چگونه می توان در MAC عکس تهیه کرد? دیجیتال ، تصویر Mac | چگونه می توان یک تصویر در Mac – ionos ایجاد کرد

چگونه می توان در MAC عکس تهیه کرد

MacOS همچنین به شما امکان می دهد تا به راحتی یک پنجره یا منوی خاص را ضبط کنید ، همیشه با استفاده از میانبر صفحه کلید. اول از همه ، منو یا پنجره ای را که می خواهید کپی کنید باز کنید. سپس به طور همزمان بر روی “کلیدهای” MAJ + فرمان + 4 + فضای “فشار دهید. این ترکیب کلیدی باعث می شود یک نشانگر به شکل دوربین روی صفحه ظاهر شود. برای کلیک بر روی منو یا پنجره ای که می خواهید ضبط کنید از این نشانگر استفاده کنید. پس از کلیک ، تصویر پنجره یا منوی ضبط شده در مینیاتور در گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش داده می شود. برای ایجاد تغییرات روی آن کلیک کنید. در غیر این صورت ، بگذارید برود. به طور خودکار در دسک تاپ ضبط می شود.

چگونه می توان در MAC عکس تهیه کرد ?

در MACOS ، اپل برای اجرای یک تصویر سریع کمتر از سه راه حل ارائه نمی دهد. این که آیا این صفحه کل ، یک منطقه خاص از صفحه نمایش یا پنجره باز است ، در اینجا نحوه انجام یک تصویر در Mac است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

چگونه می توان یک صفحه کامل را در Mac ضبط کرد ?

این تکنیک ساده است و از ترکیبی از کلیدهای “Maj + Control + 3” تشکیل شده است. با فشار دادن این کلیدها به طور همزمان ، یک نسخه مینیاتوری کامل از صفحه را در پایین و راست آن مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید. این عمل گزینه های ویرایش را برای تغییر تصویر ضبط شده باز می کند. اگر آنطور که می خواهید ، لازم نیست روی مینیاتور نمایش داده شده کلیک کنید. نسخه به طور خودکار در دسک تاپ MAC شما ثبت می شود.

نحوه ضبط یک منطقه خاص از صفحه در Mac ?

اگر فقط می خواهید قسمت خاصی از صفحه را ضبط کنید ، MacOS میانبر صفحه کلید دیگری را ارائه می دهد. این بار ، ترکیب کلیدهای “Maj + Command + 4” لازم خواهد بود. پس از استفاده از این ترکیب ، یک نشانگر به شکل متقاطع روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود. این به شما کمک می کند تا منطقه را برای کپی محدود کنید. برای انجام این کار ، فقط دکمه ماوس را در حین انتخاب گیر کنید ، سپس پس از تعریف آنچه نیاز دارید ، آن را منتشر کنید. بنابراین ضبط انجام خواهد شد. در اینجا نیز می توان با کلیک بر روی مینیاتور نمایش داده شده در پایین و راست صفحه ، نتیجه را تغییر داد. اگر ضبط انجام شده از قبل شما را برآورده کند ، این عمل لازم نیست و تصویر شما روی دسک تاپ ضبط می شود.

نحوه ضبط پنجره در Mac ?

MacOS همچنین به شما امکان می دهد تا به راحتی یک پنجره یا منوی خاص را ضبط کنید ، همیشه با استفاده از میانبر صفحه کلید. اول از همه ، منو یا پنجره ای را که می خواهید کپی کنید باز کنید. سپس به طور همزمان بر روی “کلیدهای” MAJ + فرمان + 4 + فضای “فشار دهید. این ترکیب کلیدی باعث می شود یک نشانگر به شکل دوربین روی صفحه ظاهر شود. برای کلیک بر روی منو یا پنجره ای که می خواهید ضبط کنید از این نشانگر استفاده کنید. پس از کلیک ، تصویر پنجره یا منوی ضبط شده در مینیاتور در گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش داده می شود. برای ایجاد تغییرات روی آن کلیک کنید. در غیر این صورت ، بگذارید برود. به طور خودکار در دسک تاپ ضبط می شود.

نحوه ذخیره کپی صفحه در کلیپ MAC ?

این روش به شما امکان می دهد صفحه یا بخشی از صفحه را کپی کنید تا سپس تصویر را در هر نرم افزار سازگار بچسبانید. در اینجا دوباره ، MACOS میانبرهای صفحه کلید را ارائه می دهد:
– “Command + Ctrl + Maj + 3” برای تهیه ضبط کامل صفحه ؛
– “فرمان + ctrl + maj + 4” برای گرفتن یک منطقه صفحه خاص.
پس از تهیه نسخه ، ترکیبی از کلیدهای “Command + V” به شما امکان می دهد ضبط را در نرم افزاری مورد نظر خود بچسبانید. همچنین می توانید برنامه را مستقیماً باز کنید و سپس روی “نسخه> چسباندن” کلیک کنید.

نحوه ساخت تصویر بدون استفاده از میانبر صفحه کلید در Mac ?

شما با میانبرهای صفحه کلید خیلی راحت نیستید ? وحشت نکنید ، MacOS ابزاری ساده را ارائه می دهد که به تصاویر می توانید با تایپ کردن “تصویر” در نوار جستجو واقع در گوشه سمت راست بالای صفحه ، به آن دسترسی پیدا کنید. این ابزار به شما امکان می دهد به پنج حالت مختلف که توسط نمادها برای ضبط نشان داده شده است دسترسی پیدا کنید.
از چپ به راست ، در اینجا چیزی است که آنها به شما اجازه می دهند:
-یک ضبط کامل صفحه ، یعنی همه صفحه نمایش خود را تهیه کنید
– یک پنجره را ضبط کنید
– بخشی از پنجره را ضبط کنید
– ضبط ویدیویی از کل صفحه خود را انجام دهید
– ضبط ویدیویی از بخشی از صفحه خود را تهیه کنید.
در منوی “گزینه ها” ، شما به ویژگی هایی دسترسی پیدا می کنید تا مکانی را که در آن فایل ضبط ذخیره می شود نشان دهید یا یک تایمر را پیکربندی کنید.
توجه داشته باشید که این ابزار Screenshot MacOS از طریق LaunchPad یا با میانبر صفحه کلید “MAJ + Command + 5” نیز قابل دسترسی است.

پسوند مرورگر وب

سافاری

هنگامی که MAC دارید ، مرورگر پیش فرض ارائه شده توسط Apple Safari است. اگرچه اجازه می دهد یک صفحه صفحه وب بومی باشد ، اما می توانید یک پسوند نصب کنید. با عنوان Browseshot ، به شما امکان می دهد صفحات وب را رایگان کنید. لطفاً توجه داشته باشید ، با این حال ، این پسوند از نقص بخش های داخلی در صفحه پشتیبانی نمی کند ، مانند بخش نامه Gmail.

فایرفاکس

اگر به جای سافاری ، Firefox را بارگیری کردید ، بدانید که در این مرورگر ، این گزینه به طور پیش فرض با استفاده از منوی متنی یکپارچه شده است. روی صفحه وب خود کلیک راست کنید و سپس “غربالگری” را انتخاب کنید. این به شما امکان می دهد بخشی یا کل صفحه را به شکل یک تصویر ذخیره کنید ، حتی اگر دومی به طور کامل روی صفحه نمایش داده نشود.

کروم

اگر از Safari یا Firefox استفاده نمی کنید ، اما Google Chrome را بارگیری کرده اید ، باید دوباره از طریق یک مرورگر بروید. در Chrome ، پسوند gofullpage به شما امکان می دهد تا با کلیک بر روی نماد اختصاصی ، تصویر یک صفحه کل را بسازید. پس از اتمام عمل ، می توانید ضبط را به صورت یک تصویر یا PDF بارگیری کنید.

از طریق نرم افزار متخصص در تصویر بروید

در MACOS می توانیم ابزار رایگان XNIP را به شما توصیه کنیم. این امکان را به شما می دهد تا با ویژگی های پیشرفته و کاربردی تصاویر را تهیه کنید.
بنابراین می توانید با پیمایش اسیر کنید یا نه ، آنها را حاشیه نویسی کنید و آنها را روی دسک تاپ خود بچسبانید. برای ثبت نام های ضبط ، بر خلاف یک فرآیند اتوماتیک ، باید صفحه را همانطور که می خواهید پیمایش کنید. گزینه ای که کنترل بیشتری بر روی ضبط نهایی فراهم می کند.

چگونه می توان در MAC عکس تهیه کرد ?

اگر می خواهید با MacBook یا iMac خود یک تصویر بسازید ، سیستم عامل به شما ابزارهایی ارائه می دهد که نیازهای شما را برآورده می کند. شما حتی می توانید انواع مختلفی از تصاویر را از طریق MAC ایجاد کنید میانبرهای صفحه کلید. ما این جزئیات را توضیح می دهیم ترکیبات را لمس می کند.

مهمترین آنها به طور خلاصه:

 • ضبط کل صفحه + پشتیبان گیری از پرونده در دسک تاپ: [تغییر مکان] + [CMD] + [3]
 • بخش خاصی از صفحه نمایش + پشتیبان گیری از پرونده را در دسک تاپ ضبط کنید: [تغییر مکان] + [CMD] + [4]
 • ضبط کل صفحه + کپی در کلیپ بورد: [کنترل ^] + [شیفت] + [CMD] + [3] با ترکیبی از کلیدها [CMD] + [v] تصویر را در مکان انتخابی قرار دهید
 • ضبط قسمت خاصی از صفحه + کپی در کلیپ بورد: [کنترل ^] + [شیفت] + [CMD] + [4] با ترکیبی از کلیدها [CMD] + [v] تصویر را در مکان انتخابی قرار دهید

خلاصه

 1. روی مک خود عکس بگیرید
 2. ابزار اضافی: “ضبط” در Mac
 3. مشکلات ایجاد تصاویر در Mac

روی مک خود عکس بگیرید

دستگاه های اپل یک کلید اختصاصی به تصاویر ندارند. کاربران ویندوز اغلب به لطف یک کلید واحد می توانند کل صفحه را ضبط کنند. به عنوان یک کاربر اپل ، همیشه باید از ترکیبی از کلیدها برای تهیه تصاویر استفاده کنید. بسته به منطقه ای که می خواهید در زیر MACOS یا OSX ضبط کنید ، چندین میانبر صفحه کلید و متفاوت در Mac برای یک تصویر وجود دارد:

 • صفحه کامل: برای ایجاد تصویر از کل مانیتور ، همزمان را فشار دهید [تغییر مکان⇧] + [cmd ⌘] + [3].
 • ضبط خاص : برای ضبط یک چارچوب مستطیل شکل خود انتخاب شده ، فشار دهید [تغییر مکان⇧] + [cmd ⌘] + [4]. این میانبر باعث می شود که یک نشانگر متقاطع به نظر می رسد بخشی را که می خواهید کپی کنید انتخاب کنید. مکان نما را به جایی که می خواهید قاب را شروع کنید ، حرکت دهید ، دکمه ماوس را فشار دهید ، قاب را به اندازه دلخواه بکشید و سپس دکمه را رها کنید. بنابراین تصویر انجام می شود. اگر می خواهید آزمون را قطع کنید ، کلید ESC را فشار دهید.
 • یک پنجره : اگر می خواهید یک پنجره کامل را به عنوان تصویر ذخیره کنید ، ابتدا روی آن فشار دهید [تغییر مکان] + [CMD] + [4]. مکان نما شما اکنون یک اشاره گر کوچک به شکل صلیب است. با فشار دادن نوار فضایی ، مکان نما به یک نماد دوربین تبدیل می شود. بر روی پنجره ای که می خواهید عکس فوری بگیرید کلیک کنید و تصویر سپس انجام می شود. همچنین می توانید روند را با کلید ESC قطع کنید.
 • یک منو : یک منو همچنین می تواند به طور جداگانه به عنوان یک تصویر در MAC ذخیره شود. برای انجام این کار ، ابتدا باید منو را باز کرده و سپس روی آن فشار دهید [تغییر مکان] + [CMD] + [4]. با ماوس که به شکل یک نشانگر متقاطع است ، روی منو کلیک کرده و تصویر را بسازید ، اما عنوان منو ذخیره نمی شود. شما فقط می توانید این کار را انجام دهید اگر از نوار فضایی برای تغییر نشانگر ماوس به نماد دوربین قبل از فشار دادن دکمه ماوس استفاده کنید. اگر اکنون روی منو کلیک کنید ، عنوان نیز بخشی از تصویر است. همچنین می توانید این روند را از طریق کلید ESC لغو کنید.

نوار لمسی : MacBook Pro از سال 2016 مجهز به نوار ناوبری اضافی است ، یک صفحه لمسی OLED به نام Touch Bar. همچنین می توانید از طریق این ابزار مستقیماً یک تصویر تهیه کنید. برای انجام این کار ، شما باید از MacOS Sierra 10 استفاده کنید.12.1 یا نسخه بالاتر. کلید میانبر برای این شکل خاص از تصویر است [تغییر مکان ] + [CMD ] + [6]. (همچنین می توانید یک کلید را برای ایجاد تصاویر در MacBook با نوار لمسی ادغام و سفارشی کنید.)