دانلود Microsoft 365 به صورت رایگان در Futura ، بارگیری Microsoft 365 – Office ، Projectivity – Numériques

مایکروسافت 365

اثربخشی ویرایشگر مایکروسافت البته با اشتراک شما 365 مرتبط خواهد بود. اگر اشتراک ندارید (استفاده از نسخه وب Office) ، ویژگی های آن محدود خواهد بود: تصحیح دستور زبان و تعداد پیشنهادات محدود.

بارگیری مایکروسافت 365

Microsoft 365 نام مجموعه بسیار مشهور مایکروسافت است. قبلاً Microsoft Office سپس Office 365 نامیده می شد ، در آوریل 2020 مشهور است. همیشه از زمان آغاز آن ، مجموعه دفتر مایکروسافت توانسته است با گذشت زمان و فن آوری های جدید تکامل یابد تا ویژگی های بیشتری را به کاربران خود ارائه دهد.

مایکروسافت 365 از تعداد مشخصی از نرم افزار تشکیل شده است (لیست به نسخه انتخاب شده بستگی دارد): کلمه, ناشر, دسترسی, برتری داشتن, پاورپوینت, یک نکته, وت چشم انداز. مایکروسافت 365 قیمت های مختلفی را ارائه دهید که بین استفاده خصوصی و حرفه ای متفاوت است.

Microsoft 365 به صورت اشتراک ماهانه یا سالانه موجود است که با نیازهای شما سازگار است (انفرادی ، خانواده ، تجارت و غیره.)

عملکرد مایکروسافت 365 چیست ?

Microsoft Office یا Microsoft 365 شناخته شده ترین اتوماسیون اداری در جهان است. این شامل یک پردازنده کلمه (کلمه) ، صفحه گسترده (برتری داشتن) ، نرم افزار چیدمان (ناشر) ، نرم افزار ارائه (پاورپوینت) ، یک ابزار گرفتن از یادداشت (یک نکته) ، یک سرویس ذخیره سازی ابری (یک درایو) ، یک ابزار ارتباطی (اسکایپ) ، یک مشتری ایمیل (Outlook) ، و غیره.

کلمه یک پردازنده کامل کلمه است که به شما امکان می دهد اسناد ساده ای مانند حروف ایجاد کنید ، بلکه پرونده هایی را با صفحه بندی ، فهرست مطالب ، فهرست ، یادداشت های پا و غیره نیز تکمیل کنید. Word همچنین شامل یک اصلاح کننده املا و دستور زبان بسیار قدرتمند ، یک ابزار دیکته صوتی ، یک ابزار ترجمه زمان واقعی و غیره است.

برتری داشتن صفحه گسترده معروف این مجموعه است. این همه ابزارهایی را برای ایجاد و مدیریت جداول با فرمول ، گرافیک ، ایجاد نقاشی های متقاطع پویا و غیره ارائه می دهد. اما این همه چیز نیست. در واقع ، اکسل به شما امکان می دهد ماکرو ایجاد کرده و به لطف زبان VBA اقدامات خود را در پرونده های خود انجام دهید. او تنها صفحه گسترده بازار است که این کار را انجام می دهد.

برای ارائه های خود در جلسه یا دفاع ، باید یک نمایش پرده ای با آن ایجاد کنید پاورپوینت. در حاشیه فناوری ، پاورپوینت قادر به مدیریت درج فیلم ها در اسلایدهای خود است. همچنین می توانید از یک مجموعه کامل از جلوه ها و انیمیشن ها استفاده کنید تا نمایش های خود زنده تر شود.

ناشر ابزاری کمتر شناخته شده است. این امکان را به شما می دهد تا به روشی عملی تر و مؤثرتر از کلمه طرح ریزی کنید. در واقع ، تمام عناصر صفحه اشیایی هستند که می توانید هر کجا که می خواهید داشته باشید. درج فریم های متنی ، گرافیک و جداول از اکسل و غیره امکان پذیر است.

از نظر چشم انداز, Microsoft 365 آن را ابزاری برای طبقه بندی ایمیل برای حذف جعبه پذیرش شما. این که آیا شما در حساب آنلاین خود هستید یا در نرم افزار ، Outlook یک جعبه پذیرش مضاعف ارائه می شود که اولویت و سایر ایمیل ها را مرتب می کند. این به لطف یک الگوریتم است که Outlook این ایمیل ها را طبقه بندی می کند ، اما همچنین می توانید با نشان دادن اینکه یک ایمیل همیشه باید به جعبه دیگری یا اولویت مراجعه کند ، به آن کمک کنید. توجه داشته باشید که Outlook همچنین قادر به مرتب سازی هرزنامه است. در آنجا نیز می توانید به الگوریتم کمک کنید که نشان می دهد ایمیل یا نه اسپم است.

مایکروسافت 365 با اجازه دادن به چندین کاربر برای ویرایش همان سند زمان واقعی در زمان واقعی ، کار مشترک را توسعه می دهد. در واقع ، تمام پرونده هایی که ایجاد کرده اید می توانند در حساب ابر OneDrive خود ذخیره شوند که تمام برنامه های دسک تاپ Microsoft 365 به آن دسترسی دارند. شما می توانید پرونده های خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید تا با همکاری روی آن کار کنید: نظرات ، حاشیه نویسی ، تاریخچه اصلاحات ، همه چیز برای ساده کردن زندگی شما وجود دارد. با تشکر از یک درایو, مایکروسافت 365 همگام سازی پرونده ها بین دستگاه های مختلف شما را تسهیل می کند.

توجه داشته باشید که بقیه مایکروسافت دستیار “به من بگو” ارائه می دهد که یک راهنمای شهودی است که امکان دستیابی به نرم افزار را تسهیل می کند. بالاخره ، در مایکروسافت 365, مرور وب از طریق بی پروا بدون ترک سند خود.

می توانید مایکروسافت 365 را به مدت 1 ماه امتحان کنید. برای شرکت ها می دانند که Microsoft 365 همچنین اشتراک هایی از جمله تیم های مایکروسافت ، Microsoft Project ، Microsoft Exchange و کلیه ابزارهای شرکتی ویرایش شده توسط شرکت مایکروسافت را ارائه می دهد.

چه دفتر آنلاین ?

مایکروسافت همچنین نسخه ساده تری را ارائه می دهد, کاملاً رایگان و به صورت آنلاین از مجموعه نرم افزار Office خود (که اکنون به نام Microsoft 365 نامیده می شود). تمام کاری که شما باید انجام دهید ایجاد یک حساب مایکروسافت است (اگر یکی از آنها را ندارید) و به Office Universe آنلاین دسترسی خواهید داشت.

در نسخه ساده قابل دسترسی هستند: کلمه, برتری داشتن, چشم انداز, پاورپوینت, یک نکته, تقویم, تود, یک درایو, اسکایپ, و غیره. یک رقیب واقعی در اتوماسیون دفتر آنلاین Google از طریق درایو گوگل ! توجه داشته باشید که فقط ناشر وت دسترسی غیر از رایانه شخصی در دسترس نیست.

شما بیشتر عملکردهای مایکروسافت 365 را پیدا خواهید کرد ، اما با برخی محدودیت ها (بدون فهرست مطالب در کلمه ، بدون ماکرو در اکسل و غیره.). توجه داشته باشید که اگر اشتراک Microsoft 365 داشته باشید ، نسخه آنلاین با برخی از ویژگی های گمشده غنی می شود.

با تشکر از این نسخه ، شما از هر رایانه ای به Microsoft Office دسترسی دارید (ویندوز ، مک ، لینوکس و غیره.) از طریق یک مرورگر اینترنتی ساده.

چرا از Microsoft Office Mobile استفاده کنید ?

به موازات مجموعه دفتر خود مایکروسافت 365, مایکروسافت یک نسخه موبایل سبک و رایگان به نام ایجاد کرده است Microsoft Office Mobile. می توانید آن را برای Android و iOS (iPhone ، iPad) بارگیری کنید.

این مجموعه موبایل شامل: Word ، Excel ، PowerPoint ، Lens Office و OneNote است. این برنامه ها قبلاً به طور جداگانه از طریق تلفن همراه در دسترس بودند. بنابراین مایکروسافت به منظور متمرکز کردن اطلاعات در یک برنامه واحد که همه اسناد اداری را مدیریت می کند ، گروه بندی آن را انتخاب می کند.

توجه داشته باشید که Microsoft Office Mobile به حساب شما متصل است یک درایو به منظور دسترسی به ابر خود برای خواندن اسناد یا ضبط مدارک جدید.

برنامه های دختران در Microsoft Office Mobile بنابراین در مقایسه با خواهران بزرگ پولی خود در رایانه شخصی و MAC کاهش می یابد. در روشنایی ، ما به طور قابل توجه می توانیم ناپدید شدن اصلاح کننده دستور زبان را یادداشت کنیم (اصلاح کننده املا ، بسیار موجود است). با وجود این ، ایجاد پرونده های جدید از این نسخه موبایل که از یک سند ویرجین یا یک مدل شروع می شود ، امکان پذیر است. توجه داشته باشید که برنامه ها نیز مانند خواهر بزرگ خود در این نسخه موبایل موجود است.

با تشکر از لنزها همچنین می توانید اسناد را اسکن کنید تا آنها را در قالب Word به عنوان مثال به لطف OCR گنجانده شده تبدیل کنید.

مایکروسافت 365

Microsoft 365 یک سرویس اشتراک مبتنی بر ابر است که شامل نرم افزار Microsoft Office Suite است ، بنابراین امکان به روزرسانی جدیدترین نرم افزار را فراهم می آورد.

69.00 یورو در سال

چرا از مایکروسافت 365 استفاده کنید ?

اخبار آخرین نسخه مایکروسافت 365 چیست ?

که با آن مایکروسافت 365 استخوان سازگار است ?

بهترین گزینه برای مایکروسافت 365 چیست ?

شرح

قبلاً Office 365 ، اینجا است مایکروسافت 365. این نسخه با اشتراک مجموعه معروف Microsoft Office Office است. با این اشتراک ، شما از خرید یک مجوز ساده و زندگی برای یک یا چند نرم افزار خداحافظی می کنید ، که شما را به طور نامحدود با همان نسخه مجموعه مسدود می کند.

این تغییر سهم خود را از مزایای خود در مقایسه با نسخه کلاسیک موجود برای خرید به ارمغان می آورد. بنابراین ، با مایکروسافت 365 ، به روزرسانی ها شفاف هستند و همیشه از آخرین نسخه های برنامه ها بهره مند می شوید. علاوه بر این ، اشتراک به نسخه وب سوئیت متصل شده و بنابراین تمام ویژگی های حق بیمه را به ارمغان می آورد.

مایکروسافت همچنین انواع مختلفی از اشتراک های سازگار با خانواده یا شرکت (تجارت) را ارائه می دهد. با توجه به خانواده ، توجه داشته باشید که Microsoft 365 شامل می شود ایمنی خانوادگی مایکروسافت سیستم کنترل والدین.

موجود در رایانه شخصی ، مک ، بلکه در کاربرد Android و iOS یا در سرویس آنلاین برای همه سیستم عامل ها (ویندوز ، مکوس ، لینوکس و غیره) ، مایکروسافت 365 نفس هوای جدیدی را در دفتر می دهد که همه دنیا می دانند.

چرا از مایکروسافت 365 استفاده کنید ?

Microsoft Office سالهاست که مجموعه بهره وری دفتر و مرجع است. غالباً کپی شده ، به ندرت برابر است ، همچنان به کاربران خود در حاشیه فناوری ارائه می دهد.

این نسخه جدید ، Microsoft 365 ، از این قاعده مستثنی نیست ، اگرچه تغییر نام مترادف با تعمیرات اساسی نیست ، بلکه بیشتر یک تکامل برند است. وحشت نکنید ، بنابراین ، تمام نقاط دیدنی خود را پیدا خواهید کرد !

برنامه های Microsoft 365 Suite چیست؟ ?

بسته به پیشنهاد اشتراک خود (خانواده ، تجارت) ، به همه یا بخشی از برنامه های کاربردی مجموعه دفتر دسترسی خواهید داشت. در اینجا لیست خوبی از این برنامه ها وجود دارد ، که ما دیگر آن را ارائه نمی دهیم یا تقریباً.

کلمه یک ویرایشگر متن قدرتمند است که به شما امکان می دهد اسنادی با هر اندازه و با کیفیت حرفه ای ایجاد کنید. قالب بندی ، قالب بندی (پلیس ، رنگ ، تراز ، کک و غیره.) ، تصحیح املا و دستور زبان ، درج تصاویر ، نقاشی ها ، ایجاد شاخص ، افزودن پاها و هدر صفحه ، تمام گزینه های طرح بندی ممکن در کلیک هستند. بسیاری از مدل ها برای ایجاد حروف ، بولتن ، منوها و غیره نیز در دسترس هستند. با کلمه ، می توانید اسناد را در قالب ها باز و ایجاد کنید: DOC ، DOCX ، RTF ، TXT ، ODT (قالب رایگان) و غیره.

نوار منوی Microsoft Word

برتری داشتن یک نرم افزار از نوع جدول است. با تشکر از آن برای ایجاد یک صفحه گسترده ، نمودار یا گرافیک. اما شما همچنین می توانید آنها را با فرمول های فوق العاده مدرن تقویت کنید که به ویژه به شما امکان می دهد اسناد پویا ، برگه های آماری و غیره ایجاد کنید. همچنین می توانید ماکرو ایجاد کنید ، تا وظایف خود را ساده کنید ، یا با ضبط یکپارچه یا مستقیماً در کد VBA (ویژوال بیسیک برای برنامه ها). اکسل همچنین از محتوای پرونده های شما محافظت می کند: یا همه یا سلول های مورد نظر شما. قالبهای پشتیبانی شده توسط اکسل عبارتند از: XLS ، XLSX ، XLSM (با ماکرو) و ODS (منبع باز).

نوار منو Microsoft Excel

پاورپوینت به شما امکان می دهد ارائه هایی ایجاد کنید. اسلایدهای خود را از مدل های ارائه شده ایجاد کنید ، یک یا چند فریم متنی ، تصاویر ، عکس ها ، فیلم ها را وارد کنید ، انتقال ، ظاهر و غیره ایجاد کنید. متون کاملاً قابل اصلاح هستند (اندازه ، رنگ ، قلم ، تراز ، کک و غیره.) ، و می توانید فریم را به همه اشیاء اضافه کنید (رنگ ، ضخامت و پر کردن قابل اصلاح). حتی می توانید گرافیک را مستقیماً از صفحه گسترده اکسل وارد کنید. همه چیز برای جذاب کردن ارائه خود. قالب های اصلی پاورپوینت PPT و PPTX هستند ، اما ODP را نیز باز می کند (قالب رایگان).

نوار منوی پاورپوینت مایکروسافت

ناشر ابزاری برای طراحی هر نوع سند مانند بخش عمده یا پشتیبانی اطلاعات حرفه ای است. این یک برنامه چیدمان است. می توانید متون را به صورت یک شیء شناور وارد کنید (و آنها را قالب بندی کنید) ، تصاویر ، عکس ها ، گرافیک اکسل ، اشیاء بصری و سازماندهی آنها در مقایسه با یکدیگر ، تغییر اندازه آنها ، اضافه کردن قاب و غیره. سپس می توانید پرونده را در قالب PDF ذخیره کنید تا آن را توزیع کنید یا در قالب تبلیغات.

نوار منوی ناشر مایکروسافت

دسترسی نرم افزار پایگاه داده است. این امکان را به شما می دهد تا داده ها را در جداول سازماندهی کنید ، بین این جداول روابط برقرار کرده و برای به دست آوردن اطلاعات مورد نظر درخواست ایجاد کنید. همچنین می توانید به لطف Visual Basic برای برنامه های (VBA) برنامه های پایگاه داده خود را ایجاد کنید. این نرم افزار بسیار تخصصی برای کاربران باتجربه است که از آن استفاده می کنند. پرونده ها با فرمت MDB یا ACDB هستند.

نوار منوی دسترسی مایکروسافت

یک نکته یک نوت بوک دیجیتال برای جمع آوری و به اشتراک گذاری ایده های شما است. یک بلوک ممکن است شامل چندین سری یادداشت باشد. هر بلوک می تواند شامل چندین صفحه باشد و هر صفحه چندین ورودی و فریم شناور (حتی می توانید رنگ پس زمینه صفحه را تغییر دهید). یادداشت ها می توانند حاوی متن ، پیوندهای اینترنتی ، تصاویر و عکس ها ، نمادها ، شکلک ها ، صوتی ، نقشه ها (ماژول نقاشی در دسترس باشد) و غیره. Note Block که یک ابزار مشترک و مشترک است ، تاریخچه نسخه در دسترس است. قالب یادداشت ها یکی است.

نوار منوی Microsoft OneNote

سرانجام, چشم انداز به شما امکان می دهد نه تنها ایمیل را مدیریت کنید ، بلکه دستور کار و مخاطبین خود را نیز می کنید. برنامه به شما امکان می دهد چندین آدرس ایمیل را مدیریت کنید ، برای ایجاد امضای خود (به اندازه آدرس ایمیل) ، برای بایگانی نامه ها و غیره. این حتی به یک نمایشگر در حالت بحث و گفتگو اجازه می دهد ، بسیار شیک در رابط های پست الکترون. مدیریت تقویم اجازه می دهد تا هشدارهایی را که به شکل یک پنجره جداگانه نمایش داده می شوند ، ایجاد کند تا وقایع شما را فراموش نکنید. با توجه به مخاطبین ، می توانید گروه های تماسی را مدیریت کرده و از طریق پست الکترونیکی ایجاد کنید.

ابزار مایکروسافت 365

علاوه بر برنامه های معمول (به شرح زیر) ، Microsoft 365 اینها همچنین در حال نوشتن ابزاری برای نوشتن هستند ویرایشگر مایکروسافت. در کلیه برنامه های کاربردی مجموعه دفتر ، بلکه به صورت پسوند برای مایکروسافت لبهگوگل کروم).

این یک دستیار نوشتن است. همانطور که تایپ می کنید ، کلمات یا جملات ارائه می دهد. اما این همه چیز نیست زیرا این امکان را به شما می دهد تا بسته به هدفی که برای آن می نویسید ، قطعات کامل عبارت را تغییر دهید. او همچنین قادر است اشتباهات فرانسوی را در جملات شما و همچنین تمرینات شناسایی کند و جایگزین های احتمالی را پیشنهاد کند. این همچنین کسی است که مدیریت املایی و گرامر را مدیریت می کند.

اثربخشی ویرایشگر مایکروسافت البته با اشتراک شما 365 مرتبط خواهد بود. اگر اشتراک ندارید (استفاده از نسخه وب Office) ، ویژگی های آن محدود خواهد بود: تصحیح دستور زبان و تعداد پیشنهادات محدود.

یک درایو پلت فرم پشتیبان گیری از ابر مایکروسافت است. از لحظه ای که حساب مایکروسافت دارید (یک حساب ایمیل کافی است: Hotmail ، Outlook ، Live و غیره.) شما به این فضای ذخیره سازی دسترسی دارید. این رایگان است ، اما از نظر اندازه محدود (5 گیگابایت). این اندازه به محض داشتن حساب Microsoft 365 تغییر می کند.

Microsoft OneDrive را بارگیری کنید

Microsoft Office Mobile ، رایگان

به منظور دستیابی به مخاطبان گسترده تر ، مایکروسافت تصمیم گرفته است مجموعه ای از دستگاه های موبایل ، تلفن همراه یا تبلت (Android و iPad) را تهیه کند). برخلاف خواهر بزرگش ، او آزاد است (با محدودیت).

ناشر قبلاً برنامه های تلفن همراه از ابزارهای اداری خود را توسعه داده بود ، اما اینها از هم جدا شده بودند. امروز می توانید یک نسخه Office Mobile را مستقیماً بارگیری کنید که شامل همه آنها است. این به شما امکان می دهد داده های خود را در یک برنامه واحد متمرکز کرده و از یک نوع سند به راحت تر بروید.

این نسخه از طریق یک حساب مایکروسافت قابل دسترسی است ، اگر یکی از آنها را ندارید ، ایجاد آن رایگان است. با تشکر از این ، آن را به حساب شما وصل می کند یک درایو. بنابراین می توانید به طور مستقیم از برنامه به اسناد خود دسترسی پیدا کنید ، آنها را باز کنید تا آنها را تغییر دهید ، نسخه های جدید و غیره را ذخیره کنید. ابزارهای موجود در این برنامه هستند کلمه, برتری داشتن, پاورپوینت وت یک نکته.

موبایل Microsoft Office را بارگیری کنید

شما نیز خواهید داشتدفتر لنز. این یک ابزار متعدد است که به شما امکان می دهد PDF را مشاهده کنید ، بلکه به صورت دیجیتالی پرونده ها نیز امضا کنید ، PDF را از تصاویر یا اسناد دیگر (در قالب اداری) ایجاد کنید ، و حتی می توانید اسناد را در PDF (از طریق دوربین) اسکن کنید. گزینه دوم یک ابزار کشت و بازیابی بسیار کاربردی دارد. حتی می توانید متن را اضافه کنید یا با دست برداشته شده (مداد) بنویسید و کیفیت سند نهایی را انتخاب کنید. سرانجام ، بدانید که می توانید از آن برای اسکن کد QR استفاده کنید.

اما این همه چیز نیست ، زیرادفتر لنز همچنین دارای یک تابع تشخیص عملی OCR (تشخیص کاراکتر) است که به شما امکان می دهد یک تصویر (عکس یک سند) را در متن ترجمه کنید. سپس می توان آن را مستقیماً به اشتراک گذاشت یا کپی کرد تا در یک ویرایشگر متن باز شود (بنابراین کلمه). همچنین می توانید یک تصویر را به یک جدول تبدیل کنید. این دو ناشر بسیار کاربردی هستند ، به خصوص اگر از اسناد عکس بگیرید که پس از آن نیاز به اصلاح دارید (نیازی به تایپ همه چیز نیست !).

یک راه حل عملی برای بازی در همه جا با شما ، اما این نسخه کامل را جایگزین نمی کند.

Microsoft Office آنلاین ، رایگان

مایکروسافت همچنین یک نسخه آنلاین را ارائه می دهد ، بدون نصب قابل دسترسی است (فقط یک مرورگر و اتصال به اینترنت داشته باشید). مانند نسخه موبایل ، با یک حساب مایکروسافت به صورت رایگان در دسترس است. به همین ترتیب ، به آن متصل شده است یک درایو, اینجاست که می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

برنامه هایی که از مرورگر خود به آنها دسترسی دارید چشم انداز, یک درایو, کلمه, برتری داشتن, پاورپوینت, یک نکته, تقویم ، انجام, اسکایپ, Sway (که به شما امکان می دهد بولتن اطلاعات و انواع دیگر ارائه ها ایجاد کنید) ، فرم ها (برای ایجاد فرم).

مایکروسافت آفیس را بصورت آنلاین بارگیری کنید

برای هر برنامه ، همان نوع ارائه را پیدا خواهید کرد که اگر از نرم افزاری نصب شده در رایانه خود استفاده می کنید. منوها بسیار مشابه هستند و تقریباً همه گزینه ها را در نسخه کامل ارائه می دهند (به طور خاص ابزار طرح) ، حتی می توانید به مایکروسافت ویرایشگر (در نسخه محدود) دسترسی پیدا کنید. برای کار با همکاری ، شما همچنین به ابزار Revision دسترسی خواهید داشت که به شما امکان می دهد نظرات را اضافه کنید و تغییرات را دنبال کنید. توجه داشته باشید ، در پاورپوینت, گزینه راه اندازی نمایش پرده ای که مانند نسخه کامل کار می کند و در تمام صفحه ظاهر می شود.

این یک نسخه کمی سبک از Microsoft 365 است ، اما در حال حاضر بسیار کامل است و به محض داشتن یکی از اشتراک های شما سازگار است. البته ، نمی تواند 100 ٪ نسخه کامل را مطابق نیاز شما جایگزین کند ، اما این یک ابزار خوب است که امکان دسترسی به مجموعه اداری را در هر کجا که هستیم امکان پذیر است. این کار به طور خاص در همکاری از راه دور با همکاران یا خانواده خود امکان پذیر است.

اگر اشتراک 365 داشته باشید ، ویژگی های حق بیمه خاص به طور مستقیم در دسترس شما خواهد بود. ویژگی های حق بیمه عبارتند از: نسخه کارآمدتر از ویرایشگر مایکروسافت ویرایشگر ، مدل های پیشرفته برای برنامه های مختلف و غیره.

اخبار آخرین نسخه مایکروسافت 365 چیست ?

ابتدا بدانید که مایکروسافت 365 و آن را به نام جدید Office 365 تبدیل می کند. نرم افزار مجموعه Office به طور مرتب به روز می شود تا آخرین روندهای دیجیتالی را به کاربران ارائه دهد ، به ویژه با ادغام هوش مصنوعی به لطف بیگاز.

که با آن مایکروسافت 365 استخوان سازگار است ?

اگر رایانه شما تحت ویندوز باشد ، به نسخه 8 نیاز خواهید داشت.1 یا 10 (از جمله ویندوز 10 موبایل) به منظور بهره مندی از به روزرسانی ها. برای ویندوز 7 ، توسعه مجموعه متوقف شده است ، فقط به روزرسانی های امنیتی هنوز در دسترس است (تا ژانویه 2023). توصیه می شود حداقل 2 گیگابایت رم و 4 گیگابایت فضای دیسک داشته باشید.

برای صاحبان MAC این سه نسخه MACOS آخر است که پشتیبانی می شوند (نسخه فعلی و دو قبلی). بنابراین توصیه می شود رایانه خود را به روز نگه دارید. شما باید 4 گیگابایت رم و حداقل 4 گیگابایت فضای دیسک موجود را شمارش کنید.

در نسخه موبایل ، در ابتدا می توانید برنامه های جداگانه هر مورد را از مجموعه بارگیری کنید. به منظور ساده کردن چیزها و به شما امکان می دهد همه چیز را در همان برنامه گروه بندی کنید ، مایکروسافت اکنون یک برنامه منحصر به فرد Microsoft Office ارائه می دهد.

برای بهره برداری از Office for Android ، به آخرین به روزرسانی های Android نیاز خواهید داشت: نسخه های پشتیبانی شده چهار نسخه آخر تا به امروز هستند.

برای iOS ، می توانید Office Mobile را برای iPhone و iPad خود از iOS 11 بارگیری کنید.0 (اگر Outlook را بارگیری کنید ، به iOS 12 نیاز خواهید داشت.0 حداقل). به طور کلی ، دفتر از دو نسخه آخر iOS تا به امروز پشتیبانی می کند.

به لطف نسخه آنلاین آن ، به لطف یک مرورگر اینترنتی می توان از هر سیستم (ویندوز ، مک ، لینوکس ، Chromebook) استفاده کرد (مایکروسافت لبه, گوگل کروم, موزیلا فایرفاکس, اپرا, سافاری, و غیره.). در اینجا بدون نصب ، شما بدون در نظر گرفتن پیشنهاد خود به همه مجموعه ها دسترسی دارید ، فقط توابع حق بیمه فعال می شوند یا خیر.

بهترین گزینه برای مایکروسافت 365 چیست ?

رهایی یک مجموعه Office Source Office با الهام از مجموعه مایکروسافت است و بر اساس مجموعه رایگان دیگری به نام دفتر کار جمعی همکاران. این دو مجموعه تحت ویندوز ، مک و لینوکس موجود هستند. توسعهدفتر کار جمعی همکاران در حالت ایستاده است ، اگرچه بقیه همیشه حفظ می شوند ، به خصوص برای به روزرسانی های امنیتی ، این مجموعه قادر به باز کردن قالب های مایکروسافت است ، بلکه همچنین برای ایجاد قالب های رایگان (ODT ، ODS ، ODP). با توجه رهایی, بقیه به طور مرتب به روز می شوند و حتی یک کاتالوگ پسوند ارائه می دهند ، می تواند همان قالب های فایل را باز کند. ابزارهای موجود عبارتند از: نویسنده (پردازنده کلمه) ، کلس (صفحه گسترده) ، تحت تأثیر (ارائه) و قرعه کشی (طرح).

دفتر WPS یک دفتر رایگان (با تبلیغات) و مجموعه Multiplatform است ، اما از دو مورد قبلی فراتر می رود زیرا برای بارگیری برای موبایل نیز در دسترس است (Android و iOS). همچنین بسیار کامل ، ابزارهایی معادل مایکروسافت دارد. نسخه ممتاز باعث می شود تبلیغات و دسترسی به ویژگی های بیشتر ، به ویژه برای مدیریت تبدیل PDF و ذخیره ابری ، حذف شود.

درایو گوگل آیا Google Cloud Storage با دفتر آنلاین رایگان (بدون تبلیغات) یکپارچه است. این امکان را برای همکاری به روشی ساده و مؤثر فراهم می کند. ابزارهای موجود عبارتند از: یک پردازنده کلمه (پرونده های گوگل) ، صفحه گسترده (برگه های Google) ، یک برنامه ارائه (اسلایدهای گوگل) ، یک چیدمان (نقاشی گوگل) ، یک سازنده فرم (فرم های Google) و غیره. توجه داشته باشید که اسناد, لاغر وت ورق در برنامه های تلفن همراه موجود است که به شما امکان می دهد پرونده های خود را مستقیماً در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود از ابر ایجاد ، اصلاح و ذخیره کنید. سپس می توانند مستقیماً از برنامه مدیریت شوند درایو گوگل. قالب های مایکروسافت و OpenOffice پشتیبانی می شوند.

Microsoft Office 365

Microsoft Office 365

پرکاربردترین مجموعه اداری در جهان با Word ، Excel ، PowerPoint ، Outlook ، Teams ، OneDrive.

مشخصات فنی

تاریخ به روزرسانی 09/21/2023
مجوز پرداخت کننده
سیستم های عامل Android ، iOS 15.0 یا بالاتر ، macOS ، Windows
دسته بندی ویرایشگر متن
یادداشت فروشگاه برنامه 4.7 • 64،930 رای
یادداشت فروشگاه 4.6 • 3،503،118 رای

ارائه مایکروسافت آفیس 365

مایکروسافت 365 یک مجموعه اداری است. این نرم افزار که قبلاً با عنوان Office 365 شناخته می شد ، قبل از دیدن نور روز در سال 2011 توسط مایکروسافت طراحی شده بود. این شامل بسیاری از ابزارهای بسیار محبوب مانند دفتر اداری با Word ، Excel و دیگران است در حالی که شامل خدمات آنلاین مانند تیم ها نیز می شود.

تا به امروز ، مایکروسافت 365 محبوب ترین مجموعه اداری در جهان است ، توسط صدها میلیون نفر در سراسر جهان ، چه افراد و چه مشاغل استفاده می شود. برای اینکه پیشنهاد آن واضح تر شود ، این شرکت در حالی که سالانه اشتراک های مختلف پرداختی را ارائه می دهد ، به دومی تغییر نام داده است ، این موارد اکنون در مورد همه کاربران انجام شده است.

نحوه استفاده از مایکروسافت 365 ?

بارگیری مایکروسافت 365 ساده و کارآمد است. شما باید قبل از نصب هر ابزار روی رایانه خود یک اشتراک را انتخاب کنید تا بتوانید بعد از آن به راحتی از آن لذت ببرید.

اول ، Microsoft 365 تمام ابزارهای مجموعه اداری را گرد هم می آورد ، در اینجا نرم افزاری که در دفتر Office پیدا می کنید وجود دارد.

 • کلمه: پردازنده کلمه
 • اکسل: صفحه گسترده ، محاسبات و تجزیه و تحلیل داده ها
 • پاورپوینت: ایجاد ارائه
 • ناشر: ارائه با کمک رایانه (ITP)
 • دسترسی: پایگاه داده رابطه ای
 • OneNote: یادداشت ها
 • چشم انداز: پیام رسانی ایمیل

علاوه بر این ، مایکروسافت 365 شامل نرم افزار آنلاین است ، در اینجا جزئیات است.

 • تیم ها: ویدئو کنفرانس
 • OneDrive: ذخیره سازی ابری
 • Defender: ایمنی دستگاه شما
 • ایمنی خانواده: کنترل والدین (در پیشنهاد خانواده)

هر نرم افزار شامل مایکروسافت 365 بسیار محبوب است ، به خصوص برای ابزارهای اداری مجموعه مانند Word ، Excel و PowerPoint. این ابزارها منابع موجود در گروه خود هستند ، دیگر نیازی به ارائه جزئیات نیستند زیرا سالهاست که توسط مردم جایزه می گیرند.

اگر کمتر از سایر ابزارهای Microsoft 365 ، مانند تیم ها ، می دانید که این نرم افزار به شما امکان می دهد ضمن داشتن پیام رسانی ، ویدئویی را ایجاد کنید. این خصوصاً در یک محیط حرفه ای استفاده می شود ، به خصوص از زمان بحران بهداشتی 2020. این یکی بسیار ساده کار می کند ، شما می توانید تماس های ویدیویی برقرار کنید که علاوه بر ویژگی هایی مانند امکان تار شدن پیشینه آنها ، بسیاری از کاربران را گرد هم می آورد.

به تازگی ، مایکروسافت 365 شامل Defender ، ابزاری مناسب برای محافظت از رایانه در برابر یک برنامه واحد است. در واقع ، شما یک دیدگاه متمرکز برای مدیریت وضعیت امنیتی داده های شخصی خود در رایانه های خود و همچنین تلفن های هوشمند خود دارید. این سرویس قادر است هشدارهای زمان واقعی و همچنین توصیه ها و مشاوره های ایمنی را برای شما ارسال کند.

بارگیری Microsoft 365 پرداخت می شود ، شما باید یک پیشنهاد را در محدوده انتخاب کنید تا به تمام ابزارهای مجموعه Office دسترسی پیدا کنید. چندین اشتراک در دسترس است ، به طوری که می توانید بین نسخه هایی برای افراد یا شرکت ها انتخاب کنید. در اینجا جزئیات قیمت ها و گزینه های موجود آورده شده است.

اشخاص حقیقی

 • کارکنان: 69 یورو از جمله مالیات در سال برای یک شخص و 1 سل ذخیره
 • خانواده: 99 یورو از جمله مالیات در سال برای شش نفر و 6 نفر تا ذخیره (1 تن برای هر نفر)

شرکت

 • Business Basic: 5.10 یورو به استثنای مالیات در هر ماه و برای هر کاربر
 • برنامه های تجارت: 8.80 یورو به استثنای
 • تجارت استاندارد: 10.50 یورو HT در هر ماه و برای هر کاربر
 • تجارت حق بیمه: 18.60 یورو HT در هر ماه و برای هر کاربر

اگر Microsoft 365 به شما امکان نصب همه مجموعه های اداری را در رایانه خود می دهد ، بدانید که گزینه دیگری دارید. با استفاده از Microsoft Office Online Free ، از نسخه سبک همین نرم افزار از برنامه تلفن همراه یا سرویس آنلاین بهره مند می شوید.

در حقیقت ، Microsoft Office Online نسخه رایگان Microsoft 365 است ، Word Online ، Excel Online ، PowerPoint Online و OneNote OneNote Onneote را گرد هم می آورد. شما از ویژگی های اصلی هر ابزار شرکت بهره مند می شوید ، این موارد ساده تر از پیشنهاد پرداخت شده است.

سازگاری مجموعه اداری چیست ?

بارگیری Microsoft 365 از یک رایانه امکان پذیر است ، مجموعه Office به شکل یک برنامه Office که با ویندوز و MACOS سازگار است ، می گیرد.

در غیر این صورت ، ما به یاد می آوریم که Microsoft 365 ، Ex -Office 365 ، در دستگاه های دیگر موجود است. برای این کار ، شما باید به برنامه تلفن همراه رایگان Microsoft Office آنلاین مراجعه کنید ، این سازگار با iOS و Android است. همچنین می توانید با استفاده از هر مرورگر اینترنتی از خدمات آنلاین به آن دسترسی پیدا کنید. به عنوان یک یادآوری ، این شامل چندین ابزار در نسخه سبک تر ، Word Online ، Excel Online ، PowerPoint Online و OneNote Onneote Online است.

گزینه های Microsoft 365 چیست ?

Microsoft 365 محبوب ترین مجموعه اداری در جهان است. این می تواند از جمله بسیاری از ابزارهایی که در عین حال قدرتمند و مؤثر هستند ، به خود اختصاص دهد ، دانستن اینکه هر یک از آنها حق دارند به روزرسانی های منظم داشته باشند که به شما امکان می دهد در طول سالها کمی مدرنیته اضافه کنید. با این وجود ، بدانید که می توانید خود را به سمت گزینه های دیگر هدایت کنید ، اصلی ترین مواردی که توسط Libreoffice و OpenOffice ارائه می شود.

اگر می خواهید به جای بارگیری Microsoft 365 (یا Office 365) عواقب Office Office را انتخاب کنید ، Libreoffice و OpenOffice گزینه های خوبی هستند. اول ، این نرم افزار رایگان است که کاملاً رایگان است. سپس می توانید این ابزارها را روی رایانه خود نصب کنید ، زیرا هر برنامه دسک تاپ با ویندوز ، مکوس و همچنین لینوکس سازگار است.

libreoffice و OpenOffice قبل از جدا شدن هر دنباله از یک پروژه مشترک به دنیا آمدند تا پیشرفت خود را به طور مستقل ادامه دهند. در هر دو مورد ، معادل های نرم افزاری برجسته شده در مایکروسافت 365 ، نویسنده IE ، کالک ، تحت تأثیر ، ترسیم ، قرعه کشی و ریاضیات به جای کلمه ، اکسل ، پاورپوینت و دیگران را پیدا خواهید کرد.

اگر می خواهید یک مجموعه Office Office آنلاین را برآورده کنید ، می توانید فضای کاری Google را انتخاب کنید. به این ترتیب ، می توانید از طریق برنامه موبایل یا سرویس آنلاین به تمام نرم افزارها دسترسی پیدا کنید ، اگر به برنامه های دسک تاپ در رایانه خود نیازی به برنامه های دسک تاپ ندارید ، عالی است. بقیه به عنوان بخشی از مصارف شخصی رایگان است ، اگر از آن در یک شرکت استفاده می کنید می توانید اشتراک پرداخت کنید.

با فضای کاری Google ، شما به اسناد ، برگه ها ، اسلایدها ، Gmail ، تقویم ، درایو و ملاقات ، یعنی معادل های مایکروسافت 365 دسترسی پیدا می کنید. دومی برای ذخیره سازی داده ها در ابر و تیم ها برای فیلمبرداری با پیام رسانی مستقیماً با OneDrive رقابت می کند.