MacBook Air 13 2010 – 2017 تعمیر ، MAC پس از خدمات -فروش – کمک اپل (CA)

خدمات و تعمیر پس از فروش MAC


Macbook Air 13 “2010 – 2017 شما کند است ، هارد دیسک شما اغلب اشباع می شود و شما باید به طور مرتب فضای آن را آزاد کنید. شاید شما یک مک بوک را با هارد 128 گیگابایتی خریداری کرده باشید و می دانید که برای کار راحت به کپی نیاز دارید. او ممکن است عملکرد خود را از دست داده باشد و شما دوست دارید سرعت روزهای اول را پیدا کنید. SSD Macbook Air 13 “2010 – 2017 اتاقی است که می تواند سن داشته باشد و گاهی اوقات تغییر آن ضروری است. هارد دیسک های SSD که ما ارائه می دهیم عملکرد بهتری نسبت به دیسک اصلی دارند و با جدیدترین نسخه MACOS سازگار با MacBook شما نصب شده اند.

MacBook Air 13 “2010 – 2017 تعمیر

ما شکست های Macbook Air 13 “2010 – 2017 را نصب می کنیم

دستگاه من را تعمیر کنید

MacBook Air 13 Empce Model A1466 بین سال 2010 تا سال 2017 به بازار عرضه شد ، یک رکورد ماندگاری. بنابراین این محدوده خبرهای بسیار محبوب و خوبی است ، با قیمت مناسب قابل تعمیر است. علاوه بر این ، این رایانه به طور روزانه به همان اندازه مؤثر است زیرا مدل 2017 با MacOS Monterey سازگار است.

در مقایسه با مدل های Pro ، قسمت های این مدل جمع و جور تمایل به شکننده تر دارند ، به ویژه صفحه نمایش. سقوط به سرعت وارد شد. در صورت خرابی ، فراخوانی از متخصصان باتجربه برای مقابله با آنها ضروری است.

شما دارید به صفحه آسیب رساند یا سایر قسمت های رایانه شما به طور تصادفی ? عناصر خاصی مانند صفحه کلید و ماوس دیگر پاسخ نمی دهند یا ضعیف کار نمی کنند ? شما به تازگی آسیب دیدگی در آب وارد کرده اید ? شما باتری دیگر بار ندارد ?

کارگاه ایکلین بروکسل تجربه ما را در مورد بازپرداخت دستگاه های اپل برای کمک به و حفظ MacBook Air 13 شما به شما ارائه می دهد . ما همچنین می توانیم به لطف دانش و دانش تیم خود ، هر نوع تعمیر را در رایانه شما انجام دهیم.

علاوه بر این ، تکنسین های تخصصی ما می توانند دستگاه شما را در زمان ضبط تعمیر کنند ، اغلب در طی 24 ساعت حتی در طی یک ساعت با یک مکمل بیان. آنها از آشنایی زیاد با مواد مارک اپل بهره مند می شوند.

علائم و راهنمای ترمیم

باتری

صفحه کلیدی

صفحه اصلی

اکسیداسیون – مایع

فاجعه ! Macbook Air 13 “2010 – 2017 شما به آب افتاد ، خاموش شده و دیگر روشن نمی شود. ممکن است قهوه یا چای خود را روی آن کوبیده باشید. سپس MacBook خود را یک شبه برنج قرار داده اید اما هنوز نمی خواهد شروع شود. لطفا توجه داشته باشید: شما نباید سعی کنید MacBook خود را به دنبال تماس با مایع شروع کنید. شما می توانید آسیب بیشتری وارد کنید زیرا آب + جریان الکتریکی = اکسیداسیون اجزای مادربرد و کارت اتصال کوتاه. بهترین کار برای انجام: MacBook خود را خاموش کنید و در اسرع وقت آن را به Iclinique بیاورید.
چندین مؤلفه با تماس با مایع می توانند آسیب ببینند و دانستن این مسئله از قبل دشوار است که قیمت نهایی تعمیر چگونه خواهد بود.

اتصال بار

کارت وای فای

نگهداری سیستم خنک کننده

تسویه حساب

تعمیر اسکان مجدد MacBook Air 13

آیا زمان آن رسیده است که MacBook Air 13 “2010 – 2017 را دوباره نصب کنید ? شما می توانید مشکلی داشته باشید مانند: مرورگر شما منسوخ است و به روزرسانی آن غیرممکن است ، دیگر نمی توانید به صفحات خاصی دسترسی داشته باشید ، به عنوان مثال: بانکداری خانگی شما. شما کندی بزرگ دارید ، جایی که هارد دیسک شما اشباع شده است و می خواهید MacBook را با تنظیمات کارخانه آن تنظیم مجدد کنید. شما ویروسی گرفتید و دوست دارید آن را تمیز کنید. شما می خواهید MacBook Air 13 “2010 – 2017 را به MacOS Monterey به روز کنید اما مشکلی پیش آمد. نگران کننده تر ، رایانه Mac شما در شروع آرم اپل و نوار بارگیری مسدود شده است.
ترمیم هارد دیسک شما به شما امکان می دهد ضمن تسریع در سرعت آن ، یک macos تمیز شده را از اشکالات آن بازیابی کنید. ما توصیه می کنیم هر دو سال یک بار این عمل را انجام دهید تا عملکرد بهینه داشته باشید.

پنکه

بازیابی اطلاعات

تعمیر بازیابی اطلاعات MacBook Air 13

کمک ! Macbook Air 13 “2010 – 2017 دیگر شروع نمی شود و نسخه پشتیبان تهیه نمی کنید. بنابراین می خواهید داده ها را از هارد خود به هر هزینه بازیابی کنید. وحشت نکنید. Iclinique می تواند پشتیبان گیری از دیسک سخت Macbook Air 13 “2010 – 2017 ، حتی آسیب دیده باشد. برای انجام این کار ، MacBook شکسته خود را برای ما به ارمغان بیاورید ، ما وضعیت را ارزیابی خواهیم کرد و بسته به بازیابی اطلاعات را با توجه به دشواری کار به شما ارائه می دهیم. شما فقط در صورتی که همه ما از پرونده های شما بهبود می یابیم پرداخت می کنید. اگر خوش شانس باشید ، تهیه نسخه پشتیبان از ماشین زمان ساده از هارد SSD خود از MacBook دیگر کافی خواهد بود.

هارد SSD 1TB

SSD 1TB MacBook Air 13 تعمیر دیسک سخت

MacBook Air 13 “2010 – 2017 برای استفاده عادی و راحت خیلی کند است. او دیر به درخواست های شما واکنش نشان می دهد ، با فاصله کم و بیش طولانی. یک دایره رنگارنگ به طور متناوب ظاهر می شود و وقتی به نظر می رسد MacBook مسدود شده است. چرخ چند رنگی که در غیر این صورت چرخ نخ ریسی نامیده می شود که به محض پرتاب کوچکترین نقطه ، نشانه هارد دیسک شما دارای یک نرم افزار یا مشکل سخت افزاری است. همچنین می توانید هنگام راه اندازی رایانه Mac خود ، یک نوار بارگیری داشته باشید و هرگز به مطب نرسید زیرا در یک حلقه قرار می گیرد و مجدداً راه اندازی می شود. هارد شما را می توان با ذخیره سازی اشباع کرد (دیگری) که نمی دانید چگونه تمیز کنید. به عبارت ساده تر ، شما فقط می خواهید سرعت MacBook Air 13 “2010 – 2017 را سرعت بخشید تا عملکرد آن بهینه شود.
از برنامه هایی مانند CleanMymac که بدتر از بهتر شدن است ، خودداری کنید. در ابتدا ما تجزیه و تحلیل خواهیم کرد که دیسک در شرایط خوبی قرار دارد. در این صورت ، اسکان مجدد برای از بین بردن کندی شما از کندی کافی خواهد بود. اگر از طرف دیگر مقادیر دیسک به ما می گوید که در پایان عمر است ، ما مطمئناً به شما پیشنهاد خواهیم داد تا MacBook Air 13 “2010 – 2017 را با یک دیسک SSD 1TB با حافظه فلش فوق العاده بالا تقویت کنید. در هر دو مورد لازم است قبل از اینکه مک خود را برای ما بیاورید ، از داده های خود تهیه کنید.

هارد SSD 240 گیگابایتی

SSD 240GB MacBook Air 13 تعمیر دیسک سخت

Macbook Air 13 “2010 – 2017 شما کند است ، هارد دیسک شما اغلب اشباع می شود و شما باید به طور مرتب فضای آن را آزاد کنید. شاید شما یک مک بوک را با هارد 128 گیگابایتی خریداری کرده باشید و می دانید که برای کار راحت به کپی نیاز دارید. او ممکن است عملکرد خود را از دست داده باشد و شما دوست دارید سرعت روزهای اول را پیدا کنید. SSD Macbook Air 13 “2010 – 2017 اتاقی است که می تواند سن داشته باشد و گاهی اوقات تغییر آن ضروری است. هارد دیسک های SSD که ما ارائه می دهیم عملکرد بهتری نسبت به دیسک اصلی دارند و با جدیدترین نسخه MACOS سازگار با MacBook شما نصب شده اند.

هارد SSD 480 گیگابایتی

SSD 480GB MacBook Air 13 تعمیر دیسک سخت

هارد دیسک MacBook Air 13 “2010 – 2017 ممکن است بسیار خسته باشد ، HS را ببینید ، که منجر به باز شدن آهسته برنامه های شما و همچنین ظاهر منظم چرخ چند رنگ می شود. در موارد جدی تر مک بوک کاملاً کاشته شده است و شما نمی توانید به عکسهای خود ، فیلم ها دسترسی داشته باشید. چه کاری باید انجام شود ?
ترمیم اغلب شامل تعویض هارد SSD معیوب با 9 است. هارد 480 گیگابایتی که بین 256 گیگابایت و 1TB واقع شده است ، یک سازش عالی بین فضای و قیمت موجود است. ما همچنین می توانیم سعی کنیم داده های شما را بازیابی کنیم اگرچه 100 ٪ تضمین نشده است. دلیل بیشتری برای تهیه نسخه پشتیبان از ماشین زمان به طور مرتب.

تعمیر شارژر

پلاگین جک

The Lovers Music Nightmare: The Jack of Your Macbook Air 13 “2010 – 2017 نقص است. ممکن است وقتی این مؤلفه از راه رفتن متوقف شود ، نگرانی های مختلفی را برآورده کنید. به عنوان مثال: جک هدفون شما در سوکت شکسته شده است و شما نمی توانید آن را از بین ببرید ، موسیقی خود را می شنوید اما فقط در سمت راست یا سمت چپ ، صدای بدتر از هدفون شما بیرون می آید. نادر: مرد گرفتن کلاه ایمنی شما در پلاگین زن MacBook شما نیست. جک به شدت در طول زندگی MacBook شما درخواست می شود و با گذشت زمان ، پین های داخلی می توانند تحریف شوند و این می تواند باعث ایجاد یک تماس کاذب برای جلوگیری از عملکرد مناسب آن شود. برای تمام مشکلاتی که ما به تازگی ذکر کرده ایم می توانید با جایگزینی جک معیوب ، MacBook خود را تعمیر کنید. همچنین ممکن است که گرد و غبار/آوار در سوکت مستقر شده باشد. اگر ما بتوانیم این متجاوزان را بدون از بین بردن مک بوک شما حذف کنیم ، ما این کار را به صورت رایگان انجام می دهیم.

تشخیص

اسلب صفحه نمایش LCD (جدید)

شما می خواهید MacBook Air 13 “2010 – 2017 را تعمیر کنید ? Iclinique ، مرکز تعمیر مستقل اپل در بروکسل بهترین کیفیت قطعات را برای تعمیر مک بوک شما و همچنین قیمت های پایین تر از خدمات رسمی تعمیر اپل ارائه می دهد. علائم زیر می تواند نشانه ای از شکسته شدن صفحه نمایش شما باشد: MacBook شما روشن است اما شما یک صفحه سیاه دارید یا نور پس زمینه یا نمایشگر در MacBook Air 13 “2010 – 2017 ، MAC شما خطوط یا پیکسل های مرده را نمایش می دهد. برخی از علائم (خطوط عمودی ، تغییر شکل تصویر شما ، صفحه سیاه) می تواند با کارت گرافیک معیوب بسیار مشابه باشد.

صفحه صفحه نمایش LCD (استفاده شده)

بسته به در دسترس بودن ، برای این Macbook Air 13 “2010 – 2017 می توانیم یک صفحه صفحه استفاده شده را با کاهش قابل توجهی به شما ارائه دهیم. ما یک ضمانت مشابه می دهیم که در یک بخش جدید ، بنابراین شما یک معامله خوب دارید و مطمئناً با یک قسمت با کیفیت اصلی تعمیر خواهید کرد

تعمیر My Macbook Air 13 “2010 – 2017

کمک یک متخصص تنها راه حل این مشکلات است که گاهی اوقات نیاز به جایگزینی قطعات دارد. در Iclinique ، ما یک سرویس سریع با قیمتی برای تعمیر MacBook Air 13 “2010 – 2017 ارائه می دهیم. ضمانت نامه برای تمام دستگاههایی که از آنها مراقبت می کنیم اعمال می شود.

شما با MacBook Air 13 “2010-2017 مشکلی دارید ? این که آیا به صفحه ، باتری یا سایر موارد مرتبط است ، امروز با Iclinic تماس بگیرید!

وابسته به اسلای

  • خدمات ما
  • قیمت
  • دستگاه من را تعمیر کنید

ما به آنها اعتماد می کنیم

محصولات بازپرداخت شده

  • آیفون بازپرداخت شده
  • iPad بازپرداخت شده
  • مک بوک بازپرداخت شد

خدمات و تعمیر پس از فروش MAC

جایگزینی باتری

خدمات و تعمیر پس از فروش MAC

باتری لپ تاپ MAC شما را می توان برای هزینه های خدمات جایگزین کرد. ضمانت ما باتری های مورد استفاده در استفاده عادی را پوشش نمی دهد.

اگر در برنامه AppleCare+ برنامه مشترکی داشته باشید و باتری محصول شما کمتر از 80 ٪ از ظرفیت اصلی خود را حفظ کند ، محصول شما واجد شرایط تعویض باتری و بدون هزینه اضافی است.

چقدر هزینه دارد?

در صورت تعمیر مستقیم از اپل ، از ابزار “تخمین” ما برای بررسی هزینه های احتمالی استفاده کنید. اگر به ارائه دهنده خدمات دیگری بپردازید ، ممکن است قیمت های خاص خود را تعیین کند. تخمین بخواهید. برای خدمات تحت پوشش AppleCare+، هزینه های شما بدون توجه به ارائه دهنده خدمات انتخاب شده یکسان خواهد بود. ما محصول شما را پس از پذیرایی آن بازرسی خواهیم کرد. اگر خسارت اضافی ذکر شود ، ممکن است هزینه های اضافی اعمال شود. تعمیرات مواد دیگر ممکن است برای برخی از محصولات قدیمی تر ارائه نشود. محصولات منسوخ و قدیمی را ببینید