Microsoft 365: All About Office Office Suite ، Microsoft Office 365 شخصی – مجموعه تخفیف تجاری – تخفیف تجارت

کارمندان مایکروسافت آفیس 365

Contents

مرا پیدا کن

مایکروسافت 365: همه چیز در مورد دفتر اداری

شما می خواهید مرجع را از عواقب اداری خریداری کنید ? در اینجا تمام پیشنهادات Microsoft 365 و Microsoft Office برای عموم مردم و SME ها ، برای ویندوز ، مک و دستگاه های تلفن همراه آورده شده است. همه قیمت ها وجود دارد !

 • برنامه های مایکروسافت آفیس و مایکروسافت 365
 • Word ، Excel و Powerpoint پرداخت می شود
 • اشتراک مایکروسافت 365 با جزئیات
 • خرید Microsoft Office با جزئیات ارائه می دهد
 • دفتر برای ویندوز و مک ، تفاوت ها
 • برنامه های خانوادگی دفتر خود را به اشتراک بگذارید
 • آیا شما نیاز به استفاده از Word و Excel دارید ?
 • در صورت بروز مشکل در مجوز دفتر
 • مایکروسافت 365 را دوباره پر کنید ، اسناد خود را نگه دارید
 • Word یا Excel را جداگانه بخرید
 • فقط برنامه های خاص را نصب کنید
 • چندین نسخه اتوماتیک را نصب کنید

مرجع بدون تردید در اتوماسیون اداری ، مجموعه اداری مایکروسافت زمان بهبودی داشت: و به دلایل خوب ، نسخه اول تاریخ از… 1989 ! چنین ماندگاری – بیش از 30 سال – در صنعت فناوری اطلاعات بسیار نادر است. Word ، Excel و Powerpoint از این فرصت استفاده کردند تا کارکردها و امکانات بی شماری را غنی کنند ، که برای برخی از آنها بی نظیر هستند.

این سه برنامه امروز چنان در تجارت بسیار محبوب هستند که حتی رقبای رایگان آنها به راحتی سهم بازار را نمی خورند. بدون شک ، بدون شک ، زیرا بسیاری از عواقب دفتر رقیب دیگر رابط کاربری قدیمی یا عملکردهای بسیار محدودی که بسیاری از کاربران را خاموش کرده اند ندارند. و همه به پیشرفته ترین کارکردهای در نظر گرفته شده برای متخصصان نیاز ندارند. اگر هنوز انتخاب خود را انتخاب نکرده اید ، پیشنهاد رقیب قراردادهای اداری رایگان یا پولی ، برای رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه ، که دارای عملکردهای مشترک است ، در هر صورت مستحق توجه شما است.

شما ترجیح می دهید در مرجع شرط بندی کنید ? پس از آن بدانید که مجموعه دفتر مایکروسافت نیست – یا بهتر است – بیش از حد گران نیست. رقابت خوب است. قیمت هایی که توسط مایکروسافت انجام می شود ، و حتی بیشتر توسط سایت های فروش کلیدهای مجوز اداری حتی شگفت انگیز است. آنچه باید به خاطر داشته باشید:

 • مایکروسافت امروز فرمول اشتراک خود را برجسته می کند مایکروسافت 365, که هنوز کمی قبل از آن 365 خوانده می شد – این همان پیشنهاد با یک لباس جدید بازاریابی است. اصل ، بسیار پرسود برای مایکروسافت ، روند فعلی در بین ناشران بزرگ را دنبال می کند: شما باید یک بسته ماهانه یا سالانه بپردازید تا بتوانید از Word ، Excel و PowerPoint برای Windows و MacOS استفاده کنید ، در نسخه Premium: به محض ورود یک تازگی اکسل یا کلمه ، شما از بروزرسانی بهره مند می شوید. Microsoft 365 در نسخه هایی برای یک کاربر خصوصی (به تنهایی) ، اعضای خانواده ، متخصصان TPE ، SME ها یا شرکت های بزرگ در دسترس است.
 • در ناشر آمریکایی ، نامگذاری دفتر مایکروسافت در عوض مربوط به برنامه های خریداری شده یک بار و برای همیشه ، برای زندگی برای زندگی است. چندین پیشنهاد هنوز هم برای افراد و مشاغل در Mac و PC ارائه می شود. نرخ مجوز به ویژه جالب است – در برخی موارد چند ده یورو یا حتی کمتر ! اگر رایانه شخصی یا MAC شما اخیر است ، البته جدیدترین نسخه اداری ، در حال حاضر Office 2021 را انتخاب کنید.
 • برنامه های شامل (Word ، Excel ، PowerPoint ، Outlook ، OneNote و غیره) با توجه به پیشنهاد پرداخت شده انتخاب شده ، هم برای خرید نهایی و هم برای اشتراک متفاوت است. ما پیشنهادات اصلی را شرح می دهیم.
 • بیشتر برنامه های رایگان تلفن همراه برای آیفون ، آی پد ، تبلت های اندرویدی و تلفن های هوشمند رایگان هستند. Microsoft 365 پیشنهادات پرداخت شده اضافه کردن عملکردهای حق بیمه.
 • برنامه های اداری برای وب ، قابل استفاده در یک مرورگر اینترنتی برای ویندوز ، MacOS یا Linux ، با ایجاد یک حساب رایگان مایکروسافت رایگان هستند. Microsoft 365 پیشنهادات پرداخت شده اضافه کردن عملکردهای حق بیمه.

در اینجا تمام نکاتی برای ارزیابی برای انتخاب کلمه ، اکسل ، نسخه پاورپوینت و سایر برنامه های اتوماتیک آورده شده است.

برنامه های آفیس آفیس Microsoft Office یا Microsoft 365 چیست؟ ?

مجموعه اداری بیش از ده ها برنامه را گرد هم می آورد ، که در همه پیشنهادات ظاهر نمی شوند. این جدول برنامه های اصلی برای عموم مردم و VSE/SMES را خلاصه می کند. به خرده فروشی Office و Microsoft 365 پیشنهادات مراجعه کنید تا دریابید که کدام برنامه ها در هر پیشنهاد پرداخت شده گنجانده شده اند. دفتر برنامه های کاربردی موبایل برای iOS و Android رایگان است ، یک به یک قابل بارگیری است (فقط کلمه ، یا فقط اکسل و غیره.) یا در یک برنامه اداری جمع شده است. اشتراک پرداخت شده مایکروسافت 365 عملکردهای حق بیمه را به این برنامه های تلفن همراه رایگان اضافه می کند.

کاربرد سیستم های
کلمه – پردازنده کلمه برای نوشتن نامه ، گزارش ، کار ، PDF ، با تصاویر و جداول ، چند کلسیم ، فهرست مطالب و غیره. ویندوز ، مکوس ، مرورگرهای وب ، iOS و Android
برتری داشتن – صفحه گسترده برای رسیدگی به داده های دیجیتالی در صفحات گسترده ، انجام محاسبات ، تجزیه و تحلیل داده ها ، نشان دادن آنها به صورت گرافیکی. ویندوز ، مکوس ، مرورگرهای وب ، iOS و Android
پاورپوینت – نرم افزار ارائه برای ایجاد نمایش پرده ای ، پیمایش از طریق اسلایدهای انیمیشن (اسلایدها) ، به عنوان مثال در یک کنفرانس به مخاطب اطلاع دهید. ویندوز ، مکوس ، مرورگرهای وب ، iOS و Android
چشم انداز – نرم افزار پیام رسانی برای مدیریت حساب های ایمیل (ایمیل) که توسط مایکروسافت یا دیگران اداره می شود (Gmail ، Yahoo. ). ویندوز ، مکوس ، مرورگرهای وب ، iOS و Android
دفتر (مایکروسافت 365) – iOS (iPhone ، iPad) و تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی. شامل کلمه ، اکسل و پاورپوینت است. Android ، iOS
یک نکته – برای سازماندهی ایده های خود ، یادداشت برداری کنید ، لیست هایی را با متن ، تصاویر و صداها ایجاد کنید ، در رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه قابل اشتراک باشید. ویندوز ، مکوس ، مرورگرهای وب ، iOS و Android
تیم های مایکروسافت – برنامه ارتباطی مشارکتی با تماس های ویدیویی ، کنفرانس ویدئو ، جلسه از راه دور ، پیام فوری و غیره. ویندوز ، مکوس ، لینوکس ، مرورگرهای وب ، iOS و Android
کلیپچامپ – برنامه ویرایش ویدیویی رایگان برای برش ، محصول ، کلیپ های فیلتر. قابل استفاده در ClipChamp.کم. عملکردهای حق بیمه با مایکروسافت 365. Windows ، Google Chromebook ، مرورگرهای وب ، iOS
یک درایو – فضای ذخیره سازی ابری (آنلاین) برای به اشتراک گذاری عکس ، اسناد و پرونده ها از هر نوع. 1 سل در هر کاربر با مایکروسافت 365. ویندوز ، مکوس ، مرورگرهای وب ، iOS ، Android
دسترسی – مدیر پایگاه داده ، برای ایجاد برنامه های ویندوز و دستکاری داده ها از یک شرکت یا انجمن. پنجره ها
ناشر – انتشار رایانه (ITP) ، برای ایجاد اسناد چاپی یا PDF: کارتهای تبریک ، خبرنامه ، اسناد بازاریابی و غیره پنجره ها
Microsoft Defender – با ایمنی ویندوز یکپارچه کار می کند و در دستگاه های Android ، iOS و MAC محافظت بیشتری می کند. Windows ، MacOS ، iOS و Android
ایمنی خانواده – کنترل والدین با محدودیت و جغرافیایی تلفن همراه برای ویندوز 10/11 ، Xbox ، Android ، iOS. Windows ، Xbox ، Android ، iOS

پیشنهادات پرداخت شده از Word ، Excel ، PowerPoint و Outlook چیست ?

مایکروسافت سه روش پرداخت عمده را ارائه می دهد ، که شرط استفاده از برنامه های اداری است.

 • اشتراک ماهانه یا سالانهمایکروسافت 365 (سابق دفتر 365) فرمولی است که توسط مایکروسافت ارائه شده است. دو نسخه برای افراد وجود دارد: مایکروسافت 365کارکنان (1 کاربر یا کاربر MAC), مایکروسافت 365خانواده (6 کاربران PC یا MAC). و چندین نسخه برای شرکت ها: مایکروسافت 365TPE/SME وت مایکروسافت 365 برای شرکت های بزرگ (قیمت HT برای هر کاربر و متغیر ماه بسته به برنامه ها و خدمات موجود در آن).
  هر برنامه به لطف چندین به روزرسانی سالانه که به طور خودکار بارگیری می شود ، از آخرین اخبار بهره می برد. اگر اشتراک خاتمه یابد ، برنامه های Microsoft 365 دیگر به شما اجازه نمی دهند اسناد را اصلاح کنید ، فقط برای خواندن و چاپ آنها. این اسناد دارایی شما باقی مانده و در سایر برنامه های اتوماسیون اداری پرداخت شده یا رایگان مانند LibreOffice قابل تغییر است.
 • خرید نهایی مجموعه اداری, با یک پرداخت واحد ، برای استفاده از طول عمر معتبر است. شما بین این انتخاب را دارید دفتر خانواده و دانشجویی 2021 (کلمه ، اکسل ، پاورپوینت), خانواده اداری و مشاغل کوچک 2021 (علاوه بر این با چشم انداز) و دفتر 2021 Professional Plus (با دسترسی بیشتر ، OneNote ، ناشر …). این پیشنهاد برای 1 رایانه یا 1 مک معتبر است. برای بهره مندی از نسخه های جدید پس از خرید پرنعمت (به استثنای به روزرسانی های امنیتی) باید یک نسخه کامل خریداری کنید. این فرمول مقرون به صرفه است ، به شما امکان می دهد یک بار و برای همه کلمه ، اکسل و سایرین با قیمت رسمی 149 یورو ، 299 یورو یا 499 یورو در مایکروسافت و شرکای آن ، و با قیمت های فوق العاده پایین تر در سایت های متخصص در این کشور به دست آورید. فروش مجوزهای نرم افزار – به ترتیب 20 یا 30 € برای مجوز بیشتر و گاهی اوقات حتی کمتر از 1 € !
 • خرید جداگانه و قطعی Word یا Excel یا PowerPoint یا Outlook همچنین ممکن است ، اما ما آن را خواهیم دید ، قیمت این نسخه های خودمختار به سختی جذاب است.

قیمت اشتراک Microsoft 365 چقدر است ?

Microsoft 365 نام تجاری جدید دفتر Office Office 365 است. Microsoft 365 فقط به صورت اشتراک ماهانه یا سالانه ارائه می شود ، برای ادامه استفاده از نرم افزار خود باید این بسته را تمدید کنید. اگر شماره کارت بانکی شما هنوز فعال باشد ، تجدید خودکار است. با استفاده از مایکروسافت 365 برای رایانه شخصی و مک ، هنوز آخرین ویژگی ها را دارید ، برنامه ها به صورت خودکار به روز می شوند. برای نسخه مایکروسافت 365 برای تجارت کوچک ، همچنین با این مستندات مشورت کنید.

اگر خرید نهایی دفتر را به جای اشتراک ترجیح می دهید به بخش بعدی مراجعه کنید.

در جدول ما ، نرخ اشتراک مواردی است که توسط مایکروسافت انجام می شود. برخی از سایت های فروش مجوزهای اداری گاهی اوقات برای اشتراک سالانه مایکروسافت 365 قیمت کمی پایین تر ارائه می دهند.

بهترین قیمت در دفتر دفتر چیست ?

خرید مجوز اداری مقرون به صرفه ترین راه حل برای یک فرد یا یک تجارت کوچک است که دوست دارد نسخه اخیر Word ، Excel و Powerpoint را داشته باشد ، بدون آنکه بعد از آخرین نوآوری ها اجرا شود. خرید نهایی سپس به شما امکان می دهد از نرم افزار خود بدون محدودیت یا محدودیت در زمان استفاده کنید. قیمت های شارژ شده توسط مایکروسافت ، مقرون به صرفه تر از گذشته ، برای خرید یک دفتر حقوقی کلیدی مجوز ، بسیار بالاتر از آنچه در وب ، در سایت های بازرگان می توان یافت ، باقی مانده است.

اگر ترجیح می دهید برنامه های اداری را بین چندین کاربر به اشتراک بگذارید و یا همیشه آخرین نوآوری های ارائه شده به Word ، Excel و PowerPoint را داشته باشید ، اشتراک Microsoft 365 را در نظر بگیرید.

دفتر خانواده و دانشجویی 2021 خانواده و کوچک کسب و کار
2021
دفتر 2021
حرفه ای
بیشتر
قیمت مایکروسافت 149 € TTC 299 € TTC 499 € TTC
کارشناسی لیسانس را در وب خریداری کنید از 1 تا 40 € (بسته به سایت ها و تبلیغات)
تعداد کاربران 1 کامپیوتر یا 1 مک 1 کامپیوتر یا 1 مک 1 کامپیوتر یا 1 مک
کلمه آره آره آره
برتری داشتن آره آره آره
پاورپوینت آره آره آره
چشم انداز آره آره
تیم های مایکروسافت آره
یک نکته آره
ناشر (فقط PC) آره
دسترسی (فقط PC) آره

برنامه های اداری در ویندوز و مک یکسان هستند ?

یکسان ، نه. این مرجع از نظر محصولات جدید در اولویت باقی مانده است. اما نسخه MACOS واقعاً بسیار نزدیک است. حتی اگر در اینجا یا آنجا نمایش متفاوتی از نوار ابزار یا کادر گفتگو وجود داشته باشد ، به خصوص به دلیل ویژگی های هر سیستم ، گزینه های برنامه های ویندوز تقریباً همه در نسخه های MAC است.

 • Word ، Excel یا PowerPoint … به راحتی می توانید از برنامه Windows به برنامه MACOS بروید و برعکس. میانبرهای صفحه کلید با این حال متفاوت هستند.
 • هنگامی که یک برنامه اداری برای ویندوز و MACOS وجود دارد ، سازگاری فایل بسیار عالی است. پرونده های ایجاد شده با نسخه ویندوز کاملاً مورد استفاده مجدد و قابل ویرایش توسط یک نسخه MAC و برعکس است. کارکردهای کار مشترک و مشترک به شما امکان می دهد با چندین پروژه کار کنید ، خواه از یک برنامه اداری برای ویندوز استفاده کنیم ، برای Mac ، یک برنامه اداری برای وب در یک مرورگر یا برنامه های موبایل Android و iOS.
 • برخی از برنامه های اداری فقط در نسخه ویندوز وجود دارد. هیچ نسخه MAC از مدیر پایگاه داده وجود ندارد دسترسی و نرم افزار انتشار با رایانه ناشر, به ویژه.
 • برخی از مجوزهای اداری فقط برای ویندوز معتبر هستند ، برخی دیگر نسبت به MAC. هنگام خرید مجوز, اطمینان حاصل کنید که مربوط به سیستم عامل شما یا هر یک از هر دو است.

آیا می توانیم برنامه های اداری آن را با چندین کاربر و دستگاه به اشتراک بگذاریم ?

صاحب بسته می تواند اشتراک خود را به اشتراک بگذارد مایکروسافت 365 خانواده با 5 نفر دیگر ، بنابراین برای کل 6 کاربر. مایکروسافت از “اعضای خانه” صحبت می کند ، اما به دانش ما ، هیچ مدرکی ادعا نمی شود.

اشتراک اشتراک Microsoft 365 در گزینه های حساب Microsoft شما در وب ساخته شده است. شما حق را حفظ می کنید توقف به اشتراک گذاشتن به عنوان مثال با یک حساب کاربری برای اعطای آن به یک حساب دیگر.

 • هر یک از شش کاربر شناسه اتصال خاص خود را دارد – یک حساب مایکروسافت که در صورتی که از قبل نداشته باشد به صورت رایگان ایجاد شده است. او می تواند مجموعه Office را در بسیاری از دستگاه های مورد نظر خود نصب کند – رایانه های شخصی و MAC و حتی به زبان های مختلف – اما فقط 5 دستگاه وی می توانند به طور همزمان “متصل” شوند. همه استاد دستگاه هایی هستند که می خواهند نصب کنند ، متصل شوند ، قطع کنند تا در محدوده 5 دستگاه خود بمانند.

 • این اشتراک به هر یک از شش کاربر یک فضای عظیم از یک به ذخیره آنلاین OneDrive (بنابراین 6×1 تا در کل) اعطا می کند ، علاوه بر 5 گیگابایت ذخیره سازی OneDrive که به هر صاحب حساب مایکروسافت ارائه می شود. اگر حساب پولی را که سهام دارد ، در اختیار دارید ، به حساب ها و فضاهای خصوصی پنج کاربر دیگر دسترسی ندارید ، که مطمئناً می توانند تصمیم بگیرند برخی از پرونده ها یا پوشه های ذخیره شده در ابر را با شما به اشتراک بگذارند. فضای OneDrive هر نوع پرونده (تصاویر ، فیلم ها ، برنامه ها و سایر موارد) را می پذیرد ، نه فقط اسناد اداری.

 • استفاده از برنامه تلفن همراه دفتر (مایکروسافت 365) برای همه رایگان است. طراحی شده برای iPhone ، iPad ، تبلت های اندرویدی و تلفن های هوشمند ، سه برنامه ، Word ، Excel و PowerPoint را برای خواندن ، ایجاد و اصلاح اسناد گرد هم می آورد. این سه برنامه (و سایر برنامه های موجود در دفتر) نیز می توانند در نسخه خودمختار بارگیری شوند. کاربران متصل به اشتراک پرداخت شده مایکروسافت 365 علاوه بر این ، عملکردهای حق بیمه را نیز فعال می کنند.
 • اشتراک Microsoft 365 همچنین شامل 60 دقیقه (در هر کاربر) تماس اسکایپ به تلفن های 60 کشور از جمله اروپا و ایالات متحده است.

آیا باید یک اتصال اینترنتی برای استفاده از Word و Excel داشته باشیم ?

نصب اولیه روی رایانه و همچنین به روزرسانی برنامه ها نیاز دارد که ما به اینترنت وصل شویم ، اگر فقط برای بارگیری پرونده های نصب. امروز ، حتی وقتی یک “جعبه” تجارت خریداری می کنید ، در واقع یک لینک بارگیری دارد. سفارش CD یا DVD نصب با هزینه خود امکان پذیر است.

برای استفاده از برنامه های اداری ، اشتراک Microsoft 365 حداقل به یک اتصال در ماه نیاز دارد تا اعتبار بسته را بررسی کند. در غیر این صورت ، برنامه دیگر امکان تغییر پرونده ها را فراهم نمی کند ، فقط برای نمایش و چاپ آنها. اتصال به اینترنت دوباره فعال خواهد شد.

خرید نهایی مجموعه Office ، پس از نصب Word و Excel روی رایانه ، به هیچ اتصال اینترنتی نیازی ندارد. یک اتصال دقیق برای به دست آوردن به روزرسانی های امنیتی مطلوب است.

اگر کلید Microsoft Office یک نسخه پرداخت شده شناخته نشود ، چه می شود ?

این راه حل ها بسته به اینکه اشتراک Microsoft 365 یا خرید نهایی داشته باشید متفاوت است.

 • اگر مشکل نصب خودکار دارید به این برگه مراجعه کنید.
 • اگر مجوز را در یک سایت فروش کلیدهای اداری خریداری کرده اید ، در صورت بروز مشکل با آن تماس بگیرید. اگر به شما کمک نمی کند و فعال سازی خودکار هنوز هم کار نمی کند ، توجه داشته باشید که در بعضی موارد ، پشتیبانی مایکروسافت موافقت می کند هنگام تماس با آن از طریق تلفن یک نسخه معتبر را فعال کند.

به این برگه مربوط به مشکلات اصلی محصول Office برای Microsoft 365 ، Office 2021 ، Office 2019 ، Office 2016 و Office 2013 (PC و MAC) مراجعه کنید. ستون سمت چپ بخش های مختلفی را به شما ارائه می دهد.

به عنوان مثال اگر می خواهید به استفاده از نسخه و نسخه های ارزیابی Excel نصب شده بر روی رایانه جدید خود ، به این پرونده مراجعه کنید ، به این پرونده مراجعه کنید.

 • در حالی که منتظر حل مشکل خود هستید ، به یک دفترچه سازگار با دفتر سازگار یا حتی به نسخه آنلاین و رایگان Microsoft Office برای وب مراجعه کنید.

آیا اگر اشتراک در مایکروسافت 365 را خاتمه دهیم ، می توانیم اسناد خود را حفظ کنیم ?

به طور مشخص. اسناد اداری شما متعلق به شما است ، و مجموعه اداری که روی رایانه شما نصب شده است همیشه به شما امکان می دهد تا آنها را نمایش داده و چاپ کنید ، اما آنها را اصلاح نکنید. از طرف دیگر ، همانطور که دیگر Terary (های) ذخیره سازی موجود در بسته Microsoft 365 خود را ندارید ، با انتقال آنها به رایانه یا یک فضای آنلاین دیگر ، اسناد اداری و تمام پرونده های ابری خود را ایمن کنید.

هر دفتر سازگار با سیستم اتوماسیون رایگان یا پرداخت شده ، به شما امکان می دهد اسناد Word ، Excel و PowerPoint را نمایش دهید ، آنها را ویرایش کنید ، اصلاح کنید ، غنی سازی کنید ، فرمت های فایل مایکروسافت را نگه دارید.

در برنامه های سازگار ، طرح کاملاً خوب حفظ شده است, یک فورتوری اگر ارائه ساده باقی بماند. پردازش متن سازگار با کلمه از سبک های پاراگراف ، جداول ، تصاویر استفاده می کند. صفحات گسترده سازگار با اکسل اکثر فرمولها را تشخیص می دهند ، اما بیایید واضح باشیم ، همه چیز کامل نیست. جدیدترین یا پیشرفته ترین کارکردهای Word ، Excel و PowerPoint ممکن است به رسمیت شناخته نشوند ، گاهی اوقات طرح بندی می شود.

 • این برگه عملی راه حل های مختلف اداری سازگار با دفتر Microsoft Office ، برای ویندوز ، MacOS ، Linux ، iOS و Android ارائه می دهد.

آیا می توانیم به طور جداگانه کلمه یا اکسل بخریم ?

بله ، اما با توجه به قیمت های شارژ شده ، علاقه آشکار نیست. خرید یک برنامه خودمختار اگر به برنامه ای که در نسخه اداری موجود در آن موجود نیست ، می توانید در نظر بگیرید. اما خرید یا خرید مجوز از سراسر اتوماسیون اداری در بازار “موازی” اغلب سودآورتر است ! برای یک مجوز 1 رایانه ای (ویندوز 10/11) یا 1 مک در فروشگاه مایکروسافت (قیمت تأیید شده در نوامبر 2022) ، بنابراین می توانید: به ویژه:

 • خرید و بارگیری خانواده و دانش آموز Microsoft Word با 79 یورو (برای استفاده غیر تجاری) یا Microsoft Word با قیمت 149 یورو (استفاده تجاری شامل)
 • خرید و بارگیری خانواده و دانش آموز Microsoft Excel با 79 یورو (برای استفاده غیر تجاری) یا Microsoft Excel با قیمت 149 یورو (استفاده تجاری شامل)
 • خرید و بارگیری خانواده و دانش آموز Microsoft Powerpoint با 79 یورو (برای استفاده غیر تجاری) یا Microsoft Powerpoint با قیمت 149 یورو (استفاده تجاری شامل)
 • Microsoft Outlook را با قیمت 149 یورو خریداری و بارگیری کنید (از جمله استفاده تجاری ، جعبه پذیرش 50 گیگابایتی بدون تبلیغات)
 • سایت های فروش مجوز نیز فقط مجوزهای Word یا Excel را ارائه می دهند ، با قیمت مناسب تر از قیمت فروشگاه های مایکروسافت. اما در اینجا دوباره ، قیمت ها خیلی نزدیک به مجوز مجموعه کامل اداری هستند تا انگیزه بخش باشند.
 • اگر ویندوز 10/11 یا نسخه اخیر MACOS دارید ، مراقب باشید جدیدترین نسخه Word یا Excel را انتخاب کنید تا از آخرین نوآوری ها بهره مند شوید. در وب مجوزها (چند یورو یا ده ها یورو) برای آن وجود دارد نسخه های قدیمی Word یا Excel (2010 ، 2013 ، 2016 …) که به عنوان مثال در رایانه های قدیمی تحت ویندوز 7 کار می کند.

آیا می توانیم فقط برنامه های خاصی از Microsoft 365 Suite را نصب کنیم ?

نسخه هایی برای شرکت های بزرگ کلیه امکانات را ارائه می دهد. افسوس ، شما نمی توانید فقط از نسخه 2013 ، فقط برنامه های Microsoft 365 را برای عموم مردم یا مجموعه Office نصب کنید. و یا پس از آن مجاز به حذف نرم افزار خاص نیست. باز هم ، این همه یا هیچ چیز است ! در رایانه ای با فضای ذخیره سازی 256 گیگابایت یا بیشتر ، به طور کلی مشکلی نیست. اما در یک رایانه لپ تاپ ارزان قیمت مجهز به 64 یا 128 گیگابایت در ویندوز 10/11 ، باید فضای ذخیره خود را مانند شیر موجود در آتش روی آتش روی آتش روی آتش روی آتش کنترل کنید ! به خصوص از آنجا که نرم افزار Office باید با سیستم ویندوز بر روی دیسک نصب شود. دو راه حل:

 • یک نسخه خودمختار از برنامه مایکروسافت که مورد علاقه شما است ، به عنوان مثال اکسل بخرید.
 • یکی از راه حل های اداری سازگار با Microsoft Office را نصب کنید ، که اغلب در فضای ذخیره سازی کمتر خوشمزه است.

آیا می توانیم چندین نسخه اتوماتیک را در همان رایانه نصب کنیم ?

این به نسخه ها بستگی دارد. به توضیحات نصب و استفاده از نسخه های مختلف اتوماتیک در همان رایانه شخصی در وب سایت مایکروسافت مراجعه کنید.

جدیدترین نسخه همیشه پرونده های نسخه قدیمی را مجدداً مورد استفاده قرار می دهد و کاملاً ویرایش می کند ، بنابراین نگه داشتن هر دو اغلب ضروری نیست. از راه اندازی دو نسخه از همان برنامه همزمان ، به عنوان مثال Word 2007 و Word 365 خودداری کنید. اگر به هر حال این کار را انجام دهید ، پیام های نمایش داده شده هنگام بستن دو کلمه را بخوانید: اگر قدیمی ترین شما را به عنوان مثال دعوت می کند تا اصلاحات ایجاد شده در پرونده را ذخیره کنید طبیعی.جهیزیه یا معادل آن و شما نمی دانید که چرا ، در شک ، پاسخ نه ، حتی اگر کلمه اصرار داشته باشد.

مایکروسافت 365 به شما علاقه مند است ? با سایر مقالات ما در مورد ابزار Microsoft Office و مجموعه دفتر مشورت کنید.

س questions ال یا مشکلات در مورد ابزارهای Microsoft Office ? بیایید در مورد انجمن ما صحبت کنید !

مجموعه Microsoft Office

09 67 50 90 79 دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر (شماره غیرقانونی)

تحویل رایگان
از 300 یورو در خرید

تضمین آرامش
تا 3 سال

3 برابر بدون هزینه
از 300 یورو در خرید

مبلغ پرداختی
3x یا 4x بدون هزینه

سبد شما خالی است.

تعهدات کیفیت ما: بازپرداخت در فرانسه – 2 سال ضمانت – 50 امتیاز کنترل – 30 روز برای تغییر نظر

 • خوش آمدی /
 • کارمندان مایکروسافت آفیس 365

شرح

جزئیات

مجموعه نرم افزار پرسنلی Microsoft Office 365 برای رایانه شخصی و MAC

Microsoft Office مطمئناً مشهورترین و پرکاربردترین مجموعه اداری در جهان ، تمام ابزارهای اساسی را برای استفاده از رایانه شما به ارمغان می آورد.
این نسخه شامل یک اشتراک سالانه در Word ، Excel ، PowerPoint ، OneNote و Outlook. محصول غیر قابل بازپرداخت اگر باز شود.

خصوصیات فنی

نوع : نرم افزار به صورت کلید محصول (در جعبه)
ارجاع : QQ2-00814
مجوز : استفاده ی شخصی
کاربردهای : محدود به 1 کامپیوتر یا MAC
زبان ها : همه
سازگاری : ویندوز 10 / macos sierra / macos high sierra یا متعاقباً

برگه فنی

اطلاعات بیشتر

نام کارمندان مایکروسافت آفیس 365
ارجاع 30td0002
نام تجاری این کشور
وضعیت محصول هیچ
استفاده (توصیه شده) هیچ

ضمانت کردن

ضمانت کردن

تمام محصولات فروخته شده با تخفیف تجاری به شدت انتخاب ، آزمایش و حسابرسی شده برای تضمین قابلیت اطمینان بی عیب و نقص شما. این محصول از ضمانت های زیر بهره می برد.

ضمانت (های) موجود در قیمت

ضمانت : قطعات 1 ساله و نیروی کار

یک سوال ، به کمک نیاز دارید ?

برای هرگونه اطلاعاتی در مورد خدمات مأمور ضمانت نامه Serenity Pack ، در تماس با خدمات مشتری ما با شماره 09 67 50 90 79 دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر تماس بگیرید.

1. عواقب اداری

به این فصل جدید خوش آمدید ! اکنون ما می آموزیم که اتوماسیون اداری چیست و چگونه می توان از نرم افزار Office استفاده کرد. ما ابتدا خود را با سوئیت های موجود آشنا خواهیم کرد و سپس به شما یاد می دهم که چگونه از Word ، Excel ، PowerPoint ، Outlook استفاده کنید.

دوره

 • 1. اتوماسیون اداری چیست ?
 • 2. ارائه مجموعه Microsoft Office
  • 2.1 دفتر مایکروسافت
  • 2.2 Word Microsoft Office
  • 2.3 Microsoft Office Excel
  • 2.4 پاورپوینت Microsoft Office
  • 2.5 چشم انداز مایکروسافت آفیس
  • 2.6 نرم افزار دیگر از مجموعه Office
  • 2.7 مجموعه دفتر آنلاین با Office 365
  • 3.1 جایگزین رایگان و رایگان: دفتر باز / دفتر Libre
  • 3.2 Iwwork on mac
  • 3.3 Google Drive
  • 3.4 معادل نرم افزار بین سوئیت ها

  فیلم دوره

  اکنون می توانید درس های ویدئویی نیز تهیه کنید ! این نیز به شما ارائه می شود. شما می توانید فیلم ها را در فروشگاه XYOOS خریداری کنید.

  برای شروع پخش روی این دکمه کلیک کنید !

  1. اتوماسیون اداری چیست ?

  • زبان:
  • جنسیت:
  • ترجمه: دفتر
  • سطح مقدماتی

  دفتر
  تعریف

  اتوماسیون اداری اصطلاحی است که نرم افزاری را به همراه می آورد که به شرکت در نوشتن اسناد کمک می کند. Microsoft Office یک مجموعه اداری است که از جمله موارد دیگر ، نوشتن نامه ها ، نوشتن CV (با کلمه) ، ایجاد ارائه (با پاورپوینت) ، ایجاد جداول و گرافیک محاسبه (با اکسل).

  چندین مجموعه نرم افزاری اداری وجود دارد ، شناخته شده ترین و پرکاربردترین آنها: Microsoft Office. این یکی است که در این فصل خواهیم دید. اما البته خدمات در این بازار تنها نیست ، رقبا مانند OpenOffice.Org یا Google Drive نیز ظهور کرده اند.

  نرم افزار D

  بنابراین اتوماسیون اداری مجموعه ای از نرم افزار است که امکان ویرایش چندین نوع اسناد را با یک اصلاح املای یکپارچه و بین سازگار بین آنها فراهم می کند (به عنوان مثال امکان ساخت یک گرافیک در اکسل و قرار دادن آن در Word یا PowerPoint سپس).

  2. ارائه مجموعه Microsoft Office

  2.1 دفتر مایکروسافت

  دفتر مجموعه اداری است که در اوایل دهه 1990 توسط مایکروسافت ساخته شده است و شامل 3 نرم افزار پرچمدار در پایه برای ایجاد اسناد ، ارائه ها و جداول محاسبات است.

  مانند ویندوز ، دفتر با گذشت زمان با چندین نسخه تکامل یافته است: 97 ، 2000 ، 2003 ، 2007 ، 2010 ، 2013 و 2016. یک نسخه به طور متوسط ​​هر 3 سال !

  یک تکامل بزرگ در رابط گرافیکی نرم افزار از نسخه 2007 با ظاهر روبان حاوی ابزارهایی وجود دارد که باعث سادگی بیشتر از نسخه های قدیمی می شود !

  2.2 Word Microsoft Office

  Microsoft Office Word

  Word به شما امکان می دهد اسناد متنی را بنویسید: نامه ها ، CV ، گزارش ها ، خاطرات ، کتاب ها … فضای کاری به صورت برگه ارائه می شود که متن خود را می نویسید ، تصاویر را وارد کنید ، عناوین را قرار دهید و صفحه تنظیم را بسازید (رنگ متن ، نوشتن قلم).

  تبلیغات – فضاهای تبلیغاتی امکان تأمین مالی سایت را فراهم می کند

  2.3 Microsoft Office Excel

  Microsoft Office Excel

  اکسل به شما امکان می دهد جداول درست کرده و محاسبات آنها را خودکار کنید. این نرم افزار بسیار قدرتمند است. آنها می گویند این یک صفحه گسترده است. 2 نوع استفاده وجود دارد:

  استفاده ساده: ما می توانیم از آن برای ایجاد یک جدول کوچک ، به عنوان مثال برنامه ریزی یا انجام محاسبات ساده استفاده کنیم ، اطلاعات مختلفی را ذخیره کنیم (به عنوان مثال لیست ثبت کنندگان یک انجمن را ایجاد کنید). برای یافتن و مقایسه اطلاعات می توانید جداول را مرتب و فیلتر کنید.

  استفاده ریاضی: شرکت ها برای محاسبات بزرگ سهام ، هزینه ها ، مالیات ها استفاده می شوند … به عنوان مثال یک سرویس حسابداری می تواند از آن برای انجام محاسبات خودکار و تولید گرافیک دقیق استفاده کند.

  2.4 پاورپوینت Microsoft Office

  Powerpoint Microsoft Office

  پاورپوینت نرم افزاری ارائه است که به طور کلی برای پشتیبانی از ارائه شفاهی استفاده می شود. اصل همان ستون فقرات است: ما از طریق اسلایدها حاوی اطلاعات (تصاویر ، گرافیک ، ارقام ، ایده ها ، نمودار ، متن …) حرکت می کنیم.

  این ارائه ها به طور کلی در یک پروژکتور ویدیویی نمایش داده می شوند.

  تبلیغات – فضاهای تبلیغاتی امکان تأمین مالی سایت را فراهم می کند

  2.5 چشم انداز مایکروسافت آفیس

  چشم انداز دفتر مایکروسافت

  Outlook به شما امکان می دهد ایمیل ها ، مخاطبین ، برنامه ها و وظایف خود را دریافت ، مرتب سازی و مدیریت کنید. ابزار واقعی برای بهره وری ، نرم افزار بسیار کاملی است که زمان و پیام رسانی خود را به طور موثر مدیریت کنید.

  2.6 نرم افزار دیگر از مجموعه Office

  دسترسی به مایکروسافت آفیس

  مجموعه اداری همچنین شامل نرم افزارهای تخصصی دیگری مانند ماننددسترسی, که به شما امکان می دهد پایگاه داده ها را مدیریت کنید, یک نکته, که به شما امکان می دهد هر نوع یادداشت را بگیرید و آنها را به راحتی مرتب کنید ، یا طرح, که نظارت و مدیریت یک پروژه را تضمین می کند.

  2.7 مجموعه دفتر آنلاین با Office 365

  از سال 2010 ، اکنون می توان یک سندی را مستقیماً بصورت آنلاین از مرورگر اینترنت خود ویرایش کرد دفتر 365. مزیت بزرگ این است که بتوانیم برای مشاوره و اصلاح آنها به اسناد خود در همه جای اینترنت دسترسی پیدا کنیم.

  دفتر آنلاین

  تبلیغات – فضاهای تبلیغاتی امکان تأمین مالی سایت را فراهم می کند

  3. رقبای دفتر

  3.1 جایگزین رایگان و رایگان: دفتر باز / دفتر Libre

  یک گزینه جالب و مهمتر از همه ، مجموعه OpenOffice است.ارگ. این نوع نرم افزار مشابه Office است ، با این تفاوت که توسط جامعه ای از توسعه دهندگان که از نرم افزار رایگان حمایت می کنند ، توسعه یافته است.

  می توانید آن را به صورت رایگان از وب سایت OpenOffice بارگیری کنید.آن را بر روی رایانه خود نصب کرده و نصب کنید. برخی از مقامات محلی فرانسوی در OpenOffice یا Libreoffice تغییر کرده اند (هر دو تقریباً یکسان هستند) به منظور کاهش بسیاری از هزینه های مجوز و صرفه جویی در هزینه های عمومی (از مالیات ما).

  3.2 Iwwork on mac

  iWork مجموعه اداری برای کاربران MAC است ، رایانه هایی که توسط اپل طراحی شده اند. این نرم افزار 3 نرم افزار را گرد هم می آورد: صفحات برای نوشتن اسناد, اصلی برای ارائه و شماره, یک صفحه گسترده.

  mac iwork

  این مجموعه نرم افزاری منحصر به Mac است ، بنابراین در ویندوز در دسترس نیست. امروز ، اپل دیگر در مورد Iwork صحبت نمی کند بلکه 3 برنامه خود را به طور مستقل در فروشگاه برنامه آنلاین (فروشگاه App) ارائه می دهد.

  نرم افزار اتوماسیون Mac Office

  علاوه بر این ، آنها هنگام خرید MAC در دستگاه شما حضور دارند.

  3.3 Google Drive

  Google همچنین مجموعه دفتر خود را مستقیماً بصورت آنلاین ارائه می دهد. یعنی نیازی به نصب نرم افزار نیست. شما فقط باید یک مرورگر اینترنتی داشته باشید و به رانندگی بروید.گوگل.کم.

  شما به یک حساب Google احتیاج دارید (یک آدرس Gmail این کار را انجام می دهد) و سپس می توانید اسناد را بنویسید ، جداول ایجاد کنید. این برنامه رایگان است و علاوه بر این مشترک ، یعنی می توان همزمان با چند بار در همان سند کار کرد. واقعاً بسیار کاربردی است !

  Google Drive همچنین یک فضای ذخیره سازی آنلاین برای همگام سازی و ذخیره پرونده ها و عکس های شما است.

  بسیاری از افراد و مشاغل اکنون به عنوان یک دفتر اتوماسیون اداری به Google Drive روی آورده اند زیرا این کار رایگان است (یا برای مشاغل ارزان است) و ما می توانیم به اسناد خود در سراسر جهان دسترسی پیدا کنیم (پرونده ها در اینترنت ذخیره می شوند ، آنچه را به نام Cloud نامیده می شود). من به شما توصیه می کنم اگر مجوز Microsoft Office ندارید ، Google Drive را امتحان کنید.

  3.4 معادل نرم افزار بین سوئیت ها

  هر مجموعه به نرم افزار خاص خود ، اما عملکرد آنها عمدتاً یکسان است. در اینجا یک جدول وجود دارد که معادل بین سوئیت های مختلف را نشان می دهد.

  دفتر مایکروسافت دفتر کار جمعی همکاران درایو گوگل
  یک سند بنویسید کلمه نویسنده اسناد
  صفحه گسترده برتری داشتن کلفت ورق
  ارائه پاورپوینت چشمگیر لاغر
  پیام رسانی ، تقویم چشم انداز گیمیل
  مجموعه پایگاه داده دسترسی پایه

  هم ارزی نرم افزار بین پیامدهای اداری

  شما اکنون می دانید اتوماسیون اداری چیست ، مجموعه اصلی دفتر و نرم افزاری که آنها را تهیه می کند چیست؟. در درس های بعدی ما روی مجموعه دفتر تمرکز خواهیم کرد ، این یکی از مواردی است که شما بیشترین فرصت را برای ملاقات در تجارت خواهید داشت.

  شما خواندن دوره را به پایان رسانده اید ? بنابراین برای ادامه اینجا کلیک کنید:

  کتابهای XYOOS برای بارگیری

  دوره XYOOS در کاغذ یا کتاب الکترونیکی برای بارگیری !

  درس های XyOOS در کتاب های دیجیتال (کتاب های الکترونیکی) نیز برای بارگیری از رایانه یا رایانه لوحی خود در قالب PDF فقط از 9 یورو موجود است.

  و برای ویندوز ، کتاب را با فرمت کاغذ کشف کنید تا در خانه 25 یورو دریافت کنید !

  دوره نوشته شده توسط Maxime BJ

  35 -سال -سال GRENOBLOIS.
  بنیانگذار XYOOS. توسعه دهنده و مربی وب.
  عاشق کوه ها ، سفر و بازی های ویدیویی است.

  مرا پیدا کن

  Xyoos به شما احتیاج دارد !

  دوره ها رایگان است اما کمکهای شما ، حتی کوچکترین ، به شما امکان می دهد تا سایت را بهبود بخشید. کمکهای مالی در پی پال تضمین می شود. با تشکر !

  مشترک شدن در خبرنامه

  اطلاعات اختصاصی را به طور مرتب در جعبه ایمیل خود دریافت کنید. ما قول می دهم آدرس شما را با کسی به اشتراک نمی گذاریم ، قول می دهم.

  با تشکر !
  برای تأیید اشتراک خود اکنون با ایمیل خود مشورت کنید.

  اوه !
  چیزی خوب کار نکرد. لطفا دوباره شروع کنید یا مستقیماً با من تماس بگیرید.

  با تشکر از شما برای یادگیری در XYOOS !
  این سایت رایگان است ، به ما در اطراف خود اطلاع دهید !

  • تیم XYOOS
  • با من تماس بگیر
  • سردبیر شوید
  • تجارت شما در فهرست
  • اطلاع قانونی
  • سیاست حفظ حریم خصوصی
  • شرایط فروش

  xyoos توسط dysign تصور و طراحی شده است

  XYOOS 2008 – 2023 کلیه حقوق محفوظ است
  Xyoos توسط O2Switch میزبان است

  شما به تازگی دوره را تمام کرده اید:
  1. عواقب اداری
  دوره بعدی:
  2. ارائه دفتر

  شما روز به روز پیشرفت می کنید !
  برای ادامه دوره بعدی ارائه شده ، روی دکمه زیر کلیک کنید

  همچنین در XYOOS کشف کنید.

  این تعاریف است

  به لطف صدها تعاریف ما در ژارگون رایانه متخصص شوید !