Microsoft 365 Copilot – توضیحات سرویس | Microsoft Learn ، Microsoft 365 Copilot: یک دستیار شخصی جدید که توسط زبان طبیعی کنترل می شود – مرکز اخبار

Microsoft 365 Copilot: یک دستیار شخصی جدید به فرماندهی زبان طبیعی

در اینجا کل پست وبلاگ جارد اسپاتارو ، معاون رئیس جمهور شرکت ، برنامه های کاربردی مدرن و تجاری Microsoft را پیدا کنید. و برای دسترسی به پخش و محتوای مختلف ویدیویی و نمادین به این میکروفون اختصاصی بروید.

Microsoft 365 Copilot

Microsoft 365 Copilot یک ابزار بهره وری مبتنی بر هوش مصنوعی است که از مدل های زبان حجیم استفاده می کند و داده های شما را در برنامه ها و خدمات Microsoft 365 Microsoft و Microsoft 365 گنجانیده است. این برنامه با برنامه های محبوب Microsoft 365 مانند Word ، Excel ، PowerPoint ، Outlook ، Teams و غیره کار می کند. Microsoft 365 Copilot در زمان واقعی کمک های هوشمندانه ای ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد خلاقیت ، بهره وری و مهارت های خود را بهبود بخشند.

در طول برنامه دسترسی اولیه ، مشتریان شرکت کننده مجوزهای Microsoft 365 Copilot را دریافت می کنند که دسترسی به تجربیات Copilot در Microsoft 365 را دریافت می کند.

در دسترس بودن ویژگی ها بین برنامه ها

در طول برنامه دسترسی اولیه ، Microsoft 365 Copilot به مجوز Microsoft E3 یا E5 نیاز دارد.

ویژگی های موجود در برنامه دسترسی اولیه

عملکرد شرح
کپی کلام نوشتن ، اصلاح ، خلاصه و ایجاد محتوا در Word.
اولین پیش نویس را ایجاد کنید ، با توجه به نیاز خود ، اطلاعات را از سازمان خود ادغام کنید.
محتوا را به اسناد موجود اضافه کنید ، متن را خلاصه کنید و بخش ها یا کل سند را بازنویسی کنید.
تن های پیشنهادی دریافت کنید.
پیشنهاداتی را برای تقویت استدلال ها یا ناسازگاری های صاف ارائه دهید.
کوپیلوت در پاورپوینت اسناد مکتوب موجود را به بازی های کامل با یادداشت ها و منابع گوینده تبدیل کنید.
ارائه جدید را از یک فوری یا یک برنامه شروع کنید.
سخنرانی های متراکم.
از دستورات زبان طبیعی برای تنظیم تنظیمات ، متن اصلاحات و انیمیشن های زمانی استفاده کنید.
کوپیلوت در اکسل از مجموعه داده خود به زبان طبیعی بپرسید ، نه فقط فرمول ها.
همبستگی ها را فاش کنید ، سناریوهای شبیه سازی را ارائه دهید و فرمول های جدید را مطابق با سوالات خود پیشنهاد دهید.
بر اساس سوالات مدل هایی ایجاد کنید.
روندها را شناسایی کنید ، تجسم ایجاد کنید یا توصیه های درخواست کنید.
کوپیلوت در چشم انداز موضوعات ایمیل را با دیدگاه های مختلف از هر شخص خلاصه کنید و سوالات باز را شناسایی کنید.
با استفاده از یک ارسال سریع یا یادداشت های سریع به پیام ها به یک ایمیل موجود پاسخ دهید.
استخراج از سایر ایمیل ها یا محتوایی که کاربران از قبل از مایکروسافت 365 دسترسی دارند.
برای تنظیم لحن یا طول پاسخ از flip -flops استفاده کنید.
همکار در تیم ها مکالمات را خلاصه کنید ، نکات کلیدی بحث را سازماندهی کرده و اقدامات کلیدی را خلاصه کنید.
به سؤالات خاص پاسخ دهید ، با همه چیزهایی که از دست داده اید ، کنار بیایید.
برنامه های جلسه را بر اساس تاریخ مکالمات ایجاد کنید.
شناسایی افراد برای نظارت و برنامه ریزی جعبه های فعال زیر.
حلقه تمام محتویات صفحه حلقه مایکروسافت خود را جمع کنید.
از آنجا که صفحات حلقه مایکروسافت پر از ایده ها و محتوا است ، از Copilot بخواهید که کار را خلاصه کند.
خلاصه های Copilot را تغییر دهید ، جزئیات اضافی یا زمینه اضافه کنید و خلاصه ای را برای افراد دیگر به عنوان اجزای حلقه مایکروسافت ارسال کنید.
برنامه های اطلاعاتی در کپولوت به عنوان یک برنامه Copilot در تیم های مایکروسافت قابل دسترسی است.
داده های اسناد ، ارائه ها ، ایمیل ها ، تقویم ها ، یادداشت ها و مخاطبین خود را جمع آوری کنید.
جمع آوری اطلاعات از چندین منبع.
تحقیقات هوشمندانه امکان جستجوی داده ها در برنامه های DataVerse خود مانند Dynamics 365 Sales ، Service & FNO را با استفاده از تجربه زبان طبیعی بصری مستقیماً از طریق Co -Pilot آزاد کنید.
افزونه های اتصال پلت فرم برق دسترسی به داده های زمان واقعی از بسیاری از برنامه های کاربردی بهره وری حرفه ای و شخصی به طور مستقیم در تجربه Co -Pilot که توسط استخر در حال رشد سریع ما از پلت فرم برق سازگار با Copilot فعال شده است.

بیشتر بدانید

برای اطلاعات بیشتر در مورد Microsoft 365 Copilot ، جعبه منابع زیر را فعال کرد:

  • پیکربندی مورد نیاز و رسیدگی
  • کمک و یادگیری مایکروسافت
  • سؤالات متداول در برنامه دسترسی اولیه

پیام رسانی

برای دنبال کردن آخرین به روزرسانی های Microsoft 365 Copilot ، به نقشه راه مایکروسافت 365 بروید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تغییرات آینده ، از جمله ویژگی های جدید و اصلاح شده ، تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده یا سایر اطلاعیه های مهم ، به مرکز پیام مراجعه کنید.

Microsoft 365 Copilot: یک دستیار شخصی جدید به فرماندهی زبان طبیعی

مایکروسافت امروز از راه اندازی Microsoft 365 Copilot ، یک دستیار شخصی جدید که در کلیه برنامه های Microsoft 365 یکپارچه شده است (Word ، Excel ، PowerPoint ، Outlook ، Teams و غیره.) که قدرت مدل های بزرگ زبان (مدل های بزرگ زبان) را با داده های Microsoft Graph و Microsoft 365 برنامه ها ترکیب می کند تا زبان طبیعی را به قدرتمندترین ابزار بهره وری در کره زمین تبدیل کند. مایکروسافت همچنین تجربه کاملاً جدیدی را با چت تجاری* اعلام کرد که به لطف LLM ، برنامه های مایکروسافت 365 و داده های کاربر (تقویم ، ایمیل ، گربه ، اسناد ، جلسات و مخاطبین) به آن اجازه می دهد تا از طریق دستورالعمل های داده شده به زبان طبیعی کارهای روزانه را تولید کند.

“امروز قدم اصلی بعدی در تکامل تعامل مردان و ماشین ها است ، گامی که اساساً روش کار ما را تغییر می دهد و به طور قابل توجهی بهره وری کاربران را افزایش می دهد”, گفت Satya Nadella ، مدیرعامل مایکروسافت. “با دستیار جدید ما ، ما استقلال بیشتری به کاربران می دهیم و فناوری را از طریق جهانی ترین رابط – زبان طبیعی – در دسترس تر می کنیم.»

Microsoft 365 Copilot: یک تحول عمیق از روش های کار ما

با Microsoft 365 Copilot ، کاربران اکنون می توانند:

خلاقیت آنها را آزاد کنید: با ایجاد آسان اولین قاب یک سند Word ، یک نمایش پاورپوینت مرتبط و زیبایی از یک سند موجود ، یا حتی دیدگاه های کیفیت حرفه ای در چند ثانیه در اکسل.

بهره وری آنها را افزایش دهید تا روی ملزومات متمرکز شوند: مبادلات طولانی ایمیل را خلاصه کنید یا پیشنهاداتی را برای پاسخ در Outlook بنویسید ، در زمان واقعی امتیازات و اقدامات اصلی را از جلسه تیم ها یا اتوماسیون وظایف و ایجاد چت بیت در پلتفرم برق تهیه کنید و به لطف Microsoft 365 Copilot هرگز ساده نبوده است. چت تجاری ، تجربه جدید Copilot که به لطف زبان طبیعی کار می کند ، از داده ها و برنامه های سازمان برای آشکار کردن اطلاعات و دانش کاربر به کاربر استفاده می کند. چت تجاری از Microsoft365 قابل دسترسی است.com ، bing (با اتصال به حساب شرکت مایکروسافت) و تیم ها.

از تمام عملکردهای برنامه های Microsoft 365 کاملاً بهره برداری کنید: در حالی که هزاران ویژگی در مایکروسافت 365 وجود دارد ، تسلط بر آنها به طور کامل دشوار است. امروز ، آنها از طریق درخواست های زبان طبیعی در دسترس همه هستند.

سیستم Copilot: هوش مصنوعی برای شرکت آماده است

مدل های بزرگ زبان با استفاده از هوش مصنوعی بر روی یک داده بزرگ اما محدود از داده ها تشکیل می شوند. کلید افزایش بهره وری سازمانها در اتصال این مدل ها به داده های سازمان ، در ایمنی کامل ، انطباق و احترام به حریم خصوصی نهفته است. Microsoft 365 Copilot بنابراین در زمان واقعی در Microsoft Graph از سازمان در زمان واقعی دسترسی پیدا می کند تا پاسخ هایی را بر اساس محتوای کاربر (اسناد ، نامه های الکترونیکی ، تقویم ، گربه ها ، جلسات ، مخاطبین و سایر داده های حرفه ای) تولید کند و همراه با کار متن (فعلی جلسه ، مبادلات ایمیل در مورد یک موضوع ، مکالمات گپ) برای ارائه پاسخ های دقیق ، مرتبط و متنی.

مانند مایکروسافت 365 که در آن یکپارچه شده است ، Copilot از تمام فرایندها و سیاست های سازمانها از نظر امنیت ، انطباق و حریم خصوصی پشتیبانی می کند.

مایکروسافت متعهد به یک AI مسئول است

برای چندین سال ، مایکروسافت اصول و استانداردهای مسئول هوش مصنوعی را تعریف کرده است ، که کار تحقیقاتی ما را در مورد هوش مصنوعی راهنمایی می کند و توسعه مدل های یادگیری خودکار را حفظ می کند تا زندگی را حفظ کند. یک تیم چند رشته ای از محققان ، مهندسان و حقوقی سیستم های هوش مصنوعی ما را به منظور تعیین نقص بالقوه و اصلاح آن ، با تصفیه داده های آموزش ، فیلتر کردن محتوای مضر ، مسدود کردن درخواست ها و نتایج در مورد افراد حساس و استفاده از فن آوری های مالک مانند تفسیر و Fairlearn به بررسی می کنند. به تشخیص و تصحیح تعصبات در داده ها کمک کنید. مایکروسافت با نشان دادن محدودیت ها ، با انتشار پیوندها به منابع اطلاعات و با دعوت از کاربران برای بررسی حقایق و تنظیم محتوا مطابق تخصص خود در مورد ، در تصمیم گیری خود در تصمیم گیری در تصمیم گیری خود شفاف است.

در اینجا کل پست وبلاگ جارد اسپاتارو ، معاون رئیس جمهور شرکت ، برنامه های کاربردی مدرن و تجاری Microsoft را پیدا کنید. و برای دسترسی به پخش و محتوای مختلف ویدیویی و نمادین به این میکروفون اختصاصی بروید.

*امروز برای مشتریان ما در پیش نمایش خصوصی موجود است و مستقیماً از Microsoft365 قابل دسترسی است.Com ، Teams and Bing (با اتصال به حساب شرکت مایکروسافت آن).