فقط نیرو LTE (4G/5G) – برنامه های موجود در Google Play ، 4G LTE: چیست?

4G LTE: چیست? همه چیز در مورد شبکه LTE

برای دیدن پوشش 4G (و همچنین 3G) از هر منطقه کلانشهر فرانسه ، می توانید کارت ما را در زیر:

فقط نیرو LTE (4G/5G)

(اکنون ، Android 11 و دستگاه های دارای 5G (NR) پشتیبانی می شوند)
این برنامه به شما کمک می کند شبکه خود را در 4G / 3G / 2G تغییر داده و در شبکه انتخابی بمانید.
سوئیچ اتوماتیک بیشتر بین 4G / 3G.
اگر انتقال داده 4G رایگان دارید و باید 3G را بپردازید ، به سادگی فقط شبکه خود را برای LTE پیکربندی کنید.
Force LTE از همه تلفن ها پشتیبانی نمی کند. این به مارک تلفن شما بستگی دارد.
برخی از مارک های تلفن امکان مجبور کردن شبکه سوئیچینگ را مسدود می کنند.
لطفاً اگر روی تلفن شما کار نمی کند ، این برنامه را ارزیابی نکنید ، زیرا به ما بستگی ندارد.

امنیت داده ها

امنیت ابتدا برای درک نحوه جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های شما به اشتراک گذاشته شده است. شیوه های مربوط به محرمانه بودن و محافظت آنها ممکن است با توجه به استفاده ، منطقه و سن شما متفاوت باشد. توسعه دهنده این اطلاعات را ارائه داد و بعداً می تواند آن را اصلاح کند.

4G LTE: چیست ? همه چیز در مورد شبکه LTE

امروز همه از مزایای 4G برای برقراری ارتباط روزانه می دانند و از آنها قدردانی می کنند. اما چه کسی واقعاً می داند چه تفاوت هایی در زیر نام های “4G+” یا “4G LTE” یا “4G LTE Advanced” پنهان می کند ? سؤال خوبی بود ! بدون اینکه خیلی در لفظ فنی قرار بگیرید ، در اینجا چیزی است که شما باید بدانید تا بین انواع 4G ارائه شده توسط اپراتورها در شبکه های تلفن همراه خود ، تمایز قائل شوید. و خیلی بیشتر.

شما می خواهید برنامه تلفن همراه خود را تغییر دهید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

 • ضروری
 • 4G فناوری انتقال بی سیم موبایل بود کارآمدترین قبل از ورود 5G.
 • اپراتورها از 4G LTE و 4 گرم+ (یا 4G پیشرفته) برای جریان های نظری تا 500 مگابیت در ثانیه.
 • در شرایط واقعی ، میانگین نرخ رسیده در 4G LTE بیشتر در اطراف است 40-80 مگابیت در ثانیه بستگی به مکان دارد.
 • برای اینکه بدانید آیا هستید واجد شرایط 4G, با نقشه های تعاملی ANFR یا اپراتور خود مشورت کنید.

4G LTE: در دوره تلفن های هوشمند ضروری است

4G LTE: بسیار سریعتر جریان

طبق یک مطالعه میانجیگری که در سال 2020 انجام شده است ، فرانسوی ها به طور متوسط ​​عبور می کنند 1H51 در روز در تلفن های هوشمند آنها ، از جمله تقریباً 3 ساعت برای افراد 15-34 ساله. گزارش شده به یک سال ، آن 675 ساعت, یا تقریباً 28 روز. به طور روزانه ، بدیهی است که 4G به لطف جریان داده های مهم خود ، بسیاری از آنها را به ارمغان می آورد سیالیت و راحتی هنگام استفاده از اینترنت موبایل.

4G امکان استفاده عملی بیشتر از 3G از کل برنامه های تلفن همراه در تلفن های هوشمند را فراهم می کند ، واکنش سریعتر. ما می توانیم این را هر روز تأیید کنیم و این احتمالاً با اشتهای ما برای ناوبری موبایل ارتباط ندارد.

برنامه هایی برای رها کردن تلفن های هوشمند ما ?

برخی از ناشران نرم افزاری امروز برنامه هایی را برای کمک به “سم زدایی” به ما ارائه می دهند: به عنوان مثال اجازه دهید وقت ازاد, جنگل, تلپ, فضا یا ضد اجتماعی, هم در Google Play و هم در فروشگاه App موجود است.

چگونه کار می کند ? این بسیار ساده است: این برنامه ها به شما امکان می دهند برنامه های مورد نظر خود را مسدود کنید زمان استفاده آنها را محدود کنید. به عنوان مثال محدود کردن حضور روزانه خود در شبکه های اجتماعی یا برنامه ریزی ساعات قطع ارتباط کامل در هفته. بنابراین ما سم زدایی را شروع می کنیم ?

15 €/ماه

4G برنامه های لذیذ

برنامه های موبایل

کافی است که بگوییم ، تقریباً تمام برنامه های موجود در تلفن هوشمند Apple یا Android ، چه اطلاعات ، آب و هوا ، جغرافیا ، بازی ها ، بازی ها ، عملی یا سایر خدمات ، نیاز دارنداینترنت تلفن همراه به درستی عملکرد.

در ابتدا ، ایده در ایجاد یک برنامه تلفن همراه بود حداکثر داده ها را متمرکز کنید در داخل برنامه مفید است تا از شبکه تلفن همراه تا حد امکان برای به روزرسانی داده ها درخواست کند. اما امروز ، با جریان مجاز توسط 4G ، 4G+ و 5G, دیگر واقعاً لازم نیست: از آنجا.

4G LTE ، پیشرفته ، 4G+ ?

4G LTE: نسخه اصلی

سپس 4G LTE, این همان چیزی است که ? نسل چهارم شبکه های تلفن همراه ، 4G از نظر فنی توسط مخفف LTE ، مخفف انگلیسی “تکامل بلند مدت” تعیین شده است. این یک جهش قابل توجه به عملکرد می بخشد: پیشرفته ترین نسخه 3G با نام 3.75 گرم یا H+، اجازه بارگیری 28 مگابیت در ثانیه را در عمل در بهترین حالت در عمل فراهم می کند.

LTE 4G به شما امکان می دهد تا گشت و گذار کنید 150 مگابیت در ثانیه به طور متوسط ​​، یعنی 5 برابر سریعتر. فناوری LTE از باند فرکانس هرتزیان بین 1.4 مگاهرتز و 20 مگاهرتز استفاده می کند ، در محدوده فرکانس 450 مگاهرتز در 3.8 گیگاهرتز بستگی به کشور دارد. از نظر تئوری ، حتی می توان دستیابی به آن را برای یک عرض نوار از ترتیب 20 مگاهرتز ، جریان از 300 مگابیت در ثانیه دانلود.

4G+ LTE یا LTE Advanced: نسخه بهینه شده

تکامل فنی استاندارد 4G که در سال 2014 در بازار ظاهر شد ، نامگذاری شده است 4 گرم+ یا LTE Advanced به گفته اپراتورها. همچنین گاهی اوقات “واقعی 4G” خوانده می شود ، استاندارد قبلی که توسط برخی از تکنسین ها به عنوان نوعی “3 در نظر گرفته می شود.9G “، که به طور کامل به مشخصات بین المللی تعریف شده برای 4G استاندارد.

4G+ یا LTE Advanced جریان های متوسط ​​را ارائه می دهد 1 گیگ در ثانیه (در تئوری) و حداقل 500 مگابیت در ثانیه (در عمل). از نظر فنی ، این تجمع است 4 باند فرکانس که جریان بارگیری را بهبود می بخشد: این فناوری امکان افزایش پهنای باند موجود و انتقال داده های Fluidify را فراهم می کند.

شما به آخرین تبلیغات بسته 4G علاقه مند هستید ?

استفاده سریعتر از 3G

آنجا 4 گرم+ یا LTE 4G پیشرفته این امکان را برای عبور از یک کلاه اضافی از نظر راحتی فراهم کرده است: ایمیل های خود را در آن بخوانید ، از وب بخرید ، به پخش موسیقی گوش دهید ، در شبکه بازی کنید یا تماشای تلویزیون بدون فکر کردن در مورد آن در یک تلفن هوشمند ساده انجام شود.

در اینجا چند نمونه از زمان بارگیری با سرعت 500 مگابیت در ثانیه آورده شده است:

 • موسیقی : حدود 7 ثانیه برای یک لیست پخش عصرانه 150 مگابایت یا پانزدهم برای یک آلبوم با کیفیت CD.
 • سلسله : 15 ثانیه تقریباً برای یک قسمت از 350 مگابایت و 3 دقیقه برای یک فصل کامل 4 گیگابایت.
 • بازی ها : به سختی چند ثانیه برای بازی 50 مگابایت.
 • فیلم ها : 1 دقیقه به طور متوسط ​​برای یک فیلم 1.5 گیگابایتی HD و تنها 10 دقیقه برای یک فیلم 4K 20 گیگابایتی !

درباره 4G LTE 4G+ یا 4G Advanced اطلاعات بیشتری کسب کنید

داده های آژانس فرکانس ملی

اپراتورهایی که شامل دسترسی به آن هستند 4G LTE / 4 گرم+/ 4G پیشرفته در پیشنهادات موبایل خود ، همیشه در مورد امکانات شبکه تلفن همراه و تجهیزات آنها کاملاً واضح نیست. البته ، تحرک 4G به آنها اجازه نمی دهد که در صورت بهره گیری از 4G یا 4G+ در خانه خود به شما بگویند. انتقاد از اپراتورها دشوار است.

با این حال ، هنوز هم اطلاعاتی وجود دارد که می دانید در نزدیکی فرستنده یا آنتن رله قرار دارید ، طبق گفته اپراتوری که شما انتخاب می کنید: موارد ANFR (آژانس فرکانس ملی). این یکی از رصدخانه های تکامل نارنجی ، SFR ، Bouygues Telecom و شبکه تلفن همراه رایگان را در شبکه های تلفن همراه با سرعت بسیار بالا هر ماه منتشر می کند.

با توجه به آخرین رصدخانه خود در تاریخ 3 ژوئن 2021 ، ANFR بیشتر از آن است 50626 4G سایت در خدمت, همه اپراتورها ، از بیش از 55239 مجاز توسط آژانس در فرانسه ، ترکیب شدند. تعداد سایتهای 5G با بیش از 25000 آنتن مجاز به شدت افزایش می یابد.

4G LTE / 4G+ / پیشرفته در سال 2021

تلفن هوشمند 4G موبایل

البته ، تکامل فنی 4G LTE در روز راه اندازی آن متوقف نمی شود: استاندارد نه تنها به طور مداوم به سمت عملکرد فنی بهتر در حال تحول است ، بلکه علاوه بر این استقرار بدون قطع در قلمرو ملی برای پوشش دادن انجام می شود همیشه مناطق گسترده تر.

بنابراین ، در ماه مه 2022 ، رصدخانه L’ANFR 5،2270 سایت 4G را در خدمت شمارش کرد ، همه اپراتورها با هم ترکیب شدند. یک سایت از یک (یا بیشتر) تشکیل شده است صادر کننده یا یک (یا بیشتر) برج سلولی. این ارقام به طور مداوم در حال افزایش است ، درخواست های مجوز جدید و سایت های جدید سایت ها به طور مداوم برای پوشش بیشتر قلمرو ملی انجام می شود.

در فرانسه ، 5 باند فرکانس امکان انتقال 4G LTE / 4G+ / پیشرفته را امکان پذیر می کند:

 • 1،5628 سایت برای 4G در گروه مجاز است 700 مگاهرتز
 • 2،80،37 سایت برای 4G در گروه مجاز است 800 مگاهرتز
 • 29744 سایت برای 4G در گروه مجاز است 1800 مگاهرتز
 • 2،9787 سایت برای 4G در گروه مجاز است 2.1 گیگاهرتز
 • سایت های 1977 برای 4G در گروه مجاز هستند 2.6 گیگاهرتز

باید 30.55 سایت مجاز برای 4G در سرزمین های خارج از کشور اضافه شود.

شما به دنبال تخفیف در برنامه های تلفن همراه هستید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

4G LTE / 4G+ / Advanced: یک کارت تعاملی !

برای دیدن پوشش 4G (و همچنین 3G) از هر منطقه کلانشهر فرانسه ، می توانید کارت ما را در زیر:

کارت پوشش موبایل 3G و 4G

اپراتور:

 • نارنجی : 27883 آنتن (+105 در آوریل 2022).
 • SFR : 23176 آنتن (+95 در آوریل 2022).
 • از راه دور Bouygues : 23031 آنتن (+203 در آوریل 2022).
 • تلفن همراه رایگان : 21863 آنتن (+162 در آوریل 2022).

و 5G ، چه چیزی به آن می دهد ?

5G: استقرار پیشرفت می کند

اولین بسته های 5G در پایان سال 2020 در فرانسه ظاهر شد و پیشنهادات جدید هر ماه در دسترس هستند. اپراتورها برای حراج های بلوک های فرکانس در اطراف رقابت کردند باند 3.5 گیگاهرتز (3.4 گیگاهرتز-3.8 گیگاهرتز) و در استقرار کامل آنتن های 5G قرار دارند. Orange اپراتوری است که بخش عمده ای از فرکانس ها را با 90 مگاهرتز به دست آورده است ، توسط SFR با 80 مگاهرتز و Bouygues Telecom و رایگان که هر یک 70 مگاهرتز دارند دنبال می شود.

در حال حاضر ، ما حساب می کنیم 17947 5G آنتن در گروه 3.5 گیگاهرتز ، و 32000 شاخه 5G موجود در گروههای 700 ، 2100 و 3500 مگاهرتز. این ارقام آنتن های اعلام شده فنی را از نظر فنی گزارش می دهند: شاخه های دیگری نیز مستقر شده اند اما هنوز در خدمت نیستند.

در حال حاضر ، پوشش 5G در آغاز خود است و در اصل شهرهای بزرگ فرانسه هستند که بسته به اپراتورها می توانند از آن بهره مند شوند. به عنوان یادآوری ، داشتن یک تلفن هوشمند 5G برای استفاده از این نسل جدید شبکه موبایل ضروری است.

شما به یک بسته 5G علاقه مند هستید ?

5G: چه چیزی را انتظار داشته باشید ?

افزایش قابل توجه نرخ جریان ، از جمله تحرک ، یکی از وعده های 5G است. این جریان های بیشتر با کاربردهای جدید مانند واقعیت مجازی ، واقعیت افزوده یا نیازهای دنیای حرفه ای ضروری خواهد بود.

اخیراً آلن مالوبرتی ، معاون ارشد شبکه های آزمایشگاه نارنجی اعلام شده است.

منبهبود جریان موبایل در تلفن های هوشمند ما البته با 5G قابل لمس است. با این حال ، در جهان است برنامه های حرفه ای که انقلاب قبلاً پیش بینی کرده است. در واقع ، فناوری 5G بومی امکان پردازش داده های طبیعت های مختلف را با سرعت های مختلف فراهم می کند. و این کاملاً انقلابی است !

در واقع ، ما به طور بالقوه می توانیم داده ها را مطابق با آنها طبقه بندی کنیم درجه اولویت, به عنوان مثال ، عبور از اطلاعات صادر شده و دریافت شده توسط قطار با سرعت زیاد قبل از بیانیه اشیاء متصل خاص ، مانند پیشخوان برقی. این ویژگی منحصر به فرد ، همراه با ظرفیت انتقال عظیم آن ، که اجازه می دهد 5 گرم برای انقلابی در برنامه های حرفه ای: شهرهای هوشمند ، وسایل نقلیه خودمختار ، اشیاء متصل ، سنسورهای بهینه شده. امکاناتی که ارائه می دهد تقریباً بی پایان است.

اقدامات انجام شده توسط فشارسنج NPERF نشان می دهد که میانگین نرخ 5G در فرانسه بسته به اپراتورها بین 120 تا 300 مگابیت در ثانیه است ، که از حداکثر جریان نظری ممکن است اما در حال حاضر بسیار بالاتر از 4G LTE است.

به روز شده در تاریخ 09/21/2023

Hervé یک ویراستار مستقل با تجربه است که در مورد همه موضوعات مربوط به ارتباطات از راه دور می نویسد

پیش بینی WAN بی سیم در سراسر جهان 5G و 4G/LTE Enterprise ، 2023-2027: محموله های 5G شروع به رمپ می کنند

هنگامی که این سند را به دست می آورید ، قیمت خرید می تواند برای هزینه اشتراک سالانه اعمال شود و به شما امکان دسترسی بیشتر به تحقیقات بیشتر برای سرمایه گذاری خود را می دهد.

تماس با ایالات متحده (گفتگو را باز می کند)

لینک های مربوطه

خلاصه

این مطالعه IDC پیش بینی بازار جهانی WAN بی سیم شرکت جهانی 5G و 4G/LTE را ارائه می دهد.

“2022 یک سال دیگر از رشد نسبتاً زیاد و در عین حال آشکار در فضای WAN بی سیم شرکت نشان داد. نیروهای بازار از جمله بلوغ LTE و 5G ، ادامه هزینه های زیاد از آژانس های ایمنی عمومی و گنجاندن گسترده تر WIAN بی سیم به عنوان بخشی از استقرار SD-WAN ، همچنان به سمت بازار به ارتفاعات جدید سوق می دهد. ما انتظار داریم که این روندها برای آینده قابل پیش بینی ، که همچنان به رشد در این فضا ادامه می یابد ، ادامه یابد. “.

پوشش

زیر مجموعه های تحت پوشش