قرارداد مدیر ، امور تجاری ، MGM – شناسه پست: 2415257 | ، آمازون دستیابی به استودیوهای MGM – دیجیتال قرن را نهایی کرد

آمازون دستیابی به استودیوهای MGM را نهایی کرد

در حال حاضر ، شرکت ها هنوز فاش نکرده اند که مدیریت MGM و آمازون ، اکنون ادغام شده است. با این حال, تنوع مشخص می کند که تیم مدیریت MGM به گروه به رهبری مایک هاپکینز می پیوندد. دومی شامل مدیر سینما ، مایکل دی لوکا و رئیس گروه تلویزیونی ، مارک برنت است.

قرارداد مدیر ، امور تجاری ، MGM

آیا شما علاقه مند به شکل گیری آینده تلویزیون هستید? آیا می خواهید نسل بعدی نحوه و آنچه مشتریان را تماشا می کنند تعریف کنید? MGM /Amazon Studios یک عمل ایمن برای یک مدیر با تجربه قرارداد در همکاری با تیم ما برای ارائه محتوا در بستر آمازون و خاموش است.

کاندیدای موفق در این نقش دانش بسیار خوبی در مورد معامله و شرایط مرتبط در صنعت سرگرمی خواهد داشت. تجربه قبلی کار برای یک آژانس سرگرمی ، شرکت تولیدی ، استودیو یا شبکه تلویزیونی ؛ توانایی تکمیل حجم زیاد کارهای پیچیده و پروژه ها را به سرعت با حداقل راهنمایی داشته باشید. با فوریت مناسب در موقعیت ها و رویدادهایی که نیاز به پاسخ سریع یا چرخش دارند ، واکنش نشان دهید. و واقعی با تیم های داخلی همکاری کنید. نامزد همچنین به جزئیات و مهارتهای سازمانی توجه خوبی خواهد داشت. سطح بالایی از Comperte ، صداقت و اختیار در رسیدگی به اطلاعات بسیار محرمانه و حرفه ای در برخورد با متخصصان ارشد در داخل و خارج از شرکت مهم است. این موقعیت در شهر کالور ، کالیفرنیا واقع شده است.

مسئولیت کلیدی شغلی
– پشتیبانی عمومی اداری به 3 مدیرعامل BA (من.اشمیه., کمک به برنامه ریزی تماس ها ، هزینه ها و غیره.)
– ردیابی معاملات با حجم بالا ، شامل گزارش های مختلف و نگهداری شبکه
– داشتن پوشش تأیید شرکت از روی تخته سنگ کاملاً متعلق به
– کار متقابل با تیم مالی توسعه آمازون برای ترسیم شرایط و اطمینان از پرداخت استعدادها به موقع انجام می شود
– به عنوان یک نقطه تماس داخلی و خارجی برای سوالات مربوط به معامله و نگرانی عمل کنید

ما برای استخدام نامزدها برای کار کردن از یکی از اجاره های زیر آماده هستیم:

بورلی هیلز ، کالیفرنیا ، ایالات متحده | Culver City ، CA ، USA

صلاحیت های اساسی

– درجه 4 ساله کالج یا تجربه خاص صنعت معادل آن
– 2+ سال تجربه کاری در یک نقش بازگو در صنعت تولید فیلم/تلویزیون/سرگرمی
– تجربه کار متقابل با تیم های مالی ، تولید و خلاق را تجربه کنید
– مهارت های سازمانی قوی و توانایی ردیابی تاریخ ها و پروژه های با ارزش بالا

صلاحیت های قدردانی

– باید مهارت های ارتباطی نویسنده ، کلامی و بین فردی عالی داشته باشد
– آگاهی از چشم انداز صنعت ، از جمله تولید کنندگان ، شرکت های تولیدی ، نمایندگان و سایر اشخاص سرگرمی
– با مجموعه Microsoft Office ، از جمله Outlook ، Word ، Excel و SharePoint تجربه کنید. جعبه ، خط حقوق و دانش قابل حمل بیشتر است.
– توجه زیاد به جزئیات و مهارت های عالی مدیریت زمان
– نگرش می تواند با ابتکار عمل و پیگیری
– توانایی کار در یک محیط به سرعت در حال تغییر

آمازون دستیابی به استودیوهای MGM را نهایی کرد

آرم استودیوی MGM

اکنون رسمی است. استودیوی مشهور سینمای MGM Hollywood اکنون متعلق به آمازون است و به غول تجارت الکترونیکی اجازه می دهد تا عمدتا کاتالوگ Prime Video را گسترش دهد ، خدمات آن .

اکنون رسمی است. استودیوی معروف Cinema Cinema Hollywood اکنون متعلق به آمازون است و به غول تجارت الکترونیکی اجازه می دهد تا عمدتا از کاتالوگ ویدیویی ممتاز ، سرویس پخش آن استفاده کند.

تنظیم کننده ها تأیید کرده اند (برای لحظه ای)

اعلامیه کسب MGM Studios توسط آمازون گذشته ساخته شده است. با این وجود ، این شرکت باید منتظر تنظیم کننده ها برای نهایی کردن معامله به مبلغ 8.5 میلیارد دلار باشد. اکنون این کار انجام شده است و NBSP: اتحادیه اروپا واقعاً خود را داده است ” تصویب بی قید و شرط “در این عملیات ، با قضاوت که قوانین ضد رقابتی را نقض نمی کند. کمیسیون اروپا چنین گفت ” محتوای MGM را نمی توان ضروری دانست “و معتقد است که همپوشانی بین فعالیت های آمازون و استودیو” مرزها »».

مشترک شدن در خبرنامه

از طرف ایالات متحده ، کمیسیون تجارت فدرال (FTC) ، که نظارت بر کسب آن را داشت ، تا 15 مارس باید حکم خود را صادر کند. از آنجا که او هیچ نظری نداد ، آمازون گفت که او موافقت کرده است و به همین دلیل کسب او را نهایی کرد. همانطور که رسانه های تخصصی یادداشت می کنند تنوع با این حال ، نقش FTC تصویب رسمی معاملات نیست. او آنها را مورد اختلاف قرار می دهد یا نه ، و اگر تصمیم بگیرد که آنها را به چالش بکشد ، می تواند این کار را قبل یا بعد از اتمام انجام دهد.

ویدیوی آمازون پریود گسترش می یابد

استودیویی که در سال 1924 تأسیس شد ، MGM در کاتالوگ خود بیش از 4000 فیلم ، 17،000 قسمت تلویزیونی دارد و نزدیک به 180 اسکار و همچنین 100 جایزه امی کسب کرده است. “” MGM تقریباً یک قرن تولید سرگرمی استثنایی دارد و ما تعهد آنها را برای ارائه طیف گسترده ای از فیلم های اصلی و برنامه های تلویزیونی برای مخاطبان جهان به اشتراک می گذاریم. ما از کارمندان ، سازندگان و استعدادهای MGM در Prime Video و Amazon Studios استقبال می کنیم ، و ما بی تاب هستیم که با هم همکاری کنیم تا فرصت های بیشتری را برای ارائه داستانهای با کیفیت به مشتریان خود ایجاد کنیم “گفت: مایک هاپکینز ، معاون ارشد Prime Video و Amazon Studios ، در بیانیه مطبوعاتی.

رایانه ای که برای ویدیوی نخست آمازون باز است

سرویس جریان آمازون کاتالوگ MGM Studios را در خود جای می دهد. عکاسی و NBSP: شبهه Thibault / Unsplash

با استفاده از این کسب ، کاتالوگ سرویس جریان آمازون تا حد زیادی بهبود می یابد ، که به آن اجازه می دهد تا با شماره بخش ، Netflix و دیزنی رقابت بیشتری کند+. علاوه بر این ، این همچنین می تواند فعالیت تجارت آنلاین خود را تقویت کند ، زیرا افراد مشترک در Prime Video دارای اشتراک جایزه در بازار آمازون هستند.

در حال حاضر ، شرکت ها هنوز فاش نکرده اند که مدیریت MGM و آمازون ، اکنون ادغام شده است. با این حال, تنوع مشخص می کند که تیم مدیریت MGM به گروه به رهبری مایک هاپکینز می پیوندد. دومی شامل مدیر سینما ، مایکل دی لوکا و رئیس گروه تلویزیونی ، مارک برنت است.

به عنوان یک یادآوری ، MGM Studios در کاتالوگ کلاسیک های سینمایی مانند جیمز باند ، حق رای دادن راکی ​​و کرید و همچنین فیلم های بلند Thelma & Louise ، سکوت بره ها ، هفت مزدور و گاو نر خشمگین قرار دارد.