.99 یورو در ماه توسط موارد زیر. این جعبه سرعت 50 مگابایت در ثانیه را به حداکثر می رساند.

12 ماه سپس 38.99 یورو در ماه
تعهد 12 ماه

چه قیمتی برای پیشنهاد Orange LiveBox با رمزگذار تلویزیون ?

قیمت ها از 24.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه متغیر است و پس از 38.99 یورو در ماه برای کانال های LiveBox ADSL + TV 140 کانال. در مقایسه ، می توانید Orange LiveBox Up Up ADSL + TV 140 کانال + تماس با موبایل را با قیمت 32.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 46.99 یورو در ماه پیدا کنید.

خلاصه پیشنهادات جعبه + تلویزیون در نارنجی در سپتامبر 2023

جعبه اینترنت قیمت سال اول کانال های تلویزیون سرعت دانلود
Orange LiveBox ADSL + TV 140 کانال 24.99 یورو 140 50 مگابایت در ثانیه
فیبر LiveBox Orange + TV 140 کانال 24.99 یورو 140 500 مگابایت در ثانیه
Fiber Orange LiveBox Up + TV 140 کانال + تماس به موبایل 32.99 یورو 140 2 گیگابایت در ثانیه
Orange LiveBox Up ADSL + TV 140 کانال + تماس به موبایل 32.99 یورو 140 50 مگابایت در ثانیه
Orange LiveBox Max Fiber + TV 140 کانال + تماس به موبایل 37.99 یورو 140 2 گیگابایت در ثانیه

چه تعداد کانال تلویزیونی با جعبه Orange LiveBox ارائه می شود ?

La Box Orange حداکثر 140 کانال تلویزیونی رایگان با بسته های LiveBox ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون با نارنجی ، پیشنهاد می کنیم این فیلم توضیحی کوتاه را تماشا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون نارنجی ، به شما امکان می دهیم فیلم زیر را تماشا کنید:

دسته ها ، سریال ها و Vods ارائه شده با تلویزیون LiveBox

چه تلویزیون و کانال های پرداخت شده در نارنجی موجود است ?

با پیشنهادات اینترنتی اپراتور تاریخی ، می توانید از دسته های تلویزیون نارنجی و این کانال های پرداخت شده لذت ببرید:

 • سینما و سریال: OCS ، CM ، Ciné +، Netflix,
 • ورزش: Bein Sports ، Max Sports,
 • خانواده: دیزنی+، Téva ، RT9 ، Nickelodeon,
 • دسته های بین المللی ، موسیقی ، بزرگسالان.

آیا تلویزیون LiveBox پیشنهاد Netflix را ارائه می دهد ?

نارنجی اشتراک Netflix را به عنوان بخشی از بسته های تلویزیونی خود ارائه می دهد ، اما فقط به عنوان گزینه های حق بیمه از 11.99 یورو در هر ماه در دسترس است. با عضویت از طریق رابط نارنجی می توانید از رمزگشایی خود برای دسترسی به Netflix استفاده کنید. نتفلیکس در زنجیره 66 است.

Orange یک بسته OCS Netflix + OCS جذاب تر از Netflix به تنهایی از 12.99 یورو در ماه ارائه می دهد.

آیا تلویزیون LiveBox پیشنهاد OCS را ارائه می دهد ?

OCS به عنوان گزینه بسته تلویزیون نارنجی در دسترس است. شما می توانید با استفاده از رابط نارنجی به منطقه مشتری خود وصل شوید یا OCS را از جعبه خود با هزینه ماهانه 1 یورو در ماه اول و سپس 12.99 یورو در ماه های بعد خریداری کنید.

آیا تلویزیون LiveBox پیشنهاد ویدیویی آمازون را ارائه می دهد ?

نارنجی سرویس ویدیویی آمازون را به عنوان گزینه ای که با بسته های اینترنتی جعبه + تلویزیون پرداخت می شود ارائه می دهد. فقط کافی است نرم افزار ویدیوی آمازون را روی صفحه تلویزیون نارنجی خود بارگیری کرده و با قیمت 5.99 یورو در ماه مشترک شوید یا شناسه های خود را برای دسترسی به آن اختصاص دهید. این سیستم عامل از طریق کانال 67 قابل دسترسی است.

آیا LiveBox TV یک پیشنهاد کانال ارائه می دهد؟+ ?

4 کانال+ پیشنهادات در نارنجی موجود است:

 • 100 ٪ کانال لیگ قهرمانان یوفا+ ورزش با قیمت 25.99 یورو در ماه,
 • کانال+ سریال CINé با 34.99 یورو در ماه,
 • کانال+ ورزش با 34.99 یورو در ماه,
 • تلویزیون+ به مدت 2 ماه و سپس 10 یورو در هر ماه ارائه می شود.

آیا تلویزیون LiveBox پیشنهاد دیزنی را ارائه می دهد+ ?

اشتراک دیزنی+ در یک پیشنهاد با قیمت 20.99 یورو در ماه به مدت 1 سال و سپس 24.99 یورو در ماه در دسترس است. این سکو روی کانال 68 است.