اشتراک خانواده Microsoft 365 خود را به اشتراک بگذارید – پشتیبانی مایکروسافت ، اشتراک مایکروسافت خود را لغو کنید – پشتیبانی مایکروسافت

اشتراک مایکروسافت خود را لغو کنید

مشاوره: اگر پرداخت شما باید به روز شود ، جزئیات مربوط به این موضوع را در مورد خدمات و اشتراک داشبورد حساب مایکروسافت خود پیدا خواهید کرد.

اشتراک خانواده Microsoft 365 خود را به اشتراک بگذارید

اکسل برای Microsoft 365 Word برای Microsoft 365 PowerPoint برای Microsoft 365 Excel برای Microsoft 365 برای Mac Word برای Microsoft 365 برای Mac Powerpoint برای Microsoft 365 برای Mac Microsoft 365 برای افراد Microsoft Office.com plus. کمتر

مشترکین مایکروسافت 365 می توانند مزایای اشتراک را با حداکثر پنج نفر دیگر به اشتراک بگذارند. می توانید دعوت نامه ای برای اضافه کردن افراد به خانواده مایکروسافت خود برای به اشتراک گذاشتن مزایای خود ارسال کنید. هنگامی که آنها دعوت را پذیرفتند ، می توانند برنامه های Microsoft 365 را در دستگاه های خود نصب کنند و به فضای ذخیره سازی انگشتان دست خود دسترسی پیدا کنند www.Microsoft365.کم با حساب شخصی مایکروسافت خود.

از شخصی دعوت کنید تا اشتراک خانواده Microsoft 365 خود را به اشتراک بگذارد

 • برای نصب مایکروسافت 365 در چندین دستگاه شخصی نیازی به اشتراک گذاری خود ندارید. به سادگی به حساب Microsoftet خود دسترسی پیدا کنید نصب از هر دستگاهی.
 • کلیدهای محصول در نظر گرفته نشده است که برای اشتراک اشتراک استفاده شود. لطفاً برای ارسال ایمیل یا پیوندی برای هر شخصی که می خواهید به اشتراک بگذارید ، مراحل زیر را دنبال کنید.
 1. به همان حساب مایکروسافت متصل شوید به عنوان شخصی که در آن اشتراک خانواده Microsoft 365 خود را پیکربندی کرده اید. با انتخاب مستقیم از این لینک برای دسترسی مستقیم به اشتراک گذاری یا دسترسی به اشتراک گذاری استفاده کنید خدمات و اشتراک ها >مدیریت کردن.
 2. انتخاب کنید شروع به اشتراک گذاری.

توجه: اگر دکمه را نمی بینید شروع به اشتراک گذاری, شما ممکن است صاحب اشتراک خانواده Microsoft 365 نباشید. اگر از اشتراک خانواده Microsoft 365 استفاده می کنید که شخص دیگری با شما به اشتراک گذاشته است ، یا اگر نوع دیگری از اشتراک Microsoft 365 را دارید ، نمی توانید اشتراک خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید.

انتخاب کنید دعوت نامه ایمیل, آدرس ایمیل خود را وارد کنید ، سپس انتخاب کنید دعوت.

انتخاب کنید پیوند ایجاد کنید, سپس پیوند را کپی کنید. سپس می توانید پیوند را در یک ایمیل ، یک متن یا پیام دیگری بچسبانید و آن را برای افرادی که می خواهید به اشتراک بگذارید ارسال کنید.

توجه: وقتی شخصی دعوت شما را می پذیرد ، به طور خودکار به خانواده مایکروسافت شما اضافه می شود. اعضای گروه خانواده شما به صندوق پستی خصوصی ، تقویم ، ذخیره ابری یا دفترچه یادداشت های OneNote از اعضای دیگر دسترسی ندارند.

مزایای اشتراک

مزایای هر شخص ، در این پیشنهاد:

  آخرین نسخه برنامه های مایکروسافت 365 برای رایانه های شخصی ، مک ، تبلت و تلفن های هوشمند. هر شخص می تواند مایکروسافت 365 را در تمام دستگاه های خود نصب کرده و به طور همزمان به Microsoft 365 در پنج دستگاه وصل شود. برای نصب مایکروسافت 365 ، آنها به www وصل می شوند.Microsoft365.com با استفاده از حساب مایکروسافت خود. اگر آنها هنوز حساب مایکروسافت ندارند ، از آنها دعوت می شود وقتی دعوت شما را برای اشتراک گذاری قبول می کنند ، یکی را ایجاد کنند. رایگان است.

توجه: قبل از اینکه شخصی مایکروسافت 365 را نصب کند ، اطمینان حاصل کنید که رایانه آنها به سیستم مورد نیاز پاسخ می دهد. به عنوان مثال ، آخرین نسخه Microsoft 365 را نمی توان در Chromebooks یا رایانه هایی که ویندوز 7 را اجرا می کنند نصب کرد.

مهم : افرادی که اشتراک شما را به اشتراک می گذارند به پرونده های شخصی ، تقویم یا ایمیل شما دسترسی نخواهند داشت و به آنها دسترسی نخواهید داشت. همه پرونده ها و اطلاعات و خدمات کاربر همچنان خصوصی هستند ، گویی که به طور مستقل خریداری شده اند.

افرادی را که با آنها به اشتراک گذاشته اید ، دعوت ها و دستگاه ها را مدیریت کنید

با گذشت زمان ، شما می توانید با افراد مختلف به اشتراک بگذارید یا در دستگاه های جدید به Microsoft 365 متصل شوید. می توانید یاد بگیرید که به اشتراک گذاری با یک شخص متوقف شوید یا از Microsoft 365 از دستگاه زیر جدا شوید.

افرادی را که اشتراک خود را با آنها به اشتراک گذاشته اید مدیریت کنید

در Microsoft Lecompe ، اشتراک صفحه ، در زیر بخش دیگران, شما می توانید افرادی را که با آنها مزایای اشتراک خانواده Microsoft 365 خود را به اشتراک می گذارید ، نمایش داده و مدیریت کنید.

به عنوان مثال ، اگر اشتراک خود را با پنج نفر به اشتراک بگذارید و می خواهید با یک شخص جدید به اشتراک بگذارید ، باید قبل از به اشتراک گذاشتن با شخص جدید ، به اشتراک گذاری با کسی دست بکشید.

اشتراک اشتراک خود را با کسی متوقف کنید ::
هنگامی که به اشتراک گذاری اشتراک خود با شخصی متوقف می شوید ، تمام مزایای خانواده اشتراک Microsoft 365 خود را از دست می دهد ، از جمله ذخیره سازی اضافی اضافی و امکان استفاده از برنامه های دسک تاپ Microsoft 365. آنها همیشه می توانند پرونده های Microsoft 365 خود را نمایش داده و چاپ کنند ، اما نمی توانند آنها را تغییر دهند یا موارد جدیدی را ایجاد کنند.

توجه: آنها از خانواده خارج نمی شوند. اگر دیگر نمی خواهید آنها از خانواده خود جدا شوند ، باید آنها را از گروه خانواده حذف کنید.

برای به اشتراک گذاشتن مایکروسافت 365 دعوت نامه ها را مدیریت کنید

در Microsoft Lecompte ، صفحه اشتراک ، در زیر بخش دیگران, می توانید دعوت هایی را که ایجاد کرده اید نمایش داده و مدیریت کنید. می توانید شرایط دعوت ، بازگشت یا حذف دعوت ها را بررسی کنید.

اگر شخصی که به او دعوت نامه ارسال کرده اید ، دومی را پیدا نمی کند ، ببینید من نمی توانم دعوت نامه ای برای به اشتراک گذاشتن خانواده Microsoft 365 پیدا کنم. اگر شخصی هنوز دعوت نامه ای را پذیرفته است و دومی دیگر مربوط به آن نیست ، می توانید به سادگی دعوت را حذف کنید.

دستگاه های Microsoft 365 خود را مدیریت کنید

می توانید برنامه های دسک تاپ Microsoft 365 را در تمام دستگاه های خود نصب کرده و به طور همزمان به Microsoft 365 در پنج دستگاه وصل شوید. اگر بیش از پنج دستگاه دارید ، به طور خودکار از دستگاه ها جدا می شوید تا در محدوده اتصال خود بمانید. برای استفاده از مایکروسافت 365 در دستگاهی که از هم جدا شده اید ، فقط دوباره وصل کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به نحوه اتصال در مایکروسافت 365 مراجعه کنید.

برای افرادی که اشتراک خود را به اشتراک گذاشته اید کمک کنید

وقتی اشتراک خود را با یک شخص به اشتراک می گذارید ، دومی نامه مایکروسافت را دریافت می کند و به او می گوید که اشتراک خانوادگی Microsoft 365 خود را با او به اشتراک گذاشته اید. فقط روی دکمه کلیک کنیدتایید کنیداز طریق ایمیل و دسترسی به حساب Microsoft ، یک صفحه نمای کلی برای نصب Office ، دسترسی به فضای ذخیره سازی OneDrive و غیره.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، اگر او این دعوت را دریافت نکرد ، از او بخواهید که با مقاله ای مشورت کند ، من دعوت به اشتراک گذاری خانواده Microsoft 365 را پیدا نمی کنم. اگر هنگام نصب خودکار با مشکلات روبرو می شود ، از او بخواهید که با مقاله مشورت کند ، مشکلات نصب Microsoft 365 ، Office 2019 ، Office 2016 و Office 2013 را حذف کند.

وقتی دعوت نامه ای را برای به اشتراک گذاشتن خانواده Microsoft 365 ارسال می کنید ، این شخص به طور خودکار به گروه خانواده موجود که توسط مدیر خانواده اداره می شود اضافه می شود. اعضای گروه خانواده به جعبه پذیرایی ، تقویم و نوت بوک های مشترک Notted OneNote پیام های خانوادگی دسترسی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی های مشترک ، با چیزهای جدید در خانواده مایکروسافت مشورت کنید.

اشتراک مایکروسافت خود را لغو کنید

برای لغو اشتراک Microsoft 365 یا Xbox ، پیوند صحیح کمک را انتخاب کنید. برای همه اشتراک های دیگر ، روش بخش را دنبال کنید: اشتراک های دیگر مایکروسافت را لغو کنید.

مشاوره: اگر پرداخت شما باید به روز شود ، جزئیات مربوط به این موضوع را در مورد خدمات و اشتراک داشبورد حساب مایکروسافت خود پیدا خواهید کرد.

اشتراک Microsoft 365 یا Xbox را لغو کنید

آرم مایکروسافت 365

اشتراک های دیگر مایکروسافت را لغو کنید

 1. خدمات و اشتراک ها را دسترسی داشته باشید ، سپس با حساب مایکروسافت که برای خرید اشتراک خود استفاده کرده اید ، ارتباط برقرار کنید. استفاده از این حساب مهم است.
 2. به دنبال اشتراک خود باشید و انتخاب کنید مدیریت کردن.

توجه: اگر می بینید صورتحساب دوره ای را فعال کنید به جای یک لینک نشانگر مدیریت کردن, این بدان معنی است که اشتراک شما قبلاً در تاریخ ذکر شده منقضی شده است و پس از این تاریخ به طور خودکار صورتحساب نمی شوید. هیچ اقدام دیگری برای انجام آن برای لحظه ای وجود ندارد و می توانید تا زمان انقضاء اشتراک به استفاده از محصول ادامه دهید.

توجه: در کشورهای زیر می توانید اشتراک خود را لغو کنید و بسته به مدت زمان اشتراک ، ممکن است حق بازپرداخت در Pro Rata را داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با بازپرداختهای Pro Rata برای اشتراک های مایکروسافت مشورت کنید.

هر زمان اشتراک : کانادا ، اسرائیل ، کره و Türkiye
اشتراک بیش از یک ماه و تجدید شد : دانمارک ، فنلاند ، آلمان (خرید از اول مارس 2022) ، هلند ، لهستان و پرتغال

مشاوره: اگر صاحب یک تجارت کوچک هستید و به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد پیکربندی مایکروسافت 365 هستید ، به کمک و یادگیری برای مشاغل کوچک مراجعه کنید.

اگر نمی توانید اشتراک خود را لغو کنید ، مشکلات را مورد توجه قرار دهید

اگر نمی بینید مدیریت کردن در صفحه خدمات و اشتراک های خود و اینکه نمی توانید صورتحساب دوره ای را لغو یا غیرفعال کنید ، راه حل های زیر را امتحان کنید:

 • اطمینان حاصل کنید که با همان حساب مایکروسافت که برای خرید اشتراک خود استفاده کرده اید متصل شده اید.
 • اگر صورتحساب دوره ای را فعال کنید به جای نمایش داده می شود مدیریت کردن, اشتراک شما در تاریخ ذکر شده منقضی می شود و هیچ مداخله ای از طرف شما لازم نیست.
 • بررسی کنید که آیا یک روش پرداخت باید به روز شود. در این صورت ، ما به محض ورود به خدمات و اشتراک ها به شما اطلاع خواهیم داد. برای اصلاح مشکلات ، به گزینه های پرداخت در داشبورد حساب مایکروسافت خود بروید. اگر نیاز به تغییر روش پرداخت برای اشتراک خود دارید ، به تغییر روش پرداخت برای اشتراک مایکروسافت مراجعه کنید.
 • برای مشورت با خط مشی لغو کامل ما ، به شرایط فروش فروشگاه مایکروسافت مراجعه کنید.