انتخاب اسکوتر برقی بزرگسالان با توجه به سفر خود ، Mappy Rolls in Electric Scooter with Tier – Mappy

رول Mappy در اسکوتر برقی با ردیف

این اسکوتر 25 کیلومتر استقلال دارد (نه 40 همانطور که توسط سازنده آن اعلام شده است). دارای قدرت حرکتی 350W و وزن آن نسبتاً سبک است. پابلو برای شروع و سفرهای کوتاه ایده آل است. اطلاعات بیشتر را مشاهده کنید.

انتخاب اسکوتر برقی بزرگسالان با توجه به سفر خود

همه ما بسته به روز شما یک سفر کم و بیش طولانی داریم. آیا به محل کار خود بروید یا خرید خود را انجام دهید. به طور متوسط ​​، یک فرانسوی روزانه 31 کیلومتر با ماشین به دست می آورد (هر نوع سفر گیج شده). این بدان معنی است که او در طول روز کیلومتری زیادی انجام نمی دهد. در شهرهای بزرگ ، سفر 31 کیلومتر بسیار طولانی تر و خسته کننده است. بین ترافیک ، فضاهای پارکینگ و سایر اشکالاتی ، می توانید سفر روزانه خود را راحت تر انجام دهید.

در واقع ، می توان با جلوگیری از ترافیک و حمل و نقل عمومی ، 30 کیلومتر درست کرد. این گزینه ها جالب و برقی هستند. در میان این وسایل نقلیه برقی ، ما به ویژه روی اسکوتر برقی بزرگسالان تمرکز خواهیم کرد. اگر می خواهید تحرک را تغییر دهید ، این یک محصول جالب است.

قبل از اینکه شیرجه بزنید ، قبل از نوع سفری که انجام می دهید ، تجزیه و تحلیل کنید. سپس اسکوتر برقی باید با موانعی که می توانید با آن روبرو شوید سازگار شود. بدیهی است که با توجه به استفاده از آن سرمایه گذاری کنید (خرید اسکوتر برقی).

در اینجا چندین نکته بسته به نوع سفری که انجام می دهید آورده شده است روزانه. گام ? دامنه های شدید ? 50 کیلومتر سفر ? برای هر نوع سفر ، یک اسکوتر برقی بزرگسال وجود دارد که با آن سازگار است. بنابراین در بین چندین موقعیت و نیازها یک راه حل بتونی خواهید داشت.

معیارهایی که باید قبل از خرید اسکوتر برقی به خاطر بسپارید

قبل از خرید اسکوتر برقی بزرگسال خود ، ممکن است جالب باشد که به آن نگاه کنید معیارهای مهم متفاوت در نظر گرفتن. برخی ممکن است بسیار مهم مانند ترمز یا چرخ باشند. اما تعداد کمی از مردم از آن آگاه هستند.

مارک های مختلف اسکوتر برقی برای بزرگسالان

آیا شما علاقه مند هستید مارک های مختلف اسکوتر برقی برای اینکه بزرگسالان مدل های قابل اعتماد را با نیازهای شما کشف کنند. برند Minimotors اسکوتر قدرتمندی را ارائه می دهد. از طرف دیگر ، اسکوتر های Onemile ضد آب هستند تا بتوانند آزادانه در باران سوار شوند.

اسکوتر برقی بالغ بسته به کیلومتر پوشانده شده

در اینجا نکاتی بر اساس نوع سفری که می خواهید انجام دهید ، چه کوتاه و چه طولانی است. این به شما امکان می دهد بسته به سفر خود ، یک مدل را نیز خریداری نکنید یا به اندازه کافی قدرتمند نباشید.

کمتر از 10 کیلومتر سفر در روز

با چنین مسافتی ، یک اسکوتر برقی برقی بالغ در محدوده میانی یا حتی سطح ورودی تا حد زیادی کافی است. نیازی به داشتن مدلی با حداکثر 120 کیلومتر استقلال ندارید. دومی با زمین خطرناک ، دنده های تیز یا خارج از جاده (خارج از جاده). که به وضوح نیازهای شما را برآورده نمی کند.

شما می خواهید یک سفر ساده ، کوتاه و مؤثر انجام دهید. نیازی به هیولای سرعت نیست. مدلهای اسکوتر برقی سازگار با این نوع حرکت وجود دارد. به عنوان مثال می توانیم استناد کنیم, اسکوتر برقی پابلو.

این اسکوتر 25 کیلومتر استقلال دارد (نه 40 همانطور که توسط سازنده آن اعلام شده است). دارای قدرت حرکتی 350W و وزن آن نسبتاً سبک است. پابلو برای شروع و سفرهای کوتاه ایده آل است. اطلاعات بیشتر را مشاهده کنید.

بین 10 تا 20 کیلومتر سفر در روز

برای این نوع سفر که منجر به یک سفر دور در حدود 7.5 کیلومتر می شود ، توصیه می شود یک اسکوتر با برد متوسط ​​را انتخاب کنید. اگر می خواهید گسترده باشید ، مدلی را اعلام کنید که 25/30 کیلومتر استقلال را اعلام کنید. در واقع ، همیشه خطایی بین استقلال اعلام شده و استقلال واقعی وجود دارد. مراقب باش.

برای این نوع سفر ، شما به یک اسکوتر قدرت کمی بیشتر با باتری نیاز دارید که شوک را حفظ کند. به خصوص اگر به اندازه کافی بزرگ باشید. هرچه اسکوتر درب سنگین بیشتر باشد ، باتری سریعتر خورده می شود. برای این نوع سفر ، تعداد زیادی اسکوتر مناسب وجود دارد. به عنوان مثال می توانیم استناد کنیم, BOOSTER E-TWOW S+ PREMIUM V1 SCOOTER ELECTRIC.

این اسکوتر به عنوان سبک کوچک ، به لطف راهنمای قابل جمع شدن در همه جا دزدکی می کند. با وزن 10.9 کیلوگرم واقعاً سبک است. که نسبتاً کم است. این اسکوتر برقی بزرگسال تا 35 کیلومتر استقلال دارد و با موتور 575W خود 23 ٪ تمایل دارد. بنابراین برای یک مسیر از راه دور کوتاه و متوسط ​​مناسب است. اطلاعات بیشتر را مشاهده کنید.

بین 20 تا 30 کیلومتر سفر در روز

بنابراین و عقب شروع به طولانی تر و طولانی تر می کند ، بنابراین استقلال باید سازگار شود. برای این نوع سفر ، یک اسکوتر برقی بزرگسال را با حداقل 35/40 کیلومتر استقلال انتخاب کنید. شما باید با این ارقام بزرگ ببینید (به پاراگراف جلو مراجعه کنید).

بنابراین لازم است یک اسکوتر قدرتمندتر تهیه شود. هرچه سفر طولانی تر باشد ، موتور مهمتر می شود. اسکوتر برقی E-Twow GT 2020 Premium SE (بلوتوث) بنابراین یک انتخاب عالی است.

این اسکوتر برقی تا 40 کیلومتر استقلال دارد. با داشتن موتور 700W خود ، شما قادر خواهید بود از مسافت های طولانی تر و دامنه های پیشرفته تری عبور کنید (25 ٪ در اینجا). این اسکوتر بسیار سبک برای سفر به دور 15 کیلومتری ایده آل است. علاوه بر این ، او خیلی سریع مراقبت می کند (4 ساعت). بنابراین می توانید آن را به عنوان مثال در محل کار شارژ کنید. شما فقط باید یک صید پیدا کنید. اطلاعات بیشتر را مشاهده کنید.

بیش از 30 کیلومتر سفر در روز

سفر شما واقعاً طولانی می شود و استقلال بزرگ واقعاً ضروری می شود. باتری شما باید قابل اعتماد باشد و برای آزادی بیشتر حداقل 50 تا 60 کیلومتر استقلال را ارائه دهد. در اینجا یک مدل اسکوتر برقی بزرگسال است که با این نوع سفر سازگار است: اسکوتر برقی inokim ox H.

این اسکوتر حداقل 60 کیلومتر استقلال دارد. این به لطف موتور 1000W خود قدرتمند است و می تواند از شیب هایی با تمایل 40 ٪ عبور کند. تنها روند نزولی زمان بارگذاری 7 ساعته آن باقی مانده است. اطلاعات بیشتر را مشاهده کنید.

برای یک سفر تپه ، یک اسکوتر قدرتمند ایده آل است

سفرهای ساحلی گاهی اوقات آشکار نیست و برخی به اندازه کافی قدرتمند نیستند که از آنها عبور کنند. حتی می تواند برای شما اتفاق بیفتد که به اسکوتر خود کمک کنید تا با پای خود بالا بروید. سپس یک اسکوتر برقی قدرتمند را انتخاب کنید. بنابراین لازم است از موتورها در 250W جلوگیری شود که نمی توانند از دامنه های بسیار شیب دار عبور کنند.

بهترین اسکوتر برقی قدرتمند بخشی از برند Minimotors یا نام تجاری VSETT است. مدل های آنها بسیار قدرتمند و خودمختار هستند. علاوه بر این ، چیزی برای همه قیمت ها و برای همه سلیقه ها وجود دارد.

برای سفر با دامنه های تیز ، می توانید انتخاب کنید یک اسکوتر برقی VSETT 9. با موتور LG 650W خود ، می توانید از دامنه ها تا 33 ٪ تمایل عبور کنید. علاوه بر این ، باتری قدرتمند آن به شما امکان می دهد بدون شارژ مجدد آن سفر حداکثر 80 کیلومتر را طی کنید.

با وجود قدرت خود ، اسکوتر اطمینان بخش است. دارای ترمزهای دیسک جلو/عقب و تعلیق مضاعف است. شما حتی یک ABS و یک توقف خودکار دارید. همه این عناصر به شما راحتی رانندگی واقعی می دهند.

سفری پر از مراحل ? این اسکوتر برقی سبک را انتخاب کنید

شهر شما پر از مراحل است ? اگر اسکوتر برقی بزرگسال شما 40 کیلوگرم باشد (مانند Dualtron Ultra II) می توانید گیر کنید. ما باید سرمایه گذاری در یک اسکوتر برقی سبک را در نظر بگیریم.

در اینجا اسکوتر است inokim mini plus. از وزن آن بسیار قدردانی می کند ، اکنون با حمل آن آسان خواهد بود. وزن آن فقط 8.5 کیلوگرم است ، به همان اندازه که می گوید شما را خسته نمی کند.

این مدل برای سفرهای نسبتاً کوتاه و پر از پیاده روی مناسب است. استقلال آن 20 کیلومتر ، قدرت موتور آن 250W است و می تواند با سرعت 20 کیلومتر در ساعت حداکثر پیش برود. بنابراین ممکن است برای سفرهای روزانه شما به اندازه کافی قدرتمند نباشد.

سپس می توانید اسکوتر برقی E-Twow Premium S+ V1 را در بالا انتخاب کنید. وزن آن 10.9 کیلوگرم ، 35 کیلومتر استقلال و همچنین موتور 575W است. بنابراین این یک سازش خوب بین قدرت و سبکی است.

هنوز در خانه باران می بارد ، در اینجا یک اسکوتر ضد آب است

در بعضی از مناطق مانند نرماندی ، باران بسیار رایج است و گاهی اوقات حرکت در یک اسکوتر برقی بزرگسالان پیچیده است. در واقع ، بیشتر آنها ضد آب نیستند. این نوع اسکوتر های برقی برای مناطق بارانی مناسب نیستند.

اسکوتر برقی یک مایل مدل S8 از آنجا که دارای گواهینامه IPX5 است با سایر اسکوتر ها متفاوت است. این به شما امکان می دهد در هوای بارانی حرکت کنید زیرا اسکوتر شما در برابر آب مقاومت بالایی خواهد داشت.

این همش نیست ! علاوه بر مهر و موم خوب ، مدل S8 باتری قابل جابجایی دارد. اما به چه معنا است ?

ممکن است اجازه دهید اسکوتر شما خشک و در عین حال قرار داده شود تا باتری خود را به طور مستقل بارگیری کند. نیازی به سوار کردن اسکوتر خود برای شارژ مجدد آن نیست. علاوه بر این ، در مدت زمان کوتاهی دارای 35 کیلومتر و شارژ است.

سرانجام ، این اسکوتر دارای یک سیستم ترمز قوی (3 نوع ترمز) است ، فقط 15 کیلو وزن دارد و به مدت 2 سال تضمین می شود (1 سال برای باتری).

یک اسکوتر بزرگسال برای حمل و نقل عمومی خود را از بین ببرد

حمل و نقل عمومی می تواند بسیار پر باشد. در این حالت ، شما به یک اسکوتر برقی سبک نیاز خواهید داشت اما به همان اندازه قابل تاشو است تا بتواند در همه جا جای بگیرد. ایده آل برای یافتن یک اسکوتر برقی تاشو با یک دسته های قابل جمع شدن.

اسکوتر برقی Z8 این نوع عملکرد را دارد. تاشو ، ابعاد آن بسیار جالب است: 106 سانتی متر x 18 سانتی متر x 34 سانتی متر (L x W x H).

می توانیم اضافه کنیم که این اسکوتر برقی بزرگسالان ، از نام تجاری Minimotors ، مزایای دیگری دارد. باتری سامسونگ با کیفیت آن در شارژهای لیتیوم با کیفیت فقط در 4 ساعت. اسکوتر برقی به شما امکان می دهد 30 کیلومتر را آزادانه بدون لمس باتری بچرخانید.

علاوه بر این ، اسکوتر بزرگسالان مجهز به تعلیق مضاعف و دو چراغ در جلو و عقب است (چراغ توقف). تنها نکته منفی واقعی عدم وجود ترمز جلو است.

یک اسکوتر برای استفاده گاه به گاه

اسکوتر برقی می تواند یک سرمایه گذاری واقعی باشد. این مبلغ گاهی اوقات می تواند شور باشد !

اگر قصد دارید به طور مرتب از اسکوتر برقی استفاده کنید ، این خرید با زمان سودآور خواهد بود. از طرف دیگر ، اگر قصد دارید هر از گاهی از اسکوتر خود استفاده کنید ، لازم نیست پول زیادی خرج کنید (به جز خارج از پیست).

قدم زدن

در این حالت ، توصیه می شود یک اسکوتر برقی را انتخاب کنید که قیمت آن بین 200 تا 350 یورو باشد. سپس می توانید اسکوتر برقی 100s Urbanglide را انتخاب کنید.

این اسکوتر برقی برای فروش با قیمت 279 یورو برای چند مورد در هر ماه ایده آل است. اسکوتر برقی بالغ 15 کیلوگرم وزن دارد ، 35 کیلومتر استقلال دارد و در 5 ساعت بارگیری می شود.

سرانجام ، چرخ های 10 اینچی آن یک ویژگی شگفت آور است زیرا در اسکوتر های برقی اغلب گرانتر ارائه می شود.

گاهی اوقات پیست را بسازید

شما فقط ممکن است از اسکوتر برقی خود به ندرت استفاده کنید. اما لزوماً پیاده روی نیست. بعضی از افراد لرز و هیجان را دوست دارند.

برای کسانی که دوست دارند پیست را انجام دهند ، این اسکوتر هزینه بیشتری خواهد داشت. در واقع ، برای رانندگی ایمن باید قدرتمند و مجهز به تجهیزات قوی باشد. بنابراین یک اسکوتر برقی را با قیمت پایین خریداری نکنید. به سرعت آسیب می بیند و با این نوع استفاده سازگار نخواهد شد.

خارج از پیست یک ورزش شدید محسوب می شود و نباید با هیچ تجهیزاتی تمرین کرد. اسکوتر برقی VSETT 10+ اگر می خواهید به دست بیاورید ، به شدت توصیه می شودخارج از جاده.

این اسکوتر برقی هر یک از موتور دوتایی 1400W دارد. بنابراین می تواند از دامنه ها تا 45 ٪ تمایل عبور کند. علاوه بر این ، دارای 130 کیلومتر خودمختاری با باتری LG 60 ولت و 20.8 آه است. دارای 4 سرعت و 10 اینچ چرخ برای آسیب رساندن به شوک راحت تر است.

این VSETT که به ویژه برای احساسات شدید طراحی شده است ، می تواند تا 80 کیلومتر در ساعت حرکت کند ، دارای یک سیستم ترمز بسیار مؤثر و چراغ های جلو و عقب است. اما این همه چیز نیست ! کمک فنرهای جلو و عقب آن به شما راحتی رانندگی واقعی می بخشد.

اگر می خواهید یک نظر سازنده در مورد این محصول مشاهده کنید ، از تماشای این ویدیو دریغ نکنید که اطلاعات بیشتری به شما می دهد. او همچنین ممکن است به سؤالاتی که می توانید از خود بپرسید پاسخ دهد.

شما قادر خواهید بود مزایا و نقاط منفی این اسکوتر برقی را تحقق بخشید. شما قادر خواهید بود مدل اسکوتر برقی All -Terrain را پیش بینی یا انتخاب کنید.

برای نتیجه گیری ، ما توانستیم مدلهای مختلف موجود در بازار را تحقق بخشیم. در این صفحه ، یک اسکوتر برقی در رابطه با نیازهای تحرک واقعی پیشنهاد شده است. شما قادر خواهید بود اسکوتر برقی بزرگسالان آینده خود را با سفرهای منظم خود تطبیق دهید. برخی از افراد یک مدل سریع می خواهند ، برخی دیگر یک محصول قوی با یک باتری قدرتمند.

اگر متوجه شدید که نمی خواهید در یک اسکوتر برقی سرمایه گذاری کنید ، می توانید یکی از آنها را اجاره کنید. این بستگی به جایی دارد که شما در آن جایی هستید که هستید. برخی از شهرهای بزرگ این نوع محصول را ارائه می دهند. در این شهرها می توانیم سیستم عامل هایی را برای تهیه اسکوتر در همه جا پیدا کنیم. ما می توانیم به عنوان مثال ، آهک ، دات یا پرنده استناد کنیم. از شهر خود بخواهید که آیا این نوع سفر را ارائه می دهد. سپس به قیمت اشتراک ها نگاه کنید تا دریابید که آیا یکی از آنها مناسب شما است.

ما همچنین مطالب زیر را توصیه می کنیم:

رول Mappy در اسکوتر برقی با ردیف

رول Mappy در اسکوتر برقی با ردیف

در Mappy ، اکنون می توانید مسیری را با یکی از 7000 اسکوتر برقی با سرویس Lif-Service پیدا کرده و محاسبه کنید. شما می توانید آنها را در بوردو ، گرنوبل ، لیون ، پاریس و سنت کانتین-آن-یوولین پیدا کنید. برای رزرو آنها ، هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد:

  1. به نقاط عزیمت و ورود خود وارد شوید
  2. حالت اسکوتر را انتخاب کنید
  3. مسیر بهینه شده خود را برای اسکوتر ها تجسم کنید (که بیشترین مسیر چرخه را وام می گیرند)
  4. اسکوتر ردیف را باز کنید

به همین مناسبت ، Tier دو مسابقه اول خود را در اسکوتر با کد به شما ارائه می دهد خوشی* که به شما امکان می دهد سرویس را در Mappy آزمایش کنید.

برای گردش در یک اسکوتر برقی در Mappy کاملاً آزاد باشید !

* شرایط استفاده از کد ردیف : 2 مسابقه اول با کد tiermappy ارائه شده است. برای استفاده از پیشنهاد ، برنامه Tier را بارگیری کرده و ثبت نام کنید. این پیشنهاد از 15 سپتامبر 2021 تا 10 اکتبر 2021 معتبر است . برای استفاده از آن ، کد tiermappy را در حساب خود وارد کنید. پس از ثبت نام شما و کد به پایان رسید ، 2 مسابقه 20 دقیقه برای مدت 14 روز پس از ثبت نام به شما ارائه می شود. این پیشنهاد برای کاربران جدید محفوظ است.

  • محصولات MAPPY
  • حمل و نقل سلف سرویس در پاریس
  • 5 دلیل برای ایجاد حساب mappy خود