باتری ها – تعمیر و نگهداری و بازیافت – اپل (MA) ، تعمیر و تعویض باتری برای آیفون – کمک اپل (CA)

جایگزینی باتری آیفون

باتری شما به گونه ای طراحی شده است که پس از 500 چرخه شارژ کامل ، 80 ٪ از ظرفیت اولیه خود را حفظ کند. گارانتی یک ساله تعمیر باتری معیوب را پوشش می دهد. اگر دستگاه دیگر تحت ضمانت نباشد ، یک سرویس نگهداری باتری در مرکز خدمات تأیید شده محلی اپل شما در دسترس است. قیمت ها و شرایط ممکن است متفاوت باشد.

نگهداری باتری ها

تمام باتری های قابل شارژ دارای طول عمر مفیدی هستند و در نهایت ممکن است لازم باشد که آنها تعمیر یا بازیافت شوند. طول عمر مفید باتری شما بسته به نحوه استفاده از دستگاه و تنظیمات انتخاب شده متفاوت است.

برای هرگونه تعمیر با اپل یا یک مرکز خدمات تأیید شده تماس بگیرید.

اگر مجبور شوید باتری خود را بیشتر و بیشتر بارگذاری کنید ، ممکن است زمان تعمیر آن باشد. باتری های لیتیوم یون پلیمری از محصولات خاص فقط باید توسط اپل یا توسط یک مرکز خدمات تأیید شده تعمیر شوند.

صاحبان آیفون

باتری شما به گونه ای طراحی شده است که پس از 500 چرخه شارژ کامل ، 80 ٪ از ظرفیت اولیه خود را حفظ کند. گارانتی یک ساله تعمیر باتری معیوب را پوشش می دهد. اگر دستگاه دیگر تحت ضمانت نباشد ، یک سرویس نگهداری باتری در مرکز خدمات تأیید شده محلی اپل شما در دسترس است. قیمت ها و شرایط ممکن است متفاوت باشد.

صاحبان iPad

باتری شما به گونه ای طراحی شده است که پس از 1000 چرخه شارژ کامل ، 80 ٪ از ظرفیت اولیه خود را حفظ کند. گارانتی یک ساله تعمیر باتری معیوب را پوشش می دهد. اگر دستگاه دیگر تحت ضمانت نباشد ، یک سرویس نگهداری باتری در مرکز خدمات تأیید شده محلی اپل شما در دسترس است. قیمت ها و شرایط ممکن است متفاوت باشد.

صاحبان iPod

باتری شما به گونه ای طراحی شده است که پس از 400 چرخه شارژ کامل ، 80 ٪ از ظرفیت اولیه خود را حفظ کند. گارانتی یک ساله تعمیر باتری معیوب را پوشش می دهد. اگر دستگاه دیگر تحت ضمانت نباشد ، یک سرویس نگهداری باتری در مرکز خدمات تأیید شده محلی اپل شما در دسترس است. قیمت ها و شرایط ممکن است متفاوت باشد.

صاحبان مک بوک

باتری شما به گونه ای طراحی شده است که پس از 1000 چرخه شارژ کامل ، 80 ٪ از ظرفیت اولیه خود را حفظ کند. ضمانت یک ساله تعویض باتری معیوب را پوشش می دهد. اپل یک سرویس جایگزینی باتری را برای همه لپ تاپ های MacBook ، MacBook Air و MacBook Pro با باتری یکپارچه ارائه می دهد.

جایگزینی باتری آیفون

جایگزینی باتری آیفون

ما می توانیم باتری آیفون شما را با هزینه خدمات جایگزین کنیم. ضمانت ما باتری های مورد استفاده در استفاده عادی را پوشش نمی دهد. آیفون شما واجد شرایط تعویض باتری بدون هیچ هزینه اضافی است اگر قرارداد AppleCare+ را برداشته اید و باتری محصول شما کمتر از 80 ٪ از ظرفیت اصلی خود را حفظ می کند.

چگونه می توانم جایگزینی برای باتری آیفون خود دریافت کنم?

یک بازدید را برنامه ریزی کنید

با یک ارائه دهنده خدمات تأیید شده اپل یا یک فروشگاه اپل قرار ملاقات بگذارید

تعمیر

محصول خود را مستقیماً به اپل ارسال کنید

با ما تماس بگیرید

با یک مشاور کمک اپل صحبت کنید

چقدر هزینه دارد?

برای بررسی هزینه های احتمالی از “دریافت یک نقل قول” ما استفاده کنید. این هزینه های خدمات در صورت تعمیر دستگاه یا اگر محصول خود را مستقیماً به اپل ارسال می کنید ، اعمال می شود. سایر ارائه دهندگان خدمات قیمت های خود را تعیین می کنند. نقل قول را بخواهید. ما محصول شما را پس از دریافت بازرسی خواهیم کرد و هزینه های خدمات را تأیید می کنیم. اگر آیفون شما آسیب دیده است که تعویض باتری را به خطر می اندازد ، به عنوان مثال یک صفحه ترک خورده ، این مشکل قبل از تعویض باتری باید برطرف شود. در بعضی موارد ، تعمیر می تواند برای شما صورتحساب شود. سایر هزینه های تعمیر آیفون را ببینید

تخمین بزنید

انتخاب خود را در زیر انجام دهید.
محصول یا لوازم جانبی
تخمین بزنید

برآورد هزینه شما

ما برای تعیین میزان کل هزینه های تعمیر ، پوشش خدمات شما را بررسی خواهیم کرد.

شما یک قرارداد AppleCare دارید+?

اگر بله ، از مزایای قرارداد AppleCare+ خود برای پرداخت استفاده کنید:

بارگیری قیمت انجام نشد.

لطفا بعداً دوباره امتحان کنید.

تمام قیمت ها به دلار کانادا نشان داده شده و مشمول مالیات های لازم است. اگر مجبور شویم آیفون شما را حمل کنیم ، هزینه حمل و نقل را اضافه خواهیم کرد.

AppleCare+

آیا شما AppleCare دارید+?

خدمات Applecare+ برای این محصول در کشور یا منطقه شما ارائه می شود. محصول شما واجد شرایط تعویض باتری و بدون هزینه اضافی است اگر قرارداد AppleCare+ را برداشته اید و باتری محصول شما کمتر از 80 ٪ از ظرفیت اصلی آن را حفظ می کند. درباره AppleCare+ در کانادا (انگلیسی) بیشتر بدانید در مورد AppleCare+ در کانادا (فرانسوی) بیشتر بدانید

ضمانت

ضمانت محدود اپل ، لوازم جانبی آیفون و اپل شما را در جعبه محصول شما در برابر نقص تولید به مدت یک سال از تاریخ خرید آنها پوشش می دهد. لوازم جانبی اپل خریداری شده به طور جداگانه تحت پوشش ضمانت محدود اپل برای لوازم جانبی است. این شامل آداپتورها ، کابل ها ، شارژرهای بی سیم و موارد است.

ضمانت ما به حقوق مقرر در قانون حمایت از مصرف کننده اضافه می شود.

بسته به مشکل ، می توانید از پوشش AppleCare نیز استفاده کنید+. شرایط اعمال می شود و هزینه ها می توانند صورتحساب شوند. گزینه ها و در دسترس بودن ویژگی ها بسته به کشور یا منطقه ممکن است متفاوت باشد.

اگر وضعیت شما تحت پوشش قرار نگیرد ، هزینه های شما برای شما هزینه می شود. اگر مشکل iPod شما برطرف نشود ، ممکن است مجبور شوید تمام ارزش جایگزینی را بپردازید.

ضمانت

تعمیر ما ، از جمله قطعات یدکی ، به مدت 90 روز یا تا پایان ضمانت اپل یا برنامه AppleCare شما تضمین می شود ، طولانی ترین دوره حفظ می شود. این ضمانت به حقوق مقرر در قانون حمایت از مصرف کننده اضافه می شود.

تجهیزات ارائه شده توسط اپل به عنوان بخشی از سرویس تعمیر یا جایگزینی ممکن است حاوی قطعات جدید اپل یا قطعات اصلی اپل باشد که قبلاً آزمایش شده اند و نیازهای عملکردی نیازهای عملکردی اپل را برآورده می کنند.