Marvel S Spider -man Remastered – بازی های PS5 – بازی های PS5 ، PC | PlayStation® (FR Canada) ، Marvel S Spider-Man: Game of Year Edition

Marvel S Spider-Man: Game of Year Edition

این همان مرد عنکبوتی نیست که قبلاً سینما را دیده اید یا به آن نگاه کرده اید. این پیتر پارکر در جنگ جرم و جنایت در نیویورک با تجربه تر است. در عین حال ، او تلاش می کند تا تعادل بین زندگی شخصی هرج و مرج و حرفه خود را حفظ کند ، در حالی که سرنوشت شهر نیویورک که توسط مارول دیده می شود بر شانه های خود استوار است.

PlayStation مرد عنکبوتی

نوجوان ESRB

Marvel's Spider-Man Remastered

ویژگی های PS5

  • گرافیک نفس گیر: محدودیت های خود را حتی بیشتر با گرافیک Marvel’s Spider-Man ، که مخصوصاً برای PlayStation®5 از بین رفته است ، فشار دهید. به لطف عناصر گرافیکی بهینه شده و فناوری 4K/HDR* ، تجربه خود را از بازی مورد تحسین انتقاد تکرار کنید. و بین آسمان خراش های نیویورک در پوست یک مرد عنکبوتی باتجربه به لطف یک حالت عملکرد اختیاری که مبتنی بر فناوری بی خوابی است اجازه می دهد یک 4K پویا و فرکانس 60 فریم در ثانیه تکامل یابد.
  • بار سریع:با تشکر از SSD فوق العاده سریع PS5 ، شما سریعتر از همیشه به قلب مارول نیویورک باز می گردید. شرکت در صحنه های اکشن که شایسته بزرگترین فیلم ها است ، و از شهر مدت طولانی در زمان کمتری نسبت به آنچه برای گفتن “پیتر پارکر” طول می کشد ، عبور کنید.
  • محرک های تطبیقی: بوم مرد عنکبوتی را در توخالی دستان خود به لطف کنترل های تطبیقی ​​کنترل کننده دوگانه حس خود احساس کنید.
  • بازخورد هاپتیک: با تشکر از بازگشت هاپتیک ، احساس می کنید واقعاً کل زرادخانه Spider-Man را دستکاری می کنید و می توانید بازی را مانند گذشته کشف کنید.
  • Tempest 3D Audiotech برای کلاه ایمنی سازگار: از خیابان های انیمیشن از نیویورک در زیر تا کبوترهایی که بالای سر شما هستند ، Marvel’s Spider-Man به لطف صوتی سه بعدی ، تجربه کاملاً جدیدی را به شما ارائه می دهد. به سر و صدایی توجه کنید که هنوز نشنیده اید ، و به لطف فناوری قدرتمند Tempest 3D Audiotech کنسول PS5 ، منبع را با دقت قرار دهید.

درباره PS5 بیشتر بدانید

Marvel’s Spider-Man: Game of Year Edition

نوجوان ESRB

شگفت

تجربه نسخه بازی سال Spider-Man Marvel را تجربه کنید ، که شامل بازی کامل و محتوای کامل DLC Marvel’s Spider-Man: شهری است که هرگز نمی خوابد.

یکی از بهترین بازی های PS4. دوره زمانی.’
– نردبان

‘یک ماجراجویی دیدنی.’
– غوغا کردن

این همان مرد عنکبوتی نیست که قبلاً سینما را دیده اید یا به آن نگاه کرده اید. این پیتر پارکر در جنگ جرم و جنایت در نیویورک با تجربه تر است. در عین حال ، او تلاش می کند تا تعادل بین زندگی شخصی هرج و مرج و حرفه خود را حفظ کند ، در حالی که سرنوشت شهر نیویورک که توسط مارول دیده می شود بر شانه های خود استوار است.

پلتفرم: خروجی PS4: 8/28/2019 ناشر: جنس سرگرمی تعاملی سونی: عمل

برای انجام این بازی در PS5 ، ممکن است لازم باشد سیستم خود را با جدیدترین نسخه نرم افزار سیستم به روز کنید. اگرچه این بازی در PS5 قابل پخش است ، اما برخی از ویژگی های آن فقط در PS4 در دسترس است. با پلی استیشن مشورت کنید.com/bc برای کسب اطلاعات بیشتر.

توابع آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و مشمول شرایط استفاده و خط مشی محرمانه بودن قابل اجرا هستند (PlayStationNetwork.com/fr-ca/حقوقی/شرایط خدمات و playstatatationwe.com/fr-ca/حقوقی/حریم خصوصی-سیاست/).

این نرم افزار مشمول مجوز و ضمانت محدود است (PlayStation.com/en-us/legal/softwarelicense-cafr/).

هزینه های مجوز منحصر به فرد حق بازی در سیستم اصلی PS4 را برای حساب و سایر سیستم های PS4 ™ که پس از آن به این حساب وصل می شود ، می دهد.