Microsoft Office Buy – اکنون MS Office را خریداری کنید ، در Microsoft Office خریداری یا مشترک شوید? سالها محاسبه می شود

خرید یا مشترک شدن در مایکروسافت آفیس

آخرین مجموعه اداری برای MACOS ، علاوه بر عملکردهای جدید ، با بهینه سازی ویژگی های شناخته شده ، متقاعد می شود. به طور خاص ، دسترسی در این نسخه Office 2019 برای MAC ارائه شده است ، که باعث بهبود کاربرد توابع و همچنین درک کاربران و همچنین کارمندان یا گیرندگان اسناد می شود.

دفتر خرید

اگرچه مایکروسافت نسخه های ورودی ارزان قیمت را ارائه می دهد دفتر اما اینها فقط بخش کوچکی از برنامه های مختلف اداری را شامل می شوند که در نسخه های کامل تری مانند استاندارد یا حرفه ای به علاوه گنجانده شده اند و بنابراین برای کاربران حرفه ای مناسب نیستند. حتی چشم انداز برای ترافیک ایمیل اغلب غایب است.

اگر کاربران تصمیم بگیرند یکی از نسخه های کامل ذکر شده را بخرند ، این موارد به طور کلی فقط به صورت اشتراک پرداخت شده از جمله به روزرسانی های گران قیمت خریداری می شوند ، که در دراز مدت گران خواهد بود ، یا فقط به عنوان بخشی از مجوز می توان خریداری کرد از نظر حجم ، که نه جالب است و نه ممکن است ، به خصوص برای مشاغل کوچک و مستقل. به ویژه برای مشاغل خود شاغل و کوچک ، بلکه برای شرکتهای بزرگ ، که فقط بودجه کمی برای نرم افزار دارند ، خرید یک نسخه اداری آماده برای استفاده از یک بار مالی بیشتر است.

در اینجا ، گزینه جایگزین خرید سوئیت های MS Office به عنوان Wireesoft از نرم افزار با قیمت پایین تر است !

دفتر بیشتر برای پول کمتر – با نرم افزار WIRESOFT استفاده شده !

با خرید نسخه کامل نسخه Microsoft Office برای متخصصان ، پول زیادی را در Wireesoft – که اغلب تا 50 ٪ در مقایسه با قیمت جدید – با همان ویژگی ها صرفه جویی می کنید ، پس انداز می کنید. زیرا همیشه نرم افزار اصلی مایکروسافت است.

مزیت دیگرپیشنهاد نرم افزار استفاده شده در Wireesoft: شما می توانید از بین چندین نسخه اداری – بسته به نیاز نرم افزار خود – و همچنین در بین جدیدترین نسخه هایی مانند قدیمی ترین انتخاب کنید. به ویژه اگر از سیستم عامل قدیمی ویندوز (یا MACOS) یا نسخه های دیگر برنامه های قدیمی استفاده کنید ، هیچ مشکلی سازگاری نخواهید داشت و نیازی به به روزرسانی تمام نرم افزارهای خود نخواهید داشت. پیشنهاد Office de Wireesoft از Office 2019 به Office 2007 برای نسخه های ویندوز ، و از Office 2019 به Office 2008 برای MAC.

تمام مزایای MS Office به عنوان یک نرم افزار مورد استفاده در یک نگاه:

✔ نسخه خرید پیشنهادی یک نسخه اداری بدون هیچ گونه تعهد اشتراک با به روزرسانی های مربوطه کاملاً قابل استفاده است.

✔ بنابراین می تواند بدون دسترسی به اینترنت استفاده شود.

✔ از نظر پیشنهاد دفتر ، در مقایسه با قیمت های معمول فروشندگان نرم افزار ، مزیت قیمت زیادی وجود دارد – اغلب با اختلاف حداکثر 50 ٪.

itions نسخه های اداری اختصاصی ، که حاوی سایر نرم افزارها و کارکردهای اضافی است ، و فقط در قالب مجوزها در تجارت معمولی قابل خریداری است ، از Wireesoft در قالب مجوزهای منحصر به فرد در قالب فرصت نرم افزاری برای همه کاربران در A موجود است قیمت پایین.

✔ علاوه بر آخرین نسخه MS Office Edition 2019 – موجود در چندین نسخه – همچنین بسیاری از نسخه های اتوماتیک قبلی برای خرید از WIRESOFT در دسترس هستند ، به این معنی که خرید نسخه قدیمی MS Office به شما امکان می دهد تا با استفاده از عملیات قدیمی ادامه دهید سیستم های.

✔ خرید نسخه قبلی دفتر امکان جلوگیری از بروزرسانی های گران قیمت کل موجودی نرم افزار شرکت ها یا کاربران خصوصی را فراهم می آورد.

✔ علاوه بر نسخه MS Office ، WIRESOFT بسیاری از برنامه های دیگر مایکروسافت را در نسخه های سازگار ارائه می دهد ، که به یک منظره نرم افزاری همگن اجازه می دهد.

✔ علاوه بر MS Office برای Windows-PCS WIRESOFT همچنین نسخه های اداری مربوطه را برای MACOS ارائه می دهد ، به طوری که کاربران اپل نیز می توانند از مزایای نرم افزار ارزان استفاده شده از مایکروسافت لذت ببرند.

✔ به جای نسخه های معمول ارزان تر ، اما دامنه برنامه بسیار محدود است ، می توانید از نسخه های حرفه ای مانند استاندارد ، حرفه ای به علاوه یا شرکت با قیمت بسیار سودمند استفاده کنید ، که دارای طیف وسیعی از کارکردهای گسترده تر در برنامه های استاندارد هستند و بسته به این نسخه ، سایر برنامه های مهم اداری مانند Outlook ، Access یا PowerPoint ، که نه تنها برای KMU و کارگران خود شاغل ، بلکه برای دانشجویان ، دانشجویان و افراد در زندگی روزمره مدرن نیز ضروری شده است.

شما این انتخاب را دارید – نمای کلی از تمام نرم افزارهای استفاده شده Microsoft Office موجود در فروشگاه نرم افزار Wireesoft

نسخه جدید Microsoft’s New 2019 Office نیز در Wireesoft به عنوان نرم افزار استفاده شده با قیمت پایین در قالب مجوز برای یک کاربر واحد نیز موجود است. اگر می خواهید از آخرین ویژگی های برنامه های استاندارد مانند Word ، Excel یا PowerPoint استفاده کنید و مهمتر از همه از همکاری های بهبود یافته و انعطاف پذیر در تیم بهره مند شوید – از جمله OneDrive برای داده های ساده و به اشتراک گذاری اسناد در ابر ، آنگاه اینجا آمده است. نسخه استاندارد برای انتخاب و همچنین حرفه ای Plus Edition ، که حاوی حداکثر برنامه ها و ویژگی های اداری با ویژگی های گسترده و برنامه های اضافی است.

اما همیشه نباید آخرین نسخه اداری باشد! غالباً ، نسخه قدیمی MS Office تمام نیازهای نرم افزار اتوماسیون اداری یک شرکت ، یک سازمان یا یک خانواده خصوصی را برآورده می کند. به طور خاص اگر سایر برنامه های مایکروسافت از قبل نصب شده باشند ، نصب یا استفاده از یک نسخه اداری مناسب ، سازگاری کلیه برنامه های نصب شده با یکدیگر را تضمین می کند/تضمین می کند.

حتی اگر تجهیزات در حاشیه پیشرفت نباشند و این برنامه های جدیدتر ، که به طور کلی با نیازهای عملکرد بالاتر همراه هستند ، نمی توانند به درستی توسط MS Office نصب یا اجرا شوند ، نسخه قبلی ، که اغلب به فضای ذخیره سازی کمتری نیز نیاز دارد ، این است. بهترین انتخاب ، بدون نیاز به پذیرش به عنوان یک قاعده کاهش مهم در کارکردهای موجود. از آنجا که حتی Office 2016 ، Office 2013 یا حتی نسخه های قدیمی تر از قبل انواع مختلفی از کارکردهای عملی را برای کلمه فراگیر ، اکسل ، چشم انداز و غیره ارائه می دهند., برای انجام تمام کارهایی که در تجارت یا در بخش خصوصی وجود دارد.

نسخه های Office MS زیر را می توان در WireSoft با قیمت مناسب به عنوان نرم افزار استفاده شده – هم برای ویندوز و هم برای MACOS یافت:

نسخه های Office Windows MS به عنوان نرم افزار استفاده شده:

MS Office Windows از Wireesoft در نسخه های حرفه ای و استاندارد در دسترس است – بسته به نسخه یا انتشار ، برنامه ها و ویژگی های مختلف دیگر شامل می شود:

MS Office 2019

آخرین نسخه Office ، که فقط تحت ویندوز 10 کار می کند ، با بسیاری از ویژگی های عملی هر برنامه ، که همکاری در شبکه را حتی ساده تر و در عین حال ایمن تر می کند ، به ویژه خدمات دسک تاپ از راه دور (RDS) برای Word ، Excel و پاورپوینت و پیشگیری از دست دادن داده ها (DLP) برای جلوگیری از از دست دادن داده ها.

Professional Edition Plus شامل صدای سازمانی برای چشم انداز برای ارتباطات یکپارچه و دسترسی به تجزیه و تحلیل داده های انعطاف پذیر و کامل برای برنامه های حرفه ای ، از جمله سایر ویژگی های پیشرفته است.

MS Office 2016

آخرین نسخه قبلی بسیاری از ویژگی های عملی را ارائه می دهد که نه تنها به مبتدیان کمک می کند بلکه به متخصصان در کار خود نیز کمک می کند ، به عنوان مثال با دستیاران ، مانند “شما آرزو می کنید” (به من بگویید) و همچنین “بینش” ، یک حالت اشتراک ساده برای به اشتراک گذاری اسناد و همچنین “تاریخ نسخه” ، که نسخه های قدیمی را در Word ، Excel و PowerPoint در دسترس قرار می دهد.

فقط در نسخه حرفه ای Plus گنجانده شده است: دسترسی به عملکرد واردات جداول از منابع مختلف پایگاه داده و همچنین Skype برای تجارت در چشم انداز ارتباطات داخلی و خارجی.

MS Office 2013

نسخه Office محبوب سازگاری ویژه ای با سیستم عامل های مایکروسافت ارائه می دهد. داده ها یا اسناد را می توان در Microsoft Skydrive ذخیره کرد و علاوه بر آنچه در ابر در دسترس قرار داده یا از طریق SharePoint به اشتراک گذاشته می شود

ارتباط Outlook به فیس بوک و سایر رسانه های اجتماعی اطلاعات بیشتری را برای به اشتراک گذاری اطلاعات ارائه می دهد.

علاوه بر این ، انتشار حرفه ای Plus ، از جمله موارد دیگر ، موتور جت در دسترسی و همچنین ابزارهای قدرتمند در یک محیط توسعه یکپارچه برای ایجاد شخصی برنامه های وب دسترسی و برنامه Lync Mobile با ظرفیت های لمسی بهینه شده برای همه تلفن همراه تلفن.

MS Office 2010

Office 2010 یک سازگاری بزرگ را ارائه می دهد که به ویندوز 10 ، یک رابط دسک تاپ مدرن و حتی بصری برای استفاده ، از جمله ترتیب واضح مناطق کاربردی با نوار مجدداً و ذخیره اسناد در قالب پرونده XML ارائه می دهد ، و آنها را فشرده تر می کند ، ایمن تر و همچنین با سایر سیستم ها سازگار تر است.

نسخه حرفه ای Plus همچنین شامل دسترسی با ویژگی های برنامه های غنی از پایگاه داده و Infopath 2010 با ویژگی های جدید قالب بندی مانند فرم های InfoPath برای کمک به کاربران در ایجاد فرم های حرفه ای است.

MS Office 2007

Office 2007 ، از جمله موارد دیگر ، یک نوار ناوبری جدید ، امکان ناوبری سریعتر و بصری را فراهم می کند. علاوه بر این ، برنامه های استاندارد بسیاری از گزینه های شخصی سازی ، از جمله نمای کلی را ارائه می دهند ، که در زمان واقعی در پنجره اسناد و داده های مبتنی بر داده نمایش داده می شود و از فرمت پرونده XML پشتیبانی می کند ، که باعث کاهش اندازه اسناد و کوتاه کردن زمان بارگذاری می شود. حالت سازگاری

اسناد ایجاد شده با نسخه های قدیمی برنامه های اداری را در قالب اصلی خود باز ، ویرایش و ذخیره کنید.

به طور خاص ، سایت حرفه ای Professional Plus Office-Edition مزایای بسیاری را برای برنامه های دیگر ارائه می دهد: با ناشر برای امکانات مختلف کاغذ و انتشارات آنلاین ، دسترسی به 2007 برای بسیاری از برنامه های بانک اطلاعاتی و S InOPATH 2007 برای تولید فرم ها

نسخه کارآفرین همچنین شامل شیار است که به کاربران امکان می دهد بدون اتصال به شبکه شرکت ، از کلیه مکانهای کاری محلی ، از جمله داده ها و ابزارها استفاده کنند

نسخه های MS MAC از MS Office به عنوان نرم افزار مورد استفاده:

Wireesoft همچنین نسخه های بسیاری از Office Mac را در فروشگاه آنلاین ارائه می دهد که هر کدام به صورت یک نسخه استاندارد. آنها توسط هر سه سیستم عامل فعلی MACOS فعلی پشتیبانی می شوند.

Office 2019 برای Mac

آخرین مجموعه اداری برای MACOS ، علاوه بر عملکردهای جدید ، با بهینه سازی ویژگی های شناخته شده ، متقاعد می شود. به طور خاص ، دسترسی در این نسخه Office 2019 برای MAC ارائه شده است ، که باعث بهبود کاربرد توابع و همچنین درک کاربران و همچنین کارمندان یا گیرندگان اسناد می شود.

برای Word ، Excel و PowerPoint ، ابزار جدید Creation بدون دست گزینه های بسیاری را برای ایجاد نقاشی و طرح با دست بلند شده و آنها را مستقیماً در یک سند قرار می دهد – بسته به دستگاه ترمینال ، این می تواند به یک قلم یا حتی یک انگشت انجام شود.

Office 2016 برای Mac

استاندارد MAC OF MS Office 2016 به طور خاص اجازه می دهد تا به اشتراک گذاری ساده اسناد و همچنین تاریخچه بهتری از نسخه های اسناد ، به گونه ای که کاربران نسخه های قبلی را نیز در برنامه های مربوطه داشته باشند. به همین ترتیب ، نسخه 2016 همچنین ادغام OneDrive را برای MAC و همچنین محافظت از دست دادن داده (DLP) برای محافظت از داده های حساس ارائه می دهد.

دفتر 2011 برای MAC

وب سایت Office-Suite 2011 در حال حاضر همچنین رابط معمولی ویندوز را برای Mac ارائه می دهد ، با ارائه روشنی از کلیه کارکردها در برنامه های مربوطه. در مقایسه با سلف خود ، Outlook برای ارتباطات و مدیریت کامل ایمیل و جلسات نیز درج شده است. این نرم افزار همچنین عملکردهای همکاری بهبود یافته را ارائه می دهد: سازگاری دفتر برای Mac با Office برای ویندوز باعث می شود همکاری و به اشتراک گذاری اسناد به ویژه آسان باشد.

دفتر 2008 برای مک

Office 2008 برای Mac تا حد زیادی معادل Office نسخه 2007 برای ویندوز است و اولین نسخه کامل Office برای سیستم عامل Mac OS است. علاوه بر Word 2008 برنامه های جداگانه برای پردازنده Word ، Excel 2008 برای برگه های محاسبه و برنامه ارائه پاورپوینت 2008 ، همچنین شامل Microsoft Orourage 2008 برای مدیریت ایمیل ، قرار ملاقات ها و مخاطبین است).

علاوه بر این ، این نسخه از فرمت XML Office Open پشتیبانی می کند ، یک ابزار گرافیکی قدرتمند با OfficeArt دارد و ابزارهای اصلی Office را در یک کلیک با جعبه ابزار فراهم می کند.

نسخه های MS Office را به عنوان نرم افزار استفاده شده با قیمت مناسب از Wireesoft بخرید

Wireesoft تمام نسخه های موجود از نرم افزار Microsoft Office را برای ویندوز یا Mac در فروشگاه آنلاین به شکل مجوزهای Monoposte ارائه می دهد – این است نرم افزار باصطلاحمناسبت. بنابراین قیمت بسیار سودمندتر از یک محصول قابل مقایسه جدید است. علاوه بر این ، تنها جدیدترین نسخه MS Office در تجارت نرم افزار معمول و/یا توسط مایکروسافت ارائه شده است – نسخه های خاصی فقط در قالب مجوز در حجم حجم قابل دستیابی هستند. به عنوان یک قاعده کلی ، این یک نسخه خرید مانند Wiret نیست ، بلکه یک نسخه اشتراک با تعهدات مربوط به قراردادی مربوطه است ، که ممکن است شامل به روزرسانی های پرداخت شده باشد.

از طرف دیگر ، با استفاده از نسخه خرید Office به عنوان Wireesoft از نرم افزار استفاده می کنید ، نه تنها پول صرفه جویی می کنید ، بلکه از مزایای استفاده نامحدود از برنامه ها نیز برخوردار هستید.

نرم افزاری که توسط Microsoft Office استفاده شده است?

نرم افزار استفاده شده برای یک نسخه آفیس توسط WIRESOFT در قالب یک مجوز کاربر واحد ارائه شده است ، که در مبدا مجوز حجم در برنامه مایکروسافت مربوطه ارائه می شود ، که قبلاً خریداری شده بود و اغلب توسط یک شرکت مجاز به خرید آن نیز استفاده می شود. هنگام بازگشت به WIRESOFT ، این مجوز از نظر حجم غیرفعال شد ، و همچنین به مجوزهای فردی اختصاص داده و تقسیم و تقسیم شد. در این حالت ، اینها “نرم افزار استفاده شده” نامیده می شوند. با این حال ، نه انحلال مجوز در حجم و نه تعیین“”نرم افزاراستفاده شده“منجر به محدودیت در دامنه عملکردی نرم افزار اداری یا محدودیت در زمان استفاده از آن نشوید.

درنرم افزار استفاده شده می تواند به همان روش نرم افزار “جدید” استفاده شود – نه تنها به این دلیل که نرم افزار نمی تواند فرسودگی کند ، بلکه به ویژه به این دلیل که استفاده یا فعال سازی آنها هیچ ماده معتبری معتبری را نقض نمی کند. در این راستا ، هم فروش و هم استفاده بر اساس دادرسی معتبر است ، که تصریح می کند تجارت نرم افزاری استفاده شده از نظر قانونی مجاز است. این واقعیت نیز چندین بار و به وضوح توسط چندین تصمیم دادگاه تأیید شده است.

برای شما ، به عنوان یک خریدار ، این بدان معنی است که

1. در هنگام خرید نرم افزاری که توسط Wireesoft مورد استفاده قرار می گیرد ، خطر مسئولیت به طور قابل اطمینان حذف می شود

2. هر نرم افزاری که خریداری می کنید نیز به لطف اثبات کامل زنجیره خرید از WIRESOFT به تست حسابرسی است.

3. هر دفتر یا نرم افزار خریداری شده دیگر حاوی یک کلید مجوز حجم معتبر است که بلافاصله پس از خرید و بارگیری فوری ، نرم افزار را بلافاصله فعال می کند.

نرم افزار استفاده شده از Wireesoft – معامله خوبی است

خرید کردن آ نرم افزار استفاده شده از ساکت شما را به عنوان مشتری نه تنها امنیت بلکه از مزایای دیگر نیز به شما پیشنهاد می دهد ! با خرید مجوز نرم افزار استفاده شده در دفتر یا هر برنامه دیگر ، شما نه تنها از یک مزیت قابل توجه قیمت بهره می برید ، بلکه از امکان استفاده از نسخه های اختصاصی برنامه های مایکروسافت خود مانند نسخه های حرفه ای به علاوه – چه به صورت “یک مجوز واحد برای کاربران فردی یا یک مجوز در حجم در شرکت. پیشنهاد نرم افزار استفاده شده Wireesoft همچنین شامل بسیاری از برنامه های دیگر مایکروسافت ، به عنوان مثال سیستم عامل های ویندوز و سیستم های عامل سرورهای ویندوز. و اگر در مورد نسخه Office یا هر نرم افزار مایکروسافت دیگری که در فروشگاه WireSoft موجود است ، سؤالی دارید ، همیشه می توانید از توصیه های صالح و دوستانه ما – از طریق چت ، از طریق تلفن یا از طریق ایمیل استفاده کنید.

خرید یا مشترک شدن در مایکروسافت آفیس ?

این سؤال برای چند سال به طور مرتب مطرح شده است ، زیرا مایکروسافت بسته “Office 365” خود را به موازات نسخه هایی که معمولاً Office 2016 ، Office 2019 ، Office 2021 نامیده می شوند ، راه اندازی کرد. اگر نرم افزار Microsoft Office را خریداری کنید یا در اشتراک مشترک شوید ? یک سؤال ظاهراً آسان است اما در مقابل دو محصول یکسان ، عدم درک را پنهان می کند و در عین حال توسط مایکروسافت به روشی متفاوت به بازار عرضه می شود.

از یک طرف ، ما نرم افزاری سنتی را که یک بار خریداری می کنیم ، داریم که سالها از آن استفاده می کنیم ، بدون اینکه دوباره بپردازیم. از طرف دیگر ، اشتراک ارزان تر از یک خرید مستقیم ، ما از نرم افزار استفاده می کنیم اما اگر اشتراک در سرویس را خاتمه دهیم همه چیز متوقف می شود.
توجه: بسته واقعی Microsoft Office هرگز رایگان نبوده است ، شما نباید با OpenOffice یا Libreoffice اشتباه بگیرید ، و نه با نسخه هک شده MS Office ادغام کنید.

از دیدگاه حسابداری ، ویژگی ها و به روزرسانی ها ، بین خرید یا اشتراک در Microsoft Office Pack ، مزایا و مضرات هر یک چیست ?

Microsoft Office: خرید
هر دو یا سه سال ، مایکروسافت نسخه جدیدی از مجموعه اداری خود را مستقر می کند. Office 2016 ، Office 2019 و Now Office 2021 ، Word ، نرم افزار Excel و غیره. هر بار با ویژگی ها و اصلاحات جدید از طریق به روزرسانی ها کمی تکامل دهید.

مزایای خرید دفتر

1. ما فقط یک بار مبلغ مشخصی را پرداخت می کنیم و سالهاست که سود می بریم.

2. نیازی به خرید نرم افزار در نسخه جدید نیست ، اسناد ایجاد شده با Office 2021 با Office 2007 و زیر بسیار خوب باز می شوند ، در صورت عدم استفاده از عملکرد جدیدتر.

3. میرایی حسابداری طی چندین سال.

مضرات خرید دفتر

1. برای داشتن نسخه جدید باید نسخه جدید را خریداری کنید.

2. پیشنهاد نرم افزار کمتری اما کلمه اصلی ، اکسل ، پاورپوینت هنوز هم وجود دارد.
مایکروسافت 365: اشتراک

از سال 2011 ، مایکروسافت نسخه اشتراک را برای دریافت به روزرسانی نرم افزار ، در اسرع وقت ارائه داده است.

مزایای اشتراک اداری

1. به روزرسانی های مداوم برای همیشه داشتن
نسخه جدید.

2. ذخیره آنلاین (ابر) OneDrive 1 tb برای
پشتیبان گیری ایمن.

3. هزینه کمتری در ابتدا ، عملی برای آزمایش

4. بسته به موقعیت ها شاید از دیدگاه حسابداری جالب تر باشد.

5. انعطاف پذیر تر به عنوان بخشی از کارهای فصلی.

6. مدیریت متمرکز با آدرس ایمیل شخصی (شرکت ها و سازمان ها).

7. امکان داشتن اشتراک خانوادگی ، 99 یورو برای 6 عضو خانواده.

مضرات اشتراک اداری

1. مجبور شوید برای ادامه استفاده از نرم افزار Word ، Excel و غیره به طور دائم بپردازید.
بنابراین ، احساس مسدود کنید و برای ادامه استفاده از نرم افزار اداری باید “برای زندگی” بپردازید.

2. به روزرسانی های مکرر.

3. نرم افزار کمی متصل است و برای همه جذاب نخواهد بود.

این تعداد + و – این باعث ایجاد تفاوت نمی شود بلکه دیدن اینکه در وضعیت شما چه نکاتی برای شما مرتبط است. در خانه یا مشاغل ، هر موقعیتی متفاوت است و هر یک نکات مهم یا مسدود کننده را مشاهده می کنند. به هر حال ، نرم افزار Microsoft Office ضروری است و حتی اگر گزینه های رایگان (OpenOffice ، Libreoffice) وجود داشته باشد ، واضح است که کلمه ، اکسل و چشم انداز در سراسر جهان منابع باقی مانده است.

در تجارت ، به لطف پیام رسانی الکترونیکی متمرکز که توسط مایکروسافت برای جذب کاربران سابق مایکروسافت Exchange ارائه شده است ، اشتراک تقریباً استاندارد شده است. در واقع ، ویژگی های جدا شده بین نسخه “خریداری شده و نصب شده” و نسخه “آنلاین” سرور پست الکترونیکی. داستانی که در دهه 2010 باعث ایجاد تحریک شده بود اما امروزه به نفع اشتراک بسیار زیاد شده است. Microsoft Exchange Online به راحتی اداره می شود ، انعطاف پذیرتر است و برای بهره برداری از زیرساخت های سخت افزاری نیازی ندارد ، در حالی که یک اتصال کامل با ایستگاه های کاری ، تلفن های هوشمند و سرویس وب را به همه کاربران شرکت ارائه می دهد.