MAYIA – جلسات پزشکی و ارتباطات از راه دور – متخصصان بهداشت ، 9 نرم افزار قرار ملاقات آنلاین برای پزشکان یا متخصصان

9 نرم افزار قرار ملاقات برای اینکه مشتریان خود را بصورت آنلاین قرار دهند

به طور خلاصه ، نرم افزار قرار ملاقات از طریق اینترنت به طور قابل توجهی رضایت مشتری را افزایش می دهد.

جلسه و ارتباط از راه دور با متخصصان بهداشت خود

قرار گذاشتن
با متخصصان بهداشت خود

در دفتر یا فیلم ، با پزشک ، پزشک عمومی ، متخصص (دندانپزشک ، متخصص پوست ، متخصص زنان ، متخصص قلب و عروق ، متخصص کودکان ، چشم پزشک ، مشورت کنید. ) یا حرفه ای پیراپزشکی (فیزیوتراپیست ، گفتاردرمانی ، ارتوپدی ، استئوپات ، متخصص تغذیه ، متخصص پزشک. ). قرار گذاشتن

ارتباط از راه دور شما در هر زمان

به سرعت به تشخیص نیاز دارید ? بدون حرکت ?
پزشکان ما بلافاصله برای مشاوره ویدیویی در دسترس هستند. از راه دور به عنوان بخشی از مسیر مراقبت هماهنگ بازپرداخت می شود.
در مورد ارتباط از راه دور از راه دور بدون قرار ملاقات بیشتر بدانید

تمام جزئیات مربوط به داروهای شما,
در چند کلیک

تمام اطلاعات ضروری در مورد داروهای خود را مستقیماً از فضای ماییا خود پیدا کنید: توجه ، اطلاعات نظارتی ، دوز و غیره. به دنبال دارو باشید

9 نرم افزار قرار ملاقات برای اینکه مشتریان خود را بصورت آنلاین قرار دهند

پیش زمینه نرم افزاری 9 نرم افزار قرار ملاقات برای اینکه مشتریان خود را بصورت آنلاین قرار دهند

شما به دنبال یک سرویس حرفه ای آنلاین برای مدیریت خود هستید قرار ملاقات ?

این که آیا شما یک پزشک ، آرایشگاه یا حتی مکانیک هستید ، بدانید که بسیاری از نرم افزارها به طور خاص برای آن طراحی شده اند قرار گذاشتن.

اما آنها چگونه کار میکنند ?

از طرف شما: به سادگی از خود بپرسید دسترسی و پارامترهای مختلف خود را مدیریت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که منتظر بمانید که دستور کار شما به تنهایی پر شود.

طرف بیمار و مشتریان: با اجازه دادن به آنها برای مشورت با شما ، آنها را از یک سرویس با کیفیت لذت ببرید اسلات موجود و رزرو در چند مورد کلیک می کند مناسبترین.

با این حال ، اگر مزایای آن انتصاب آنلاین دیگر اثبات نشده است ، انتخاب سکوی مناسب با این وجود پیچیده است. بین سایتهای تخصصی و طیف وسیعی از ویژگی های کم و بیش مهم ، چگونه می توانید از سرویس مناسب استفاده کنید ?

به لطف مقایسه ما بهترین راه حل را انتخاب کنید نرم افزار انتصاب, در حوزه پزشکی و سپس در بخش های دیگر.

مزایای قرار ملاقات آنلاین

در زمینه پزشکی

برای شما

 • پر کردن تقویم خود را با ارائه امکان رزرو آنها به بیماران خود بهینه کنید مشاوره یا رفتن به تصحیح وقتی آرزو می کنند.
 • بیشتر پیش بینی کنید منابع (با همکاران ، جایگزینی و غیره تماس بگیرید.).
 • فعالیت خود و همچنین ممکن را از طریق نظارت بر سازماندهی کنید آمار (میانگین محدودیت زمان قرار ملاقات, درصد بیماران جدید و غیره.).
 • وقت خود را صرفه جویی کنید دبیرخانه : زمان صرفه جویی شده در رابطه با مدیریت جلسات تلفنی می تواند به نفع مأموریت هایی با ارزش افزوده بالاتر باشد. به عنوان مثال ، پلت فرم Doctolib قول می دهد 65 ٪ زمان منشی را کاهش دهد.
 • تعداد آنها را کاهش دهید قرار ملاقات غیرحضوری.

برای بیمار

 • او انعطاف پذیری را بدست می آورد ، زیرا به برنامه پزشک دسترسی پیدا می کند و می تواند رزرو کند 24 ساعت شبانه روز وت 7 J/7.
 • او قرارهای خود را فراموش نمی کند ، زیرا یادآوری پیامک یا ایمیل را دریافت می کند.
 • این از بسیاری از ویژگی های اضافی بهره می برد. به عنوان یک تصویر ، الف نرم افزار قرار ملاقات پزشکی اغلب برای یافتن نوعی دایرکتوری ارائه می دهد متخصص سلامت در یک مکان خاص (به عنوان مثال جستجوی متخصص پوست در مونتپلیه).

اما چی نرم افزار انتصاب به خصوص باعث می شود شما و بیماران از مزایای ذکر شده در بالا بهره مند شوید ?

در بخش های دیگر

برای شما

 • از آنجا که دستور کار شما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته در دسترس است ، دیگر از دست نمی دهید فرصت شغلی. شما از رقبای خود ایستادگی می کنید و در نتیجه گردش مالی خود را تقویت می کنید.
 • شما و تیم های خود وقت دریافت تماس های تلفنی و با یک موقعیت مناسب، جایگاه با مشتریان خود. سپس خود را بیشتر به تجارت اصلی خود اختصاص می دهید.
 • با تشکر از سیستم پیام کوتاه و/یا ایمیل فراخوان ، تعداد آنها را می بینید بدون نمایش (جلسه افتخارآمیز) کاهش می یابد و ضرر مالی را محدود می کنید.
 • با استفاده از یک چشم انداز جهانی از برنامه و ابزارهای آماری خود ، قله های فعالیت خود ، خدمات موفق خود ، تعداد مشتریان جدید و غیره را رعایت می کنید. بنابراین برای سازماندهی فعالیت خود به روش ممکن.
 • سرانجام ، بسیاری از سیستم عامل ها برای قرار ملاقات آنلاین شامل ویژگی های اضافی ، که در یک پویا توسعه یافته است ارتباط مشتری. سپس می توانید از آن برای حفظ اول استفاده کنید سود .

به مشتری

 • امکان رزرو در هنگام می خواهد ، از آنجا که می خواهد,
 • ترشح روانی به لطف فراخوان جلسات,
 • ارتباطات و غیره.

به طور خلاصه ، نرم افزار قرار ملاقات از طریق اینترنت به طور قابل توجهی رضایت مشتری را افزایش می دهد.

بله ، اما کدام یک را انتخاب کنید ?

Doctolib: بازیگر اساسی

دکتری بازیگر اصلی در گرفتن قرارهای پزشکی آنلاین در فرانسه بدون شک است.

تا به امروز ، حدود 115،000 متخصصین که از این سکو استفاده می کنند ، و 88 تخصص های پزشکی آنجاست.

بازگشت تجربه کاربر از دکتری ::

جلسه برای قرار ملاقات با پزشکان

Doctolib در چند کلمه:

 • شما خود را تقویت می کنید دید در اینترنت ، به ویژه در Google ، به لطف کار ارجاعی که توسط Doctolib تنظیم شده است. بیماران بالقوه که به دنبال یک متخصص بهداشت در حوزه شما هستند ، راحت تر به شما برخورد می کنند.
 • شما خطر دیدن شکاف های زمان خالی را به دلیل عدم قرار ملاقات ناخواسته بسیار کاهش می دهید: فراتر از یادآوری خودکار در تمام سیستم عامل ها ، بلوک های Doctolib ، در صورت تمایل ، بیمارانی که سه بار قرار ملاقات خود را از دست داده اند. به موازات ، در صورت لغو یا جابجایی ، پر کردن شکافها تسهیل می شود.
 • شما بهینه اتاق انتظار خود را مدیریت می کنید: اگر به تأخیر افتاده باشید ، بیماران شما از پیامک هشدار می دهند.
 • این ابزار بسیار قابل تنظیم است. شما با پیکربندی دلایل مشاوره و مرتبط کردن دستورالعمل های دقیق در آن ، بیماران و همچنین امکان پذیر هستید. مثال: برای چنین نوع مشاوره ، فکر کنید که کتاب واکسیناسیون خود را برگردانید.
 • در آنها فضای شخصی, بیماران کتاب مشاوره خود را پیدا می کنند. آنها بنابراین به انتصابات خود ، بلکه به داده های اضافی و همچنین اسناد پزشکی خود دسترسی پیدا می کنند.
 • با تشکر از رمزگذاری ، Doctolib بیماران ، پزشکان و دبیران را به این ملک تضمین می کند و بنابراین محرمانه بودن, از اطلاعات جمع آوری شده بر روی پلت فرم. این مهمتر در بخشی است که در آن امنیت داده ها مرتبط با محرمانه بودن پزشکی نقطه توجه است.

قیمت: 129 یورو در ماه شامل مالیات برای هر پزشک برای دفاتر پزشکی.

CLICRDV: راه حل مدولار

CLICRDV یک راه حل استبرنامه مشترک و گرفتن قرار ملاقات آنلاین به انواع متخصصان (زیبایی و رفاه ، بانکی و بیمه ، متخصصان بهداشت ، مکانیک و غیره اختصاص داده شده است.).

این راه حل همچنین بسیاری از شرکت ها و سازمان ها مانند Autosur ، Douglas Perfumeries یا BNP Paribas را به خود جلب کرده است.

انتصاب آنلاین

Clicrdv در چند کلمه :

 • clicrdv است ماژولار : افزودن ویژگی ها به درخواست ، شخصی سازی ، امکان ادغام در ابزارها و محیط خود و غیره., این با نیازها و فعالیت شما سازگار است.
 • درک این نرم افزار آسان است و ارگونومیک, به ویژه به لطف اقدامات ایجاد و حذف قرار ملاقات ها توسط “ارسال” ساده.
 • دکمه “قرار ملاقات” انگیزه است. می توانید آن را در وب سایت خود ، صفحه فیس بوک خود ، بلکه در موتورهای جستجو و در صفحات زرد ورق حرفه ای خود نمایش دهید.
 • CLICRDV مدیریت تیم و برنامه های آنها را ساده می کند: به اشتراک گذاری برنامه ها بین کارمندان ، برنامه ریزی چند سایت و غیره.
 • با تشکر از قرار ملاقات آنلاین در CLICRDV ، ایجاد کنید برگه مشتری قابل تنظیم ، جمع آوری تمام داده های مورد نیاز برای واجد شرایط بودن مشتریان جدید خود.

قیمت: 29 یورو در ماه است.

Keldoc: نسبت بهترین کیفیت/قیمت

قابل تنظیم ، ارگونومیک و به طور مداوم در حال تحول است, کولدو قول می دهد فعالیت متخصصان بهداشت را تسهیل کند ، همه با نرخ سودمند.

نرم افزار قرار ملاقات پزشکی آنلاین

Keldoc در چند کلمه:

 • Keldoc برای 40 یورو از جمله مالیات در هر ماه در دسترس است ، و همچنین یک دادگاه رایگان و غیر در حال انجام را ارائه می دهد.
 • این سکو دائما در حال تحول است. به عنوان مثال ، به لطف بازخورد مشتری ، دستور کار هر ماه ویژگی های جدیدی را بدست می آورد.
 • ابزار اجازه می دهد درجه قوی شخصی سازی از صفحه نمایه شما. به این ترتیب ، بیماران و بیماران آینده شما از اطلاعاتی به عنوان حمل و نقل عمومی در خدمت دفتر شما یا موقعیت جغرافیایی نزدیکترین پارکینگ ها بهره مند می شوند.
 • دستور کار پزشکی موجود در Keldoc با همه موارد سازگار است: ورزش در چندین شرکت ، به اشتراک گذاری کابینت با سایر پزشکان ، تعویض های دقیق و غیره.
 • قرار ملاقات را لغو کنید برای شما و برای بیمار ساده تر است. علاوه بر این ، یک سیستم بازیافت سریع جلسات تا حد امکان از کمبود مرتبط با آن جلوگیری می کند فسخ.
 • Keldoc جستجوی بیمار را تسهیل می کند. این سکو دارای یک سیستم فیلتر موفق ، به ویژه در سطح دوره انتظار است.

قیمت: 40 €/ماه TTC¹.

شرکت Ogustine: نرم افزاری برای شرکت های خدماتی

شما فرماندهی یک انجمن خدمات به شخص (مراقبت از کودک ، تدریس ، کمک به خانه ، تمیز کردن ، مراقبت از حیوانات ، مدل موهای خانگی و غیره.) ?

نرم افزار کارآفرین Ogustine به شما امکان می دهد یک کاتالوگ خدمات آنلاین ایجاد کنید و از مدیریت فعالیت های خود اطمینان حاصل کنید.

مدیریت و رزرو آنلاین برای خدمات شخصی

سرویس خود اوگستین

شرکت Ogustine با چند کلمه:

 • شما به سادگی با برنامه نویسی و جزئیات برنامه خود را سازماندهی می کنید (قیمت ها ، گزینه های خاص و غیره.) نوع خدماتی که شما ارائه می دهید و همچنین حوزه جغرافیایی مداخله.
 • کارآفرین Ogustine سیستمی را شروع کرده است نیاز مشتری, و نه در دسترس بودن ارائه دهندگان: شما به راحتی احترام می گذارید شما را بصورت آنلاین می بینیم با تشکر از مدیریت تسهیل شده ذینفعان خود ، با در نظر گرفتن در دسترس بودن و مناطق مداخله آنها.
 • مشتریان شما امکان پرداخت آنلاین یا به دست آوردن نقل قول قبل از قرار ملاقات ها را به روشی ساده و بصری دارند.
 • شما در مقابل درخواست مشتری به لطف یک واکنش نشان می دهید برنامه همراه هم در iOS و هم در اندروید موجود است.

قیمت: 49 یورو در ماه برای فرمول تقویت.

جلسه: انتخاب فرمول شما

وقت ملاقات, پیشگام در بخش خود با راه اندازی در سال 2007 ، تخصص واقعی را ارائه می دهد.

این پلتفرم با بیش از 10 میلیون تحقیق در سال و 500 شهر تحت پوشش ، Corsica و Dom-Tom شامل ساده سازی مدیریت شما است مطب دکتر.

تصویری از قرار ملاقات موبایل برای بیمار:

بستر انتصاب پزشکی آنلاین

وقت ملاقات پزشک. ویزیت دکتر

جلسه در چند خط:

مزیت این سکو در این واقعیت نهفته است که سه پیشنهاد مختلف را ارائه می دهد:

 • بسته آرامش,
 • بسته دید,
 • بسته telesecretariat.

این به شما این آزادی را می دهد که راه حلی را انتخاب کنید که مناسب اهداف شما باشد: آیا شما فقط می خواهید دفتر خود را با کارآمدتر مدیریت کنید ، یا جاه طلبی برای توسعه بیماران از طریق اینترنت دارید ? آیا دوست دارید از خدمات a استفاده کنید تله ?

قیمت: 59 یورو در ماه شامل مالیات برای بسته بندی Serenity.

RDV360: با توجه به قرار ملاقات آنلاین توسط بخش فعالیت

RDV360 که توسط بسیاری از متخصصان استفاده می شود ، از بخش ها و فعالیت های متنوع به عنوان زیبایی و بهزیستی ، مدارس رانندگی یا تالار شهر و خدمات عمومی پشتیبانی می کند.

نرم افزار مدیریت کسب و کار همه در یک

ملاقات در چند کلمه :

 • راه حل کامل ، این پلتفرم ویژگی های خاصی را برای سازگاری با هر حرفه ارائه می دهد. مثلا زیبایی RDV360, بعلاوه درخواست قرار ملاقات 7 روز در هفته ، 24 ساعت شبانه روز ، ابزارهای مناسب بازاریابی در این بخش را برای حفظ مشتریان مستقر می کند (کمپین های پیام کوتاه ، محموله های خودکار برنامه ریزی شده و غیره.).
 • رابط کاربری را به درجه بالایی از شخصی سازی اجازه می دهد. به عنوان مثال ، مشتری این امکان را دارد که عضو تیم را که می خواهد با او بخواهد خدمات خود را در زمان رزرو ارائه دهد ، انتخاب کند.
 • سرویس مرتبط با اکثر بخش های فعالیت مدولار است. شما فرمول مورد نظر خود را انتخاب می کنید و به همین ترتیب پرداخت می کنید.
 • همچنین توجه داشته باشید که وجود دارد فرمول رایگان تکمیل کارکردهای اساسی (رزرو آنلاین از یک صفحه اختصاصی یا صفحه فیس بوک شما ، دستور کار آنلاین ، پرونده مشتری و مراجعه رایگان در سایت RDV360).

قیمت: 29.90 یورو در ماه برای فرمول Pro.

به سادگی کتاب.من: 100 ٪ نرم افزار قابل تنظیم

به سادگی کتاب.ME نرم افزار رزرو آنلاین است که برای تسهیل در ساخت و مدیریت قرارها در همه بخش ها و انواع ساختارهای ترکیبی (VSE ، SME و شرکت های بزرگ) طراحی شده است.

سالن های زیبایی ، مراکز تناسب اندام ، کلینیک ها یا مدارس ، Simply Book.با همه زمینه های فعالیت ، همه در یک پلت فرم قابل تنظیم و بصری 100 ٪ سازگار است.

سیستم رزرو برای شرکتهای خدماتی

به سادگی کتاب.من با چند کلمه:

 • شما می توانید به خود در طیف گسترده ای کمک کنید مدل های سایت های رزرواسیون برای ایجاد رابط انتصاب آنلاین خود ! به سادگی کتاب.چند نفر را به من پیشنهاد دهید 100 ٪ الگوهای قابل تنظیم ؛ می توانید تصاویر ، آرم و تمام اطلاعات لازم را در ارائه دهندگان خود درج کنید !
 • شما به طور قابل توجهی قرارهای خود و خود را افزایش می دهید ترافیک با تشکر از“ادغام دکمه” اکنون کتاب “ در همه شما شبکه های اجتماعی (اینستاگرام ، فیس بوک ، گوگل یا توییتر). شما همچنین در رزرو بازار ظاهر خواهید شد.صفحه و جذب مشتری حتی بیشتر !
 • شما بهره وری خود را بهبود بخشید و عملکرد با دسترسی به اطلاعات خود در به موقع ! با بارگیری برنامه Administrator ، برای هر رزرو جدید به شما اطلاع داده می شود. شما می توانید با خود مشورت کنید دفتر خاطرات به محض اینکه می خواهید ، به اطلاعات مشتری و در صورت لزوم رزرو را اصلاح یا حذف کنید.
 • شما تصویر برند خود را تقویت کنید و میزان وفاداری از مشتریان خود در شخصی سازی تعامل شما با آنها. در واقع ، به لطف لیست مشتری ، همه رزروهای آنها را در اختیار شما قرار می دهد ، می توانید آنها را ارسال کنید اعلان های خودکار برای تشویق آنها به رزرو ، یا اطلاع آنها از آخرین پیشنهادات خود ..

قیمت: 25 € در ماه برای 50 کاربر تا 500 رزرو و 8 افزونه برای فرمول “استاندارد”.

سد ساحلی.FR: نرم افزار انعطاف پذیر که با همه سازگار است

سد ساحلی.FR نرم افزار مدیریت قرار ملاقات آنلاین کامل و فوق العاده قابل تنظیم است. انعطاف پذیر و بصری به لطف برنامه ساخته شده خیاطی ، دست زدن به آن تقریباً فوری است و استفاده از آن ساده و سریع است که برای شما و چه برای مشتریان شما !

این پلتفرم که برای همه اندازه شرکت ها و انواع بخش های ترکیب شده طراحی شده است ، 50 میلیون قرار ملاقات در نظر گرفته شده است. ما به ویژه در بین مشتریان خود می یابیم: EDF ، بخشدار پلیس پاریس ، دانشگاه مونتپلیه ، متخصصان بهداشت ، تالارها و ادارات ، SMES.

انتصاب کامل جلسات آنلاین | ساخت فرانسه

Visual Smartagenda

سد ساحلی.FR در چند کلمه:

 • دستور کار هوشمند ابزار رزرو برای قرارهای آنلاین است که ترکیبی از آن است پیکربندی بسیار کامل و یک دست زدن به بیش از حد. در عرض چند دقیقه سیستم رزرو آنلاین شما عملیاتی است !
 • تو می توانی مدیریت قرار ملاقات های خود را در راه حل های موجود ادغام و هماهنگ کنید در صورت تمایل (افزونه وردپرس ، ویجت, دستور کار گوگل, چشم انداز ، iOS. )
 • کیفیت خدمات خود را بهبود بخشید و توصیه های مشتریان را از طریق آن جمع کنید 100 ٪ نظرسنجی رضایت قابل تنظیم. اطلاعات مورد نیاز شما در بالادست قرار ملاقات را جمع آوری کرده و در نتیجه تضمین می کنید موفقیت مبادلات شما. رنگ ، آرم ، زمینه و اطلاعات را به همان اندازه که می خواهید اضافه کنید !
 • به لطف کارآمدتر شدن جنبه تحلیلی نرم افزاری که به شما ارائه می دهد KPI مربوطه و به شما امکان می دهد فعالیت خود را در زمان واقعی دنبال کنید. تعداد جلسات ، حجم ساعت ها ، تقسیم بندی با گروه بندی ، میزان غیبت … و هنوز.

قیمت: از 49 € ht / ماه برای پیشنهاد “ضروری”.

Timify: بستر رایگان

در 26 کشور مختلف ، نرم افزار Timify توسط بیش از 45000 سازمان در سراسر جهان استفاده می شود.

این هدف در هر دو مشاغل کوچک ، مانند سالن های آرایشگاه ، مؤسسات زیبایی یا شرکت های مشاور ، و سازمان های عمومی یا شرکت های بزرگ (خرده فروشی ، املاک و مستغلات و غیره انجام می شود.).

بررسی اجمالی تقویم آنلاین:

قرار ملاقات و مدیریت برنامه ریزی

تقویم Timfy

ترسو در چند کلمه :

 • Timify یک نسخه رایگان و نامحدود از راه حل خود دارد از طریق اینترنت قرار ملاقات بگذارید, از جمله بسیاری از ویژگی ها.
 • شما با شخصی سازی فضای شخصی و دوره رزرو خود هویت بصری خود را منتشر می کنید. بسیاری از عناصر مانند پلیس ، رنگ ها یا دکمه های رزرو قابل تنظیم هستند.
 • نسخه رایگان Timify همچنین شامل وب سایت مینی ، از فیس بوک قرار ملاقات بگذارید و پرداخت آنلاین.

با این حال ، توجه داشته باشید که یادآوری قرار ملاقات, عملکردی که توسط همه متخصصان بسیار مورد استقبال قرار می گیرد ، فقط در نسخه پرداخت شده قابل دسترسی است.

قیمت: 25.00 یورو در ماه برای فرمول حق بیمه.

قرار ملاقات آنلاین ، یک عامل رقابت

آن را ارائه دهید رزرو آنلاین رایگان برای بیماران یا مشتریان امروز یک دارایی بزرگ برای حفظ شما است رقابت پذیری.

این از دو عامل اصلی ناشی می شود.

با ارائه یک سرویس با کیفیت سازگار با محدودیت های دنیای مدرن ، شما را افزایش می دهید رضایت از مشتریان, و بنابراین شانس شما برای دیدن آنها از قدم دفتر یا شغل شما عبور می کند.

علاوه بر این ، هفته های شما به نوعی سازماندهی می شوند بهینه. تعداد جلسات ناخواسته کاهش می یابد و شما در فعالیت واقعی خود متمرکز می شوید.

نوسازی و کارآیی فرآیندهای انتصاب شما با استفاده از هر آنچه که اینترنت برای شما ارائه می دهد همراه است. و ، همانطور که دیدیم ، تعداد سیستم عامل های کلید به این معنا بصورت آنلاین توسعه یافته اند.

شما فقط باید مطابق با خود انتخاب کنید حوزه فعالیت, از شما بودجه و شما نیازهای عملکردی

شفافیت یک ارزش اساسی برای استفاده است. ما به عنوان یک رسانه ، هدف ما این است که به خوانندگان خود محتوای مفید و با کیفیت را ارائه دهیم در حالی که به AppVizer اجازه می دهیم از این محتویات زندگی کنند. به همین دلیل ، ما از شما دعوت می کنیم تا سیستم پاداش خود را کشف کنید. بیشتر بدانید

کار هوشمندتر: خبرنامه AppVizer

روند و مشاوره ، برای کارآمدتر در محل کار ، در صندوق پستی خود.