خرید MacBook Pro 14 In – Apple (CA) ، خرید MacBook Pro 14 -inch – Apple (FR)

MacBook Pro جدید خود را انتخاب کنید

MacBook Pro را می توان تا 32 گیگابایت (با M2 Pro) و 96 گیگابایت (با پردازنده گرافیکی 38 درجه M2) پیکربندی کرد تا چند وظیفه ای و پردازش پرونده های بزرگ را تسهیل کند.

MacBook Pro جدید خود را انتخاب کنید.

M2 نسل جدید کک های سیب را افتتاح می کند. پردازنده اصلی 8 -Core آن به شما امکان می دهد تا کارهای فعلی مانند ایجاد اسناد و ارائه ها را به سرعت انجام دهید ، یا در فعالیت های خواستار تر مانند برنامه نویسی در Xcode یا مخلوط کردن در Logic Pro شرکت کنید.

M2 با پردازنده گرافیکی خود تا 10 هسته ، باعث افزایش جدی عملکرد گرافیکی می شود. و موتور چندرسانه ای آن به شما امکان می دهد تا 11 جریان ویدیویی 4K Prore 4K و حداکثر 2 جریان ویدیویی 8k⁴ را بخوانید و صعود کنید.

خاطره متحد

هرچه رایانه شما از حافظه یکپارچه (RAM) بیشتر باشد ، بیشتر می تواند برنامه ها را به طور همزمان با یک کادوی بالاتر اجرا کند.

MacBook Pro 13 PO را می توان تا 24 گیگابایت پیکربندی کرد ، برای یک کار چند وظیفه ای روانتر و بهینه تر پرونده های بزرگ.

ذخیره سازی

SSD Storage فضایی است.

این سرعت و عملکردی را ارائه می دهد که هنگام شروع مک خود ، یک برنامه را راه اندازی کنید یا کتابخانه عکس خود را مرور کنید.

Apple M2 poce m2

M2 Pro تمام قدرتی است که برای پروژه های اصلی شما به دست می آورد. با پردازنده مرکزی آن تا 12 هسته ، وظایف PROS – طبقه بندی و روتوش هزاران تصویر ، شبیه سازی مکانیک سیالات – با سرعت رعد و برق اجرا می شود.

موتور چندرسانه ای قدرتمند آن به شما امکان می دهد چندین جریان ویدیویی را بخوانید و سوار شوید.

MacBook Pro با Puce M2 Pro از دو مانیتور تعریف تا 8k پشتیبانی می کند.

Apple M2 Max Puce

M2 Max ، قدرتمندترین و کارآمدترین کک تا به امروز در یک لپ تاپ حرفه ای ، به گونه ای طراحی شده است که به جوانب مثبت در فشار دادن محدودیت های نبوغ و خلاقیت آنها کمک می کند.

این تراشه دو برابر پهنای باند حافظه M2 Pro ، و همچنین یک موتور چندرسانه ای قدرتمندتر که قادر به خواندن حداکثر 10 جریان ویدیویی 8K همزمان است ، ارائه می دهد. و پردازنده گرافیکی آن تا 38 هسته با زحمت وظایف و بازی های پیچیده را به صورت بصری انجام می دهد.

MacBook Pro با Puce M2 Max حداکثر چهار مانیتور تعریف تا 8k را پشتیبانی می کند.

خاطره متحد

تراشه های M2 دارای حافظه یکپارچه با تأخیر فوق العاده و کم تأخیر کم و کم تأخیر کم و کم تأخیر کم هستند که به برنامه ها اجازه می دهد تا داده های بین موتور عصبی و پردازنده های مرکزی و گرافیکی را به طور مؤثر به اشتراک بگذارند.

بنابراین می توانید بیش از همان مقدار رم معمولی انجام دهید و همزمان چندین برنامه را بدون کند کردن مک خود اجرا کنید.

MacBook Pro را می توان تا 32 گیگابایت (با M2 Pro) و 96 گیگابایت (با پردازنده گرافیکی 38 درجه M2) پیکربندی کرد تا چند وظیفه ای و پردازش پرونده های بزرگ را تسهیل کند.

ذخیره سازی

ذخیره سازی SSD با فضایی که باید برای نگه داشتن اسناد ، عکس ها ، آهنگ ها ، فیلم ها و سایر پرونده های خود در رایانه خود مطابقت داشته باشید ، مطابقت دارد. در MacBook Pro ، SSD Storage هنگام روشن کردن رایانه ، راه اندازی برنامه ها ، پروژه های باز و مرور کتابخانه های رسانه ای خود ، عملکرد قابل توجهی را ارائه می دهد.

اگر با پرونده های بزرگ کار می کنید ، می توانید ظرفیت ذخیره سازی تا 8 سل را برای افزایش بیشتر عملکرد انتخاب کنید.

مدل های MAC را مقایسه کنید

مدل های MAC ، MacBook Pro 14 اینچ ، 16 -اینچ MacBook Pro ، IMAC ، Mac Mini ، Mac Studio ، MacBook Air 15 اینچ ، MacBook Air 13 اینچ ، Mac Pro

Applecare+ برای Mac

هر مک با یک ضمانت محدود یک ساله همراه است (در یک پنجره جدید باز می شود) و شامل 90 روز کمک فنی رایگان (در یک پنجره جدید باز می شود) . Applecare+ برای Mac این پوشش را گسترش می دهد و در صورت خسارت تصادفی تعداد نامحدودی از تعمیرات را اضافه می کند ، هر کدام منجر به هزینه 129 دلار برای صفحه نمایش یا خسارت مسکن خارجی یا 379 دلار برای هرگونه خسارت تصادفی دیگر (علاوه بر این). شما همچنین از دسترسی اولویت به تیم متخصص اپل با پچ پچ یا از طریق تلفن ، 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته (به زبان انگلیسی) بهره مند می شوید. برای اطلاع از تمام جزئیات ، به اصطلاحات مراجعه کنید (در یک پنجره جدید باز می شود) .

شما برای تجارت خود خرید می کنید?

ببینید چگونه اپل در محل کار می تواند به شما کمک کند.

◊◊ خریداران و خریداران واجد شرایط با خرید یک مک یا یک آیپد واجد شرایط در یک نقطه فروش واجد شرایط ، کارت هدیه اپل دریافت می کنند. یک محصول تبلیغاتی واحد در هر مک یا iPad واجد شرایط و برای هر خریدار یا خریدار واجد شرایط. موضوع در دسترس بودن. در حالی که سهام دوام دارد. برای اطلاع از تمام روشهای پیشنهاد ، اینجا را کلیک کنید.

‡ ضربه: نرخ درصد سالانه. بودجه ارائه شده برای درخواست های اعتباری تأیید شده برای خرید بیشتر از 99 دلار (آیفون و اپل واچ) ، 199 دلار (MAC) و 199 دلار (iPad). این پیشنهاد مربوط به خریدهای واجد شرایط محصولات قابل قبول اپل ساخته شده در فروشگاه اپل ، در www است.سیب.com/ca/fr ، در برنامه فروشگاه Apple یا از طریق تلفن با شماره 1 800 Apple. بودجه با تأیید تأمین می شود و هر معامله باید تأیید شود. پیشنهادات تأمین مالی می تواند هر از گاهی تغییر کند و در هر زمان اصلاح یا لغو شود. برای اطلاعات بیشتر ، به اپل مراجعه کنید.com/xf/فروشگاه/مرور/تأمین مالی . (در یک پنجره جدید باز می شود) برای مشتریان کبک ، اطلاعات دیگر در اینجا ارائه شده است (در یک پنجره جدید باز می شود) .

مثال برای خرید 1،099 دلار: در کل بازپرداخت 1،192.79 دلار ، پرداخت شده در 24 پرداخت ماهانه 49.70 دلار به شیر 7.99 ٪. کل سود و هزینه وام: 93.79 دلار. کل بازپرداخت برای این مثال شامل مالیات های قابل اجرا نیست ، که باید در زمان تحویل یا انتخاب به طور کامل پرداخت شده باشد.

* مقدار مبادله بسته به وضعیت ، سال و پیکربندی دستگاه واجد شرایط متفاوت است. همه دستگاه ها واجد شرایط تخفیف نیستند. شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید تا واجد شرایط مبادله دستگاه خود برای تخفیف یا کارت هدیه اپل باشید. ارزش مبادله را می توان برای خرید یک دستگاه واجد شرایط یا اضافه شده به کارت هدیه اپل اعمال کرد. مقدار مبادله پس از دریافت یک دستگاه واجد شرایط مطابق با توضیحات ارائه شده در زمان تخمین مشروط است. محاسبه مالیات فروش می تواند براساس ارزش کل دستگاه جدید باشد. برای پیشبرد مبادله در فروشگاه ها ، شما باید یک سند هویت عکس معتبر ارائه دهید (در صورت نیاز به قانون ، اطلاعات ظاهر می شود). این پیشنهاد ممکن است در همه مغازه ها لازم نیست. ارزش تبادل آنلاین ممکن است با فروشگاه متفاوت باشد. برخی از فروشگاه ها ممکن است نیازهای اضافی را تحمیل کنند. اپل و شرکای Exchange این حق را دارند که از هرگونه معامله مبادله ای با صلاحدید خود امتناع کنند یا محدود کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مبادله و بازیافت دستگاه های واجد شرایط ، به شرکای ما که مسئول مبادله هستند پیدا کنید. محدودیت ها و محدودیت ها می توانند اعمال شوند.

1. 1 GB = 1 میلیارد بایت و 1 تا = 1 میلیارد بایت ؛ ظرفیت واقعی فرمت شده کمتر است.

2. صفحه نمایش MacBook Pro 14 -in MacBook Pro دارای 16 -PO گوشه های فوقانی گرد است. وقتی آنها را به عنوان مستطیل اندازه می گیریم ، آنها به ترتیب 14.2 در و 16.2 ‘مورب هستند. سطح قابل مشاهده کمتر است.

3. آزمایشات انجام شده توسط اپل در ماه نوامبر و دسامبر 2022 در MacBook Pro Prototypes 16 PO با Apple M2 Pro Chip ، یک پردازنده مرکزی 12 درجه ، یک پردازنده گرافیکی 19 هسته ای ، 32 گیگابایت رم و 8 سل از ذخیره سازی SSD. آزمایشات انجام شده در Final Cut Pro 10.6.5 با یک پروژه نوع تصویر در تصویر 1 دقیقه متشکل از 23 Prores Apple 422 ویدیویی به تعریف 3،840 x 2،160 و در فرکانس 29.97 تصویر در ثانیه. تست های عملکرد بر روی نمونه ای از رایانه ها انجام شده است و فقط نشانگر تقریبی عملکرد MacBook Pro است.

4. آزمایشات انجام شده توسط اپل در ماه نوامبر و دسامبر 2022 در MacBook Pro نمونه های 16 PO با Apple M2 Max Chip ، یک پردازنده مرکزی 12 درجه ، یک پردازنده گرافیکی 38 ، 96 گیگابایت رم و 8 سل از ذخیره سازی SSD. آزمایشات انجام شده در Final Cut Pro 10.6.5 با یک پروژه نوع تصویر در تصویر 1 دقیقه ای که از 10 Prores Apple 422 ویدیویی تشکیل شده است به تعریف 8 192 x 4 320 و با فرکانس 30 فریم در ثانیه. تست های عملکرد بر روی نمونه ای از رایانه ها انجام شده است و فقط نشانگر تقریبی عملکرد MacBook Pro است.

◊◊ خریداران و خریداران واجد شرایط با خرید یک مک یا یک آیپد واجد شرایط در یک نقطه فروش واجد شرایط ، کارت هدیه اپل دریافت می کنند. یک محصول تبلیغاتی واحد در هر مک یا iPad واجد شرایط و برای هر خریدار یا خریدار واجد شرایط. موضوع در دسترس بودن. در حالی که سهام دوام دارد. برای اطلاع از تمام روشهای پیشنهاد ، اینجا را کلیک کنید.

ما از مکان شما برای ارائه سریعتر گزینه های تحویل استفاده می کنیم. ما مکان شما را به لطف آدرس IP خود می دانیم یا به دلیل اینکه آن را در طی بازدید قبلی از سایت Apple ثبت کرده اید.

حتی راه های خرید بیشتر: یک فروشگاه اپل یا یک فروشنده را در این نزدیکی پیدا کنید. یا 1800 مورد من را شماره گیری کنید .

MacBook Pro جدید خود را انتخاب کنید.

مواردی که باید قبل از انتخاب MacBook Pro خود در نظر بگیرید.

در چند مرحله رایانه خود را پیکربندی کنید.

تراشه Apple M2

M2 نسل جدید کک های سیب است. هسته های CPU 8 آن به شما امکان می دهد کارهای روزانه مانند ایجاد اسناد و ارائه ها را حمل کنید ، یا به فعالیتهای خواستار تر مانند توسعه در Xcode یا مخلوط کردن آهنگ ها در Logic Pro ارائه دهید.

تراشه M2 حداکثر 10 هسته GPU را در خود جای داده و باعث افزایش جدی عملکرد گرافیکی می شود. در مورد موتور رسانه ای ، به شما امکان می دهد تا 11 جریان فیلم 4K Prores و حداکثر 2 جریان ویدیویی 8k را بخوانید و صعود کنید.

خاطره متحد

هرچه حافظه متحد (RAM) بیشتر داشته باشید ، بیشتر می توانید از برنامه ها به طور همزمان در سطح عملکرد بالاتر استفاده کنید.

MacBook Pro 13 اینچی را می توان با حداکثر 24 گیگابایت حافظه برای یک حالت چند وظیفه ای روانتر و استفاده راحت تر از پرونده های بزرگ پیکربندی کرد.

ذخیره سازی

ذخیره سازی SSD (درایو حالت جامد) فضای موجود در MacBook Pro شما برای نگه داشتن اسناد ، عکس ها ، موسیقی ، فیلم ها و سایر پرونده های شما است.

این ذخیره سازی سرعت و عملکردی را ارائه می دهد که هنگام شروع مک خود ، یک برنامه را راه اندازی کنید یا عکس های خود را مرور کنید.

Apple M2 Pro

M2 Pro Chip قدرت لازم برای انجام بیشترین پروژه ها را به شما ارائه می دهد. او با ادغام CPU خود تا 12 هسته ، تمام وظایف حرفه ای را از طبقه بندی و ویرایش تصاویر گرفته تا اجرای شبیه سازی مکانیک های دیجیتال مایع حمل می کند.

موتور رسانه ای قدرتمند آن به شما امکان می دهد چندین جریان از فیلم 4K و 8K³ Prore را بخوانید و سوار کنید ، و GPU آن قادر به ادغام تا 19 هسته است.

MacBook Pro با M2 Pro Chip حداکثر دو صفحه نمایش خارجی و وضوح 8K را پشتیبانی می کند.

Apple M2 Max

تراشه M2 Max ، قدرتمندترین و انرژی زائد ترین کارآمدترین در لپ تاپ حرفه ای ، به گونه ای طراحی شده است که به جوانب مثبت در فشار محدودیت های نبوغ و خلاقیت آنها کمک کند.

این باند دو برابر پهنای باند حافظه M2 Pro و یک موتور رسانه ای قدرتمندتر که قادر به خواندن حداکثر 10 جریان ویدیویی 8k⁴ است. GPU آن با ادغام حداکثر 38 هسته بدون کوچکترین مشکل در پیچیده ترین پروژه ها و بازی های گرافیکی.

MacBook Pro با تراشه M2 Max حداکثر دو صفحه نمایش خارجی و وضوح 8K را پشتیبانی می کند.

خاطره متحد

تراشه های M2 دارای یک حافظه یکپارچه فوق العاده سریع است که یک استخر حافظه تأخیر کم و پهنای باند گسترده ای را ارائه می دهد که به برنامه ها اجازه می دهد تا داده های بین CPU ، GPU و موتور عصبی را به طور مؤثر به اشتراک بگذارند.

نتیجه چنین کارآیی این است که حافظه یکپارچه به شما امکان می دهد حتی بیش از همان مقدار رم سنتی را انجام دهید و MAC شما می تواند چندین برنامه را بدون از دست دادن هر چیزی یا سرعت یا پاسخگویی آن انجام دهد.

MacBook Pro می تواند حداکثر 32 گیگابایت حافظه (با M2 Pro) و حداکثر 96 گیگابایت (با M2 Max با هسته GPU 38) را برای یک حالت چند وظیفه ای روانتر و استفاده راحت تر از پرونده های بزرگ ادغام کند.

ذخیره سازی

ذخیره سازی SSD (درایو حالت جامد) به شما امکان می دهد پروژه ها ، اسناد ، عکس ها ، موسیقی ، فیلم و سایر پرونده های خود را در MacBook Pro گروه بندی کنید. MacBook Pro SSD عملکرد قابل توجهی را ارائه می دهد که شما با شروع رایانه ، راه اندازی برنامه ها ، باز کردن پرونده های پروژه و مرور کتابخانه های خود ، این اثر را دریافت خواهید کرد.

برای مقابله با گردش کار خواستار سوءاستفاده از پرونده های بسیار بزرگ ، می توانید 8 TB MacBook Pro خود را برای افزایش بیشتر عملکرد ارائه دهید.

مقایسه MAC

مدل های MAC ، MacBook Pro 14 اینچ ، 16 -اینچ MacBook Pro ، IMAC ، Mac Mini ، Mac Studio ، MacBook Air 15 اینچ ، MacBook Air 13 اینچ ، Mac Pro

Applecare+ برای Mac

شامل مالیات حق بیمه (با نرخ قابل اجرا)

Applecare+ For Mac یک محصول بیمه ای است که کمک های فنی ارائه می دهد توسط کارشناسان ما و ضمانت مواد اضافی ارائه شده توسط اپل با پوشش تعداد نامحدودی از حوادث مربوط به آسیب های تصادفی ، هر یک از آنها مشمول هزینه 99 یورو اضافی برای آسیب های تأثیرگذار بر صفحه نمایش یا خارجی است. مسکن ، و 259 یورو برای هر نوع آسیب تصادفی دیگر. گارانتی از تاریخ اشتراک AppleCare اعمال می شود+. ضمانت در صورت از دست دادن یا سرقت دستگاه شما اعمال نمی شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً با شرایط عمومی مشورت کنید (در یک پنجره جدید باز می شود) .

مزایای استفاده از AppleCare+ به عنوان مصرف کنندگان و مصرف کنندگان برای به دست آوردن تعمیر یا جایگزینی بدون هیچ هزینه ای ، توسط فروشنده ، محصولاتی که مطابق با قرارداد فروش در طی دو سال پس از تحویل آنها ، مطابق با کد مصرف کننده فرانسوی نیست ، به حقوق شما اضافه می شود. حقوق شما برای به دست آوردن بازپرداخت محصول یا نگه داشتن محصول و به دست آوردن بازپرداخت جزئی از فروشنده یا تولید کننده در طی دو سال پس از کشف نقص پنهان ، مطابق با قانون مدنی فرانسوی. برای اطلاعات بیشتر ، اینجا را کلیک کنید (در یک پنجره جدید باز می شود) .

شما برای تجارت خود خریداری می کنید ?

دریابید که اپل در محل کار چگونه می تواند به شما کمک کند.

◊◊ افرادی که معیارها را برآورده می کنند ، کارت هدیه اپل را برای خرید MAC یا یک آیپد واجد شرایط در یک نقطه فروش شرکت دریافت می کنند. یک محصول تبلیغاتی واحد توسط MAC یا iPad واجد شرایط و توسط خریدار یا خریدار که معیارها را برآورده می کند. پیشنهاد شرایط در دسترس بودن. در محدوده موجودی موجود. با تمام شرایط کلی پیشنهاد در اینجا مشورت کنید.

* ارزش تقریبی. این هزینه ها ممکن است از یک دوره به دوره دیگر متفاوت باشد.

MacBook Pro 13 اینچ (2 پورت Thunderbolt): DAS TRONC: 0.89 W/kg ؛ عضو DAS: 0.89 W/kg
MacBook Pro 14 اینچ: DAS TRONC: 0.58 W/kg ؛ عضو DAS: 0.58 W/kg
MacBook Pro 16 اینچ: DAS TRONC: 0.48 W/kg ؛ عضو DAS: 0.48 W/kg

DAS (جریان جذب خاص) رایانه های MAC حداکثر سطح قرار گرفتن در معرض امواج الکترومغناطیسی ، برای یک عضو یا صندوق عقب را تعیین می کند. مقررات فرانسوی مستلزم آن است که DAS از 2 W/kg برای تنه و 4 W/kg برای اعضا تجاوز نکند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد DAS ، به صفحه Apple مراجعه کنید.com/legal/RFExposure.

اطلاعات مربوط به خصوصیات زیست محیطی و ویژگی های محصول موجود در https: // نظارتی.سیب.com/ویژگی های زیست محیطی.

** مقادیر بازیابی بسته به وضعیت ، سال و پیکربندی دستگاهی که در دست گرفته اید ممکن است متفاوت باشد. برای اینکه بتوانید از تخفیف بهره مند شوید و مبلغ انتقال بانکی را دریافت کنید ، باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و یک حساب بانکی معتبر در فرانسه داشته باشید. همه دستگاه ها حق تخفیف ندارند. بازیابی رایانه های اداری (قابل حمل نیست) در حال حاضر فقط آنلاین امکان پذیر است. شما می توانید اطلاعات اضافی در مورد دستگاه های واجد شرایط از شرکای بازیابی اپل بدست آورید. اپل این حق را دارد که به هر دلیلی از هر دستگاه خودداری کند یا تعداد دستگاه های گرفته شده را محدود کند. ارزش دستگاه برداشت شده پس از خرید دستگاه جدید اپل و پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما ، که اپل مسئول بازیافت خواهد بود به شما پرداخت می شود. اپل هنگام خرید دستگاه جدید خود تخمین از این ارزش بازیابی را به شما می دهد. این برآورد اپل را درگیر نمی کند و میزان تحویل نهایی را تضمین نمی کند. مقدار تخفیف نهایی پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما در اختیار اپل تعیین می شود. انتقال بانکی به شرط آنکه دستگاه دریافت شده با توضیحات ارائه شده در طول درخواست بازیابی مطابقت داشته باشد ، انجام می شود. این پیشنهاد ممکن است در همه فروشگاه ها در دسترس نباشد. شرایط اضافی ممکن است در فروشگاه های خاص اعمال شود. می توانید اطلاعات اضافی را از شرکای تأیید شده اپل مسئول بازیافت و بازیافت دستگاه های واجد شرایط دریافت کنید. محدودیت ها و محدودیت ها می توانند اعمال شوند.

1. 1 GB = 1 میلیارد بایت و 1 TB = 1000 میلیارد بایت ؛ ظرفیت فرمت واقعی کمتر است.

2. صفحه نمایش 14 اینچ و 16 اینچی MacBook Pro در بالا زاویه های گرد دارد. اگر این صفحه را به عنوان مستطیل اندازه گیری کنیم ، مورب به ترتیب 14.2 اینچ و 16.2 اینچ است (منطقه نمایش واقعی کمتر است).

3. آزمایشات انجام شده توسط اپل در ماه نوامبر و دسامبر 2022 در نمونه های اولیه MacBook Pro 16 اینچ مجهز به Apple M2 Pro Chip با هسته CPU 12 ، هسته های GPU ، 32 گیگابایت رم و SSD 8 تا 8. Final Cut Pro 10.6.5 آزمایش شده با استفاده از یک پروژه تصویر در تصویر 1 دقیقه ای با 23 جریان ویدئویی Apple Prores 422 با وضوح 3،840 x 2،160 و در فرکانس 29.97 تصویر در ثانیه. تست های عملکرد بر روی رایانه های خاص انجام می شود و فقط نشانگر تقریبی عملکرد MacBook Pro را ارائه می دهد.

4. آزمایشات انجام شده توسط اپل در ماه نوامبر و دسامبر 2022 در نمونه های اولیه MacBook Pro 16 اینچ مجهز به تراشه Apple M2 Max با CPU 12 هسته ، هسته GPU 38 ، 96 گیگابایت رم و SSD 8 تا 8. Final Cut Pro 10.6.5 آزمایش شده با استفاده از یک پروژه تصویر در تصویر 1 دقیقه ای با 10 جریان ویدئویی Apple Prores 422 در وضوح 8 192 x 4 320 و با فرکانس 30 فریم در ثانیه. تست های عملکرد بر روی رایانه های خاص انجام می شود و فقط نشانگر تقریبی عملکرد MacBook Pro را ارائه می دهد.

اطلاعات مربوط به شاخص تعمیر موجود در https: // نظارتی info.سیب.com/انکار.

ما از مکان شما برای نمایش سریعتر گزینه های تحویل استفاده می کنیم. ما مکان شما را از آدرس IP خود تعیین کرده ایم ، یا شما در طی بازدید قبلی از وب سایت اپل به ما گفتید.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 046 046 تماس بگیرید .