دانلود Mail Orange – Office ، Communication – Digital ، Orange Pro Mail: پیام رسانی ، پورتال

Orange Pro Mail: پیام رسانی ، پورتال

Contents

مشتری می تواند ایجاد کند و آدرس های ایمیل نارنجی را شخصی سازی کنید ::

ایمیل نارنجی

ایمیل نارنجی ، اولین ایمیل فرانسوی ، یک سرویس پیام رسانی برای بازیابی ایمیل از جعبه نارنجی خود در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود است یا مستقیماً به صورت آنلاین با آنها مشورت کنید.

 • اندروید
 • iOS iPhone / iPad
 • سرویس آنلاین

چرا از Mail Orange استفاده کنید ?

خبر آخرین نسخه Orange Mail چیست ?

که با آن سیستم عامل Orange Orange سازگار است ?

بهترین گزینه برای نامه های نارنجی چیست ?

شرح

Mail Orange یک برنامه تلفن همراه برای تلفن های هوشمند Android ، iPhone و iPad و تبلت برای مشتریان اپراتور نارنجی یا داشتن آدرس ایمیل در نارنجی است.خط. سیستم وب به شما امکان می دهد پرونده ها و ایمیل های خود را در هر ترمینال مدیریت کنید زیرا تمام داده های شما در تمام دستگاه های شما هماهنگ شده است.

این سرویس ایمیل برای اپراتور مخابرات نارنجی است که میزبان تمام داده های شما در فرانسه است. شما سپس توسط قانون فرانسه محافظت می شوید که به حمایت و احترام آنها به حریم خصوصی شما می پردازد.

علاوه بر ارائه یک رابط براق ، به زبان فرانسوی و ساده ، این ابزار به شما امکان می دهد همزمان با چندین جعبه پستی نارنجی مشورت کنید. اگر آدرس ایمیل حرفه ای و شخصی دارید عملی. البته ، اتصال به اینترنت برای بازیابی ایمیل شما ضروری است. توجه داشته باشید که فضای ذخیره سازی اختصاص یافته برای نسخه رایگان 10 گیگابایت است و اگر می خواهید اندازه بالاتری را پیکربندی کنید ، باید یک اشتراک پرداخت شده را دریافت کنید.

چرا از Mail Orange استفاده کنید ?

ایمیل نارنجی به ویژه برای کاربران جعبه های پیام رسانی نارنجی طراحی شده است. این صفحه نمایش بصری و ساده دارد ، هم برای کاربران تازه کار و هم متخصصان قابل دسترسی است.

اپراتور همچنین بر امنیت و احترام به حریم خصوصی و همچنین محافظت از اطلاعات شخصی شما اصرار دارد. بنابراین ، حساب های شما توسط یک رمز عبور مانند همه آدرس های ایمیل شما محافظت می شود ، اما Orange نیز از سال 2016 ، Badge Badge منتشر کرده است. این ابزار ، که در تنظیمات برنامه قابل دسترسی است ، اطلاعات واضح و دقیقی در مورد استفاده از داده های مورد استفاده توسط سرور اتصال از راه دور ارائه می دهد.

علاوه بر عملکردهای کلاسیک نوشتن و ارسال پیام ، برنامه از ورود پیام های جدید یک سیستم اعلان زمان واقعی ارائه می دهد. اگر از سرویس آنلاین استفاده می کنید ، “فشار” نیز روی صفحه رایانه شما تنظیم می شود تا به ایمیل های ورودی جدید هشدار دهد ، تا یک پاسخ سریع ارائه دهد. شما همچنین می توانید هنگام باز کردن ایمیل که ارسال شده است ، تأییدیه دریافت را ارسال کنید تا به شما اطلاع داده شود.

چه در تلفن هوشمند و چه در رایانه ، Mail Orange به شما امکان می دهد قطعات مکان ، اسناد اداری و هر پرونده دیگری را در JPG ، GIF ، PDF ، XLS و غیره مشاهده و ذخیره کنید. محتوا در ایمیل های دریافتی شما. به سادگی بر روی دستور برای فعال کردن بارگیری ها کلیک کنید.

هنگام نوشتن ایمیل ، کتاب آدرس به محض ورود اولین نامه های گیرنده ، مخاطبین را به طور خودکار پیشنهاد می کند. اینها را می توان از برنامه مدیریت کرد و در تمام رابط های نارنجی شما هماهنگ شود. توجه داشته باشید که هر اقدامی که روی برنامه شما انجام شود (طبقه بندی یا حذف پیام) به طور خودکار در سایر دستگاه های شما و در سرویس آنلاین هماهنگ می شود.

شما می توانید عناصر مختلف را سازماندهی کنید. طبقه بندی ، حذف ، سفارش ایمیل و پیوست های خود را از طریق یک سیستم پوشه قابل تنظیم. به عنوان یک جایزه ، این سیستم با اجازه دادن به کاربر برای ایجاد هر تعداد پرونده در صورت لزوم ، سازمان و طبقه بندی ایمیل های شما را تسهیل می کند. توجه داشته باشید که برنامه از پردازش دسته ای پشتیبانی می کند. چندین پیام را انتخاب کنید و در گزینه های مدیریت کلیک کنید.

مدیریت ایمیل در

مدیریت تماس با هم در ایجاد یک مخاطب جدید ، مانند اصلاح یا حذف آنها ، با همیشه یک سیستم هماهنگ سازی در تمام دستگاه های شما بسیار ساده تر است. بنابراین تمام کتاب آدرس خود را برای پیکربندی در تمام رسانه های پیام رسانی خود پیدا خواهید کرد.

برای به پایان رساندن لیست بسیاری از ویژگی های ایمیل نارنجی ، عملکرد جستجو به شما امکان می دهد تا از طریق یک کلمه کلیدی ، چه در جعبه پذیرش ، جعبه حمل و نقل ، پیش نویس و تمام پوشه های خود ، به راحتی ایمیل پیدا کنید.

سرانجام ، یک سرویس گربه به شما امکان می دهد در صورت بروز مشکل به صورت آنلاین با یک مشاور گپ بزنید.

توجه داشته باشید که Mail Orange نیز یک برنامه رایگان (با تبلیغات) است که می توانید برای Android و iOS بارگیری کنید.

خبر آخرین نسخه Orange Mail چیست ?

از جمله ویژگی های جدید آخرین نسخه ، جالب است که به رابط کاربری بصری جدید که به شما امکان می دهد به راحتی بین حروف حرکت کنید ، با کشیدن انگشت خود به سمت راست یا چپ. اگر صفحه نمایش را به صورت یک لیست ترجیح می دهید ، به سادگی آن را در تنظیمات برنامه پیکربندی کنید.

سیستم خودآزمایی و پیشنهاد مخاطبین نیز اضافه شده است. بنابراین ، به محض ورود نامه اول در قسمت اصلی گیرنده ، یک یا چند آدرس به شما ارائه می شود.

یکی دیگر از جدیدترین برنامه های موبایل ، می توانید یک ایمیل بدون محدودیت تعداد پیوست ها ارسال کنید (اندازه محدود به 25 مگابایت در هر ارسال).

سایر اصلاحات اشکال و پیشرفت های جزئی مانند دسترسی سریعتر به نشان اعتماد به نفس یا بهترین مدیریت حالت تاریک اضافه شده است.

که با آن سیستم عامل Orange Orange سازگار است ?

برای دستگاههای مجهز به سیستم های Android 4 می توانید Mail Orange را از فروشگاه Play بارگیری و نصب کنید.0 یا بالاتر و در فروشگاه App برای دستگاه های اپل تحت iOS 11.0 یا بالاتر (iPhone ، iPad).

سرویس آنلاین ایمیل نارنجی بدون بارگیری یا نصب نرم افزار قابل استفاده است. این سیستم با تمام سیستم عامل های ویندوز ، مک و لینوکس سازگار است ، زیرا فقط به یک مرورگر اینترنتی برای کار کردن نیاز دارد.

در هر صورت ، شما باید یک اتصال اینترنتی و یک حساب نارنجی داشته باشید.

بهترین گزینه برای نامه های نارنجی چیست ?

در جنگل برنامه های پیام رسانی ، برخی از منابع برجسته هستند و از محبوب ترین بارگیری ها هستند.

بسیار کامل تر و ارائه خدمات پولی برای ویژگی های بیشتر, چشم انداز یکی از نرم افزارهای کارآمد و محبوب است. برای بارگیری برای ویندوز 10 (قابل پرداخت) ، Android و iOS ، Outlook با ارائه سیستم پردازش زیادی ، مدیریت تعداد زیادی ایمیل و مخاطب را تسهیل می کند. او همچنین برای تکمیل ویژگی های پیام رسانی خود ، یک دستور کار و یک مدیر وظیفه ارائه می دهد. با این حال ، بارگیری و پیکربندی سیستم امکان پذیر نیست تا تمام آدرس های ایمیل خود را در یک جعبه پذیرش واحد جمع کنید.

از یک مرورگر وب (ویندوز ، مک و لینوکس) قابل دسترسی است ، بلکه برای بارگیری در Android ، iPhone و iPad نیز بارگیری می شود, گیمیل آیا Google رایگان است (و بدون تبلیغات). این از هر دو آدرس Gmail و سایر حساب ها پشتیبانی می کند و بنابراین تمام حروف الکترونیکی شما را متمرکز می کند. مزیت دیگر Gmail اتصال مستقیم آن با سایر خدمات Google است که به شما امکان می دهد از یک دستور کار بهره مند شوید ، پیوست های خود را به یک فضای ذخیره سازی آنلاین منتقل کنید گربه گوگل, داشتن ملاقات گوگل, و خیلی های دیگر. اندازه فضای ذخیره سازی برای همه ابزارهای Google به 15 گیگابایت محدود می شود.

علاوه بر عملکردهای کلاسیک مدیریت ایمیل, نامه SFR امنیت کامل را با آنتی ویروس و آنتیپام ارائه می دهد و از آدرس های دیگر مانند Hotmail ، Gmail ، Yahoo و غیره پشتیبانی می کند., علاوه بر آدرس های SFR. برای بارگیری در Android و iOS و مرورگر وب خود.

نامه یاهو, در مورد او ، حساب های یاهو و سایر آدرس ها را مدیریت می کند و اجازه می دهد تا تمام پیام های خود را از یک رابط مدرن و بصری متمرکز کنید. علاوه بر این ، قبل از بارگیری محلی ، سیستمی را برای پیش نمایش پیوست ها ارائه می دهد.

برای کسانی که ترجیح می دهند با ایمیل خود از رایانه خود مشورت کنند ، با نرم افزار برای بارگیری و نصب, موزیلا رعد و برق مشتری پیام رسانی مورد نیاز شما است. 100 ٪ رایگان و پشتیبانی از حساب های POP یا IMAP ، این نرم افزار یک رابط ساده و بصری ارائه می دهد تا به راحتی هر پیام ، کتاب آدرس و غیره را مدیریت کنید. علاوه بر این ، از امضای دیجیتالی و رمزگذاری پیام پشتیبانی می کند ، و همچنین یک ماژول ضد اسپم و ضد فیش دارد.

Orange Pro Mail: پیام رسانی ، پورتال

پیام رسانی Pro Orange برای همه مشتریان حرفه ای ارائه دهنده دسترسی در نظر گرفته شده است. دستور کار ، کتاب آدرس ، ارسال و دریافت ایمیل و پیوست: فراتر از ویژگی های اساسی ، خدمات متناسب با نیازهای متخصصان نیز ارائه می دهد. ویژگی های نامه نارنجی Pro Pro چیست ? نحوه دسترسی به صندوق پستی Orange Pro خود ? در اینجا اطلاعات مربوط به این پیام رسانی برای متخصصان آورده شده است.

 1. Orange Pro Mail: ویژگی ها و گزینه ها
 2. به پورتال پستی نارنجی Pro دسترسی پیدا کنید
 3. با Orange Pro Pro Mail با
 4. پرسش

ویژگی ها و گزینه های پیام رسانی نامه نارنجی چیست؟ ?

فاکتور کاهش مخابرات

مقایسه Pro Prod Pro Pro را مقایسه کنید

با درخواست نقل قول رایگان از یکی از مشاوران تخصصی ما ، یک پیشنهاد از راه دور ساخته شده پیدا کنید. می توان به صورت رایگان یادآوری کرد.

پیام رسانی Pro Orange صندوق پستی تهیه مشتریان حرفه ای نارنجی.

صندوق پستی Orange Pro: چیست ?

Orange Pro Mail یک پیام الکترونیکی است که برای مشتریان Pro Orange قابل دسترسی است. این امکان را به شما می دهد تا ایمیل دریافت و ارسال کنید به سادگی و به سرعت ارتباط برقرار کنید با همراهان حرفه ای.

Mail Pro Orange: در همه جا و در هر زمان قابل دسترسی است

عملی و ساده برای استفاده ، جعبه پستی نارنجی Pro ابزاری بسیار مفید برای متخصصان است. متفاوت امکانات پیام رسانی (ایمیل ، دستور کار ، مخاطبین ضبط شده بر روی دسک تاپ ، محل زندگی یا رایانه موبایل) در همه جا و هر زمان از طریق پرتال Pro Orange یا برنامه Orange Pro Mobile.

Orange Pro Pro Mail: ویژگی های سازگار با جوانب مثبت

علاوه بر ویژگی های کلاسیک یک جعبه ایمیل ، Orange Pro Mail گزینه های مختلفی را برای کاربران خود در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا به بهترین وجه نیازهای خود را برآورده کنند.

ظرفیت 10 گیگابایت

با صندوق پستی Orange Pro ، مشتری دارای ظرفیت کل 10 گیگابایت : او بنابراین می تواند ایمیل های خود را بدون نیاز به ترسیم مداوم آنها نگه دارد. مشتری سپس می تواند ایمیل های خود را با سهولت با کشیدن آنها در پرونده ها طبقه بندی یا بایگانی کند.

ارسال پرونده های سنگین

ارسال امکان پذیر است پیوست به 1 گیگابایت از طریق پیام رسانی Pro Orange: عکس ها ، فیلم ها ، پرونده های کار. گیرنده سپس 7 روز برای بارگیری پرونده های ارسال شده فرصت دارد.

به نظر می رسد کاربر قبل از ارسال ایمیل خود ، هنگام مراجعه به آن در بدنه پیام خود ، پیوست خود را قبل از ارسال ایمیل خود فراموش کرده است ? صندوق پستی Orange Pro او را یادآوری می کند.

هماهنگ سازی

صندوق پستی Orange Pro است همگام پذیر : مشتری می تواند همگام سازی تمام داده های خود (کتاب آدرس ، ایمیل ، تقویم) را در رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود همگام سازی کند.

علاوه بر این ، از کتاب آدرس ایمیل نارنجی خود ، مشتری امکان مشاوره با آن را دارد دسترسی به برنامه ها و مسیرها از تماس های او.

آدرس های ایمیل قابل تنظیم برای انتقال بهترین تصویر تجاری

مشتری می تواند ایجاد کند و آدرس های ایمیل نارنجی را شخصی سازی کنید ::

 • برای او: به نام خود یا به نام شرکت خود ؛ به عنوان مثال: [ایمیل محافظت شده] ؛
 • برای کارمندانش.

این جزئیات به حفظ a کمک می کند تصویر با کیفیت برای شرکت با مشتریان و تأمین کنندگان.

صرفه جویی در وقت در کارهای روزمره

در کارهای روزانه ساده می شوند با تنظیم یک رابط بصری و قابل تنظیم:

 • فقط یک پنجره برای ارسال ایمیل ، نمابر و پیام کوتاه (حداکثر 20 در ماه) ؛
 • انتخاب تعداد ایمیل ها در همان صفحه و همچنین جنبه های خاصی از ارائه ظاهر می شود
 • امکان پیوست ها را پیش نمایش کنید قبل از بارگیری آنها.

گزینه SMS SMS SMS نامحدود برای ارسال تعداد نامحدود پیام کوتاه از طریق Orange Pro Mail ، فقط در گزینه SMS نامحدود مشترک شوید.

اشتراک در شرکت

برای بهینه سازی کار تیمی در داخل شرکت ، Orange Pro Mail یک سرویس به کاربران خود ارائه می دهد به اشتراک گذاری دستور کار و کتاب آدرس (که می تواند حداکثر 4000 مخاطب در هر صندوق پستی داشته باشد). این قرار ملاقات سپس تسهیل می شود و سازمان بهبود می یابد.

امنیت پیشرفته

Orange Pro مشتریان خود را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد راه حل های حفاظت برای محافظت از خود در برابر ویروس همچنین ایمیل های کلاهبرداری و نامطلوب.

اتصال به صندوق پستی Orange Pro است امن است در همه جا ، خواه از پورتال وب صندوق پستی Orange Pro ، از برنامه تلفن همراه یا نرم افزار پیام رسانی ساخته شده باشد.

در مورد داده های منتقل شده به Mail Pro Orange ? چه در رایانه و چه از طریق ایمیل ذخیره می شود ، داده ها توسط Orange Pro از طریق آنتی ویروس و ضد ویروس محافظت می شوند. آنها همچنین در نارنجی ذخیره می شوند ، تا مبهم هایی مانند ضرر ، سرقت یا وخیم شدن رایانه مشتری را جبران کنند: بنابراین می توان تمام داده های آن را پیدا کرد (دستور کار ، مخاطبین ، ایمیل).

به محافظت تقویت شده نیاز دارید ? برای رایانه های جامع ، می توان در گزینه ایمنی نارنجی حرفه ای مشترک شد.

گزینه های موجود

خدمات ارائه شده به صورت رایگان در پیشنهاد نامه پستی نارنجی برای پاسخگویی به تمام نیازهای حرفه ای کافی نیست ? همچنین می توان در آن مشترک شد گزینه های خاص پرداخت شده.

به عنوان مثال ، گزینه Orange Pro Gigamail وجود دارد: محدودیت اندازه ایمیل ارسال شده را افزایش می دهد و بنابراین فضای ذخیره سازی بیشتری را برای ایمیل ها بدست می آورد. این سرویس در ماه اول ارائه می شود ، سپس 1.67 یورو به استثنای صورتحساب.

مشتری همچنین می تواند در یک گزینه نامحدود نمابر مشترک باشد:

نحوه دسترسی به پورتال پستی نارنجی Pro ?

خلاصه روشهای دسترسی به نامه های نارنجی Pro Pro

برای اتصال به Mail Pro Orange از طریق رایانه.

برای اتصال از راه دور از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی.

(بدون نصب قبلی).

برای دریافت ایمیل های Pro Orange خود در برنامه نامه پستی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی.

فقط از قبل حساب را در موبایل یا رایانه لوحی پیکربندی کنید.

از طریق رایانه به نامه نارنجی Pro Pro دسترسی پیدا کنید

نامه Pro Pro Orange در یک مرورگر اینترنتی

برای به صندوق پستی Orange Pro متصل شوید, فقط به سایت ارائه دهنده دسترسی بروید و با شماره تلفن یا ایمیل خود تأیید کنید.

سپس توصیه می شود شناسه ها را مطلع کنید (آدرس ایمیل و رمز عبور) ، سپس بر روی “کلیک کنید” شناسایی کردن »».

در ناوگان اجازه استفاده بهینه از صندوق پستی Orange Pro عبارتند از: اینترنت اکسپلورر 10 و زیر و آخرین نسخه های Chrome و همچنین Firefox.

نحوه ساده سازی روند اتصال ? برای انجام این کار ، فقط از ویژگی Mobile Connect استفاده کنید ، که توسط Orange Pro Mail ارائه شده است. با داشتن یک کد 4 -digit ساده و منحصر به فرد ، می توان به خدمات Safe Orange متصل شد.

Orange Pro Mail در نرم افزار پیام رسانی رایانه

برای دریافت ، نوشتن و مدیریت ایمیل های خود از طریق نرم افزار پیام رسانی از Mac یا رایانه دیگر ، فقط پیکربندی کردن حساب. همگام سازی به طور خودکار انجام می شود.

از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی به Orange Pro Pro دسترسی پیدا کنید

WebApp Orange Mail

کاملاً با استفاده منظم سازگار است ، Orange Pro Mail WebApp از طریق مرورگر از موبایل یا رایانه لوحی قابل دسترسی است.

برای اتصال به WebApp Orange Pro Mail, توصیه می شود روی پیوند زیر کلیک کنید:

برای به WebApp دسترسی پیدا کنید, مشتری باید:

 • در یک پیشنهاد اینترنت Pro Orange مشترک شده اند
 • در اختیار رمز عبور و شناسه پیام رسانی نارنجی Pro خود قرار بگیرید
 • از یک مرورگر اینترنت نارنجی ، Google Chrome یا Mozilla Firefox (یا موارد دیگر) استفاده کنید.

به ایمیل های وی در برنامه ایمیل یک تلفن همراه دسترسی پیدا کنید

برای دریافت ، نوشتن و مدیریت ایمیل از طریق استفاده از ایمیل یک تلفن همراه ، مشتری به سادگی باید حساب خود را پیکربندی کنید از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود. بنابراین ، ایمیل های Pro Orange آن می توانند مستقیماً در برنامه پیام رسانی خود وارد شوند.

درخواست نامه پستی نارنجی

نارنجی مشتریان فردی و حرفه ای خود را با آن فراهم می کند برنامه همراه برای دسترسی به ایمیل و عملکرد پیام رسانی Pro Orange.

برنامه Orange Pro Mail در موبایل برای بارگیری رایگان برای موبایل و تبلت (Android یا iOS) در دسترس است.

برای دسترسی به برنامه تلفن همراه Orange Pro Mail ، مشتری باید:

 • در یک پیشنهاد اینترنت Pro Orange مشترک شده اند
 • شناسه های خود و Pro Password Pro را در اختیار داشته باشید
 • یک تلفن همراه Android 2 داشته باشید.1 یا برتر ؛
 • یک حساب مشتری در فروشگاه برنامه داشته باشید.

تمام اقدامات انجام شده در مورد پیام رسانی از طریق رایانه در پیام رسانی موبایل یافت می شود و برعکس.

از پیام رسانی Pro Orange می توان در آن استفاده کرد به همان اندازه دستگاه های دلخواه, بی شمار. بنابراین می توان او را در همه جا و در هر زمان مشاهده کرد.

در صورت بروز مشکل در نامه پستی نارنجی Pro Pro ، که با آن تماس می گیرد ?

مشکل اتصال به پورتال Pro Orange ، نگرانی در ارسال پیوست و غیره: در صورت لزوم ، می توان با کمک نارنجی Pro توسط اینترنت یا توسط تلفن به منظور یافتن راه حلی برای مشکلی که به سرعت و به سادگی با آن روبرو می شود.

کمک نامه پستی نارنجی: خلاصه تماس

با کمک نارنجی Pro Pro از یک تلفن همراه تماس بگیرید.

خدمات رایگان از یک موبایل یا موقعیت ثابت در فرانسه ، قیمت یک ارتباط معمولی را فراخوانی کنید.

برای پیشنهاد ثابت یا اینترنتی با Orange Pro Pro از خارج تماس بگیرید.

شماره کریستال بدون مالیات بر اضافه ، قیمت تماس برای بررسی با اپراتور.

کمک آنلاین Pro Pro Pro

سفر کامل و آسان ،کمک آنلاین Pro Pro Pro یک معدن طلا برای یافتن راه حل برای اکثر مشکلات با صندوق پستی Orange Pro است. در واقع ، تأمین کننده به منظور رفع خطوط تلفن خدمات مشتری در تلاش بود تا این قابلیت ها را اصلاح کند.

برای دسترسی به کمک آنلاین Orange Pro ، فقط به وب سایت ارائه دهنده دسترسی بروید.

پیام تلفنی پیام رسانی نارنجی

از فرانسه

برای به یک مشاور Pro Orange بپیوندید با توجه به مشکلی که در پیام رسانی وجود دارد ، توصیه می شود با آن تماس بگیرید 3901 (خدمات رایگان از یک موبایل یا موقعیت ثابت در فرانسه ، قیمت یک ارتباط معمولی را فراخوانی کنید. انتظار قبل از اتصال یک مشاور عاری از شبکه های نارنجی است).

از خارج از کشور

اگر مشتری تماس می گیرد از خارج از کشور, او سپس باید آهنگسازی کند +33 969 36 39 01 (شماره کریستال بدون مالیات اضافه شده ، قیمت تماس برای بررسی با اپراتور مربوطه).

پرسش

نحوه غنی سازی پیام های نارنجی PRO ?

نیازهای همه متفاوت است. Orange Pro به مشتریان خود می دهد امکان غنی سازی پیام های آنها به روش شخصی با افزودن خدمات مناسب ، از طریق LeCloudpro.نارنجی.خط.

آیا یک برنامه نامه پست نارنجی برای متخصصان وجود دارد؟ ?

نه ، هیچ برنامه تلفن همراه پستی اختصاص داده شده به متخصصان وجود ندارد. در واقع ، برنامه پست نارنجی برای تبلت ها و تلفن های هوشمند است برای افراد و متخصصان در نظر گرفته شده است. این امکان را به شما می دهد تا روزانه ایمیل و مخاطبین خود را مدیریت کنید. برای iOS و Android در دسترس است.

آیا دسترسی از راه دور به پورتال نارنجی Pro امکان پذیر است؟ ?

بله ، کاملاً ممکن است: از طریق رایانه ، رایانه لوحی یا موبایل ، مشتری نارنجی Pro می تواند به ایمیل های خود وصل شود در هر زمان و همه جا. پورتال پستی نارنجی Pro از طریق A قابل دسترسی است مرورگر اینترنت, آ برنامه یا برنامه همراه.

نحوه اشتراک در یک پیشنهاد اینترنتی Pro Orange ?

برای عضویت در یک پیشنهاد Pro Orange ، به سادگی با سرویس فروش تأمین کننده از طریق تلفن یا بصورت آنلاین تماس بگیرید.

مقایسه پیشنهادات اینترنت از قبل موجود موجود است.

مفهوم BYOD چیست ?

اصطلاح BYOD ، یا دستگاه خود را به ارمغان می آورد ، این عمل را تعیین می کند که کارکنان از دستگاه های خود (تلفن های هوشمند ، رایانه ها) برای استفاده حرفه ای خود استفاده می کنند.

نقل قول

صورتحساب مخابراتی خود را کاهش دهید

از یک نقل قول از راه دور ساخته شده استفاده کنید.

01 86 65 26 24 یا مرا به یاد بیاورید

راه حل اثبات اثبات اثبات

 • راه حل نوآورانه با تجارت Onoff
 • 9 €/ماه HT در هر شماره
 • مدیریت ناوگان
 • بدون درگیری

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

یک مشاور تخصصی برای متخصصان و شرکت ها

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8 صبح تا 7 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر