نظر نسخه جدید MACOS – جامعه اپل ، MacOS Monterey: این پنج کارکرد که باعث می شود شما بخواهید آن را نصب کنید

MacOS Monterey: این پنج کارکرد که باعث می شود شما بخواهید آن را نصب کنید

اگر مجبور به به روزرسانی هستید ? آه بله !
سرانجام به عنوان یک کاربر متوسط.
در حال حاضر در آنجا ، از 11 نفر بزرگ است.6. به هر حال پرونده ای بیش از 3 گیگابایت. دانلود.
بزرگ در 11.5.2 سهم خود را از اصلاحاتی مانند امکان انتقال برنامه های خاص به HDD خارجی به عنوان Libreoffice و Kodi به ارمغان آورده بود.
در آنجا حتی بهتر خواهد بود.

بررسی های جدید نسخه MACOS

من دوست دارم نظر شما/تجربه شما را داشته باشم. آیا باید این بروزرسانی را اجرا کنیم ?

از پاسخ شما متشکرم

[عنوان اصلاح شده توسط میزبان]

imac 27 ″ ، macOS 11.6

منتشر شده در 17 مه 2022 در ساعت 10:16 A.M

پاسخ حتی سوال حتی سوال حتی س question ال
سوال مشخص شده به صورت حل شده
سطح کاربر: سطح 9

بله ، همیشه خوب است که مک خود را به روز نگه دارید ، این نسخه با پیشرفت و ایمنی است ، بنابراین بله من به شما توصیه می کنم این کار را انجام دهید.

منتشر شده در 17 مه 2022 در ساعت 2:33 بعد از ظهر

سوالات مشابه

به روزرسانی MAC وقتی می خواهم یک ارتقاء Big MacOS را در 11 بسازم.7 به سمت MacOS Monterey ، من به AppStore می روم. وقتی روی دکمه “دریافت” کلیک می کنم ، مرا به Preferencesystem باز می گرداند ، یک پیام “جستجو برای به روزرسانی” برای ساعت ها نمایش داده می شود اما هیچ چیز. ارتقا [عنوان اصلاح شده توسط میزبان]

عملکرد یک نسخه MACOS با پیکربندی من سلام بر همه ! من ابتدایی ترین پیکربندی MacBook Pro 2017 را دارم که می خواستم بدانم که آیا مونتری روی آن درست کار کرده است ? اگرچه سازگار است ، من هنوز هم دوست دارم نظر داشته باشم فقط برای داشتن یک استخوان مؤثر ^^ متشکرم ! 🙂 مونتری در MBP 2017 [عنوان اصلاح شده توسط میزبان]

به روزرسانی برای Mac Bonjour من توصیه شده است ، من در اوایل سال 2015 یک MacBook Air دارم که همیشه تحت Mac OS Sierra است (نسخه 10.12.6). به من پیشنهاد می شود که از مونتری عبور کنم ، با این حال می ترسم که پنج نسخه را به طور همزمان خرج کنم و کندی (بدتر ببینید) که می تواند به مک من وارد شود. آیا در مورد این سناریو بازخورد تجربه دارید؟ ? با تشکر از همه شما از قبل Maj Sierra to Monterey [عنوان اصلاح شده توسط میزبان]

بارگیری محتوا صفحه

MacOS Monterey: این پنج کارکرد که باعث می شود شما بخواهید آن را نصب کنید

تقریباً دو هفته به طور رسمی در دسترس است ، نسخه جدید MACOS در تعداد بیشماری از محصولات جدید سوار شده است. اگر هنوز در نصب آن مردد هستید ، این پنج کارکرد جدید باید به سرعت متقاعد کردن شما را به پایان برسانند.

در 25 اکتبر ، اپل رسما MacOS Monterey را مستقر کرد ، آخرین نسخه سیستم عامل های خود برای MAC. بعد از گذشت تقریباً چهار ماه از آزمایش نسخه بتا ، کاربران MAC با یک دستگاه واجد شرایط هم اکنون می توانند با مراجعه مستقیم به دستگاه خود ، نسخه جدید MacOS را روی دستگاه خود نصب کنند تنظیمات سیستم در منو بروز رسانی نرم افزار.

اگر جسورانه ترین احتمالاً قبلاً این به روزرسانی اصلی MACOS را نصب کرده است ، ممکن است عاقلانه ترین منتظر باشد تا قبل از تصمیم گیری برای گرفتن شیرجه ، اولین بازخورد کاربر را داشته باشد.
از آنجا که ، علاوه بر این احتمال که برخی از برنامه های مورد استفاده هنوز در سیستم عامل جدید اپل کاربردی نیستند ، برخی از دارندگان MAC پس از نصب MacOS Monterey ، دستگاه خود را به سادگی “آجری” کرده اند.
چه چیزی را آرام کنیم ، حتی اگر این مشکلات در مقیاس تعداد کاربران در سراسر جهان نسبتاً غیر معمول باشد.

توجه داشته باشید که برخی از ویژگی های جدید موجود در MacOS Monterey Beta هنوز در نسخه پایدار استخوان موجود نیست. این مورد ، به عنوان مثال ، SharePlay یا حتی عملکرد کنترل جهانی است که به شما امکان می دهد از صفحه کلید و ماوس Mac در یک iPad در این نزدیکی استفاده کنید.

اگر هنوز یکی از کسانی هستید که دریغ می کنید ، برخی از کارکردهای جدید MacOS Monterey می توانند به سرعت شما را متقاعد کنند که از خط عبور کنید.

متن زنده

همانطور که iOS 15 انجام می دهد ، MACOS اکنون می داند چگونه متن را از تصاویر خود پیدا کرده و استخراج کند. با مونتری ، می توانید به راحتی با تمام متون موجود در تصاویر ، چه در MAC خود ذخیره شده یا در مرورگر وب سافاری نمایش داده می شود ، به راحتی تعامل داشته باشید. MacOS Monterey به طور خودکار متن نمایش داده شده روی تصاویر را به طور خودکار تشخیص می دهد و به شما امکان می دهد تا آن را برای کپی کردن و سوء استفاده از آن در برنامه دیگر پس از گیر افتادن انتخاب کنید.

برای این کار کافی است که هر متنی را با استفاده از ماوس برجسته کنید ، سپس از منوی متنی کلیک راست (یا دستور کلید معمولی+C و Command+V برای کپی و چسباندن) استفاده کنید تا با متن ارتباط برقرار کنید. حتی بهتر ، هنگامی که متن انتخاب شده یک شماره تلفن ، یک آدرس پستی یا یک آدرس ایمیل است ، MacOS مستقیماً یک تماس را ارائه می دهد ، مکان را روی کارت جستجو می کند یا ایمیل ارسال می کند.

رله خصوصی iCloud

برای لحظه ای در نسخه بتا در دسترس است ، همانطور که در iOS 15 ، icloud Private Relay یک سرویس جدید است که توسط اپل برای تأمین امنیت ناوبری سافاری شما با پنهان کردن آدرس IP خود تنظیم شده است.
تمام داده های ارسال شده توسط MAC شما رمزگذاری شده و از رله های اینترنتی مستقل عبور می کنند ، بنابراین از سایت هایی که با آنها مشورت می کنید جلوگیری می کنید تا آدرس IP ، فعالیت DNS ، مکان و فعالیت شما در وب را برای ایجاد مشخصات تبلیغاتی خود به منظور ارسال خود بشناسید. شما تبلیغات را هدف قرار داده اید.

برای فعال کردن آن ، شما باید به تنظیمات سیستم, سپس در شما شناسایی سیب, برای بررسی گزینه رله خصوصی (بتا).

با این حال مراقب باشید ، رله خصوصی iCloud فقط برای مشترکین iCloud+در دسترس است ، یعنی می گویند مشترکین پرداخت شده از iCloud ، با داشتن حداقل در این پیشنهاد با قیمت 0.99 یورو برای 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی فضا در iCloud.

یادداشت سریع

به سرعت چند یادداشت را با یک کلیک بردارید زیرا با یک یادداشت کاغذ برچسب کوچک ، بدون خطر از دست دادن محتوا ، اکنون امکان پذیر است.
با استفاده از مونتری ، اپل یک عملکرد سریع یادداشت را افتتاح می کند که همانطور که از نام آن پیداست ، به شما امکان می دهد به سرعت یک یادداشت ایجاد کنید ، که سپس به طور خودکار در برنامه یادداشت ها هماهنگ می شود تا از پشتیبان گیری آن اطمینان حاصل شود.

برای اینکه سریع یادداشت کنید ، مکان نما ماوس را در گوشه پایین سمت راست صفحه Mac خود بکشید و روی مربع خاکستری کوچک که ظاهر می شود کلیک کنید. سپس یک یادداشت خالی جدید باز خواهد شد تا به شما امکان می دهد به سرعت هر آنچه را که لازم دارید یادداشت کنید.

یادداشت های سریع نیز تحت عنوان اضافه شده به یک یادداشت سریع از منوی متنی کلیک راست در سافاری ، پس از برجسته کردن متن ، در دسترس هستند.
از لحاظ تئوریکی ، یادداشت سپس متن انتخاب شده و همچنین URL صفحه مورد نظر را ادغام می کند که می توانید نظر خود را اضافه کنید. اگر این عملکرد جذاب به نظر برسد ، در واقعیت ، به نظر می رسد حداقل برای لحظه ای ، هنوز هم کمی اشکال زده است زیرا ما نتوانسته ایم آن را از لحاظ عملکردی کار کند.

زمان رویارویی

این یکی از پروژه های بسیار بزرگ اپل در MacOS Monterey است. FACETIME ، استفاده از تماس های صوتی و تصویری عملکردهای جدید مسطح را به دست می آورد.

FaceTime اکنون می تواند توسط همه ، در هر دستگاه استفاده شود. برای این کار کافی است که با انتخاب از کاربردی تماس را آغاز کنید پیوند ایجاد کنید به شما اجازه می دهد تا به خبرنگاران خود ارسال کنید. آنها فقط باید آن را در مرورگر وب معمول خود باز کنند تا به تماس شما بپیوندند.

پخش

با MacOS Monterey ، MAC شما می تواند به یک گیرنده AirPlay تبدیل شود. به طور واضح ، اکنون می توانید ارائه های خود را پخش کنید یا از آیفون خود به صفحه Mac خود کپی کنید. همچنین می توان از آن به عنوان بلندگو AirPlay استفاده کرد: یک قطعه را روی آیفون خود پرتاب کنید و آن را از طریق بلندگوهای ادغام شده در MAC خود پخش کنید.

با این حال مراقب باشید ، AirPlay در Mac در برخی از دستگاه های قدیمی در دسترس نیست. برای استفاده از آن ، ضروری است که یک MacBook Pro یا Air 2018 یا جدیدتر ، IMAC از سال 2019 یا اخیر ، A IMAC Pro 2017 ، یک Mac Pro 2019 یا Mac Mini 2020 یا اخیر را داشته باشید ، ضروری است. در مورد iPhone یا iPad ، داشتن یک آیفون 7 یا بالاتر ، یک iPad Pro از نسل 2 یا بیشتر ، یک هوای iPad از نسل 3 یا متعاقب آن ، یک iPad از نسل 6 یا بالاتر یا یک مینی مینی از 5 ام ضروری است. نسل یا بیشتر.

MacOS Monterey vs. MacOS BIG ON: باید MAC خود را به روز کنید ?

در طی چند روز MacOS Monterey برای اکثریت زیادی از کاربران MAC بارگیری می شود. این نسخه اصلی جدید سیستم عامل بسیاری از ویژگی های جدید را به ارمغان می آورد اما لازم است بلافاصله آن را نصب کنید ?

همانطور که در پایان هر سال ، اپل فقط در چند روز سیستم عامل بعدی خود را ارائه می دهد. با نام MacOS Monterey ، با نام یک نقطه مشهور کالیفرنیا ، این بروزرسانی تا زمانی که دستگاه آنها سازگار باشد ، برای همه کاربران MAC قابل دسترسی خواهد بود.

این نسخه جدید از سیستم عامل معروف اپل مهمترین یا عمده ای نیست که تولید کننده تاکنون پیشنهاد کرده است و شاید هر یک از شما این سؤال را برای رفتن به این نسخه جدید یا انتظار یک سال دیگر برای به روزرسانی MAC خود بپرسید.

MacOS Monterey: دستگاه های سازگار

تقریباً در هر به روزرسانی ، اپل برای اجرای نسخه جدید سیستم عامل خود و برنامه های موجود در آنجا ، دستگاههای خاصی را که منسوخ یا خیلی قدیمی به نظر می رسند ، رها می کند.

امسال MacOS Monterey به نصب در iMacs 2015 و متعاقباً و IMAC Pro 2017 و نسخه های پس از آن ارائه می شود.

با توجه به Mac Mini ، محصولات تولید شده و به بازار عرضه شده در اواخر سال 2014 و بعداً تحت تأثیر بروزرسانی قرار می گیرند. Mac Pro از سال 2013 ، دستگاهی نسبتاً برای توسعه دهندگان یا متخصصان همانطور که نام آن نشان می دهد نیز در لیست دستگاه های سازگار گنجانده شده است.

برای MacBook Air ، همه مدل ها از اوایل سال 2015 می توانند MacOS Monterey را اجرا کنند. MacBook Pro ، از طرف آنها ، با نسخه های ابتدای سال 2015 نیز سازگار است.

سرانجام ، برای MacBook ، فقط کاهش سال 2016 و موارد زیر تحت تأثیر این بروزرسانی قرار می گیرد اما اولین نسل ارائه شده در مارس 2015 نیست.

شما خواهید فهمید ، اگر مک شما بیش از پنج سال سن داشته باشد ، به روزرسانی آن در MacOS Monterey دشوار یا حتی غیرممکن خواهد بود و باید در نسخه قدیمی بمانید ، همیشه کاربردی اما قطع شده از آخرین ویژگی های تهیه شده توسط مهندسان تولید کنندگان کالیفرنیا.

از طرف دیگر ، اگر MAC مجهز به تراشه Apple M1 ، تولید شده توسط این برند داخلی ، به شما تضمین می شود که به نسخه بعدی بروید. اپل برای پردازنده های ARM جایگزین تراشه های Intel تصمیم گرفته و آخرین MacOS Big On را بهینه کرده است ، و همچنین نسخه زیر MacOS Monterey برای این تراشه های نسل جدید.

اپل به تدریج ککهای اینتل از فهرست خود را رها می کند و با پردازنده های سیلیکون اپل جدیدترین ویژگی ها را برای این رایانه های جدید محفوظ می دارد

رفتن به MacOS Monterey یعنی ..

… خطاهای جوان را تماشا کنید

اگر قبلاً چندین سال است که کاربر MAC بوده اید ، احتمالاً می دانید که هفته های اول پس از راه اندازی نسخه جدید MACOS به ویژه بسیار هولناک است.

حتی پس از یک دوره بتا که صدها هزار کاربر می توانند سیستم جدید را آزمایش کرده و بیشترین مشکلات را ایجاد کنند ، رنگ هنوز تازه است و اشکالات کم و بیش مهم در کوچکترین گوشه های سیستم آویزان است.

اگر اولین بازخورد در مورد MacOS Monterey به طور کلی مثبت باشد ، غیرقابل تصور است که اوضاع امسال در مقایسه با مورد قبلی متفاوت است و چندین به روزرسانی ارائه شده در طی هفته های پس از خروج برای رسیدن به یک سیستم کاملاً پایدار انجام می شود.

… MAC خود را آماده کنید تا از کندی جلوگیری شود

نصب MacOS Monterey همچنین می تواند کامپیوتر شما را کمی کندتر از نسخه قبلی کند. به روزرسانی های اصلی استخوان فضا و منابع را به خود اختصاص می دهد و مکرراً می توان دریافت که رایانه شما پس از نصب در ناوبری و رایج ترین کارها ، یک چوآ کندتر است.

البته می توان از این نوع ناراحتی با استفاده از CleanMymac x جلوگیری کرد. نرم افزار معروف همه در یک برای تمیز کردن و بهینه سازی رایانه شما فقط در چند کلیک قادر به تمیز کردن دستگاه خود از پرونده های حافظه پنهان و سایر ترجمه هایی است که فضای دیسک شما را آلوده می کند بلکه برای اجرای اسکریپت هایی که به شما امکان می دهد برخی از فرآیندهای خاص را برای Fluidify احیا کنید. استفاده از مک شما. تعمیر و نگهداری منظم با CleanMymac X از بیشترین کندی خود جلوگیری می کند و یک کامپیوتر را به همان اندازه در روز اول نگه می دارد ، حتی پس از چندین به روزرسانی عمده.

….به برنامه های غیر سازگار توجه کنید

همچنین سوال از سازگاری برنامه های موجود شما وجود دارد. همانطور که می دانیم ، هر به روزرسانی اصلی MACOS سهم برخی از برنامه ها را با برخی از برنامه ها به ارمغان می آورد ، که به زمان مشخصی از سازگاری با توسعه دهندگان نیاز دارد تا با ویژگی های جدید ارائه شده توسط اپل موافقت کنند.

اگر برخی از ناشران کوچک بسیار پاسخگو هستند و فقط در چند روز به روزرسانی های خود را ارائه می دهند ، سایر شرکت های بزرگتر به کمی زمان بیشتری نیاز دارند (یا کمی پنجه را بکشید) برای تطبیق نرم افزار خود با MacOS Monterey. بعضی اوقات چند هفته یا حتی چند ماه طول می کشد تا برخی از توسعه دهندگان نسخه های جدید نرم افزار پرچمدار خود را کاملاً با آخرین سیستم تا به امروز ارائه ندهند.

نصب یک سیستم عامل در روزهای اول لزوماً ایده خوبی نیست ، به خصوص اگر از رایانه خود در یک محیط حرفه ای استفاده کنید. فشار خیلی سریع دکمه “بروزرسانی” می تواند مشکلات سازگاری را در نرم افزار کار شما ایجاد کند ، که می تواند علاوه بر از دست دادن زمان قابل توجهی ، به سرعت به یک فاجعه واقعی تبدیل شود.

بنابراین شما باید MacOS Monterey را نصب کنید یا در MacOS Big ON بمانید ?

هنگامی که Macos Monterey در دسترس است ، اکنون دو گزینه در دسترس شما است.

خیلی خوب می توانید در MacOS Big On بمانید ، اگر به عنوان مثال ویژگی های ارائه شده توسط این سیستم عامل جدید بسیار کم. در واقع Macos Monterey ، همانطور که در بالا گفتیم ، اهمیت کمی دارد. فقط می توانیم یک رابط کاربری جدید برای سافاری یا امکان برقراری تماس های Approptime با سایر کاربران تحت ویندوز یا Android را ذکر کنیم ، بدون اینکه ورود AirPlay به MAC ، میانبرها را فراموش کنیم یا در نهایت ظریف پیام ها و یادداشت ها را به روز کنیم.

اگر همه این موارد اضافی به شما اهمیت کمی مربوط می شود ، می توانید بدون فراموش کردن تمیز کردن کامل رایانه خود با استفاده از CleanMymac X در MacOS بزرگ بمانید. این نرم افزار به شما امکان می دهد با حذف پرونده های حافظه پنهان ، چندین گیگابایت برنده شوید ، اما همچنین اسنادی که ماهها مشاهده نشده اند یا با سیگنال بزرگترین پرونده ها. این تمیز کردن انجام شده می تواند به شما امکان دهد بعد از شروع مجدد نیز با سرعت اجرای و این در یک کلیک به دست آورید.

اگر هنوز می خواهید آخرین اخبار MacOS Monterey را کشف کنید و به روزرسانی را نصب کنید ، هیچ نگرانی با CleanMymac X وجود ندارد. همچنین می توانید قبل از نصب سیستم جدید ، چرخه های تمیز کردن و نگهداری رایانه خود را تکمیل کنید تا قبل از عبور آن تحت MacOS Monterey ، دستگاه خود را تا حد امکان بهینه کنید.

CleanMymac X بنابراین به شما امکان می دهد تا پس از به روزرسانی ، از کندی های با تجربه به طور کلی رنج نزنید ، در حالی که از آخرین ویژگی های ارائه شده توسط اپل استفاده می کنید. این ابزار همچنین امکان را به درستی از بین بردن ضعیف استفاده شده اما مخصوصاً لذیذ در فضای دیسک امکان پذیر خواهد کرد.

  • مک
  • علوم کامپیوتر
  • کامپیوتر
  • یک کامپیوتر همه در یک
  • سیستم عامل مک
  • سیستم عامل (OS)

به جامعه باشگاه بپیوندید

به جامعه علاقه مندان به فن آوری های جدید بپیوندید. بیا و اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید و اخبار را با اعضای ما که به یکدیگر کمک می کنند و روزانه تخصص خود را به اشتراک می گذارند ، بحث کنید.

نظرات (11)

من عنوان بین مونتری در مقابل را نفهمیدم. Bigsur و “مقاله حمایت شده”
چرا شما به عنوان یک عنوان نسبتاً CleanMymac ، نرم افزاری اساسی که باید در Mac وجود داشته باشد ، ارائه نمی دهید … شفاف تر از این است که به یک پس زمینه ایمان داشته باشید.

واضح است ، به خصوص که CleanMymac در M1 کاملاً مفید است. او مدیریت رم را درک نمی کند ، هر کاری انجام می دهد. اگر می خواهید بدانید که آیا باید به مونتری بروید و به یک سایت تخصصی MAC بروید. هرچه بیشتر پیش می رود و در این سایت کمتر می رود.

مقاله شما می گوید فقط یک تبلیغ عظیم OSX است که بر اساس UNIX مبتنی بر UNIX است اگر یک پرونده برای او مفید نباشد ، مراقب نیست ما در ویندوز نباشیم.
بنابراین گفتن اینکه به روزرسانی باعث کاهش سرعت مک شما می شود این است که فقط CleanMymac قادر خواهد بود شما را به آرامی و تبلیغات دروغین منتقل کنید.
و پس از آن اینطور نیست که همه مک ها دارای SSD بودند که همیشه یک سیستم واکنشی اجازه می دهد.
و گفتن اینکه همه تغییر استخوان مشکل ساز است همان است که من معتقدم که از آنجا که یوسمیتی که در شرایط ناگوار آزاد شده است ، زیرا به روزرسانی ها کاملاً پایدار هستند و من با نگرانی های بزرگی روبرو نشده ام.
بنابراین اخبار جعلی خود را متوقف کرده و در Celanmymac و یک مقاله واقعی در مورد به روزرسانی سیستم عامل MAC تبلیغ کنید

اگر مجبور به به روزرسانی هستید ? آه بله !
سرانجام به عنوان یک کاربر متوسط.
در حال حاضر در آنجا ، از 11 نفر بزرگ است.6. به هر حال پرونده ای بیش از 3 گیگابایت. دانلود.
بزرگ در 11.5.2 سهم خود را از اصلاحاتی مانند امکان انتقال برنامه های خاص به HDD خارجی به عنوان Libreoffice و Kodi به ارمغان آورده بود.
در آنجا حتی بهتر خواهد بود.

من هنوز یاد گرفتم که Mac Pro یک دستگاه توسعه دهنده است !
من تصور می کنم که ما باید سریعتر با یک Mac Pro کدگذاری کنیم ..

این مقاله فقط برای ایجاد یک اسپانسر برای MacPaw CleanMymac استفاده می شود و دیدن این روند مورد استفاده کاملاً صریح است (مک شما کند خواهد شد مگر اینکه …)
داشتن حامیان مالی بسیار خوب است ، اما از انجام این کار به چنین روشی اجتناب کنید.

Korleone:
این مقاله فقط برای ایجاد یک اسپانسو برای MacPaw CleanMyMAMAC استفاده می شود
این در واقع به معنای ذکر در ابتدای مقاله “حمایت مالی MacPaw” است ..

استدلال کاملاً صفر و بی فایده ، در همان سطح نرم افزاری که از این چیز حمایت می کند ..

من می فهمم که این به دلیل تبلیغ است ، اما این نوع مقاله به طور کامل از سایتی که پیدا می کنم بی اعتبار است.
ما را باور کنید که ما می خواهیم مقایسه خوبی از 2 نسخه استخوان داشته باشیم که در واقع هر خط بهانه ای برای صحبت در مورد Cleanmybidule است … کاملاً نادرست است.
مقاله ای را در مورد دلیل و چگونگی تمیز کردن MAC خود تهیه کنید ، اما این واقعاً ما را برای HAMS می برد ..

من به این موضوع برگشتم زیرا به روزرندی به این مقاله رسیدم ، به سادگی باورنکردنی است که ما می توانیم چنین نرم افزاری را توصیه کنیم ، شخصاً نمی توانم حداقل یک سال از مک خود استفاده کنم بدون اینکه آن را به این بخش بپیوندم و این به دلیل این ، به دلیل این این سالو … از CleanMymac که سیستم من را کاملاً دیوانه کرده و باتری کتاب Mac من به طور مداوم در حالی که باتری من پر بود. این کاملاً شرم آور است و من هنوز نمی فهمم که چگونه می توانستم در این مرحله ساده لوح باشم. من به همه چیز فکر کرده بودم به جز اینکه می تواند از این نرم افزار نفرین شده باشد که علاوه بر نصب مونتری با حداقل چیزی که واقعاً مفید نیست و در نهایت مک من به طرز شگفت انگیزی کار می کند ، به طور اتفاقی شلیک کردم. غیرقابل تحمل است که ببینیم حتی اپل می تواند چیزی مانند آن را مشاوره دهد. من دیگر فقط برای آن مک نمی خریدم. درست است که از آنجا که می توانم ببینم که بسیاری از این نرم افزار با مشکل روبرو هستند ، این کاملاً غیرقابل قبول است ، من می دانستم Clubic صادقانه تر ..
مال شما.