MacBook Pro – Apple (CH) ، MacBook Pro – Apple (FR)

مک بوک پرو

و بازخورد رایگان. اعتبار خود را تأیید کنید
دستور دانستن
تاریخ های تحویل.

مک بوک پرو

و بازخورد رایگان. اعتبار خود را تأیید کنید
دستور دانستن
تاریخ های تحویل.

جلسه آنلاین شخصی

اساسی برای نکات مربوط به جوانب مثبت ، با کمک متخصصان ما بهترین مهمانی MAC جدید خود را بدست آورید.

سیب

 • افرادی که معیارها را برآورده می کنند ، کارت هدیه اپل را برای خرید مک یا آیپد واجد شرایط در یک نقطه فروش شرکت دریافت می کنند. یک محصول تبلیغاتی واحد توسط MAC یا iPad واجد شرایط و توسط شخصی که معیارها را برآورده می کند. پیشنهاد شرایط در دسترس بودن. در محدوده موجودی موجود. با تمام شرایط کلی پیشنهاد در اینجا مشورت کنید.
 • * مقادیر بازیابی بسته به وضعیت ، سال و پیکربندی دستگاهی که شما در دست گرفته اید ممکن است متفاوت باشد. برای اینکه بتوانید از تخفیف بهره مند شوید و مبلغ انتقال بانکی را دریافت کنید ، باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و یک حساب بانکی معتبر در سوئیس داشته باشید. همه دستگاه ها حق تخفیف ندارند. بازیابی رایانه های اداری (قابل حمل نیست) در حال حاضر فقط آنلاین امکان پذیر است. شما می توانید اطلاعات اضافی در مورد دستگاه های واجد شرایط از شرکای بازیابی اپل بدست آورید. اپل این حق را دارد که به هر دلیلی از هر دستگاه خودداری کند یا تعداد دستگاه های گرفته شده را محدود کند. ارزش دستگاه برداشت شده پس از خرید دستگاه جدید اپل و پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما ، که اپل مسئول بازیافت خواهد بود به شما پرداخت می شود. اپل هنگام خرید دستگاه جدید خود تخمین از این ارزش بازیابی را به شما می دهد. این برآورد اپل را درگیر نمی کند و میزان تحویل نهایی را تضمین نمی کند. مقدار تخفیف نهایی پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما در اختیار اپل تعیین می شود. انتقال بانکی به شرط آنکه دستگاه دریافت شده با توضیحات ارائه شده در طول درخواست بازیابی مطابقت داشته باشد ، انجام می شود. این پیشنهاد ممکن است در همه فروشگاه ها در دسترس نباشد. شرایط اضافی ممکن است در فروشگاه های خاص اعمال شود. می توانید اطلاعات اضافی را از شرکای تأیید شده اپل مسئول بازیافت و بازیافت دستگاه های واجد شرایط دریافت کنید. محدودیت ها و محدودیت ها می توانند اعمال شوند.
 1. اندازه صفحه نمایش به صورت مورب اندازه گیری می شود. صفحه نمایش 14 اینچ و 16 اینچی MacBook Pro در بالا زاویه های گرد دارد. اگر این صفحه به عنوان مستطیل اندازه گیری شود ، مورب به ترتیب 14.2 اینچ (35.97 سانتی متر) و 16.2 اینچ (41.05 سانتی متر) است. منطقه نمایش واقعی کمتر است.
 2. 1 TB = 1000 میلیارد بایت ؛ ظرفیت فرمت واقعی کمتر است.
 3. آزمایشات انجام شده توسط اپل در ماه مه 2022 در نمونه های اولیه MacBook Pro 13 اینچ مجهز به تراشه Apple M2 با هسته CPU 8 ، GPU 10 هسته ، 8 گیگابایت رم و 256 GB SSD. تست ناوبری وب بی سیم عمر باتری را از طریق مشاوره بی سیم 25 وب سایت محبوب اندازه گیری می کند ، روشنایی صفحه نمایش روی 8 کلیک از پایین ترین سطح تنظیم می شود. تست خواندن ویدیو در برنامه Apple TV عمر باتری را از طریق محتوای HD 1080p اندازه گیری می کند ، روشنایی صفحه روی 8 کلیک از پایین ترین سطح تنظیم می شود. عمر باتری بسته به پیکربندی و استفاده متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به اپل مراجعه کنید.com/chfr/باتری.
 4. آزمایشات انجام شده توسط اپل در ماه نوامبر و دسامبر 2022 در نمونه های اولیه MacBook Pro 14 اینچ مجهز به تراشه Apple M2 Pro با هسته CPU 12 ، هسته های GPU ، 16 گیگابایت رم و SSD 1 به. تست ناوبری وب بی سیم عمر باتری را از طریق مشاوره بی سیم 25 وب سایت محبوب اندازه گیری می کند ، روشنایی صفحه نمایش روی 8 کلیک از پایین ترین سطح تنظیم می شود. تست خواندن ویدیو در برنامه Apple TV عمر باتری را از طریق محتوای HD 1080p اندازه گیری می کند ، روشنایی صفحه روی 8 کلیک از پایین ترین سطح تنظیم می شود. عمر باتری بسته به پیکربندی و استفاده متفاوت است. سیب را ببینید.com/chf/باتری برای اطلاعات بیشتر.
 5. آزمایشات انجام شده توسط اپل در نوامبر و دسامبر 2022 در نمونه های اولیه MacBook Pro 16 اینچ مجهز به تراشه Apple M2 Pro با هسته CPU 12 ، هسته های GPU ، 16 گیگابایت رم و SSD 1 به. تست ناوبری وب بی سیم عمر باتری را از طریق مشاوره بی سیم 25 وب سایت محبوب اندازه گیری می کند ، روشنایی صفحه نمایش روی 8 کلیک از پایین ترین سطح تنظیم می شود. تست خواندن ویدیو در برنامه Apple TV عمر باتری را از طریق محتوای HD 1080p اندازه گیری می کند ، روشنایی صفحه روی 8 کلیک از پایین ترین سطح تنظیم می شود. عمر باتری بسته به پیکربندی و استفاده متفاوت است. سیب را ببینید.com/chf/باتری برای اطلاعات بیشتر.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 845 123 تماس بگیرید.

کپی رایت © 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • توافق محرمانه
 • استفاده از کوکی ها
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • اطلاع قانونی
 • نقشه سایت

مک بوک پرو

و بازخورد رایگان. برای یافتن تاریخ تحویل ، سفارش خود را تأیید کنید.

جلسه آنلاین شخصی

اساسی برای نکات مربوط به جوانب مثبت ، با کمک متخصصان ما بهترین مهمانی MAC جدید خود را بدست آورید.

سیب

 • افرادی که معیارها را برآورده می کنند ، کارت هدیه اپل را برای خرید مک یا آیپد واجد شرایط در یک نقطه فروش شرکت دریافت می کنند. یک محصول تبلیغاتی واحد توسط MAC یا iPad واجد شرایط و توسط شخصی که معیارها را برآورده می کند. پیشنهاد شرایط در دسترس بودن. در محدوده موجودی موجود. با تمام شرایط کلی پیشنهاد در اینجا مشورت کنید.
 • * مقادیر بازیابی بسته به وضعیت ، سال و پیکربندی دستگاهی که شما در دست گرفته اید ممکن است متفاوت باشد. برای اینکه بتوانید از تخفیف بهره مند شوید و مبلغ انتقال بانکی را دریافت کنید ، باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و یک حساب بانکی معتبر در فرانسه داشته باشید. همه دستگاه ها حق تخفیف ندارند. بازیابی رایانه های اداری (قابل حمل نیست) در حال حاضر فقط آنلاین امکان پذیر است. شما می توانید اطلاعات اضافی در مورد دستگاه های واجد شرایط از شرکای بازیابی اپل بدست آورید. اپل این حق را دارد که به هر دلیلی از هر دستگاه خودداری کند یا تعداد دستگاه های گرفته شده را محدود کند. ارزش دستگاه برداشت شده پس از خرید دستگاه جدید اپل و پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما ، که اپل مسئول بازیافت خواهد بود به شما پرداخت می شود. اپل هنگام خرید دستگاه جدید خود تخمین از این ارزش بازیابی را به شما می دهد. این برآورد اپل را درگیر نمی کند و میزان تحویل نهایی را تضمین نمی کند. مقدار تخفیف نهایی پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما در اختیار اپل تعیین می شود. انتقال بانکی به شرط آنکه دستگاه دریافت شده با توضیحات ارائه شده در طول درخواست بازیابی مطابقت داشته باشد ، انجام می شود. این پیشنهاد ممکن است در همه فروشگاه ها در دسترس نباشد. شرایط اضافی ممکن است در فروشگاه های خاص اعمال شود. می توانید اطلاعات اضافی را از شرکای تأیید شده اپل مسئول بازیافت و بازیافت دستگاه های واجد شرایط دریافت کنید. محدودیت ها و محدودیت ها می توانند اعمال شوند.
 1. اندازه صفحه نمایش به صورت مورب اندازه گیری می شود. صفحه نمایش 14 اینچ و 16 اینچی MacBook Pro در بالا زاویه های گرد دارد. اگر این صفحه را به عنوان مستطیل اندازه گیری کنیم ، مورب به ترتیب 14.2 اینچ و 16.2 اینچ است (منطقه نمایش واقعی کمتر است).
 2. 1 سل = 1000 میلیارد بایت ؛ ظرفیت فرمت واقعی کمتر است.
 3. آزمایشات انجام شده توسط اپل در ماه مه 2022 در نمونه های اولیه MacBook Pro 13 اینچ مجهز به تراشه Apple M2 با هسته CPU 8 ، GPU 10 هسته ، 8 گیگابایت رم و 256 GB SSD. تست ناوبری وب بی سیم عمر باتری را از طریق مشاوره بی سیم 25 وب سایت محبوب اندازه گیری می کند ، روشنایی صفحه نمایش روی 8 کلیک از پایین ترین سطح تنظیم می شود. تست خواندن ویدیو در برنامه Apple TV عمر باتری را از طریق محتوای HD 1080p اندازه گیری می کند ، روشنایی صفحه روی 8 کلیک از پایین ترین سطح تنظیم می شود. عمر باتری بسته به پیکربندی و استفاده متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به اپل مراجعه کنید.com/fr/باتری.
 4. آزمایشات انجام شده توسط اپل در ماه نوامبر و دسامبر 2022 در نمونه های اولیه MacBook Pro 14 اینچ مجهز به تراشه Apple M2 Pro با هسته CPU 12 ، هسته های GPU ، 16 گیگابایت رم و SSD 1 به. تست ناوبری وب بی سیم عمر باتری را از طریق مشاوره بی سیم 25 وب سایت محبوب اندازه گیری می کند ، روشنایی صفحه نمایش روی 8 کلیک از پایین ترین سطح تنظیم می شود. تست خواندن ویدیو در برنامه Apple TV عمر باتری را از طریق محتوای HD 1080p اندازه گیری می کند ، روشنایی صفحه روی 8 کلیک از پایین ترین سطح تنظیم می شود. عمر باتری بسته به پیکربندی و استفاده متفاوت است. سیب را ببینید.com/fr/باتری برای اطلاعات بیشتر.
 5. آزمایشات انجام شده توسط اپل در نوامبر و دسامبر 2022 در نمونه های اولیه MacBook Pro 16 اینچ مجهز به تراشه Apple M2 Pro با هسته CPU 12 ، هسته های GPU ، 16 گیگابایت رم و SSD 1 به. تست ناوبری وب بی سیم عمر باتری را از طریق مشاوره بی سیم 25 وب سایت محبوب اندازه گیری می کند ، روشنایی صفحه نمایش روی 8 کلیک از پایین ترین سطح تنظیم می شود. تست خواندن ویدیو در برنامه Apple TV عمر باتری را از طریق محتوای HD 1080p اندازه گیری می کند ، روشنایی صفحه روی 8 کلیک از پایین ترین سطح تنظیم می شود. عمر باتری بسته به پیکربندی و استفاده متفاوت است. سیب را ببینید.com/fr/باتری برای اطلاعات بیشتر.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 046 046 تماس بگیرید.

کپی رایت © 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • توافق محرمانه
 • استفاده از کوکی ها
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • اطلاع قانونی
 • نقشه سایت