چگونه می توان تصویر تصویر زیر ویندوز را ساخت? یونوس ، نحوه گرفتن تصاویر صفحه کامل در Microsoft Edge | ابرگیزم

نحوه گرفتن تصاویر صفحه کامل در Microsoft Edge

تصاویر عملی و سریع هستند: آنها مشکلات را با برنامه ها حل می کنند ، محتوای جالب یا اطلاعات بایگانی را به اشتراک می گذارند. اگر Chromebook دارید ، اما از شما در ساخت تصاویر در ویندوز و Mac عادت دارید ، باید با یادگیری میانبرهای جدید شروع کنید. ما به شما نشان می دهیم که چگونه یک تصویر درست کنید ..

در زیر ویندوز یک تصویر ایجاد کنید: چگونه کار می کند ?

امکانات مختلفی برای ساختن تصاویر (تصاویر) در زیر ویندوز وجود دارد: با ترکیب های کلیدی ، ابزار یکپارچه تصویر یا حتی ابزارهای تصویر خارجی. برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید.

ایجاد ، ذخیره و اصلاح یک تصویر در ویندوز: پیش نمایش دستورات

تصویر کل صفحه و ضبط در کلیپ بورد:

 • کلید [IMP. صفحه نمایش]
 • در برخی از لپ تاپ ها ، ترکیب [FN] + [IMP. صفحه] لازم است
 • با [Ctrl] + [V] در منطقه مورد نظر بچسبید

تصویر پنجره فعال و ضبط در کلیپ بورد:

 • [alt] + [IMP. صفحه نمایش]
 • با [Ctrl] + [V] در منطقه مورد نظر بچسبید

تصویر منطقه ای که توسط کاربر انتخاب شده و ضبط در کلیپ بورد:

 • [ویندوز] + [ماجرا. ⇧] + [s]
 • با [ctrl] + [v] به مکان مورد نظر بچسبید

تصویری از کل صفحه را بسازید و مستقیماً آن را ذخیره کنید:

 • ترکیب کلیدی [ویندوز] + [IMP. صفحه نمایش]
 • ضبط خودکار به عنوان یک فایل تصویری در پوشه “تصاویر> تصویر”

یک تصویر از پنجره فعال بسازید و مستقیماً آن را ذخیره کنید:

 • ترکیبی از کلیدها [ویندوز] + [alt] + [IMP. صفحه نمایش]
 • ضبط خودکار به عنوان یک فایل تصویری در پوشه “فیلم ها> ضبط”

ضبط صفحه ویندوز

خلاصه

 1. در ویندوز 11 ، 10 ، 8 و 7 یک تصویر بسازید: دستورالعمل های دقیق
 2. ابزار تصویر: ابزاری برای ایجاد تصاویر در ویندوز
 3. هنگام ایجاد تصاویر مشکل
 4. سایر ابزارهای خارجی برای تصاویر ویندوز

در ویندوز 11 ، 10 ، 8 و 7 یک تصویر بسازید: دستورالعمل های دقیق

ایجاد تصاویر ویندوز بسیار ساده است: با فشار دادن کلید [IMP. صفحه نمایش] (چاپ صفحه یا صفحه چاپ به زبان انگلیسی) از صفحه کلید خود ، کل صفحه نمایش فعلی صفحه خود را در کلیپ بورد کپی می کنید. اگر به طور همزمان از دو صفحه استفاده می کنید ، هر دو ذخیره می شوند.

شما نمی خواهید از کل صفحه عکس بگیرید ، اما فقط یک پنجره ? ابتدا پنجره مربوطه را انتخاب کنید. با ترکیبی از کلیدها [alt] + [IMP. صفحه نمایش], شما مستقیماً یک تصویر از این پنجره ایجاد می کنید. در مکان نما موش شما در تصویر ظاهر نمی شود. اگر می خواهید ظاهر شود ، باید یک ابزار خارجی نصب کنید.

با این حال ، صفحه کلید شما ممکن است متفاوت باشد: به خصوص در کشورهای آنگلوساکسون ، بیشتر اوقات نام را پیدا خواهید کرد [چاپ] یا [prnt scrn] (برای صفحه چاپ). با لپ تاپ ها ، کلیدها دو بار برای صرفه جویی در فضا اختصاص داده می شوند. پس از آن باید با فشار دادن کلید عملکرد امکان پذیر باشد [FN] + [IMP.ECR].

پس از فشار دادن دکمه ، تصویر شما در کلیپ بورد. این در مورد یک است حافظه موقتی آیا ویندوز برای ذخیره مواردی که کپی کرده اید یا برش داده است استفاده می کند (این نیز برای بخش های متنی که برش داده و چسبیده اید نیز ارزش دارد). از کلیپ بورد ، می توانید تصویر خود را در برنامه ای مانند رنگ یا یکی از گزینه های رنگ آمیزی. برای انجام این کار ، برنامه پردازش تصویر مورد استفاده را باز کرده و تصویر را در کلیپ بورد وارد کنید. می توانید آن را از طریق نوار منو یا با فشار دادن انجام دهید [CTRL] + [v].

سایر برنامه های ویندوز همچنین می توانند با تصویر در کلیپ بورد کار کنند. به عنوان مثال ، در مایکروسافت ورد ، مکان نما را به جایی منتقل کنید که می خواهید تصویر ظاهر شود و آن را از کلیپ بورد بچسبانید. ما در یک مقاله جداگانه نحوه باز کردن کلیپ بورد در ویندوز 11 توضیح می دهیم.

اگر می خواهید یک تصویر زیر ویندوز 11 ، ویندوز 10 یا ویندوز 8 ایجاد کنید ، می توانید از دو ترکیب اصلی دیگر استفاده کنید که به شما امکان می دهد تصاویر را مستقیماً در رایانه خود ذخیره کنید:

 1. با فشار دادن کلیدها به طور همزمان [پنجره ها] + [IMP. صفحه نمایش], شما یک تصویر از کل صفحه ایجاد می کنید. عکس به طور مستقیم در یک پرونده جدید ذخیره می شود. ویندوز آنها را در قالب PNG ذخیره می کند و آنها را در پوشه قرار می دهد “تصویر” رپرتوار “تصاویر”. پرونده ها به ترتیب در حال رشد شماره گذاری می شوند.
 2. با ترکیبی از کلیدها [پنجره ها] + [alt] + [IMP. صفحه نمایش], از پنجره فعال عکس بگیرید. این به طور خودکار ضبط می شود (همچنین در قالب PNG) در ” تله “از رپرتوار” فیلم های »».

در موارد دیگر ، ما با جزئیات بیشتر نحوه ساخت تصاویر در ویندوز 10 را توضیح می دهیم.

ابزار تصویر: ابزاری برای ایجاد تصاویر در ویندوز

منوی انتخاب برای تصویر

عملکرد دکمه چاپ مفید ، سریع و ساده است ، اما همچنین بسیار محدود است. بنابراین مایکروسافت روش دیگری برای ایجاد تصاویر در زیر ویندوز معرفی کرده است. ابزار تصویر است از پیش نصب شده در سیستم عامل و امکانات بیشتری را برای سفارشی کردن تصویر با توجه به نیازهای شما ارائه می دهد. پس از باز شدن برنامه ، می توانید بین انواع مختلف برش انتخاب کنید.

 • مد تمام صفحه : این تنظیم مطابق با عملکرد دکمه Impront است. صفحه نمایش. از آن برای ایجاد ضبط کامل صفحه (یا صفحه نمایش) در یک کلیک استفاده می شود.
 • حالت پنجرهای : اگر این گزینه را انتخاب می کنید ، ابتدا پنجره ای را انتخاب کنید که می خواهید یک تصویر ایجاد کنید. اگر مکان نما ماوس را روی آن قرار دهید ، قابل مشاهده می شود ، در حالی که از ویندوزهای دیگر یک فیلتر “مه” استفاده می شود. با کلیک بر روی پنجره انتخاب شما ، تصویر را تحریک می کند.
 • حالت مستطیل : این نوع برش به شما امکان می دهد یک منطقه رایگان اما مستطیل برای تصویر را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر می دانید که فقط قسمت خاصی از صفحه برای ضبط مهم است ، می توانید آن را انتخاب کنید. با نگه داشتن دکمه ماوس ، می توانید یک قاب بکشید. به محض اینکه دکمه را آزاد کردید ، ضبط انجام می شود.
 • حالت فرم رایگان : شما با آخرین نوع ضبط آزادی بیشتری دارید. این به شما امکان می دهد یک شکل را انتخاب کنید و فقط این منطقه را در تصویر قرار دهید. کیفیت شکل بستگی به کیفیت نقاشی با استفاده از ماوس دارد. باز هم ، این برنامه به محض انتشار دکمه ماوس ، تصویر را می گیرد. اگر هنوز به نقطه شروع مسیر خود پیوسته اید ، این ابزار به طور خودکار این نقطه را با آخرین نقطه ترسیم شده ، به دنبال کوتاهترین مسیر متصل می کند.

بر خلاف ایجاد یک تصویر با دکمه چاپ ، ابزار ضبط صفحه تصویر ضبط شده را مستقیماً نمایش می دهد. می توانید بلافاصله بررسی کنید که آیا نتیجه مناسب شما است. در غیر این صورت ، روی “کلیک کنید” جدید و دوباره سعی کن. پس از رضایت از نتیجه ، می توانید اضافه کنید نشانگر به طور مستقیم. با یک قلم ، می توانید بر روی نکات مهم تأکید کنید ، احاطه کنید یا برجسته کنید ، فلش ها را بکشید و غیره. برجسته به شما امکان می دهد مستقیماً روی یک جمله مهم یا یک شکل تعیین کننده نقاشی کنید.

ابزار ضبط صفحه ویندوز

آخرین مرحله این است که تصمیم بگیرید با تصویر خود چه کاری انجام دهید:

 • صرفه جویی : با کلیک بر روی “ذخیره زیر” ، پنجره ای را باز می کنید که در آن می توانید مکان ، نام و قالب پرونده را تعریف کنید. PNG ، GIF و JPEG در دسترس هستند.
 • برای کپی کردن : ابزار تصویر همچنین به شما امکان می دهد تا تصویری را که در کلیپ بورد گرفته اید کپی کنید. مانند دکمه کنترل ، می توانید تصویر خود را در برنامه های مختلف مانند یک سند Word وارد کنید.
 • اشتراک گذاری : همچنین می توانید تصویر خود را از طریق ایمیل ارسال کنید. برای انجام این کار ، عصاره یا مستقیماً در یک ایمیل جدید وارد می شود ، یا به عنوان پیوست ارسال می شود. برای انجام این کار ، ابتدا باید از یک مشتری اداری برای ارسال ایمیل خود استفاده کنید.

ابزار تصویر همچنین گزینه ای را ارائه می دهد به تأخیر انداختن. مانند یک دوربین ، شما یک تایمر را برای گرفتن تصویر با تأخیر شروع می کنید. به عنوان مثال می توانید از این مدت برای تنظیماتی استفاده کنید که فقط برای یک دوره کوتاه قابل مشاهده است ، یا نیاز به ماندن روی یک دکمه دارد.

سیستم های ویندوز تنها سیستم هایی نیستند که ارائه می دهند توابع و ابزارهایی برای ساخت تصاویر. برنامه های دیگر ، مانند مرورگرهای وب ، همچنین چنین ویژگی هایی را دارند: موارد زیر را بخوانید تا نحوه تهیه تصویر در Firefox یا تصاویر در Chrome پیدا کنید !

هنگام ایجاد تصاویر مشکل

خطاها اغلب اتفاق می افتد ، به خصوص هنگام ایجاد تصاویر از برنامه های دیگر. وقتی سعی می کنید یک فیلم یا یک بازی را ضبط کنید ، نتیجه اغلب یک است تصویر کاملاً سیاه. در بسیاری موارد ، این به دلیل درگیری با کارت گرافیک است. با این حال ، بیشتر اوقات می توان از مشکل جلوگیری کرد: در بعضی موارد ، فقط بازی یا فیلم را در حالت پنجره به جای صفحه کامل کاهش دهید. بازی ها یا برنامه های خواندن ویدیویی نیز اغلب عملکرد تصویر خود را دارند که می توانند با استفاده از میانبر فعال شوند.

با این حال ، به عنوان مثال با Netflix می تواند اتفاق بیفتد که تأمین کننده نرم افزار از تصاویر جلوگیری می کند. در این حالت ، این کپی رایت است. فن آوری یکپارچه محافظت از ضد محصولات (DRM) برای محافظت از حقوق مالک از یک کپی از تصویر جلوگیری می کند. اگر این علت مشکل شما در هنگام تصویر در زیر ویندوز است ، باید آن را بپذیرید.

سایر ابزارهای خارجی برای تصاویر ویندوز

حتی اگر ابزار ضبط از قبل ویژگی های بیشتری نسبت به میانبر صفحه کلید ساده برای تصاویر ویندوز ارائه دهد ، ممکن است آزمایش سایر نرم افزارها مفید باشد. ابزارهای تصویر مخصوصاً برای کاربرانی که از تصاویر به صورت حرفه ای یا حداقل هر روز استفاده می کنند توصیه می شود.

این برنامه های تصاویر ویندوز گاهی اوقات گزینه های ویرایش بیشتری و عملکردهای اضافی ، مانند پیمایش خودکار برای نمایش وب سایت های طولانی در یک تصویر واحد ، یا آنچه را که به نام تصاویر ویدیویی نامیده می شود ، ارائه می دهند (صفحه نمایش به زبان انگلیسی): برنامه ها ویدئویی را از دفتر خود ضبط می کنند. این ویژگی به ویژه در آموزش ها مورد استقبال قرار می گیرد زیرا به سازندگان این امکان را می دهد تا تماشاگران خود را به جای توضیح آن به روشی غیر قابل هضم ، به تماشاگران خود نشان دهند که باید چه کاری انجام دهند.

 • Sharex: با این نرم افزار منبع باز رایگان ، می توانید تصاویر ویدیویی و پرونده های GIF نیز ایجاد کنید.
 • CAPTOR تصویر: این ابزار سبک به شما امکان می دهد از پیمایش اتوماتیک یا چندین صفحه ، به طور مستقل از یکدیگر عکس بگیرید.
 • Grabilla: تولید کنندگان این ابزار تصویر نرم افزاری را برای بسیاری از سیستم عامل ها ارائه می دهند و همچنین سرویس میزبانی فایل خود را ارائه می دهند.
 • Monosnap: این نرم افزار سریع و آسان برای استفاده است ، در حالی که تمام ویژگی های مهم را ارائه می دهد.
 • Duckcapture: این ابزار نه تنها توابع تصویر معمول را به کاربران خود ارائه می دهد ، بلکه امکان ترکیب آسان چندین تصویر در یک تصویر بزرگ را نیز به همراه دارد.
 • 01/18/2023
 • پیکربندی

مقالات مشابه

چگونه می توان در MAC عکس تهیه کرد؟

چگونه می توان در MAC عکس تهیه کرد ?

 • 07/17/2019
 • پیکربندی

تصاویر غالباً روزانه مفید هستند. این که آیا آنها را به دوستان خود بفرستید ، یا در زمینه کار ، نشان دادن مستقیم یک تصویر ساده تر از آن است که باید یک وضعیت را توصیف کنید. با MacBook خود عکس بگیرید یا iMac شما آسان و آسان است. ما تمام میانبرهای صفحه کلید MAC را برای تصاویر در اختیار شما قرار می دهیم تا ..

در ویندوز 10: ترکیبی از ابزارها و ابزارها یک تصویر ایجاد کنید

در ویندوز 10: ترکیبی از ابزارها و ابزارها یک تصویر ایجاد کنید

 • 06/23/2023
 • پیکربندی

بسیاری از ارائه دهندگان شخص ثالث ، شایستگی ابزارهایی را که اجازه می دهند تصاویر را تحت ویندوز 10 بسازند و امکانات آماده سازی مختلفی را ارائه دهند ، ستایش می کنند. با این حال ، شما فقط می توانید از ترکیبی از کلیدهای اثبات شده یا ابزار تصویر عکس که برای مدتی بخشی از تجهیزات اساسی ویندوز بوده است استفاده کنید.

عکس بیننده برای ویندوز 10: چگونه از آن استفاده کنیم؟

استودیوی G-سهامدار Shutterstock

عکس بیننده برای ویندوز 10: نحوه استفاده از آن ?

 • 08/18/2020
 • پیکربندی

کسانی که به ویندوز 10 علاقه ای نداشته اند و از سیستم عامل های مایکروسافت استفاده کرده اند ، متوجه شده اند که بیننده قدیمی ویندوز عکس ها با برنامه جدید ویندوز 10 “عکس” در نسخه جدید جایگزین شده است. اما اگر همیشه می خواهید از بیننده عکس کلاسیک استفاده کنید ، می توانید آن را با برخی از اصلاحات دوباره فعال کنید ..

تصویر در ویندوز 11: در اینجا نحوه ساخت تصویر آورده شده است

تصویر در ویندوز 11: در اینجا نحوه ساخت تصویر آورده شده است

 • 02/03/2023
 • پیکربندی

دلایل زیادی برای ایجاد تصویر در ویندوز 11 وجود دارد: ممکن است بخواهید پیام خطا را برای ارسال آن به بخش IT ضبط کنید ، یا به سادگی پیش نمایش برنامه ای را که این عملکرد را ارائه نمی دهد ذخیره کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید با استفاده از یک ترکیب کلیدی یا ابزار ضبط ، در ویندوز 11 تصاویر را در ویندوز 11 بسازید ..

چگونه می توان تصویر Chromebook ساخت؟

چگونه می توان یک تصویر از Chromebook ساخت ?

 • 08/04/2023
 • پیکربندی

تصاویر عملی و سریع هستند: آنها مشکلات را با برنامه ها حل می کنند ، محتوای جالب یا اطلاعات بایگانی را به اشتراک می گذارند. اگر Chromebook دارید ، اما از شما در ساخت تصاویر در ویندوز و Mac عادت دارید ، باید با یادگیری میانبرهای جدید شروع کنید. ما به شما نشان می دهیم که چگونه یک تصویر درست کنید ..

نحوه گرفتن تصاویر صفحه کامل در Microsoft Edge

تلاش های مرورگر مایکروسافت از روزهای اینترنت اکسپلورر بسیار طولانی شده است. با ویندوز 10 ، مایکروسافت این سکو را با یک مرورگر جدید به نام Edge ریخته است ، که بعداً با استفاده از Chromium بازسازی و بازسازی شدند. این بدان معنی است که از نظر صفحه وب و سازگاری پسوند مرورگر ، درست در آنجا با Chrome قرار دارد.

ما تصور می کنیم که برخی از شما ممکن است تصمیم داشته باشید که از Chrome به لبه های خود تغییر دهید ، و اگر می خواهید نکات و ترفندهایی مانند نحوه گرفتن یک صفحه کامل صفحه را در لبه بخوانید ، پس به جای مناسب آمده اید.

بر خلاف Chrome که کاربران کاربران برای استفاده از Taols Developer از صفحه نمایش کامل صفحه استفاده می کنند ، رویکرد مایکروسافت در واقع بسیار ساده تر و ساده است ، بنابراین اگر این چیزی است که شما به آن علاقه دارید ، در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه.

تصاویر صفحه کامل را در لبه بگیرید

 1. مرورگر Edge را راه اندازی کنید
 2. به وب سایتی که می خواهید یک صفحه کامل از صفحه بروید بروید
 3. مطبوعات Ctrl + Shift + S و کلیک کنید صفحه کامل ضبط
 4. شما اکنون B3 خواهید بود
 5. اگر از تصویر خوشحال هستید ، روی دکمه ذخیره کلیک کنید که در پوشه بارگیری خود بارگیری می شود

به طور پیش فرض پوشه بارگیری شما باید باشد ج: \ کاربران \\ بارگیری, اما در صورتی که نتوانید عکسهای خود را در کجا ذخیره کنید ، می توانید با رفتن به Edge ، مکان پوشه بارگیری خود را پیدا کنید مجموعه, روی کلیک کنید بارگیری در نوار ناوبری سمت چپ ، و در زیر اجاره باید پوشه مقصد را ببینید.

در استفاده ما از هر دو تصویر صفحه کامل Chrome و Edge ، دریافتیم که اجرای مایکروسافت از ابزار ضبط صفحه صفحه کامل استفاده بسیار ساده تر است و در مقایسه با Chrome بسیار ساده تر بود. با توجه به اینکه Chrome ویژگی پشت ابزارهای توسعه دهنده را پنهان می کند نشان می دهد که هرگز به معنای شروع ویژگی اصلی نبوده است.

ثبت شده در رایانه ها . اطلاعات بیشتر در مورد Edge و Microsoft را بخوانید.

نحوه گرفتن یک صفحه نمایش روی دستگاه Tobii Dynamo مبتنی بر ویندوز برای یک نگهبان سفارشی.

اگر می خواهید یک نگهبان کلید سفارشی داشته باشید و ما از خدمات مشتری Tobii Dynamovox دستور داده ایم تا یک صفحه نمایش را بگیرید ، این مراحل را دنبال کنید.

توجه داشته باشید: استفاده از صفحه کلید خارجی با دکمه چاپی (PRTSC) متصل به دستگاه بسیار ساده تر خواهد بود. صفحه کلید متصل به USB ساده ترین راه برای رفتن است ، اما یک صفحه کلید متصل به بلوتوث نیز کار خواهد کرد.

 1. نرم افزار AAC (ارتباطات) را که استفاده می شود باز کنید.
 2. صفحه مورد نظر را باز کنید.
 3. اطمینان حاصل کنید که برنامه یا نرم افزار در حالت تمام صفحه قرار دارد.
 4. از PRTSCدکمه روی صفحه کلید خارجی متصل به دستگاه. لطفا توجه داشته باشید: به نظر می رسد که هیچ اتفاقی نیفتاده است اما در کلیپ بورد رایانه شما قرار گرفته است.
 5. حرکت به پنجره ها دسکتاپ.
 6. در نوع نوار جستجو رنگ.
 7. در قسمت نوار ابزار ، انتخاب کنید خمیر– با این کار صفحه نمایش در داخل قرار می گیرد رنگ.
 8. از خطمنوی پایین ، انتخاب کنید صرفه جویی.
 9. نامی را برای پرونده وارد کنید و در جایی که ذخیره شده است توجه داشته باشید.
 10. پرونده ذخیره شده را به عنوان پیوست ایمیل به صورت مستقیم توسط Tobii Dynamovox ارسال کنید.