بارگیری Meetic – CNET France ، بارگیری Meetic برای Android ، iOS ، Service Online و APK – Frandroid

برنامه ملاقات

توجه داشته باشید که رویدادهای ملاقات بر روی مضامین خاص برگزار می شود: درس پخت و پز ، عصر در یک نوار ، کارگاه چشیدن. این امر به افراد اجازه می دهد تا در اطراف فعالیت ها ارتباط برقرار کنند ، که برای آنها روابط مجازی می تواند ترمز را تشکیل دهد.

وابسته به

در برنامه های تلفن همراه برای تلفن هوشمند Android و iOS موجود است ، اما همچنین در سرویس آنلاین ، Meetic یک سرویس دوست یابی بزرگسالان است که به افرادی که می توانند یکدیگر را خوشحال کنند امکان می دهد.

از تجزیه و تحلیل پروفایل ها و سلیقه های همه ، الگوریتم Meetic قادر به ارائه مجردها ، مردان یا زنان در منطقه شما است ، که معیارهای مختلفی را که شما مشخص کرده اید برآورده می کند.

Meetic Creed: از آنجا که به دنبال یک رابطه جدی و متعهد هستید ، با تک آهنگ هایی که متناسب با شما هستند ملاقات می کنید. در واقع ، با Meetic ، جلسات قرار است بر خلاف سایر برنامه های جلسات که روابط دوستانه یا زودگذر را ارائه می دهند ، ساکنان در روابط طولانی مدت واقعی ساکنان.

پس از ثبت نام به صورت رایگان در سایت یا از طریق برنامه موبایل ، می توانید نمایه خود را با عکس ، متن ایجاد کنید ، که توسط تیم های اعتدال Meetic بررسی می شود. سپس معیارهایی را که به خصوص در یک شخص دوست دارید وارد کنید و پروفایل های مختلفی را که با توجه به نکات متفاوتی که مشخص شده اند به شما مرور کنید. شما می توانید نمایه یک شخص را دوست داشته باشید که به او بگویید که او را دوست دارید و او می تواند ، در صورت متقابل ، حفاظت را درگیر کنید. چندین روش ارتباطی برای دوستیابی شما ارائه شده است: می توانید از سرویس پیام رسانی فوری استفاده کنید و سپس یک تماس ویدیویی برقرار کنید.

توجه داشته باشید که رویدادهای ملاقات بر روی مضامین خاص برگزار می شود: درس پخت و پز ، عصر در یک نوار ، کارگاه چشیدن. این امر به افراد اجازه می دهد تا در اطراف فعالیت ها ارتباط برقرار کنند ، که برای آنها روابط مجازی می تواند ترمز را تشکیل دهد.

شما می توانید Meetic را به صورت رایگان از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی Android یا iOS خود بارگیری کنید ، یا مستقیماً از سرویس آنلاین استفاده کنید. از طرف دیگر ، پیشنهادات پروفایل ، سرویس پیام رسانی و سایر ویژگی ها به اشتراک پرداخت نیاز دارند.

وابسته به

وابسته به

ملاقات است یکی از محبوب ترین برنامه های دوست یابی و معروف ترین در فرانسه و اروپا. در این سرویس می توانید ملاقات کنید هزاران مجرد, زن یا مرد.

در برنامه شما می توانید ، پروفایل ها را مرور کنید عکس ها و اطلاعات دقیق در مورد علایق همه. اگر نمایه را دوست دارید می توانید چت را شروع کنید و شاید یک جلسه خوب داشته باشید. Meetic همچنین پیشنهادات را ارائه می دهد رویدادهایی برای دیدار با افراد مختلف مخالف و شرکت در فعالیت ها. این برنامه همچنین یک سیستم کشویی ، مشابه با Tinder (دو برنامه متعلق به همان گروه) ارائه می دهد.

ویرایشگر Meetic SA
سیستم های عامل Android ، iOS ، سرویس آنلاین
اطلاع 177،764
دسته بندی ها اوقات فراغت ، ارتباطات

وابسته به

سایت ملاقات با تلفن هوشمند شما

دانلود

برنامه های توصیه شده برای شما

Evil Awakening II: نماد Erebus

یک mmorpg سرگرم کننده جایی که شما باید جهان را نجات دهید

نماد فروشگاه App Uptodown

تمام برنامه هایی که می خواهید در دستگاه Android خود

نماد دفتر WPS

یک دستیار اداری برای تلفن شما

شهر خانوادگی: نماد Makeover

خانه خود را تزئین کنید ، آرایش کنید و به فتح هالیوود بروید

نماد مسنجر WhatsApp

ساده ترین و عملی ترین راه برای گفتگو با دوستان خود

نماد ملاقات

ملاقات با افراد در نزدیکی شما و جلسات با آنها ترتیب می دهد

نماد لووو

یک روش جالب برای معاشقه از تلفن Android شما

نماد Tiktok

موسیقی و جلوه ها را به فیلم های خود اضافه کنید و آنها را به اشتراک بگذارید!