نماینده دیگری در ذخیره سازی MAC و پاک کردن دیگر ، نکته نحوه کاهش ذخیره سازی دیگر MAC | بی نظمی

چگونه می توان ذخیره “دیگر” MAC را کاهش داد

Contents

بهترین ابزار موجود برای بازیابی اطلاعات در اینترنت این است بازنویسی بازیابی اطلاعات مک. این نرم افزار قادر به بازیابی انواع مختلف داده های حذف شده یا گمشده است. این یک ابزار بازیابی سریعتر ، ساده تر و قابل اطمینان تر با نرخ بازیابی بالا است.

این نشان دهنده “دیگر” در ذخیره سازی Mac و نحوه پاک کردن “دیگری” است ?

“اخیراً ، من فقط استفاده از ذخیره سازی MAC خود را تأیید کردم و یک برچسب ذخیره سازی” دیگر “پیدا کردم. نمی دانم چه چیز دیگری در ذخیره سازی MAC و چگونه می توانم از بخش دیگری از ذخیره سازی در MAC خود خلاص شوم? “”

شکی نیست که برچسب ها بسیار مفید هستند زیرا به شما امکان می دهند به راحتی چیزها را درک کنید. هنگامی که استفاده از ذخیره سازی را که به طور مداوم در Mac شما کاهش می یابد ، بررسی می کنید ، می توانید چندین برچسب مانند برنامه ها ، عکس ها ، پشتیبان گیری و فیلم را مشاهده کنید. سپس یک برچسب گیج کننده را مشاهده خواهید کرد ، یعنی ذخیره سازی “دیگر” ، و می بینید که ظرفیت ذخیره سازی نسبتاً بزرگی را در MAC شما اشغال می کند. اگر تعجب می کنید که فضای ذخیره دیگر چیست و چگونه از شر آن خلاص می شوید ، در جای مناسب قرار دارید.

در اینجا هر آنچه را که باید در مورد “دیگری” بدانید ، آنچه در آن موجود است و چگونه می توانید آن را از MAC خود حذف کنید ، یاد خواهید گرفت.

 • قسمت 1. قسمت دیگر در ذخیره سازی مک چه چیزی را نشان می دهد ?
 • قسمت 2. که قسمت دیگر در ذخیره سازی مک موجود است ?
 • قسمت 3. نحوه حذف قسمت دیگر ذخیره سازی در Mac ?
 • قسمت 4. نحوه بازیابی پرونده ها به طور تصادفی در MAC حذف شده است?
 • قسمت 5. نکاتی برای حذف پرونده های دیگر در Mac

قسمت 1. قسمت دیگر در ذخیره سازی مک چه چیزی را نشان می دهد ?

دسته “دیگر” ترکیبی از پرونده ها است که به عنوان یکی از دسته دیگر پرونده ها شناخته نمی شوند (برنامه ها ، موسیقی ، عکس و غیره.). مشابه “سایر” در دستگاه های iOS ، انواع مختلفی از پرونده ها را ذخیره می کند. فضای ذخیره سازی زیادی طول می کشد و به همین دلیل اکثر کاربران MAC می خواهند بدانند که چگونه ذخیره دیگر را در MAC حذف کنند. همچنین شناخته شده است که بسیاری از پرونده ها ، پرونده های موقت ، حافظه نهان و پرونده های ناخواسته را که احتمالاً می خواهید از MAC خود حذف کنید ، قرار دهید.

بنابراین ، پرونده های موجود در این گروه ممکن است بی فایده و زائد به نظر برسد و قابل حذف باشد. با این حال ، ما توصیه می کنیم که ابتدا به کدام نوع پرونده ها توجه داشته باشید که دسته دیگر را شامل می شود.

برچسب “دیگر” می تواند کاملاً گمراه کننده باشد زیرا نه تنها پرونده های ناخواسته بلکه پرونده های شخصی مهم را نیز شامل می شود. بنابراین ، بهتر است که برای جلوگیری از حذف تصادفی برخی از داده های مهم ، به آنچه در آن موجود است نگاهی بیندازید.

مرتبط: همه چیز را کشف کنید نحوه پاک کردن تمام داده ها در MAC.
– 2 دقیقه برای خواندن آن.

قسمت 2. که قسمت دیگر در ذخیره سازی مک موجود است ??

خوب ، شما اکنون ایده ای در مورد ذخیره سازی “دیگر” در Mac دارید. ممکن است تعجب کنید که چه نوع پرونده های خاص را در خود جای می دهد ? آن شامل:

 • انواع پرونده ها و اسناد فعلی ، از جمله Doc ، PSD ، PDF و بسیاری دیگر.
 • پرونده ها در پوشه سیستم OS X ، که شامل پرونده های موقت ، صداها ، مبادلات و موارد دیگر است.
 • هر نوع تصویر دیسک و بایگانی ، که شامل زیپ ، تار ، DMG ، ISO و غیره است.
 • اطلاعات و داده های شخصی شما.
 • پشتیبانی از برنامه ها ، صرفه جویی در صفحه ، پرونده های iCloud و غیره.
 • قلم ها ، افزونه های برنامه ، برنامه های افزودنی برنامه ، لوازم جانبی برنامه.
 • بسیاری از انواع پرونده هایی که توسط Spotlight مشخص نشده اند ، به عنوان مثال ، پارتیشن های Windows Boot Camp ، یک هارد ماشین مجازی و موارد دیگر.
 • پرونده های حافظه پنهان ، که شامل پوشش مرورگر ، پوشش سیستم و حافظه پنهان کاربر است.
 • تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه زمان توسط برنامه ها ، که شامل پرونده های پشتیبان برای دستگاه های iOS ایجاد شده توسط iTunes است.
 • تنظیمات و تنظیمات کاربر.
 • برنامه های سوم و پرونده های اپل.
 • سایر پرونده های سیستم مانند کاتالوگ ، پرونده های فروشگاه رویداد ، فهرست دیسک و غیره.
 • این پرونده ها در گروه دیگر وجود دارند و بنابراین ، به هیچ وجه تعجب آور نیست که اندازه ذخیره “دیگر” شما بسیار بزرگ است.

اکنون نگرانی اصلی پس از کشف سایر ذخیره های MacBook Pro/Air که شما خواهید داشت این است که چگونه می توانید این فضای دیگر را در Mac آزاد کنید.

بنابراین به خواندن این مقاله ادامه دهید تا دریابید که چگونه این کار را انجام دهید. بنابراین ، به خواندن این مقاله ادامه دهید تا بدانید چگونه این کار را انجام دهید.

قسمت 3. نحوه حذف قسمت دیگر ذخیره سازی در Mac ?

حقیقت این است که شما نمی توانید ذخیره سازی دیگری را در MAC به طور کامل حذف کنید. با این حال ، می توانید سعی کنید ظرفیت ذخیره سازی مورد استفاده را به حداقل برسانید. در اینجا ما قصد داریم در مورد انواع مختلف پرونده های دیگر ، و اینکه چگونه می توانید از شر آن در مک خود خلاص شوید و سبد را روی مک خالی کنید. بیا شروع کنیم.

1. حالت ذخیره سازی دیگر را بررسی کنید

اولین قدم برای حذف ذخیره سازی دیگر در MAC با دانستن نحوه بررسی استفاده از Mac Storage شروع می شود. خوب ، در اینجا مراحل ساده ای برای دنبال کردن وجود دارد:

 1. برای شروع ، یاب یا نماد دفتر خود را از حوض فشار دهید.
 2. سپس نماد منوی Apple را که در سمت چپ بالای صفحه رایانه خود قرار دارد انتخاب کنید.
 3. پس از آن ، در مورد این مک فشار دهید
 4. اکنون باید برگه ذخیره سازی را انتخاب کنید.

سرانجام ، می بینید که هر نوار بخش تخمین از فضای ذخیره سازی مورد استفاده در نوع دیگری از پرونده ها را برای شما فراهم می کند. شما می توانید نشانگر یا مکان نما خود را به هر بخش منتقل کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده از ظرفیت ذخیره سازی در MAC توسط دسته های مختلف ، همچنین موارد دیگر کسب کنید.

در صورت چک

2. پرونده های حافظه پنهان را حذف کنید

اکنون که می دانید دسته “دیگر” چقدر فضای ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد ، وقت آن است که از شر آن خلاص شوید. شما می توانید با حذف پرونده هایی که دیگر نیازی به آن ندارید شروع کنید ، به خصوص پوشش های مرورگر وب ، تصاویر عکس ها و موارد دیگر.

 1. به پنجره جدید Finder دسترسی پیدا کنید.
 2. در اینجا ، “Go”> “بروید به پوشه” یا می توانید از میانبر “Maj + CMD + G” استفاده کنید.
 3. وقتی پنجره ظاهر شد ، باید “~/کتابخانه/ذخیره” را در قسمت متن وارد کنید. Aller-Au-Sertoire-Cache
 4. سپس برنامه کاربردی را که می خواهید برای خلاص شدن از آن انتخاب کنید انتخاب کنید. سپس آن را به داخل سبد بکشید تا آن را از Mac خود حذف کنید. کشیدن
 5. باز هم ، با استفاده از میانبر صفحه کلید “Shift + CMD + G” ، به پوشه بروید ، و اکنون “/کتابخانه/ذخیره” را وارد کنید (به جای “~/کتابخانه/ذخیره”)). سپس برای حذف پوشه ها و پرونده های حافظه پنهان باید تمام مراحل فوق را تکرار کنید.

اینگونه است که می توانید پرونده های حافظه پنهان را به صورت دستی در MAC خود حذف کنید.

3. پرونده های بارگیری شده را حذف کنید

امکانات این است که پوشه بارگیری Mac شما شامل عناصر نوع دیگری است که شامل اسناد ، پوشه ها ، بسته های نصب و سایر پوشه هایی است که قبلاً در جایی کپی کرده اید. بنابراین ، اگر می خواهید فضای مک خود را آزاد کنید ، وقت آن است که پرونده های بارگیری شده خود را حذف کنید.

با لباس پوشیدن

 1. از حوض ، به سمت یاب بروید و روی آن فشار دهید.
 2. پس از ورود به صفحه مدیریت ، بارگیری ها را جستجو کنید.
 3. پس از قرار دادن آن ، آن را فشار دهید تا تمام پرونده های بارگیری شده در صفحه سمت راست نمایش داده شود.
 4. اکنون می توانید تمام پرونده های بارگیری شده را که می خواهید با استفاده از “فرمان + a” حذف کنید ، انتخاب کنید. پس از آن ، روی پرونده های انتخاب شده راست کلیک کرده و “حرکت به سبد” را انتخاب کنید.
 5. در آخر ، می توانید پوشه سبد را روی MAC خود خالی کنید.

4. پرونده های موقت را حذف کنید

هنگامی که Mac شما کار می کند ، پرونده های سیستم به نام روزنامه ها ایجاد می کند و این پرونده ها برای سیستم شما به طور عادی کار می کنند ، اما فقط در یک دوره زمانی معین. پس از مدتی ، این عناصر منسوخ می شوند که منجر به اشغال مقدار زیادی از فضای دیسک می شود. این پرونده ها همچنین بخشی از دسته ذخیره سازی “دیگر” هستند. به طور کلی ، این پرونده ها به پرونده های موقتی گفته می شوند.

بعضی اوقات شما نیاز به حذف پرونده های موقت به صورت دستی دارید و در اینجا مراحل لازم برای تمیز کردن ذخیره سازی دیگر در MAC وجود دارد:

حذف-فیشین-تاجوری

 1. برای شروع ، به “~/کاربران/کاربر/کتابخانه/پشتیبانی برنامه/” بروید.
 2. در اینجا می توانید برنامه هایی را که فضای ذخیره سازی زیادی را در MAC شما با پرونده های موقت آنها اشغال می کنند ، مشاهده کنید.
 3. با کشیدن آنها به پوشه سبد می توانید آنها را به صورت دستی حذف کنید.

5. افزونه ها و پشتیبان گیری را پاک کنید

برنامه های موجود در نوار ذخیره سازی MAC به عنوان برنامه ها برچسب گذاری شده اند و افزونه یا ماژول های اضافی آنها دسته دیگر هستند. در مقایسه با سایر انواع پرونده ها ، افزونه ها و برنامه های افزودنی برنامه فضای ذخیره سازی زیادی را در MAC شما اشغال نمی کنند. اما ، هر بایت حساب می شود و به همین دلیل بهتر است برای ذخیره فضای ذخیره سازی ، افزونه ها را از Mac خود حذف کنید.

در اینجا ما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید پسوندها و افزونه ها را از مرورگرهای مختلف از جمله Chrome ، Safari و Firefox حذف کنید:

برای پاک کردن پسوندهای کروم:

حذف-اکرم

 1. Chrome را راه اندازی کنید و نماد سه نقطه واقع در گوشه بالا سمت راست را فشار دهید.
 2. سپس ابزارهای بیشتری را فشار دهید ، سپس برنامه های افزودنی را انتخاب کنید.
 3. سرانجام ، همانطور که می خواهید حذف یا غیرفعال کنید.

برای پاک کردن پسوندهای سافاری:

حذف-اکتشافی

 1. Safari را راه اندازی کنید و تنظیمات برگزیده را مطرح کنید.
 2. سپس برگه پسوند را فشار دهید.
 3. در آخر ، برنامه افزودنی را که می خواهید حذف کنید انتخاب کرده و “حذف” را برای پاک کردن یا غیرفعال کردن آن فشار دهید.

برای پاک کردن پسوندهای Firefox:

حذف-اکسیپوکس

 1. مرورگر Mozilla Firefox را اجرا کنید و منوی Burger واقع در گوشه بالا سمت راست را فشار دهید.
 2. سپس ماژول های اضافی را انتخاب کنید.
 3. سرانجام ، برای پاک کردن افزونه هایی که می خواهید به برگه پسوندها و افزونه ها بروید.

علاوه بر افزونه ها ، به طور مرتب دستگاه iOS خود را با استفاده از iTunes ذخیره کنید? اگر این مورد باشد ، می توانید تعداد زیادی نسخه پشتیبان از ناخواسته قدیمی نیز داشته باشید. هر نسخه پشتیبان می تواند تقریباً 5 گیگابایت باشد ، و به همین دلیل بهتر است از پشتیبان گیری های غیر ضروری خلاص شوید. همچنین این روش دیگری برای پاک کردن ذخیره دیگر در Mac است. بنابراین در اینجا مراحل انجام آن وجود دارد:

– 3 دقیقه برای خواندن آن.

 1. iTunes را روی مک خود انجام دهید.
 2. منوی iTunes را فشار داده و تنظیمات برگزیده را انتخاب کنید. انتخاب-میهن
 3. سپس دستگاه ها را انتخاب کنید.
 4. در اینجا ، نسخه پشتیبان تهیه شده را برای حذف انتخاب کرده و “حذف نسخه پشتیبان” را فشار دهید. حذف

قسمت 4. نحوه بازیابی پرونده ها به طور تصادفی در MAC حذف شده است?

در حالی که شما در حال تلاش برای تعمیر پرونده های خواننده و Word هستید ، معمول است که راه حل ها همانطور که انتظار می رود کار نمی کنند و پرونده ها از MAC حذف می شوند. در اینجا راه حل مناسب در صورت مسدود کردن در چنین شرایطی بدون هیچ گزینه بازیابی وجود دارد.

1. Recoverit – بهترین نرم افزار برای بازیابی پرونده های Word:

بهترین ابزار موجود برای بازیابی اطلاعات در اینترنت این است بازنویسی بازیابی اطلاعات مک. این نرم افزار قادر به بازیابی انواع مختلف داده های حذف شده یا گمشده است. این یک ابزار بازیابی سریعتر ، ساده تر و قابل اطمینان تر با نرخ بازیابی بالا است.

بازیابی پرونده Mac Mac

Recoverit – بهترین نرم افزار بازیابی فایل

 • پرونده ها را از تمام دستگاه های ذخیره سازی مانند Mac بازیابی می کند.
 • در همه شرایط بیش از 1000 نوع و قالب داده را بازیابی می کند.
 • تجزیه و تحلیل و پیش نمایش پرونده ها قبل از بازیابی آنها در MAC.

2. نحوه بازیابی پرونده های کلمه ای که در Mac از دست رفته است:

مرحله 1: یک مکان را انتخاب کنید

نرم افزار را راه اندازی کنید و خواننده ای را که از آن فایلهای داده گم شده است انتخاب کنید. اگر نمی دانید کدام بازیکن را جستجو کنید ، گزینه “من نمی توانم پارتیشن خود را پیدا کنم” را فشار داده و دکمه شروع را فشار دهید.

انتخاب تحلیلی

مرحله 2: مکان را تجزیه و تحلیل کنید

به عنوان یک قاعده ، این نرم افزار تجزیه و تحلیل بازیابی کامل را انجام می دهد و پرونده های گمشده و حذف شده را در کل پخش کننده جستجو می کند.

تجزیه و تحلیل

مرحله 3: پیش نمایش و بازیابی

پس از اتمام تجزیه و تحلیل ، پرونده ها در صفحه ذکر می شوند. این نرم افزار برای تسهیل تحقیقات ، پرونده ها را مطابق قالب خود مرتب می کند. می توانید چندین پرونده را همزمان انتخاب کنید و یک مرور کلی داشته باشید.

بهبودی پیدا کردن

قسمت 5. نکاتی برای حذف پرونده های دیگر در Mac

اگر به دنبال مشاوره مؤثر در مورد حذف سایر پرونده ها در Mac هستید تا در پایان حذف پرونده های مهم نباشید ، در اینجا همان چیزی است که شما نیاز دارید:

 • هنگامی که پرونده های حافظه پنهان را حذف می کنید ، به یاد داشته باشید که فقط باید پرونده های قدیمی و ناخواسته را حذف کنید زیرا عناصر حافظه پنهان فعلی ترجیحات خود را ذخیره می کنند. به همین دلیل ما اکیداً توصیه می کنیم که فقط عناصر حافظه پنهان برنامه های قدیمی را حذف کنید.
 • هنگامی که افزونه ها و پسوندها را حذف می کنید ، اگر مطمئن نیستید که چه برنامه افزودنی یا افزونه ای انجام می دهد ، ابتدا سعی کنید آن را غیرفعال کنید و بررسی کنید که آیا سیستم و برنامه های شما به طور عادی کار می کنند. بعداً می توانید آنها را حذف کنید.
 • شکی نیست که می توانید به صورت دستی پرونده های موقت و پرونده های حافظه پنهان را حذف کنید. با این حال ، اگر می خواهید یک روش بسیار سریعتر و ایمن تر برای این کار باشد ، می توانید از یک برنامه تمیز کردن MAC استفاده کنید.
 • هنگامی که نسخه پشتیبان تهیه iOS قدیمی از برنامه iTunes را برای تمیز کردن دسته دیگر در Mac حذف کرده اید ، حتماً آخرین نسخه پشتیبان را حذف نکنید.
 • آخرین توصیه ، اما کمترین نکته این نیست که فقط عناصری را که برای آن ایده روشنی دارید حذف کنید که حذف آنها در عملکرد سیستم و برنامه های شما مشکلی ایجاد نمی کند.

نتیجه

این تنها چیزی است که شما باید بدانید که دسته دیگر در ذخیره سازی MAC ، نحوه یافتن پرونده های طبقه بندی شده در دیگران و نحوه خلاص شدن از شر آن برای انتشار فضای ذخیره سازی چیست. اگر در نهایت با تلاش برای حذف سایر پرونده های بازیابی ، می توانید به اشتباه برخی پرونده های مهم را حذف کنید می تواند به شما کمک کند پرونده های حذف شده خود را به راحتی بازیابی کنید.

راه حل های MAC

 • داده های MAC را با T2 Chip بازیابی کنید
 • پرونده های حذف شده را پیدا کنید
 • بازیابی عکسهای حذف شده
 • 10 نرم افزار بازیابی اطلاعات MAC برتر
 • پرونده های exe را اجرا کنید
 • نصب مجدد OS X X
 • تنظیم مجدد مک با تنظیمات کارخانه

چگونه می توان ذخیره “دیگر” MAC را کاهش داد

دیگری در MAC من در انبار چیست ? این چندین گیگابایت ذخیره سازی در Mac من را اشغال می کند ، آیا می توانیم آن را کاهش دهیم ? این راهنما به شما ارائه می دهد که چگونه می توانید فضای ذخیره سازی دیگر خود را به راحتی بهینه کنید.

آدری جونت آخرین به روزرسانی در: 05/31/2023

پرسش : صبح بخیر ! بعد از اینکه چندین انجمن را طی کردم ، هیچ یک از من به من جواب نداد که من به دنبال آن هستم. من می خواهم بدانم دسته “دیگر” در هارد دیسک Macbook Air من و چگونگی حذف محتوای آن چیست … این دسته “دیگر” نشان دهنده 48 گیگابایت در هارد من است که فقط 120 گیگابایت است … دستگاه زمان غیرفعال است و من دیگر پرونده هایی ندارم که موسیقی یا فیلم را وارد دسته بندی نکنند. به امید اینکه کسی بتواند به من کمک کند.

بررسی

استفاده از هارد دیسک MAC را بررسی کنید

 1. با توجه به سایر ذخیره های MAC
 2. نحوه پاک کردن پرونده ها در دیگران به صورت دستی
 3. نحوه کاهش ذخیره سازی MAC

قسمت 1. در ذخیره سازی مک “دیگر” چیست.

1) چرا Duuqe Mac خیلی سریع پر می شود ?

به عنوان یکی از بهترین رایانه های جهان ، مک دارای هارد SSD (درایو حالت جامد) است ، از یک هارد سنتی جامد ، پایدار و سریعتر است. با این حال ، بسیار گرانتر است ، بر این اساس ، قیمت بالا باعث می شود اندازه هارد دیسک نسبتاً کوچک باشد.

2) این در پرونده “دیگر” است ?

یک قسمت ذخیره سازی “دیگر” توسط MacOS X/11/12 ، سیستم عامل که روی MAC شما کار می کند ، گرفته شده است. این بخشی است که ما نمی توانیم آن را کاهش دهیم. با این وجود ، هنوز ورق های “قابل تمیز” در ذخیره سازی “Ature” وجود دارد: حافظه نهان ، کوکی ها ، تاریخچه ها و پرونده های موقت تولید شده توسط مرور اینترنت شما ، اطلاعات شخصی ، پسوندها و پرونده های برنامه های باقیمانده و سایر پرونده هایی که توسط Spotlig شناخته نشده اند.

قسمت 2. نحوه حذف پرونده های “دیگر” در Mac

روش 1 به صورت دستی پرونده ها را در دیگران در MAC پاک کنید

برای برخی از پرونده های موجود در دسک تاپ یا کتابخانه ای که در مک شما ایجاد می شود ، می توانید آنها را مستقیماً به داخل سبد منتقل کنید و سپس دومی را خالی کنید. با این حال ، وقتی پرونده های سنگین و بی شماری می آید ، به این ترتیب کمی ناراحت کننده است. بنابراین نحوه حذف پرونده های بزرگ در ذخیره سازی دیگر در Mac ? در اینجا راه حل است:

 • فشار دهید فرمان+f.
 • روی کلیک کنید این مک > انتخاب کنید دیگران.
 • بررسی اندازه پرونده و پسوند پرونده.
 • آنها را انتخاب کنید> روی کلیک کنید در سبد قرار دهید برای حذف پرونده های غیر ضروری یا انتقال مستقیم آنها به نماد سبد.

در سبد قرار دهید

در سبد قرار دهید

روش 2 باعث کاهش ذخیره سازی دیگران در Mac می شود

از نظر تئوری ، شما باید پرونده های “پاک” را در گروه “دیگر” در Mac Stokcage تمیز کنید ، اما در واقعیت ، تمیز کردن آنها به صورت دستی بسیار متفاوت است: از یک طرف ، مکان یابی آنها دشوار است زیرا آنها اغلب در آن پنهان می شوند از طرف دیگر ، پرونده های سیستم نامرئی همیشه به برگه های سیستم نزدیک هستند ، از این رو حذف بدون هیچ خطایی دشوار است.

MacClean یک نرم افزار تمیز کردن حرفه ای برای Mac است ، این نرم افزار حرفه ای در فکر آزاد کردن فضای بیشتر در Mac با تمیز کردن کلیه پرونده های غیر ضروری ذخیره شده در هارد ، مانند پرونده های غیر ضروری اینترنت ، سیستم غیر ضروری و کوکی های شیطانی طراحی شده است. شما می توانید بدون خطر حذف یک فایل مهم با استفاده از MacClean ، از کلیه پرونده های غیر ضروری در MAC خود خلاص شوید. در عین حال ، با 9 ابزار عملی ، می توانید پرونده های خصوصی را حذف کنید ، عملکرد را تقویت کرده و سیالیت سیستم را بهبود بخشید.

بارگیری MacClean به صورت رایگان>

فقط مراحل زیر را دنبال کنید تا اندازه ذخیره “دیگر” در MAC کاهش یابد:

 • راه اندازی MacClean> انتخاب کنید پرونده های بی فایده سیستم > روی دکمه کلیک کنید تجزیه و تحلیل.

نحوه تمیز کردن مک با MacClean

نحوه تمیز کردن مک با MacClean

 • پس از اسکن ، MacClean لیستی از پرونده های غیر ضروری را کشف می کند ، روی دکمه کلیک کنید تمیزکردن برای شروع تمیز کردن. البته ، می توانید روی آن کلیک کنید با جزئیات مشورت کنید برای جلوگیری از حذف به اشتباه.

یک مک را با MacClean تمیز کنید

یک مک را با MacClean تمیز کنید

در مدت زمان کوتاهی ، تمیز کردن به پایان می رسد و خیلی زود مک بهینه شده قابل ملاحظه ای از قبل پیدا خواهید کرد.

شما می توانید سایر پرونده های غیر ضروری مانند پرونده های اینترنتی بی فایده, کوکی های شیطانی وت ویروس آلوده برای سریعتر MAC خود.

نتیجه

پس از تمیز کردن پرونده های غیر ضروری در MAC ، می توانید اندازه ذخیره سازی “دیگر” را به طرز چشمگیری کاهش دهید. اگر این مقاله را مفید می دانید ، لطفاً آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید که ممکن است به دنبال راه حل مشابه باشند. ما همچنین روشهای عملی دیگری برای تمیز کردن و بهینه سازی MAC شما ارائه می دهیم . حالا خودتان امتحان کنید.

MacClean – تمیز کننده ایده آل برای Mac شما

 • این امکان را به شما می دهد تا یک تمیز کردن عمیق در MAC خود انجام دهید.
 • پرونده های دیگر را در Mac حذف کنید تا فضای بیشتری را آزاد کنید.
 • این قادر به تمیز کردن 4 پرونده غیر ضروری است: پرونده هایی که توسط مرور اینترنت شما ، دستکاری های روزانه شما ، با عملکرد سیستم و برنامه ها ایجاد می شود.

آدری جولت

عضو تیم ایموبیا ، متعصب از دستگاه هوشمند ، علاقه مند به جستجوی و ارائه راه حل های حرفه ای مربوط به اپل و اندروید است.