Microsoft Office 365 شخصی – مجوز اشتراک (1 سال) – 1 نفر | Dell Switzerland ، قیمت اشتراک Office 365 چقدر است? محل کار مدرن

قیمت اشتراک Office 365 چقدر است

Contents

[…] ما می توانیم یک تجربه دلپذیر داشته باشیم. در کاربردهای دیگر ، یعنی اتوماسیون Office (Microsoft 365 Suite ، ناوبری وب با چندین زبانه و پسوند مرورگر ، ویدئو کنفرانس) ، من […]

Microsoft Office 365 شخصی – مجوز اشتراک (1 سال) – 1 نفر

حقوق استفاده بسته به محصول متفاوت است و در معرض محدودیت های اضافی است. تصاویر محصولات نمایش داده شده فقط به عنوان یک تصویر است. هیچ مستندات مواد یا فیزیکی با بارگیری توزیع نمی شود . نمایش بیشتر

 • Microsoft Office 365 شخصی - مجوز D

شماره ref. تولید کننده QQ2-00012 | شماره ref. Dell A7608661 | کد سفارش A7608661 | شرکت مایکروسافت

با اشتراک پرسنل مایکروسافت 365 ، می توانید به ویژگی های حق بیمه برنامه ها و خدمات زیر دسترسی پیدا کنید:

Microsoft Defender

کلمه

برتری داشتن

پاورپوینت

Microsoft Defender

ویرایشگر مایکروسافت

یک درایو

چشم انداز

ویرایشگر مایکروسافت

چکه

+بیشتر

تصویر محصول

0:15

برنامه هایی برای مدیریت روزمره

برنامه هایی برای مدیریت زندگی روزمره شما

حفاظت روزمره

محافظت روزانه

اتصال روزمره

اتصال روزانه

آفرینش روزمره

ایجاد روزمره

حفاظت روزمره

محافظت روزانه

از برنامه های ایمنی و ویژگی های حریم خصوصی طراحی شده برای اطمینان از ایمنی خانواده و شما در اینترنت استفاده کنید.

Microsoft Defender

Microsoft Defender

به راحتی از داده های شخصی و دستگاه های مورد علاقه خود محافظت کنید.

یک درایو

عکس ها و اسناد خود را با خیال راحت ذخیره کنید و به هر کجا که هستید دسترسی پیدا کنید.

برای آنچه واقعاً مهم است وقت بگذارید

برای آنچه واقعاً مهم است وقت بگذارید

از مدارس و فعالیت های ورزشی گرفته تا جلسات و شب ها ، برنامه ها و ویژگی هایی را پیدا کنید که به خانواده شما کمک می کند تا سازمان یافته ، متصل و به موقع بمانند.

چشم انداز

با تمام آدرس های ایمیل خود در همان مکان مشورت کنید و چندین تقویم را در یک نمای یکپارچه مدیریت کنید.

یک نکته

ایده های خود را در نوت بوک های دیجیتال جمع آوری ، سازماندهی و به اشتراک بگذارید.

با اعتماد به نفس ایجاد کنید

با اعتماد به نفس ایجاد کنید

ایده های خود را به راحتی با Microsoft 365 مشخص کنید و فیلم های باشکوه ، اسناد جالب و ارائه های بی عیب و نقص ایجاد کنید.

کلمه

نوشتن خود را بهبود ببخشید ، اسناد باشکوه ایجاد کنید و همکاری کنید ، کجا و چه موقع می خواهید.

پاورپوینت

اسلایدهای تأثیرگذار ایجاد کنید و برای ارائه ارائه با اعتماد به نفس مشاوره بگیرید.

چکه

به راحتی فیلم های نفس گیر را برای همه موارد 2 ایجاد کنید .

1 سل از فضای ذخیره سازی ابری

1 سل از ذخیره آنلاین

1 سل از ذخیره سازی ایمن را برای پرونده ها ، عکس ها ، فیلم ها ، ایمیل ها و غیره دریافت کنید.

یک راه حل منحصر به فرد برای همه دستگاه های شما

یک راه حل منحصر به فرد برای همه دستگاه های شما

از برنامه هایی که بدون مشکل در پنج دستگاه مورد علاقه خود کار می کنند استفاده کنید: رایانه شخصی ، مک ، تلفن های هوشمند و تبلت ها.

اشتراک را پیدا کنید که متناسب با شما باشد

اشتراک را پیدا کنید که متناسب با شما باشد

در دسترس بودن برنامه ها بسته به دستگاه و کشور متفاوت است. این ویژگی ها بسته به بستر مورد استفاده متفاوت است.
[1] اشتراک مایکروسافت 365 مورد نیاز ؛ برنامه در دسترس برای بارگیری جداگانه.
[2] برنامه برای بارگیری جداگانه در دسترس است. شما باید شرایط استفاده و خط مشی رازداری ClipChamp را بپذیرید.

Microsoft Office 365 مجموعه ای از کارآمدترین ابزارهای بهره وری و همکاری در این بخش را شامل می شود و آنها را به عنوان یک سرویس اشتراک ارائه می دهد. با تشکر از خدمات ابری ، شرکت شما می تواند هزینه های کلی خود را کاهش دهد و ابزارهایی را که مربوط به کاربران مناسب است ، ارائه دهد ، همه با سطح ایمنی و انطباق لازم.

حقوق استفاده بسته به محصول متفاوت است و در معرض محدودیت های اضافی است. تصاویر محصولات نمایش داده شده فقط به عنوان یک تصویر است. هیچ اسناد سخت افزاری یا فیزیکی با بارگیری نرم افزار از سایت ما توزیع نمی شود. شرایط فروش دل اعمال می شود.

خصوصیات فنی

خدمات و دستگاه های آنلاین مبتنی بر – برنامه های اداری
مجوز اشتراک – 1 سال
Windows ، MacOS ، Android ، iOS
اجزای نرم افزاری

Microsoft Excel ، Microsoft Outlook ، Microsoft PowerPoint ، Microsoft Word ، Microsoft Publisher (تنها رایانه شخصی) ، Microsoft Access (فقط PC) ، Microsoft OneDrive

پشتیبانی (ها) توزیع
1 کاربر ، حداکثر 5 جانبی
قیمت گذاری مجوز
32/64 بیتی ، کلیک-به اجرا
پیکربندی مورد نیاز

اپل iOS 6.0 یا نسخه های اخیر ، Android 4.4 (کیتکات) یا بعد از آن ، اپل سیستم عامل x 10.10 نسخه یوسمیتی یا بعدی ، ویندوز 8.1/10

الزامات اضافی
مقایسه محصولات ()

محصولاتی را که می خواهید مقایسه کنید اضافه کنید تا به سرعت مشخص کنید کدام یک از نیازهای شما بهترین را برآورده می کند.

محصولاتی را که می خواهید مقایسه کنید اضافه کنید تا به سرعت مشخص کنید کدام یک از نیازهای شما بهترین را برآورده می کند.

قیمت گذاری : قیمت گذاری موجود در این سایت فقط برای خریدهای آنلاین با Dell مطابقت دارد. برخلاف تبلیغات ذکر شده در این سایت ، هیچ تخفیف برای قیمت گذاری آنلاین دل اعمال نمی شود. کلیه تبلیغات ذکر شده در این سایت از قیمت آنلاین قدامی برای همان محصول یا خدمات ارجاع شده است. اگر بندهای قراردادی با Dell به نرخ کاتالوگ مراجعه کنید ، لطفاً با نماینده فروش Dell خود تماس بگیرید تا اطلاعات مربوط به قیمت Dell را بدست آورید.

مشخصات و قیمت ها در تاریخ انتشار صحیح است ، اما بدون اطلاع رسانی در دسترس بودن یا اصلاح است. عکس ها فقط به عنوان یک نشانه ارائه می شوند. مقالات می توانند با موارد ارائه شده در عکس ها متفاوت باشند. دل نمی تواند مسئول هرگونه خطای تایپوگرافی یا عکاسی باشد. پیشنهادات محدود به 5 سیستم برای هر مشتری ، با دوره تبلیغاتی. برای خریدهای بالاتر از 5 واحد ، مشاوران فناوری ما برای مشاغل کوچک برای کمک به شما در آنجا هستند. برای دسترسی به گربه اینجا را کلیک کنید. پیشنهادات و قیمت های ذکر شده به صورت آنلاین فقط برای خریدهای انجام شده در فروشگاه آنلاین Dell معتبر است.

** Dell Bank International D.داشتن.در مقابل., در زیر “خدمات مالی Dell” (DFS) ، که دفتر مرکزی آن واقع شده است “خانه نوآوری ، پارک علوم و فناوری Cherrywood ، Cherrywood ، Dublin 18 ، Ireland” ، مشتریان فروش و تأمین مالی را برای فروش و تأمین مالی مشتریان فراهم می کند. فعالیت DFS توسط بانک مرکزی ایرلند تنظیم می شود. پیشنهادات صادر شده توسط DFS ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند و مشمول شرایط در دسترس بودن محصول ، صلاحیت ، تصویب اعتبار و اجرای اسناد قراردادی ارائه شده و تأیید شده توسط DFS است. پیشنهادات تبلیغاتی منوط به محدودیت های واجد شرایط بودن است. Dell Technologies and The Dell Technologies آرم علائم تجاری ثبت شده Dell Inc.

علائم ثبت شده: Dell Technologies ، Dell و سایر مارک ها علائم تجاری ثبت شده Dell Inc هستند. یا شرکتهای تابعه آن. مایکروسافت و ویندوز مارک هایی هستند که در ایالات متحده شرکت مایکروسافت واریز شده اند. Ultrabook ، Celeron ، Celeron Inside ، Core Inside ، Intel ، Intel Logo ، Intel Atel ، Intel Atom Inside ، Intel Core ، Intel Inside ، Intel Inside Logo ، Intel Vpro ، Itanium ، Itanium Inside ، Intel Evo ، Intel Optane ، Iris ، Itanium ، Itanium ، Max ، Pentium ، Pentium Inside ، VPRO Inside ، Xeon ، Xeon Phi و Xeon در داخل علائم تجاری ثبت شده شرکت Intel یا شرکت های تابعه آن در ایالات متحده و/یا سایر کشورها هستند. آرم AMD و AMD Arrow و همچنین ترکیب آنها ، علائم تجاری ثبت شده از Micro Devices Advanced ، Inc. Nvidia ، Geforce ، Geforce RTX ، GeForce RTX Super ، GeForce GTX ، GeForce GTX Super ، Grid ، Shield ، Battery Boost ، DLSS ، DLSA ، FXAA ، GAMESTREAM ، G-SYNC ، G-SYNC ULTIMATE ، G-SYNC ، SHEDOWPLAY PRAILE ، GeForce ، NVLink ، Sydowplay ، SLI ، TXAA ، Physx ، GeForce Experience ، GeForce Now ، Maxwell ، Pascal و Turing مارک ها و/یا علائم تجاری ثبت شده شرکت Nvidia در ایالات متحده و سایر کشورها هستند. سایر علائم تجاری ثبت شده می توانند علائم تجاری صاحبان مربوطه خود را ثبت کنند.

قیمت اشتراک Office 365 چقدر است ?

Office 365 یک سیستم اشتراک ارائه شده توسط مایکروسافت را تعیین می کند ، که بسته به نسخه های جدید به طور مداوم به روز می شود. قیمت اشتراک بستگی به وضعیت مشترک دارد.

اتحاد پویا

این که آیا شما خصوصی هستید یا مورد استفاده قرار می گیرید ، برای پیدا کردن اشتراک Office 365 که نیازهای شما را برآورده می کند ، همیشه آسان نیست. Office 365 تعیین می کند سیستم اشتراک پیشنهاد شده توسط مایکروسافت ، که به طور مداوم با توجه به نسخه های جدید به روز می شود. قیمت اشتراک بستگی به وضعیت مشترک دارد که در این صفحه به شما ارائه می شود.

Pack Office 365 پرکاربردترین مجموعه اداری امروز است. مایکروسافت توانسته است پیشنهادات اشتراک را با هر موقعیتی ، چه در خانه و چه در محل کار ، ارائه دهد و امکانات زیادی را به کاربران خود ارائه می دهد. چه پردازنده کلمه ، با کلمه ، برگه محاسبه ، ایجاد صفحات گسترده با مایکروسافت اکسل ، با ارائه گرافیکی از طریق پاورپوینت ، … در ویژگی های مختلف موجود است.

قدرت آن در سهولت استفاده جهانی آن نهفته است. علاوه بر این ، برای چند سال ، یک نسخه آنلاین داشته است ، که مستقیماً در وب برای اعضای خود قابل دسترسی است. این کار حتی از هرجای دیگر کار مشترک و در دسترس را نیز فراهم می کند.

اما چه مشترکی از بسته Office 365 برای انتخاب ?

در برنامه این مقاله

قیمت دفتر دفتر 365 برای افراد

اشتراک خانواده Office 365 99 یورو شامل مالیات در سال است. استفاده از آن برای 2 تا 6 نفر ایده آل است زیرا حافظه ذخیره سازی آنلاین 6 را ارائه می دهد. همچنین می توانید در هر ماه با 10 یورو خرید کنید و بدون در نظر گرفتن این پیشنهاد ، یک ماه آزمایش رایگان دریافت خواهید کرد.

با این حال ، اگر به کمتر از انباره آنلاین , شما می توانید 69 یورو در سال ، با 1 سل ذخیره سازی مشترک شوید. این پیشنهاد نیز با 7 یورو در هر ماه در دسترس است.

Office 365 را می توان در ویندوز ، MacOS ، iOS و Android استفاده کرد و با عضویت از مزایای مختلف استفاده خواهید کرد ! اول ، این دو پیشنهاد فوق به شما امکان می دهند یک دفتر حق بیمه با Word ، Excel ، OneNote و PowerPoint داشته باشید. سپس ، تأمین ذخیره و انتقال داده 1/6 سل آنلاین تقویت می شود. همچنین ، شما چشم انداز در حق بیمه خواهید داشت ، و از پشتیبانی فنی مداوم و غیره بهره مند خواهید شد.

بین انعطاف پذیری ، امنیت و همکاری

قیمت اشتراک دفتر 365 Business Basic

اداره دفتر 365 برای شرکت ها به دلیل بسیاری از ویژگی های ارائه شده با افراد متفاوت است !
هر کاربر به ویژه به گزینه های زیر دسترسی خواهد داشت:

 • نرم افزار اداری
 • نسخه موبایل و وب نرم افزار اداری
 • ذخیره و اشتراک پرونده
 • ابزار توسعه فعالیت و مدیریت
 • ایمنی ، انطباق و حمایت پیشرفته در برابر تهدیدها
 • مدیر کامپیوتر
 • ارتباطات و کار تیمی
 • ذخیره و اشتراک پرونده.

Microsoft Office 365

ذخیره سازی به طور خاص ممکن است از طریق سیستم OneDrive بصورت آنلاین باشد ، و کل آن با قیمت 4.20 یورو به استثنای مالیات برای هر کاربر است ( اشتراک سالانه دفتر 365 ). این پیشنهاد شامل راه حل Microsoft Teams است که این بستر مشترک فوق الذکر برای کار تیمی است. شرکت Microsoft 365 به ویژه برای شرکت هایی که کارمندان را از راه دور استخدام می کنند ایده آل است.

با استفاده از نسخه برای شرکت ها ، شما همچنین می توانید یک آزمایش یک ماهه رایگان.

قیمت اشتراک دیگر Office 365

بیرون اشتراک 365 استانداردها ، شما همچنین می توانید بسته به ماهیت پیشنهاد ، خریدهای نهایی را انجام دهید.

دفتر خانواده و تجارت کوچک

این پیشنهاد برای خرید نهایی 409.99 یورو است. این شامل نرم افزار دسک تاپ Microsoft Office ، مجوز استفاده تجاری و به روزرسانی های خودکار برای ویژگی های جدید است. همچنین ، تا حدی پشتیبانی و استقرار را فراهم می کند.

برنامه 365 Office برای تجارت

نشست پویا

این پیشنهاد 8.25 یورو در هر ماه است که در آن موجود است اشتراک دفتر 365 سالانه. این برنامه همچنین شامل نرم افزار اداری ، مجوز استفاده تجاری ، به روزرسانی های خودکار برای داشتن آخرین نسخه Office Office Suite ، بلکه سایر ویژگی ها مانند نسخه های تلفن همراه ، ذخیره سازی فایل و اشتراک گذاری و غیره است.

تجارت استاندارد Office 365

پیشنهاد اشتراک تجاری Office 365 12 است.50 یورو برای هر کاربر در هر ماه ، و برای اشتراک سالانه معتبر است. این یک آزمایش رایگان یک ماهه را فراهم می کند و به شما امکان دسترسی به تمام گزینه ها و ویژگی های فوق را می دهد ! برای دسترسی به نرم افزار Office ، مجوز استفاده تجاری ، به روزرسانی در مورد آخرین نسخه ها ، ذخیره سازی فایل و اشتراک گذاری ، ابزارهای مدیریت توسعه و فعالیت ، کار تیمی و غیره ، دفاتر را مستقیماً روی رایانه شخصی یا MAC خود نصب کنید.

دفتر 365

مزایای ارائه اشتراک مایکروسافت 365

پیکربندی و مدیریت

برای ایده کمی در مورد فضای ذخیره سازی نرم افزار ، می توانید حداکثر 500000 عکس (2 مگابایت اندازه در هر پرونده) را در دفتر ضبط کنید و حافظه آنلاین به طور جداگانه برای بازی بصورت آنلاین با OneDrive خواهد بود.

با ویژگی های جدید ، از کمک های هوشمندانه بهره مند می شوید که به شما امکان می دهد اسناد اصلی را بر روی Word ، Excel و PowerPoint ایجاد کنید. این امر باعث می شود که سبک گرامر شما بهبود یابد و هرگونه خطا را با یک اصلاح کننده up -to -date اصلاح کند.

برای سفر در این حرکت ، کاربرد موبایل مجموعه Office 365 برای تلفن ها یا تبلت های شما در دسترس خواهد بود و شما ویژگی های مشابه نرم افزار را در رایانه خواهید داشت.

با توجه به امنیت ، می توانید مهمترین پرونده ها و عکس های خود را با یک سیستم امنیتی اضافی ذخیره کنید ، که به تأیید هویت دو مرحله ای نیاز دارد. شما همچنین می توانید به لطف تشخیص باج وجوه ، خود را از حملات دیجیتالی محافظت کنید و یک سیستم بازیابی در OneDrive خواهید داشت. این آخرین سیستم به شما امکان می دهد 30 روز قبل از حمله پرونده های موجود خود را بازیابی کنید.

اگر متقاعد شده اید ، برای استقرار مجموعه مشارکتی با یک فروشنده Office 365 دریغ نکنید.

مایکروسافت 365: نرم افزار و خدمات شامل ، به اشتراک گذاری ، نظر ما و نحوه اشتراک در بهترین قیمت

Microsoft 365 پیشنهادی است که مجموعه دفتر ادغام شده است ، اما همچنین به چندین سرویس مانند OneDrive دسترسی دارد. در اینجا تمام چیزی است که شما باید بدانید.

Microsoft 365 پیشنهاد خدمات اداری شرکت برای مصرف کنندگان است. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد این سرویس بدانید.

مایکروسافت 365 چیست ?

Microsoft 365 نامی است که توسط مایکروسافت به پیشنهادی داده شده است که جایگزین Office 365 برای افراد است.

این یک اشتراک است که خدمات اداری غول پیکر ، مانند Word یا PowerPoint ، بلکه بسیاری از موارد دیگر را گرد هم آورده است.

مایکروسافت می خواهد اشتراک باشد ” به شما امکان می دهد بهتر از وقت خود استفاده کنید »و از زندگی دیجیتالی یا خانواده خود پشتیبانی کنید.

خدمات سرگرمی غول پیکر مانند Xbox Game Pass گنجانده نشده است.

نرم افزار فراگیر دفتر چیست ?

Microsoft 365 دسترسی به تمام نرم افزارهای کلاسیک در مجموعه Office را شامل می شود:

این نرم افزار برای بارگیری هم در ویندوز و هم در MACOS در دسترس است.

این اشتراک محتوای اضافی را برای این نرم افزارها ارائه می دهد ، مانند مدل های اضافی در پاورپوینت ، ورودی ها و یک بانک تصویر برای Word ، یا حتی یک موتور بررسی قدرتمند و گرامر قدرتمندتر ویرایشگر مایکروسافت.

برنامه های اداری

توجه داشته باشید که مایکروسافت همچنین نسخه کاملاً رایگان و آنلاین از این نرم افزار را ارائه می دهد ، مانند آنچه Google با Docs یا برگه ارائه می دهد.

ذخیره و پشتیبان گیری از عکس ها با OneDrive

Microsoft 365 علاوه بر برنامه های Office Suite ، خدمات اضافی را نیز در بر می گیرد.

هر کاربر به ویژه فضای ذخیره سازی 1 سل را در OneDrive ، سرویس ذخیره سازی آنلاین مایکروسافت یا حداکثر 6 سل از ذخیره سازی اشتراک خانواده دریافت می کند. نرم افزار OneDrive به شما امکان می دهد به طور خودکار اسناد را از رایانه شخصی یا Mac همگام سازی کنید تا آنها را به راحتی آنلاین پیدا کنید و آنها را از دست ندهید. OneDrive همچنین شامل یک سرویس حفاظت در برابر است باج افزار و یک ایمن دیجیتالی ایمن برای ذخیره مهمترین اسناد.

با داشتن یک تلفن هوشمند ، OneDrive به عنوان Google Photos برای ذخیره خودکار و به راحتی عکس های خود به صورت آنلاین ارائه می دهد. این به آنها اجازه می دهد تا آنها را راحت تر به اشتراک بگذارند ، اما همچنین مطمئن شوید که می توانید در صورت از دست دادن یا سرقت تلفن هوشمند آنها را پیدا کنید.

اسکایپ و چشم انداز.کم

اشتراک Microsoft 365 همچنین 60 دقیقه تماس در هر ماه در اسکایپ به ثابت و موبایل ارائه می دهد.

این سرویس سهمیه ذخیره سازی Outlook را قرار می دهد.com ، رقیب Gmail ، از 15 گیگابایت تا 50 گیگابایت و به مشترکین این امکان را می دهد تا از نام دامنه شخصی برای آدرس ایمیل خود استفاده کنند. مایکروسافت همچنین برای امنیت بیشتر یک سرویس رمزگذاری ایمیل و پیوندهای پیوندها ارائه می دهد.

قیمت اشتراک چقدر است ?

در فرانسه ، این سرویس با دو پیشنهاد اشتراک ارائه می شود:

 • مایکروسافت 365 کارمند با 7 یورو در ماه (یا 69 یورو در سال)
 • خانواده مایکروسافت 365 با 10 یورو در ماه (یا 99 یورو در سال)

پیشنهاد شخصی ، همانطور که از نام آن پیداست ، برای یک شخص مجرد ارائه شده است پیشنهاد خانواده را می توان بین 6 حساب مختلف مایکروسافت به اشتراک گذاشت.

این بدان معنی است که 6 حساب مایکروسافت هر کدام حق دارند همه سودهای مایکروسافت 365 را داشته باشند ، یعنی می توان به طور خاص 1 قاشق دسترسی به ذخیره سازی یک حسابداری.

چه تعداد مجوزهای اداری توسط اشتراک گنجانده شده است ?

از اکتبر 2019 ، تعداد مجوزهای اداری مرتبط با اشتراک نامحدود است. این بدان معنی است که امکان نصب مجموعه Office بر روی همه محدودیت های شما وجود دارد.

مایکروسافت هنوز هم محدودیتی را برای پیشنهاد خود تحمیل می کند. برای هر حساب ، استفاده از دفتر در حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان امکان پذیر است. برای عبور از دستگاه دیگر ، به سادگی یکی از 5 مورد دیگر را جدا کنید. این همان نوع عملیات SVOD مانند Netflix یا Disney است+.

نحوه اشتراک در مایکروسافت 365 ?

برای عضویت در بهترین قیمت در مایکروسافت 365 ، ساده ترین راه خرید مستقیم 12 ماه اشتراک خانواده در آمازون است. این ادغام معروف به طور مرتب تخفیف هایی را در سایت خود ارائه می دهد.

نظر ما در مورد مایکروسافت 365

امروزه بسیاری از مردم این موضوع را می دانند ، گزینه های رایگان خوبی مانند Office به عنوان Libreoffice یا ذخیره آنلاین با مجموعه Google Drive وجود دارد. با این حال ، پیشنهاد مایکروسافت همیشه برای ما بسیار جالب و مرتبط به نظر می رسد. ابتدا ، نرم افزار Word و OneNote بسیار کارآمد و آسان برای استفاده است. اینها در رده آنها بهترین هستند ، حتی اگر گزینه های رایگان خوب باشند.

مهمتر از همه ، این ذخیره سازی ارائه شده در اشتراک Microsoft 365 است که به نظر ما جالب ترین است. 1 سل از ذخیره سازی برای هر نفر تا 6 نفر برای خانواده ، داده های زیادی را ارائه می دهد که می توانند به صورت آنلاین ذخیره شوند: عکس های تعطیلات ، اسناد کار یا برای مدرسه یا پروژه ها.

مایکروسافت همچنین کارت Multiplatform را برای ارائه پیشنهاد خود بازی کرده است: برنامه های Office و OneDrive در کلیه سیستم عامل های رایانه شخصی یا تلفن های هوشمند در دسترس هستند و به راحتی می توانید داده های آن را از دستگاه ها در دستگاه ها در دستگاه ها پیدا کنید. بنابراین این پیشنهادی است که می تواند با نسبت محتوا/قیمت جذاب توصیه شود.

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

مجموعه در فیلم

خبرنامه شخصی شما

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

بهترین اخبار را دریافت کنید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.

اعلان های وب

اعلان های فشار به شما امکان دریافت هر کدام را می دهند اخبار fandroid در زمان واقعی در مرورگر یا تلفن Android خود.

مایکروسافت اشتراک پرداخت شده برای وبلاگ AI – AICrivain خود را اعلام کرد.خط

[…] این ، سازمان هایی که در Microsoft 365 E5 ، E3 ، Business Premium یا مجوز تجاری استاندارد مشترک شده اند می توانند از آن به صورت رایگان استفاده کنند […]

7 حقایق Idriss Aberkane – Margatesnews.کم

[…] استقرار هوش مصنوعی در خدمات خود ، به ویژه در مایکروسافت 365 زیر. طبق شایعات ، مایکروسافت می تواند 75 ٪ سود شرکت را تا بازپرداخت بازپرداخت کند […]

تست لپ تاپ Microsoft Surface 5: ما 4 را می گیریم و دوباره شروع می کنیم – وبلاگ

[…] ما می توانیم یک تجربه دلپذیر داشته باشیم. در کاربردهای دیگر ، یعنی اتوماسیون Office (Microsoft 365 Suite ، ناوبری وب با چندین زبانه و پسوند مرورگر ، ویدئو کنفرانس) ، من […]

فرانسه * رایانه ای برای دانش آموزان و کودکان با کمتر از 250 دلار … در اینجا سطح لپ تاپ | BQ3Anews

[…] برای دانش آموزان سیستم عامل جدید مایکروسافت فکر کرد. مایکروسافت 365 نیز وجود دارد ، یعنی کل آنچه قبلاً نامیده می شد […]

Word Wo Excel MOLصة Windows 11 – Akhbar24news

[…]. من المفiiiD أn trabrف: سيتم إطalaق إAcaDah letصmiimimiim هه […]

Word Dan Excel Dengan Saus Windows 11

[…] Rangkaian produktivitasnya ، Serta Harga Yang Harus Dibayar (Keduanya Sebagai Bagian Dari Langganan Microsoft 365 Pertama). Baik untuk diketahui: desain ulang ini akan direlis bersamaan dengan pembaruan jendela […]

Word και Excel με σάλτσα ویندوز 11

[…] να πληρώσει ένα τίμημα (είτες μέρος μιας συνδρομής) Microsoft 365 ό). καλό είναι να γνωρίζετε: αυτός ο […]

Word Ed Excel Con Salsa di Windows 11

[…] sua suite di produttività ، sia il prezzo che dovrai pagare (enterambi بیا یک Abbonamento Microsoft 365 Primo را ترک می کند). Buono a sapersi: questa riprogettazione virà rilasciata mindporanemente […]

Microsoft Office 2021 وجود دارد: Word and Excel در سس ویندوز 11 | وابسته به سلیقه

[…] اما همچنین قیمتی که باید پرداخت شود (خواه در زمینه مایکروسافت 365 یا نه اشتراک). خوب است بدانید: این تعمیرات اساسی همزمان با بروزرسانی ویندوز 11 ، […] راه اندازی می شود

مایکروسافت برنامه های اداری خود را در Chromebook رها می کند | وابسته به سلیقه

[…] این واقعاً قلب هدف آنهاست ، و از این رو کاملاً منطقی است که بخواهیم از Microsoft Office در این دستگاه ها استفاده کنیم. تاکنون با دویدن […]

Microsoft Office 2021: یک نسخه دائمی ، بدون اشتراک یا اتصال اجباری – Bonneinfo

[…] ویراستار ردموند سعی می کند تا حد امکان اشتراک خود را به مایکروسافت 365 فشار دهد ، این شرکت تشخیص می دهد که همه مصرف کنندگان آماده استفاده از این شیرجه نیستند. گاهی […]

Microsoft Outlook: یک شکست جهانی در هنگام وضوح – Frandroid – Myers News

[…] د مایکروسافت قطعاً دچار مشکل می شود. پس از خرابی که بر خدمات مایکروسافت 365 تأثیر گذاشت ، اکنون سرویس ایمیل Outlook در سراسر جهان شکسته شده است. او دیگر […]

ین که واقعاً پرداخت می کند ?
مواد مخدر کودکان بدی هستند.
من ترک را خریدم که سریعتر پیش می رود

بله مجوز Office 2019 که در بازار خاکستری خریداری شده است که مایکروسافت چشم شما را می بندد. در غیر این صورت یک مجوز رسمی “واقعی” 2019 150 یورو است. از طرف دیگر شما کاملاً درست هستید ، 7 یورو/ماه/شخص برای چند نرم افزار خیلی زیاد است.

حتی ساده تر است. من برای همه می پردازم. هاپ ! سخاوتمند. و با جستجوی شبکه حتی برای یافتن تبلیغات در کمتر از 50 € اتفاق می افتد.

برنامه پول در اکسل جالب است. من همیشه فکر کرده ام که اکسل با قدرت خود می تواند کاملاً جایگزین برنامه های خاص شود. به عنوان مثال Tricout می تواند یک فایل اکسل باشد ، جایی که هزینه های آن را در یک جدول وارد می کنید. مزیت این است که برنامه های بیشتری را بارگیری نکنید ، مشترک شوید یا خدماتی را که یک ماشین حساب ساده است ، پرداخت نکنید ، نیازی به ایجاد رابط ، بدون مجوز برای برنامه دیگر نیست و کاربر قادر به اضافه کردن توابع اضافی یا محاسبات ضمیمه است. اگر آرزو می کنید. همان telinxo که در آن نمودار را با هزینه های آن نمایش می دهیم ، با اکسل می توانیم شخصی سازی این محاسبات را بیش از آنچه توسط توسعه دهنده برنامه ریزی شده است ، فشار دهیم. ما می توانیم به محاسبات مختلف ، مبدل ها ، شبیه ساز وام و غیره فکر کنیم. اگر الگوهای مفید کافی وجود داشته باشد و اگر همچنان به تطبیق آن با موبایل ادامه دهند ، اکسل را می توان به روز کرد.

برنامه پول در اکسل جالب است. من همیشه فکر کرده ام که اکسل با قدرت خود می تواند کاملاً جایگزین برنامه های خاص شود. به عنوان مثال Tricout می تواند یک فایل اکسل باشد ، جایی که هزینه های آن را در یک جدول وارد می کنید. مزیت این است که برنامه های بیشتری را بارگیری نکنید ، مشترک شوید یا خدماتی را که یک ماشین حساب ساده است ، پرداخت نکنید ، نیازی به ایجاد رابط ، بدون مجوز برای برنامه دیگر نیست و کاربر قادر به اضافه کردن توابع اضافی یا محاسبات ضمیمه است. اگر آرزو می کنید. همان telinxo که در آن نمودار را با هزینه های آن نمایش می دهیم ، با اکسل می توانیم شخصی سازی این محاسبات را بیش از آنچه توسط توسعه دهنده برنامه ریزی شده است ، فشار دهیم. ما می توانیم به محاسبات مختلف ، مبدل ها ، شبیه ساز وام و غیره فکر کنیم. اگر الگوهای مفید کافی وجود داشته باشد و اگر همچنان به تطبیق آن با موبایل ادامه دهند ، اکسل را می توان به روز کرد.

در سطح خانواده ارزان است

بله به جز این که در یک خانواده 6 نفره شما باعث نمی شود کودکان پرداخت کنند. بنابراین در واقع ما 60 یورو برای هر یک از اعضای زوج هستیم.

کاملاً گران قیمت من مجوز کلاسیک Office 2019 را در هارد دیسک خود به مدت 20 یورو یک بار و برای همیشه خریداری کردم. در حالت گاو شیر وجود دارد.

در مقاله گفته نمی شود ، اما ناشر در همه موارد فراگیر. مایکروسافت آن را به طور کلی مطرح نمی کند زیرا این تنها برنامه ای است که فقط در رایانه شخصی در دسترس است ، آنها به جای آنکه در همه سیستم عامل ها موجود باشند ، ارتباط برقرار می کنند ، که از تمام وقت برای مشخص کردن استثنا جلوگیری می کند. دفتر رایگان ، هنوز هم با Office 365 بسیار قابل مقایسه نیست. برای نیازهای اساسی ، می تواند این ترفند را انجام دهد ، اما به سرعت به حد خود می رسد ، و ذخیره آنلاین گنجانده شده با Office 365 به تنهایی قیمت را توجیه می کند (هیچ پیشنهاد کلی دیگری وجود ندارد که 1 به 70 € در سال ارائه دهد ، بدون اینکه حتی بقیه را نیز حساب کند. ) ، در زمانی که همه ما مقدار زیادی از داده های دیجیتالی داریم که برای ذخیره از راه دور به خوبی انجام می دهیم.