نحوه نصب جدیدترین به روزرسانی های MACOS? CoolBlue – همه چیز برای لبخند ، MacOS Catalina: آیا واقعاً باید MAC خود را به روز کنید ?

MACOS CATALINA: آیا واقعاً باید مک خود را به روز کنید 

برنامه های دیگر اپل نیز از چند ویژگی جدید در Catalina بهره مند می شوند ، اما ویژگی های جدید جزئی باقی مانده و شما را به سمت عبور نسخه جدید MACOS سوق نمی دهد. لیست تازه های MACOS 10 را پیدا کنید.15 اینجا.

نحوه نصب جدیدترین به روزرسانی های MACOS ?

به روزرسانی های MACOS ثبات ، ایمنی و عملکرد MAC شما را بهبود می بخشد. بنابراین نصب آخرین به روزرسانی ها مهم است. بنابراین شما از کار به طور ناگهانی برنامه ها جلوگیری می کنید. ما برای شما توضیح می دهیم که چگونه آخرین به روزرسانی های MACOS و نحوه فعال کردن به روزرسانی های خودکار را نصب کنید. این فقط 2 دقیقه به شما خواهد رسید و دیگر نیازی به نگرانی در مورد آن نخواهید داشت.

 1. به روز رسانی
 2. به روز رسانی

به روز رسانی

برای اطمینان از اینکه همیشه آخرین به روزرسانی های MACOS را دارید ، به روزرسانی خودکار را فعال کنید. بسیار ساده است:

 • روی آرم اپل در سمت چپ بالای صفحه خود کلیک کنید و انتخاب کنید تنظیمات سیستم.
 • روی کلیک کنید بروز رسانی نرم افزار.
  • شما نماد را نمی بینید بروز رسانی نرم افزار ? در این حالت ، برای به روزرسانی از فروشگاه App استفاده کنید.

  به روزرسانی های شما اکنون به صورت خودکار نصب می شود. هنگامی که MAC شما به دلیل به روزرسانی مجدداً مجدداً مجدداً مورد استفاده قرار می گیرد ، به شما اطلاع داده می شود. لحظه مناسب شما نیست ? بعداً می توانید به روزرسانی ها را انتخاب کنید.

  MACOS CATALINA: آیا واقعاً باید مک خود را به روز کنید ?

  به روزرسانی MacOS در دسترس است ، اما مراقب باشید: بسیاری از برنامه ها با MacOS Catalina سازگار نیستند.

  توماس کوفه / منتشر شده در 8 اکتبر 2019 ساعت 10:29 صبح

  Apple-Desk-Keyboard-6416

  به روزرسانی در Mac شما در دسترس است: اما شما باید آن را بارگیری کرده و آن را نصب کنید تا از اخبار MacOS Catalina بهره مند شوید ? این وسوسه انگیز است ، اما مراقب باشید: اگر از برنامه های نسبتاً قدیمی استفاده می کنید ، آنها دیگر ممکن است با MacOS Catalina کار نکنند. ما استدلال ها را برای و در مقابل به روزرسانی می گیریم.

  خبرهایی که باعث می شود مک خود را به روز کنید

  اخبار زیادی از MacOS Catalina وجود دارد. اما کسانی که می توانند شما را متقاعد کنند که MAC شما را به روز می کنند ، روی انگشتان یک دست شمارش می شوند.

  حالت Sidecar

  اگر iPad دارید ، احتمالاً می خواهید MAC خود را به روز کنید. در زیر MACOS CATALINA ، شما واقعاً می توانید صفحه نمایش Mac خود را بر روی iPad خود کپی کنید یا صفحه نمایش Mac خود را در iPad خود گسترش دهید. همه چیز در مورد حالت Sidecar.

  قوس سیب

  اگر Apple Arcade به شما علاقه مند است ، انتخابی نیست: شما باید به MacOS Catalina بروید تا از آن بهره مند شوید. به عنوان یک یادآوری ، این یک سرویس اشتراک (5 دلار در هر ماه) است که امکان دسترسی به بازی های ویدیویی را فراهم می کند. شما می توانید در Mac خود ، در iPhone (با iOS 13) و iPad بازی کنید و اشتراک را برای کل خانواده به اشتراک بگذارید.

  پایان iTunes

  اگر iTunes را دوست ندارید ، به MacOS Catalina بروید. نرم افزار معروف اپل با کاتالینا ناپدید می شود. iTunes در واقع به سه برنامه تقسیم می شود: Apple Music ، Apple Podcasts و Apple TV. محتوای شما ذخیره می شود. اما پایان iTunes همچنین می تواند شما را ترغیب کند که MAC خود را به روز نکنید: بسیاری از برنامه های کاربردی ، بر اساس کتابخانه iTunes ، تحت MacOS Catalina کار نمی کنند.

  برنامه های دیگر اپل نیز از چند ویژگی جدید در Catalina بهره مند می شوند ، اما ویژگی های جدید جزئی باقی مانده و شما را به سمت عبور نسخه جدید MACOS سوق نمی دهد. لیست تازه های MACOS 10 را پیدا کنید.15 اینجا.

  قبل از به روزرسانی: لیست برنامه های غیر سازگار را بررسی کنید

  قبل از به روزرسانی MAC ، ما از شما دعوت می کنیم دو عمل را انجام دهید. اولین مورد این است که Mac خود را با Time Machine ذخیره کنید. شما قادر خواهید بود به عقب برگردید اگر به یک دلیل یا دلیل دیگر ، MacOS Catalina مناسب شما باشد.

  اقدام دوم: لیست برنامه های غیر سازگار با MacOS Catalina را بررسی کنید. این نقطه سیاه بزرگ به روزرسانی برای بسیاری از کاربران است. اپل تصمیم گرفت که Macos Mojave آخرین نسخه MACOS باشد که از برنامه های 32 -bit پشتیبانی می کند. اینها برنامه های نسبتاً قدیمی هستند ، بنابراین برخی از مدت طولانی به روز نشده اند. این تصمیم باید نوسازی برنامه های موجود در Mac را انجام دهد … اما بسیاری از برنامه های محبوب ناپدید می شوند.

  همچنین ، پایان iTunes توقف مرگ چندین برنامه استفاده شده توسط دی جی ها را که بر اساس کتابخانه iTunes ساخته شده است ، امضا می کند. اگر این مورد شما است ، همچنین توصیه می شود در MacOS Mojave بمانید ، زمان یافتن یک راه حل جایگزین.

  اگر از برنامه های غیر سازگار با MacOS Catalina استفاده می کنید ، احتمالاً مک شما قبلاً به شما هشدار داده است. اگر شک دارید ، می توانید به راحتی لیست برنامه های غیر سازگار با MacOS Catalina را مشاهده کنید (برای مشاوره با راهنما پیوند را دنبال کنید). اگر این برنامه ها برای شما مهم هستند ، به روزرسانی را نصب نکنید !