ویرایش ویدیوی رایگان: بهترین نرم افزار برای ویندوز ، بهترین نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان برای رایانه شخصی و MAC سپتامبر 2023

ویرایش ویدیوی ویندوز

Contents

Hit Film یک رابط انتشار بسیار ساده دارد ، اما آنچه آن را از این رقابت متمایز می کند این است که دارای یک کتابخانه از جلوه های بصری یکپارچه است که به عنوان 2 نرم افزار در 1 عمل می کند. این شبیه به ترکیبی از First Pro و بعد از اثرات ترکیبی است. فیلم Hit هنگام ایجاد مینی اکشن ، علمی تخیلی یا ویدیوی سه بعدی بسیار راحت است. این نرم افزار برای شارژ طولانی مدت نیاز دارد. به همین ترتیب می تواند در منابع حریص باشد ، بنابراین حتماً پیکربندی لازم را برای اجرای صحیح آن داشته باشید.

ویرایش ویدیویی رایگان: بهترین نرم افزار برای ویندوز

شما به دنبال نرم افزار نصب برای برش ، مونتاژ و لباس فیلم های خود در رایانه شخصی هستید ? در اینجا مجموعه ای از ابزارهای رایگان برای ویندوز ، از ابتدایی ترین تا کامل ترین ، که چیزی برای حسادت به راه حل های حرفه ای ندارند ، آورده شده است !

 • عکس های مایکروسافت
 • سازنده فیلم ویندوز
 • تیراندازی
 • باز کردن
 • کدنلیو
 • کار
 • رسانه های مشتاق ابتدا
 • IVSedits
 • داوانی عزم
 • هیتفیلم

مانند بسیاری از افراد ، تعطیلات ، رویدادها و جشن های خانوادگی همه فرصت هایی برای شما برای جاودانه کردن این لحظات با فیلمبرداری از آنها با دوربین یا با تلفن هوشمند است. اما با گذشت سالها ، این صدها ، حتی این هزاران کلیپ ضبط شده به ندرت مورد سوء استفاده قرار می گیرند. فراموش شده در اعماق حافظه تلفن هوشمند شما ، یا در پرونده ای که در رایانه شخصی شما گم شده است رها شده است ، این فیلم ها در نهایت به ندرت مشاهده می شوند. و به دلایل خوب ، همانطور که ایستاده است ، آنها همیشه علاقه زیادی ندارند. برای استفاده کامل از آنها و جذاب تر شدن آنها ، چرا آنها را ویرایش نکنید و آنها را گروه بندی کنید تا آنها را به ویرایش ویدیویی ساخته شده تبدیل کنید که می توانید در رایانه ، تلویزیون ، رایانه لوحی یا تلفن تماشا کنید ? و اگر روح طراح دارید ، حتی می توانید با ارسال فیلم های شخصی خود در کانال خود در YouTube شروع کنید !

بسیاری از راه حل های نصب ویدیویی وجود دارد. در میان مشهورترین ، اما همچنین گرانترین ابزارها ، نرم افزار First Pro و Final Cut Pro X ، Adobe و Apple ، بدون شک بیشترین استفاده از نرم افزار در متخصصان است. اما صرف یک ثروت برای داشتن نرم افزار کارآمد ویرایش ویدیویی اجباری نیست. در واقع یک میزبان رایگان به همان اندازه کیفی از برنامه های رایگان وجود دارد و به افراد عادی می دهد راهی برای ساخت مونتاژهای ویدیویی موفق بدون پرداخت پنی.

این که آیا شما یک کاربر کمی باتجربه هستید یا یک دنبال کننده تأیید شده ویرایش ویدیویی ، لزوماً یک راه حل وجود دارد که انتظارات و مهارتهای شما را برآورده می کند. در میان بسیاری از ابزارهای رایگان که در بازار وجود دارد ، مبتدیان به ابزارهایی مانند Microsoft Photos می روند ، نرم افزار مدیریت تصویر به صورت بومی روی ویندوز نصب شده و شامل یک ابزار نصب ویدیویی ساده اما کاربردی یا حتی به سمت سازنده فیلم Windows Windows است. از آنجا که برخلاف تصور عامه ، نرم افزار قدیمی نصب مایکروسافت همیشه می تواند بر روی نسخه اخیر ویندوز بارگیری و نصب شود.

ابزارهای دیگر مانند Shotcut ، Openenshot ، Kdenlive و Lightworks همه چیز را برای یادگیری ویرایش ویدیو با ابزارهای دقیق تر قادر به تولید فیلم های پیچیده تر ارائه می دهند.

سرانجام ، اگر مهارت های شما در ویرایش ویدیو زیاد است ، می توانید از ابزارهای رایگان برای متخصصانی مانند IVSedits ، Avid Media Composing First ، Davinci Resolve یا HitFilm استفاده کنید که عملکردهای پیشرفته تری را برای اجرای فیلم ها نزدیک به یک نتیجه حرفه ای ادغام می کند.

در این مقاله ، ما مجموعه ای از نرم افزار نصب رایگان ویدیویی را برای Windows PC ، طبقه بندی شده با سهولت استفاده و ثروت کاربردی به شما ارائه می دهیم. از بارگیری آنها دریغ نکنید تا آنها را آزمایش کنید ، نظر خود را بیان کنید و حتی با پیشرفت پیشرفت کنید.

عکسهای مایکروسافت: ساده اما بسیار محدود

عکس های مایکروسافت لزوماً اولین ابزاری نیست که فکر می کنیم هنگام انجام ویرایش ویدیویی و هنوز. مدیر عکس که در ویندوز یکپارچه شده است ، عملکردی برای ایجاد یک فیلم کوچک به سادگی از فیلم ها و عکس های ذخیره شده هارد شما دارد.

به محض ایجاد پروژه ویدیویی جدید شما ، برنامه از شما در رابط کاربری استقبال می کند که به یاد می آورد که Windows Movie Maker. ساده و تصفیه شده ، آن را به سه صفحه تقسیم می کند: کتابخانه پروژه هایی که تمام عجله های ویدیویی را که می توان در این ویدئو استفاده کرد ، جمع می کند ، یک جدول زمانی به نام سنارییم که برای سازماندهی مجدد و ویرایش کلیپ های شما و همچنین یک پنجره پیش نمایش استفاده می شود. برای مشاهده پیش نمایش کلیپ منتشر شده یا ویدیوی نهایی شما.

استفاده از عکسهای مایکروسافت برای انجام مونتاژ ساده تر نیست. هنگامی که کتابخانه پروژه شما پر از کلیپ هایی است که فیلم شما را تشکیل می دهد ، یک پرونده ساده کشیدن و رها کردن به جدول زمانی برای شروع ویرایش شما کافی است. هر عجله را می توان پس از انتخاب به صورت جداگانه منتقل و منتشر کرد. سپس می توانید آنها را برش دهید ، آنها را تقسیم کنید ، متن ، فیلتر و سایر جلوه ها را اضافه کنید و حتی سرعت آنها را تنظیم کنید. سپس می توانید موسیقی پس زمینه را از هارد دیسک خود ادغام کنید ، و پرونده های صوتی شخصی ، چه جلوه های صوتی یا نظرات خود را که قبلاً ذخیره شده بود اضافه کنید. اگر الهام بخش نیستید ، این ابزار حتی می خواهد از مضامین از پیش تعریف شده برای لباس پوشیدن فیلم خود با فیلترها ، موسیقی و جلوه ها استفاده کند.

روند صادرات ویدیوی نهایی نیز بسیار سادگی است. مایکروسافت گزینه های اضافی را به حداکثر داده است تا روی ملزومات متمرکز شود. بنابراین فیلم شما می تواند در سه ویژگی ، بالا (1080p) ، میانگین (720p) و باس (540p) صادر شود. در مورد قالب های صادراتی ، مایکروسافت در توری نیست و فقط MP4 را ارائه می دهد ، یکی از متداول ترین قالب های ویدیویی امروزه.

Windows Movie Maker: فقط برای نوستالژیک

نه ، سازنده فیلم ویندوز مرده نیست. همانطور که به نظر می رسد تعجب آور است ، نرم افزار ویرایش ویدیوی مایکروسافت ، که در سال 2017 در ویندوز 10 جایگزین شده است ، هنوز هم کاربردی است. این برنامه در واقع همیشه از بسته Windows Essentials نصب شده است. و اگر ابزار قدیمی مایکروسافت همیشه پیروان خود را داشته باشد ، به این دلیل است که گزینه های بسیاری را می گیرد که آن را به یک ابزار بسیار کامل تبدیل می کند. یک رابط کاربری ساده را برای Master برش دهید و نرم افزاری را دریافت می کنید که هنوز هم تا به امروز برای ویراستاران مبتدی ضروری است.

رابط برنامه به شرح زیر تجزیه می شود: در سمت چپ یک جزء پیش نمایش است و در سمت راست یک صفحه نصب به عنوان جدول زمانی و کتابخانه عمل می کند. در باز کردن نرم افزار ، باید روی آن کلیک کنید تا از هارد دیسک خود کلیپ هایی را که فیلم شما را تشکیل می دهد ، انتخاب کنید. سپس تمام فیلم های وارداتی به یکدیگر اضافه می شوند. می توانید با حرکت مستقیم آنها با استفاده از ماوس رایانه شخصی خود ، سفارش را تغییر دهید. بدیهی است که هر یک از عجله ها می توانند به صورت جداگانه منتشر شوند. پس از انتخاب یکی ، با کلیک بر روی برگه Edition در پرچم ابزار به همه ابزارهای ویرایش دسترسی پیدا می کند. سپس می توانید نقطه شروع و پایان کلیپ را تعریف کنید ، آن را برش دهید ، آن را تقسیم کنید ، فیلم را با استفاده از یک اثر ضد فشار ، سرعت آن را تثبیت کنید ، سرعت آن را تنظیم کنید یا حتی جلوه های انتقال را در ذوب شده اعمال کنید.

پس از آن می توان با ادغام موسیقی در آنجا ، اضافه کردن یک روایت صوتی ، و البته با ادغام یک عنوان ، یک افسانه و چرا اعتبار ، لباس ویدی را بپوشید. انتقال بین هر کلیپ نیز از برگه انیمیشن اختصاصی قابل تنظیم است. و اگر الهام بخش را از دست ندهید ، سازنده فیلم چندین سبک مونتاژ اتوماتیک را ارائه می دهد که در صورت انتخاب ، انتقال از پیش تعریف شده را برای کل ویدیوی خود ، اعتبار ، موسیقی متن فیلم و غیره اعمال می کنید. پس از نهایی شدن این پروژه ، سازنده فیلم پیشنهاد می کند آن را در دو قالب صادر کند (MPEG4 / H.264 یا در قالب WMV (ویندوز رسانه ویدیوی) با تعاریف متعدد سازگار با دستگاه های خاص (آیفون ، تلفن هوشمند اندرویدی و غیره.). و اگر هیچ یک از پارامترهای صادراتی از پیش تعریف شده برای شما مناسب است ، Windows Movie Maker همچنین برای ایجاد یک پارامتر شخصی ارائه می دهد تا فیلم شما تمام معیارهای شما را برآورده کند.

Shotcut: یک ویرایشگر کامل و کلاسیک

منبع آزاد و آزاد ، Shotcut نرم افزار ویرایش ویدیو است که به مخاطبان مبتدیان خطاب شده است ، با این حال ، داشتن برخی از موارد عجیب و غریب در مونتاژ. اگر رابط کاربری وی در نگاه اول به نظر برسد ، او در واقع بسیار ساده است. مانند بسیاری از ابزارهای این نوع ، Shotcut یک طرح عملیاتی بسیار کلاسیک را اتخاذ می کند. این ابزار کتابخانه کلیپ را در یک صفحه جانبی و یک پنجره پیش نمایش در سمت راست نشان می دهد. قسمت پایین برنامه به جدول زمانی اختصاص داده شده است. هنگامی که یک پروژه را شروع می کنید ، این ابزار از شما دعوت می کند تا خود وضوح و سرعت تصویر فیلم خود را تعریف کنید ، یا اجازه دهید آن را به صورت خودکار انتخاب کند. اگر این انتخاب را انتخاب کنید ، Shotcut بر اساس تنظیمات اولین پرونده ای که به پروژه خود اضافه می کنید ، بنا خواهد شد.

پس از وارد کردن کلیپ ها به ابزار ، آنها می توانند از چند طریق منتشر شوند: مستقیماً از جدول زمانی اگر قبلاً اضافه شده یا بالادست از پنجره پیش نمایش ، پس از انتخاب در کتابخانه انتخاب شده است. هنگامی که عبور از کلیپی که به شما علاقه مند است به این ترتیب منزوی می شود ، یک کشیدن و رها کردن ساده به جدول زمانی کافی است تا بتوانید متن را به پروژه خود اضافه کنید. پرونده اولیه موجود در کتابخانه تحت تأثیر قرار نمی گیرد و ممکن است دوباره مورد استفاده قرار گیرد. سپس مونتاژ عجله های شما می تواند با موسیقی و سایر آهنگ های صوتی و همچنین جلوه ها ، فیلترها و انتقال برای ایجاد سازگاری بیشتر به تولید نهایی تزئین شود.

Shotcut این مزیت را دارد که به کتابخانه کدک های صوتی و تصویری FFMEG و ویدیویی متکی باشد ، که با جدیدترین کدک های صوتی و تصویری موجود در بازار ، سازگاری کامل به آن می دهد. در مورد صادرات این فیلم ، این برنامه قادر به تولید فیلم در بسیاری از تعاریف مربوط به تعریف فوق العاده بالا (UHD یا 4K) است.

Openenshot: نرم افزار خوب برای شروع

OpenShot یک ابزار مونتاژ منبع باز است که عمدتاً برای ویراستاران مبتدی انجام می شود. اگر این ابزار برای طراحی رابط آن به خصوص درخشان نباشد ، با این وجود مؤثر است. از اولین افتتاحیه ، یک آموزش را به سرعت در مورد ویژگی های مختلف آن نشان می دهد. رابط ناوبری نسبتاً سلب شده است که انجام آن بسیار ساده است. این برنامه بر اساس یک نمودار پس از تمام کلاسیک در این زمینه است: کتابخانه کلیپ ویدیویی در سمت چپ نمایش داده می شود ، پنجره پیش نمایش در سمت راست پنجره صورت می گیرد و جدول زمانی به پایین صفحه منتقل می شود.

برای اینکه کاربرد خود را تا حد امکان استفاده کند ، ناشر تا حد امکان گزینه های اضافی را کاهش داده است. پس از وارد کردن فیلم ها به کتابخانه ، لازم است که آنها را روی جدول زمانی بکشید تا بتوانید آنها را با استفاده از ابزارهایی که دقیقاً بالای آن نمایش داده می شود ویرایش کنند. این برنامه ، که می تواند تعداد نامحدودی از آهنگ ها را مدیریت کند ، باعث می شود که برش ، کاهش و در نتیجه سریعترین معابر عجله های خود را انتخاب کنید. برای روشن تر کردن فیلم خود ، OpenShot مقدار زیادی از جلوه های ویدیویی و انیمیشن ها را ارائه می دهد. همچنین می توانید با افزودن متن و انیمیشن های سه بعدی ، استفاده از جلوه های حرکت آهسته و ادغام پرونده های صوتی مورد نظر خود ، تولید خود را سفارشی کنید.

اگر این ابزار به طور پیش فرض یک پروژه 720p را با سرعت 30 فریم در ثانیه ایجاد کند ، همچنین پروفایل های کار دیگری را ارائه می دهد که بیشتر مطابق با استانداردهای فعلی از نظر کیفیت فیلم است. صادرات ویدیوی نهایی را می توان در متداول ترین قالب ها (AVI ، MKV ، MOV ، MP4 و حتی WebM) انجام داد و در چندین ویژگی (کم ، متوسط ​​و زیاد) می تواند تا 4K UHD افزایش یابد.

Kdenlive: انتخاب گسترده ای از قالب های ویدیویی

Kdenlive با پرداختن به مخاطب کمی آگاه تر ، یک ابزار مونتاژ رایگان است که در ابتدا برای لینوکس فکر می شود ، اما برای ویندوز تنوع دارد. ناشر آن توضیح داده است که آن را به گونه ای فکر کرده است که به طور کامل نیازهای همه را برآورده می کند ، خواه شما یک ویراستار آماتور باشید و چه حرفه ای. در نتیجه ، رابط کاربری دارد که به راه حل های حرفه ای پرداخت شده نزدیکتر است.

این برنامه پنجره ای را برای مدیریت کلیپ های شما ، دو ویندوز پیش نمایش (یک مانیتور کلیپ و یک مربی پروژه) و زیر جدول زمانی که در آن می آیید برای اسلاید کردن عجله های خود نشان می دهد. برای باتجربه ترین ویراستاران ، Kdenlive پیشنهاد می کند رابط و میانبرهای صفحه کلید خود را پیکربندی و شخصی سازی کند تا با عادت های کاری مطابقت داشته باشد.

این برنامه که مبتنی بر کتابخانه های FFMPEG است ، این مزیت را دارد که تقریباً با تمام قالب های صوتی و تصویری موجود در بازار سازگار باشد ، بدون اینکه لازم باشد با نارضایتی قبلی ادامه یابد. به لطف ماژول تجزیه و تحلیل صوتی و تصویری آن ، برنامه قادر به نظارت مداوم سطح صوتی و گسترش های رنگی است ، و اطمینان حاصل می کند که شما روی تصاویر خوب و متعادل کار می کنید.

سرانجام ، Kdenlive قادر به کار بر روی نسخه های با تکامل کم کلیپ های اصلی شما است. با استفاده از این کلیپ های متوسط ​​با کیفیت کمتر ، قادر است بدون پیکربندی متوسط ​​، بدون قرار دادن آنها روی زانو زدن ، روی رایانه های شخصی کار کند. هنگام صادر کردن ویدیوی نهایی ، Kdenlive در مورد پرونده های اصلی تمام تغییرات ایجاد شده در طول کار خود را با عجله های حل کم اعمال می کند. سرانجام ، صادرات ارائه پروژه شما می تواند در قالب های مختلفی انجام شود (WebM ، MP4-H264/AAC ، MPEG-2 ، MP4-H265/HEVC و غیره.) و در تعاریفی که می تواند تا آنجا که فوق العاده عالی است (4K) پیش برود.

Lightworks: ابزاری قدرتمند اما پیچیده

بسیار واضح برای متخصصان در نظر گرفته شده است ، Lightworks در دنیای سینما نرم افزار مونتاژ مشهور و مشهور است. به دلایل خوب ، از آن برای ایجاد تولیدات فوق العاده مانند Pulp Fiction یا گرگ وال استریت استفاده شده است. اما Lightworks نیز در یک نسخه سبک تر وجود دارد که ممکن است باعث شود شما بخواهید در ویرایش ویدیو حرفه ای شوید.

اگرچه ادعا می شود ، این نسخه رایگان از LightWorks با این وجود یک راه حل حرفه ای است. رابط آن کاملاً قابل تنظیم است ، اما کاملاً پیچیده است. در اولین شروع ، شما همچنین باید انتخاب کنید که آیا می خواهید روی یک رابط ثابت با فضاهای کاری اختصاص داده شده به هر کار کار کنید ، یا اگر یک صفحه نمایش انعطاف پذیر را ترجیح می دهید که بتوانید همانطور که می خواهید فضای کاری خود را مدیریت کنید. این ابزار اولین استفاده را برای انتخاب یک صفحه کلید از پیش تعریف شده با استفاده از سایر نرم افزارهای مشهور مونتاژ مانند Adobe Première یا Final Cut Pro ارائه می دهد. LightWorks در حدود چهار فضای کاری ساخته شده است: یک برگه ژورنال که در آن می توانید عجله های خود را تهیه کنید ، یک برگه نصب که به جدول نصب دسترسی می یابد ، یک برگه VFX برای مدیریت جلوه های ویدیویی و در نهایت یک برگه صوتی برای اضافه کردن جلوه های صوتی به دنباله شما و تنظیم سطح.

این برنامه تمام فرمت های ویدیویی را که لازم است پرونده ها را حتی در نسخه رایگان خود لازم باشد ، می پذیرد. در سایت خود ، ناشر نشان می دهد که او کسی است که “از بیشترین تعداد قالب های موجود در بین ابزارهای نصب ویدیویی غیر خطی پشتیبانی می کند”. اگرچه Lightworks Free به فیلم هایی که شما صادر می کنید ، فیلمی را تحمیل نمی کند ، اما کیفیت را محدود می کند که قادر به تجاوز بیش از 720p نیست ، همه در قالب H.فقط 264/MP4.

Avid Media آهنگساز اول: نسخه ادعا شده

ناشر AVID نرم افزار نصب رسانه خود را برای تهیه نسخه رایگان: Media Composer رد کرده است. این ابزار ، که هم برای مبتدیان و هم برای متخصصان آینده در نظر گرفته شده است ، برای همه رایگان است. این رابط نرم افزار اصلی را می گیرد و مجموعه ای از ابزارهای محدودتر را ارائه می دهد ، اما برای ساخت مونتاژهای حرفه ای بیش از حد کافی است. بنابراین ، آهنگساز رسانه ابتدا یک فضای کاری را که از 4 آهنگ ویدیویی و 8 آهنگ صوتی تشکیل شده است ، ارائه می دهد ، که باید برای اکثر پروژه های آماتور بیش از حد کافی باشد. این برنامه از افزونه های AVSX و AAX از Avid Marketplace پشتیبانی می کند ، Multicam را مدیریت می کند و بیشتر کدک های بازار را تشخیص می دهد.

رابط نرم افزاری نسبتاً عضلانی است و رسیدگی به آن نیاز به داشتن برخی از مفاهیم در مونتاژ دارد تا کاملاً تسلط داشته باشد. در مورد قالب های صادراتی ، آنها در این نسخه رایگان محدود هستند .MOV (ساعت.264 ، DNXHD ، PCM و WAV) ، Prores و همچنین انتشار در YouTube و Vimeo ، در 1080p.

ivsedits li: یک رابط کلاسیک

ivsedits نرم افزاری ویرایش ویدیو است که به دو شکل وجود دارد: سرنوشت برای متخصصان و یک نسخه کاهش یافته (Le Pour Edition) که همه چیز لازم را برای انجام یک مونتاژ با کیفیت ارائه می دهد بدون اینکه همه توابع و گزینه های پیشرفته را ادغام کند.

رابط نرم افزاری ، اگرچه خیلی مدرن نیست اما کلاسیک است. قسمت بالایی به یک ومتر ، کتابخانه Rushes و همچنین یک پنجره پیش نمایش و همچنین اکثر ابزارهای انتشار دسترسی می دهد. در زیر جدول زمانی است که فقط کلیپ های خود را بکشید و رها کنید تا ویرایش و سازماندهی آنها را در فیلم شروع کنید. پس از آن می توان با جلوه های ویدیویی و انواع انتقال آنها را تزئین کرد.

اگر IVSedits از اکثر قالب های ویدیویی متداول پشتیبانی کند ، صادرات به قالب های خاصی محدود می شود. بنابراین این برنامه پیشنهاد می کند فیلم خود را با فرمت AVI بدون فشار ، ADI DVC و DVCPRO ، MPEG2 ، H264 (MKV و MP4) و WMV صادر کنید.

Davinci Resolve: مرجع جدید برای تولید فیلم

Davinci Resolve یک بشقاب پرنده واقعی در دنیای ویدیو است. این نرم افزار ، که خود را ارائه می دهد “تنها راه حل مرتبط با مونتاژ ، کالیبراسیون ، جلوه های بصری ، انیمیشن های گرافیکی و پس از تولید صوتی” آنقدر قدرتمند و کامل است که توانسته است متخصصان را اغوا کند ، اما برای استفاده از ابزارهای مشهور استفاده می شود. با این وجود بهتر است استفاده از آن بسیار ساده تر و در محاسبات آن بسیار سریعتر از یک Mastodon به عنوان Premiere ، نرم افزار Adobe گران قیمت است ! و علی رغم ثروت خود ، حتی توسط مبتدیان نیز آسان است. همه ، کاملاً آزاد بودن ! تا حدی که او امروز در بین جوانب مثبت ، که از این نسخه راضی هستند ، به اتفاق آراست ، نسخه پرداخت شده فقط چند کارکرد بسیار تخصصی را اضافه می کند. به طور خلاصه ، Davinci Resolve به یک مرجع اساسی برای تولید فیلم تبدیل شده است ، و به وضوح نرم افزار اتخاذ امروز برای به دست آوردن نتایج با کیفیت بالا است.

Davinci همه چیز را برای خوشحال کردن حل می کند: این مبتنی بر یک رابط روشن ، مدرن و در دسترس است. به حدی که این برنامه اولین آموزش کوچک را برای پیکربندی آن با توجه به نیازهای خود ارائه می دهد ، حتی تا آنجا پیش بروید که اگر قبلاً از ابزار دیگری استفاده کرده اید ، ترتیب صفحه کلید مورد نظر خود را ارائه دهید.

رابط Davinci Resolve حول صفحات مختلف در دسترس در پایین پنجره نرم افزار می چرخد ​​که هر یک از فضای کاری اختصاص داده شده به یک کار را ارائه می دهند. از صفحه رسانه برای سازماندهی عجله های شما استفاده می شود ، در حالی که مونتاژ منحصراً در صفحات برش (برای برش عجله های شما) و مونتاژ (برای اضافه کردن و سازماندهی عجله های خود در جدول زمانی) انجام می شود. سپس می توانید جلوه های بصری و انیمیشن های گرافیکی را به صفحه فیوژن اضافه کنید ، رنگ سنجی عجله های خود را اصلاح کرده و کالیبراسیون را در صفحه به همین نام مدیریت کنید و عناصر صوتی از صفحه Fairlight را اضافه کنید. هر کار دارای صفحه اختصاصی خود است ، که باعث می شود تمرین ویرایش ویدیو برای آماتورها کمی ساده تر شود.

سرانجام ، صادرات ویدیوی نهایی از صفحه اختصاصی ساخته شده است و می تواند در رایج ترین قالب های ویدیویی (AVI ، MP4 ، QuickTime و غیره انجام شود.) ، این نرم افزار همچنین از بسیاری از کدک ها پشتیبانی می کند (ساعت.264 ، DNXHD ، DNXHR ، MPEG ، GOPRO CINEFORM و غیره.). راه حل حرفه ای تعهد می کند ، Davinci Resolve قادر به مدیریت پروژه ها در تعاریف حداکثر 3،840×2160 پیکسل است ، در غیر این صورت Ultra HD 4K.

Hitfilm: ابزاری بسیار کامل

با عزم Davinci ، Hitfilm بدون شک یکی از کامل ترین راه حل های رایگان در بازار است. از آنجا که علاوه بر ارائه یک راه حل جامد نصب ویدیویی ، این برنامه همچنین تمام ابزارهایی را برای ایجاد جلوه های ویژه فراهم می کند. رابط نرم افزاری ، واضح و قابل خواندن ، کمی متفاوت از آنچه معمولاً است. در اینجا ، قسمت بالای ابزار دو کرکره پیش نمایش بزرگ را نشان می دهد. اولی برای عجله ها ، دوم برای جدول زمانی. این کلیپ ها از فضایی اختصاص داده شده به آنها در قسمت سمت چپ پایین برنامه مدیریت می شوند. در سمت راست کتابخانه رسانه ، جدول زمانی است که کل عرض صفحه را به طور معمول اشغال نمی کند.

علاوه بر استراحت روی یک رابط ساده به Master ، HitFilm نرم افزاری نسبتاً بصری است. کلیپ های انتخاب شده در کتابخانه به طور مستقیم در پنجره پیش نمایش اختصاص داده شده به آنها نمایش داده می شود و می توان مستقیماً از این مکان منتشر کرد. دنباله ای که به این ترتیب انتخاب شده می تواند با استفاده از یک کشیدن و افت ساده به جدول زمانی برسد. سپس می توان انتقال و جلوه های ویژه را مستقیماً از برنامه ادغام کرد. با این وجود جلوه های ویژه باید از کتابخانه اختصاصی آنلاین بارگیری شود.

Hitfilm در Origin که برای متخصصان طراحی شده است ، از بسیاری از قالب های پرونده پشتیبانی می کند. در واردات ، او فیلم ها را با فرمت MP4 H تشخیص می دهد.264 ، AVCHD ، AVI ، M2T ، M2TS ، MTS ، MXF ، DV ، HDV ، WMV و همچنین OpenExe ، Apple Prores و Formats GoPro Cineform. صادرات پروژه نهایی شما در تعریف مورد نظر شما تنها با فرمت MP4 انجام می شود. توجه داشته باشید که همچنین می توان به طور مستقیم مجامع ساخته شده در Hitfilm در Vimeo و YouTube را در تعاریفی که می تواند به 4K برسد ، صادر کند.

بهترین نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان برای رایانه شخصی و MAC

بسیاری از نرم افزار ویرایش ویدیویی در رایانه شخصی و Mac در دسترس است. برخی از آنها بسیار محبوب هستند ، اما بسیار گران قیمت هستند و رسیدگی به آنها دشوار است. در اینجا راهنمایی برای کمک به شما در شناسایی بهترین نرم افزار رایگان ویرایش ویدیوی رایانه ای ارائه شده است.

Davinci Resolve - بهترین نرم افزار نصب ویدیویی رایگان

با افزایش روزافزون محتوای ویدیویی آنلاین ، نرم افزار مونتاژ به طور فزاینده ای محبوب است. مگر اینکه آماده باشید تقریباً 300 یورو در سال برای راه حلی مانند Adobe Premiere Pro ، a نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان خیلی خوب می تواند با دستاوردهای شما موافق باشد.

ما مجموعه ای از برنامه های سرشار از عملکرد را ارائه می دهیم ، اما برای انجام مونتاژهای ویدیویی کامل در رایانه رایگان و آسان برای استفاده. این نرم افزار هم به متخصصان و هم برای افراد انجام می شود.

انتخاب بهترین نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان برای رایانه شخصی و MAC

تیراندازی

تیراندازی

این نرم افزار کاملاً رایگان و ویرایش ویدیوی منبع باز است. Shotcut ویژگی های بسیاری را برای انجام تقریباً هر نوع اصلاح ارائه می دهد. این چند برابر است و بنابراین با ویندوز ، macOS و Linux سازگار است. رابط کاربری آن در نگاه اول لزوماً بصری نیست ، اما اگر به این نوع ابزارها عادت کرده اید ، باید بتوانید مارک های خود را به سرعت بگیرید.

کلیپ های منبع در یک پانل در سمت چپ بالا نمایش داده می شوند. یک پنجره پیش نمایش در سمت راست و جدول زمانی در قسمت پایین قرار دارد. رابط همچنین از این مزیت برخوردار است قابل تنظیم و مدولار. می توانید پنل ها را جدا کنید تا فقط موارد مورد نیاز خود را حفظ کنید. برای رسیدن به ویژگی ها ، این نرم افزار مونتاژ کاملاً کامل است و به شما امکان می دهد برای ترتیب و حذف توالی ها همانطور که می خواهید ، فیلترهای بصری ، انتقال ، متن یا حتی فیلترهای صدا را اضافه کنید.

Shotcut به لطف ادغام کتابفروشی FFMPEG تقریباً از تمام قالب های صوتی و تصویری پشتیبانی می کند. همچنین می توانید فیلم های 4K را صادر کنید.

دانلود Shotcut در وب سایت ویرایشگر

Hitfilm Express

اسپرس Hitfilm

این نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان با ویندوز و MACOS سازگار است. علی رغم مجوز بودن آن ، ویژگی های شایسته بهترین راه حل های پرداخت شده را ارائه می دهد. این که آیا شما یک مبتدی پیشرفته یا ناشر هستید ، می توانید نتایج شگفت انگیز کسب کنید. رابط کاربری کاملاً نزدیک به آنچه بیشتر نرم افزار ویرایش ویدیو ارائه می دهد.

با داشتن بسیاری از ویژگی های آن ، شما به طور منطقی مدتی طول می کشد تا علائم خود را بگیرید. Hitfilm Express شامل بسیاری است جلوه های ویژه برای تقویت فیلم های خود. شما ابزارهای برش پیشرفته را پیدا خواهید کرد ، فیلترهای ویدئویی و صوتی و همچنین ابزارهای ترکیب.

این نرم افزار همچنین ارائه می دهد سرگرمی سه بعدی و اثرات انتقال که به ندرت در یک راه حل رایگان پیدا می کنیم. سرانجام ، در صورت تمایل در تعریفی تا 4K ، می توانید پروژه های خود را مستقیماً به YouTube یا محلی صادر کنید.

بارگیری Hitfilm Express در وب سایت ناشر

باز کردن

باز کردن

با OpenShot ، می توانید مونتاژهای ویدیویی با کیفیت حرفه ای را با انیمیشن ها ، جلوه های انتقال و همچنین طرح بندی توالی بسازید. این نرم افزار دارای یک رابط بصری و آسان است. گزینه های ویرایش شامل ایجاد حرکت آهسته ، شتاب یا وارونگی مدیریت فیلم است.

OpenShot همچنین ابزارهای بهبودی برای اصلاح رنگ ، روشنایی ، سطح خاکستری و غیره ارائه می دهد. در مورد انتقال ، شما دارید بیش از 400 اثر برای تغییر مرحله با سبک. این نرم افزار همچنین به شما امکان می دهد متن های متن با انیمیشن های سه بعدی ایجاد کنید. همانطور که از نام آن پیداست ، این برنامه نه تنها رایگان بلکه منبع باز است.

بارگیری OpenShot در وب سایت ناشر

داوانی عزم

Davinci Resolve - بهترین نرم افزار نصب ویدیویی رایگان

Davinci Resolve یکی از بهترین نرم افزار ویرایش ویدیو است. برای پروژه های پیچیده و بیشتر از آماتورها برای کاربران حرفه ای است. ناشر همچنین بسیاری از متخصصان پس از تولید در زمینه سینما را در بین کاربران خود به خود اختصاص می دهد. در نسخه های 16 و 17 آن ، رابط کاربری سبک شده است ، اما هنوز هم برای افراد تازه وارد ارعاب کننده است.

گردش کار به چندین فضای به نام “صفحات” تقسیم می شود. هر یک از آنها به کارهای خاص اختصاص داده شده است. تنظیمات در صفحه برش و نسخه انجام می شود. جلوه های بصری و انیمیشن ها از صفحه فیوژن اضافه می شوند. برای اصلاح رنگ ، باید به صفحه رنگ و غیره بروید. و می توانید با یک کلیک از یک گردش کار به دیگری تغییر دهید.

Davinci Resolve نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان است ، اما ناشر نسخه پرداخت شده را ارائه می دهد: Davinci Recolve Studio که شامل چندین ویژگی اضافی است. اینها شامل یک موتور عصبی ، ابزارهای سه بعدی استریوسکوپی ، فیلترهای اضافی و افزونه ها ، بلکه ابزارهای کالیبراسیون HDR است.

Davinci Resolve را در وب سایت ناشر بارگیری کنید

این پنج نرم افزار رایگان به شما امکان می دهد تنظیمات ویدیویی با کیفیت حرفه ای را انجام دهید. برای کلیه برنامه های ذکر شده ، کاربران برای یافتن یاتاقان های خود به زمان مشخصی نیاز دارند ، به خصوص اگر از این نوع ابزارها استفاده نشده باشند. اما برخی از راه حل ها به زمان یادگیری بیشتر نیاز دارند. این مورد Davinci Resolve است ، نرم افزاری که حتی ناشران هالیوود نیز به آن علاقه دارند.

کار

کار

LightWorks نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان است که بیش از 30 سال پیش ایجاد شده است. در نظر گرفته شده برای متخصصان ، این جایگزین خوبی برای نرم افزاری مانند Adobe Premiere Pro یا Final Cut Pro X است. در Mac ، Windows و Linux موجود است ، بسیار کامل است.

با توجه به امکانات فراوان ، از این نرم افزار برای ساخت فیلم های زیادی از جمله فیلم های سینما استفاده شده است داستان عامهپسند, در Wolf of Wall S-street یا سخنرانی یک پادشاه. این سایت 3 نسخه ارائه می دهد: یک نسخه رایگان ، یک نسخه پرداخت شده برای سازندگان و یک نسخه پرداخت شده حرفه ای.

نسخه رایگان در حال حاضر به شما امکان می دهد به بسیاری از ویژگی ها مانند اضافه کردن فیلترها ، انتقال و متن دسترسی پیدا کنید. بنابراین می توانید فیلم هایی از قالب های مختلف ، از جمله قالب های سنگین را در 4K بارگذاری کنید.

LightWorks به شما امکان دسترسی به موسیقی رایگان را می دهد و به شما امکان می دهد ویدیو را بدون واتارک در وضوح 720p صادر کنید.

نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان فقط برای ویندوز

ویرایشگر ویدیوی VSDC

ویرایشگر ویدیوی VSDC

VSDC نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان است که فقط با پلتفرم ویندوز سازگار است. این اجازه می دهد تا فیلم هایی با پروفایل های مختلف بسته به قالب یا سیستم عامل مقصد ، نتیجه نهایی را صادر کنند. با توجه به ویرایش ویژگی ها ، VDSC به شما امکان می دهد فیلترها و جلوه های مختلفی را در فیلم ها و موسیقی متن فیلم اعمال کنید. همچنین می توانید رنگ اشیاء را اصلاح کنید ، یا انتقال را برای عبور از یک دنباله به دیگری اضافه کنید.

ویرایشگر ویدیوی VSDC داشته باشید ، امکان صادر کردن فیلم ها در HD Definition و 4K مستقیماً به YouTube وجود دارد. پروفایل های از پیش تعریف شده همچنین مقصد فیس بوک ، توییتر یا اینستاگرام را ارائه می دهند. در مورد رابط ، این نرم افزار می تواند شما را با حضور نوار ابزار پیچیده و حجیم آن مرعوب کند. اما به طور کلی ، ما ارائه کلاسیک از ویرایشگرهای ویدیو ، یعنی یک جدول زمانی برای مدیریت طرح بندی و همچنین یک پنجره پیش نمایش.

VSDC را در وب سایت ویرایشگر بارگیری کنید

همچنین بخوانید:

 • بهترین نرم افزار ضبط تصویر و فیلم: کدام یک را انتخاب کنید ?
 • بهترین بانک تصویر پرداخت و رایگان: کدام یک را انتخاب کنید ?
 • بهترین سایت های ویرایش ویدیویی آنلاین: روی کدام پلتفرم برای ساخت فیلم های خود ?
 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

[2023] 10 بهترین نرم افزار نصب ویدیو برای ویندوز 11 (رایگان/پرداخت شده)

قبل از اینکه ما علاقه مند شویم بهترین نرم افزار ویرایش ویدیویی برای ویندوز 11, بگذارید ابتدا به سیستم عامل بسیار تبلیغاتی مایکروسافت که در نهایت بیش از 4 سال در دسترس است ، نگاهی بیندازیم. ویندوز 10 توابع مورد علاقه کاربر کاربر ویندوز 7 و ویندوز 8 را ترکیب می کند.1 ، ضمن افزودن ویژگی های جدید طولانی مدت.

اگر رایانه شما ویندوز 10 است ، در واقع ویرایشگر ویدیوی مخفی در ویندوز 10 ، دقیقاً مانند Windows Movie Maker یا Apple Imovie. می توانید از آن برای برش فیلم یا ایجاد فیلم ها و اسلایدهای شخصی خود استفاده کنید. حتی می توانید به طور خودکار فیلم های ساده ایجاد کنید. این ویژگی بخشی از برنامه عکس است. این بخشی از برنامه “داستان ریمیکس” برای ویندوز 10 است.

از طرف دیگر ، اگر به ویژگی های ویرایش ویدیویی بیشتری نیاز دارید ، جلوه های ویدئویی یا صوتی ، سایر نرم افزارهای نصب ویدیویی را توصیه می کنیم که در زیر ویندوز 10 کار می کند.

قسمت 1. بهترین نرم افزار ویرایش ویدیویی برای مبتدیان در سال 2023

Filmora متعلق به Wondershare است که یک ناشر توسعه دهنده و نرم افزار برای مصرف کنندگان است. این شرکت از سال 2003 وجود داشته است و نرم افزارهای با کیفیت بالا و به روز شده را برای تعداد زیادی برنامه از جمله PDF ، ابزارهای آموزشی ، برنامه های کاربردی رایانه های شخصی ، راه حل های موبایل و MAC و نرم افزار نصب ویدیویی ایجاد می کند. آخرین نسخه Filmora کاملاً با ویندوز 10 سازگار است و این یک انتخاب عالی برای تولید فیلم های آماتور و حرفه ای است.

ویژگی های Filmora:

 • بارگیری و ثبت نام رایگان است
 • حالت کامل ، طیف کاملی از ابزارهای نصب را در اختیار کاربر قرار می دهد
 • فیلم ها ، صداها ، تصاویر و همچنین متن و عناوین را به ویرایش خود اضافه کنید
 • برنامه سالانه معقول و مقرون به صرفه ؛ برنامه دائمی ، قابل پرداخت و از جمله به روزرسانی ها
 • سازگار با ویندوز و مک
 • استفاده آسان و پاسخگویی به نیازهای مختلف ویرایش ویدیویی شما

آموزش های ویدئویی بیشتر Filmora >>

جوایز و نظرات رسانه ای:

“برای سازندگان که به دنبال این ابزارها و بسیاری دیگر هستند ، Filmora یک راه حل کامل برای ویرایش ویدیو ارائه می دهد. نرم افزار Wondershare Publisher به کاربران در تمام سطوح اجازه می دهد تا خلاقیت خود را بیان کنند و محتوای با کیفیت حرفه ای تولید کنند. ” – lesnumerics.کم

Wondershare Filmora ، نرم افزاری ساده ، رایگان اما قدرتمند برای کارآمدتر ویرایش ویدیو ! می توانید از طریق لینک های زیر Filmora را به صورت رایگان بارگیری و امتحان کنید:

برای Win11 / Win10 / 8.1/8/7 (64 بیت)
برای MacOS V 10.14 یا بعد از آن
ضمانت بارگیری ایمن ، نرم افزار مخرب صفر

قسمت 2: 10 بهترین نرم افزار نصب ویدیو برای ویندوز 11 در رایانه شخصی در سال 2023

1. سازنده فیلم ویندوز برای ویندوز 11 – رایگان

این نرم افزار ویرایش ویدیو از ساده ترین لیست ما است. اگر در ویرایش ویدیو شروع کنید و می خواهید اصول را کشف کنید ، این نرم افزار را توصیه می کنیم. می توانید با استفاده از کلیپ ها و تصاویر با آهنگ های صوتی ساده ، فیلم ها را به سرعت ایجاد کنید.

نرم افزار ویرایش ویدیویی

 • قالب های ورودی: ASF ، AVI ، DVR-MS ، M1V ، MP2 ، MP2V ، MPEG ، MPEG ، MPG ، MPV2 ، WM ، WMV.
 • فرمت های خروجی: ویدیوی ویندوز رسانه ای (WMV) یا DV AVI.
 • فواید : رایگان ، نیازهای اصلی مونتاژ شما را برآورده می کند.
 • محدودیت ها: سرویس سازنده فیلم ویندوز توقف ؛ بدون پشتیبانی از قالب های فایل مدرن ؛ عکس های برنامه Windows فاقد ابزارهای تصحیح رنگ ، جلوه های بصری یا هر گزینه پیشرفته نصب ویدیویی است.

2. Adobe Premiere Pro – برای نیمه های

Adobe Premiere Pro یکی از شناخته شده ترین نرم افزار لب ویدیویی است که هم توسط متخصصان بلکه توسط آماتورها نیز. این به دلیل رابط ارگونومیک و انتخاب گسترده آن مشهور است. با استفاده از این ابزارهای انعطاف پذیر محصول ، زاویه های نامحدود چند کامرا ، جلوه های فوق العاده ای مانند تثبیت تغییر شکل و همچنین یک عملکرد کامل طبقه بندی رنگ داخلی ، First Pro هر کسی را دارد که شما نیاز به ساخت فیلم های خود از ابتدا تا شروع کار داشته باشید. نقطه قوت Adobe Premiere Pro سازگاری آن با سایر نرم افزارها در محدوده Adobe است زیرا پس از اثرات امکان بهبود گردش کار را تا حد زیادی انجام می دهد. هنوز هم در نظر داشته باشید که First Pro برای رسیدگی پیچیده است و به دلیل رابط کاربری پیچیده برای مبتدیان در نظر گرفته نشده است. نرم افزار Adobe نیز داده نمی شود ، یک اشتراک در هر ماه لازم است.

ویژگی های Adobe Premiere Pro:

 • قالب های صوتی و تصویری بومی که برای واردات پشتیبانی می شوند: 3GP ، AIFF ، AIF ، Apple Prores ، ASF ، ASND ، AVC-Infra ، AVI, .BWF ، DNXHD ، DNXHR ، DV, .GIF ، AVC ، M1V ، M2T ، M2TS ، M2V ، M4A ، M4V ، MOV ، MP3 ، MP4 ، MPEG ، MPEG ، MPG ، MTS ، MXF ، MJPEG بومیان ، OMF ، OpenExr ، VOB ، WAV ، WMV.
 • فرمت های دوربین با پشتیبانی از دوربین ARRI AMIRA ، CANON XF ، CANON RAW ، CINEMADNG ، PANASONIC AVC ، P2 ، Médoa Phantom Cine دوربین ، پشتیبانی از فرمت قرمز ، دوربین های سونی

3. مخلوط کن – ابزارهای رایگان و کد منبع باز برای فیلم های انیمیشن حرفه ای

Blender نرم افزار ویرایش ویدیوی منبع باز برای ایجاد محتوای سه بعدی رایگان است. این سازگار با کلیه سیستم عامل های اصلی تحت مجوز GNU عمومی عمومی است. Blender دارای بسیاری از ویژگی های پیشرفته مانند ابزارهای مدل سازی بر اساس لمس ، ابزارهای قدرتمند انیمیشن شخصیت ، گره های مبتنی بر گره ها و غیره است. Blender یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایش ویدیویی برای ویندوز و مک است.

نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان

به عنوان یک کاربر مبتدی ، استفاده از آن دشوار است زیرا برای متخصصان طراحی شده است. استفاده و توزیع آن کاملاً رایگان است. رابط کاربری قابل تنظیم و انعطاف پذیر با پارامترهای رنگ است. از طرف دیگر ، اگر شما نیمه حرفه ای هستید یا می خواهید ویرایش ویدیوی خود را در سطح بالاتری بهبود بخشید ، این ویرایشگر ویدئویی رایگان برای شما ساخته شده است. در واقع ، شما باید زمان و تلاش زیادی را برای یادگیری سرمایه گذاری کنید.

 • قالب های ورودی: آخرین قالب های صوتی و تصویری
 • فرمت های خروجی: .حرکت, .MPEG4, .MP4, .عیاشی, .WMV, .MPEGPS, .FLV ، 3GPP ، WEBM.
 • فواید : بسیاری از ویژگی های پیشرفته ، مناسب برای کاربران پیشرفته
 • محدودیت ها: منحنی یادگیری برای مبتدیان شیب دار است. منابع یادگیری بسیار محدود.

4. Davinci Resolve – نرم افزار ویرایش ویدیویی حرفه ای

Davinci Resolve مدتهاست که نرم افزار مرجع رنگ آمیزی رنگ باقی مانده است. Davinci Resolve با نسخه رایگان جدید خود با تمام گزینه ها و جلوه های موجود در یک مجموعه استاندارد ارائه می شود. نسخه رایگان از قبل گزینه های چشمگیر را به شما ارائه می دهد. می توانید کلیپ های ویدیویی خود را برش دهید ، انتقال را اضافه کنید ، صدا را تغییر دهید و از عملکرد طبقه بندی رنگ استفاده کنید. این آخرین ویژگی به شما امکان می دهد تا چهره های صورت را دنبال کنید ، از جمله موارد دیگر ، رنگ آمیزی دقیق تر. با این حال داوینچی بیش از حد متوسط ​​سقوط می کند. در منابع خوشمزه تر ، به یک پردازنده کارآمد و حافظه رم بیشتری نیاز دارد. هندلینگ همچنین می تواند برای مبتدیان خسته کننده باشد ، به خصوص اگر این سیستم طبقه بندی پیشرفته رنگ را در نظر بگیرید. ما فقط می توانیم این نرم افزار را توصیه کنیم اگر قبلاً پایه های خوبی در انتشار ویدیو داشته باشید و می خواهید به یک ابزار حرفه ای تر تغییر دهید.

خبر اصلی DaVinci Resolve 14:

 • موتور رمزگشایی جدید
 • 10 بار سریعتر
 • رابط مرور
 • جلوه های جدید FX
 • ادغام عوارض
 • ابزارهای مشترک تحت فشار
 • قیمت نسخه استودیو به شدت کاهش یافته است

نرم افزار ویرایش

5. Hitfilm Express – نرم افزار نصب و آهنگساز فیلم ها و فیلم های رایگان

Hit Film یک رابط انتشار بسیار ساده دارد ، اما آنچه آن را از این رقابت متمایز می کند این است که دارای یک کتابخانه از جلوه های بصری یکپارچه است که به عنوان 2 نرم افزار در 1 عمل می کند. این شبیه به ترکیبی از First Pro و بعد از اثرات ترکیبی است. فیلم Hit هنگام ایجاد مینی اکشن ، علمی تخیلی یا ویدیوی سه بعدی بسیار راحت است. این نرم افزار برای شارژ طولانی مدت نیاز دارد. به همین ترتیب می تواند در منابع حریص باشد ، بنابراین حتماً پیکربندی لازم را برای اجرای صحیح آن داشته باشید.

ویژگی های فیلم هیت:

 • اثرات کامپوزیت 2D و 3D
 • سازگار با Mac & Windows
 • بیش از 180 اثر بصری
 • فیلم ها و آموزش های آموزش رایگان
 • ناشر با انتقال و تعداد نامحدود آهنگ
 • یک جامعه بزرگ همیشه آماده کمک است

6. Kdenlive – نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان با کد منبع باز

Kdenlive نرم افزار ویرایش ویدیوی منبع باز است که با ویندوز ، مک و لینوکس سازگار است. این نرم افزار ویرایش ویدیو سادگی یک ویرایشگر ویدیوی سطح ورودی را با ابزارهای پیشرفته نصب ویدیویی که اغلب توسط متخصصان باتجربه استفاده می شود ، ترکیب می کند.

نرم افزار ویرایش ویدیو برای ویندوز 10

 • قالب های ورودی: Quicktime ، AVI ، WMV ، MPEG و غیره.
 • فرمت های خروجی: MPEG ، AVI ، MP4 ، MOV و غیره.
 • فواید : به شما امکان می دهد توانایی های خود را به لطف ماژول های اضافی رایگان گسترش دهید.
 • محدودیت ها: بدون پشتیبانی فنی.

7. ویدیوپاد

VideoPad نرم افزار ویرایش ویدیویی Multiplatform برای مبتدیان است. نسخه رایگان VideoPad گزینه های صادرات ویدیویی را به دو قالب پرونده محدود می کند. رابط VideoPad زمان زیادی برای تسلط بر آن نمی گیرد. این کاملاً متناسب با نیازهای ویرایش ویدیویی بی تجربه بود.

نرم افزار ویرایش ویدیویی

 • قالب های ورودی: AVI ، WMV ، MPV ، Divx و بسیاری دیگر
 • فرمت های خروجی: WMV ، AVI
 • فواید : رابط بصری
 • محدودیت ها: هنگامی که از نسخه نرم افزار رایگان برای مدت طولانی استفاده می شود ، برخی از ویژگی ها دیگر در دسترس نیستند.

8. Openenshot – مدیر ویرایش ویدیو کد منبع باز

یکی دیگر از نرم افزارهای ویرایش ویدیوی منبع باز که ویژگی های اساسی نصب ویدیویی مانند برش و برش را ارائه می دهد. همچنین بسیاری از انتقال ها و جلوه های صوتی را برای کمک به شما در ساخت فیلم های ساده فراهم می کند.

نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان برای Win10

 • قالب های ورودی: Quicktime ، AVI ، WMV ، MPEG و غیره.
 • فرمت های خروجی: MPEG ، AVI ، MP4 ، MOV و غیره.
 • فواید : رایگان
 • محدودیت ها: اگر از یک سیستم عامل استفاده می کنید که نیازهای نرم افزار را برآورده نمی کند ، باید یک افزودنی نصب کنید.

9. ویرایشگر ویدیوی VSDC – نرم افزار ویرایش فیلم فیلم

او ویژگی های زیادی دارد که می توانید به صورت رایگان شروع کنید. با طیف گسترده ای از فیلترها ، پوشش ها ، اثرات انتقال و امکانات تصحیح رنگ. این پلتفرم به گونه ای طراحی شده است که تجربه سرمقاله سیال را به کاربران خود ارائه می دهد تا حتی مبتدیان بتوانند از پروژه های چندرسانه ای خلاق استفاده کنند. به لطف پشتیبانی از فرمت بزرگ ، امکان دستیابی به همه پرونده های چندرسانه ای محبوب را فراهم می کند.

نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان برای ویندوز

 • قالب های ورودی: AVI ، QuickTime (MP4/M4V ، 3GP/2G2 ، MOV ، QT) ، HDVIDEO/AVCHD (MTS ، M2TS ، TS ، MOD ، TOD) ، WindowsMedia (WMV ، ASF ، DVR-MS) ، DVD/VOB ، VCD/SVCDD ، و غیره.
 • فرمت های خروجی: AVI ، DVD ، VCD/SVCD ، MPEG ، MP4 ، M4V ، MOV ، 3GP/3G2 ، WMV ، MKV ، RM/RMVB ، FLV ، SWF ، AMV ، MTV
 • فواید : رابط بصری و دوستانه برای مبتدیان.
 • محدودیت ها: کمک فنی رایگان نیست.

قسمت 3. نحوه انتخاب نرم افزار ویرایش ویدیویی خوب برای ویندوز 10

همانطور که در بالا ذکر شد ، بسیاری از نرم افزارهای ویرایش ویدیویی رایگان یا پولی در بازار قرار داده شده است ، اما نحوه انتخاب نرم افزار مناسب ویرایش ویدیویی ، به خصوص اگر شما یک مبتدی هستید و می خواهید نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان را که قبل از ادامه تحقیقات راه اندازی کرده اید انجام دهید ?

 • رابط: برای مبتدیان ، یک رابط کاربری دوستانه می تواند به شما در صرفه جویی در وقت زیادی برای یادگیری و آشنایی خود با نرم افزار ویرایش ویدیو کمک کند. برخی از کاربران ترجیح می دهند از نرم افزار نصب ویدیوی رایگان مدرن و بصری استفاده کنند ، در حالی که برخی دیگر به سادگی ترجیح می دهند از یک ویرایشگر قدیمی استفاده کنند.
 • قالب ها: اطمینان حاصل کنید که نرم افزار ویرایش ویدیویی که انتخاب می کنید به شما امکان می دهد در قالب های فعلی مانند MP4 ، MOV ، AVI ، MKV و غیره صادر کنید., تا بتوانید به راحتی کار خود را در YouTube یا سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. مشاوره دوستانه: به طور کلی ، MP4 بیشترین استفاده از فرمت است ، بنابراین ترجیح می دهد یک ویرایشگر ویدئویی رایگان پیدا کنید که حداقل از MP4 پشتیبانی کند.

در بالا نرم افزار ویرایش رایگان ویدیویی رایگان مورد علاقه من برای ویندوز است. من خوشحال می شوم اگر می توانید در نظرات زیر به من بگویید اگر نرم افزار ویرایش ویدئویی رایگان دیگری برای ویندوز وجود دارد که شایسته ذکر آن هستند.

برخی از ویژگی ها محدود هستند و تقریباً تمام نیازهای ویدیویی شما را برآورده نمی کنند (به عنوان مثال سازنده فیلم ویندوز),

برخی از آنها برای مبتدیان آسان نیست. با استفاده از نرم افزار حرفه ای ویرایش ویدیویی مانند Davinci ، Lightworks و Blender ، می توانید با این ویرایشگرهای ویدئویی رایگان اما قدرتمند در ویندوز جلوه های خوبی داشته باشید. با این حال ، این نرم افزار قدرتمند نصب ویدیویی از نظر سیستم و عملکرد رایانه و همچنین یک منحنی یادگیری شیب دار می تواند نیازهای بالاتری داشته باشد.

برای کسانی که می خواهند فیلم های با کیفیت را برای مقدار کمی پول سریعتر بسازند ، من اکیداً توصیه می کنم که از ویرایشگر ویدئویی پرداخت شده مانند Filmora استفاده کنید.

سؤالات متداول در نرم افزار ویرایش ویدیویی برای ویندوز 11

1. آیا ویندوز ویرایشگر ویدیویی رایگان دارد ?

بله ، اگرچه هیچ نرم افزاری ویرایش ویدیویی اختصاصی در ویندوز وجود ندارد ، برنامه یکپارچه عکس یک نرم افزار ویرایش ویدیویی قدرتمند است. برای جایگزینی سازنده فیلم ویندوز طراحی شده است.

توابع ویرایش شامل برش ، ویرایش و روتوش یک ویدیو است.

توابع ویرایش شامل برداشت ، فیوژن ، بیکار ، جلوه های سه بعدی ، ضبط تصویر ، نقاشی ویدیویی و موارد دیگر است. همچنین انواع مختلفی از فیلترها و انیمیشن های متنی وجود دارد. ویژگی پیشرفته برنامه عکس امکان ایجاد خودکار فیلم است.

اما بیشتر عملکردهای ویرایش پیشرفته وجود ندارد. این برنامه جایگزینی برای ویرایشگر ویدیوی کامل نیست. فقط می تواند برای کلیپ های سطح آماتور کوتاه استفاده شود.

2. بهترین نرم افزار ویرایش ویدیویی برای مبتدیان برای ویندوز چیست ?

بسیاری از نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان در ویندوز موجود است. مبتدیان می توانند با استفاده از برنامه یکپارچه عکس برای ویرایش فیلم ها در نظر بگیرند. اما بهترین گزینه رایگان برای کاربران ویندوز Filmora است.

این یک رابط بسیار بصری دارد. Filmora شامل بسیاری از ویژگی های ویرایش است. این همه ابزارهای اصلی ویرایش و پیشرفته ترین ابزارهای انتشار یک ویرایشگر ویدیو را دارد. همچنین دارای جلوه های ، فیلترها ، انیمیشن ها ، محتوای موجودی (آهنگ های صوتی رایگان ، متن ، کلیپ های ویدیویی و تصاویر) و مدل های زیادی است. ادغام رسانه های اجتماعی Filmora به کاربران امکان می دهد فیلم ها را مستقیماً در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی بارگیری کنند.

3. آیا Google دارای نرم افزار نصب ویدیویی برای ویندوز است ?

بله ، می توانید از ویرایشگر ویدیوی آنلاین استودیوی YouTube استفاده کنید. این رایگان است ، اما شما فقط می توانید تغییرات بسیار اساسی ایجاد کنید.

می توان مجامع ویدیویی سطح اساسی را تهیه کرد.

با ابزار برش می توانید ویدیوی خود را برش داده و تقسیم کنید. یک ویژگی منحصر به فرد ابزار تاری است. این امکان را به شما می دهد تا چهره ها یا سایر عناصر ویدیویی را تار کنید. این ابزار به طور خودکار عناصر ویدیویی را دنبال و محو می کند ، که بسیار کاربردی است. همچنین می توان کارت ، صفحه نمایش ، موسیقی را اضافه کرد (یک کتابخانه حقوق عاری از حقوق در دسترس است) ، انیمیشن های متنی ، فیلترها و انتقال. اما این توابع ویرایش ویدیویی آن است.

4.Windows Movie Maker رایگان است ? جایگزینی برای سازنده فیلم چیست ?

Windows Movie Maker نرم افزار ویرایش ویدیو برای ویرایش ویدیوی ویندوز است که توسط مایکروسافت راه اندازی شده است. رایگان است. با این حال ، مایکروسافت گفت که وب سایت رسمی دیگر بارگیری فیلم ساز را ارائه نمی دهد و دانلود فیلم سازنده فیلم در اینترنت خطر هک یا ویروس را نشان می دهد. اگر می خواهید از نرم افزار ارائه شده با سیستم ویندوز برای ویرایش فیلم ها استفاده کنید ، مایکروسافت به طور رسمی با استفاده از نرم افزار عکس ارائه شده توسط ویندوز 10 توصیه می کند. این نرم افزار توابعی مانند ویرایش ویدیو ، اضافه کردن موسیقی ، اضافه کردن متن و جلوه های سه بعدی را ارائه می دهد.

اگر می خواهید نکات بیشتری را در مورد Filmora بدانید ، لطفاً فیلم های ما را در کانال YouTube ما تماشا کنید

آموزش های ویدئویی بیشتر Filmora >>