مایکروسافت – اخبار ، اطلاعات و فیلم های زنده ، Microsoft News: تمام اخبار مربوط به مایکروسافت چند ملیتی آمریکایی

اخبار مایکروسافت

Contents

DPO: نظارت بر استفاده از هوش مصنوعی ساختار و کارمندان خود

مایکروسافت

هوش مصنوعی جای خود را در نرم افزاری که هر روز از آن استفاده می کنیم ، می گیرد. پس از چندین ماه آزمایش ، Google ، Adobe و Microsoft پایان دوره آزمایشی رایگان را اعلام کردند. برای ادامه لذت بردن از هوش مصنوعی مربوطه ، ما باید بپردازیم.

مهمترین چالش های تکنولوژیکی فردا: پس از تلفن هوشمند چالش تکنولوژیکی روز ، موفقیت در تلفن هوشمند است که در حال حاضر بیش از 15 سال سن دارد و ناپدید شدن آنها قبلاً توسط برخی اعلام شده است.

هوش مصنوعی در ویندوز: رایانه های شخصی به زودی از MAC آسانتر می شوند ? مایکروسافت ، سرمایه گذار بزرگ OpenAI و شریک اصلی در اطراف Chatgpt ، با اعلام ویندوز 11 Copilot ، ادغام IA در قلب ویندوز ، سیستم عامل رایانه های شخصی ، برجسته هوش مصنوعی را هدایت می کند. یک انقلاب قریب الوقوع برای مبتدیان و کاربران روزانه.

Google: زمان پاسخ علیه Chatgpt و Microsoft The Duel Remote بین Google و Microsoft در اطراف هوش مصنوعی تولیدی مجدداً راه اندازی می شود ، این هوش مصنوعی که توسط ChatGPT نمادی شده است – که در آن مایکروسافت سرمایه گذاری زیادی کرده است. در تاریخ 10 ماه مه ، در افتتاحیه کنفرانس Google I/O 2023 ، غول Mountain View پاسخ خود را به مایکروسافت با بازی در کارت نوآوری و مسئولیت ارائه داد.

دیجیتال: یک آیین نامه جدید جدید برای سیستم عامل های بزرگ ترتون ، کمیسر اروپایی مسئول دیجیتال ، اعلام کرده است که بزرگترین سیستم عامل اینترنتی مانند مایکروسافت ، اپل ، گوگل یا آمازون ، اکنون مراقب خواهد بود که بتواند فعالیت خود را ادامه دهد در اتحادیه.

تحقیقات اینترنتی: مایکروسافت با کمک Chatgpt ، این هفته از Google دفاع می کند ، مایکروسافت و گوگل ، چند ساعت از هم فاصله ، نوآوری های خود را در زمینه هوش مصنوعی که برای موتورهای جستجو اعمال می شود ارائه دادند. Stake: نحوه انجام تحقیقات اینترنتی را دوباره اختراع کنید. از آن زمان ، انحصار مجازی گوگل توسط مایکروسافت مورد سؤال قرار گرفته است.

بازپخش. اخراج های گسترده ، پایان کار از راه دور: گافام در بحران ? بحث در مورد بحث FranceInfo مایکروسافت ، آمازون و گوگل: این غول های وب همه اعلام کرده اند که هر یک از 10،000 کارمند را اخراج می کند. با گافام ها چه می گذرد ? این موضوع صحبت Franceinfo است. هر شب از ساعت 6 بعد از ظهر ، مانون ملا و میهمانانش با کاربران اینترنت کانال Twitch Franceinfo بحث می کنند.

دسترسی به چندین سرویس مایکروسافت که به دلیل خرابی مختل شده اند ، گروه رایانه ای “مشکلات پیکربندی شبکه” را روز چهارشنبه پس از شکایات از سراسر جهان به رسمیت می شناسد.

Google ، Microsoft ، Meta و Twitter با اعلام چندین اخراج گسترده: Google ، جمعه 20 ژانویه ، چهارشنبه 18 ، پس از آمازون ، توییتر و توییتر و توییتر و متا توییتر ، غول های فناوری را از یک هفته آسیب زا رد می کنند.

مایکروسافت: شرکت آمریکایی حدود 10 نفر آتش می گیرد.000 کارمند مایکروسافت در حال آماده سازی برای اخراج حدود 10 نفر است.000 نفر از کارمندان آن تا پایان ماه مارس. رئیس شرکت با برانگیختن وضعیت اقتصادی بد توجیه می شود.

غول رایانه آمریکایی مایکروسافت اعلام کرد که می خواهد 10،000 کارمند را که مدیرعامل این شرکت Satya Nadella در روز چهارشنبه در نامه ای به کارمندان خود توضیح داد ، رد کرد.

بازی های ویدیویی: چگونه اکتیویژن با راه اندازی ضبط “Call of Duty: Modern Warfare II” بازی ویدیویی Call of Duty: Modern Warfare II منتشر شد “که در تاریخ 28 اکتبر منتشر شد ، فقط در 10 روز یک میلیارد دلار به دست آورد. رکوردی برای یک OPU از این حق رای دادن. موفقیت برای ناشر اکتیویژن-بلیزارد که از بازی معروف “Fortnite” الهام گرفته شده است تا احیا شود.

دزدی دریایی: یک دانشجوی Vosges که توسط FBI AN دانشجوی فناوری اطلاعات از Vosges با هدف FBI متهم به جرایم سایبری است. خدمات آمریکایی او را متهم می کند که یکی از اعضای مهم گروهی از هکرها است که نزدیک به 200 میلیون داده در اینترنت به سرقت برده اند.

با توقف اینترنت اکسپلورر ، مایکروسافت به طور قطعی یک نماد دیجیتالی را پایان می دهد. شرکت آمریکایی چهارشنبه مرورگر تاریخی خود را متوقف می کند ، که سالها بر بازار حاکم بود. حتی اگر او به تدریج مورد استفاده قرار نگرفت ، نمادی و نشانگر مهمی برای کاربران و تاریخچه دیجیتال وجود دارد.

یک بازی ویدیویی در دست داشته باشید ، آیا به زودی تمام می شود ? مانند آنچه ما در مورد صنایع فیلم و موسیقی می دانیم ، حمایت های فیزیکی از بازی های ویدیویی ناپدید می شوند.

ده سال بعد ، Google Glass ده سال پس از اولین نمایش Google Glass ، که اولین عینک واقعیت افزوده در نظر گرفته شده است ، یک جانشین دارد ، Google به تازگی نمونه اولیه عینک های جدید متصل را نشان داده است که معنای بسیار مشخصی را به واقعیت افزوده می دهد.

سم زدایی. نه ، حساب توییتر بیل گیتس توسط الون مسک در شبکه های اجتماعی به حالت تعلیق در نیامده است ، کاربران اینترنت ادعا می کنند که حساب توییتر لایحه گیتس ، Long Fortune در جهان ، توسط کسی که اکنون جایگاه اول این رتبه را دارد به حالت تعلیق در آمده است: الون مشک ، که به تازگی شبکه اجتماعی را در پرنده آبی به دست آورده است.

قانون بازار دیجیتال ، تنظیم بازارهای دیجیتال اروپا ، که در نهادهای اروپایی بروکسل اتخاذ شده است ، در مورد قانون بازار دیجیتال به اجماع رسیده است ، آیین نامه ای با هدف نظارت بر فعالیت غول های دیجیتال.

بازی های ویدیویی: مجوزهای پرچمدار ، متر ، گنجاندن. پنج سوال در مورد تصرف عظیم اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت در 18 ژانویه ، مایکروسافت از تصرف اکتیویژن بلیزارد ، غول بخش بازی های ویدیویی خبر داد. با تشکر از این کسب ، گروه Redmond مجوزهای پرچمدار مانند “Call of Duty” و “World of Warcraft” و بسیاری از استودیوهای توسعه را بازیابی می کند که می تواند به آن اجازه دهد تا تجربه بازیکنان را در دراز مدت دوباره اختراع کند.

مایکروسافت ناشر بازی های ویدیویی را خریداری می کند Activision Blizzard داستان تصرف است که از 18 ژانویه کل سیاره بازی های ویدیویی را لرزاند و چک بسیار بزرگ است ، 60 میلیارد یورو.

بازی های ویدیویی: Microsoft Activision Blizzard را با قیمت 69 میلیارد دلار اکتیویژن بلیزارد خریداری می کند ، بازی های ویدیویی Jewels توسط مایکروسافت با قیمت 69 میلیارد دلار به دست آمد.

مقررات جدید در مورد خدمات دیجیتال قبل از پارلمان اروپا: چه چالش هایی برای GAFA ? دو مخفف – DMA و DSA – نمادی از مقررات آینده ، در اروپا ، محتوای و سیستم عامل های آنلاین است. در حالی که رأی پارلمان اروپا در DSA برای پنجشنبه 20 ژانویه 2022 برنامه ریزی شده است ، چرا گوگل ، اپل ، فیس بوک ، آمازون و سایر غول های دیجیتال بسیار ترسیده اند ?

VR ، بازگشت هاپتیک ، بازی با ماشین: ویژگی های جدید در CES در لاس وگاس نمایشگاه CES در فن آوری های جدید در روز جمعه 7 ژانویه در لاس وگاس به پایان رسید. چندین نوآوری البته مربوط به بازی های ویدیویی است. ما آنها را در اینجا جزئیات.

بازی های ویدیویی: “Halo Infinite” ، استاد رئیس ، بازگشت قانع کننده را امضا می کند بدون اینکه از طرفداران خود بسیار مورد انتظار باشد ، رئیس استاد سرانجام برای یک قسمت ششم Canon از حماسه به نام “Halo Infinite” وارد سریال Xbox و PC می شود. پس از مواجهه با موانع زیادی در طول مسیر تا یک سال مسخره و دفع آن ، در مورد پرچمداران FPS Xbox چه چیزی ? تست Franceinfo.

دو کنسول ، بازی در دسترس همه. Xbox برای بیستمین سالگرد خود با عادت های جدید بازیکنان خود برای بیستمین سالگرد انتشار اولین کنسول مایکروسافت ، اینا گلبرت ، مدیر Xbox France ، توضیح می دهد که چگونه رقیب اصلی سونی در این زمینه “Next Gen” کنسول ها جستجو می کند برای بهبود تجربه بازی با برآورده کردن نیازهای جدید انجمن گیمرهای آن.

بازی ویدیویی: با بازی های Netflix ، Netflix می خواهد سهم خود از کیک Netflix به تازگی سرویس جدیدی به نام Netflix Games را راه اندازی کرده است که بدون هزینه اضافی در دسترس است ، برای همه مشترکین به بستر جریان خود: پنج بازی ویدیویی اول در تلفن های هوشمند ، Android و iOS. اولین حضور در زمینه بازی برای نتفلیکس ، تحت فشار آمازون ، گوگل و اپل ، با مشکلات عظیم.

مایکروسافت: انتقام از یک جانباز فنی ، که توسط Microsoft Cloud تقویت شده است ، کمی قدیمی که توسط غول های شبکه طراحی شده است ، امروز به شکلی درخشان است.

دنیای جدید. ویندوز 11: ما آن را در پیش نمایش آزمایش کردیم که علاقه این به روزرسانی رایگان ویندوز را که در 5 اکتبر موجود است ، چیست و باید نصب شود ? ما نسخه جدید سیستم عامل را برای رایانه شخصی امتحان کرده ایم. هیچ تازگی مهم و چندین امید ناامید کننده.

به گفته غول آمریکایی ، یک نقص کشف در سرویس رایانه ای از راه دور مایکروسافت هزاران شرکت را تضعیف کرده است. خوشبختانه این مشکل توسط هکرهای رایانه مورد سوء استفاده قرار نمی گیرد.

نرم افزار اسرائیلی که در کل از چندین فعال و روزنامه نگار جاسوسی می کرد ، به گفته گروهی از متخصصان در کل ، بیش از صد نفر در سراسر جهان مورد هدف این “سلاح های سایبری” قرار گرفته اند.

شرکت آمریکایی مایکروسافت در سال 1975 توسط بیل گیتس و پل آلن تأسیس شد. این سیستم در سراسر جهان به دلیل سیستم عامل ویندوز خود که در اکثر رایانه های شخصی و حرفه ای و برای توالی برنامه های خود استفاده می شود ، شناخته شده است دفتر مایکروسافت, که نرم افزار معروف به آن تعلق دارد ورد مایکروسافت. امروز با ویندوز فون ، اینترنت اکسپلورر ، اسکایپ ، اما همچنین بازی های ویدیویی ، پایگاه داده ها و راه حل های شرکت ها متنوع شده است. از زمان بازنشستگی بیل گیتس در اوایل سال 2014 ، ساتیا نادلا اکنون در رأس مایکروسافت است.

برنامه اطلاعات فرانسه را کشف کنید

همه اخبار زنده و مداوم ، کجا و چه زمانی می خواهید.

  • مقالات خود را ذخیره کنید تا بعداً بخوانید
  • فقط در مورد علاقه شما هشدارهایی دریافت کنید

اشتراک خبرنامه

تمام اخبار ساعت 7:30 صبح

فرانسه Télévisions از آدرس ایمیل شما برای ارسال خبرنامه استفاده می کند.
برای استفاده از حقوق خود ، با ما تماس بگیرید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

برنامه اطلاعات فرانسه

تمام اطلاعات فرانسه ، و خیلی بیشتر. مقالات خود را ذخیره کنید تا بعداً بخوانید و اخبار مورد علاقه شما را فیلتر کنید

مایکروسافت

Panos Panay ، خالق رایانه های سطحی ، مایکروسافت را ترک می کند و به آمازون می پیوندد

Panos Panay ، خالق رایانه های سطحی ، مایکروسافت را ترک می کند و به آمازون می پیوندد

مایکروسافت طراح اصلی خود را از دست می دهد. Panos Panay ، پدر دستگاه سطح و که اکنون تا زمان توسعه پنجره ها مسئول آن بود ، پس از 19 سال از آن خارج می شود. او برای چند سال با مشکل پیش می رفت تا بخش سخت افزاری خود را به دست بگیرد.

پایگاه داده های Oracle Cloud اکنون در Microsoft Azure موجود است

پایگاه داده های Oracle Cloud اکنون در Microsoft Azure موجود است

اوراکل و مایکروسافت یک اتحاد ایجاد می کنند تا به کاربران پایگاه داده های اوراکل اجازه دهند تا آنها را به صورت بومی در لاجورد قرار دهند.

مایکروسافت در حال راه اندازی یک شتاب دهنده راه اندازی در پروژه های تولید AI در ایستگاه F است

مایکروسافت در حال راه اندازی یک شتاب دهنده راه اندازی در پروژه های تولید AI در ایستگاه F است

12 راه اندازی فرانسوی قادر به شرکت در برنامه راه اندازی هوش مصنوعی تولید شده توسط مایکروسافت در پاریس از پایان ماه اکتبر خواهد بود. آنها در تلاش خود برای ادغام هوش مصنوعی تولیدی توسط شرکت و شرکای آن پشتیبانی می شوند.

تولید: مایکروسافت در صورت پیگرد قانونی برای نقض مالکیت معنوی ، مشتریان خود را تحت پوشش قرار می دهد

تولید: مایکروسافت در صورت پیگرد قانونی برای نقض مالکیت معنوی ، مشتریان خود را تحت پوشش قرار می دهد

برد اسمیت ، رئیس شرکت ردموند ، قول داد كه اگر ابزارهای هوش مصنوعی تولیدی از مشاغل خود مسئولیت قانونی را بر عهده بگیرند ، این بود كه مشتریان حرفه ای خود را به دلیل نقض قوانین در حق چاپ در شرمساری قرار دهد.

D-Matrix برای تراشه های خود که به استنباط مدل های AI اختصاص داده شده است ، 110 میلیون دلار بلند می کند

D-Matrix برای تراشه های خود که به استنباط مدل های AI اختصاص داده شده است ، 110 میلیون دلار بلند می کند

این با موفقیت Nvidia مشهود است ، تولید کنندگان نیمه هادی نیز از رونق هوش مصنوعی تولیدی استفاده می کنند. با تخصص در استنباط مدل های هوش مصنوعی ، دولت های ماتریس به تازگی 110 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

اپل و مایکروسافت به دنبال این هستند که iMessage را از دامنه DMA اروپا خارج کنند

اپل و مایکروسافت به دنبال این هستند که iMessage را از دامنه DMA اروپا خارج کنند

کمیسیون اروپا باید لیست خدماتی را که تحت تأثیر قانون بازارهای دیجیتال قرار خواهد گرفت ، منتشر کند ، پروژه تنظیم مقررات که هدف آن تقویت رقابت در دیجیتال است.

مایکروسافت باعث می شود WordPad در نسخه بعدی ویندوز ناپدید شود

مایکروسافت باعث می شود WordPad در نسخه بعدی ویندوز ناپدید شود

این نرم افزار نمادین برای سیستم عامل ویندوز خود است که مایکروسافت برای قطع ارتباط در یک بروزرسانی آینده انتخاب کرده است. WordPad ، به لطف رایگان و سادگی آن ، هنوز توسط بسیاری از کاربران مورد استفاده قرار گرفت.

ضد انحصار: مایکروسافت تیم های خود را از دفتر اتوماسیون دفتر خود 365 در اروپا جدا خواهد کرد

ضد انحصار: مایکروسافت تیم های خود را از دفتر اتوماسیون دفتر خود 365 در اروپا جدا خواهد کرد

مایکروسافت که با افتتاح تحقیقات اروپایی در مورد ادغام به نظر می رسد تیم ضد رقابتی در نظر گرفته شده در نظر گرفته شده ، قول تغییرات اساسی را در مشتریان اروپایی خود می دهد.

T-Mobile ، Getri ، SecureWorks ، TripAdvisor ... بازپرداخت ما از اخراج های فناوری

T-Mobile ، Getri ، SecureWorks ، TripAdvisor … بازپرداخت ما از اخراج های فناوری

تجارت سریع حتی سریعتر از آنچه که ارائه می دهد ، بازسازی در راه دور در ایالات متحده ، برنامه های اجتماعی در امنیت سایبری را برکنار می کند. در ماه آگوست وضعیت شغلی را به روز کنید.

زبان برنامه نویسی پایتون وارد آزمایش در مایکروسافت اکسل می شود

زبان برنامه نویسی پایتون وارد آزمایش در مایکروسافت اکسل می شود

مایکروسافت با آناکوندا ، پلت فرم توزیع رایگان و منبع باز زبان برنامه نویسی پایتون همکاری کرده است. کاربران اکسل قادر خواهند بود برای تجزیه و تحلیل داده ها به طور مستقیم در صفحه گسترده خود استفاده کنند.

Activision Acquisition: مایکروسافت با کمک Ubisoft یک پیشنهاد بازسازی شده را نشان می دهد

Activision Acquisition: مایکروسافت با کمک Ubisoft یک پیشنهاد بازسازی شده را نشان می دهد

مایکروسافت در پاسخ به مسدود کردن کسب آن از Activision-Blizzard-King توسط اداره رقابت انگلیس ، به تازگی پیشنهاد بازسازی شده ای را ارائه داده است که به توافق با ناشر فرانسوی Ubisoft متکی است. مایکروسافت حقوق پخش ابر بازی های اکتیویژن را به او می دهد.

مایکروسافت تولید دوربین Azure Kinect خود را قطع می کند

مایکروسافت تولید دوربین Azure Kinect خود را قطع می کند

این دومین مرگ برای دوربین است که هنگام راه اندازی در سال 2010 موفقیت تجاری کمی داشته است.

برای جلوگیری از سیستم های امنیتی ، کمپین های فیشینگ در کد QR قرار داده شده است

برای جلوگیری از سیستم های امنیتی ، کمپین های فیشینگ در کد QR قرار داده شده است

اولین کمپین مهم ، به ویژه در برابر یک گروه بزرگ نفت آمریکایی کشف شد. کد QR اجازه نمی دهد توسط سیستم های فیلتر الکترونیکی ایمیل شناسایی نشود.

بازی های ویدیویی: خدمات و کالاهای مجازی مدل کنسول

بازی های ویدیویی: خدمات و کالاهای مجازی مدل کنسول

براساس یک مطالعه Alanysis ، درآمد حاصل از کالاهای مجازی و اشتراک ها امسال به 21 میلیارد دلار خواهد رسید.

Box Microsoft 365 Copilot را در راه حل های ابری خود برای شرکت ها ادغام می کند

Box Microsoft 365 Copilot را در راه حل های ابری خود برای شرکت ها ادغام می کند

باکس اعلام کرد که وی Agent Agent 365 Microsoft را در راه حل های ابری خود ادغام خواهد کرد ، اگرچه دومی هنوز تاریخ بازاریابی را برای ابزار خود متوقف نکرده است.

برای جذب تبلیغات ، Netflix قیمت تبلیغات خود را کاهش می دهد

برای جذب تبلیغات ، Netflix قیمت تبلیغات خود را کاهش می دهد

پلت فرم پخش ویدیوی آمریکایی قیمت های بسیار بالایی را برای پیشنهاد جدید خود با تبلیغات تعیین کرده بود. او پس از شروع دشوار مجبور شد جاه طلبی های خود را تجدید نظر کند.

بروکسل یک روش ضد انحصار را در برابر تیم های مایکروسافت باز می کند

بروکسل یک روش ضد انحصار را در برابر تیم های مایکروسافت باز می کند

کمیسیون اروپا پس از عدم مذاکره با غول آمریکایی ، سیاست تجاری پیرامون پلت فرم همکاری تیم ها را بررسی خواهد کرد.

AXA پلت فرم AI تولیدی داخلی خود را بر اساس ابزارهای OpenAI مستقر می کند

AXA پلت فرم AI تولیدی داخلی خود را بر اساس ابزارهای OpenAI مستقر می کند

گروه AXA با همکاری مایکروسافت یک راه حل اختصاص داده شده به کارمندان خود ایجاد کرده است تا به آنها ابزاری برای کمک به تولید تصاویر ، متون و کد ها ارائه دهد.

Google ، Microsoft ، OpenAi و Anthropic ترکیب می شوند تا لابی AI تولیدی را ایجاد کنند

Google ، Microsoft ، OpenAi و Anthropic ترکیب می شوند تا لابی AI تولیدی را ایجاد کنند

چهار نفر از رهبران هوش مصنوعی تولیدی ، مجمع مدل Frontier را ایجاد می کنند ، یک گروه علاقه ای که نقش واسطه ای در توسعه قوانین مربوط به هوش مصنوعی دارند.

مایکروسافت پایین ترین رشد خود را در شش سال ثبت می کند

مایکروسافت پایین ترین رشد خود را در شش سال ثبت می کند

در میان مسابقه در زمینه هوش مصنوعی و ابر ، مایکروسافت از افزایش گردش مالی خود در زیر آنچه که این شرکت از آن استفاده کرده بود ، اعلام کرد.

ما را دنبال کنید

تسلط بر چالش های حریم خصوصی هوش مصنوعی: یک ضرورت اساسی

07 نوامبر 2023 پاریس

مقررات جدید اروپایی مربوط به هوش مصنوعی و تأثیرات عملیاتی آنها را رمزگشایی کنید

برنامه و ثبت نام

DPO: نظارت بر استفاده از هوش مصنوعی ساختار و کارمندان خود

مقررات جدید اروپایی مربوط به هوش مصنوعی و تأثیرات عملیاتی آنها را رمزگشایی کنید

برنامه و ثبت نام

سیستم

مهندس مکانیک باتجربه M/F

Assystem – 22 سپتامبر 2023 – – Flamanville

استخدام کنندگان Safran در دیجیتال

استخدام کنندگان Safran در دیجیتال

Safran ، یک گروه بین المللی با فناوری بالا که در هوانوردی ، فضا و دفاع فعالیت می کنند ، به طور گسترده ای در دیجیتال سرمایه گذاری کردند. و استخدام. توضیحات با ایزابل لو ، مدیر کارخانه دیجیتال صفران.

محتوای پیشنهادی توسط

در سال 1975 توسط بیل گیتس و پل آلن, شرکت مایکروسافت بخشی از دایره بسیار بسته است گافام (گوگل ، اپل ، فیس بوک ، آمازون ، مایکروسافت).

Ader در بازار استخوان ثابت (ویندوز) ، مایکروسافت نیز در بازار سیستم عامل های موبایل وجود دارد (فون ویندوز) ، در بازی های ویدیویی با کنسول باکس, شبکه های اجتماعی ، LinkedIn ، در وب با Skype, من کاوشگر Nternet, و بینگ

کارخانه دیجیتال را دنبال کنید

توییتر فیس بوک در

کارخانه دیجیتال رسانه تحول دیجیتال است.
در شرکت ها ، دیجیتال همه چیز را تغییر می دهد : مدل های تجاری ، راه های نوآوری ، فروش ، کار. تهیه پیش نویس کارخانه دیجیتال شیوه های خوب اتخاذ شده توسط شرکت های “قدیمی” را در مقابل این افزایش می یابد. این آنچه را که بازیگران دیجیتالی انجام می دهند ، بازیکنان خالص یا نه ، رمزگشایی می کند و بازارهای خود ، وضعیت سلامتی ، اصالت آنها را تجزیه و تحلیل می کند. داده های بزرگ ، ابر ، منبع باز ، اقتصاد اشتراک ، اشیاء متصل. کارخانه دیجیتال به متخصصان همه بخش ها اجازه می دهد تا با الهام گرفتن از بهترین شیوه ها ، خود را به طور دائم در مورد تحول دیجیتال به روز کنند.